Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 13:26   #31
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Szukam fryzjera, najlepiej z Tychów, który ułoży mi fryzurę do ślubu
Możecie kogoś polecić?
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 22:29   #32
bura suka
Przyczajenie
 
Avatar bura suka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Cytat:
Napisane przez backgroup Pokaż wiadomość


Z tego co wiem to kręcone włosy trzeba wyprostować aby obciąć równo, chyba że chcesz wyglądać jak baran
o jej nie, bynajmniej nie trzeba. i nie, przy sprawnej ręce fryzjera nie wyglądasz jak baran.
bura suka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 16:43   #33
kafforka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Dziewczyny pomóżcie mi. Poszukuję fryzjerki panią Renię ( w średnim wieku) która jakieś chyba 3-4 lata temu pracowała w salonie fryzjerskim na ul Stawowej w Mikołowie. Byłam z niej bardzo zadowolona . Zrobiła z moimi włosami cuda Odwiedzam inne salony ale zawsze wychodzę z nich niezadowolona i już do nich nie wracam. Wie ktoś gdzie ta " złota rączka " przyjmuje?

Edytowane przez kafforka
Czas edycji: 2015-07-15 o 16:47
kafforka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-31, 22:43   #34
Perelka81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Cytat:
Napisane przez maria s Pokaż wiadomość
olga0409 nie zgadzam sie z tobą, oczywiście każdy ma swoje zdanie ja osobiście jestem NIE zadowolona z farbowania włosów w Atelier u pana Bartka, ten pan robi wszystko po swojemu, wyraźnie mu wskazałam kolor który chce, wyszedł ..... no cóż pan ten stwierdził ze tak ma być i tak miało wyjść, od początku byłam nie zadowolona, ale to nic włosy można zafarbować jeszcze raz natomiast odniosłam wrażenie ze pan sie mną w ogóle nie zajmuje zrobił mnie na odwal sie, byłam wcześniej przekonana ze to fachowiec z powołania widząc jak tarkuje swoją poprzednią klientkę był sympatyczny, miły, grzeczny, czekałam 20 min wiec obserwowałam, myślałam ze mnie tez tak potraktuje ... myliłam sie, no nic nie poradzę, było minęło, ale jest mi troszkę przykro, jeśli chodzi o salon to faktycznie bardzo ładny, kawa pyszna , ale nie na tym to polega wole iść do innego salonu może nie będzie taki ekskluziw ale wyjdę zadowolona ,skorzystałam tez z kosmetyczki, tylko brwi i wszystko ok wiec polecam jeśli dobrze pamiętam panią Justynę.


Dziewczyny, czy ktoras z was ma namiary na Bartka z Atelier w Mikolowie? A moze innego dobrego fryzjera w okolicy Katowic. Spedzilam dzis prawie pol dnia na necie i kazdy pisze cos innego
Perelka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 16:55   #35
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Ja teraz chodzę do Atelier Loreala przy dworcu autobusowym i jestem bardzo zadowolona. Lubię gdy strzyże mnie właścicielka i gdy strzyże mnie jedna z pracownic, chyba nazywa się Monika. Generalnie obie dobrze obcinają włosy, mają pewną rękę i to mi pasuje. Cena za strzyżenie do przełknięcia.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 12:44   #36
annyonne
Raczkowanie
 
Avatar annyonne
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 278
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Podbijam temat.

Poszukuję dobrego fryzjera w Mikołowie, po wstępnym rekonesansie w necie na celowniku mam Atelier obok dworca, Modne Cięcie oraz Studio Urody Ach. Macie jakieś doświadczenia z powyższymi salonami? A może jakieś inne propozycje? Dotychczas chodziłam do Olgi z LaBell w Katowicach i byłam bardzo zadowolona ale teraz nie możemy się zgrać z terminami a muszę coś ze sobą zrobić do końca września...
annyonne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 21:43   #37
Rako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 11
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Cytat:
Napisane przez Perelka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy ktoras z was ma namiary na Bartka z Atelier w Mikolowie? A moze innego dobrego fryzjera w okolicy Katowic. Spedzilam dzis prawie pol dnia na necie i kazdy pisze cos innego
Pracował w Haircoon w Katowicach, ale to było jakiś czas temu. Ci fryzjerzy ciągle się przenoszą i jest kłopot. Ja szukam Pawła, który też pracował kiedyś w Atelier w Mikołowie, potem namierzyłam go w Tychach w Studio Biolik i znowu gdzieś wsiąkł.
Rako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 07:52   #38
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Cytat:
Napisane przez Rako Pokaż wiadomość
Pracował w Haircoon w Katowicach, ale to było jakiś czas temu. Ci fryzjerzy ciągle się przenoszą i jest kłopot. Ja szukam Pawła, który też pracował kiedyś w Atelier w Mikołowie, potem namierzyłam go w Tychach w Studio Biolik i znowu gdzieś wsiąkł.
Paweł był super. Chodziłam do niego jak pracował w Avangardzie w Orzeszu, potem przeniósł się do Mikołowa, potem do Tych a teraz to myślę, że może sam już coś otworzył?! Przynajmniej tak kiedyś mówił, że ma takie plany.

Dobra namierzyłam Pawła Zamieszczam info z facebooka:

Cytat:
A więc ! Od poniedziałku (19.09) zapraszam do Centrum Urody KAMONA w Katowicach na ul.Chorzowskiej 216 (nowe wieże na oś. Tysiąclecia). Tel 537 001 869 , możecie już sie umawiać!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2016-10-12 o 07:54
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-23, 16:17   #39
Rako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 11
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dobra namierzyłam Pawła
Dzięki dobra kobieto. Niech Ci Pan Bóg wynagrodzi w dzieciach tłustych i kosmatych.
...A potem sprawdziłam ceny w tej Kamonie... hmm...
Rako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 00:02   #40
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Mikołów, Tychy - dobry fryzjer? :)

Cytat:
Napisane przez Rako Pokaż wiadomość
Dzięki dobra kobieto. Niech Ci Pan Bóg wynagrodzi w dzieciach tłustych i kosmatych.
Nie ma mowy! Dbam o dietę syna
Cytat:
...A potem sprawdziłam ceny w tej Kamonie... hmm
...
Oj nie sprawdzałam bo nie skorzystam ale znaczy że wysokie Pewnie dlatego, że mi takich dzieci życzysz :P
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-24 01:02:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.