trzech facetów i ja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-18, 17:04   #1
Martoshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3

trzech facetów i ja


Dzień dobry

Chciałabym się z wami wszystkim podzielić pewnym, bardzo dużym problemem, który powoduję, iż nie chce mi się już zupełnie niczego!

6 lat temu poznałam chłopaka, wszystko było idealnie, wyjechaliśmy, zaczęło się nawet dobrze układać, ale tylko do czasu. Zmieniłam pracę, poznałam nowych ludzi, i kolejnego gościa. Wdałam się w romansidło, Tak się złożyło, że ukochany popełnił błąd, sprowadzając niebezpieczeństwo na mnie i niestety musiałam podjąć decyzję o wyprowadzce. Oczywiście wyprowadziłam się do gościa od romansu, ale jednak wtedy już byliśmy na etapie kumpli. I nagle pojawia się kolejny facet, taki miły! Strasznie nas ciągnęło do siebie, więc wcale się nie opierałam! Nawet sądziłam, że tym razem się uda! Ale!!!! Mój były wpadł do mnie z wizytą i filmem, tak poprostu jak dawni znajomi! stwierdziłam, że mógły zostać na noc, (oczywiscie dalej będąc w mieszkaniu z moim Romansem - mamy oddzielne pokoje), aż tu nagle rano wpada koleś numer 3, bo się zmartwił, ze coś tam, a ja z byłym śpię!

Sytuacja jest taka: Mój były nie lubi Romansu ani kolesia nr 3, Romans nie lubi byłego i nr3, a nr 3 nie lubi obu. Tak więc nikt się nie lubi. Romans mi robi problemy, że robie, co chcę, nawet nie wiem czy zostać w tym mieszkaniu!!

Nie mam najmniejszego pojęcia w jaki sposób wybrnąć z tej sytuacji, na całej trójce mi zależy, ale każdy z nich zgodnie twierdzi, że sama nie wiem, czego chcę!

Pomóżcie!
Martoshka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:23   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez Martoshka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Chciałabym się z wami wszystkim podzielić pewnym, bardzo dużym problemem, który powoduję, iż nie chce mi się już zupełnie niczego!

6 lat temu poznałam chłopaka, wszystko było idealnie, wyjechaliśmy, zaczęło się nawet dobrze układać, ale tylko do czasu. Zmieniłam pracę, poznałam nowych ludzi, i kolejnego gościa. Wdałam się w romansidło, Tak się złożyło, że ukochany popełnił błąd, sprowadzając niebezpieczeństwo na mnie i niestety musiałam podjąć decyzję o wyprowadzce. Oczywiście wyprowadziłam się do gościa od romansu, ale jednak wtedy już byliśmy na etapie kumpli. I nagle pojawia się kolejny facet, taki miły! Strasznie nas ciągnęło do siebie, więc wcale się nie opierałam! Nawet sądziłam, że tym razem się uda! Ale!!!! Mój były wpadł do mnie z wizytą i filmem, tak poprostu jak dawni znajomi! stwierdziłam, że mógły zostać na noc, (oczywiscie dalej będąc w mieszkaniu z moim Romansem - mamy oddzielne pokoje), aż tu nagle rano wpada koleś numer 3, bo się zmartwił, ze coś tam, a ja z byłym śpię!

Sytuacja jest taka: Mój były nie lubi Romansu ani kolesia nr 3, Romans nie lubi byłego i nr3, a nr 3 nie lubi obu. Tak więc nikt się nie lubi. Romans mi robi problemy, że robie, co chcę, nawet nie wiem czy zostać w tym mieszkaniu!!

Nie mam najmniejszego pojęcia w jaki sposób wybrnąć z tej sytuacji, na całej trójce mi zależy, ale każdy z nich zgodnie twierdzi, że sama nie wiem, czego chcę!

Pomóżcie!


I mają rację. Zachowujesz się jak 13-latka (niektórych, nader dojrzałych 13latek nie obrażając).

Masakra. Poza tym: po co oni mają się lubic?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:30   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: trzech facetów i ja

Załóż męski harem, każdy z panów w określony dzień- pogodzą się, no i nie o lubienie ciebie przecież chodzi.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:37   #4
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: trzech facetów i ja

może po prostu wystarczy się zdecydować?
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:46   #5
ElipsiX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 65
Talking Dot.: trzech facetów i ja

rozwiązanie jest tylko jedno: czwarty facet w mieszkaniu.
ElipsiX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:50   #6
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: trzech facetów i ja

Tylko czwarty? zaraz będzie 5 i 6. kwestia czasu.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:50   #7
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez ElipsiX Pokaż wiadomość
rozwiązanie jest tylko jedno: czwarty facet w mieszkaniu.


Tak tak ale taki żeby lubił pozostałych trzech:-D


nie rozumiem takich dziewczyn, autorko Ty spisz z każdym z nich?
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 08:52   #8
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: trzech facetów i ja

A ja mam inne rozwiązanie- sprowadź jeszcze jakieś dwie babki co by dwóch miało zastępstwo, jak Ty będziesz z trzecim wychodzić, albo kotłować się w łóżku

Autorko zastanów się czego Ty właściwie oczekujesz. Piszesz o tych facetach jakby byli zwierzątkami domowymi, a nie ludźmi. Masz Ty w ogóle jakieś uczucia do któregokolwiek? Chyba nie bo byś wiedziała i o tym napisała. Daj im spokój, pozwól żyć i poznać jakieś wartościowe kobiety

P.S. Kusiło mnie żeby napisać coś o poliamorii, ale to jest raczej dla ludzi dojrzałych a Ty prezentujesz poziom co najwyżej dziecka z wczesnych lat podstawówki
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 08:53   #9
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: trzech facetów i ja

Ty sama nie wiesz czego chcesz.
Albo wiesz : chcesz ich wszystkich. Każdy daje Ci coś innego. Niestety skończy się to tak ,że zostaniesz z niczym;]
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:20   #10
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Niestety skończy się to tak ,że zostaniesz z niczym;]
Też tak myślę. A Ci faceci (zaślepieni póki co ) będą wspominać tą relację jako jedną wielką żenadę. Nie zdziw się jak staniesz się nagle najbardziej żenującą dziewczyną , którą dotychczas poznali. To nie jest teraz przytyk , znam podobną historię.
Mogą się nie lubić do czasu . Wspólny wróg jednoczy.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:23   #11
ElipsiX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 65
Dot.: trzech facetów i ja

to chyba w komedii "Nie ma róży bez ognia" było podobnie. Coraz to nowi bohaterowie wpadają z ulicy i wprowadzają się do mieszkania.
ElipsiX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 09:24   #12
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: trzech facetów i ja

dżizas....
Daj Ty spokój tym 3 chłopom i... lepiej poszukaj mieszkania
Facet Cię przyjął pod swój dach a Ty mu jeszcze 2 innych sprowadzasz. Swoją drogą sorry ale ta cała sytuacja jest trochę żałosna. Jak nr 1 mógł nocować razem z Tobą w domu Romansu? No patologia jakaś
Dziwie się nr 3 że w ogóle sobie du^e zawraca Tobą. Nie radzisz sobie z 2 a już 3 przyprowadzasz.
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:31   #13
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez Martoshka Pokaż wiadomość

Sytuacja jest taka: Mój były nie lubi Romansu ani kolesia nr 3, Romans nie lubi byłego i nr3, a nr 3 nie lubi obu. Tak więc nikt się nie lubi. Romans mi robi problemy, że robie, co chcę, nawet nie wiem czy zostać w tym mieszkaniu!!

(...) na całej trójce mi zależy, ale każdy z nich zgodnie twierdzi, że sama nie wiem, czego chcę!

Pomóżcie!
A co oni mają się lubić czy nie lubić? Może jeszcze masz cichą nadzieję, że zostaną kumplami i będziecie sobie zgodzie żyć we czwórkę? Chyba normalne, że się nie lubią, bo są dla siebie konkurencją. Choć ja, będąc jednym z nich i widząc Twoje zachowanie spierniczałabym gdzie pieprz rośnie

I mają rację!
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:33   #14
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
dżizas....
Daj Ty spokój tym 3 chłopom i... lepiej poszukaj mieszkania
Facet Cię przyjął pod swój dach a Ty mu jeszcze 2 innych sprowadzasz. Swoją drogą sorry ale ta cała sytuacja jest trochę żałosna. Jak nr 1 mógł nocować razem z Tobą w domu Romansu? No patologia jakaś
Dziwie się nr 3 że w ogóle sobie du^e zawraca Tobą. Nie radzisz sobie z 2 a już 3 przyprowadzasz.
Ależ to logiczne! Jak biedna kobieta nie umie z dwoma sobie poradzić to przyprowadza mężczyznę, który pomoże jej to wszystko ogarnąć- w końcu mężczyzna- to silny i zna się na męskiej psychice
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:33   #15
catttt
Zakorzenienie
 
Avatar catttt
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 5 699
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez Ashaai Pokaż wiadomość
Facet Cię przyjął pod swój dach a Ty mu jeszcze 2 innych sprowadzasz. Swoją drogą sorry ale ta cała sytuacja jest trochę żałosna. Jak nr 1 mógł nocować razem z Tobą w domu Romansu? No patologia jakaś
Dokładnie
catttt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:36   #16
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: trzech facetów i ja

Sory ale nie wierze w to
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:41   #17
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: trzech facetów i ja

Dziewczyno, przeczytałaś w ogóle co napisałaś?! Trochę refleksji względem własnej osoby nie zaszkodzi. Lawirujesz między trzema facetami i biedna nie wiesz co począć. Mieszkasz w domu byłego kochanka, a Ty mu sprowadzasz pod dach jakichś obcych kolesi. Nie wiem dlaczego on to toleruje. Nie zdziw się jak w końcu pójdzie po rozum do głowy i Ci wywali na ulice, bo nie będzie dłużej chciał, żebyś z jego domu robiła burdel. Dwaj pozostali też zmądrzeją i jak już ktoś napisał, zostaniesz sama.
Pozostaje jeszcze jedna kwestia - płacisz byłemu kochankowi za mieszkanie, czy mieszkasz za free i inaczej się odwdzięczasz?
Bo może być tak, że faceci widząc, że mają u Ciebie seks bez zobowiązań po prostu to wykorzystują i może to Oni bardziej wykorzystują (choć to może nieudane słówko, bo przecież Tobie w to graj) Ciebie i mają lepszą zabawę od Ciebie. A Twoje uwagi, że panowie się nie lubią mnie rozwaliły. No naprawdę co za szkoda, można by przecież było rozpisać jakiś grafik, który w jaki dzień, a tak to lipa. Jednakże nie traciłabym nadziei - panowie się w końcu zmówią i będziesz miała film "Och, Karol", tylko w damskim wydaniu. W filmie dla bohatera nieciekawie się to skończyło, podejrzewam, że Ciebie też to wykończy.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:42   #18
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: trzech facetów i ja

martoshka, jak dla mnie to prowo.

jak nie, to poszukaj sobie wreszcie mieszkania. prędzej czy później staniesz się pośmiewiskiem tych chłopaków. zwłaszcza jak się zaprzyjaźnią (było coś takiego w "trudne sprawy" kiedyś, więc bez zdziwień ).
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:43   #19
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Tylko czwarty? zaraz będzie 5 i 6. kwestia czasu.
popełniła klasyczny błąd - 1, 2 i 3 dowiedzieli się o sobie nawzajem
brakuje jej jeszcze: kucharza, mechanika samochodowego i lokaja
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 09:45   #20
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
popełniła klasyczny błąd - 1, 2 i 3 dowiedzieli się o sobie nawzajem
brakuje jej jeszcze: kucharza, mechanika samochodowego i lokaja
hahaha. a po co się z tym kryć? uczucia trzeba okazywać.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:48   #21
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez tarji Pokaż wiadomość
hahaha. a po co się z tym kryć? uczucia trzeba okazywać.
ale jak widzisz tamci trzej nie okazują sobie przychylnych uczuć
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:51   #22
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: trzech facetów i ja

A mnie dziwi, że tak ich (nie wiem, jak to określić) przedmiotowo traktujesz. Jest sobie "nr 1" i "Romans" i "nr 3". Trochę to dla mnie śmieszne i...

Zadziwiające jest też to, że tak się bawisz w nieokreślone relacje z każdym. Mieszkasz u jednego, spędzasz wieczór z drugim, a trzeci się o Ciebie martwi. Korzystaj, korzystaj, póki masz okazję...(przecież i tak tego nie zmienisz bo po co )
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:57   #23
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: trzech facetów i ja

kup sobie wiaderko, grabki, lopatke i pobaw sie w piaskownicy
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:57   #24
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
ale jak widzisz tamci trzej nie okazują sobie przychylnych uczuć
może są skryci? trzeba z nich wykrzesić tą ikrę! jestem pewna, że autorka niedługo to uczyni.
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 09:59   #25
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: trzech facetów i ja

najlepszy jest "Romans"
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:06   #26
tarji
Zadomowienie
 
Avatar tarji
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 1 335
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
najlepszy jest "Romans"
oj tak.

kto się czubi, ten się lubi!
__________________

“I know what I have to do, and I’m going to do whatever it takes. If I do it, I’ll come out a winner, and it doesn’t matter what anyone else does.”
-Florence Griffith Joyner-
tarji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:25   #27
Madzialenka_21
Zadomowienie
 
Avatar Madzialenka_21
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 1 115
Dot.: trzech facetów i ja

Sorry, ale dla mnie to jedna wielka ściema. Swoją drogą, ja się im nawet nie dziwie, każdy na chwilę ma panienkę do towarzystwa. Nie będę nazywać rzeczy po imieniu, bo chyba sama wiesz jak się taka panienka fachowo nazywa
__________________
Nie obiecam Ci, że będę bezbłędna, ale obiecam, że będę zawsze.


Madzialenka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:27   #28
cukier_bialy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 46
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez Martoshka Pokaż wiadomość
I nagle pojawia się kolejny facet, taki miły!
neverending story
cukier_bialy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:38   #29
kocim
Rozeznanie
 
Avatar kocim
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 778
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez cukier_bialy Pokaż wiadomość
neverending story
Tyle powiem:
kocim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 10:42   #30
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: trzech facetów i ja

Cytat:
Napisane przez Martoshka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Chciałabym się z wami wszystkim podzielić pewnym, bardzo dużym problemem, który powoduję, iż nie chce mi się już zupełnie niczego!

6 lat temu poznałam chłopaka, wszystko było idealnie, wyjechaliśmy, zaczęło się nawet dobrze układać, ale tylko do czasu. Zmieniłam pracę, poznałam nowych ludzi, i kolejnego gościa. Wdałam się w romansidło, Tak się złożyło, że ukochany popełnił błąd, sprowadzając niebezpieczeństwo na mnie i niestety musiałam podjąć decyzję o wyprowadzce. Oczywiście wyprowadziłam się do gościa od romansu, ale jednak wtedy już byliśmy na etapie kumpli. I nagle pojawia się kolejny facet, taki miły! Strasznie nas ciągnęło do siebie, więc wcale się nie opierałam! Nawet sądziłam, że tym razem się uda! Ale!!!! Mój były wpadł do mnie z wizytą i filmem, tak poprostu jak dawni znajomi! stwierdziłam, że mógły zostać na noc, (oczywiscie dalej będąc w mieszkaniu z moim Romansem - mamy oddzielne pokoje), aż tu nagle rano wpada koleś numer 3, bo się zmartwił, ze coś tam, a ja z byłym śpię!

Sytuacja jest taka: Mój były nie lubi Romansu ani kolesia nr 3, Romans nie lubi byłego i nr3, a nr 3 nie lubi obu. Tak więc nikt się nie lubi. Romans mi robi problemy, że robie, co chcę, nawet nie wiem czy zostać w tym mieszkaniu!!

Nie mam najmniejszego pojęcia w jaki sposób wybrnąć z tej sytuacji, na całej trójce mi zależy, ale każdy z nich zgodnie twierdzi, że sama nie wiem, czego chcę!

Pomóżcie!
to proste.
tamtych zostawić i poszukac sobie faceta nr.4
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.