Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-25, 08:22   #31
Polinka277
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 181
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Tez tak mysle, ze ban na wizazu nie bedzie dla niej problemem. ;] Bo coz sie on ma do sporych pieniedzy
Polinka277 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 08:31   #32
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Autorko, bardzo mi przykro, bo trafiłaś na wyrachowaną i pełną chamstwa osobę.
Ale pamiętaj, że nie wszyscy są tacy.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 08:39   #33
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

domyślam się,że chodzi o użytkowniczkę która pisze Ci te miłe rzeczy na Twoim profilu..bo ma imię na P również..
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 08:54   #34
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
odrazu założyłam temat podałam Nick tej osoby, podałam linka do profilu i wszelkie jej dane jakie mi dała.. było tam imię, nazwisko, adres itp.. niech każdy wie, niech każdy widzi.. i sie pilnuje na przyszłość.. może dzięki temu udało mi się kogoś ostrzec przed oszustwem.. i nie było mi w żaden sposób jej żal..
nad podawaniem czyichś danych w internecie to się powinna zastanowić, niech sobie przeczyta ustawę o ochronie danych osobowych czy wolno byłoby jej coś takiego zrobić, w jakich okolicznościach, albo niech się chociaż może wypowie ktoś zorientowany w temacie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 08:55   #35
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Uważam, że zgłodzenie szefostwu o tyle dobre, że userka przynajmniej pod tym nickiem i z tego IP nie będzie ludzi naciągała. Nie pierwszy raz taka historia na forum
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 09:17   #36
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
domyślam się,że chodzi o użytkowniczkę która pisze Ci te miłe rzeczy na Twoim profilu..bo ma imię na P również..
I hello kitty....
Mam nadzieję, że ktoś tę osobę poinformuje i zachowa się tak, jak powinna i kasę odda...

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2011-09-25 o 09:23
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 09:39   #37
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Napisz jej sms-a, że oddasz sprawę na policję. Ja bym tak zrobiła. I wspomniała o tym, że masz dowód przelewu jej tych pieniędzy. Powiesz co to za użytkowniczka? Tak dla przestrogi ?

Dziewczyny,wiecie ile ja razy do niej pisałam,smsy,na maila,na fcb i dzowniłam? I absolutnie nic.
Napisalam na jej fcb tablicy,zeby w koncu oddala mi dług. Post skasowała i zablokowała .

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Polinka277 Pokaż wiadomość
Hahahaha!!! Jesu... Autorko, alez Ty jestes materialistka- pozyczas komus pieniadze i jeszcze masz czelnosc sie o nie upominac. Moze ona myslala, ze je dajesz, a nie pozyczasz:P No ogolnie smiech na sali z takiej dziewuchy, jeszcze śmie Ci wytykac, ze Tobie to tylko pieniadze w glowie. Ciebie umoralnia, a sama wzorem nie swieci. DROGA KOLEZANKO, JESLI TO CZYTASZ, JAK SIE POZYCZA, TO SIE ODDAJE.
Tak,dowiedzialam sie ze to dla mnie cala przyjazn nie miala znaczenia,a jestem materialistka ktorej zalezy tylko na pieniadzach i ciuchach (bo upominalam sie rowniez o zwrot sukienki,ktorą równiez pozyczylam na chrzciny ,na ktore szla). I ze ona dopiero teraz widzi,jak do niej to pisalam,jaka naprawde jestem.
Kopara mi opadla.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
ale tu nie ma o czym gadac. Moja mama przegrała sprawe. Koleżanka dała jej 2000 w czeku, mama jej oddała (przy mnie) w gotówce. Ale niestety w sądzie przegrała bo koleżanka czek przyniosła a mama nie miala dowodu oddania (nie pomyslała o tym, w końcu to była przyjaciółka)
także nic sie nie martw. Najpierw ją ostrzeż (a tak w ogole wypadałoby ostrzec inne wizażanki) a jak nie odda, to idziesz na policję
chyba żartujesz?
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 09:46   #38
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Napisałaś jej o policji? Masz jej adres (ewentualnie numer domowy?) może skontaktuj się z jej rodzicami? (jeżeli z nimi mieszka)

No i ja bym jednak zgłosiła ją na forum, kto wie, może właśnie naciąga kolejną dziewczynę.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 09:51   #39
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

1. powinnas zdradzic nick na wizazu + podac miasto - tak na wszelki wypadek. faktycznie istnieje ochrona danych osobowych, wiec lepiej nie podawac pelnych danych

2. zglos sprawe na policje, pokaz dowody. jak to nie pomoze to zaloz sprawe w sadzie. nie powinnas odpuszczac, zeby ta dziewczyna nie czula sie bezkarna i nie wywijala podobnych numerow innym osobom o zbyt dobrym sercu.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 09:52   #40
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

O zwrot pieniedzy upominam sie dokładnie od września zeszłego roku.Własnie przejrzałam swoje archiwum na gadu.
Nie mam bo nie pracuje.
Potem prace znalazła.
Nie mam,bo musze mieć na leki.
Nie mam,bo musze wymienić opony.
Nie mam,bo wszystko oddaje bratu.
Raz mi napisala,ze moze mi przeslac 50zl. Powiedzialam,ze chce zwrotu całej kwoty.

Potem nie odbierała telefonów,nie odpisywala na smsy,na gadu równiez nic nie opisywała,chociaż była.
Ja po prostu nie rozumiem. Jak można tak po prostu sie wyłączyć,ignorować tak po chamsku? Ja naprawde wierzyłam w tą przyjazn,traktowałam ją jak siostre. I nagle klik-nie ma.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 09:59   #41
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

No cóż, wchodząc na Twój profil łatwo się domyślić, o kogo chodzi... Dziewczyna udziela sie nadal na forum, kojarzę ją, radzę Ci podać jej nick, bo możesz nie być jedyną osobą przez nią oszukaną. Zgłoś to do moderacji.

Ach... I z tego co widać po jej postach, raczej powinno być ją stać na oddanie Ci pieniędzy, więc tymbardziej... Chamstwo do kwadratu się kłania.

Edytowane przez 201801022117
Czas edycji: 2011-09-25 o 10:00
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 09:59   #42
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
O zwrot pieniedzy upominam sie dokładnie od września zeszłego roku.Własnie przejrzałam swoje archiwum na gadu.
Nie mam bo nie pracuje.
Potem prace znalazła.
Nie mam,bo musze mieć na leki.
Nie mam,bo musze wymienić opony.
Nie mam,bo wszystko oddaje bratu.
Raz mi napisala,ze moze mi przeslac 50zl. Powiedzialam,ze chce zwrotu całej kwoty.

Potem nie odbierała telefonów,nie odpisywala na smsy,na gadu równiez nic nie opisywała,chociaż była.
Ja po prostu nie rozumiem. Jak można tak po prostu sie wyłączyć,ignorować tak po chamsku? Ja naprawde wierzyłam w tą przyjazn,traktowałam ją jak siostre. I nagle klik-nie ma.

Ja rozumiem,że to Cie boli. Czujesz się oszukana. Przepraszam,ale narazie tylko piszesz jaka to jesteś biedna i się użalasz. Jeżeli NAPRAWDĘ chcesz odzyskać pieniądze to zgłoś sprawe na policję i już. Bo co my mamy zrobić? My tych pieniedzy za Ciebie nie odzyskamy.
__________________
My road. My life. My dream.

Edytowane przez lady17
Czas edycji: 2011-09-25 o 10:00
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:03   #43
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

O matko, co za dziewoja, ręce opadają. Podaj jej nick tutaj na wszelki wypadek to raz, po drugie zadzwon do niej z innego numeru, nie zastrzezonego, tylko innego i popros o zwrot kasy, jak sie rozlaczy, posle Cie w diably, ja bym poszla na policje. Świnia zwykła, aż się wkurzyłam.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:08   #44
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
No cóż, wchodząc na Twój profil łatwo się domyślić, o kogo chodzi... Dziewczyna udziela sie nadal na forum, kojarzę ją, radzę Ci podać jej nick, bo możesz nie być jedyną osobą przez nią oszukaną. Zgłoś to do moderacji.

Ach... I z tego co widać po jej postach, raczej powinno być ją stać na oddanie Ci pieniędzy, więc tymbardziej... Chamstwo do kwadratu się kłania.




Też byłam na jej profilu... Widac że żyje "na bogato", no i ciągle użalanie się jaka to jest brzydka, wygląda jak kupa... no i co drugi post ile litrów wódki wypiła...

z całym szacunkiem do Autorki, jak można się przyjaźnic z kims takim????
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:11   #45
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
O zwrot pieniedzy upominam sie dokładnie od września zeszłego roku.Własnie przejrzałam swoje archiwum na gadu.
Nie mam bo nie pracuje.
Potem prace znalazła.
Nie mam,bo musze mieć na leki.
Nie mam,bo musze wymienić opony.
Nie mam,bo wszystko oddaje bratu.
Raz mi napisala,ze moze mi przeslac 50zl. Powiedzialam,ze chce zwrotu całej kwoty.

Potem nie odbierała telefonów,nie odpisywala na smsy,na gadu równiez nic nie opisywała,chociaż była.
Ja po prostu nie rozumiem. Jak można tak po prostu sie wyłączyć,ignorować tak po chamsku? Ja naprawde wierzyłam w tą przyjazn,traktowałam ją jak siostre. I nagle klik-nie ma.

- ja tylko nie ogarniam jednego: JAK można tak traktować osobę, którą zna się tylko z forum + dwa razy w życiu na oczy widziało???? Dziewczyna perfidnie oszukała cię, wykorzystała twoją naiwność, dużą naiwność;
Uważam, że wprost powinnaś ujawnić na forum nick, pod którym pisze i na forum istnieje, właśnie ku przestrodze innych, bo z tego,co czytam, ona dalej się udziela. A grzebać się w archiwum, kto to nie chce się.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:18   #46
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- ja tylko nie ogarniam jednego: JAK można tak traktować osobę, którą zna się tylko z forum + dwa razy w życiu na oczy widziało???? Dziewczyna perfidnie oszukała cię, wykorzystała twoją naiwność, dużą naiwność;
Uważam, że wprost powinnaś ujawnić na forum nick, pod którym pisze i na forum istnieje, właśnie ku przestrodze innych, bo z tego,co czytam, ona dalej się udziela. A grzebać się w archiwum, kto to nie chce się.
Teraz bije sie w piersi za swoją głupotę.
Naprawde wierzyłam, że to jest moja przyjaciółka,a pożyczając jej pieniadze faktycznie idzie na leczenie i ze jej pomagam.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:18   #47
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Musisz ujawnić nick tej oszustki tyle osób już Ci to doradziło... A Ty ciągle tego nie chcesz zrobić... masz w tym jakiś cel? przyjaźni i tak już nie uratujesz...
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:24   #48
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez flavooour Pokaż wiadomość
Musisz ujawnić nick tej oszustki tyle osób już Ci to doradziło... A Ty ciągle tego nie chcesz zrobić... masz w tym jakiś cel? przyjaźni i tak już nie uratujesz...
No ja właśnie też nie rozumiem... Gdybym ja została tak oszukana to pisalabym i to już w pierwszym poście i szła na Policje.
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:25   #49
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Orzeszku, wyślij jej poleconym przedsądowe wezwanie do zapłaty.

I podaj jej nick
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-25, 10:36   #50
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Orzeszku, wyślij jej poleconym przedsądowe wezwanie do zapłaty.
+ potwierdzenie odbioru
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:39   #51
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
+ potwierdzenie odbioru
dokładnie, za potwierdzeniem odbioru
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:45   #52
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Podsumowując tak jak Wizażanki radzą:

1. Wyślij jej poleconym przedsądowe wezwanie do zapłaty+ polecenie odbioru.
2. Podaj wizażankom nick, aby nie "nadziały"się nigdy na znajomość z tą panią. O ile dobrze widzę to ma ona nawet podaną datę urodzenia w profilu, niemało postów, wskazała miasto, z którego pochodzi, z wpisów na jej profilu można się dowiedzieć jak ma na imię. Jeśli to nie ta użytkowniczka , to wyprowadź nas z błędu, bo inaczej niewinna dziewczyna będzie uważana za kogoś kim nie jest.
3. Jeśli opcja nr 1 nie pomoże , to pozostaje zgłoszenie sprawy Policji. Nie miej wyrzutów sumienia, to Ty zostałaś oszukana.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:47   #53
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

przed pójściem na policję wydrukuj wszystkie PW, rozmowy na gg czy maile gdzie jest wspomniane o pieniądzach które jej pożyczyłaś
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:48   #54
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez flavooour Pokaż wiadomość
Musisz ujawnić nick tej oszustki tyle osób już Ci to doradziło... A Ty ciągle tego nie chcesz zrobić... masz w tym jakiś cel? przyjaźni i tak już nie uratujesz...
- no i właśnie tego pojąć nie mogę. Ba- osobiście na język nie choruję, pisać potrafię, nawet mogłabym wspomóc dziewczynę w odpowiedniej ripoście.
Panna, która naciągnęła, liczy dalej na jej naiwność i dobre serducho.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:55   #55
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
Podsumowując tak jak Wizażanki radzą:

1. Wyślij jej poleconym przedsądowe wezwanie do zapłaty+ polecenie odbioru.
2. Podaj wizażankom nick, aby nie "nadziały"się nigdy na znajomość z tą panią. O ile dobrze widzę to ma ona nawet podaną datę urodzenia w profilu, niemało postów, wskazała miasto, z którego pochodzi, z wpisów na jej profilu można się dowiedzieć jak ma na imię. Jeśli to nie ta użytkowniczka , to wyprowadź nas z błędu, bo inaczej niewinna dziewczyna będzie uważana za kogoś kim nie jest.
3. Jeśli opcja nr 1 nie pomoże , to pozostaje zgłoszenie sprawy Policji. Nie miej wyrzutów sumienia, to Ty zostałaś oszukana.
Własnie mam opory przed podaniem jej nicku tutaj. Zastanawiam sie sama dlaczego. Nie wiem,chyba sama sie łudze,że to wszystko da sie jakoś logicznie wytłumaczyć i że wszystko sie jeszcze da "poskładać". Taa,moja głupota i naiwność,nie zna granic,prawda?
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 10:59   #56
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Własnie mam opory przed podaniem jej nicku tutaj. Zastanawiam sie sama dlaczego. Nie wiem,chyba sama sie łudze,że to wszystko da sie jakoś logicznie wytłumaczyć i że wszystko sie jeszcze da "poskładać". Taa,moja głupota i naiwność,nie zna granic,prawda?
prawda, niestety. gdyby chciala oddac kase to by to robila chociazby po 20zl miesiecznie, ale ona nawet nie wykazuje dobrej woli, wiec nie ma co sie z nia cackac.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 11:00   #57
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Masz jej adres (ewentualnie numer domowy?) może skontaktuj się z jej rodzicami? (jeżeli z nimi mieszka)

No i ja bym jednak zgłosiła ją na forum, kto wie, może właśnie naciąga kolejną dziewczynę.
Mam jej adres( w końcu na ten wysłałam pieniądze i paczki z ciuchami i innymi rzeczami),jej rodziców widziałam raz,wtedy kiedy ją do mnie przywiezli (mieszka w centrum Polski,a wiec daleko ode mnie).
Ba! Ja nawet napisałam do jej brata i mamy na facebooku i też żadnego odzewu.
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 11:06   #58
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez orzeszek01 Pokaż wiadomość
Mam jej adres( w końcu na ten wysłałam pieniądze i paczki z ciuchami i innymi rzeczami),jej rodziców widziałam raz,wtedy kiedy ją do mnie przywiezli (mieszka w centrum Polski,a wiec daleko ode mnie).
Ba! Ja nawet napisałam do jej brata i mamy na facebooku i też żadnego odzewu.
zawsze moze im wmowic, ze to klamstwo, ze sie poklocilyscie i dlatego tak sie zachowujesz. albo ja przesladujesz etc. wiec generalnie - moglaby sie wykrecic
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 11:09   #59
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

podaj jej nick, dziewczyny dobrze radzą. Nie miej oporów, może oszukała kogoś jeszcze?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 11:11   #60
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Przyjazn z forum i pożyczone pięniądze

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
prawda, niestety. gdyby chciala oddac kase to by to robila chociazby po 20zl miesiecznie, ale ona nawet nie wykazuje dobrej woli, wiec nie ma co sie z nia cackac.
dokładnie.
Zwłaszcza, że o ile dobrze widzę , to dziewczyna dostała jakiś awans.
Gdyby naprawdę chciała oddać te pieniądze, to chociaż wysyłałaby je regularnie w częściach , sama dopominała się o kontakt, starała się nie stracić Twojego zaufania.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.