Wrześniówki cz. II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-25, 19:11   #181
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
my zareczylismy sie w Wigilie wiec przygotowalismy slub w 9 miesiecy (chociaz mial byc wstepnie na wiosne w kwietniu/maju) ale nie wiedzielismy po co tyle czekac i przesunelismy na wrzesien - i wszystko nam sie udalo pomimo tego ze to niby 'szybki' slub nie chcialabym czekac dluzej nie mam cierpliwosci :P
moja już się dawno skończyła
Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Ja miałam tak samo.Tż mi się oświadczył 29.08.2009! a pierścionek miał od kwietnia.Później przyznał,że czekał na specjalną okazję.
Kochana teraz tylko miesiąc i 16 dni

Szprotka_mada a gdzie sa zdjęcia?I co planujesz na panieński?
Ja panieński mam 30.08
czekamy podobnie bo mi się oświadczył 15.08.2009 i nigdy więcej bym się nie zgodziła na to drugi raz oczywiście na takie czekanie, a nie ślub
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:36   #182
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
moja już się dawno skończyła

czekamy podobnie bo mi się oświadczył 15.08.2009 i nigdy więcej bym się nie zgodziła na to drugi raz oczywiście na takie czekanie, a nie ślub
A co to będzie po ślubie! Będziemy płakać,że tak szybko zleciało.Płytę z wesela będę chyba ogladała codziennie.
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:42   #183
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
A co to będzie po ślubie! Będziemy płakać,że tak szybko zleciało.Płytę z wesela będę chyba ogladała codziennie.
Będę się cieszyć, że wkońcu jestem żoną i godzinami będę wpatrywać się w obrączkę
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 19:49   #184
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
Ja miałam tak samo.Tż mi się oświadczył 29.08.2009! a pierścionek miał od kwietnia.Później przyznał,że czekał na specjalną okazję.
Kochana teraz tylko miesiąc i 16 dni

Szprotka_mada a gdzie sa zdjęcia?I co planujesz na panieński?
Ja panieński mam 30.08
Zdjęć nie ma. Zagadałam się z Paniami i koleżanką i zapomniałam. Ale następnym razem będą- obiecuje!

Odnośnie panieńskiego, to ustaliłam na prośbę mojej świadkowej tylko datę, żeby Jej pasowało i żeby moje psiapsióły studyjne mogły dotrzeć, no i reszta stacjonarnych babek. Nie wszystkie będa mogły uczestniczyć, ale nawet jak będzie nas 5, to będzie miło. Ze swojej strony udostępnię nasze gniazdko o ile wyrobimy się z TŻ z pomalowaniem ścian. Pewnie posiedzimy, wypijemy małe co nie co i gdzies wyjdziemy. Co dalej nie wiem...
Moge się domyślić, że coś na pewno będzie, bo moja Basia (świadkowa) pytała się czy zorganizować coś, moja psiapsióła Natalka prosiła o nr telefonu do Basi (a nie znają się), więc mogę tylko przypuszczać, że cos kombinują
Dla mnie osobiście to i nawet zwykłe posiedzenie i wypicie browarka byłoby satysfakcjonujące- nie jestem zbyt wymagająca w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez gwiazdka82 Pokaż wiadomość
A co to będzie po ślubie! Będziemy płakać,że tak szybko zleciało.Płytę z wesela będę chyba ogladała codziennie.
Ja płytki nie obejrzę, bo nie mamy kamerzysty, natomiast zdjęcia pewnie będę wertowała non stop (chcę mieć duuuuuuuuuuuużoooooooo zdjęć!)
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł



Edytowane przez szprotka_mada
Czas edycji: 2011-07-25 o 19:50
szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-25, 20:24   #185
agniesia007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 52
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witajcie dziewczyny.Byłam dziś już odebrać moją suknię ślubną,wisi sobie w pokoju obok zapakowana.Siłą się powstrzymuję żeby nie prosić mamy o pomoc żeby znowu ją założyć.Teraz siedze i szukam fryzury ,bardzo podobają mi się lekko pofalowane i jakos na boku zebrane,ale moje włosy po godzinie będą spowrotem proste i boje się żę zanim wyjade do kościoła już bedzie po fryzurze dlatego musze znaleść coś innego.Planuje w nast tyg.iść na próbną jak będę się źle czuła w upiętych to będę dalej myślala co robić.W sobotę zrobiłam sobie sama biżu ślubną.Bałam się tego troche ale bardzo mi się podoba.Jak znajde jutro czas to zrobie zdjęcie i wam pokaże.Kolczyki i bransoletka ze swarovskich.
Coraz bardziej zaczynam myśleć o tym wszystkim,chciałabym już czas kiedy wszyskto bedzie załatwione i naszykowane do ślubu.
Aha i dalej nie mamy piosenki na 1 taniec,nie moge sie na nic zdecydować,tzn dzis znalazlam jedną na yt od razu z tańcem wiec można by spapugować;p jest szybki i taki własnie bym chciała tylko nie wiem czy ta piosenka pasuje na 1 taniec http://www.youtube.com/watch?v=BgxHd...eature=related (chodzi mi o tą pierwsza piosenke i ta pierwszą część tańca) co myślicie?
agniesia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 06:38   #186
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Wrześniówki cz. II

a my po kilku zawirowaniach i szybkich zmianach decyzji (chyba tylko moich bo TŻ na kazda z nich reagowal tak samo entuzjastycznie) bedziemy tanczyc walca angielskiego do piosenki Wodeckiego - Oczarowanie
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 07:19   #187
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

a my cały czas się zastanawiamy co zatańczyć idziemy w tym tygodniu do szkoły tańca żeby ustalić co i jak i musimy się zdecydować co chcemy. Bierzemy pod uwagę te piosenki:
Celine Dion - You Make Feel Like A Natural Woman
Imagine – John Lennon
Moja Dumka - Marek Tranda

Tyle że dwie pierwsze to pewnie walc ale niewiem jaki
a do dumki to już wogóle nie mam pojęcia co byśmy mieli tańczyć, a bardzo nam się spodobała.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 09:54   #188
muuachh
Raczkowanie
 
Avatar muuachh
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 249
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
no to tylko pogratulować że już wszystko macie
a ubiór też macie? czasami przez rok można zmienić wagę w górę lub w dół
myślę że za kamerzystą też warto się rozejrzeć i fotografem jeśli chcesz mieć ładną pamiątkę chociaż my załatwialiśmy pół roku przed ale to zwyczajnie z braku kasy na zaliczki ale na szczęście terminy były jeszcze wolne bo to wrzesień
suknie mam juz upatrzoną ale bede szyła...składa sie z 2 części bo najpierw jest długa a po oczepinach zdejmuje dół no a garnitur to myślę, ze nie trudno jakis fajny dobrac choć mi osobiscie podoba się grafitowy połyskujacy, widziałam tak boski w Sanset Suits ale, że mój narzeczony jest przy kosci to powiedział, że go bedzie pogrubiac i takiego nie chce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_suknia_slubna_papilio_719_dluga_i_krotka.jpg (46,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (14,2 KB, 27 załadowań)
muuachh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 10:15   #189
dorka24
Rozeznanie
 
Avatar dorka24
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 889
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez muuachh Pokaż wiadomość
suknie mam juz upatrzoną ale bede szyła...składa sie z 2 części bo najpierw jest długa a po oczepinach zdejmuje dół no a garnitur to myślę, ze nie trudno jakis fajny dobrac choć mi osobiscie podoba się grafitowy połyskujacy, widziałam tak boski w Sanset Suits ale, że mój narzeczony jest przy kosci to powiedział, że go bedzie pogrubiac i takiego nie chce
hehe sukienka ładna, chyba juz ja widziałam w innym wątku
my kupilismy garniaka w PAWO i był idealny, choć początkowo miał być z Bytoma. Na Sunset słyszałam wiele złego, więc nawet tam nie szliśmy. najlepiej przymierzyć w kilku salonach bo każda firma ma inne kroje.
__________________
24.09.2011 żonka

miłość przyjaźń zaufanie ... kocham


dorka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 11:02   #190
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cześć dziewczyny W szybkim tempie Was nadrobiłam, bo ostatnio jakoś brakowało mi czasu.
Zastanawiałam się nad winietkami, ale niestety TZ i jego cała rodzina jest przeciwna więc będzie bez.
Na przymiarkę sukni planuję jechać w następnym tygodniu - zobaczymy jak całość będzie się komponować z butami i biżuterią
Gości mamy już wszystkich zaproszonych, więc teraz czekamy tylko na potwierdzenia.
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 12:22   #191
oliweczka123
Raczkowanie
 
Avatar oliweczka123
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa i dalej na wschód ;)
Wiadomości: 70
Dot.: Wrześniówki cz. II

U nas też poszło do przodu Garnitur w szafie, wszystkie możliwe dodatki do niego kupione. Ja nie mam absolutnie nic ale nic też nie mogę mieć bez sukienki... czekam na I przymiarkę. Wstępnie powinna być w ciągu 2 tyg. Kupiliśmy prezenty dla rodziców i strasznie mi się podobają! Nie zrobię Wam zdjęć bo akurat nie mam czym-są to skrzynki na zdjęcia, takie solidniejsze. Zostało je tylko udekorować naklejkami i wydrukować teksty typu: "Tu niebawem pojawią się zdjęcia z naszego ślubu" do tego będą kosze 25 róż i wydrukowany tekst który przeczytamy. Nawet go już ułożyłam ale tak zapisałam, że teraz nie wiem gdzie. Bałagan mi się już robi przed ślubny.
Mam pytanie, czy któraś z Was zamawia tort angielski? Ja się zastanawiam ale chciałabym wiedzieć jak w praktyce jest z jego waga bo z cukierni wiem, że "trochę" cięższy a w rzeczywistości 2 czy 4 kg więcej? To jest różnica. Chcemy 10 kg i boje sie zeby mi z tego 3 torty tylko nie wyszły bo lipa będzie, że hej!
Powoli bierze mnie też uczucie, że już mi wszystko jedno
__________________
b ę d ę _ ż o n ą ! ! !

3 wrześ nia 2011
"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,
że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie."
H. Jackson Brown Jr.
oliweczka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 16:09   #192
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witajcie.
Moja wolność też kończy się we wrześniu, więc w sumie znalazłam "towarzyszki niedoli".
Słuchajcie, przejrzałam wątek i mam jedną wątpliwość- jak się ubrać. Konkretnie chodzi mi o jakieś wdzianko typu bolerko, lub coś w tym guście.
Mam sukienkę bez ramiączek, więc w sumie plecy, dekolt, ramiona gołe... Mój TŻ twierdzi, że nie podobają mu się żadne bolerkopodobne twory i że bardzo by chciał, żebym miała tylko sukienkę. Ja z kolei trochę się wkurzam, bo on znajduje się w tej komfortowej sytuacji, że ma długi rękaw i raczej zmarznięcie mu nie grozi, wiecie- martwię się o pogodę, nie chcę być sina z zimna na własnym ślubie (wesele to już nie problem).

A jak Wy robicie? Zakładacie coś, czy ryzyk- fizyk?
Pozdrawiam
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 17:03   #193
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja zakładam, ale jeszcze nie wiem co 8 mam przymiarkę to się dowiem co pasuje...
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 17:18   #194
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja pewnie będę miała taką bolerkowatą narzutkę bo też się obawiam że będzie mi chłodno, a ze mnie straszny zmarzluch jest szczególnie jak mam gołe ramiona.... wiem, że strasznie się przed tym broniłam ale nie będę mieć wyjścia... Mój TŻ mówi, że ja zawsze i we wszystkim wyglądam pięknie - wiem, że ściemnia
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 17:19   #195
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
Witajcie.
Moja wolność też kończy się we wrześniu, więc w sumie znalazłam "towarzyszki niedoli".
Słuchajcie, przejrzałam wątek i mam jedną wątpliwość- jak się ubrać. Konkretnie chodzi mi o jakieś wdzianko typu bolerko, lub coś w tym guście.
Mam sukienkę bez ramiączek, więc w sumie plecy, dekolt, ramiona gołe... Mój TŻ twierdzi, że nie podobają mu się żadne bolerkopodobne twory i że bardzo by chciał, żebym miała tylko sukienkę. Ja z kolei trochę się wkurzam, bo on znajduje się w tej komfortowej sytuacji, że ma długi rękaw i raczej zmarznięcie mu nie grozi, wiecie- martwię się o pogodę, nie chcę być sina z zimna na własnym ślubie (wesele to już nie problem).

A jak Wy robicie? Zakładacie coś, czy ryzyk- fizyk?
Pozdrawiam
Ja będe miała bolerko - krótkie na wesele (ech mam nieciekawe ramiona i wole nie zdejmować )
i mam takie śmieszne futerkowe, w razie zimna, bo to końcówka września więc nie wiadomo ;p
A twój Tż niech sie wypcha - sam w gangu to mu ciepło będzie J bym do kościoła bez niczego nie ryzykowała zresztą sam ksiądz może mieć "ale" (u nas w okresie wakacyjnym zwraca uwagę na "roznegliżowane" dziewczynki w bluzkach na ramiączkach )

Co do czasu od zaręczyn ja za długo nie czekałam - od Sylwestra w sumie, zaręczyny były dla mnie totalnym zaskoczeniem Choć byliśmy razem 2,5 roku i razem mieszkaliśmy ponad rok to jakoś sie nie spodziwałam
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 19:23   #196
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wrześniówki cz. II

Hej dziewczyny!
Do grona szczęśliwych wrześniówek dołączam jeszcze ja
Ślub 4.09.2011 w niedziele
weselicha nie będzie, przyjęcie na 30 osób
jutro odbieram buty (szyte na wymiar), 5.08 druga przymiarka. Z pozostałych dodatków nie mam jeszcze nic. Co do bolerka o którym piszecie, zastanawiałam się właśnie, czy nie uszyć w kolorze sukienki takiego dopasowanego żakieciku. Bolerko u mnie odpada ze względu na przekonania , a może być i zimno i nie do końca komfortowo w kościele, bo mam suknię bez ramiączek
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:02   #197
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześniówki cz. II

Witaj Wrześniówko! Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie papierka o wygłoszonych zapowiedziach: trzeba się po niego zgłosić do księdza przed ślubem, tak? kurde, bo ja zapomniałam, kiedy u mnie będzie II zapowiedź pójdę jakoś pod koniec sierpnia, wtedy kiedy będziemy spisywać protokół. Drugie pytanko: kiedy Wy będziecie płacić za ślub? My chyba po spisaniu protokołu... (sorki, jeśli już o tym rozmawiałyście...)
Wkurzam się jeszcze na to, że wcale nic a nic nie chudnę A to ponoć norma u PM! A jak u Was? Pzdr!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ja zakładam, ale jeszcze nie wiem co 8 mam przymiarkę to się dowiem co pasuje...
Ja tak samo
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:29   #198
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Witaj Wrześniówko! Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie papierka o wygłoszonych zapowiedziach: trzeba się po niego zgłosić do księdza przed ślubem, tak? kurde, bo ja zapomniałam, kiedy u mnie będzie II zapowiedź pójdę jakoś pod koniec sierpnia, wtedy kiedy będziemy spisywać protokół. Drugie pytanko: kiedy Wy będziecie płacić za ślub? My chyba po spisaniu protokołu... (sorki, jeśli już o tym rozmawiałyście...)
Wkurzam się jeszcze na to, że wcale nic a nic nie chudnę A to ponoć norma u PM! A jak u Was? Pzdr!
Nam ksiądz o wcześniejszym zgłoszeniu się po papierek nic nie mówił. A jeśli chodzi o płacenie - to pewnie dopiero przed samym ślubem. Na spisywaniu protokołu nic od nas nie chciał Wszystko zależy od parafii i od proboszcza.

Ty się wkurzasz, że nie chudniesz, a ja patrzę i cieszę się ze swojego brzuszka. Jak narazie waga stoi w miejscu, jeśli ktoś nie wie, że jestem w ciąży to nawet nie podejrzewa.

Mamy już mniej niż 40 dni
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:34   #199
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześniówki cz. II

Izulka -> wielkie gratulacje!!!!!!
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-26, 20:40   #200
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Do grona szczęśliwych wrześniówek dołączam jeszcze ja
Ślub 4.09.2011 w niedziele
weselicha nie będzie, przyjęcie na 30 osób
jutro odbieram buty (szyte na wymiar), 5.08 druga przymiarka. Z pozostałych dodatków nie mam jeszcze nic. Co do bolerka o którym piszecie, zastanawiałam się właśnie, czy nie uszyć w kolorze sukienki takiego dopasowanego żakieciku. Bolerko u mnie odpada ze względu na przekonania , a może być i zimno i nie do końca komfortowo w kościele, bo mam suknię bez ramiączek
Witaj!

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
ja zakładam, ale jeszcze nie wiem co 8 mam przymiarkę to się dowiem co pasuje...
Ja tez na kolejnej będę chciała coś już ustalić. Do sukni jest dołączony szal, ale jest podobno niewygodny, bo się osuwa raz w górę raz w dół (razem z ruchem rąk). Bolerka ,średnio mi się podobają... A coś chyba trzeba mieć, zwłaszcza, że nasz Kościół do najcieplejszych nie należy...

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość
Ty się wkurzasz, że nie chudniesz, a ja patrzę i cieszę się ze swojego brzuszka. Jak narazie waga stoi w miejscu, jeśli ktoś nie wie, że jestem w ciąży to nawet nie podejrzewa.
Chyba wcześniej przeoczyłam Twoją ciążę... Gratuluję Izulka


Madziuchna27- u mnie też ani waga ani cm nie lecą w dół, wręcz przeciwnie. Bebzunek zaczął mi się wylewać ze spodni Najgorsze, że ciągle odkładam "odchudzenie go" na później i później i później...
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:46   #201
izulka4
Raczkowanie
 
Avatar izulka4
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wrześniówki cz. II

Dziękuję dziewczyny

A jeśli chodzi o bolerko to ja wierzę, że będzie ładna pogoda i nic nie będzie mi potrzebne. Bądźmy dobrej myśli
__________________
Jesteśmy razem od 10/04/2004

Już jako Żona od 03/09/2011

Jeszcze Cię nie znam, a już Cię kocham 09/01/2012
http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yrjjg4qj1zcx3.png
izulka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 20:55   #202
Madziuchna27
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuchna27
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 359
Dot.: Wrześniówki cz. II

Szprotko -> patrząc na Twoją wypowiedź aż chciałoby się kliknąć "lubię to!" Bo, oczywiście, mam tak samo
__________________

Madziuchna27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 21:00   #203
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Witaj Wrześniówko! Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie papierka o wygłoszonych zapowiedziach: trzeba się po niego zgłosić do księdza przed ślubem, tak? kurde, bo ja zapomniałam, kiedy u mnie będzie II zapowiedź pójdę jakoś pod koniec sierpnia, wtedy kiedy będziemy spisywać protokół. Drugie pytanko: kiedy Wy będziecie płacić za ślub? My chyba po spisaniu protokołu... (sorki, jeśli już o tym rozmawiałyście...)
Wkurzam się jeszcze na to, że wcale nic a nic nie chudnę A to ponoć norma u PM! A jak u Was? Pzdr!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Ja tak samo
Witaj

Wiesz z tym papierkiem o wygłoszonych zapowiedziach to jest tak, że w moim przypadku jak ksiądz w parafii TŻ-a już wygłosi, to mamy go zabrać i przywieźć do mojej parafii.

Odnośnie wagi- masakra, nie jem słodyczy (wcale!!!), piję tylko wodę, nie jem chleba (tylko jakieś chlebopodobne wiórkowate dziadostwo) i tak nic z tego nie mam, więc teoria o samoistnym chudnięciu przyszłych PM-ek mnie też nie dotyczy
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 21:05   #204
Tyna7
Zakorzenienie
 
Avatar Tyna7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 098
Dot.: Wrześniówki cz. II

ja z kolei chudnę, nie chce mi się w ogóle jeść...
dobrze, że suknia ma wiązanie
__________________
żonka
Tyna7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 21:32   #205
kwaskowa
Raczkowanie
 
Avatar kwaskowa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 103
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez AgusiekT Pokaż wiadomość
Słuchajcie, przejrzałam wątek i mam jedną wątpliwość- jak się ubrać. Konkretnie chodzi mi o jakieś wdzianko typu bolerko, lub coś w tym guście.
mam ten sam problem - nadal pustka w głowie

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
a my cały czas się zastanawiamy co zatańczyć idziemy w tym tygodniu do szkoły tańca żeby ustalić co i jak i musimy się zdecydować co chcemy. Bierzemy pod uwagę te piosenki:
Celine Dion - You Make Feel Like A Natural Woman
Imagine – John Lennon
Moja Dumka - Marek Tranda
Wiesz co, "Moja dumka" jest świetna, uwielbiam tę piosenkę, ale wg mnie na pierwszy taniec jest trochę niebardzo. To wyznanie tylko faceta, a taniec chyba powinien pasować do słów was obojga. A może jakoś dopasujecie je do siebie?

Cytat:
Napisane przez Tyna7 Pokaż wiadomość
ja z kolei chudnę, nie chce mi się w ogóle jeść...
dobrze, że suknia ma wiązanie
u mnie waga stoi w miejscu i bardzo mnie to cieszy dziewczyny, dałyśmy miary na kiecki he he, co niektóre z Was już je odebrały, musimy trzymać wagę
__________________

kwaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 21:57   #206
gwiazdka82
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdka82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez Madziuchna27 Pokaż wiadomość
Witaj Wrześniówko! Dziewczyny, a ja mam pytanie odnośnie papierka o wygłoszonych zapowiedziach: trzeba się po niego zgłosić do księdza przed ślubem, tak? kurde, bo ja zapomniałam, kiedy u mnie będzie II zapowiedź pójdę jakoś pod koniec sierpnia, wtedy kiedy będziemy spisywać protokół. Drugie pytanko: kiedy Wy będziecie płacić za ślub? My chyba po spisaniu protokołu... (sorki, jeśli już o tym rozmawiałyście...)
Wkurzam się jeszcze na to, że wcale nic a nic nie chudnę A to ponoć norma u PM! A jak u Was? Pzdr!

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Ja tak samo
Po wygłoszonych zapowiedziach u twojego Tż musicie iść do jego księdza i on wam wystawi zaświadczenie,że zapowiedzi zostały wyczytane i zanosicie do twojej parafii.My od razu zanieśliśmy
A za ślub płaciliśmy przy spisywaniu protokołu

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość
Ja pewnie będę miała taką bolerkowatą narzutkę bo też się obawiam że będzie mi chłodno, a ze mnie straszny zmarzluch jest szczególnie jak mam gołe ramiona.... wiem, że strasznie się przed tym broniłam ale nie będę mieć wyjścia... Mój TŻ mówi, że ja zawsze i we wszystkim wyglądam pięknie - wiem, że ściemnia
I ja jestem zmarzluchem więc na pewno coś założę,ale tylko do kościoła
izulka4 gratulacje!
__________________
Szczęśliwa


http://suwaczki.slub-wesele.pl/20110910310223.html
gwiazdka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 22:33   #207
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izulka4 Pokaż wiadomość

Ty się wkurzasz, że nie chudniesz, a ja patrzę i cieszę się ze swojego brzuszka. Jak narazie waga stoi w miejscu, jeśli ktoś nie wie, że jestem w ciąży to nawet nie podejrzewa.

Mamy już mniej niż 40 dni
gratulacje jak się czujesz?
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-26, 23:39   #208
izotropia
Rozeznanie
 
Avatar izotropia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 726
Dot.: Wrześniówki cz. II

u mnie chyba też jakieś większe boczki się robią aa gorset już zmierzony, wyszywają się wzorki też myślę, że to chudnięcie samo z siebie to mit... ale coś trzeba z tym zrobić bo się w sukienkę nie zmieszczę, a będzie na guziczki

Izulka4 gratuluję

u nas z zapowiedziami jest jak u Gwiazdki82 ale za ślub płacimy dzień przed

nie wybrałam piosenki na pierwszy taniec... bo TŻ zostawił to mnie i dla rodziców też nie mamy
izotropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 06:33   #209
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Wrześniówki cz. II

Cytat:
Napisane przez izotropia Pokaż wiadomość

nie wybrałam piosenki na pierwszy taniec... bo TŻ zostawił to mnie i dla rodziców też nie mamy
No to mam ten sam problem. Teoretycznie, żeby piosenka miała dla nas znaczenie, to musi być ta http://www.youtube.com/watch?v=XmRTsI3zOtE
Tylko nie mam pojęcia, co by do tego zatańczyć. Tym bardziej, że TZG to my byśmy razem nie wygrali
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 07:53   #210
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Wrześniówki cz. II

Ja i mój R chudniemy. R zgubił prawie całkowicie brzuszek. Ale to głównie przez stresy w pracy. Ja to wolałabym już nie chudnąć, bo boję się, że sukienki nie da się zwęzić. Co prawda na śniadanie dziś zakupiłam sobie dwie drożdzówki, ale to jedyna rzecz jaka mi przechodzi przez gardło. Ostatnio nie mam apetytu, chociaż wczoraj miałam smaka na McDonalda i pojechaliśmy zaspokoić moją zachciankę.
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-05 20:41:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.