rower stacjonarny - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 13:43   #181
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: rowerek-skutecznosc

no ale to zalezy w jakim tempie jedzies domyslam sie, ze szybko wiec raczej zle pokazuje. albo moj oszukuje
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 17:15   #182
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: rowerek-skutecznosc

Cytat:
Napisane przez Eleo765
kalorie zaczynamy spalać po 20 minutach pedałowania, więc polecam ci jednak te 30 minut raz dziennie.
Yhh, Kochana, z tego co wiem, to kalorie spalamy cały czas
Po ok. 20 minutach natomiast zaczyna dopiero spalać się tłuszcz
okretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 19:12   #183
agu.s
Zadomowienie
 
Avatar agu.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 063
Dot.: Jaki rower?

Ja tez juz mam swoj wymarzony rowerek polskiej firmy Kross, po pierwszej wycieczce rowerowej moge powiedziec, ze ........sam jeździ . Dalam za niego 580 i mysle, ze to dobra cena za rowerek. Rety ale to dziwne uczcie wsiąc na rower po 15 latach przerwy
agu.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 19:34   #184
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Jaki rower?

Ja z mężem mamy Wheelera a mój syn Scotta, i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z rowerków, jeździmy dużo i przede wszystkim po terenach górskich. I szczerze mówią oprócz kilku nielicznych dziur w dętkach wszystko jest ok.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 22:22   #185
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: rowerek-skutecznosc

Pare lat temu w moim domu zagościł rower stacjonarny i nie cierpię go choć na początku ja, mama i siostra biłysmy sie o niego

o wiele lepszy jest rower tradycyjny. ciekawszy, zdrowszy. rower stacjonarny to marna imitacja fajnego sportu)
talla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 22:39   #186
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: rowerek-skutecznosc

hehe oczywiście zgadzam się, że spalamy tłuszcz byłam tak zaaferowana pakowaniem się (wyjeżdżam na urlop do bułgarii), że zastanawiałam się chwile przy pisaniu i w końcu, nic nie wymyśliwszy, napisałam o spalaniu kalorii

co do roweru stacjonarnego: zimą i w deszczowe dni jest niezastąpiony
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-03, 22:42   #187
talla
Raczkowanie
 
Avatar talla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 284
GG do talla
Dot.: rowerek-skutecznosc

Ja uwielbiam jeździć jesienią, taką późną, chłodną i wietrzną i dzięki tego typu zboczeniom jestem już nieźle zahartowana żadne choróbsko sie mnie nie trzyma ;-)

A zimą łyzwy!!! Ah kocham łyzwy
talla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 06:38   #188
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: rowerek-skutecznosc

Ja też mam rower stacjonarny. Kupiłam go na wiosnę i tak jak na początku jezdziłam, tak teraz robi za wieszak na ubrania Oczywiście twierdzę, że to dlatego że jest lato, że za gorąco, że pływam w jeziorze, no i wogóle w domu mnie nie ma. Zobaczymy jak będzie na jesieni... bo postanowiłam jezdzić
A kiedy najlepiej ćwiczyć? Jeśli masz możliwość to rano przed śniadaniem i tak jak dziewczyny powiedziały min. 30 min. Wtedy powinnaś zauważyć dobre efekty Jeśli rano Ci się nie chce lub nie możesz, to podobno dobra godzina na ćwiczenia to ok. 16:00 wtedy organizm jest bardziej wydajny.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 08:01   #189
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: rowerek-skutecznosc

ja wlasnie cwicze rano przed sniadaniem i potem wieczorem,ok 20.30 jak jestem w domu albo pozniej. no zobaczymy czy beda efekty. bo ja to bym chcviala od razu a to trzeba poczekac troche
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 08:09   #190
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: rowerek-skutecznosc

Cytat:
Napisane przez muszka66
ja wlasnie cwicze rano przed sniadaniem i potem wieczorem,ok 20.30 jak jestem w domu albo pozniej. no zobaczymy czy beda efekty. bo ja to bym chcviala od razu a to trzeba poczekac troche
No to super. Zwiększ czas do minimum 30 min a będzie dobrze
Ja tak nie mogę bez śniadania. Kiedyś próbowałam i ledwo na nogach stałam Wogóle jak jestem bardzo glodna to aż mi sie nogi i ręce trzęsą (serio!). Nie wiem czemu tak mam...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-04, 21:41   #191
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: rowerek-skutecznosc

Ha! U mnie roqwer stoi od 3 lat, ale jakoś nie bardzo chciało mi się jeździć Ale wczoraj się zebrałam w sobie i zaczynam Wczoraj pół godziny, dzis dałam rade 50 minut nawet się zdziwiłam, ze zakwasów nie mam

Zobaczymy jakie efekty będą za 3 tyg Zamierzam tak codziennie
3majcie kciuki!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 22:10   #192
fitneskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 81
Dot.: rowerek-skutecznosc

dziewczyny, ja od dzisiaj zaczynam na rowerku pedalowac i mam do was pytanie o tetno :P bo wisi tam taka "spineczka" ( chyba na palec sie przypina albo gdzie????) i mierzy tetno...jakie to powinno byc ?
fitneskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-05, 08:38   #193
muszka66
Rozeznanie
 
Avatar muszka66
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 863
Dot.: rowerek-skutecznosc

ja niestety nie posiadam tej spineczki wiec nie moge ci doradzic. dla mnie wazne sa tylko kalorie hehe
muszka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 18:52   #194
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Question Dot.: Rower...

Cytat:
Napisane przez Maratka
..........najciekawsze jest to, że nie bolą mnie nogi, tyłek ale miśnie brzucha!
pozdrawiam wszystkie rowerzystki
No właśnie jak się powinno siedzieć na rowerze, żeby jak najlepiej pracowały też mięśnie brzucha? Prościutko czy raczej przygięta bo tak nachylona jak np. na rowerze górskim to wydaje mi się, że słabo pracują a może się mylę

Pozatym wygrzebałam wszystkie wątki na temat jazdy na rowerku bo od września ostro biorę się za pedałowanie. Przysięgłam, obiecałam!! wystarczyły tegoroczne wakacje nad morzem i moje odbicie w lustrze ten sterczący brzuszek..a te uda!(tylko górna część ciała BEZ ZMIAN )! Kiedy to się stało? Jak mogłam się tak "zapuścić" tak poprostu z roku na rok coraz więcej tłuszczyku aż przegiełam, jeszcze jak zobaczyłam te plażowiczki - to mnie zmobilizowało na maxa!

Dziewczyny kochane napiszcie jak tam z efektami u Was, jestem bardzo ciekawa! Mam nadzieję, że wytrwałyście na waszych rowerkach a teraz cieszycie się smukłą figurą a faceci jak to napisałyscie "wpadają na latarnie"
Ja już też chciałabym widzieć efekty u siebie wręcz nie mogę się doczekać
Pozdrawiam
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 20:48   #195
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Rower...

osobiście nigdy nie lubiłam jeżdzić na rowerze(wolałam rolki) od jakiegoś czasu chodze na spinning i jazda na rowerze stacjonarnym stała się dla mnie przyjemnością, chodze na zajęcia prawie codziennie zakwasy w siedzeniu miałam ale przez pierwszy tydzień na ta chwile nic mnie nie boli po treningach. Dzięki temu, że jeżdzi się w trzech pozycjach pracują nie tylko nogi ale brzuszek i ręce a efekty przychodzą bardzo szybko... polecam przejśc się na takie zajecia choćby po to, żeby zobaczyć jak można sobie uatrakcyjnić jazdę na rowerku stacjonarnym.
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 21:32   #196
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Rower...

Rower jest bardzo dobry, służy ogólnemu wyszczupleniu kochanego ciałka

Świetnie robi na całe nóżki, jednakże gdy macie ustawione przerzutki na "stawiające największy opór", to wtedy wyrabiają się mięśnie, a wyszczupleniu sprzyja jazda na lekkich przerzutkach. Codziennie po pół godzinki albo i dłużej na niskich przerzutkach + rozsądna dieta + ćwiczenia rozciągające = pierwsze efekty po dwóch, trzech tygodniach. Pozdrófka
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 12:47   #197
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Cool Dot.: Rower...

Tak, tak wiem, że na najmniejszym obciążeniu mam jeździć ( noo nie do końca na najmniejszym bo wtedy nogi "latają" )

No ale czemu nie piszecie o efektach? Nikt nie wytrwał na rowerku ??

P.S. a jak się ma pupa na rowerku, tzn. czy też można liczyć na to, że sie wyszczupli czy też może jazda na rowerze nie ma wpływu na nasze pośladeczki
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-26, 13:00   #198
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Rower...

Cytat:
Napisane przez Rossi
...P.S. a jak się ma pupa na rowerku, tzn. czy też można liczyć na to, że sie wyszczupli czy też może jazda na rowerze nie ma wpływu na nasze pośladeczki
Po jakims czasie na pewno Ale warto jest zainwestować w dobre siodełko, bo jak jeżdżę na rowerze u mojej babci, to później strasznie boli mnie pupa i w ogóle krocze... Bo siedzisko jest takie wąskie jakieś...

No i pupa raczej 'siedzi', a pracują głównie nogi, więc nie wiem, czy będzie szczuplejsza. No chyba, że się jeździ bez siedzenia, tak jakby stojąc, to wtedy też na pewno pracuje talia )
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 11:50   #199
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Rower stacjonarny czy orbitrek???

Mam plan!!! Do marca muszę schudnąć. To moje ostatnie podejście do odchudzania (po kilku nieudanych próbach ) Będę skakać na skakance, kręcić hula-hop, robić brzuszki. Zjadam od 3 dni thermline. Planuję też basen w sobote i niedziele. No i codzienniej trening na rowerku lub orbitreku. Możecie mi doradzić, które urządzenie warto kupić? Miałam rowerek, ale mi się popsuł i muszę kupić nowy i tak się zastanawiam czy znowu kupić rowerek czy może orbitrek. Ćwiczycie na orbitreku? Jak wrażenia i efekty? Które z tych maszyn pomoże mi schudnąć? Zależy mi na zrzuceniu tłuszczyku z całego ciałka chociaż najbardziej zależy mi na pozbyciu się go z ud, pupy, bioder i ramion. Który daje lepsze efekty???
Nora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-29, 21:23   #200
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Rower stacjonarny czy orbitrek???

up up up
Nora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 22:33   #201
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Rower stacjonarny czy orbitrek???

Ja mam orbiterek! Co do efektów to nic nie owiem bo cw na nim sporadycznie (ale od dziś mam postanowienie wzisc sie za siebie).Pan mi go doradził bo na nim pracują wszystkie mięśnie i podobno więcej się spala. Nie wiem czy na rowerku np. tak samo pracują pośladki, chyba nie bo sie siedzi, ale specjalista nie jestem. Trochę hałasuje ale można się przyzwyczaić....
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 22:52   #202
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Rower stacjonarny czy orbitrek???

Korci mnie ten orbitrek, no a teraz jeszcze bardziej jak mi napisałaś, że pracują wszystkie mięśnie W sumie na rowerku się siedzi i pracują tylko nogi. Ja jakieś 2 lata temu jeżdząc regularnie na rowerku schudłam w udach i pupie dosyć dużo. Może orbitrek też mi w tym pomoże?!
Elganja a ile minut powinno się ćwiczyć na orbitreku? Ile ty wytrzymujesz? Daje wycisk ta maszyna?
Nora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 10:42   #203
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Rower stacjonarny czy orbitrek???

Staram się ćwiczyć 2 razy dziennie po 20 minut ale czasem nie wytrzymuje. Średnio tak 15-20 minut na raz. Wszystko zależy jak intensywnie to robisz (zaopatrz sie w orbiterek z pomiarem prędkości, mój ma jeszcze czas i kalorie). Czy daje wycisk? Duży. Na początku strasznie bolą uda i mnie bolały ramiona, teraz jest lepiej, bo uważam i staram się tak nie szalaeć ale naprawdę to jest fajny sprzęt.
__________________
Be Yourself. Always.
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-30, 12:49   #204
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Dot.: Rower stacjonarny czy orbitrek???

No to kupuję Chyba, że jeszcze przejdę się do siłowni i porównam te dwie maszyny Dzięki z radę! Pozdrawiam
Nora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 14:07   #205
jwit
Raczkowanie
 
Avatar jwit
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 60
Dot.: Rower...

Ja kupiłam rowerek na tzw wystawkach czyli targu staroci. Rowerek jest w bardzo dobrym stanie, ma licznik spalonych kalorii, prędkość i czas przejazdu a co najwazniejsze kosztował mnie tylko 90 zł
jwit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-14, 15:27   #206
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Smile Dot.: Rower...

kurcze ja postanowiłam konkretnie zainwestować w rowerek i kupiłam sobie 2 lata temu z "KETTLERA" dałam za niego 1999zł !!! może i dużo ale rowerek super wygodny( siedzonko wygodne-pupcia nie ma co nażekać), jak zrobie fotke to wkleję! tylko musze sie "przeprosić" z moim kochanym rowerkiem, bo zaaaaniedbałam go !!!!!!!!!!
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 17:15   #207
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Rowerek treningowy z Kauflandu

Właśnie przeglądam ofertę supermarketu Kaufland "wszystko za 1/2 ceny" i widzę rowerek treningowy za 139 zł. Od dawna korci mnie żeby sobie takie cudo sprawić ale nie chce kupować kota w worku. Może któraś z wizażanek wie coś na temat tego sprzętu - opłaca się kupić?
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 09:16   #208
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Rowerek treningowy z Kauflandu

Nikt nic nie wie?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 09:35   #209
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: Rowerek treningowy z Kauflandu

A do kiedy oni maja taka promocje?Moze przejechalaym sie dzis do Kauflandu aby obejrzec to cudo i powiedzialabym ci czy wart jest kupienia!Ja tez od dawna zastanawiam sie nad kupnem tego sprzetu!
Pozdrawiam
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 20:19   #210
slodka_babeczka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_babeczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
GG do slodka_babeczka
Dot.: Rowerek treningowy z Kauflandu

Jak obiecalam jestem i mowie ze nie ma sensu kupowac tego rowerka jest beznadziejny!Oczywiscie jak dla mnie...
__________________
Miłość to dar słońca,dar losu
i piękno chwili!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/2523a335f4.png
slodka_babeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.