Czerwcowe Panny Młode - część II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-21, 09:16   #3331
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

U mnie już jej nie ma Świeci piękne słoneczko, cieplutko się zrobiło
Ja lubię zimę więc mi nie przeszkadzała tylko pod koniec już się strasznie brzydka zrobiła.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:21   #3332
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

U mnie za oknem słoneczko przepiękne i tak już ma zostać i oby tylko zrobiło się cieplej, ja niestety zimy nie lubię więc jak tylko się zaczyna to ja już bym chciała, żeby się skończyła

aaaa zapomniałam się pochwalić rodzina już obdarowana zaproszeniami zostali tylko znajomi ale to już szybciorem
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:28   #3333
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

No witam dziewczyny
Ja dopiero wstalam ...hmmm ale sie wyspalam...
teraz kawka i musze sie zabrac za gotowanie obiadku
U nas tez piekna dzisiaj pogoda sloneczko swieci
milego dnia kobietki
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:29   #3334
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Oj ja też zimy nie znoszę i już z utęsknieniem czekałam na wiosnę Na szczęście już jest cieplutko
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:34   #3335
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

[QUOTE=electra_tm;25857534]

---------- Dopisano o 02:40 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

anulkamerry... - zrobiłam sobie listę tak jak poradziłaś mi kiedyś, pospisywałam telefony, poumawiałam terminy, drukuje trochę z naszego forum informacji, żeby wszystko wiedzieć muszę się przygotować bo dni szybko zlecą, a później może się okazać ze o czymś ważnym zapomniałam. Ogólnie mam napięty terminarz


ja mam wydrukowane wszystko leży w teczce o co zapytać i co załatwić mam 3 kartki a4 wiec tego wszystkiego bym zapewne nie zapamiętała o połowie bym zapomniała :brzyda l:No moj terminarz jest rowniez napiety... A na ile jedziesz koleżankodo pl? ? ? bo ja tylko na tydzien niestety
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:47   #3336
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 09:56   #3337
monik_85
Raczkowanie
 
Avatar monik_85
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 208
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Witam Dziewczyny ja też sobie pospałam ... budzę się a tu słoneczko

Cytat:
Napisane przez electra_tm Pokaż wiadomość
No ja słodyczy pochłaniam tyle że lepiej nie mówić...
Obiadki też muszę gotowac... Nie mam nadwagi, ale widzę po prostu po sobie że powinnam trochę zrzucić i wziąć się za sylwetkę. Ja mam w ogóle problem z brzuchem, bo cokolwiek jem to mnie tak rozsadza, nawet jak zjem trochę zupy albo czegoś, wiec boje się ze na weselu jak będę mieć już sukienkę itd to zaraz brzuch dostane, ale widzę że reklamują jakieś tabletki teraz przed jedzeniem albo po się łyka muszę to sprawdzić,
no a jutro mam zamiar wstać o pól godz biegania, potem pól godzinki ćwiczeń w domu ... Zobaczymy
Mam ten sam problem niby nie mam nadwagi, rano to wyglądam całkiem szczupło dopóki czegoś nie zjem ... jak tylko coś wrzucę do żołądka to od razu brzuch się robi jak balon no i te boczki ehhh no ale ja też biorę się dziś za ćwiczenia - mam nadzieję że wytrwam w postanowieniu czego i Tobie electra_tm życzę

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
monik_85 chętnie się pochwalę zaproszeniami.
Kurcze, ale Ci dobrze. Masz już suknię. Moja będzie się dopiero szyła od 17 maja, na wtedy jestem na pierwszą miarę umówiona. Paniom przekazałam zdjęcia modelu sukni, ale do czasu zobaczenia jej będę żyła w niepewności.
Piękne te zaproszenia Powiem szczerze że sama o takich myślę, choć mój Tż marzy o takich z naszym zdjęciem i ostatni wieczór spędziliśmy oglądając nasze albumy na kompie... aż się z tego zrobił wieczór wspomnień i nic nie wybraliśmy

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
Pochwal sie monik_85 jeśli to możliwe swoją suknią ślubną.
Kochana bardzo chętnie tylko nie mam zdjęcia jak wrzucić z aparatu bo kabelek został u Tż Rodziców jak tylko go odzyskam to zaraz wstawię zdjęcie

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
U mnie za oknem słoneczko przepiękne i tak już ma zostać i oby tylko zrobiło się cieplej, ja niestety zimy nie lubię więc jak tylko się zaczyna to ja już bym chciała, żeby się skończyła

aaaa zapomniałam się pochwalić rodzina już obdarowana zaproszeniami zostali tylko znajomi ale to już szybciorem
Gratuluję Kochana ale Ci fajnie że masz już to za sobą. ja mam gęsią skórkę jak pomyślę o odwiedzaniu rodzinki. niektórych to chyba latami nie widziałam bo byłam za granicą, tak samo mój Tż więc będzie ciekawie

życzę wszystkim pięknego pierwszego dnia wiosny
monik_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 10:18   #3338
201804160904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 477
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Treść usunięta
201804160904 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 10:27   #3339
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Moje "odchudzanie" samo się zrobiło, dowiedziałam się ze mam problemy w organizmie z grzybkami tj. candidia no i niestety musiałam ze swej diety wyeliminować cukier w każdej postaci (A do tej pory byłam potworem ciasteczkowym) Oprócz cukry normalnego z diety wypadły też produkty zawierające cukry tj owoce słodkie soki owocow, mleko, czekolada itp. No i nie mogę też jeść niczego co związane jest z białą mąką i drożdżami... a także ziemniaków i przetworzonych i gotowych rzeczy eh eh... tym sposobem gotuję tylko dla siebie i wymyślam jakieś pyszności ale schudłam bez wysiłku 4 kg w 3 tyg... mam tylko nadzieję, że tak dalej nie pojdzie bo strace kształt i suknia będzie wyglądała feeee... Powoli teraz od czasu do czasu jem owoce oczywiście nei wszystkie tylko: ananasy, truskawki, kwaśne jabłka, cytrusy.
Musze wam powiedzieć ze po jedzeniu przez 3 tyg pieczywa z ryżu brązowego bo w sumie to tylko mogłam, jak wczoraj zjadłam chlebka żytniego pieczonego na naturalnym zakwasie to cudny był
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:26   #3340
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Właśnie listonosz przyniósł mi zaproszenia i zawiadomienia Są takie piękne że cały czas wpatruje się w nie z zachwytem
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:42   #3341
monik_85
Raczkowanie
 
Avatar monik_85
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 208
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Właśnie listonosz przyniósł mi zaproszenia i zawiadomienia Są takie piękne że cały czas wpatruje się w nie z zachwytem
no to Kochana nie czekaj pochwal nam się zaproszeniami!!!!!
monik_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 11:45   #3342
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez monik_85 Pokaż wiadomość
no to Kochana nie czekaj pochwal nam się zaproszeniami!!!!!

Właśnie, pokazuj nam zaproszenia
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 11:52   #3343
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Właśnie listonosz przyniósł mi zaproszenia i zawiadomienia Są takie piękne że cały czas wpatruje się w nie z zachwytem
poka
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:25   #3344
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez 201804160904 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

no kochana to ja podrzucilam ten pomysl :d masz racje
No mi idzie to ciezko mam zamiar nie jesc wieczorem...Ale ze ja wracam z pracy 22-23 lub czasami jeszcze pozniej :P to czesto ciezko mi jest czegos nie zjesc po ciezkim dniu w robocie No i dodam ze ja pracuje w restauracji he gdzie pizza jest na codzien wiec ciezko mi jest sie powstrzymac Ale moze dam rade musze pic wiecej plynow Wiec trzymajcie kciuki zeby mi sie udalo akcje odchudzanie ... wyznaczony cel 3,5 kg

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Właśnie listonosz przyniósł mi zaproszenia i zawiadomienia Są takie piękne że cały czas wpatruje się w nie z zachwytem
pochwal sie
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r

Edytowane przez aniulkamerry24
Czas edycji: 2011-03-21 o 12:24
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:25   #3345
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
Właśnie listonosz przyniósł mi zaproszenia i zawiadomienia Są takie piękne że cały czas wpatruje się w nie z zachwytem
Dokładnie, poka poka

Ja czekałam na listonosza, że może przyjdzie mi paczka ze wstążkami. listonosza się doczekałam, ale nie paczki :/ wrr... i jestem teraz zła
__________________
E.M♥



Edytowane przez Karo89
Czas edycji: 2011-03-21 o 12:27
Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:28   #3346
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Dokładnie, poka poka

Ja czekałam na listonosza, że może przyjdzie mi paczka ze wstążkami. listonosza się doczekałam, ale nie paczki :/ wrr... i jestem teraz zła
glowa do gory jutro przyjdzie :P
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 12:31   #3347
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez aniulkamerry24 Pokaż wiadomość
glowa do gory jutro przyjdzie :P
Mam nadzieję, bo od tego tygodnia roznosimy zaproszenia
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:17   #3348
MartuNiunia87
Rozeznanie
 
Avatar MartuNiunia87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 828
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez motylek270 Pokaż wiadomość
monik_85 chętnie się pochwalę zaproszeniami.
Kurcze, ale Ci dobrze. Masz już suknię. Moja będzie się dopiero szyła od 17 maja, na wtedy jestem na pierwszą miarę umówiona. Paniom przekazałam zdjęcia modelu sukni, ale do czasu zobaczenia jej będę żyła w niepewności.
u mnie podobnie - pierwsza przymiarka 20 maja... wrr nie mogę już się doczekać i w ogóle co jak wyjdzie:rolleye s:

Póki co nie odczuwam jeszcze stresu, ale mój mózg chyba tak... bo sny mam popieprzone, śnił mi się dzień ślubu - oczywiście wszystko nie tak

suknia - za krótka i nie taka jak miała być,
kościół - ksiądz udzielił nam ślubu godzinę przed naszym czasem, a jak później się okazało nie było w ogole przysięgi małżeńskiej
sala - skoro ślub za wcześnie to na sali też byliśmy za wcześnie i nic nie było gotowe, a zespół nie dojechał jeszcze - masakra!

Ciekawe co nam będzie się śniło na parę dni przed ślubem

Co do odchudzania, to ja kilka stron temu też składałam propozycję do wspólnego odchudzania, u mnie to wygląda tak, że jak większość koleżanek mam problem ze słodyczkami , ale opanujmy się, obecnie to 3 dzień jem prawie "nic" bo grypsko żołądkowe złapałam i ogólnie patrzeć na jedzenie nie mogę, a tak poza tym, no to :

- staram się stosować do diety Dr Ducana (głównie białka i bez tłuszczyku!)
- jeśli chodzi o ruch t mi go ie brakuje :P - codziennie wstaje 5 -6 rano, potem bieg z dzieckiem na ręku do przedszkola, potem na bus, następnie pociąg i znowu kawałek drogi do przejścia szybkim marszem, potem w szkole: z dziećmi zajęcia - to pochlania duużo energii do tego szkoła bez windy - 40 schodów tak 10 razy dziennie w górę i w dół :P, droga powrotna podobnie bo: bieg na pociąg, potem na bus - do przedszkola i wpadam do domu najczęściej z językiem przy butach - trochę lepiej jest gdy TŻ ma 2 zmianę lub noc bo zawsze przejmuje poranne prowadzenie małego do przedszkola
- no pićku - duuuuzio wody (płynów) tzn. tzn tak ok. 2 l dziennie - wybieram wodę niegazowaną,herbatki typu "wypij mnie a schudniesz" i czasem napoje ale tylko te bez cukru słodzone aspartamem .... i zobaczymy podobno na wiosnę się lepiej chudnie bo naturalnie organizm potrzebuje mniej tłuszczyku - więc niech słońce świeci i nasz tłuszczyk spala do ślubu!
__________________
Razem - 01.07.2006
Tomuś - 17.09.2007
Pierścionek - 14.02.2012
Sakramentalne TAK - 11.06.2011
Martynka- 23.02.2012


...Jeśli myślisz, ze wiesz wszystko to znaczy, że tak naprawdę nie wiesz nic...

Edytowane przez MartuNiunia87
Czas edycji: 2011-03-21 o 13:39
MartuNiunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 13:29   #3349
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez MartuNiunia87 Pokaż wiadomość
u mnie podobnie - pierwsza przymiarka 20 maja... wrr nie mogę już się doczekać i w ogóle co jak wyjdzie:rolleye s:
to mnie uspokoiłyscie, ja mam pierwsza przymiarke na 19 maja wyznaczona i cały czas sie stresowalam ze to tak poźno jest
w sumie bede miala 3 przymiarki
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-21, 13:47   #3350
aniulkamerry24
Raczkowanie
 
Avatar aniulkamerry24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Minden -Grudziadz
Wiadomości: 398
GG do aniulkamerry24
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez hania207 Pokaż wiadomość
to mnie uspokoiłyscie, ja mam pierwsza przymiarke na 19 maja wyznaczona i cały czas sie stresowalam ze to tak poźno jest
w sumie bede miala 3 przymiarki

to kurde dziewczyny ja mam teraz 18 kwietnia pobranie miary na moja suknie i omowienie szczegolow ... i potem zobacze dopiero moja gotowa juz suknie tydzien przed slubem hmmmm ja to mam stresa:m ur:
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110623580513.html
23 czerwca.2011 r
aniulkamerry24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:02   #3351
Zibka
Raczkowanie
 
Avatar Zibka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 69
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Ja swoją przymiarkę mam od jutra za miesiąc, czyli wypada w Wielki Piątek )) Przez cały dzień pracownia jest do mojej dyspozycji Suknia będzie do mnie dostosowywana, bo choć jest szyta na wymiar i ja osobiście noszę standardowe 36 - to wiecie, że różnie z tym bywa Z początkiem czerwca ją odbiorę (osobiście, przez Mamę albo przez kuriera), bo szyję u siebie w województwie, a w domu jestem bardzo rzadko... A w pracowni tak pakują suknie, że nie mają się prawa pognieść - lata praktyki. Jestem dobrej myśli I już się nie mogę doczekać! Jakby ktoś pytał to zdjęcia nie mam, ale może zdobędę się na odwagę i pokażę w czasie przymiarki

A co do zrzucania zbędnych kilogramów to staram się dobrze odżywiać, słodycze jem tylko przed okresem, bo to normalne zachciewajki w moim przypadku i czasem do kawy. Regularnie chodzę na basen, a od maja zapisuję się na miesięczny pilates dwa razy w tygodniu (kupiłam kupon zniżkowy na Grouponie ). Ale to tak bardziej dla siebie niż "pod ślub"

Ze stresu samo się schudnie zobaczycie Poza tym jak przyjdzie ciepło to nie będzie się chciało tak jeść jak w zimie, kiedy mroziii.
__________________
Nasz ślub 25.06.2011 r. o godz. 16.30 w Wadowicach
Zibka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 14:17   #3352
hania207
Zakorzenienie
 
Avatar hania207
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6 465
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Zibka Pokaż wiadomość
Ja swoją przymiarkę mam od jutra za miesiąc, czyli wypada w Wielki Piątek )) Przez cały dzień pracownia jest do mojej dyspozycji Suknia będzie do mnie dostosowywana, bo choć jest szyta na wymiar i ja osobiście noszę standardowe 36 - to wiecie, że różnie z tym bywa Z początkiem czerwca ją odbiorę (osobiście, przez Mamę albo przez kuriera), bo szyję u siebie w województwie, a w domu jestem bardzo rzadko... A w pracowni tak pakują suknie, że nie mają się prawa pognieść - lata praktyki. Jestem dobrej myśli I już się nie mogę doczekać! Jakby ktoś pytał to zdjęcia nie mam, ale może zdobędę się na odwagę i pokażę w czasie przymiarki

A co do zrzucania zbędnych kilogramów to staram się dobrze odżywiać, słodycze jem tylko przed okresem, bo to normalne zachciewajki w moim przypadku i czasem do kawy. Regularnie chodzę na basen, a od maja zapisuję się na miesięczny pilates dwa razy w tygodniu (kupiłam kupon zniżkowy na Grouponie ). Ale to tak bardziej dla siebie niż "pod ślub"

Ze stresu samo się schudnie zobaczycie Poza tym jak przyjdzie ciepło to nie będzie się chciało tak jeść jak w zimie, kiedy mroziii
.
dokladnie
__________________





hania207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:21   #3353
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

nie mam foteczki ale podaje link
http://www.artdecoracje.pl/Zaproszen...bne/2.html?d=0
nr 1.2. z różową różyczką
ochuje się nad mini cały dzien
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:40   #3354
monik_85
Raczkowanie
 
Avatar monik_85
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 208
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
nie mam foteczki ale podaje link
http://www.artdecoracje.pl/Zaproszen...bne/2.html?d=0
nr 1.2. z różową różyczką
ochuje się nad mini cały dzien
emia1986 bardzo ładne te zaproszenia zrobione na bogato ale zarazem delikatnie wcale się nie dziwię, że nie możesz się nimi nacieszyć
a długo czekaliście na realizację zamówienia ?
monik_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 15:45   #3355
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
nie mam foteczki ale podaje link
http://www.artdecoracje.pl/Zaproszen...bne/2.html?d=0
nr 1.2. z różową różyczką
ochuje się nad mini cały dzien
Bardzo ładne, bardzo eleganckie
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 17:28   #3356
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez emia1986 Pokaż wiadomość
nie mam foteczki ale podaje link
http://www.artdecoracje.pl/Zaproszen...bne/2.html?d=0
nr 1.2. z różową różyczką
ochuje się nad mini cały dzien

Piękne zaproszenia
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 20:37   #3357
mandelka
Rozeznanie
 
Avatar mandelka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 549
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Ehhh ja dopiero czekam az dojda moje zaproszenia.
Co do odchudzania to mysle o tym intensywnie ale jakos do systematycznych ćwiczeń przejsc nie moge :/ obym nie skonczyla ze sadłem na plaży w podróży poślubnej

Co do snów to też mam jakieś koszmary, że wszystko nie tak. Mimo że nie panikuje zbytnio, to jednak psychika odreagowuje w nocy
__________________
= Wysokie obcasy wymyśliły kobiety, które były całowane w czoło =
mandelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:30   #3358
electra_tm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 213
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

[QUOTE=aniulkamerry24;2586 0430]
Cytat:
Napisane przez electra_tm Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 02:40 ---------- Poprzedni post napisano o 02:33 ----------

anulkamerry... - zrobiłam sobie listę tak jak poradziłaś mi kiedyś, pospisywałam telefony, poumawiałam terminy, drukuje trochę z naszego forum informacji, żeby wszystko wiedzieć muszę się przygotować bo dni szybko zlecą, a później może się okazać ze o czymś ważnym zapomniałam. Ogólnie mam napięty terminarz


ja mam wydrukowane wszystko leży w teczce o co zapytać i co załatwić mam 3 kartki a4 wiec tego wszystkiego bym zapewne nie zapamiętała o połowie bym zapomniała :brzyda l:No moj terminarz jest rowniez napiety... A na ile jedziesz koleżankodo pl? ? ? bo ja tylko na tydzien niestety
Heh ja też 2 kartki A4 i terminarz na te dni
A my jedziemy na tydzień tylko no i wiele mam do zrobienia...

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

electra, a ty w UK moze? bo ja wlasnie zakonczylam proces odchudzania o tym smieciowym wyspowym jedzeniu.
Grzeski, hmmmm, te Grzeski to lobuzy, nie pomagaja sie odchudzic, ale sa takie mmmmm...




Ja mieszkam w Niemczech
No ja mam taką słabość do Grześków (mój facet Grześ i wafelki Grześki mmmm)
__________________
25.06.2011
electra_tm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 21:48   #3359
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez electra_tm Pokaż wiadomość
No ja mam taką słabość do Grześków (mój facet Grześ i wafelki Grześki mmmm)
Mój mąż też Grzesiek i Grześki to moje ulubione wafelki - ale te "dziel na 6" bez czekolady, bo ja za czekoladą tak średnio przepadam.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-21, 22:26   #3360
electra_tm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 213
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

No więc tak...
Dzisiaj biegałam... a raczej tak pół na pół bo nie wiem czy od papierochów czy może od tego, że się już tak dawno nie ruszałam... a raczej jedno i drugie, ogólnie pierwszy raz to ciężko było i już czuję że mam zakwasy...
W ogóle myślę, że mam za mało ruchu, ostatnio siedzę cały czas w domu,a jak mam gdzieś wyjść to tylko autem...
Więc bieganie zaliczone... I tylko jednego Grześka dzisiaj zjadłam
a poza tym to byłam w jednym salonie i przymierzałam sukienki o ile się nie mylę to z kolekcji La Sposa.... no i w sumie fajne, no ale chcę jeszcze trochę po przymierzać i dopiero później się zdecyduję ....
__________________
25.06.2011
electra_tm jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.