Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-27, 08:15   #331
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

¿yje ¿yje

Tylko mi tak jako¶ dni uciekaj± a wieczorem ju¿ nic mi sie nie chce
Zaraz znowu wyje¿d¿amy do rodziców na tak± d³u¿sz± majówkê i znowu mnie nie bêdzie. Ostatnio z mê¿em sobie je¼dzi³am i sama lata³am po sklepach w poszukiwaniu spodni i butów dla dzieciaków i dla siebie i mê¿a. To co teraz mo¿na kupiæ w sklepach to jaka¶ tragedia. G³upie sportowe buty nawet teraz robi± jakie¶ "niewyglêdne" i cholernie drogie a do tego widaæ klej na szwach i w ogóle tandeta.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-27, 12:59   #332
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Siemanko Kachula
O ubraniach i butach nie musisz mi mówiæ... Ja prze¿ywam istne tragikomedie szukaj±c spodni, które rurkami nie s± lub butów bez gazyliona doczepionych pierdó³ w sensownej cenie, dobrych jako¶ciowo i nie znajdujê Nie wspominaj±c o tym, ¿e w sklepie gdzie kupowa³am cyckonosze takie jakie ja chcê (miêkkie miski z a'la koronki, bez push-up bo mi nie potrzebny) i w moim rozmiarze ju¿ nie maj± i mieæ raczej nie bêd±. No chol**y mo¿na dostaæ...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-04-27 o 13:00
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 08:50   #333
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ale wy marudzicie. Za m³ode jeste¶cie, wiêc nie pamiêtacie czasów jak w sklepach nic nie by³o i nosi³o siê to co jest , bez wydziwiania nie do koloru, bez fasonu... alei tak ka¿dy by³ szczê¶liwy

A ja ... wytrzyma³am 2 tygodnie bez farbowania Na dodatek wytrzymam jeszcze tydzieñ, bo tragedii nie ma


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 10:28   #334
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

No sorry Batory Weronisiu, ale za ma³e bobo ze mnie by³o, ¿eby pamiêtaæ jak nic nie by³o
Pamiêtam tylko, ¿e zawsze mog³am co¶ normalnego, nieudziwnionego znale¼æ. Ale to co siê teraz dzieje z mod± mnie denerwuje, bo kurcze blade nie ka¿dy dobrze wygl±da w jednym fasonie spodni lub krowiastych, udziwnionych wzorach....

Ale sytuacji z biustonoszem to ja nie jestem w stanie zrozumieæ... Nawet na stronie producenta z mojego rozmiaru i rodzaju jaki mi odpowiada (bo nie gniecie mi mojego t³uszczu przyklejonego do klaty) s± ca³e 2 fasony ³±cznie w 5 kolorach i oba s± brzydkie...
No kurde, na cho***ê mi push up lub usztywnienie misek jak mam 80G, a nawet 80H by mog³o byæ dobre?!

Dobra, uzewnêtrzni³am emocje, trochê mi lepiej.
------------

Gratulujê wytrwa³o¶ci w niefarbowaniu
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-04-28 o 10:29
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 10:46   #335
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

To ja wezmê od ciebie push-up mi siê przyda na moje A w porywach B
Tez nie mam ³atwo, bo znale¼æ co¶ szerokiego w obwodzie na 80-85 z miseczka A graniczy z cudem.



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 11:08   #336
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To ja wezmê od ciebie push-up mi siê przyda na moje A w porywach B
Tez nie mam ³atwo, bo znale¼æ co¶ szerokiego w obwodzie na 80-85 z miseczka A graniczy z cudem.
No sama widzisz... Ja mam cie¿ko bo mam du¿e, ty masz ciê¿ko bo masz mniejsze. Najwiêcej wszystkiego jest na B i C, tylko kurde co z reszt± kobiet?
Jako¶ zamawianie cyckonoszy przez internet mi siê nie u¶miecha, bo to kurde trzeba przymierzyæ przed zakupem, bo zawsze co¶ mo¿e nie pasowaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 12:20   #337
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Ja od lat zamawiam przez internet . Na pocz±tku faktycznie trzeba by³o sie troche pomeczyæ i poodsy³ac nietrafione zakupy , ale uwa¿am ze by³o warto sie pomeczyæ, bo teraz moge kupic sobie staniki na ebayu co najmniej za po³owe ceny sklepowej u nas, a zazwyczaj jest to 1/3 .
Tez kupuje tylko miekkie staniki
Ale ja ogólnie wolê zakupy przez internet Zakupy w sklepach stajonarnych to dla mnie koszmar
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-28, 12:34   #338
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

A ja tylko sztywne i nigdy przez internet. Wolê mierzyæ.

Mcromance i jak tam twoje farbowanie? Robisz wreszcie te odrosty?


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 13:03   #339
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Weronisiu, ja te¿ wolê mierzyæ, ale kurde jak nie mam co mierzyæ to muszê pomy¶leæ chyba nad internetem...

Odrosty mo¿e w przysz³ym tygodniu. Do ¶rody to ja nie bêdê mieæ czasu na wycieczkê do niej, a potem jest wolne i fryzjerka pewnie do rodziny pojedzie.

--------

Hej hooo
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-04-28 o 17:07
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 17:43   #340
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

mcromance a ty nadal boisz siê sama robiæ odrosty? Masz teraz CT, wiêc tym bardziej jest to bezpieczne. Nie odwa¿ysz siê sama? Mi by by³o szkoda kasy na cos takiego
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 18:08   #341
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance a ty nadal boisz siê sama robiæ odrosty? Masz teraz CT, wiêc tym bardziej jest to bezpieczne. Nie odwa¿ysz siê sama? Mi by by³o szkoda kasy na cos takiego
Nie chce mi siê ciapaæ samej, bo znaj±c siebie to po³owa potrzebnej ilo¶ci mieszanki skoñczy³a by mi na bluzce = strata kasy
No i wolê sobie, za przeproszeniem, ty³ek rozklapiæ i niech kto¶ inny mi robi Bo fryzjer to jedyna rzecz, kiedy kto¶ inny mnie ogarnia, a nie ja kogo¶.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 18:35   #342
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

A ja uwielbiam zakupy online za to ze moge sobie na spokojnie w domu pomierzyc, zastanowic sie i w razie czego odeslac. Wole stracic te kilka zl za ewentualna przesylke, nize lazic po sklepach i robierac sie w przymierzalniach : rzygi:
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-28, 18:43   #343
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Ja mia³am 1 sklep, w którym kupowa³am biustonosze, bo by³y dobre jako¶ciowo i w normalnych cenach (czyli 69-80 z³). Teraz ju¿ nie mam, wiêc bêdê musia³a szukaæ alternatywy.
A w walce internet kontra wycieczka do wiêkszego miasta wygrywa internet.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 07:53   #344
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Siemanko Kachula
O ubraniach i butach nie musisz mi mówiæ... Ja prze¿ywam istne tragikomedie szukaj±c spodni, które rurkami nie s± lub butów bez gazyliona doczepionych pierdó³ w sensownej cenie, dobrych jako¶ciowo i nie znajdujê Nie wspominaj±c o tym, ¿e w sklepie gdzie kupowa³am cyckonosze takie jakie ja chcê (miêkkie miski z a'la koronki, bez push-up bo mi nie potrzebny) i w moim rozmiarze ju¿ nie maj± i mieæ raczej nie bêd±. No chol**y mo¿na dostaæ...
Spodnie to jeszcze znajdê ale spodnie jeansy nie wytarte i nie rurki dla mojego faceta to ju¿ wycieczki po ca³ym mie¶cie w poszukiwaniu idea³u.
Cycniki to ju¿ inna bajka. Gdzie nie wejdê to mam wra¿enie, ¿e to sam dzia³ dla dzieci. Wszystko A AA AAA.... No szlag. Co¶ powy¿ej miski D to ufo.



Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ale wy marudzicie. Za m³ode jeste¶cie, wiêc nie pamiêtacie czasów jak w sklepach nic nie by³o i nosi³o siê to co jest , bez wydziwiania nie do koloru, bez fasonu... alei tak ka¿dy by³ szczê¶liwy

A ja ... wytrzyma³am 2 tygodnie bez farbowania Na dodatek wytrzymam jeszcze tydzieñ, bo tragedii nie ma


Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ale sytuacji z biustonoszem to ja nie jestem w stanie zrozumieæ... Nawet na stronie producenta z mojego rozmiaru i rodzaju jaki mi odpowiada (bo nie gniecie mi mojego t³uszczu przyklejonego do klaty) s± ca³e 2 fasony ³±cznie w 5 kolorach i oba s± brzydkie...
No kurde, na cho***ê mi push up lub usztywnienie misek jak mam 80G, a nawet 80H by mog³o byæ dobre?!

Dobra, uzewnêtrzni³am emocje, trochê mi lepiej.
------------

Gratulujê wytrwa³o¶ci w niefarbowaniu
Witaj w klubie! Jak znajdê rozmiar to push up. Na ch... mi push up przy G czy F?!!! WTF? Co ja chcê upuszapowaæ? Pó³kê na przodzie mam zrobiæ czy rega³ czy co? A jak ju¿ znajdê normalny to cena

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od lat zamawiam przez internet . Na pocz±tku faktycznie trzeba by³o sie troche pomeczyæ i poodsy³ac nietrafione zakupy , ale uwa¿am ze by³o warto sie pomeczyæ, bo teraz moge kupic sobie staniki na ebayu co najmniej za po³owe ceny sklepowej u nas, a zazwyczaj jest to 1/3 .
Tez kupuje tylko miekkie staniki
Ale ja ogólnie wolê zakupy przez internet Zakupy w sklepach stajonarnych to dla mnie koszmar
Ja kupi³am swój idealny 75G (teraz muszê na F chyba zmieniæ bo schud³am) w outlecie Atlantica za 49z³ ze 180z³! Teraz latam i szukam kolejnego w takiej cenie ale szybko znikaj±
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-04-29 o 14:01
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 09:42   #345
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Dziewczyny jak ja wam wspó³czujê takich biustów! To¿ to masa kg do d¼wigania! Biedne krêgos³upy! No i znale¼æ co¶ w takim rozmiarze, to masakra! To ja ju¿ nie narzekam na moje ma³e cycki. Wolê swoje A czy B. Teraz mam nadto kg, wiêc mam miseczkê B, to i o stanik ³atwiej. Ale i tak nie cierpiê Push-up, wiêc te¿ musze szukaæ.

Kachula co ci tak szczena opad³a?
No co?
W koñcu po to rozja¶nia³am w³osy, zeby w³asnie odrost sta³ siê mniej rzucaj±cy w oczy. I chyba mi siê uda³o. Z farbowania co tydzieñ, przerzucam sie na co 3, a mo¿e 4 tygodnie

W³osy mam teraz na poziomie 6, mo¿e 5, ale chyba 6. Moje naturalne s± na poziomie 8, wiêc to tylko 2 poziomy, a nie tak jak wcze¶niej ze 4-5.
Jedynie s± zbyt rude. Wiem...... rudzica.... ale nic nie poradzê. W s³oñcu sa bardzo rude, a s³oñca mamy sporo, wiêc i ja ¼le siê z tym czujê. Poziom móg³by zostaæ, ale ta rudo¶c mnie wykañcza. Obecnie tylko ta rudo¶c mi przeszkadza. Ten odrost bym wytrzyma³a jeszcze d³u¿ej, ale ta rudo¶æ na d³ugo¶ci....

Widzê, ¿e mixton niebieski bardzo szybko siê wyp³ukuje. Na pocz±tku po farbowaniu w³osy mia³y piêkny ch³odny odcieñ i du¿o ciemniejszy. Z ka¿dym myciem wyp³ukiwal sie niebieski barwnik, a w³osy robi³y siê coraz bardziej rude, czyli takie, jakie byy przed farbowaniem. To ta rudo¶æ po rozja¶nianiu ci±gle mi wy³azi.

Teraz jak bêdê robic odrosty, to na pewno zrobiê te¿ ca³o¶æ w³osów, ¿eby pozbyc sie rudo¶ci.
Nie wiem tylko jak to zrobiæ, ¿eby by³o jak naj³agodniej dla w³osów.
My¶lê, ¿e na razie bêdê robiæ Kolestonem, bo CT za szybko sie sp³ukuje i rudo¶æ by mnie za szybko wnerwia³a.
Na d³ugo¶æ po³o¿y³abym 7/1 z mixtonem albo bez. Tylko nie wiem co na sam odrost. 7 na odro¶cie nic nie przyciemnia, wiêc chyba dam 6 z mixtonem. Mam nadziejê, ¿e nie narozrabiam.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 14:09   #346
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny jak ja wam wspó³czujê takich biustów! To¿ to masa kg do d¼wigania! Biedne krêgos³upy! No i znale¼æ co¶ w takim rozmiarze, to masakra! To ja ju¿ nie narzekam na moje ma³e cycki. Wolê swoje A czy B. Teraz mam nadto kg, wiêc mam miseczkê B, to i o stanik ³atwiej. Ale i tak nie cierpiê Push-up, wiêc te¿ musze szukaæ.

Kachula co ci tak szczena opad³a?
No co?
W koñcu po to rozja¶nia³am w³osy, zeby w³asnie odrost sta³ siê mniej rzucaj±cy w oczy. I chyba mi siê uda³o. Z farbowania co tydzieñ, przerzucam sie na co 3, a mo¿e 4 tygodnie

W³osy mam teraz na poziomie 6, mo¿e 5, ale chyba 6. Moje naturalne s± na poziomie 8, wiêc to tylko 2 poziomy, a nie tak jak wcze¶niej ze 4-5.
Jedynie s± zbyt rude. Wiem...... rudzica.... ale nic nie poradzê. W s³oñcu sa bardzo rude, a s³oñca mamy sporo, wiêc i ja ¼le siê z tym czujê. Poziom móg³by zostaæ, ale ta rudo¶c mnie wykañcza. Obecnie tylko ta rudo¶c mi przeszkadza. Ten odrost bym wytrzyma³a jeszcze d³u¿ej, ale ta rudo¶æ na d³ugo¶ci....

Widzê, ¿e mixton niebieski bardzo szybko siê wyp³ukuje. Na pocz±tku po farbowaniu w³osy mia³y piêkny ch³odny odcieñ i du¿o ciemniejszy. Z ka¿dym myciem wyp³ukiwal sie niebieski barwnik, a w³osy robi³y siê coraz bardziej rude, czyli takie, jakie byy przed farbowaniem. To ta rudo¶æ po rozja¶nianiu ci±gle mi wy³azi.

Teraz jak bêdê robic odrosty, to na pewno zrobiê te¿ ca³o¶æ w³osów, ¿eby pozbyc sie rudo¶ci.
Nie wiem tylko jak to zrobiæ, ¿eby by³o jak naj³agodniej dla w³osów.
My¶lê, ¿e na razie bêdê robiæ Kolestonem, bo CT za szybko sie sp³ukuje i rudo¶æ by mnie za szybko wnerwia³a.
Na d³ugo¶æ po³o¿y³abym 7/1 z mixtonem albo bez. Tylko nie wiem co na sam odrost. 7 na odro¶cie nic nie przyciemnia, wiêc chyba dam 6 z mixtonem. Mam nadziejê, ¿e nie narozrabiam.
Ano opad³a b0 to jakie¶ nie normalne aby¶ nie farbowa³a
Mi w br±zie ch³odnym strasznie przeszkadza³ kolor jak zaczyna³o s³onko ¶wieciæ. Wystarczy³o pare myæ po farbowaniu i ja ju¿ te z³oto rude refleksy widzia³am. S³oñce nie do¶æ, ¿e sprawia i¿ widzimy ró¿ne rude kolory bardziej ni¿ normalnie to jeszcze samo z³oci w³osy Teraz mam spoko Tylko niestety mam nowe zboczenie... ¯ó³tko Chyba zmieniê fryzjerkê. Ona mi nawet nie tonuje w³osów po rozja¶nianiu i one strasznie szybko siê ¿ó³c±. Ponad to nie chcê kombinowaæ farbami abym przy nastêpnym baleja¿u nie s³ysza³a, ¿e mam co¶ ciemniej, zieleniej itp. No i kurde przyjrza³am siê i mam straszne plamy. T± szachownicê. Wiedzia³am, ¿e kolor bêdzie u góry inny a u do³u inny ale nie pisa³am siê na warcaby Tak jakby gdzieniegdzie pominê³a rozja¶nienie odrostów. I najgorsze, ¿e to na samym czubku i widaæ!! Tzn m±¿ nic tam nie widzi ale ja widzê i mnie dobija. Powoli zacznê chodzic po bliskich salonach i podpytywaæ co i jak by mi teraz zrobili i oczywi¶cie wcze¶niej opowiem co moje w³osy przesz³y. No i bêdê szukaæ przyzwoitej ceny.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 16:13   #347
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Kachula ale przecie¿ ka¿dy blond ¿ó³knie a br±z rudzieje od tego s± szampony, p³ukanki, tonery i takie tam, przecie¿ Ty to wszystko wiesz

Weronisia gratulujê bardzo d³ugiego niefarbowania w³osów
Moje odrosty mnie te¿ ju¿ wkurzaj±m choæ maj± dopiero 2,5 tygodnia za to mam tak± d³ugo¶æ ¿e w³osy mi stercz± na wszystkie strony i wygl±dam jak pó³ du*y zza krzaka no nic trzeba przeczekaæ....
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 16:41   #348
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Weronisu, serio ciesz siê, ¿e masz mniejsze ni¿ ja. £atwiej znajdziesz rozmiar na siebie (bo z fasonem, który ci siê spodoba bywa ró¿nie).

Z kolorem to nie wiem co ci poradziæ. Ja tam siê pogodzi³am, ¿e mi zawsze rudzieje i zwyczajnie wzmocni³am ten efekt

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Witaj w klubie! Jak znajdê rozmiar to push up. Na ch... mi push up przy G czy F?!!! WTF? Co ja chcê upuszapowaæ? Pó³kê na przodzie mam zrobiæ czy rega³ czy co? A jak ju¿ znajdê normalny to cena
Ja ju¿ sobie wyniucha³am sklep internetowy producenta bielizny z w miarê normalnymi cenami. Teraz tylko muszê pogdybaæ co i za ile braæ

Kachula, co do blondziku to zgadzam siê z Morgan. Ka¿dy ¿ó³knie, tylko nie na ka¿dym to jednakowo widaæ.

Morgan, mi w³osy zaczynaj± siê zbli¿aæ do ramion. Ju¿ widzê jak bêdê nied³ugo wygl±daæ. Tak samo jak ty teraz
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-04-29 o 16:48
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 16:46   #349
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 977
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Bez przesady mo¿e i ka¿dy blond ¿ó³knie ale mi br±z nie zrobi³ siê rudy
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego ¿e s³odki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 17:26   #350
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Gratulujemy serdecznie .
Moze podzielisz siê swoimi doswiadczeniami w dziedzinie koloryzacji wlosow, chêtnie skorzystamy z cennych rad opartych na autopsji.
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 17:37   #351
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Beata, mam durne pytanie do ciebie
Czy te szampony Equilibry s± bardzo gêste? Bo zauwa¿y³am, ze jak szampon ma postaæ gêstego gluta to starcza mi na ¼dziebko d³u¿ej.
A muszê siê spieszyæ z zakupem nowego szamponu, bo mi siê koñcz±
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 17:43   #352
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Mcormance przepraszam Cie bardzo
Juz kiedys pytalas, a ja zapomnialam odpisac. Wg mnie maja normalna konsystencjê , nie sa glutowate i nie sa wodniste .
Wieczorkiem jeszcze raz sprawdze i dam Ci znac. Teraz uzywam innego szamponu wiec zrobie sobie porownanie
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 17:47   #353
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Mcormance przepraszam Cie bardzo
Juz kiedys pytalas, a ja zapomnialam odpisac. Wg mnie maja normalna konsystencjê , nie sa glutowate i nie sa wodniste .
Wieczorkiem jeszcze raz sprawdze i dam Ci znac. Teraz uzywam innego szamponu wiec zrobie sobie porownanie
Spoko loko. Jak siê nie mylê to by³a¶ wtedy na wyje¼dzie - ciê¿ko sprawdzaæ szampony

Dziêki, bêdê siê w takim razie upominaæ
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 18:08   #354
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Ej no co wy. Mi blond nie ¿ó³k³. Robi³am mocnym rozja¶niaczem i w³asciwie zawsze by³ mega jasny. Robi³am wtedy pasemka + pasemka br±zu i br±z zawsze mi wyblak³ ju¿ po 3 tygodniach,a blond dalej by³ ja¶niutki.
Ale wtedy nie mia³am takiej schizy na punkcie odcieni. Mo¿e teraz to uzna³abym za ¿ó³tko
Na szczê¶cie to teraz nie mój problem Do blondu na razie nie zamierzam wracaæ, bo w br±zie siê czujê idealnie.
Mo¿e br±z na poziomie 6 ma tendencje do rudzenia siê po wyp³ukaniu farby. Jak robi³am 4 albo 5 to nie mia³am nic a nic rudo¶ci, nawet poblasku. Mia³am zawsze ch³odno, ale i ciemno.
Teraz mam ja¶niej, ale rudziej.
My¶lê, ¿e w weekend bêdê próbowa³a siê za to wzi±æ. Ale to zale¿y jeszcze od tego czy mi siê bêdzie chcia³o Kusi mnie te¿ ¿eby poczekac jak najd³u¿ej...
W³a¶ciwie mamy ju¿ wtorek... do weekendu ca³kiem blisko. No jak nie zrobiê w ten weekend, to w nastêpny na pewno.

Kachula zmieñ fryzjerkê koniecznie. Jak to tak mo¿na zrobiæ komu¶ szachownice na g³owie?
Ja robi³am pasemka blond u mojej s±siadki, która nie jest fryzjerk± i nigdy mi tak nie spartoli³a w³osów. Zawsze mia³am równiutko i prawie do skóry, ¿eby odrost by³ jak najmniejszy.

A kiedy zamierzasz robiæ w³osy? Chyba te¿ ju¿ masz spory odrost?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 19:30   #355
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

hello!

Weronisiu, bo te Twoje w³osy wymêczone czêstym farbowaniem, poja¶nianiem, ¶ciemnianiem, to w ramach buntu rudziej±. Ja juz dawno nie farbowa³am, ale zawsze po mixtonie by³y d³ugo ch³odne. Prawie 4 tygodnie.

Beata, zazdroszczê sukcesów w zakupach internetowych. Ja bym chcia³a kupowaæ ubrania przez internet, ale nawet w stacjonarnych sklepach mam problem. Ostatnio mierzy³am w jednym sklepie 3 ró¿ne bluzki. Jedna by³a idealna w rozmiarze S, druga by³a za du¿a w rozmiarze S, a trzecia by³a dobra dopiero w rozmiarze L...

Muszê siê farbn±æ na dniach, bo moje s³owiañskie w³osy ja¶niej± na s³oñcu i powoli zaczynam widzieæ ró¿nicê w kolorach (odrost blondzieje).
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 21:20   #356
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Hej Rumplteazer !!!

We¼ nawet nie wspominaj o ró¿nicach miêdzy bluzkami. Moja mama ostatnio zamówi³a sobie w sklepie konkretny rozmiar marynarki, ten sam fason ale w grafitowym kolorze, bo nie by³o w takim na stanie.
Jak przywie¼li mamu¶ka posz³a przymierzyæ i siê okaza³o, ¿e nie do¶æ, ¿e marynarka zrobi³a siê grafitowo-lekko-granatowa to jeszcze rozmiar nie pasowa³.
Niby ten sam wed³ug metki, ale jak przymierzy³a czarn± w tym samym rozmiarze to czarna le¿a³a normalnie, a ta co zamawia³a by³a opiêta na brzuchu (mamie w brzusio t³uszczyk idzie). Wiêc biedna zosta³a bez marynarki
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-29, 21:54   #357
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Ja marynarek ani bluzek zapinanych nie mogê nosiæ. Jaka¶ niewymiarowa jestem. Za szeroka w barkach. Jak w ramionach dobrze le¿y, to mi wisi w talii jak worek, a jak w talii ³adnie dopasowane, to w ramionach siê nie mieszczê, albo nie dopnê guzików w biu¶cie.
A czy w ogóle istniej± idealne kobiety? Znaczy siê z idealnymi wymiarami? Z idealn± cer±, w³osami itp?
Ka¿dej co¶ nie pasuje
Przynajmniej mamy ciekawiej.. jest na co narzekaæ.

Rumpleteazer mo¿e masz racjê, ¿e mi ten mixton siê tak sp³ukuje przez to moje znêcanie sie nad w³osami. Ja wiem, ¿e ta rudo¶æ, to jest ta co mi zosta³a po ostatnim rozja¶nianiu. Musia³abym j± ze dwa razy przykryæ natur±, to mo¿e by wreszcie chwyci³o. No i mixton by siê lepiej sprawowa³.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-30, 14:10   #358
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

A co tu znowu taka cisza?

Tak mnie ³adnie chwali³y¶cie, ¿e tnie farbujê, ¿e a¿ .... siedzê teraz z farb± na g³owie
Stwierdzi³am, ¿e bez sensu siê tak mêczyæ z niechcianym odcieniem (czyt. rudym) tylko po to, ¿eby odstêp miêdzy farbowaniami by³ jak najwiêkszy. W sobotê by³oby 3 tygodnie i ¶mia³o mog³abym nawet d³u¿ej poczekaæ gdyby nie ta wstrêtna rudo¶æ. ¯eby mi pasowa³ rudy, to bym siê nie przejmowa³a, bo kolor sam w sobie jest ¶liczny. No ale mi nie pasuje

Mia³am dzi¶ w³osy do mycia i tak mnie jako¶ tknê³o, ¿eby zafarbowaæ dzisiaj.
Znowu wyjdzie bardzo ciemno, bo doda³am mixton niebieski, a po nim w³osy wychodz± prawie czarne. Farby mia³am ciut za ma³o na ca³e w³osy, wiêc szczerze mówi±c nie wiem co mi wyjdzie. Czy to co napaæka³am wystarczy, ¿eby ukryæ rudo¶æ... oka¿e siê za pó³ godziny
Je¶li wyjdzie nierówno, to mogê na ca³o¶æ machn±æ jeszcze delikatnie CT bo mam i 6/0 i 7/0 i mixton te¿.

Na³o¿y³am dzi¶ Koleston 6/1 + 7/1 + mixton.
Wiem ju¿, ¿e ten odcieñ jest na tyle fajny, ¿e odrost nie rzuca siê mocno w oczy i spokojnie mog³abym robiæ odrosty co 3-4 tygodnie.
Chyba zostanê na jaki¶ czas przy tej mieszance.
Mam jeszcze CT 6/0 i 7/0 ale jeszcze nie wiem czy tego u¿yjê, bo na razie muszê siê pozbyæ rudo¶ci czym¶ mocno kryj±cym.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Uffff.... i po rudo¶ci Zaraz lepiej siê czujê. Po kilku myciach pewnie znowu zrobi± siê rude, ale póki co cieszê siê piêknym br±zem
Zaraz zamawiam kolejne Kolestony

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-30, 15:22   #359
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;)

Ale i tak ³adnie wytrzyma³a¶ Weronisiu
A ja dzi¶ by³am zajêta psuciem kosiarki lub przed³u¿acza od niej Pojecha³am na wie¶ kosiæ i kosiarka odmówi³a pos³uszeñstwa prawie zaraz na pocz±tku. Mój brat bêdzie musia³ naprawiæ w koñcu t± wtyczkê.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-30, 16:09   #360
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Tak, jak na mnie te 2,5 tygodnia to i tak d³ugo

A odno¶nie kosiarki, to ja mam na benzynê, wiêc nie wiem co to problem z kablem A kosiæ muszê co tydzieñ. Teraz ju¿ trzeci tydzieñ nie by³o koszone i jest strasznie zaro¶niête, a nie ma chêtnych do koszenia.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.