Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-27, 17:43   #91
nANcY:*
Zadomowienie
 
Avatar nANcY:*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 606
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Znam dziewczyne co ma blond dredy do pasa. Bez nich sobie jej nie wyobrażam. Bardzo fajnie w nich wygląda. Dla mnie dredy czynią ją bardziej wyrażną osobą, dodają charakteru. I dodam, że ma dwadzieścia pare lat, więc to nie dzieciak zaszufladkowany do jakiejś subkultury (bo piszecie, że tak zazwyczaj bywa 'dredy-sunbkultura, mi się tak w ogóle nie kojazy).
__________________



Be happy. It drives people crazy.
nANcY:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 17:59   #92
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez Magdalena Ka Pokaż wiadomość
a niby dlaczego mniej atrakcyjna?? nieprawda.
Każdy ma inny gust
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 19:31   #93
Magdalena Ka
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena Ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Każdy ma inny gust


słuszna uwaga o gustach się nie dyskutuje
__________________

strach jest dobry. dobrze jest się bać. to znaczy, że masz coś jeszcze do stracenia.

co jest sensem życia?
żyć!

"Nawet partnerzy żądający pełnej wolności, siadając za kierownicą nie jadą lewą stroną. Dlaczego? Mają świadomość ograniczenia i konsekwencji łamania praw".

Magdalena Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:42   #94
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez Magdalena Ka Pokaż wiadomość
słuszna uwaga o gustach się nie dyskutuje
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 07:57   #95
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

To zależy jedna dziewczyna będzie wyglądać ładnie inna nie. Ja siebie w dredach raczej nie widze
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 08:02   #96
zuzek9
Zakorzenienie
 
Avatar zuzek9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków/Włodawa
Wiadomości: 3 857
GG do zuzek9 Send a message via Skype™ to zuzek9
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Każdy ma inny gust
Cytat:
Napisane przez Magdalena Ka Pokaż wiadomość
słuszna uwaga o gustach się nie dyskutuje
otóż to. co kto lubi.
ja akurat lubię nawet mam jednego
__________________
"Patrz na świat nogami, bo oczy kłamią."

zuzek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-28, 08:14   #97
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Profesjonalnie zrobione wyglądają fenomenalnie.


Jakiś czas temu widziałam pana w typowo biurowym ubiorze - spodnie na kant, biała koszula i z pięknymi dredami - wyglądał tak (nie mówię, że jako mężczyzna mnie zauroczył, tylko jako dzieło artystyczne)

Kobieta elegancka z dredami wygląda promieniście, radośnie, słonecznie. Są przypadki, kiedy dredy ujmują atrakcyjności, ale to zależy tylko i wyłącznie od typu urody posiadacza.

Większym pogromcą atrakcyjności w przypadku kobiet jest kiepska trwała ondulacja...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-28, 08:20   #98
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Nie podobają mi się dziewczyny w dredach , wydają mi się jakieś brudne, sama nie wiem czemu ale jestem na nie zdecydowanie
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 12:40   #99
brukselka
Zadomowienie
 
Avatar brukselka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

brudne?

a co w niej takiego brudnego?

czy wogole zdajecie sobie sprawe ze o dredy trzeba WIECEJ dbac niz o normalne wlosy???


nie rozumiem tej calej dyskusji... jak sie komus nie podoba jakas fryzura to sie tak nie obcina identycznie jest z dredami.. ale czy jedna jest gorsza od innej..?
__________________
"jesli wypowiesz cos dobrego, na tym sie skonczy. Jesli wypowiesz cos zlego, na pewno sie spelni."
brukselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 16:40   #100
variable.brunette
Rozeznanie
 
Avatar variable.brunette
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 700
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Nie przepadam za dredami, osobiście nie podobają mi się. Niedawno zrobił je sobie chłopak w mojej szkole i z przykrością stwierdzam, że nie wygląda w nich korzystnie. Ogólnie jeszcze nigdy nie widziałam kogoś, komu dredy dodawałyby urody. Żadna z dziewczyn, które spotkałam na ulicy nie były (moim zdaniem) kobiece. Być może błędnie kojarzy mi się to z jakąś przynależnością do pewnych grup społecznych, ale wydaje mi się, że tak najczęściej jest. Jednak czasem dredy mogą wyglądać całkiem fajnie, jeśli podkreślają czyjąś osobowość i styl - nie jest tak, że dredy zarezerwowane są dla gothów, punków itd.
__________________



'Pamięć to coś naprawdę dziwnego. Szufladki ma wypchane
kompletnie nieprzydatnymi, bezsensownymi rzeczami. A człowiek
zapomina jedną po drugiej te ważne, naprawdę potrzebne.
'


'Po zmierzchu' Haruki Murakami


variable.brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:10   #101
deputamadre21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Chyba wiele zalezy od dziewczyny ,ktora bedzie chciala je nosic . Jezeli jej sie podoba i czuje sie atrkacyjna ...prosze bardzo . Ja siebie w dredach nie widze
deputamadre21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 18:20   #102
kochana-plotkara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków.
Wiadomości: 2 362
GG do kochana-plotkara
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Zależy co się kryje pod hasłem 'atrakcyjna' Bo w moim mniemaniu dziewczyna z dredami może nie jest mniej atrakcyjna, ale ujmuje jej to [nie wiem jak to ująć] kobiecości? Tzn co kto lubi i co komu pasuje, ale ja akurat znam takie dziewczyny, które nie wyglądają korzystnie w dredach i może stąd ten stereotyp, że są mniej powabne, kobiece - pojęcia względne
__________________
studentka biologii UJ
I am bored. Take off your clothes.
kochana-plotkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 19:35   #103
Zapach deszczu
Zadomowienie
 
Avatar Zapach deszczu
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: La Défense,Paris
Wiadomości: 1 643
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Moim zdaniem-dredy fuu...Sa ohydne
Zapach deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 19:41   #104
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

uważam,że dredy z niejednej przeciętnej urody dziewczyny zrobiły kogoś interesującego
znam dziewczyny w dredach ,na widok których aż ślinka cieknie
jak dla mnie to muszą być tylko zadbane i już(rozumiem przez to dokręcone)-zreszta ja ze swoimi miałam obsesję na punkcie dokręcania,a że było to bardzo meczące dla mnie czasowo to bez żalu zrezygnowałam-ale zdarza mi się tęsknić
szczególnie jak widzę cudnej urody dziewczyne w cudnych dredach
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 20:00   #105
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez kolmanka Pokaż wiadomość
Nie podobają mi się dziewczyny w dredach , wydają mi się jakieś brudne, sama nie wiem czemu ale jestem na nie zdecydowanie
też tak uważam
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 20:59   #106
Maizy
Rozeznanie
 
Avatar Maizy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 946
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Osobiście jestem na tak, ale nie każdemu pasuje.
Samej mi się takie marzą, ale chyba szkoda byłoby mi włosów.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Maizy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 21:00   #107
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Widziałam wiele pięknych, zjawiskowych wprost dziewcząt noszących dredy.

Mam też koleżanki przeciętnej urody, takie o których pisała miss venflon, które na słowo dredy dostają czkawki ze strachu

Niepotrzebnie - dredy są pewnym rozwiązaniem dla szarych, bezbarwnych dziewczyn, za którymi chłopcy się nie odwracają na ulicy. Piękne dredy wydobyłyby tę iskierkę czegoś interesującego.

No, ale nic na siłę...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 21:11   #108
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

rozu miem że komuś moga się podobac. Wiadomo - taki styl czy subkultura. Ale nie wierzę że komuś moga dodać atrakcyjności i że przeciętnej dziewczynie dodazą to ,,coś'' - wręcz odwrotnie! Tak jak piękna dziewczyna nie dostanie specjalnego uszczerbku na urodzie, tak średnio atrakcyjnej może to jeszcze wygląd pogorszyć

Nie mówiąc już o tym że zwykle taka osoba traktowana poważnie nie będzie zwłaszcza w szanującej się firmie.
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 22:04   #109
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Nie mówiąc już o tym że zwykle taka osoba traktowana poważnie nie będzie zwłaszcza w szanującej się firmie.
Czyli mam rozumieć to tak, że pracując w szanującej się firmie nie traktowałabyś poważnie współpracownika/przełożonej/podwładnej tylko dlatego, że ma dredy Czy po prostu masz nadzieję, że traktowana poważnie nie będzie?

Szanujące się firmy traktują poważnie pracownika tylko i wyłącznie za jego wiedzę i umiejętności.

Ja wychodzę z takiego założenia.

Oczywiście mogę się mylić i szanujące się firmy nie chcą pracowników z dredami, innego koloru skóry, o zbytniej tuszy lub brdzo chudych...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 22:21   #110
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość

Szanujące się firmy traktują poważnie pracownika tylko i wyłącznie za jego wiedzę i umiejętności.
tez wolalabym żeby tak było ale niestety taki jest swiat. Wyglad wiele znaczy,. wierz mi wiem sama po sobie. Jeszcze w liceum nosilam glany i chodzilam caly czas na czarno,. blada jak trup nie sprawialam wrazenia osoby godnej zaufania, tylko dziecka niepowaznego bawiącego się w jakie s subkultury! Potem szukalam pracy, nic sie dobrego nie trafialo - zaczelam po l.o. studiowac zaocznie wiec musialam pracowac, trafiały mi się najgorsze prace, przez jakis czas harowałam na kasie jak głupia po 10 godzin i wiecej. Ale i tam niektorzy krzywo sie patrzyli i mowili zebym lepiej zmieniala styl bo ludzi straszę ;p.

No i zmieniłam włosy, styl ubierania sie, poprawilam karnacje, zapuscilam paznokcie, zadbalam o siebie i znalazlam prace w naprawde niezlej firmie
Tak to jest w życiu że w pewnym momencie człowiek poważnieje, a im szybciej tym lepiej!
A dready? człowiek w takich włosach nie wygląda poważnie gdyż niszczy włosy! Po prostu - a co za tym idzire - niekoniecznie dba o siebie. Wszystkie jakies ozdoby w stylu tatuaże, dready nie dają uroku zwłaszcza kobiecie. No chyba że gra w zespole, z tego żyje i jest to jej image sceniczny
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 22:32   #111
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
tez wolalabym żeby tak było ale niestety taki jest swiat. Wyglad wiele znaczy,. wierz mi wiem sama po sobie.
Zdaję sobie sprawę, że wygląd wiele znaczy na pewnych stanowiskach.
Ale ja mówię o np takiej sytuacji: kobieta ma dredy (ładne, profesjonalne) ubiera się elegancko, ołówkowa spódnica, biała bluzka, stylowe okulary, klasyczne buty na wysokim obcasie, nienaganny makijaż...

Dla mnie to osoba nie mniej profesjonalana niż pani w szarym żakiecie.

Chodzio mi o takie przypadki, dlaczego jej rozwój zawodowy i poważanie w pracy ma zależeć tylko i wyłącznie od faktu, że ma dredy?

Mam jednak nadzieję, że większośc ludzi potrafi być ponad to...



lady-dark do dziś kocham czerń, tylko, że wybieram rzeczy eleganckie
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 23:05   #112
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

dzustam tak juz u nas mamy,ze kolejne pokolenia dają się wtłaczać w szufladki-myślą stereotypami
bo trzeba,bo wypada,bo nie można-i to wszystko dotyczy tak niewielkiej cząstki człowieka-wyglądu

coż ale może ja nieurokliwa (a jakże przeciez moje ozdoby odbierają mi urok) i nieprofesjonalna powiem,że piękna kobieta pozostanie zawsze piękną kobietą niezaleznie od tego czy ma dredy,tatuaże,czy gra w zespole czy siedzi na stanowisku

ps.zdziwiłybyście się jak bardzo wytatuowani i wykolczykowani są ludzi na "poważnych " stanowiskach (pod dress codową garsonką czy garniturem czasem tego nie widać poprostu)

a do dredów wracając-najpiekniejsze okazy mam co roku okazje oglądać na reggaeowych festiwalach-i przyznaje się bez bicia,że niektórym dziewczynom poprostu ich zazdroszczę
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 23:30   #113
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

To o czym pisze Lady Dark jest właśnie przykre, ta typowo pl mentalność. Jasne, że wygląd i zadbanie są bardzo istotne, i trudno, by prezes banku wyglądała w pracy jakby sie urwała z balangi, ale naprawdę szkoda, że do schludności i estetyki ludzie wrzucają wszystko, co nie pod linijkę. Głupi kolczyk w brwi spędzi sen z powiek niejednemu (a czarne ubrania i glany źle się będą kojarzyć klientom w supermarkecie). A nieważne, że gość może być niezłym architektem.


Ostatnio parę dziewczyn pisało o zachwytach nad ubiorami studentek ASP. A ja się zaczęłam zastanawiać, czy gdy dziewczyna nie jest studentką ASP, ma prawo tak jak one się ubierać (bo np. lubi. Btw, i nie mam wątpliwości, że gdy coś inszego wylansuje jakiś serial np., to społeczne błogosławieństwo pojawia się z automatu. ).
Bo gdy dziewczyna idzie z teczką 1 x 2 m, to widać, że jest artystką. Ale czy przeciętna Kowalska, zgodnie z oczekiwaniami ulicy, może pomykać w czymś bardziej wymyślnym, niż rurki i balerinki...



Niedawno słyszałam w mediach, że rzecznik praw obywatelskich chyba zajął się tym, jak powinni ubierać się urzędnicy.
I znowu moja myśl. Rozumiem środowiska biznesowe, firmy, które chcą przyciągać kontrahentów, i takie tam. Ale urzędy? Miejsca, w kórych obywatel załatwia sprawy obowiązkowe. Czemu tam, kobiety, teoretycznie muszą (lub dąży się do tego) paradować w garsonkach, a nie np. w spódnicach w kwiaty.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2008-03-11 o 00:41 Powód: nie: 'wielkie firmy', tylko po prostu: 'firmy' ;)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 00:21   #114
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Może ja jestem jakaś dziwna, ale odstrasza mnie tylko brak higieny u ludzi i chamstwo, prostactwo...

Reszta nie skreśla u mnie człowieka. Wprost przeciwnie, cieszę się, że ludzie chcą się różnić (w grupie osób noszących np. dredy, kolczyki to należałoby napisać upodabniać)

Studentkami zachwycałam się min. ja. Piękne są nawet te nieurodziwe Ślicznie zestawiają ciuchy nawet te z babcinej szafy.

Czy wypada innym śmiertelnikom, którzy co najwyżej malują salon na piaskowy ?
Moim zdaniem wypada. Cieszę się jak na ulicy widzę takie osoby.


Opowiem o mojej ciotce - jest po 40-tce. Kocha szalone kolory, dziwne wzory, ubiera się wahadłowo (raz elegancko raz odjechanie w zależności od nastroju) kiedyś wpadła na pomysł, że pofarbuje mi włosy na niebiesko.

W końcu tego nie zrobiłyśmy, bo nie znalazłyśmy u niej w mieście farby w tym odcieniu. Ciekawe dlaczego?

Fanatstyczne, że niektórzy na fantazję pozwalają sobie w każdym wieku
(dodam, że ciotka nie sprząta w klubach nocnych tylko piastuje odpowiedzialne stanowisko oraz dodatkowo prowadzi dwie własne firmy.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 05:44   #115
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Niektóre dziewczyny ładnie w dredach wyglądaą
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 07:57   #116
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że wygląd wiele znaczy na pewnych stanowiskach.
Ale ja mówię o np takiej sytuacji: kobieta ma dredy (ładne, profesjonalne) ubiera się elegancko, ołówkowa spódnica, biała bluzka, stylowe okulary, klasyczne buty na wysokim obcasie, nienaganny makijaż...

Dla mnie to osoba nie mniej profesjonalana niż pani w szarym żakiecie.

Chodzio mi o takie przypadki, dlaczego jej rozwój zawodowy i poważanie w pracy ma zależeć tylko i wyłącznie od faktu, że ma dredy?

Mam jednak nadzieję, że większośc ludzi potrafi być ponad to...



lady-dark do dziś kocham czerń, tylko, że wybieram rzeczy eleganckie

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
dzustam tak juz u nas mamy,ze kolejne pokolenia dają się wtłaczać w szufladki-myślą stereotypami
bo trzeba,bo wypada,bo nie można-i to wszystko dotyczy tak niewielkiej cząstki człowieka-wyglądu

coż ale może ja nieurokliwa (a jakże przeciez moje ozdoby odbierają mi urok) i nieprofesjonalna powiem,że piękna kobieta pozostanie zawsze piękną kobietą niezaleznie od tego czy ma dredy,tatuaże,czy gra w zespole czy siedzi na stanowisku

ps.zdziwiłybyście się jak bardzo wytatuowani i wykolczykowani są ludzi na "poważnych " stanowiskach (pod dress codową garsonką czy garniturem czasem tego nie widać poprostu)

a do dredów wracając-najpiekniejsze okazy mam co roku okazje oglądać na reggaeowych festiwalach-i przyznaje się bez bicia,że niektórym dziewczynom poprostu ich zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
To o czym pisze Lady Dark jest właśnie przykre, ta typowo pl mentalność. Jasne, że wygląd i zadbanie są bardzo istotne, i trudno, by prezes banku wyglądała w pracy jakby sie urwała z balangi, ale naprawdę szkoda, że do schludności i estetyki ludzie wrzucają wszystko, co nie pod linijkę. Głupi kolczyk w brwi spędzi sen z powiek niejednemu (a czarne ubrania i glany źle się będą kojarzyć klientom w supermarkecie). A nieważne, że gość może być niezłym architektem.


Ostatnio parę dziewczyn pisało o zachwytach nad ubiorami studentek ASP. A ja się zaczęłam zastanawiać, czy gdy dziewczyna nie jest studentką ASP, ma prawo tak jak one się ubierać (bo np. lubi. Btw, i nie mam wątpliwości, że gdy coś inszego wylansuje jakiś serial np., to społeczne błogosławieństwo pojawia się z automatu. ).
Bo gdy dziewczyna idzie z teczką 1 x 2 m, to widać, że jest artystką. Ale czy przeciętna Kowalska, zgodnie z oczekiwaniami ulicy, może pomykać w czymś bardziej wymyślnym, niż rurki i balerinki...



Niedawno słyszałam w mediach, że rzecznik praw obywatelskich chyba zajął się tym, jak powinni ubierać się urzędnicy.
I znowu moja myśl. Rozumiem środowiska biznesowe, firmy, które chcą przyciągać kontrahentów, i takie tam. Ale urzędy? Miejsca, w kórych obywatel załatwia sprawy obowiązkowe. Czemu tam, kobiety, teoretycznie muszą (lub dąży się do tego) paradować w garsonkach, a nie np. w spódnicach w kwiaty.
Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
Może ja jestem jakaś dziwna, ale odstrasza mnie tylko brak higieny u ludzi i chamstwo, prostactwo...

Reszta nie skreśla u mnie człowieka. Wprost przeciwnie, cieszę się, że ludzie chcą się różnić (w grupie osób noszących np. dredy, kolczyki to należałoby napisać upodabniać)

Studentkami zachwycałam się min. ja. Piękne są nawet te nieurodziwe Ślicznie zestawiają ciuchy nawet te z babcinej szafy.

Czy wypada innym śmiertelnikom, którzy co najwyżej malują salon na piaskowy ?
Moim zdaniem wypada. Cieszę się jak na ulicy widzę takie osoby.


Opowiem o mojej ciotce - jest po 40-tce. Kocha szalone kolory, dziwne wzory, ubiera się wahadłowo (raz elegancko raz odjechanie w zależności od nastroju) kiedyś wpadła na pomysł, że pofarbuje mi włosy na niebiesko.

W końcu tego nie zrobiłyśmy, bo nie znalazłyśmy u niej w mieście farby w tym odcieniu. Ciekawe dlaczego?

Fanatstyczne, że niektórzy na fantazję pozwalają sobie w każdym wieku
(dodam, że ciotka nie sprząta w klubach nocnych tylko piastuje odpowiedzialne stanowisko oraz dodatkowo prowadzi dwie własne firmy.
Cytat:
Napisane przez marrellic Pokaż wiadomość
Niektóre dziewczyny ładnie w dredach wyglądaą

No przyznaje mioze faktycznie jest coraz wiecej pracodawcow którzxy nie przywiązują aż tak dużej wagi do wyglądu pracownika. Ja osobiście nie wiem czy bym zatrudniła taką dziewczynę. Hmmm zależy od powagi firmy którą bym prowadziła. Ale musiałaby naprawde sdie postarać by wyjątkowo nadrobić to olbrzymią wiedzą, doświadczeniem, inteligencją no i ... schludnością

Może łądnegmu we wszystkim ładnie - ładny nadal zostanie ładnym ale jednak już trochę mniej ładnym właśnie o te włosy. Miałam kiedyś w liceum dziewczyne w dreadach, często takie też widuję na ulicach. Może nie są brzydkie, ale na pewno byłyby jeszzce piękniejsze z jakąś normalną, kobiecą fryzurką Naprawde nie rozumiem co może być pięknego w zniszczonych, sfilcowanych resztkach po włosach!?
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 08:18   #117
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Niedawno słyszałam w mediach, że rzecznik praw obywatelskich chyba zajął się tym, jak powinni ubierać się urzędnicy.
I znowu moja myśl. Rozumiem środowiska biznesowe, firmy, które chcą przyciągać kontrahentów, i takie tam. Ale urzędy? Miejsca, w kórych obywatel załatwia sprawy obowiązkowe. Czemu tam, kobiety, teoretycznie muszą (lub dąży się do tego) paradować w garsonkach, a nie np. w spódnicach w kwiaty.
Nie jestem zwolenniczką garsonek na każda okazje... Ale jestem zwolenniczka taktu i wyczucia Trzeba wiedziec jak sie ubrac do pracy a jak na imprezę.
Spódnica w kwiaty o odpowiedniej długosci i przy odpowiednio dobranej "górze" jak najbardziej pasuje jako ubranie do pracy... Tak samo jak fajne spodnie i ładny sweterek do tego. Itd.
Ale jednak nie przesadzajmy z tą dowolnoscią.

Jakis czas temu byłam w pewnym urzędzie pracy, (prywatnie ) wchodze sobie do sekretaki dyrektora i... zgorzałam. Kobita miała turkusową bluzeczke przed pępek i spódnice, którą w pierwszym momencie wziełam za pasek Zaczełam sie gorączkowo zastanawiać gdzie ja trafiłam i czy czasem nie pomyliłam instytucji... Potem okazało sie co prawda, ze ta pani to jest tylko na zastepstwie ale to chyba nie zwalnia jej z dbałosci o odpowiedni ubiór?

Dredy mi nie przeszkadzają, tak jaki tatuaże (bez przesady), tak jak farbowane włosy u przedstawicieli obu płci, kolczyki (poza uszami) mi sie nie podobaja, ale jak kto chce to niech nosi na zdrowie... Jednak ubiór musi, po prostu musi byc dostosowany do sytuacji. I nie mówie tu o bardzo sztywnych ramach i kodach ale o wiedzy jak nalezy się ubrać. O pewnych okreslonych długosciach spódnic czy spodenek a także o wielkosciach wycięć w różnych miejscach bluzek. Rózne długosci i wycięcia pasują do róznych życiowych okazji
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 09:18   #118
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

mi się troche dredy kojarzą z brakiem higieny. No bo czy takie włosy można dokłądnie umyć? MOim zdaniem chyba nie. ale moze się mylę. Jak kogoś z dredami uraziłem to przepraszam. Moze wytłumaczy mi ktos jak o takie włosy dbac zeby były czyste, bo jakos cieżko mi to sobie wyobrazić. Ostatnio stałem w kolejce za taką panią z kołtunami na głowie. Włosy te wygladały tragicznie. Jak sfilcowana siersc u chorego psa, do tego nie za ładnie pachniało
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:38   #119
Latoya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 313
Smile Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

.

Edytowane przez Latoya
Czas edycji: 2009-05-26 o 19:54
Latoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 12:35   #120
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Nie podobają mi się dredy i w życiu bym sobie ich nie zrobiła Też kojarzą mi się z brakiem higieny bo jak można utrzymywać w absolutnej czystości takie posklejane włosy Możliwe, że się nie znam, ale jak patrzę na dredy to takie mam odczucia
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.