~Miranda Kerr~ - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-23, 09:56   #1321
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Lethie to u mnie już lenistwo sięgnęło takiego zenitu, że nie wychodzimy nigdzie na pizzę tylko sami robimy ją w domu albo kupujemy taką podstawową i uzdatniamy według własnego widzi mi się więc ocieka czym tylko się da przykryta mega serową pierzynką. Ale odkąd przestałam jeść słodycze i pić kawę to jakby mi się trochę żołądek skurczył i jem mniejsze kawałki pizzy. Ale zawsze do niej wcinamy litr lodów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blooms.jpg (57,3 KB, 124 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:10   #1322
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Kolejny wywiad jaki z Mirandą przeprowadził portal Popsugar .
Tym razem Miranda opowiada o tym jak ćwiczyła żeby wrócić do formy.

http://www.lilsugar.com/Interview-Mi...abies-16863237
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Interview-Miranda-Kerr-About-Bikinis-Babies.png (37,9 KB, 33 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 11:59   #1323
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ciekawe w czym się tak zaczytuje Miranda ? Na trawie leży plotkarski magazyn People a tam często piszą o Bloomciach . Mam taką chustę na głowę więc ośmielę się dziś przyoblec mój bojowy granat kiedy pójdę na rower
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:18   #1324
Kacha177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 302
Dot.: ~Miranda Kerr~

Nawet na Pudelku jest artykuł o Mirandzie O mój boże, czym sobie zasłużyliśmy na taką łaskę?
http://www.pudelek.pl/artykul/32494/...ycki_porownaj/
Kacha177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 12:42   #1325
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Na Ebay pojawiła się do kupienia / cena / jedwabna sukienka , z tej samej kolekcji którą Miranda zachwyciła wszystkich podczas ubiegłorocznego pobytu w Paryżu, gdzie przechadzała się po wybiegu dla Balenciagi.

http://cgi.ebay.com/NWT-ISABEL-MARAN...item45fac54928

W sumie to tęsknie za czasami kiedy była w ciąży. Wyglądała prześlicznie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FP_5817947_ANG_Bloom_Kerr_093010.jpg (121,3 KB, 83 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 15:27   #1326
sangwiniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 196
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ja się bardzo zaniedbałam. Stres + lekkie dołki robią swoje. Ale biorę się za siebie. Jutro idę kupić jakieś witaminki na moje włosy, bo strasznie wypadają, a nie chcę ich ścinać Marzę o długich. Przy okazji kupię sobie spirulinę zainspirowałyście mnie. Oraz zaczynam dbać o dietę... Gdy jadłam ciemne pieczywo zamiast jasnego, wyeliminowałam słodycze i skakałam na skakance ok 20 min dziennie - zauważyłam ogromną poprawę samopoczucia, ale również centymetry leciały Więc wracam do tego. Idę zjeść pomidorka
sangwiniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 15:56   #1327
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ciekawe czy Zadumana chciałaby malować Mirandę do jakiejś sesji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lln341QvQa1qap29lo1_500.jpg (40,6 KB, 49 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-24, 18:06   #1328
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

A cóż to za zmasowany atak klonów ?

http://www.koraorganics.com/blog/liv...e-yourself-14/


Ale i tak im zazdroszczę. Zwłaszcza prezentów
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:52   #1329
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Miranda znów zagościła na okładce japońskiego magazynu GOSSIPS
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gossh.jpg (753,5 KB, 21 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:54   #1330
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Najnowsze wydanie australijskiego magazynu WOMAN'S DAY było redagowane przez gwiazdy. Mirandzie przypadł w udziale dział urody
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg womans.jpg (25,4 KB, 14 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 08:56   #1331
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Zapewne Mirandzie przydał się wypoczynek na Hawajach bowiem koniec miesiąca zbliża się wielkimi krokami a co za tym idzie jej wizyta w Korei. Znając temperament Koreańczyków to będzie czyste szaleństwo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg starr1.jpg (67,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg starr2.jpg (92,2 KB, 32 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 08:58   #1332
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Wspomnień czar .... czyli jeszcze jeden rzut okiem na wspaniałą rodzinkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg withflynn1.jpg (109,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg withflynn2.jpg (94,7 KB, 72 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 09:25   #1333
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Z cyklu " Moja Wyrąbana w Kosmos Kolekcja Spędzająca Sen Z Powiek Polkom" kolejna szczęściara chwali się swoimi zdobyczami na Facebooku Kora Organics.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 247631_1868704510087_1015303872_31701325_908026_n.jpg (55,9 KB, 70 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 10:12   #1334
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: ~Miranda Kerr~

Oh, jaka śliczna półeczka, u mnie też by pasowała

przeglądając bloga Mirandy i te wszystkie podziękowania i dobre słowa za napisanie książki znalazło się kilku a może nawet i więcej facetów zafascynowanych Randzią, na fb również do Mirandy pisze dużo mężczyzn, tak się zastanawiam czy może tutaj na wizażu ukrywają się jacyś panowie, którzy śledzą nasz wątek
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:06   #1335
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Oh Lethie ja półeczkę mam, szczotkę do masażu z Rossmanna mogę na niej zawiesić teraz tylko czekać na Świętego .

Miranda powiedziała w jednym z wywiadów :
" Zawsze noszę ze sobą zeszyt z moimi celami / dokładnie nazwała to " my vision book "/ takimi jak to gdzie chciałabym pojechać, kogo spotkać i co robić. "

No właśnie więc może pora założyć taki zeszyt? To pewnie taka jej przenośna i podręczna " tablica marzeń " o której wspomina w swojej książce.

Masz rację, dużo mężczyzn do niej pisze. Co więcej wielu z nich zakupiło kosmetyki i je sobie chwali. Do tej pory Randzia podkreślała, że produkty Kora są unisex. Ale zamierza w przyszłości stworzyć coś specjalnie dla mężczyzn i poświęcić im więcej tematów na blogu.

Mam dla Was kolejne skany . Miranda dla Davida Jonesa i Petera Alexandra / za duże by załączyć bezpośrednio /

http://img192.imageshack.us/img192/4230/madisonau.png

http://img204.imageshack.us/img204/1938/alex2k.png

http://img641.imageshack.us/img641/5479/alex1o.png
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:23   #1336
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Na bieżąco śledzę aukcje z książkami Mirandy. Niektóre osoby z Australii odsprzedają swoje egzemplarze. W regularnej sprzedaży koszt " Treasure Yourself " wynosi 24.95 AUD czyli według dzisiejszego kursu jest to ok 74 zł. Zobaczcie jako kogoś na Wyspach pogięło w tej kwestii:

http://cgi.ebay.pl/Treasure-Yourself...item33679bfe2b

Ale to nie koniec. Zobaczcie inne "intratne" propozycje:

http://cgi.ebay.pl/Miranda-Kerr-Vogu...item5d2cc27b2e

http://cgi.ebay.pl/Damian-Lewis-Harr...item5d28d1e1f1

Myślałam, że książka będzie tańsza w Europie i podeślę Wam linki. A tu lipa. Wszyscy chcą zarobić na jej nazwisku. Dla odmiany na amazon.co.uk są po 12 funtów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dingo.jpg (14,0 KB, 78 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:36   #1337
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Miranda znów poszła o krok dalej dając tym samym dowód na to, że jej zamiłowanie do ekologii i zdrowego trybu życia to nie tylko czcza paplanina pod publikę. Było już o oszczędzaniu energii, filtrach do wody, suplementach, ekologicznych uprawach, kolorach pobudzających naszą witalność. Tym razem zaprosiła do współpracy na swoim blogu firmę produkującą - organiczne tampony T.O.M

No to już wiemy czego / być może / używa w Tym Okrutnym Momencie albo jak kto woli Tym Okresie Miesiąca.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TOM-KORA-Website-Banner.jpg (22,2 KB, 15 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 13:59   #1338
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

A wiecie, że smyk Flynn również jest traktowany tymi kosmetykami ? Trochę to przygnębiające, że jego pulchniutka pupka wchłonęła więcej olejku z dzikiej róży niż moje myśli. Boje się, że kiedy wejdziemy do strefy euro / tfu tfu / to już w ogóle z paluszkiem nigdzie nie trafimy. Wszystko pójdzie w górę a pensje pozostaną te same. Czyżby czekała nas druga Grecja ? Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Na wszelki wypadek czytam różne ciekawostki o ziołowych zasobach naszych łąk i lasów w razie gdyby mnie nie było stać nawet na krem Bambino

Tak jak już wspominałam wiele razy Miranda i jej elfy pracują w chwili obecnej nad szamponem i odżywką. Ale zanim zobaczymy efekt końcowy / a najlepiej wypróbujemy / to zdziwiłam się, że w Polsce są już dostępne kosmetyki organiczne do pielęgnacji włosów firmy John Masters Organics. Jeden z nich otrzymał również nagrodę Twojego Stylu. A ja jak dotąd nigdy ich nigdzie nie widziałam w sprzedaży. Ciekawe . A i na Wizażu jakoś nie ma zbyt wielu recenzji więc jak to było z tym konkursem ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jmo_zestaw.jpg (49,3 KB, 20 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:58   #1339
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Miranda bardzo dużą uwagę przywiązuje do pielęgnacji skóry nie tylko twarzy ale także całego ciała. Szczególną przykłada się do wieczornych zabiegów . Jej zdaniem lepiej wyprać prześcieradła niż nakładać na siebie różne preparaty przed porannym wyjściem i pozwolić, żeby ich dobroczynne właściwości zostały wchłonięte przez ubrania.

Tylko co na to Orlando ? Chciałby się przytulić do żony tu czy tam ją uszczypnąć a ona wybalsamowana, tłuściutka i świecąca wyślizguje mu się z rąk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg davidjonesbeauty.jpg (139,3 KB, 13 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 19:08   #1340
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Człowiek uczy się przez cały czas . Miranda w wywiadzie dla magazynu People powiedziała że po domu chodzi w..... no właśnie myślałam, że " knickers" to jakieś trampki albo sportowa koszulka z logo druzyny koszykarskiej a to są po prostu majciochy. " To chyba lepiej niż otworzyć drzwi nago " - dodała.

Modelka spędziła " Dzień Matki " w towarzystwie swoich Mężczyzn. Dostała kwiatki, Panowie ją rozpieszczali przez cały dzień. Najpierw udali się na targ z owocami i warzywami a potem urządzili sobie rodzinny piknik.

Ciekawe czy w swoim zeszycie Spełnionych Życzeń Miranda zaplanowała jakąś okładkę Vogue'a na ten rok ? Nie lubię takiej ciszy jak dziś kiedy nie ma żadnych nowych zdjęć i nie wiadomo gdzie jest i co robi / uff dobrze, że chociaż wiemy z kim /.

Uwielbiam to zdjęcie. Wygląda jak Venus albo syrena w morskiej pianie. Fajnie ma z tymi podróżami po świecie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_llr5ypukeu1qiazc4o1_500.jpg (67,3 KB, 53 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:58   #1341
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

OK. Listonoszka Chloe, którą ma Miranda tylko w kolorze czarnym poszła na Allegro za 425 zł. Przyznać się, która jest szczęśliwa posiadaczką ?

Czy znajdzie się jakaś Mirandzianka, która od 1 czerwca przyłączy się ze mną do mozolnych ćwiczeń ku niebiańskim kształtom ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_llp5dy3TJX1qap29lo1_500.jpg (378,5 KB, 62 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:22   #1342
Sweetgirl234
Raczkowanie
 
Avatar Sweetgirl234
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 231
Dot.: ~Miranda Kerr~

ja już czwicze od tygodnia efkty wiadac
Sweetgirl234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:57   #1343
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Super Sweetgirl234
Ja sobie tylko tak podtrenowywuję hi..hi. Tu troszkę brzuszków tam wypad na rower albo ćwiczenia na nogi. Czasem był to regularne ćwiczenia ale potem zawsze coś zakłócało rytm.

Oglądałam na youtubie filmik ze spotkania modelek Victoria's Secret i Justina, ich trenera. No i okazało się, że żeby wyglądać tak jak wyglądają Aniołki to dziewczyny trenują kilka razy w ciągu jednego dnia.

Tutaj na Wizażu powstał także wątek o Ninie Dobrev, aktorce z serialu " Pamiętniki Wampirów ". Ona w młodości była gimnastyczką. Podobnie jak Miranda Nina także uprawia jogę, stosuje organiczne kosmetyki. Zamiast windy wybiera schody, często porusza się na rowerze a w szkole grała w siatkówkę. To fajnie, że Wizaż umożliwił powstanie wątków na których Dziewczyny odnajdują ciekawe inspiracje, wzajemnie się motywują i czerpią ze zdrowych wzorców.
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:22   #1344
sangwiniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 196
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ewciak, ja dołączę ;D Napisz mi tylko co planujesz, ja też wymyślę coś dla siebie

Mam pytanie - widzicie jakieś efekty od kiedy zażywacie spirulinę?
sangwiniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:56   #1345
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ja bardzo bym chciała rano dla pobudzenia i energii ćwiczyć jogę z płyt DVD, tak przez 20 minut natomiast w ciągu dnia ćwiczyć pilates na zmianę z callaneticsem. Na razie żadne ciężkie aerobiki, Insanity, Brazilian Butt Lift czy ćwiczenia Jillian Michaels nie wchodzą w grę bo mam zastane mięśnie a w tym upale chyba dostałabym zawału. Tak jak zawsze robi Miranda czyli umiarkowany mix, wszystkiego po trochu. No i jeszcze jeżdżę na rowerze kilka razy w tygodniu. Dziś jest mój 25 dzień bez słodyczy typu chałwa, batony, czekolada, ptasie mleczko, ciasta i kawy / ale lody jadłam kilka razy /.

Na youtubie można znaleźć fajne kanały fitnesowe. Spójrzcie tylko na tą dziewczynę fakt jest szczupła ale jaka silna ?

http://www.youtube.com/watch?v=MkrZyztbc4Q



A jaką Spirulinę kupiłaś? Ja jeszcze nie używam. Musze wykończyć olej z wiesiołka, z wątroby rekina / fuj jak to brzmi / a poza tym niedawno byłam przeziębiona i brałam taki mix leków, że moja własna wątroba już jest jak szmelc . Myślę, że jak w przypadku każdego suplementu na efekty trzeba cierpliwie czekać. W jedną noc nie zrobimy z siebie wiernej kopii Mirandy a szkoda.

__________________


Edytowane przez Ewciak78
Czas edycji: 2011-05-25 o 22:07
Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 12:29   #1346
Kacha177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 302
Dot.: ~Miranda Kerr~

Jak ja bym chciała iśc na jukari... U mnie niestety nie ma, ale obstawiam, że z moim poziomem ,,wytrenowania", predzej bym padła, niż zrobiła jakieś ćwiczenie. Wybrałabym fit to fly, bo to z taśmami rozciągającymi nie na moje totalne brak rozciągnięcia.
I ile bym dała za figure jak u Mirandy. A tak się męcze z moim brzuchem, któremu daleko do randziowego. I z czystej przyzwoitości, osczedzę widoku innym i nie wbijam w bikini, a tankini tak ciężko dostać. Albo chociaż monokini, które nie bedzie wyglądać jak kostium mojej babci. Swoją drogą, może jest jeszcze gdzieś w domu, to w nie wskocze Znaczek playboya doda mi seksapilu
Więc, skoro macie w planach ćwiczenia i wyrobienie sobie sylwetki jak nasza kochana mentorka, to Kacha zgłasza się do programu

Edytowane przez Kacha177
Czas edycji: 2011-05-26 o 12:32
Kacha177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:19   #1347
sangwiniczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 196
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ja chyba po prostu postawię na skakankę + 8 min ABS. No i bez słodyczy

Spirulinę zamówiłam na dozie. Firmy GAL. Jutro mam nadzieję będzie do odbioru.
Uwielbiam figurę Mirandy Mimo, że baardzo szczuplutka to nadal kobieca. Taka... odpowiednia. Okrągła tam gdzie powinna, ale bez zbędnego tłuszczyku..
sangwiniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:32   #1348
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Kasiu Ty nie widziałaś jeszcze mojego "małego " przyjaciela, Pimpusia Sadełko . Czasem jak oglądam TV to robię ćwiczenia na nogi i biodra, Pimpuś natomiast się opiera jak może. Cóż za karę może sobie tylko pomarzyć o plaży bo w myśl zasady humanitaryzmu nie zamierzam nim ludzi straszyć. Chociaż troszkę się zmniejszył na skutek braku ulubionego pożywienia czyli wszelkiej maści słodyczy.

Dziewczyny nie możemy przesadzać i zarżnąć się w jeden dzień a potem cierpieć na zakwasy. Najlepiej żeby zrobić coś dla siebie każdego dnia, małymi kroczkami. Ja np. już nie wyobrażam sobie oglądania TV bez wymachów nóg. I już zauważyłam efekty w postaci luźniejszych spodni szczuplejszych ud i łydek. Ale przyznam się bez bicia to są raczej ćwiczenia jakby to powiedzieć stacjonarne, bo kalorii mało się spala. Bo mimo tego po przejażdżce na rowerze nogi mi się trzęsą jak galareta.
Ale wolę się wdrażać powoli. Kiedyś włączyłam sobie aerobik z DVD , ćwiczenia w intensywnym tempie do tego ciężarki myślałam , że padnę po 5 minutach. A to był 30 minutowy program dla początkujących.
To jaką musiałabym ja mieć wersję, prenatalną ?

Bardzo chciałabym zacząć już od porannej porcji ruchu. Dzisiaj wstałam wcześniej bo poszłam z mamą na zakupy. Ale zanim wyszłam z domu to sobie pomyślałam a co tam odkurzę jeszcze dywan to będę miała spokój. I nabrałam przy tym takiej energii, że trzymam się aż do tej pory a jakoś ostatnio właśnie o tej porze dnia już mi się oczka kleiły.

Rano zawsze jest spokój potem w ciągu dnia czy nawet wieczorem może coś wyskoczyć i już się człowiek usprawiedliwia. Czytałam , że odłożenie ćwiczeń przez trzy dni z rzędu powoduje, że mało kto potem do nich wraca .

Czasem lektor na DVD jest tak nudny, że wyłączam jego głos a na uszy zakładam słuchawki i włączam ulubioną muzykę. Właśnie jestem na etapie komponowania takiej speclisty z dość skocznymi kawałkami / ale Polkę Dziadek sobie daruję / . Niektóre piosenki mają taki rytm, który śmiało może zastąpić taktomierz i człowiek sam machinalnie wpada w wir " noga do góry i " noga w dół "

Ostatnio odkryłam połączenie baletu i pilatesu. Dzięki tym ćwiczeniom kobieta nie stanie się takim przetrenowanym babochłopem tylko wszystkie kończyny, te duże i te maleńkie pięknie się wysmuklają.
Niestety płyty te nie są jeszcze dostępne w Polsce , torrentów również nie ma. Na razie wykorzystam to co mam pod ręką.
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 15:41   #1349
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: ~Miranda Kerr~

Jukari Fit To Fly to niezły kosmos. Ja bym chyba nie dała rady. Na zdjęciu , które Wam załączam Marisa Miller czyli również Aniołek VS ma jak widać niezłą frajdę. Nie wiem jak jak bym wciągnęła moje podwozie na słabiutkich rączkach To przeczy prawom fizyki.

Pewnie w grupie i po d czujnym okiem instruktora ćwiczy się inaczej. Człowiek musi się zdyscyplinować, w końcu zapłacił za karnet i tak głupio przed koleżankami się wycofać. A samemu to się znajdzie milion wymówek. O, może trzeba by okna umyć ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marisa-miller-jukari-rebook.jpg (80,6 KB, 47 załadowań)
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 19:46   #1350
ekomonika
Zakorzenienie
 
Avatar ekomonika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 199
Dot.: ~Miranda Kerr~

Ewciak ja się przyłącze
ekomonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:34.