Wymuszenie dobroczynności - wyprawka dla noworodka. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 09:03   #31
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Wymuszenie dobroczynności - wyprawka dla noworodka.

I dobrze przynajmniej nikt nie będzie udzielał ci rąbniętych rad
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-02, 12:08   #32
MalaPikanteria
Zadomowienie
 
Avatar MalaPikanteria
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: W drodze do szczęścia :)
Wiadomości: 1 908
Dot.: Wymuszenie dobroczynności - wyprawka dla noworodka.

Priva to przykre jak zachowali się Twoi znajomi. Z drugiej strony dobrze, że te zupełnie interesowne "przyjaźnie" się skończyły... Głowa do góry, poznasz wartościowych ludzi
__________________
BLOGUJĘ

MOJA WYMIANKA
MalaPikanteria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 14:02   #33
Funieczka
Zakorzenienie
 
Avatar Funieczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 286
GG do Funieczka
Dot.: Wymuszenie dobroczynności - wyprawka dla noworodka.

Eeeee, zszokował mnie ten wątek.
Jeszcze nie urodziłaś a już babska rozdysponowały wyprawką dla Twojego dziecka?
A jakbyś u p i e r d o l i ł a (przepraszam za wulgaryzm, ale inaczej nie mogę), kółko u wózka to by Ci awanturę zrobiły, że nie dbasz o ich przyszłą włąsność?
Dobrze, że się odczepiły od Ciebie. Tylko się cieszyć, bo takich "przyjaciół" to ze schodów...
__________________
wymiana
Funieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 14:50   #34
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: Wymuszenie dobroczynności - wyprawka dla noworodka.

U mnie jest tak samo, nikt mi nic nie dał za darmo, ja wszystko sama kupowałam. Jak ktoś już przynosił jakiś prezent to była bluzka za 5zł która po jednym praniu się rozwalała.

Niczym się nie przejmuj. Ja od razu wszystkim powiedziałam, że ubranek i żadnych rzeczy nie oddaję bo chcemy mieć drugie. Jeszcze niektóre osoby były na tyle perfidne, że potrafiły mi powiedzieć " a co jeśli wam nie wyjdzie?" wtedy odpowiadałam, że wnuki będą nosić a jak nie to sprzedam wszystko.

Myślę też, że jakieś super relacje nie łączą Cię z tymi osobami bo może coś byś oddała - przynajmniej tak jest w moim przypadku dla najlepszej koleżanki albo siostry mogłabym coś oddać (parę rzeczy) ale dla ludzi których widzę raz na mc i w niczym mi nie pomagają, to po co, niech sami sobie kupują.
__________________
solarium tak samo jak palenie papierosów powoduje RAKA
----------------------------------------------
odwyk od kupowania kosmetyków zakończony powodzeniem , kupuję tylko co jest niezbędne
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 15:02   #35
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wymuszenie dobroczynności - wyprawka dla noworodka.

Cytat:
Napisane przez princess_m Pokaż wiadomość
U mnie jest tak samo, nikt mi nic nie dał za darmo, ja wszystko sama kupowałam. Jak ktoś już przynosił jakiś prezent to była bluzka za 5zł która po jednym praniu się rozwalała.

Niczym się nie przejmuj. Ja od razu wszystkim powiedziałam, że ubranek i żadnych rzeczy nie oddaję bo chcemy mieć drugie. Jeszcze niektóre osoby były na tyle perfidne, że potrafiły mi powiedzieć " a co jeśli wam nie wyjdzie?" wtedy odpowiadałam, że wnuki będą nosić a jak nie to sprzedam wszystko.

Myślę też, że jakieś super relacje nie łączą Cię z tymi osobami bo może coś byś oddała - przynajmniej tak jest w moim przypadku dla najlepszej koleżanki albo siostry mogłabym coś oddać (parę rzeczy) ale dla ludzi których widzę raz na mc i w niczym mi nie pomagają, to po co, niech sami sobie kupują.
Brak mi słów.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-08, 11:23   #36
AaaMarta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 064
Dot.: Wymuszenie dobroczynności - wyprawka dla noworodka.

Nie mieści mi się w głowie jak można być tak interesownym... Co innego zapytać, czy mogłyby od Ciebie odkupić niektóre rzeczy jak już nie będą Ci potrzebne, ale takie żebranie przechodzi ludzkie pojęcie.
AaaMarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-08 12:23:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.