Pierwsza Miłość part IV - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 18:44   #4801
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez onaa Pokaż wiadomość
Nie mogę już patrzeć na fryzurę Pawła...brrr mógłby coś zrobić z tymi kudłami
A no też uważam, że lepiej mu było w krótkich.

Co do Kingi, to myślę, że powinna być z Robertem, ponieważ widać, że jest szczerze zakochany i nie odwalił Jej takiego numeru jak Adam.

Paweł nie pójdzie, tylko Anka i z tego co wiem nie powie mu , że jednak nie jest w ciązy , masakra.

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-09-27 o 18:47
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:48   #4802
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Nie zauważyłyście, że Marysia bardzo przytyła w brzuchu (aktorka ją grająca urodziła podobno bliźniaki)?
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:53   #4803
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłyście, że Marysia bardzo przytyła w brzuchu (aktorka ją grająca urodziła podobno bliźniaki)?
No jak była w ciąży to tak, ale dla mnie to nie dziwne, skoro bliźniaki, teraz wg mnie już wygląda super i tak .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:59   #4804
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

no właśnie zdziwiło mnie to że aktorku ciut przybrała na brzuchu a nie tak jak w innych serialach że od razu chude po porodzie ale Aneta Zając jest faktycznie po ciaży.

Dziwi mnie jednak to że tak ją ubierają w te a'la dresy i wygląda gorzej niż źle.
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:04   #4805
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

No i Ance pali się grunt pod nogami:-D ma za to że jest taka wredna i chamska dla Majki:-D


Salupa gra córkę Grabowskich tą co się tak jąka jak mówi, ma krótkie kręcone włosy. Napewno wiecie o kogo chodzi
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:16   #4806
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Mam już dość tego Wadlewskiego wątku, niech on się wreszcie skończy, nudno, depresyjnie. Emilka już mi na nerwy działa, we Wrocławiu całkiem fajna dziewczyna z niej była, tu to już zewsiała całkiem.

Mina Anki zabójcza po wizycie u lekarza... Ja bym chyba się nie chwaliła po jednym teście, szczególnie biorąc leki hormonalne. Sprawdziłabym to najpierw, a nie potem głupia sytuacja bo Paweł wszystkim się pochwalił a tu taka klapa


Wie ktoś co dalej będzie z Olą?
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 19:19   #4807
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
no właśnie zdziwiło mnie to że aktorku ciut przybrała na brzuchu a nie tak jak w innych serialach że od razu chude po porodzie ale Aneta Zając jest faktycznie po ciaży.

Dziwi mnie jednak to że tak ją ubierają w te a'la dresy i wygląda gorzej niż źle.
A mnie się ona podoba, jeżeli ma troszkę brzucha to mnie nie przeszkadza, ja tam lubię kobitki, które mają trochę brzucha, a nie takie z płaskim.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 19:28   #4808
lilijkowa
Rozeznanie
 
Avatar lilijkowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 880
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
no właśnie zdziwiło mnie to że aktorku ciut przybrała na brzuchu a nie tak jak w innych serialach że od razu chude po porodzie ale Aneta Zając jest faktycznie po ciaży.

Dziwi mnie jednak to że tak ją ubierają w te a'la dresy i wygląda gorzej niż źle.
eee nie przesadzaj... moze nie wyglada jak seksbomba ale moze to wlasnie lepiej... bardziej realistycznie... poza tym chcialabym miec taki brzuch po urodzeniu blizniakow. a majac w pamieci to, jaki wieeeelki brzuchol miala bedac w ciazy (widzialas te odcinki?), to teraz naprawde jest rewelacja! przeciez ona byla szersza niz dluzsza!
a teraz calkiem fajnie wyglada wg mnie
tak sobie mysle ze gdyby producenci chcieli to dobraliby jej stroje maskujace brzuszek a skoro tego nie robia to znaczy, ze ma tak byc

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez thealee Pokaż wiadomość
Mam już dość tego Wadlewskiego wątku, niech on się wreszcie skończy, nudno, depresyjnie. Emilka już mi na nerwy działa, we Wrocławiu całkiem fajna dziewczyna z niej była, tu to już zewsiała całkiem.

Mina Anki zabójcza po wizycie u lekarza... Ja bym chyba się nie chwaliła po jednym teście, szczególnie biorąc leki hormonalne. Sprawdziłabym to najpierw, a nie potem głupia sytuacja bo Paweł wszystkim się pochwalił a tu taka klapa


Wie ktoś co dalej będzie z Olą?
mnie tez nudzi Wadlewo... nic tam sie nie dzieje, a teraz pewnie beda odcinki o tym jak Patryk rozpacza za Mirkiem...
mina Anki bezcenna warto bylo czekac na te chwile
jesli chodzi o Ole to ktos tu pisal, ze ja, Miksera i reszte bedzie obserwowac ten typ, ktory ja napadl, wiec stad wniosek, ze przezyje
ps. kiedy wroci Artur ?!
__________________
Zły postępek czasem okazuje się jedynym słusznym.

Edytowane przez lilijkowa
Czas edycji: 2011-09-27 o 19:32 Powód: dopisek
lilijkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:16   #4809
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Ola i Mariusz? Niieeeee, totalnie mi do siebie nie pasuję. Ona wydaje mi sie starsza, a on taki dzieciaczek bez cienia zarostu Mikser the best!
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 20:43   #4810
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez onaa Pokaż wiadomość
Nie mogę już patrzeć na fryzurę Pawła...brrr mógłby coś zrobić z tymi kudłami
Okropnie wygląda;p i cały czas chodzi w tych samych jednych butach;p zauważyłyście
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 21:08   #4811
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłyście, że Marysia bardzo przytyła w brzuchu (aktorka ją grająca urodziła podobno bliźniaki)?
Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
No jak była w ciąży to tak, ale dla mnie to nie dziwne, skoro bliźniaki, teraz wg mnie już wygląda super i tak .
Mi się o oczy rzucił większy biust Maryski

Ale jak po urodzeniu bloźniaków to ta aktorka wygląda całkiem nieźle
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-27, 21:17   #4812
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

jak dobrze że Anka nie jest w ciąży. Nie trawie tej dziewczyny.
Rzeczywiście Anetka Zając ślicznie wygląda po ciąży.

Co do Kingi to wg mnie powinna byc z Robertem. Pasują do siebie. Ten tancerzyk do mnie nie przemawia
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 22:19   #4813
flavooour
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 280
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Bo wątek Wadlewa to taka zapchajdziura:-D najgorzej jest jak 3/4 odcinka jest właśnie ten wątek... też mnie nudzi i zazwyczaj w tym momencie przełączam na Klan jedynie podoba mi się Śmiałek, fajnie gra i tak naturalnie:-D


zgadzam się że Majka ladnie wygląda tak promiennie tylko fryzurę mogliby jej zmienić
flavooour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:26   #4814
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Wątek z Wadlewa byl nawet nawet wtedy, gdy Wiktoria biegala za Bartkiem, Bartek za Eweliną, a w obronie córki Roman za Bartkiem z siekierą

Co do Oli i Mariusza kompletna klapa by byla, gdyby z nich parę zrobili! Ten Mariusz to taki flejtuch ze szok A i przy okazji Olę tez mogliby lepiej ubierać, a nie ubrana jak z darów, buty zdeptane itp.

Sondrina pisala, ze pasuja do siebie Pawel - Anka, Majka - Hubert. Tez tak uwazam.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
A ta porka mizeria to coś znaczy czy tylko Wiktoria takie przysłowie wymyśliła ??
Może to znaczy coś jak po naszemu " kurde mać "
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:31   #4815
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Ja po długiej przerwie zaczęłam oglądać pierwszą miłość .
powiem Wam , że wcześniej nie mogłam patrzeć na parę słodka majęczka i pawełek a teraz muszą do siebie wrócić , muszą i już czekam na to z utęsknieniem Włodarczyk nie pasuje do Pawła , między nimi jest tak jakoś oficjalne .

A dlaczego Mariusz nie chce by Paweł był z Majką przecież ja lubił?

Edytowane przez 201607291951
Czas edycji: 2011-09-28 o 07:32
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:38   #4816
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
Wątek z Wadlewa byl nawet nawet wtedy, gdy Wiktoria biegala za Bartkiem, Bartek za Eweliną, a w obronie córki Roman za Bartkiem z siekierą

Co do Oli i Mariusza kompletna klapa by byla, gdyby z nich parę zrobili! Ten Mariusz to taki flejtuch ze szok A i przy okazji Olę tez mogliby lepiej ubierać, a nie ubrana jak z darów, buty zdeptane itp.

Sondrina pisala, ze pasuja do siebie Pawel - Anka, Majka - Hubert. Tez tak uwazam.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------



Może to znaczy coś jak po naszemu " kurde mać "
A ja uważam, żę Ola ubiera się OK , bo w ogóle jest ładna, ja np też nie lubię się stroić i tego nie robię.

Ale lepiej, żeby była z Mikserem .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:49   #4817
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
właśnie, wygląda jak taka małpa.

swoją drogą Marysia też nie ma fajnej fryzury, lepiej jej było z długimi włosami.


śmiałam się ostatnio z fragmentu któregoś z ostatnich odcinków, kiedy to Anka spotyka Majkę i z takim uśmiechem na twarzy krzyczy: "o, Maryśka!"
Ja uważam, że najlepiej jej było "na zapałkę"
__________________
Never never never give up !
Winston Churchill
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:50   #4818
ankax28
Raczkowanie
 
Avatar ankax28
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
A ja uważam, żę Ola ubiera się OK , bo w ogóle jest ładna, ja np też nie lubię się stroić i tego nie robię.

Ale lepiej, żeby była z Mikserem .
A to nawet nie chodzi o strojenie się bo np. zupelnie inaczej juz jest ubrana Sabina, Kinga czy Anka, chocby Majka kiedys, a Olę ubierają jak dziadówę.. no takie moje zdanie.
ankax28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 07:54   #4819
Foxy89
Rozeznanie
 
Avatar Foxy89
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 652
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
A ja uważam, żę Ola ubiera się OK , bo w ogóle jest ładna, ja np też nie lubię się stroić i tego nie robię.

Ale lepiej, żeby była z Mikserem .
Ja też uważam, że Ola jest ładną dziewczyną. Włosy to już wogle ma genialne
__________________
Never never never give up !
Winston Churchill
Foxy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 09:48   #4820
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
A mnie się ona podoba, jeżeli ma troszkę brzucha to mnie nie przeszkadza, ja tam lubię kobitki, które mają trochę brzucha, a nie takie z płaskim.

powiem ci że ja też! Sama nie jestem płaska i nie lubie wieszaków, z wyglądu oczywiście.
Chodzi mi tylko o to że nie podobają mi się jej ciuchy. A jak się ma większy brzuch to np. fajne dżinsy i tunika nie zawadzają więc nie wiem czemu ona ciągle jest w dresach.
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 10:37   #4821
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
powiem ci że ja też! Sama nie jestem płaska i nie lubie wieszaków, z wyglądu oczywiście.
Chodzi mi tylko o to że nie podobają mi się jej ciuchy. A jak się ma większy brzuch to np. fajne dżinsy i tunika nie zawadzają więc nie wiem czemu ona ciągle jest w dresach.
W PM zawsze jest przegiecie
Teraz Maryska biega w dresach po mieszkaniu, a wczesniej biegala odstawiona jak do wyjscia w 12 cm szpilkach

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
A to nawet nie chodzi o strojenie się bo np. zupelnie inaczej juz jest ubrana Sabina, Kinga czy Anka, chocby Majka kiedys, a Olę ubierają jak dziadówę.. no takie moje zdanie.
zgadza sie tylko ze rodzina Krolow od poczatku byla przedstawiana jako taka biedniejsza... Przeciez na poczatku nie bylo Krola stac na to, zeby Blazejowi i Olce nowe plecaki do szkoly kupic, ksiazki, a o ciuchach nie wspominajac...

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
A dlaczego Mariusz nie chce by Paweł był z Majką przecież ja lubił?
Przestal ja lubic po tym jak wyjechala bez slowa Mariusz wychodzi teraz z zalozenia, ze skoro Pawel jest szczesliwy z Anka, to nie ma tego co psuc.

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ankax28 Pokaż wiadomość
Wątek z Wadlewa byl nawet nawet wtedy, gdy Wiktoria biegala za Bartkiem, Bartek za Eweliną, a w obronie córki Roman za Bartkiem z siekierą
Teraz mogliby dalej pociagnac watek Bartka & Wiktorii (w koncu Bartek jest wolny, a ona chetna )
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 11:56   #4822
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Mnie się Marysia teraz podoba, bo wreszcie wygląda normalnie, tak, jakby zajmowała się dzieckiem w domu a nie tylko stroiła na wyjścia. Fryzurę tylko mogliby jej nieco zmienić, bo ją trochę "przyklapuje", ale tak czy siak, przecież jest w domu. Strasznie mnie raziło, jak chodziła w szpilkach po mieszkaniu, zawsze się zastanawiałam czy w ich świecie istnieją kapcie... Tylko nie zauważyłam, czy wychodząc na dwór z Julką się przebierała. Przecież nie chodzi w powyciąganych swetrach itd, tylko ma zwyczajne wygodne ubrania. No nie wiem, może to ja jestem jakaś dziwna, że w domu zakładam dresy i bluzki, w których nie wychodzę na zewnątrz, bo tak mi po prostu wygodniej I tak obraz jest przekłamany, bo Marysia (i inni) jest cały czas pomalowana, nawet jak wychodzi spod prysznica (no, ale skoro tak muszą)

Ola też się ubiera zwyczajnie, wygodnie. Mnie się podoba to, że nie wszystkie kobiety w tym serialu latają w tunikach i rurkach, tylko każda wygląda inaczej. Niektóre "kreacje" Kingi do mnie za to nie przemawiają i ich dopasowanie do sylwetki, ale też dobrze, że ubiera się inaczej.

Tak patrząc na kobiety, to najbardziej niedoskonałą cerę ma jednak Włodarczyk. Albo nie nawalają jej tyle makijażu, co innym, albo już nie da się jej zrobić tak, aby wyglądała gładko. Ale może to tak specjalnie, żeby wyglądała na zmartwioną. Nie dość, że spalona od solarium, to ma sporo zmarszczek. A taka ładna dziewczyna była (w sumie jest ładna, ale jednak zniszczona)
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”

Edytowane przez Reme
Czas edycji: 2011-09-28 o 12:04
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 12:10   #4823
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Mnie się Marysia teraz podoba, bo wreszcie wygląda normalnie, tak, jakby zajmowała się dzieckiem w domu a nie tylko stroiła na wyjścia. Fryzurę tylko mogliby jej nieco zmienić, bo ją trochę "przyklapuje", ale tak czy siak, przecież jest w domu. Strasznie mnie raziło, jak chodziła w szpilkach po mieszkaniu, zawsze się zastanawiałam czy w ich świecie istnieją kapcie... Tylko nie zauważyłam, czy wychodząc na dwór z Julką się przebierała. Przecież nie chodzi w powyciąganych swetrach itd, tylko ma zwyczajne wygodne ubrania. No nie wiem, może to ja jestem jakaś dziwna, że w domu zakładam dresy i bluzki, w których nie wychodzę na zewnątrz, bo tak mi po prostu wygodniej I tak obraz jest przekłamany, bo Marysia (i inni) jest cały czas pomalowana, nawet jak wychodzi spod prysznica (no, ale skoro tak muszą)
Tak, rano jak niby się budzą to też już pięknie pomalowane, fryzura ułożona, gdybym ja rano tak wyglądała to byłoby cudownie
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 13:10   #4824
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka89 Pokaż wiadomość
powiem ci że ja też! Sama nie jestem płaska i nie lubie wieszaków, z wyglądu oczywiście.
Chodzi mi tylko o to że nie podobają mi się jej ciuchy. A jak się ma większy brzuch to np. fajne dżinsy i tunika nie zawadzają więc nie wiem czemu ona ciągle jest w dresach.
Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
W PM zawsze jest przegiecie
Teraz Maryska biega w dresach po mieszkaniu, a wczesniej biegala odstawiona jak do wyjscia w 12 cm szpilkach
No bo Maryśka jest jedyną matką na świecie wy się nie znacie
Ostatnio Maryśka szła do przychodni w dresie i na obcasach więc to zamiłowanie do obcasów tak całkowicie nie zniknęło
I jeszcze się dziwiłam ostatnio po co ona szła obładowana jak wielbłąd tymi siatkami z zakupami i jeszcze pchała ten wózek, zawsze mi się wydawało, że zakupy można wsadzić tam na dół do wózka albo zawiesić na rączce ale widocznie wolała się przemęczać żeby wszyscy jej jeszcze bardziej współczuli
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 15:15   #4825
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
No bo Maryśka jest jedyną matką na świecie wy się nie znacie
Ostatnio Maryśka szła do przychodni w dresie i na obcasach więc to zamiłowanie do obcasów tak całkowicie nie zniknęło
I jeszcze się dziwiłam ostatnio po co ona szła obładowana jak wielbłąd tymi siatkami z zakupami i jeszcze pchała ten wózek, zawsze mi się wydawało, że zakupy można wsadzić tam na dół do wózka albo zawiesić na rączce ale widocznie wolała się przemęczać żeby wszyscy jej jeszcze bardziej współczuli
Dresów i obcasów nie zauważyłam, ale jeśli tak chodzi to jednak przesada
Za to zastanawiałam się dokładnie nad tym samym, dlaczego tych zakupów nie wsadzi na dół wózka, tylko targa siaty w dłoniach i jeszcze wózek pcha, komicznie to wyglądało
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 16:09   #4826
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Dresów i obcasów nie zauważyłam, ale jeśli tak chodzi to jednak przesada
Za to zastanawiałam się dokładnie nad tym samym, dlaczego tych zakupów nie wsadzi na dół wózka, tylko targa siaty w dłoniach i jeszcze wózek pcha, komicznie to wyglądało
w odc., w ktorym przyssala sie do Huberta bylo widac jakie nosi szpile po domu

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Spoiler !
dziewczyny, jakie jaja beda z Adamem...
na biało: Adam bedzie oskarzony o molestowanie dzieci ! i podobno nawet Kinga ma lekko watpic w jego niewinnosc !
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:38   #4827
thealee
Zakorzenienie
 
Avatar thealee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 13 985
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Koan Pokaż wiadomość
w odc., w ktorym przyssala sie do Huberta bylo widac jakie nosi szpile po domu

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Spoiler !
dziewczyny, jakie jaja beda z Adamem...
na biało: Adam bedzie oskarzony o molestowanie dzieci ! i podobno nawet Kinga ma lekko watpic w jego niewinnosc !

ło rany, ale mieszają.
Dziewczyny, czy wy nie macie wrażenia, że tam za każdym razem, w każdym jednym związku musi coś się dziać? Nie może być w miarę dobrego i zgodnego związku, tylko zawsze jakieś dziwne rzeczy wychodzą na jaw. A tu tą oświeciło, że jej dotychczasowe życie było bez sensu, ta ucieka sprzed ołtarza, kolejna 'musi sobie wszystko przemyśleć' i ucieka do Berlina rujnując swoją szanse na szczesliwy związek z Pawłem. Kolejnym dziecko odbierają, no same tragedie przedstawiają
__________________
Aga.
Odchudzam się:
58kg - 49kg

thealee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 18:47   #4828
zoskasamoska
Wtajemniczenie
 
Avatar zoskasamoska
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 477
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Dzisiaj sie wkurzylam jak Majka stala z tym wozkiem i Pawłem na chodniku. On tak mówił ,że chciałby być ojcem, a ta zamiast mu dać to dziecko i powiedzieć, że jest ojcem to stała jak kołek.

Ale ta rozmowa z Hubertem , ehh, porażka, spróbujemy stworzyc rodzinę, co to miało byc? Nudzi mnie ten serial. I ta Florkowa, ciamarajda, ona nic nie umie, sama by to zaniosla z Wiktoria :P
zoskasamoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:17   #4829
Reme
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 009
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Dziś specjalnie się przyglądałam, w jakich butach chodzi po domu nasza gwiazda Marysia Japonki!
__________________
„tu, teraz, zanim cokolwiek inne, przed jutrem, zanim umrzemy”
Reme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 19:35   #4830
Koan
Wtajemniczenie
 
Avatar Koan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 002
Dot.: Pierwsza Miłość part IV

Cytat:
Napisane przez Reme Pokaż wiadomość
Dziś specjalnie się przyglądałam, w jakich butach chodzi po domu nasza gwiazda Marysia Japonki!
szok! gdzie zgubila czarne szpilki w ktorych wskoczyla na Hubcia?
Koan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.