Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : ) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 15:52   #2821
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
no własnie ja tak samo miałam. Powiedziałam na tej rozmowie, ze chyba jednak podziękuje i żebysmy zakończyli, a ten facet dalej zadawał mi pytania o rózne definicje... A na koniec: To może jeszcze jakies pytanie pomocnicze, coby uratować moją reputacje... Jeszcze siedział taki rozwalony na krześli i ciągle coś stukał na swoim laptopie, pewnie sam sprawdzał te definicje eh szkoda słów. A pracy to już od dawna szukam, naprawdę jest ciężko i jak jeszcze czasami słucham czego oczekają za strasznie małą kasę to masakra. Rząd tez sobie z tego nic nie robi, faktycznie - prędzej wezmą się za wywoływanie duchów, niż za poważne problemy. O tym Smoleńsku to ja juz normalnie słuchac nie mogę...



widzisz poćwiczyłaś, więc ten obiad o 21 można wybaczyc, bo i tak późno poszłaś spać
Będzie dobrze, musi być, bo kurczę będę uciekać z tego kraju

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
ja dzisiaj świadomie odpuściłam sobie ćwiczenia. Z rana miałam kaca po wczorajszym, a jesli rano nie poćwiczyłam, to dzisiaj już pewnie mi się nie bedzie chciało. Mam nadzieje, że się zmobilizuję.
Ja dzisiaj chyba nie pójdę ćwiczyć, chyba coś mnie bierze, bliźniaki przeziębione, więc pewnie trochę na mnie przeszło.
Po drugie pół nocy nie spałam i ledwo żyję, dzisiaj się położę wcześniej bo czeka mnie uczelniany weekend.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 16:15   #2822
Paulinozaur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 156
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez piwonia91 Pokaż wiadomość
Macie może pomysł na jakaś zdrową i dietetyczną przekąske podczas oglądania filmu?
Jutro planuję taki seans z Tż i nie mam pomysłu, a nie wyskoczę z marchewką... .
Jeśli masz ochotę się trochę pobawić, to możesz zrobić małe tortille (wrapy? ostatnio slyszalam rozne nazwy). kupujesz takie spody do tortilli, kroisz je na mniejsze części i zawijasz z kurczakiem, sałatą, papryką, pomidorami, oliwkami + jakieś aromatyczne przyprawy... Może jakieś super dietetyczne to nie będzie, ale na pewno zdrowsze i smaczniejsze niż chipsy
Paulinozaur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:20   #2823
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej, Kobiety Dawno tu nie pisałam, ale podczytywałam was i jestem na bieżąco. Gratuluję wszystkim ćwiczącym i dietującym, chorych otulam wirtualnym kocem i życzę zdrówka
Przerażacie mnie tym, co piszecie o rozmowach kwalifikacyjnych Wprawdzie jeszcze trochę czasu do tego mam, całe studia przede mną, ale wątpię, żeby się coś zmieniło na lepsze. Ech...

@na, powodzenia z poprawką zdaj śpiewająco
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 18:52   #2824
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, musi być, bo kurczę będę uciekać z tego kraju

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------



Ja dzisiaj chyba nie pójdę ćwiczyć, chyba coś mnie bierze, bliźniaki przeziębione, więc pewnie trochę na mnie przeszło.
Po drugie pół nocy nie spałam i ledwo żyję, dzisiaj się położę wcześniej bo czeka mnie uczelniany weekend.
ja tez myslałam o ucieczce ale TŻ ma dobra pracę a rozłąki sobie nie wyobrażam

Powiedz mi jak Ty to zrobiłas, że masz bliźniaki?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:03   #2825
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
ja tez myslałam o ucieczce ale TŻ ma dobra pracę a rozłąki sobie nie wyobrażam

Powiedz mi jak Ty to zrobiłas, że masz bliźniaki?

Ja mam 23 lata, bliźniaków się jeszcze nie dorobiłam ale jestem tym "zagrożona"

Od Nowego Roku opiekuję się bliźniakami mojej kuzynki, bo wróciła do pracy. To tak w ramach zapełnienia czasu bezrobocia
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 19:17   #2826
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Ja mam 23 lata, bliźniaków się jeszcze nie dorobiłam ale jestem tym "zagrożona"

Od Nowego Roku opiekuję się bliźniakami mojej kuzynki, bo wróciła do pracy. To tak w ramach zapełnienia czasu bezrobocia
Aaaaaaaaaaaaaaa
Myslałam, ze to twoje

jak to jestes 'zagrożona'? Spodziewasz się dzidziusia?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:12   #2827
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaa
Myslałam, ze to twoje

jak to jestes 'zagrożona'? Spodziewasz się dzidziusia?
hehe z jednej strony bym się cieszyła, dwa na raz. mojej kuzynce trafiła się parka, są w moim avatarze. ale z drugiej strony wiem ile to pracy!

a zagrożona bo u mnie babcia miala bliźniaków, ta kuzynka, u mojego tz też są bliźniaczki więc może też mi się trafia, albo moim braciom :-D chociaż to nigdy nie wiadomo różnie to bywa

dzisiaj nie ćwiczyłam. nie bijcie :-D boli mnie gardło i jestem śpiąca. przyszły tydzien mam wolny więc poświęce więcej czasu na jakieś cwiczenia.

u was też tak wieje?!

jak sobie pomyśle że jutro muszę wstać o 6 i jechac na uczelnie to mnie trzęsie normalnie. w dodatku mam zaliczenie z logiki i chce dobrze napisać bo wtedy będę zwolniona z egzaminu :-D
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 20:26   #2828
piwonia91
Raczkowanie
 
Avatar piwonia91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 426
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

jak sobie pomyśle że jutro muszę wstać o 6 i jechac na uczelnie to mnie trzęsie normalnie. w dodatku mam zaliczenie z logiki i chce dobrze napisać bo wtedy będę zwolniona z egzaminu :-D
To powodzenia!

Pijecie może kawę zbożową? Bo zastanawiam się nad nią. Kiedyś piłam ale chyba z cukrem. Teraz to odpada . No i nie wiem jaką kupic? Kojarze tylko Inkę .
I jutro wybieram się na poszukiwanie płatków śniadaniowych, które będą zdrowe, bez cukru i mało kaloryczne - te wybieranie to u mnie zawsze trwa z dobrych kilka minut. Macie jakieś ulubione?
Bo ja miałam teraz z Nestle, ale mi się skończyły.
__________________
"Nie możesz kazać słońcu, świecić jaśniej.
Albo deszczowi, żeby mniej padał..."


piwonia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 20:59   #2829
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez piwonia91 Pokaż wiadomość
To powodzenia!

Pijecie może kawę zbożową? Bo zastanawiam się nad nią. Kiedyś piłam ale chyba z cukrem. Teraz to odpada . No i nie wiem jaką kupic? Kojarze tylko Inkę .
I jutro wybieram się na poszukiwanie płatków śniadaniowych, które będą zdrowe, bez cukru i mało kaloryczne - te wybieranie to u mnie zawsze trwa z dobrych kilka minut. Macie jakieś ulubione?
Bo ja miałam teraz z Nestle, ale mi się skończyły.
piję anatola z mlekiem 1.5% i łyżeczką cukru. a płatki jem Fitness jogurtowe lub z czekoladą mało dietetycznie w obu przypadkach, ale ja do diety podchodzę z przymrużeniem oka, a że chudnę, to chyba działa a poza tym, oba te "dania" idą na śniadanie, to się spali raz dwa
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach

Edytowane przez krtek_
Czas edycji: 2011-02-04 o 21:02
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 21:38   #2830
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Witajcie kobietki

Nie zaglądałam tu już od około tygodnia, ale właśnie wszystko grzecznie nadrobiłam i jestem na bieżąco w szkole masa nauki i najzwyczajniej nie było czasu...
Jednak ćwiczeń nie zaniedbuję i dietki w miarę też nie, chociaż tu już różnie Mogę się pochwalić że od 1 stycznia, w tamtą niedzielę zobaczyłam na wadze o 3 kg mniej, z wymiarami niestety nie wiem, bo jakoś nie było okazji się wymierzyć.
Słodyczy nie jem już ponad miesiąc 9jedyny wyjątek to miniona niedziela bo byłam na chrzcinach, więc chrzestnej nie wypada nie spróbować torciku z brzoskwiniami ), ale od tamtej pory jestem idealnie grzeczna (nawet 18-stkowych tortów w szkole sobie odmawiam)

Dwa dni temu zaczęłam Turbo fire i przyznam że to jakaś masakra... ale zobaczymy jak pójdzie dalej.
Padam na ryjek!

Miłego weekendu kobietki!

PS. Chciałam jeszcze dodać że jestem z Was dumna ;D

Edytowane przez Loczek93
Czas edycji: 2011-02-04 o 21:43
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 22:30   #2831
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki

Nie zaglądałam tu już od około tygodnia, ale właśnie wszystko grzecznie nadrobiłam i jestem na bieżąco w szkole masa nauki i najzwyczajniej nie było czasu...
Jednak ćwiczeń nie zaniedbuję i dietki w miarę też nie, chociaż tu już różnie Mogę się pochwalić że od 1 stycznia, w tamtą niedzielę zobaczyłam na wadze o 3 kg mniej, z wymiarami niestety nie wiem, bo jakoś nie było okazji się wymierzyć.
Słodyczy nie jem już ponad miesiąc 9jedyny wyjątek to miniona niedziela bo byłam na chrzcinach, więc chrzestnej nie wypada nie spróbować torciku z brzoskwiniami ), ale od tamtej pory jestem idealnie grzeczna (nawet 18-stkowych tortów w szkole sobie odmawiam)

Dwa dni temu zaczęłam Turbo fire i przyznam że to jakaś masakra... ale zobaczymy jak pójdzie dalej.
Padam na ryjek!

Miłego weekendu kobietki!

PS. Chciałam jeszcze dodać że jestem z Was dumna ;D
Jesteś z 93 roku?

Ja się muszę, po prostu muszę pochwalić!
Ćwiczyć z hula hop zaczęłam 16.01.2011, w ciągu niecałych 3 tygodni z brzucha (mierząc na wysokości pępka, nigdy nie wiem gdzie się co i jak mierzy) z 82 cm spadło mi na 77,5 cm! Jestem z siebie dumna jak nie wiem co, w dodatku naciągnięta (dzięki 8 min stretch dosięgam dalej niż własna stopa w siadzie plotkarskim, czy jak mu tam) a od niedawna (dokładniej od wczoraj, bo skończyła mi się @) 8 min legs, mam nadzieję, że ze 4cm w udach do lipca mi zejdzie, w pupie z 3cm, a w brzuchu tak z 5cm i będę happy.
Dodam, że w ciągu trzech tygodni... trzy razy jadłam pizzę (no, tak wyszło) i wcale nie byłam na żadnej diecie... Ale to chyba wina mojego brzucha, bo do tej pory w ogóle się nie ruszałam, a taki był otłuszczony...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 07:18   #2832
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
hehe z jednej strony bym się cieszyła, dwa na raz. mojej kuzynce trafiła się parka, są w moim avatarze. ale z drugiej strony wiem ile to pracy!

a zagrożona bo u mnie babcia miala bliźniaków, ta kuzynka, u mojego tz też są bliźniaczki więc może też mi się trafia, albo moim braciom :-D chociaż to nigdy nie wiadomo różnie to bywa

dzisiaj nie ćwiczyłam. nie bijcie :-D boli mnie gardło i jestem śpiąca. przyszły tydzien mam wolny więc poświęce więcej czasu na jakieś cwiczenia.

u was też tak wieje?!

jak sobie pomyśle że jutro muszę wstać o 6 i jechac na uczelnie to mnie trzęsie normalnie. w dodatku mam zaliczenie z logiki i chce dobrze napisać bo wtedy będę zwolniona z egzaminu :-D
Włąśnie fajnie. tez bym chciała bliźniaki, ale wiadomo że wiecej roboty i więcej kasy, bo wszytskie podwójnie trzeba kupowac, bo niestety dzieciaki nie mogą miec ubranek czy innych przedmiotów, ksiazek 'po starszym bracie'.
U mnie też strasznie wieje. Jeszcze wychodzimy z TZtem na basen pytam się czy zimno, a on troszke wieje. Jak wyszłam z domu to myslałam, ze się przewrucę

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Witajcie kobietki

Nie zaglądałam tu już od około tygodnia, ale właśnie wszystko grzecznie nadrobiłam i jestem na bieżąco w szkole masa nauki i najzwyczajniej nie było czasu...
Jednak ćwiczeń nie zaniedbuję i dietki w miarę też nie, chociaż tu już różnie Mogę się pochwalić że od 1 stycznia, w tamtą niedzielę zobaczyłam na wadze o 3 kg mniej, z wymiarami niestety nie wiem, bo jakoś nie było okazji się wymierzyć.
Słodyczy nie jem już ponad miesiąc 9jedyny wyjątek to miniona niedziela bo byłam na chrzcinach, więc chrzestnej nie wypada nie spróbować torciku z brzoskwiniami ), ale od tamtej pory jestem idealnie grzeczna (nawet 18-stkowych tortów w szkole sobie odmawiam)

Dwa dni temu zaczęłam Turbo fire i przyznam że to jakaś masakra... ale zobaczymy jak pójdzie dalej.
Padam na ryjek!

Miłego weekendu kobietki!

PS. Chciałam jeszcze dodać że jestem z Was dumna ;D
Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Jesteś z 93 roku?
Gratuluję. Nieźle 3 kg mniej

Ja się muszę, po prostu muszę pochwalić!
Ćwiczyć z hula hop zaczęłam 16.01.2011, w ciągu niecałych 3 tygodni z brzucha (mierząc na wysokości pępka, nigdy nie wiem gdzie się co i jak mierzy) z 82 cm spadło mi na 77,5 cm! Jestem z siebie dumna jak nie wiem co, w dodatku naciągnięta (dzięki 8 min stretch dosięgam dalej niż własna stopa w siadzie plotkarskim, czy jak mu tam) a od niedawna (dokładniej od wczoraj, bo skończyła mi się @) 8 min legs, mam nadzieję, że ze 4cm w udach do lipca mi zejdzie, w pupie z 3cm, a w brzuchu tak z 5cm i będę happy.
Dodam, że w ciągu trzech tygodni... trzy razy jadłam pizzę (no, tak wyszło) i wcale nie byłam na żadnej diecie... Ale to chyba wina mojego brzucha, bo do tej pory w ogóle się nie ruszałam, a taki był otłuszczony...
wow! to prawie 5 cm mniej! Zazdroszcze. Jak długo dziennie kręcisz hh?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 07:57   #2833
sun in the winter
Zadomowienie
 
Avatar sun in the winter
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 053
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Hej dziewczyny witam ponownie udzialałam sie tutaj na samym początku wątku jednak moja akcja płaski brzuch gdzies tam zaginęła .. no i od końca stycznia zapisałam się na siłownie do tego od kilku dni staram sie trzymac jakąs tam diete, MŻ :p nie objadac sie na noc , zero fast foodów no i ograniczyć słodycze ..

mam nadzieje ze przyjmiecie po mnie ponownie

lipiec juz niedaleko !!
__________________
I will spend my life trying to make you love me.. <3

5.09.2008
sun in the winter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 08:46   #2834
Martii=*
Zadomowienie
 
Avatar Martii=*
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 713
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Włąśnie fajnie. tez bym chciała bliźniaki, ale wiadomo że wiecej roboty i więcej kasy, bo wszytskie podwójnie trzeba kupowac, bo niestety dzieciaki nie mogą miec ubranek czy innych przedmiotów, ksiazek 'po starszym bracie'.
U mnie też strasznie wieje. Jeszcze wychodzimy z TZtem na basen pytam się czy zimno, a on troszke wieje. Jak wyszłam z domu to myslałam, ze się przewrucę

wow! to prawie 5 cm mniej! Zazdroszcze. Jak długo dziennie kręcisz hh?
Mój chrzestny ma bliźniaki, i narzekał kiedyś, że jak jeden zacznie płakać, to też zaczyna i robi się koncert "który będzie dłużej i głośniej krzyczał" Ale chyba nie jest tak źle...
30 min dziennie, 2 razy sobie odpuściłam
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Martii=* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 09:47   #2835
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez piwonia91 Pokaż wiadomość
To powodzenia!

Pijecie może kawę zbożową? Bo zastanawiam się nad nią. Kiedyś piłam ale chyba z cukrem. Teraz to odpada . No i nie wiem jaką kupic? Kojarze tylko Inkę .
I jutro wybieram się na poszukiwanie płatków śniadaniowych, które będą zdrowe, bez cukru i mało kaloryczne - te wybieranie to u mnie zawsze trwa z dobrych kilka minut. Macie jakieś ulubione?
Bo ja miałam teraz z Nestle, ale mi się skończyły.
Ja najbardziej lubie otręby. Ze wszystkich płatków jakie w życiu jadłam te są najmniej kaloryczne i mają najmniej węglowodanów, i błonnik. Mieszam je sobie razem z Nestle Fitness, ale tymi zwykłymi, bez jogurtu, owoców itp.
Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Mogę się pochwalić że od 1 stycznia, w tamtą niedzielę zobaczyłam na wadze o 3 kg mniej, z wymiarami niestety nie wiem, bo jakoś nie było okazji się wymierzyć.
Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Ćwiczyć z hula hop zaczęłam 16.01.2011, w ciągu niecałych 3 tygodni z brzucha (mierząc na wysokości pępka, nigdy nie wiem gdzie się co i jak mierzy) z 82 cm spadło mi na 77,5 cm!
Gratuluje dziewczyny!
__________________

Edytowane przez Mary333
Czas edycji: 2011-02-05 o 09:51
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 13:52   #2836
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

cześć dziewczyny u mnie bez zmian, więc nie mam się czym chwalić nawet. ale wpadłam poczytać co u was.
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Biedronka
niestety to prawda, z praca jest ciężko, studenci mogą liczyć najwyżej na umowę zlecenie, mają ogromne wymagania za grosze itp mogłabym wymieniać i wymieniać. a rząd nic z tym nie robi tylko wiecznie się kłócą byleby tylko do swojego koryta dołożyć i próbują wskrzesić ofiary katastrofy w smolensku.
nic dodać, nic ująć
Cytat:
Napisane przez valercia Pokaż wiadomość
tak jak sobie obiecałam - ćwiczenia dziś zaliczone ale moja kondycja zostawia jeszcze wiele do życzenia chyba
a kondycja się poprawi z czasem.
Cytat:
Napisane przez valercia Pokaż wiadomość
mnie nikt nie pociesza i nie mówi że będzie dobrze
będzie dobrze!
Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
dziewczyny kopa w dupę mi dajcie sesja mi się przedłużyła przez jeden głupi egzamin bo mam poprawke i do 22 muszę siedziec w książkach :[ ale od 23 mam zaplanowany intensywny grafik ćwiczeń hahaha także wrócę do was za 2 tygodnie
powodzenia
Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
Właśnie zaraz idę nadrabiać Włączę sobie coś w tv dla umilenia czasu, bo czuję, że dzisiejszy trening będzie mi się dłużył Intuicja mi to mówi
Przypomnij mi, masz jakieś fajne tereny do biegania, czy musisz się ograniczyć do biegania po mieście? Kiedyś dużo biegałaś, pamiętam, że jakoś ok. 10 km, dobrze myślę?
tak, biegałam tyle, wtedy na bieżni, ale mam gdzie biegać poza siłownią, jak najbardziej. tylko jak na złość wczoraj odezwało się moje kolano (nie wiem dlaczego, nie ćwiczyłam, więc nie mogłam go przeciążyć), więc nie wiem czy dam radę do biegania wrócić. bardzo bym chciała...
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, musi być, bo kurczę będę uciekać z tego kraju .
dokładnie!
Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Mogę się pochwalić że od 1 stycznia, w tamtą niedzielę zobaczyłam na wadze o 3 kg mniej, z wymiarami niestety nie wiem, bo jakoś nie było okazji się wymierzyć.
Słodyczy nie jem już ponad miesiąc 9jedyny wyjątek to miniona niedziela bo byłam na chrzcinach, więc chrzestnej nie wypada nie spróbować torciku z brzoskwiniami ), ale od tamtej pory jestem idealnie grzeczna (nawet 18-stkowych tortów w szkole sobie odmawiam)
Cytat:
Napisane przez Martii=* Pokaż wiadomość
Ja się muszę, po prostu muszę pochwalić!
Ćwiczyć z hula hop zaczęłam 16.01.2011, w ciągu niecałych 3 tygodni z brzucha (mierząc na wysokości pępka, nigdy nie wiem gdzie się co i jak mierzy) z 82 cm spadło mi na 77,5 cm!
dziewczyny, gratuluję sukcesów!
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 15:14   #2837
SambaMamba
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 202
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Chętnie do was dołączę, wprawdzie ćwiczę i trzymam dietę - lajtową od stycznia, ale nie widzę szczególnych ubytków wagi i cm, jedynie ciało mam inne - ładniejsze, no i zamiast oponki na brzuchy pojawiają się mięśnie. ALe mam nadzieję, zę się spadek wagi sie nieco rozkręci. Nie mam tego wiele, jakieś 4-5 kg, ale wyjątkowo ich nie lubie.
SambaMamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 19:57   #2838
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez SambaMamba Pokaż wiadomość
Chętnie do was dołączę, wprawdzie ćwiczę i trzymam dietę - lajtową od stycznia, ale nie widzę szczególnych ubytków wagi i cm, jedynie ciało mam inne - ładniejsze, no i zamiast oponki na brzuchy pojawiają się mięśnie. ALe mam nadzieję, zę się spadek wagi sie nieco rozkręci. Nie mam tego wiele, jakieś 4-5 kg, ale wyjątkowo ich nie lubie.
Zapraszamy

Witajcie laseczki
Dzień zaliczam do jak najbardziej udanych pod każdym względem! Tylko pogoda okropna, wieje niesamowicie
Jutro mam kolejny dzień ważenia, trzymajcie kciuki żeby na wadze pojawiło się 62 kg!

PS. Dzisiaj tradycyjnie hula hop i Turbo Fire
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:10   #2839
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Samba, hej

Loczek, witam kolejną fankę szalonej Szaliny Robisz program podstawowy, czy dla zaawansowanych?
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 20:20   #2840
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość


Loczek, witam kolejną fankę szalonej Szaliny Robisz program podstawowy, czy dla zaawansowanych?
No coś Ty, robię podstawowy i tak po fire 30 leje się ze mnie jak po godzinie skakanki, więc jak widać z moją kondycją raczej słabo
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:21   #2841
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
tak, biegałam tyle, wtedy na bieżni, ale mam gdzie biegać poza siłownią, jak najbardziej. tylko jak na złość wczoraj odezwało się moje kolano (nie wiem dlaczego, nie ćwiczyłam, więc nie mogłam go przeciążyć), więc nie wiem czy dam radę do biegania wrócić. bardzo bym chciała...
Kurcze, szkoda, od wiosny mogłybyśmy się nawzajem wspierać. Mam nadzieję tylko, że to nic poważnego. Choć są jeszcze dwa miesiące, więc może ci się podleczy
Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
Dzień zaliczam do jak najbardziej udanych pod każdym względem! Tylko pogoda okropna, wieje niesamowicie
Jutro mam kolejny dzień ważenia, trzymajcie kciuki żeby na wadze pojawiło się 62 kg!
Na pewno się pojawi. Tak szalejesz z tym Turbo Fire to nie ma mowy, żeby się nie pojawiło
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:25   #2842
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Loczek93 Pokaż wiadomość
No coś Ty, robię podstawowy i tak po fire 30 leje się ze mnie jak po godzinie skakanki, więc jak widać z moją kondycją raczej słabo
Nie martw się, o ile dajesz z siebie wszystko, to kondycja Ci się polepszy raz dwa U mnie to była kwestia tygodnia, w pierwszym nie wyrabiałam na zakrętach, a teraz, choć nadal jest mega ciężko, to już bez problemu jestem w stanie dotrwać do końca filmiku.
No i banana mam od ucha do ucha na twarzy, ale to od początku
A powiedz, jak u Ciebie ze Stretchami z Turbo Fire? Robisz? Bo ja olałam, dla mnie to za nudne było

Cytat:
Napisane przez Mary333
Kurcze, szkoda, od wiosny mogłybyśmy się nawzajem wspierać. Mam nadzieję tylko, że to nic poważnego. Choć są jeszcze dwa miesiące, więc może ci się podleczy
chcę zacząć bieganie od wiosny, możemy zaplanować wspólne wspieranie się
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach

Edytowane przez krtek_
Czas edycji: 2011-02-05 o 20:27
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:27   #2843
moniaa2312
Raczkowanie
 
Avatar moniaa2312
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Ostrołęka
Wiadomości: 53
GG do moniaa2312
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

A mi cały czas pod górkę
moniaa2312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 20:33   #2844
Loczek93
Raczkowanie
 
Avatar Loczek93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 46
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość

No i banana mam od ucha do ucha na twarzy, ale to od początku
A powiedz, jak u Ciebie ze Stretchami z Turbo Fire? Robisz? Bo ja olałam, dla mnie to za nudne było

Ja podczas ćwiczeń też uśmiecham się jak głupi do sera, sama do siebie
A Stretche to ja uwielbiam dla mnie to najmilsza część dnia
Loczek93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 09:15   #2845
Mary333
Zadomowienie
 
Avatar Mary333
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: dalekoo..
Wiadomości: 1 089
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
chcę zacząć bieganie od wiosny, możemy zaplanować wspólne wspieranie się
O, super super Jasne, że będziemy się wspierać

Loczek93 jak tam, ważyłaś się już?
__________________
Mary333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:20   #2846
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Dziekuje za trzymanie kciuków itp wczoraj miałam ostatni egzamin , na 4,5 zaliczone no i ta poprawka jeszcze się za mną ciągnie , a tak już bym miała koniec
staram się was podczytywać na bieżąco
i wpadam też z pytaniem , bo dopiero sobie to uświadomiłam haha mam w domu takie urządzenie leg maker to się chyba nazywa? zdjęcie dodaje . mama kiedys chciała to jej tata kupił w sklepie na jakiejś promocji , i się zastanawiam , czy to by coś dało na wewnętrzną , górną stronę ud ? może to działa jak agrafka/motylek ? bo bardzo bym chciała zrzucić to wszystko bo uda mają mniej więcej 50-51 cm a u góry 56-57 , i dziwnie to wygląda :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg leg_magic_mmo_3.jpg (20,4 KB, 3 załadowań)
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:26   #2847
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez Mary333 Pokaż wiadomość
O, super super Jasne, że będziemy się wspierać

Loczek93 jak tam, ważyłaś się już?
No to byle do wiosny
Właśnie, Loczek, jak waga? U mnie dzisiaj stoi, ale z brzucha spadł 1cm i nie wiem, dlaczego rośnie mi w ramionach
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:29   #2848
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
No to byle do wiosny
Właśnie, Loczek, jak waga? U mnie dzisiaj stoi, ale z brzucha spadł 1cm i nie wiem, dlaczego rośnie mi w ramionach
przyznaj się , że potajemnie jak nikt nie patrzy robisz bicepsy itp hahah
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:31   #2849
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez @na Pokaż wiadomość
przyznaj się , że potajemnie jak nikt nie patrzy robisz bicepsy itp hahah
Osz Ty, odkryłaś moją tajemnicę Teraz będę musiała Cię zabić, wiesz?
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 10:34   #2850
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Powolutku ale porządnie. Być FIT do LIPCA 2011. : )

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Osz Ty, odkryłaś moją tajemnicę Teraz będę musiała Cię zabić, wiesz?
oj tam oj tam , nikomu nie powiem obiecuję zachowam to dla siebie aż do grobowej deski
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.