Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 18:34   #211
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: A co z noskiem?

e tam nie było wątków. wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ja widziałam już co najmniej kilkanaście.
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-21, 14:50   #212
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: A co z noskiem?

Ja popełniłam błąd i przebiłam nos u kosmetyczki,pistoletem.Na szczęście wszystko ok.Goiło się..Różnie-na zasadzie raz lepiej raz gorzej.Teraz jest juz dobrze,bo mam go już 7 miesięcy

Jak masz jakieś pytania-pytaj śmiało
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 15:05   #213
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
PIERWSZY KOLCZYK W NOSIE-jeśli złoto to jakie?

Hej, mam plan zalozenia sobie kolczyka w nozdrzu, ale sam kolczyk chcę zrobić na zamówienie- bo to ma byc koniecznie złota gwiazdka
w zwiazku z tym mam nastepujące pytania:
-jak dlugi i jakiej grubosci powinien byc hmm...gwint? (chodzi mi o tę długą częśc kolczyka którą wkłada się do dziurki) i jaką powinien mieć srednicę?
- jakiego rodzaju zloto będzie najlepsze?
moze macie jeszcze jakies uwagi, bede wdzieczna.

ps. czy gronkowiec złocisty utrudnia gojenie się dziurki na kolczyka?
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:06   #214
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: PIERWSZY KOLCZYK W NOSIE-jeśli złoto to jakie?

up up
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 18:16   #215
monis:-)
Raczkowanie
 
Avatar monis:-)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 67
Dot.: PIERWSZY KOLCZYK W NOSIE-jeśli złoto to jakie?

hej
ja mam kolczyka w nosie ale srebrnego bo zlota nie preferuje,no i szczerze nie znam wymiarow jego,ale najlepiej jak pojdziesz do sklepu ze srebrem i kupisz taki na pokaz,to bedziesz mialy pelen obraz jego
co do gronkowca to nie mam pojecia,ale mnie sie wszystko szybko zagoilo
pozdrawiam
monis:-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 19:07   #216
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: PIERWSZY KOLCZYK W NOSIE-jeśli złoto to jakie?

wlasnie teraz sie dowiedzialam ze zloto podobno nie jest polecane do pierwszego kolczykowania a moze ktos wie czy normalny zloty kolczyk da się przerobic na kolczyk do nosa?
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 20:48   #217
Wikingos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 25
Kolczyk w nosie;]

Od pewnego czasu jestem niezmiernie zainteresowana kolczykami w nosie Mianowicie mam ochote sobie zrobić, bo mi się niesamowicie podoba...Tylko hmm mam pewne obawy - powiedzicie mi, jeśli macie -
1. Czy przekłucie nosa boli i jak to wygląda??
2. Jak w ygląda okres po przekłuciu??
3. Czy to czuć czy tak jak kolczyki w uszach jest po pewnym czasie niewyczuwalne??
4. Co w przypadku choroby i kataru??
5. Inne uwagi
Prosze o rady, bo mam ostatnio wielkiego schiza jesli o to chodzi
Wikingos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-24, 20:54   #218
kama kama
Zadomowienie
 
Avatar kama kama
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 948
Dot.: Kolczyk w nosie;]

Cytat:
Napisane przez Wikingos
Od pewnego czasu jestem niezmiernie zainteresowana kolczykami w nosie Mianowicie mam ochote sobie zrobić, bo mi się niesamowicie podoba...Tylko hmm mam pewne obawy - powiedzicie mi, jeśli macie -
1. Czy przekłucie nosa boli i jak to wygląda??
2. Jak w ygląda okres po przekłuciu??
3. Czy to czuć czy tak jak kolczyki w uszach jest po pewnym czasie niewyczuwalne??
4. Co w przypadku choroby i kataru??
5. Inne uwagi
Prosze o rady, bo mam ostatnio wielkiego schiza jesli o to chodzi
ja mam ten sam problem , tylko interesuje mnie zalozenie kolczyka ze złota i nie wiem czy zloto nadaje sie na pierwszego kolczyka w nosie. no i inna kwestia- czy gronkowiec moze utrudnic gojenie ranki>
kama kama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-24, 23:22   #219
sunrise
Rozeznanie
 
Avatar sunrise
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 546
Dot.: Kolczyk w nosie;]

nie wiem czy moge tu reklamowac, ale lepiej nie zrobie tego, wysle Wam na priv adres pewnej stronki. ja też mam ochotę zrobić sobie kolczyk w nosie )
sunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 18:01   #221
Justi_15
Przyczajenie
 
Avatar Justi_15
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Dot.: KOLCZYK W NOSIE CUDO! A GDY SIĘ ZNUDZI...? PROSZĘ O RADY :)

Cytat:
Napisane przez Miyuki
ojejj...przyznam szczerze ze jestem przerazona po przeczytaniu wiekszosci postow!jestem starsznie wrazliwa jesli chodzi o Body Modyfication np. piercing.Dla mnie to temat rzeka...moge o tym nawijac dniami i nocami tak jak o dredy'ach.Zaczne od tego ze kosmetyczka robiaca "tatuaze" i "kolczykujaca" ...nie nie nie chce tego nawet komentowac nikogo urazic ale nie mozna robic wszystkiego.Bylabym wdzeczna gdyby kosmetyczki robily to co potrafia czyli zabiegi itd. to w czym sa naprawde dobre a nie zabieraly sie za "okaleczanie" ludzi i wciskanie im ciemnoty.Ja w ogole nie czaje jak mozna przebijac komus pistoletem nos..a co dopiero pepek jezyk czy brew!albo robic marne tatuaze na np. 3 lata... a potem takie naiwne panny przychodza z placzem bo sie patrzec na to nie da.Przedewszystkim jak cos robic to robic dobrze i w salonach profesjonalnych.Nie warto oszczedzac na takich rzeczach bo potem sa tego drastyczne konsekwencje.Kolczyki z zadnego srebra bron boze! stal chirurgiczna albo tytan (jedynie nakladki moga byc srebrne) zakupione w salonach a nie w sklepach z bizuteria(jest szeroki wybor np z Wildcat).

A w ogole mialam pisac o nosku..hahaha jak zwykle jestem zakrecona:P
Wiec przebicie boli nie ma co ukrywac noc to nos chwilka bolu i po strachu naprawde nic starsznego gojenie sie to sprawa indywidualna.Jak ja przebilam to nie mialam problemow byl tylko lekko zaczerwienieny.Polecam masc Tribiotic, jesli by troszke ropialo to nie nalezy panikowac.Przedewszystkim dbac...az do przesadnosci.Nie smarowac w tej okolicy nosa purdem ani niczym innym.Zadnymi tonikami z alkoholem,zapachami itd.Skora musi sie zagoic i trzeba dac jej na to troche czasu.Przemywac mozna sola fizjologiczna pare razy dziennie.
Co do kolczyka...nie polecam tych zakonczonych kulka...jest dramat przy wyjmowaniu a wiadomo ze czasami kolczyk wyjac na moment trzeba polecam kolczyk typu Labret.Wiecej dowiesz sie w salonie zreszta najlepiej tam sie udac rada sluze rowniez ja w razie watpliwosci i polecam np stronke www.wildcat.pl (tam ABC kolczykowania)
Dziewczyny nie bierzcie mojego gigantycznego posta do siebie bo mi nie chodzi o obrazanie kogos.Poprostu znam sie na tym troche,spedzilam bardzo duzo czasu z ludzmi ktorzy robia to na codzien i w salonach,sama jestem wykolczykowana i kocham to...dlatego zlosci mnie gdy ludzie niszcza cos tak pieknego i przez swoja glupote okaleczaja innych! Pozdrawiammmmmmmmm
Hej! nie no do twojej wypowiedzi to nic nie mam... ja tam szaleje za piercingiem i uwazam ze kazdy powinien robic to na co ma ochote !! okaleczac sie czy nie okaleczac ich sprawa...ich cialo i to ich bedzie bolałło..hehe
bol nie jest taki straszny ale jakie efekty są potem!!
wiec niech kazdy robi to na co ma ochote!!
^^
Pozdroo kobietki
P.S. dlaczego uwazacie ze piercingu nie powinno sie robic pistolecikami?
co za roznica... pistolecikem mniej boli...i jest szybciej i taniej a co do poźniejszych chorob to sie zakupi jakąs maść i po kłopocie
ja tam nie wierze w takie bajki ze mozna wech stracic czy cooos...
3mac sie!! =))))))))))
Justi_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-08, 18:54   #222
Justi_15
Przyczajenie
 
Avatar Justi_15
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2
Problemik=)

Hejka !
czy moze ktos z was wie gdzie mozna przekłuc nosek pistolecikiem i ile to kosztuje, bo mam zamiar sobie zrobic
pozdroo dla was kobietki xDD
Justi_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 20:45   #223
MDMa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 114
Dot.: do tych, które same sobie przebiły nos

czesc
chce sobie też zrobić kolczyk w nosku, ale słyszałam, ze przeciwskazanie stanowią zaskórniaki, a one od czasu do czasu mi się na nim pojawiają
więc czy to naprawde w moim przypadku jest nie wskazane?
MDMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 10:30   #224
...:::chin:::...
Rozeznanie
 
Avatar ...:::chin:::...
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tutaj...
Wiadomości: 708
Cool Dot.: Kolczyk w nosie

sama robilam!
przebijalam sama, igla, troche to trwalo zanim przekulam wszystie warstwy, ale nic nie bolalo!!!! problem mialam tylko z tym, ze na koniec igla mi nie chciala wyjsc z tej dziury!!! wlozylam kolczyk - srebrny, z tym mialam najwiekszy problem, bo chyba ta dziurke jakas pozakrecana sobie wyrylam. najwazniejsze ze krwi mialam moze tylko 2 kropelki, a jak juz wlozylam kolczyk, to nic mi nigdy nie ropialo, i juz po 5 minutach moj kolczyk wygladal jak zrobiony rok wczesniej z pepkiem jednak poszlam juz do kosmetyczki
__________________
courage is being afraid but going on anyhow...
...:::chin:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 12:13   #225
ewunia57
Przyczajenie
 
Avatar ewunia57
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Kolczyk w nosie

ja mam kolczyka w nosie z 5lat i to z przerwami. Po jednej stronie nosa robilam 3 razy u kosmetyczki za kazdym razem byl troche wiekszy bol ale chwilowo tylko. Kosmetyczka robila mi pistoletem gdzie kosztowalo mnie tylko 20zl w studio kosztuje o wiele wiecej. Aha a co do robienia samemu sobie dziurki to nie radze ja tez probowalam i najbardziej cierpialam przy ostatniej blonie. Lepiej zaplacic i bez bolesnie niz troche cierpiec
ewunia57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:06   #226
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Smile Kolczyk w nosku :)

Niedługo zamierzam się wybrać przekłuć nosek ale mam kilka pytań dotyczących przekłucia :
* Czy bardzo boli przekłucie ?
* Ile trwa gojenie i czy trzeba czymś to przemywać ?
* Po ilu dniach mogę wyjąć kolczyk ?
* Znacie jakieś dobre salony we Wrocławiu ?
* Ile kosztuje przebicie ?
* Znacie jakieś fajne stronki dotyczące kolczyków ?
To chyba wszystko Dziękuję wszystkim za odpowiedzi !
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:12   #227
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kolczyk w nosku :)

ja przekulam 3,4 dni temu
- ponoc przeklucie mniej boli niz zakladanie kolczyka, ja mialam na odwrot, spokojnie mozna wytrzymac nie jest taki straszny bol
-kosmetyczka mi powiedziala ze po tygodniu juz powinien byc wygojony
-zmienic kolczyk mozna po trzech tygodniach , i to od razu nie chodzic bez bo ponoc w ciagu dwoch godzin moze zarosnac( pojawia sie juz blonka od wewnatrz nosa)- slowa kosmetyczki
- nie znam we wroclawiu salonow
- ja placilam 140 zl juz z kolczykiem
- nie znam stronek
Alez prosze bardzo
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:17   #228
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez moee
ja przekulam 3,4 dni temu
- ponoc przeklucie mniej boli niz zakladanie kolczyka, ja mialam na odwrot, spokojnie mozna wytrzymac nie jest taki straszny bol
-kosmetyczka mi powiedziala ze po tygodniu juz powinien byc wygojony
-zmienic kolczyk mozna po trzech tygodniach , i to od razu nie chodzic bez bo ponoc w ciagu dwoch godzin moze zarosnac( pojawia sie juz blonka od wewnatrz nosa)- slowa kosmetyczki
- nie znam we wroclawiu salonow
- ja placilam 140 zl juz z kolczykiem
- nie znam stronek
Alez prosze bardzo
Dziękuję bardzo A dalej cię nos boli czy jest jakiś obrzęk ?
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:19   #229
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kolczyk w nosku :)

ja nie przekułam, ale znam adresy stronek znalazłam w necie salon we Wrocławiu -> http://www.tattoo.wroc.pl/ a tak ogolnie o kolczykowaniu -> http://www.bodypiercing.pl/ jak mi sie jeszcze jakies adresy fajnych stronek przypomna to napisze buziaki
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 19:28   #230
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl
Dziękuję bardzo A dalej cię nos boli czy jest jakiś obrzęk ?
od poczatku zadnego obrzeku czy zaczerwienienia, w ogole mnie nie bolal i nie boli podczas przekucia ani kropelka krwi nie poleciala

zalaczylam Ci zdjecie jak wygladalo to na drugi dzien po przekluciu
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:29   #231
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
ja nie przekułam, ale znam adresy stronek znalazłam w necie salon we Wrocławiu -> http://www.tattoo.wroc.pl/ a tak ogolnie o kolczykowaniu -> http://www.bodypiercing.pl/ jak mi sie jeszcze jakies adresy fajnych stronek przypomna to napisze buziaki
Dziękuję
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:35   #232
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez moee
od poczatku zadnego obrzeku czy zaczerwienienia, w ogole mnie nie bolal i nie boli podczas przekucia ani kropelka krwi nie poleciala

zalaczylam Ci zdjecie jak wygladalo to na drugi dzien po przekluciu
Ooo to nie widać nic Dziękuję ci bardzo za pomoc
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:38   #233
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl
Dziękuję
nmzc a tak w ogóle to chcesz sobie zrobic tego kolczyka tak teraz na lato? moim skromnym zdaniem uważam ze to troche zły pomysł... ja bym zaczekała i w okresie jesiennym zrobiła. tak z resztą zrobiłam jak robiłam sobie kolczyka w pępku no ale jak juz chcesz, przecież do niczego cie nie zmusze
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:45   #234
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka
nmzc a tak w ogóle to chcesz sobie zrobic tego kolczyka tak teraz na lato? moim skromnym zdaniem uważam ze to troche zły pomysł... ja bym zaczekała i w okresie jesiennym zrobiła. tak z resztą zrobiłam jak robiłam sobie kolczyka w pępku no ale jak juz chcesz, przecież do niczego cie nie zmusze
zamierzam zrobić do końca tego tygodnia ale wydaje mi się , że to nie jest pępek i się tak babrzeć nie będzie hmm ? może źle myślę ??
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:49   #235
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl
zamierzam zrobić do końca tego tygodnia ale wydaje mi się , że to nie jest pępek i się tak babrzeć nie będzie hmm ? może źle myślę ??
no pewnie nie bedzie, tylko że może dojśc szybciej do zakażenia. wiadomo sezon letni - jeziorko, plaża i te sprawy - a do zakażenia nestety dojśc może
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 19:49   #236
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl
zamierzam zrobić do końca tego tygodnia ale wydaje mi się , że to nie jest pępek i się tak babrzeć nie będzie hmm ? może źle myślę ??
nie nie babrze sie nic mi sie wydaje ze juz mam wygojony a minelo dopiero 3 czy 4 dni smialo mozesz kuc
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:02   #237
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez moee
nie nie babrze sie nic mi sie wydaje ze juz mam wygojony a minelo dopiero 3 czy 4 dni smialo mozesz kuc
no coś ty? mojeje koleżance sie babrało przez kilka tygodni... szczęsciara z ciebie
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:03   #238
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Ja swój kolczyk zrobiłam 2 lata temu, w salonie tatuażu i piercingu. Goiło się jakieś... 2 tygodnie, ale już po 2 dniach nic nie było widać. Przez ponad tydzień przemywałam mydełkiem antybakteryjnym, solą fizjologiczną i smarowałam maścią z antybiotykiem. Przekłuwanie bolało, mocno poleciały mi łzy, ale da się wytrzymać. Płaciłam z kolczykiem 70 zł. Mam kolczyk nie prosty, a skręcony, od spodu w nosku jest jakby haczyk. Świetna sprawa, bo nie wypada i lepiej się trzyma, ale za to ciężko dostać taki kolczyk. Ja zrobiłam pod koniec lata, w niczym mi to nie przeszkadzało. Jednak uczulam Cię na to, by kolczyk zrobić w salonie, nie u kosmetyczki. Zwróć też uwagę na sterylność narzędzi i kolczyka.

Powodzenia życzę!
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 20:17   #239
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Kolczyk w nosku :)

Cytat:
Napisane przez pasywno-agresywna
Ja swój kolczyk zrobiłam 2 lata temu, w salonie tatuażu i piercingu. Goiło się jakieś... 2 tygodnie, ale już po 2 dniach nic nie było widać. Przez ponad tydzień przemywałam mydełkiem antybakteryjnym, solą fizjologiczną i smarowałam maścią z antybiotykiem. Przekłuwanie bolało, mocno poleciały mi łzy, ale da się wytrzymać. Płaciłam z kolczykiem 70 zł. Mam kolczyk nie prosty, a skręcony, od spodu w nosku jest jakby haczyk. Świetna sprawa, bo nie wypada i lepiej się trzyma, ale za to ciężko dostać taki kolczyk. Ja zrobiłam pod koniec lata, w niczym mi to nie przeszkadzało. Jednak uczulam Cię na to, by kolczyk zrobić w salonie, nie u kosmetyczki. Zwróć też uwagę na sterylność narzędzi i kolczyka.

Powodzenia życzę!
Postaram się zapamiętać
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-12, 23:23   #240
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Kolczyk w nosku :)

tez mam kolczyk skrecany mi kosmetyczka kazala omijac strone nosa gdzie jest kolczyk i nie moczyc,nie myc,nie kremowac, zadnego podkladu, fluidu itp przez co najmniej tydzien tylko przemywac woda utleniona i lekko podnosic kolczyk co jakis czas
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 17:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.