Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 15:12   #481
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Ja zakładam kalosze i wio na pole ja rower. Wczoraj Jasiek sie wywrocil do blotnej kaluzy... Y yy dosyc sporej i cały był mokry i zblocony, lacznie z buzia. Biedaczek sie wystraszyl bo sie rozplakal ale zabawnie to wygladalo :-P jak wrwcalismy do domu to sie juz chichral bo mu woda chlupala w butach:-D
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 16:15   #482
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

my zazwyczaj w taką pogodę ograniczamy się do spacerów lub roweru, piasek i place zabaw sobie odpuszczam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 18:29   #483
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
my zazwyczaj w taką pogodę ograniczamy się do spacerów lub roweru, piasek i place zabaw sobie odpuszczam
Zabierasz dziecko na fotelik. Mnie się wydaje, że za zimno. Trzeba ubrać cieplej, bo siedzi.
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 19:44   #484
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Zabierasz dziecko na fotelik. Mnie się wydaje, że za zimno. Trzeba ubrać cieplej, bo siedzi.
no trzeba czapka i rękawiczki obowiązkowo bo jak jedziesz to mega zimno jak raz nie wzięłam to miał ręce jak lody
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-27, 23:29   #485
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Co jakis czas wyprzedaja z biedronek te przemysłowe rzeczy i wtedy na parkingu przed sklepem rozbijaja namiot i tam to sprzedają bardzo tanio przez kilka dni. Tylko twoja biedro musi byc wyprzedażowa zeby to bylo.
U nas nie ma szans na taki namiot ale zauważyłam coś podobnego koło Tesco. sporo przemysłowych rzeczy było i jakieś takie ogrodnicze, i meble balkonowe.

Zdecydowałam co kupujemy Staśkowi na dzień dziecka - kuchnię z IKEA ale sam dół bez nadstawki. Robimy zrzutę na jeden konkretny prezent: my, dziadek i prababcia. On i tak albo bawi się garami albo ogląda książeczki (ulica Czereśniowa - hicior wszechczasów). Ta kuchnia ma podświetlane palniki i piekarnik będzie szczęśliwy
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:29   #486
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
U nas nie ma szans na taki namiot ale zauważyłam coś podobnego koło Tesco. sporo przemysłowych rzeczy było i jakieś takie ogrodnicze, i meble balkonowe.

Zdecydowałam co kupujemy Staśkowi na dzień dziecka - kuchnię z IKEA ale sam dół bez nadstawki. Robimy zrzutę na jeden konkretny prezent: my, dziadek i prababcia. On i tak albo bawi się garami albo ogląda książeczki (ulica Czereśniowa - hicior wszechczasów). Ta kuchnia ma podświetlane palniki i piekarnik będzie szczęśliwy
pokaż linka
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:13   #487
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Spiesze donieść ze 24.05 o godz. 00.10 przyszedł na świat braciszek Julka - Tymek Ważył 3550g, 57cm długości. Poród ekspres, pierwsze skurcze o 23.00 i od razu co 2 minuty, ledwo dojechalismy

Gratulacje !!!
Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Gratuluje i cieszę z szybkiego porodu))

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Teściowa kupiła Adasiowi ciuszki w lidlu o rozmiar za duże. Głupio mi było powiedzieć, by wymieniła, bo pierwszy raz kupiła i nie chcę by się zniechęciła. Najlepiej jak sama przymierzy, jak nie będzie chciała wymenić, to najwyżej poleży sobie w szafie i ew będą to ciuszki awaryjne.
Lepsze za duże niż za małe

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Wy tez macie czasem dosc wlasnych dzieci? Nie wiem czy to moje hormony ciazowe czy co, ale jeszcze pol roku temu z przyjemnoscia wymyslalam coraz to nowsze zabawy z Jaskiem zeby mu jakos urozmaicic czas, a teraz jak on sie zachowuje tak byleby naprzekor mnie to mam go dosc i obrazona siedze obok nieidzywajac sie do niego albo niewytrzymuje i krzycze:-(
Nie. Teraz jest naprawdę super !!! Małgosia nie wyje byle czego, nie wrzeszczy, jest komunikatywna i kochana. My mieliśmy bardzo ciężki początek, mam przez to duuużo cierpliwości.


My wychodzimy na spacer ale na jej drzemce. Bo na każdym placu zabaw jest piaskownica i wtedy by od razu chciała iść w mokry piach.

My na dzień dziecka kupiliśmy póki co bańki mydlane z lidla. Są zaje... Można naprawdę duże bańki robić- wczoraj nie wiem kto miał większy ubaw- ja puszczając bańki czy Gosia rozbijająca je.
Tylko klejąca podłoga na mnie czeka do zmycia bo już wczoraj nie miałam sił jej porządnie ogarnąć.

Hmmm. Muszę i ja się przejść do swojej biedry- może tam będą jakieś ostatki. Póki co w tesco Małej kupiłam 5-pak bodziaków na jesień/zimę w promocji. Zawsze po plecach będzie miała cieplej.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 13:33   #488
teacherka
Zakorzenienie
 
Avatar teacherka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 745
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Susanna, a wiesz, że teraz promocja -15% na zabawki w Ikea?))))

Nam też się marzy ta kuchnia, bo Zuzka zawsze szaleje przy niej w Ikei, w domu mamy tylko malutką i też jest radocha, ale to nie to samo. A że w końcu przeprowadzamy się i Zuzka będzie miała własny pokój to miejsce by było, hmmmm hmmm hmmm

No i z okazji dnia dziecka jedziemy do Zoo w sobotę



Pszczoua, gratuluję uściski dla maluszka
teacherka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 15:01   #489
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
pokaż linka
Psze bardzo http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70129801/

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Susanna, a wiesz, że teraz promocja -15% na zabawki w Ikea?))))

Nam też się marzy ta kuchnia, bo Zuzka zawsze szaleje przy niej w Ikei, w domu mamy tylko malutką i też jest radocha, ale to nie to samo. A że w końcu przeprowadzamy się i Zuzka będzie miała własny pokój to miejsce by było, hmmmm hmmm hmmm
Jaaa kobieto dobrze że napisałaś ze jest promocja i teraz patrzę na stronie ikea, że 50 zł zostanie w kieszeni Cudownie! Chciałam kupić używaną ale najtańsza w mojej okolicy była za 400 zł więc darowałam sobie
My też mamy taką małą i też się nią chętnie bawi ale co tu dużo mówić - chłopak jest bardziej kumaty i taka "prawdziwa" kuchnia to byłoby coś! Poza tym jak sąsiadka przyjdzie to też się razem będą bawić.
No jak Zuza będzie miała swój pokoik to będzie szał w trampkach Fajnie, że się przeprowadzacie, będzie więcej miejsca na zabawki ;D
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 18:25   #490
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

u nas ten namiot wyprzedażowy będzie do września i co chwilę coś nowego będzie. Dziś kupiłam legginsy 2-pak za 14 zł
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 20:17   #491
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Hej wam
Wzięliśmy dzis leo do mini zoo, mieliśmy jechac do wrocławia ale musimy oszczędzić wiec skoczyliśmy tu do pobliskiego, i dobrze bo jemu sie wcale nie podobało. Robił aferę zeby wejść do klatek, po plotach zeby wskoczyć do zwierząt no istny cyrk. Dobrze ze tylko tam pojechaliśmy, w końcu wyszalał sie na placu zabaw, zjedliśmy obiad i wrócilismy. Nieraz mam wrażenie ze on nie umie robic nic normalnie, np na placu byla taka karuzelka, na siedzeniu wytrzymał minutę, potem sie położył i haczył nogami o ziemię, tego tez bylo malo to zaczął sie uwieszac na barierkach od niej i dalej kombinował. Przykładów jest mnóstwo, np po schodach to chce schodzić głową do dołu. Wszystkie dzieci oglądały zwierzątka a jemu to nie wystarczalo,bo trzeba tam wskoczyć, no nie mam niekiedy siły na jego pomysły

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
u nas ten namiot wyprzedażowy będzie do września i co chwilę coś nowego będzie. Dziś kupiłam legginsy 2-pak za 14 zł
O to super masz
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-29, 10:03   #492
angelikada
Wtajemniczenie
 
Avatar angelikada
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 155
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
u nas ten namiot wyprzedażowy będzie do września i co chwilę coś nowego będzie. Dziś kupiłam legginsy 2-pak za 14 zł
super!az zazdroszcze ;p
__________________
Lenka
angelikada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 10:54   #493
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez teacherka Pokaż wiadomość
Susanna, a wiesz, że teraz promocja -15% na zabawki w Ikea?))))

Nam też się marzy ta kuchnia, bo Zuzka zawsze szaleje przy niej w Ikei, w domu mamy tylko malutką i też jest radocha, ale to nie to samo. A że w końcu przeprowadzamy się i Zuzka będzie miała własny pokój to miejsce by było, hmmmm hmmm hmmm

No i z okazji dnia dziecka jedziemy do Zoo w sobotę



Pszczoua, gratuluję uściski dla maluszka
Przeprowadzacie sie? a gdzie? jakie mieszkanie?
gratulacje
sama chciałabym mieć więcej m 2 i choć jeden pokój więcej, no ale cóż..gdybyśmy zostali w wynajętej kawalerce byłoby znacznie gorzej

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
u nas ten namiot wyprzedażowy będzie do września i co chwilę coś nowego będzie. Dziś kupiłam legginsy 2-pak za 14 zł
U nas nie ma żadnych namiotów. W ogóle pierwsze słyszę. Moja Biedra wyprzedażowa, ale to normalnie wystawiają towar na bieżąco w koszach w sklepie.
Jeszcze w ciąży kupiłam koszulę nocną ze starych promocji po 15zł, co normalnie jak była w ofercie kosztowała 30zł. Nie noszę na co dzień koszul, teraz gdzieś zalega na dnie szafy

W Lidlu też widziałam u nas wyprzedaże jakichś pierdół.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein

Edytowane przez inwersja
Czas edycji: 2015-05-29 o 17:49
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 15:25   #494
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

W Tesco są pieluszki loves baby w pudełku za 50 zł nigdzie nie widziałam w gazetkach promocyjnych wiec może tez nie wiecie
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 20:37   #495
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
W Tesco są pieluszki loves baby w pudełku za 50 zł nigdzie nie widziałam w gazetkach promocyjnych wiec może tez nie wiecie
Emilka znowu używa Pampersów od jakiegoś czasu, ale tym razem zielonych, a nie białych. We wszystkich innych miała mokrą pupkę po zdjęciu pieluszki
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 22:49   #496
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
Emilka znowu używa Pampersów od jakiegoś czasu, ale tym razem zielonych, a nie białych. We wszystkich innych miała mokrą pupkę po zdjęciu pieluszki
Zielone pampersy tez maja być w dobrej cenie tylko nie pamiętam dokładnie kiedy ale albo od jutra albo od poniedziałku. Teraz jest promocja na giant box za 79.9 a przez dwa dni ma być 69.9
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 07:06   #497
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Zielone pampersy tez maja być w dobrej cenie tylko nie pamiętam dokładnie kiedy ale albo od jutra albo od poniedziałku. Teraz jest promocja na giant box za 79.9 a przez dwa dni ma być 69.9
a w tym gigant, to ile sztuk jest? Teraz kupuję w rossmanie, za 46 zł, 52 szt rozm 5, w tesco za to samo dałam ok 60 zł
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 07:37   #498
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez ja-ika Pokaż wiadomość
a w tym gigant, to ile sztuk jest? Teraz kupuję w rossmanie, za 46 zł, 52 szt rozm 5, w tesco za to samo dałam ok 60 zł
96 sztuk 0.73 wychodzi za jedną
Dziś i jutro tylko ta cena
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 08:48   #499
ja-ika
Zakorzenienie
 
Avatar ja-ika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 404
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
96 sztuk 0.73 wychodzi za jedną
Dziś i jutro tylko ta cena
o to super, dzięki
__________________
Emilka 3.10.2013
Kamil 9.03.2000
ja-ika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 08:55   #500
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII



nie wiecie co jest grane z bebikiem ?
W biedronce od od 2 tyg u mnie jest tylko to nutriflor+ nie ma bebiko junior ani zwykłej 3 ani 3R nie wiem czy po prostu czekają na dostawę czy go już wcale nie będzie ?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 11:09   #501
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Larysa88 Pokaż wiadomość
Zielone pampersy tez maja być w dobrej cenie tylko nie pamiętam dokładnie kiedy ale albo od jutra albo od poniedziałku. Teraz jest promocja na giant box za 79.9 a przez dwa dni ma być 69.9
gdzie?
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 13:22   #502
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
gdzie?
W Tesco
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 18:56   #503
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Hej wam
Wzięliśmy dzis leo do mini zoo, mieliśmy jechac do wrocławia ale musimy oszczędzić wiec skoczyliśmy tu do pobliskiego, i dobrze bo jemu sie wcale nie podobało. Robił aferę zeby wejść do klatek, po plotach zeby wskoczyć do zwierząt no istny cyrk. Dobrze ze tylko tam pojechaliśmy, w końcu wyszalał sie na placu zabaw, zjedliśmy obiad i wrócilismy. Nieraz mam wrażenie ze on nie umie robic nic normalnie, np na placu byla taka karuzelka, na siedzeniu wytrzymał minutę, potem sie położył i haczył nogami o ziemię, tego tez bylo malo to zaczął sie uwieszac na barierkach od niej i dalej kombinował. Przykładów jest mnóstwo, np po schodach to chce schodzić głową do dołu. Wszystkie dzieci oglądały zwierzątka a jemu to nie wystarczalo,bo trzeba tam wskoczyć, no nie mam niekiedy siły na jego pomysły



O to super masz
My mielismy jutro jechac do zoo, ale chyba pogoda sie skisi i nie pojedziemy nigdzie.

Moj Jasiek tez sie poprostu zle zachowuje... Na polu jest w miare ok, choc tez ciezko spelnia polecenia. Ale w domu DRAMAT. Jak cos jest w pudelkach to byleby to wywalic i jeszcze rekami wyrozwalac jakby bylo za malo. Juz sie nie da z nim porysowac jak kiedys bo wyrywa kartke i mnie. Budowac klockow czy puzzli itd tez sie nie da jak kiedys bo od razu je rozwala albo nimi rzuca. Nie wiem czy to jakis normalny etap ale strasznie sie zmienil:-( plus non stop wszystko zle i wieczny krzyk :-( najlepiej wyglupiac i biegac z nim caly dzien. Na placu zabaw nie interesuja go hustawki czy zjezdzalnia za bardzo tylko by biegal w te i spowrotem na oslep...
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-30, 21:43   #504
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Jedziemy jutro do zoo z okazji dnia dziecka mam nadzieje, że Majuśka nie będzie się bała.

U nas namiot wyprzedażowy biedronkowy też otwarty kupiłam młodej śliczne naklejki na ścianę i lampkę led

Do poczytania fajny blog: http://www.matkasanepid.pl/matka-kie.../kawowe-zjawy/
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 10:54   #505
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Laloca obyś nie utknela na kilka godzin przed wejściami termin na wizytę w zoo dość modny zdaj potem relację.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 18:06   #506
agusiowata84
Rozeznanie
 
Avatar agusiowata84
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 816
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Gdzie trzymacie zabawki? My mamy pojemnik połamany od dawna zast się nad regałem, ale to takie drogie i nie wiem jak z pojemnością
agusiowata84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 23:03   #507
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość

Moj Jasiek tez sie poprostu zle zachowuje... Na polu jest w miare ok, choc tez ciezko spelnia polecenia. Ale w domu DRAMAT. Jak cos jest w pudelkach to byleby to wywalic i jeszcze rekami wyrozwalac jakby bylo za malo. Juz sie nie da z nim porysowac jak kiedys bo wyrywa kartke i mnie. Budowac klockow czy puzzli itd tez sie nie da jak kiedys bo od razu je rozwala albo nimi rzuca. Nie wiem czy to jakis normalny etap ale strasznie sie zmienil:-( plus non stop wszystko zle i wieczny krzyk :-( najlepiej wyglupiac i biegac z nim caly dzien. Na placu zabaw nie interesuja go hustawki czy zjezdzalnia za bardzo tylko by biegal w te i spowrotem na oslep...
Ho Madzia my właśnie wróciliśmy z komunii w Warszawie. Przyjęcie było w DoubleTree by Hilton i to co Stasiek tam wyprawiał to przechodziło ludzie pojęcie. Jakby w niego sam diabeł wstąpił. Było mi za niego tak wstyd, że momentami chciało mi się płakać. On do świętych nie należy ale jak zaczął pokazywać fochy najpierw u rodziny a potem w obejściu przy kościele to skończył w Hiltonie. Boże jak dobrze, że ten weekend już się skończył. Koszmar. A mogło być całkiem fajnie bo warunki ku temu były

Cytat:
Napisane przez agusiowata84 Pokaż wiadomość
Gdzie trzymacie zabawki? My mamy pojemnik połamany od dawna zast się nad regałem, ale to takie drogie i nie wiem jak z pojemnością
Nie mamy za dużo zabawek, mam powyciągane tylko to czym się bawi czyli 3-4 większe zabawki + klocki a wszystkie duperele mamy w takim zamykanym pojemniku na kółkach z Biedry.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2015-05-31 o 23:06
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 09:16   #508
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Sussana jak jw dobrze znam to uczucie...
Kurcze wydaje mi sie ze to normalny przejsciowy etap. Ja bardzo zaluje w takich momentach ze mieszkamy w bloku. Bo jasiek zaraz po sniadaniu dostaje szalu energii, wszedzie biega wszystkim tlucze (najgorzej ze po lustrach:/) a na plac zabaw idziemy jak sie dopiero wyzbieram... Tak to bym go puscila na ogrod i hulaj duszo, moglby szalec i wariowac ileby chcial.

Ja zabawki mam na regalach poukladane i w pudelkach z ikei. Ale drobne typu klocki i puzzle mam wysoko, bo mnie wkurzalo ze pierwsze jak wstal to wypieprzal wszystkie klocki i puzzle na ziemie, po czym szedl dalej i nie bawil sie tym :/ teraz wyciagam tylko jak jestem kolo niego i bawimy sie razem, po zabawie wkladamy spowrotem do pudelka zeby nie bylo balaganu.
Kupilam mu malowanki podlogowe, ale okazalo sie wielkim niewypalem. Malowal jak maly diabelek gdzie popadnie, nawet po podlidze, pozniej targal i biegal po tym. Takze chowam do szafy.

Nie mam juz pomyslu jak spozytkowac jego energie w domu.

---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Chyba dobrze ze nie pojechalismy wczoraj do tego zoo, skoro takie kolejki. Jedziemy za tydzien, mam nadzieję ze nie bedzie takiego tlumu...
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 11:21   #509
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość


nie wiecie co jest grane z bebikiem ?
W biedronce od od 2 tyg u mnie jest tylko to nutriflor+ nie ma bebiko junior ani zwykłej 3 ani 3R nie wiem czy po prostu czekają na dostawę czy go już wcale nie będzie ?
Brydzia, to jest to samo mleko tylko pudełko inne. Pierniczą głupoty z tym Nutriflor, za przeproszeniem. TŻ poszedł do sklepu i kupił niby "nowe". Porównałam składy i wszystko identyczne. Po prostu zmieniają opakowanie i już nie będzie tych starych.
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-01, 12:16   #510
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: Mamusie wrześniowo-październikowe 2013! cz. XVII

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Laloca obyś nie utknela na kilka godzin przed wejściami termin na wizytę w zoo dość modny zdaj potem relację.

Fakt korki były ogromne, ale warto było. Majusia była przeszczęśliwa. W głos się chichrała do małpek. Aż sie ludzie oglądali. Poza tym była mega grzeczna. Nawet o dziwo w aucie nie szalała. Bardzo udana wycieczka. Polecam zoo. My bylismy w Krakowie.

Dzisiaj byłyśmy w wesołym miasteczku, ale bez szału. Tylko pociągiem sie przejechałyśmy, ale miała minę jakby jej rybki ktoś utopił. Moje dziecko za spokojne na takie atrakcje.

Piękna pogoda!

WSZYSTKIM DZIECIACZKOM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE ! Rośnijcie zdrowo i nie wojujcie
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-31 15:04:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.