KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-10, 15:20   #31
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

i jeszcze jedno, znam to z autopsji , niestety jak juz znajdziemy kosmetyk drogi, który nam naprawdę odpowiada a później nie stać nas na niego to trudno sie przestawić z powrotem na tańszy. Tak mam z kosmetykami Kerastase, nie stac mnie na nie a kupuje bo nie mogę znależć taniszego odpowiednika. Co kupie inny, to rozczarownie bo nie jest tak dobry jak Kerastase
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 15:27   #32
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

E napisał(a):
> > Dla mnie kompletną klapą są Meteoryty Guerlaina, już lepiej wygląda puderek z młodzieżowej kolekcji Douglasa, który zakupiłam sobie wczoraj (chyba coś 12-14 zł.)Wiele dziewczyn się nim zachwyca...

Dobry jest puder Douglasa, poważnie? Też go oglądałam, ale sobie pomyślałam, że taki młodziezowy to nie dla mnie Może go jednak kupię?
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 15:44   #33
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

vilandra napisał(a):
> E napisał(a):
> > > Dla mnie kompletną klapą są Meteoryty Guerlaina, już lepiej wygląda puderek z młodzieżowej kolekcji Douglasa, który zakupiłam sobie wczoraj (chyba coś 12-14 zł.)Wiele dziewczyn się nim zachwyca...
>
> Dobry jest puder Douglasa, poważnie? Też go oglądałam, ale sobie pomyślałam, że taki młodziezowy to nie dla mnie Może go jednak kupię?


Oooo Możecie coś więcej powiedizeć o tym pudrze bo w KWC go nie ma. Co to za puder?? w kulkach ?? Aha a moze byście wkleiły zdjęcie ??

Pozdrawiam
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 20:11   #34
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Kilka miesiecy temu w angielskim czasomismie InStyle ukazal sie artykul odpowiadajacy na twoje pytanie. Wg autorow:
1. podklady - kupuj najdrozszy na jak ciebie stac, bo to podstawa makijazu
2. maskary- tanie, bo i tak trzeba ja zmieniac co 3 miesiace. Poza tym tansza marki sa bardziej innowacyjne
3. Filtry przecisloneczne go twarzy - najdrozsze oznaczaja najlepsze. Na zdrowiu sie nie oszczedza
4. Preparaty do mycia twarzy-najtanszy jaki dziala
5. Szampony - jesli masz niefarbowane, nie traktowane chemicznie wlosy - wystarczy zwylke Panten. Dla wlosow farbowanych itp. zainwestuj w cos lepszego
6. Odzywki do wlosow - tak ze sredniej polki. Tanie czesto zawieraja skladniki obciazajace wlosy
7. Roz i cienie - ze sredniej polki - lepiej sie trzymaja i zawieraja wiecej pigmentow
8. Kremy przeciwzmarszczkowe - od sredniej polki wzwyz. Masz przynajmniej gwarancje, ze skladniki wymienione na opakowaniu sa w stezeniu, ktore rzeczywiscie dziala.

Jak macie jeszcze jakies pytania - piszcie
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-10, 20:39   #35
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

ja osobiście proponuję pogrzebać w ofercie marki PUPA ja osobiście używam ich błyszczyków(włascie balsamu )l'azur mini od kilku lat
ostatnio jednak zapoznałam się z tuszem intensifier mascara i z sypkimi cieniami povere di luce - oba produkty boskie i trwałe no i nie blakną szczególnie ta pięna czerń rzęs
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 08:10   #36
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Dziewczyny, ten puderek jest sypki i nie jest aż taki, że zapiera dech. Jednak w porównaniu do Meteorytek wypada znacznie lepiej - faktycznie rozświetla (i to wcale nie tak ordynarnie, zaś cenowo, to już w ogóle nie ma porównania. Oczywiście Meteorytek jest znacznie więcej, ale i tak na pewno wypadnie to taniej i nie trzeba tak dużej kwoty wydać przy jednym zakupie.
Przykor mi - zdjęć nie wkleję, bo nie mam takiej możliwości, ale pytajcie o douglasowską serię młodzieżową.

Vilandra, coś mi się widzi, że wkrótce opowiesz mi o pielęgnacji włosów Oj, tylko, żeby to nie stało się także moją namiętnością (mam na myśli preparaty)

Pozdrawiam
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 08:22   #37
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Marto, z większością się zgadzam, choć nie ze wszystkim.
Pkt. 2 maskary - nie wiem, co mają w swoim składzie te tańsze, lecz strasznie podrażniają mi oczy, ewentualnie robią mi się "owadzie nóżki". Nawet gdyby tak nie było, to przy moich króciusieńkich rzadziznach (o rzęsy moje chodzi ) potrzebuję, czegoś, co wydłuży (przede wszystkim), pogrubi i podkęci. Dobrze by też miało coś, co rzęsy pielęgnuje, a w najgorszym wypadku, by nie niszczyło. Na tanie maskary pozwalam sobie tylko wtedy, gdy jest to nietypowy kolor i wiem, że umaluję ślepka zaledwie kilka razy i na krótko (bo potem oczy łzawią).

A ja znalazłam coś od czego się na 100% uzależnię - po prostu CUDO!!! Jest to nowy podkład EL Futurist (czy jakoś tak) - przeznaczony dla suchej skóry, rozświetlający (naprawdę!!!), nie jest mocno kryjący, jednak jakoś tak przy nim tych moich naczynek nie widać i naprawdę nie widać go na buzi. No CUDO, CUDO, CUDO!!!!
Od razu ostrzegam - dziewczynom o tłustej skórze i problemach trądzikowych może się nie spodobać No, ale nie istnieje chyba idalny produkt dla wszystkich bez wyjątku...

__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-11, 08:29   #38
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Sarimatha, znam tę firmę od bardzo wielu lat, ogromnie ją lubię i bardzo się cieszę, że jest już (od dłuższego czasu) dostępna w Polsce.
Czy cienie, o których piszesz to są te w takim opakowaniu jak błyszczyki, ze "szczoteczką-gąbeczką " (tak to określam, bo przecież nie jest to zwykła "pacynka")???

Ja mam ich podkład w kompakcie - myślałam, że będzie za ciężki i za ciemny, ale okazuje się, że świetnie się sprawdza szczególnie jak zaśpię i mam 2 minuty na makijaż
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 08:38   #39
sarimatha
Rozeznanie
 
Avatar sarimatha
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Radom/Lublin/Warszawa
Wiadomości: 620
GG do sarimatha Wyślij wiadomość przez Yahoo do sarimatha
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

niee, moje cienie są sypkie- povere di luce satin są one w puzderku, natomiast moja mama ma te o które ci chodzi jakby w błyszczykowym flakoniku są bardzo dobre chociaz ich nie używam bo moja mama lubuje się w graficie :<
a błyszczyk też nie taki tradycyjny tylko o wygądzie małego aniołka cudo!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pipa długopis.jpg (20,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pipa lazur.jpg (6,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pupa satin.jpg (14,8 KB, 4 załadowań)
sarimatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 08:45   #40
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Sari-opowiedz mi o tych cieniach,bo ja szczerzę się do Pupki ( matko,ale to zabrzmiało ) Znajoma wyjeżdża do Włoch i obarczam ją misją kupienia czegoś dla mnie (wyjdzie taniej niż u nas).
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 08:52   #41
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

To mnie właśnie najbardziej interesują te, których używa Twoja mama. Tylko, czy możesz sprawdzić, czy ma te sypkie, czy kremowe - bo ja jakoś nie mogę się zdecydować.
W tej firmie lubię nie tylko sam produkt, ale też te wszystkie zabawne opakowania - są śliczne
Chociaż muszę przynać, że kompakt ma opakowanie raczej średnie, jeśli chodzi o estetykę, za to z dużym lusterkiem
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-11, 09:09   #42
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Marta Nytko napisał(a):
> Kilka miesiecy temu w angielskim czasomismie
> 3. Filtry przecisloneczne go twarzy - najdrozsze oznaczaja najlepsze.

nie wiem, jak w Anglii, ale w Polsce najdroższe/b.drogie filtry (Dior, Clarins, Shiseido itp) nie chronią dobrze.
Wyjątkiem są marki selektywne należące do koncernu L'Oreal- np. Lancome. Ale doskonałe filtry za dużo bardziej przystępna cenę są ze sredniej półki cenowej: gł. la roche posay, vichy, avene, bioderma, SVR, garnier, l'oreal
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 09:35   #43
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

To fakt! Mnie to jakoś umknęło
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 10:37   #44
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

hej Agus nie jestem Sari, ale poniewaz posiadam cienie o ktorych mowisz to ci je troche blizej scharakteryzuje
mam cienie sypkie podwojne Pupa Polvere di luce Ombretto duo extralight w odcieniu 02, cien sklada sie z dwoch kolorkow, jeden jasnorozowy z odcieniem wrzosu(jak dla mnie)o satynowym polysku, drugi kolorek jest srebrzysto-bialy z drobnymi mieniacymi sie drobinkami w kolorze srebrnym i rozowo-filetowym pamietam, ze gdy pierwszy raz malowalam sie nimi to cieszylam sie jak mala dziewczynka, szczegolnie kolorem srebrzystobialym, przypominal mi szron i mroz cienie sa bardzo wydajne, szczegolnie srebrzystobiale, rozowe juz mniej.
drugie cienie to Pupa Polvere di luce extrapearl w kolorze 05 zielono-niebiesko-zlotym o satynowym polysku, mozna nimi uzyskac bardzo intensywny kolor w zaleznosci od tego ile ich nalozymy na powieki.
jak to sypkie cienie troche sie osypuja, ale sa naprawde dobrej jakosci. ja jestem z nich bardzo zadowolona.
Jesli masz ochote moge ci przeslac probke obydwu cieni( w imie twoich zaslug wizazowych ), szczegolnie tych drugich, w ogole mi ich nie ubywa w pudeleczku
pozdrawiam
Aga BJ napisał(a):
> Sari-opowiedz mi o tych cieniach,bo ja szczerzę się do Pupki ( matko,ale to zabrzmiało ) Znajoma wyjeżdża do Włoch i obarczam ją misją kupienia czegoś dla mnie (wyjdzie taniej niż u nas).
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 10:45   #45
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

naprawdę? wow byłabym strasznie szczęśliwa dziękuję,dziękuję,dziękuj ę
Bo wiesz,mam straszny dylemat i nie wiem na co się w końcu zdecydować.Korci mnie jeszcze sypki puder(wersja z połyskiem) ale gramatura tylko 9 g
bernadetta napisał(a):
> hej Agus nie jestem Sari, ale poniewaz posiadam cienie o ktorych mowisz to ci je troche blizej scharakteryzuje
> mam cienie sypkie podwojne Pupa Polvere di luce Ombretto duo extralight w odcieniu 02, cien sklada sie z dwoch kolorkow, jeden jasnorozowy z odcieniem wrzosu(jak dla mnie)o satynowym polysku, drugi kolorek jest srebrzysto-bialy z drobnymi mieniacymi sie drobinkami w kolorze srebrnym i rozowo-filetowym pamietam, ze gdy pierwszy raz malowalam sie nimi to cieszylam sie jak mala dziewczynka, szczegolnie kolorem srebrzystobialym, przypominal mi szron i mroz cienie sa bardzo wydajne, szczegolnie srebrzystobiale, rozowe juz mniej.
> drugie cienie to Pupa Polvere di luce extrapearl w kolorze 05 zielono-niebiesko-zlotym o satynowym polysku, mozna nimi uzyskac bardzo intensywny kolor w zaleznosci od tego ile ich nalozymy na powieki.
> jak to sypkie cienie troche sie osypuja, ale sa naprawde dobrej jakosci. ja jestem z nich bardzo zadowolona.
> Jesli masz ochote moge ci przeslac probke obydwu cieni( w imie twoich zaslug wizazowych ), szczegolnie tych drugich, w ogole mi ich nie ubywa w pudeleczku
> pozdrawiam
pozdrawiam i już piszę maila do Ciebie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 10:53   #46
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

ok, czekam na twojego maila
Aga BJ napisał(a):
> naprawdę? wow byłabym strasznie szczęśliwa dziękuję,dziękuję,dziękuj ę
> Bo wiesz,mam straszny dylemat i nie wiem na co się w końcu zdecydować.Korci mnie jeszcze sypki puder(wersja z połyskiem) ale gramatura tylko 9 g
> bernadetta napisał(a):
> > hej Agus nie jestem Sari, ale poniewaz posiadam cienie o ktorych mowisz to ci je troche blizej scharakteryzuje
> > mam cienie sypkie podwojne Pupa Polvere di luce Ombretto duo extralight w odcieniu 02, cien sklada sie z dwoch kolorkow, jeden jasnorozowy z odcieniem wrzosu(jak dla mnie)o satynowym polysku, drugi kolorek jest srebrzysto-bialy z drobnymi mieniacymi sie drobinkami w kolorze srebrnym i rozowo-filetowym pamietam, ze gdy pierwszy raz malowalam sie nimi to cieszylam sie jak mala dziewczynka, szczegolnie kolorem srebrzystobialym, przypominal mi szron i mroz cienie sa bardzo wydajne, szczegolnie srebrzystobiale, rozowe juz mniej.
> > drugie cienie to Pupa Polvere di luce extrapearl w kolorze 05 zielono-niebiesko-zlotym o satynowym polysku, mozna nimi uzyskac bardzo intensywny kolor w zaleznosci od tego ile ich nalozymy na powieki.
> > jak to sypkie cienie troche sie osypuja, ale sa naprawde dobrej jakosci. ja jestem z nich bardzo zadowolona.
> > Jesli masz ochote moge ci przeslac probke obydwu cieni( w imie twoich zaslug wizazowych ), szczegolnie tych drugich, w ogole mi ich nie ubywa w pudeleczku
> > pozdrawiam
> pozdrawiam i już piszę maila do Ciebie
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 11:16   #47
Beatka
Raczkowanie
 
Avatar Beatka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Gorny Slask
Wiadomości: 30
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

Ja na swojej polce ma prawdziwy przekroj kosmetykow- i te bardzo tanie, i te sredniopolkowe, i te drogie.Inwestuje na pewno w podklady- mam juz swoje latka(30) i uwazam, ze to co przez caly dzien nosze na buzi nie moze mnie uczulac, wysuszac mi skory , podrazniac itd. Gdy bylam mlodsza uzywalam np. Max Factor, Revlon itd., ale teraz jakos sie u mnie nie sprawsdzaja( niestety!).Widac z wiekiem robie sie coraz bardziej wrazliwa ;-(.
Jestem zwolenniczka probowania, testowania, niekupowania w ciemno- zawsze prosze o probke przed ewentualnym zakupem.
Nikt mi tez nie wmowi, ze istnieje jakas prawidlowosc co do ceny( jak cos jest drogie to od razu rewelacyjne, albo jak jest tanie to z zalozenia do bani itd.).
Mam swoich faworytow w kazdynm przedziale cenowym- nie jestem niewolnikiem marki, i jak mi cos naprawde sluzy, to wiernie sie tego trzymam, np. od ponad dwoch lat uzywam toniku Clean&Clear za 12 zlotych i DW Plus Estee Lauder za 160. I oba produkty wedlug mnie sa swietne.
Inwestuje w dobre , stabilne filtry, nie opalam sie, nawilzam skore non stop-przedzial cenowy jest tu rozny.
Podsumowujac- niech kazda z nas korzysta z tego co jej sluzy, pasuje, co lubi, niezaleznie od marki i ceny.
__________________
" Ilu ludzi, tyle roznych punktow widzenia".
Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 11:45   #48
bernadetta
Raczkowanie
 
Avatar bernadetta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 67
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Aguś, czy doszedl do ciebie moj mail?
bernadetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 12:11   #49
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Skarbie-doszedł i odpisałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-11, 12:41   #50
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

Femme, to taki olejek do cery tlustej i mieszanej, ma dzialanie regulujace sebum i zwezajace pory. Pieknie poprawia stan cery, tylko wlasnie trzeba sie przelamac i go sobie zaaplikowac (jest tlusty, ale szybko sie wchlania), to kuracja na noc, a rano budze sie z gladka i miekka buzka i o dziwo sie nie swiece
Clarins ma zdaje sie 3 rodzaje tych olejkow - do skory suchej, do mieszanej i dojrzalej. Ten do mieszanej to olejek Lotus, pachnie ziolowo, moim zdaniem ciekawie, ale intensywnie, nie kazdemu sie spodoba
Poczytaj sobie o nim w KWC
W Niemczech kosztuje okolo 30 Euro, to pewnie w Italii tez cos kolo tego. W Polsce jak zwykle cena to rozboj w bialy dzien...

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 12:44   #51
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

svenja i naprawdę jest taki skuteczny?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 12:53   #52
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

moze wiecie jak wyglądają ceny olejku w usa i hiszpanii?
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 13:04   #53
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

Aguś, dla mnie olejek jest doskonaly, na dzien dzisiejszy to 5 gwiazdek, choc nie chce go jeszcze oceniac w KWC, bo uzywam moze od tygodnia, dwoch...
Jest fantastyczny, naprawde reguluje swiecenie sie buzki (to znaczy swiece sie nadal, ale znacznie pozniej w ciagu dnia i delikatniej), a do tego pozbylam sie suchych skorek miedzy brwiami i na nosie - zawsze w zimie "zrzucam" skore i w zasadzie juz chcialam kupowac krem Biodermy Sensibio, ale ten olejek rozwiazal moj problem Nawilza niesamowicie, na noc oprocz niego stosuje Anti-Gravity pod oczy i na okolice ust i tyle w zupelnosci mi wystarcza! O wydajnosci juz nie wspomne, bo naprawde niewielka ilosc wystarcza na cala buzke...
Stan skory naprawde mi sie poprawil w ostatnich dniach, nie wyskakuja mi zadne paskudztwa, choc Brevoxyl narazie odstawilam.

Co do cen - naprawde w Polsce widze koszmarne zdzierstwo - 160 zlotych, podczas gdy ja w niemieckim Douglasie (ktory i tak jest drozszy od innych perfumerii) moge zaplacic 33 Euro... nie patrzylam jeszcze na Strawberrynet, ale tam pewnie jest taniej
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 13:16   #54
joda
Raczkowanie
 
Avatar joda
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 290
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Marto! to jest o co mi chodziło! dzięki!
Biorąc pod uwagę to, co napisałaś i po "przebuszowaniu" kwc i forum już wiem, że jeśli filtry to SVR, jeśli podkład to będzie Guerlain albo HR, no i kusi mnie bardzo ten olejek Clarinsa; co z kremem na dzień - tego jeszcze nie wiem.
joda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 15:20   #55
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

o kurcze-to mnie zaciekawiłaś bardzo.U nas go nie kupię,ale znajoma niedługo wyjeżdża do Włoch i może tam ?
Svenjo ,bardzo dziękuję
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 15:43   #56
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

Olejek Clarinsa widziałam na Allegro, za 99 zł chyba
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 20:19   #57
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

A wiec z tego samego zrodla, czyli InStyle.Co roku wydaja zestawienie najlepszych produktow wybranych za swoje wlasicowsci przez wiele osob z branzy.
Njlepsza maskara Lancome Hypnose
Najlepsza wodoodporna Max Factor More Lashes Waterproof
Najlepsza niedroga maskara Maybelline Great Lash

Ale masz racje, do oczy wrazliwych pasuje to co nieszczypie, niewazne jaka cena.
cmok
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 20:29   #58
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Re: KOSMETYK, w który warto zainwestować

Co polecacie z filtrem i żeby działało przeciwzmarszczkowo?
__________________
;-D
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 20:48   #59
siek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 141
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

svenju czy mogłabys mi podaćdokładną nazwę tego olejka?
siek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-11, 21:35   #60
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: KOSMETYK - drogi, ale wart swojej ceny

Clarins Huille Lotus
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.