Seks na jeźdźca.. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 07:51   #181
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Seks na jeźdźca..

Ja w tej pozycji najczęściej obejmuję Tż kiedy leży lub się nad nim pochylam. Całujemy się wtedy, głaszczemy, patrzymy w oczy, Tż często do mnie wtedy mówi i szepcze tak rozkosznie albo całujemy się i podgryzamy swoje szyje. A "na dole" pracujemy wspólnym, wolnym rytmem. Oboje się ruszamy, nigdy na nim nie "skacze".
Jest ogromnie przyjemnie.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 20:11   #182
VelvetTouch
Przyczajenie
 
Avatar VelvetTouch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9
Dot.: Seks na jeźdźca..

[QUOTE=pani_karolina;24017 131]zacznij od wolnych ruchów w górę i w dół, a gdy trzeba będzie zwiększyc tempo to ruszaj się w przód i w tył biodrami, tak jak facet w pozycji klasycznej...ja tak robię, bo gdy się za bardzo rozskaczę to czasem ze mnie wypada i boję się, że mu go złamię czy coś ;d
/QUOTE]

Dziękuję za rade, chyba podziałało bo idzie mi coraz lepiej
VelvetTouch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 08:50   #183
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Seks na jeźdźca..

Kurczę tak czytam o Waszych wątpliwościach i nie mogę się nadziwić Dla mnie pozycja na jeźdźca jest najlepszą ze wszystkich, do tego przy niej osiągnęłam pierwszy, zupełnie niespodziewany orgazm bez, że tak powiem, pomocy rączki (nieźle brzmi). Od tamtej pory prawie każdy stosunek musi obejmować tą pozycję, żebym mogła dojść tak jak lubię. Co do ruchów i położenia ciała, to ja siadam na mym lubym okrakiem opierając się kolanami i całymi piszczelami o łóżko, podpieram się rękami za jego głową i wprowadzam w siebie całego penisa tak, żeby cały mój srom dotknął jego ciała. Wtedy poruszam się w przód i w tył, tak żeby penis od środka naciskał na przednią ścianę pochwy, jednocześnie pocierając łechtaczką o jego skórę. On natomiast, najlepiej żeby ugiął nogi w kolanach i je rozwarł tak, żebyśmy się zetknęli jak najmocniej. Gdy dodatkowo ukochany pieści moje piersi, to orgazm mam gwarantowany. Nie mówiąc już o tym, że jak przez cały stosunek trwa intensywny pocałunek francuski a partner zabawia się moimi sutkami, to wystarczy kilka ruchów żebym szczytowała jak szalona Wiadomo, z początku nie było to takie oczywiste, ale, jak same wiecie, praktyka czyni mistrza!Zwłaszcza jak jestem kilka ładnych lat z jednym mężczyzną, to jest kiedy ćwiczyć. Ogólnie możliwe że tak mi dobrze to wychodzi bo mój partner jest dobrze zbudowany, tzn. siadając na nim jestem na tyle wysoko, że mogę spokojnie oprzeć się na nim całym tułowiem i przez to na pewno mniej się męczę. Życzę upojnego powodzenia podczas testowania tej pozycji
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 13:41   #184
niebedemiecnicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 99
Dot.: Seks na jeźdźca..

mmm... no i pozycja wraca jednak do łask po dzisiejszej nocy... ;D
niebedemiecnicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 15:10   #185
nieznajomaXXL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław ;D
Wiadomości: 10
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
najbardziej lubię tą pozycję w modyfikacji: kładę się niemal całkowicie na TZ a to on porusza biodrami - orgazm mam wtedy gwarantowany
o to, to ! Ja tak samo , to jest idealna dla mnie pozycja
__________________
nieznajomaXXL
nieznajomaXXL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:40   #186
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Seks na jeźdźca..

He, ja się muszę pochwalić, ze zaczyna mi się jeździec podobać A wszystko dzięki praktyce. Pamiętam początki, ja nie czułam nic, nie wiedziałam, jak sie poruszać, krępowała mnie sama pozycja, ze wszystko mi widać ;P TŻ też nie mógł dojść, dopiero, gdy mi pomógł. Parę razy jednak zgodziłam się na nią, TZ pomógł parę razy, ale teraz już idzie mi dużo lepiej, ja odczuwam przyjemność i TŻ także - już bez jego pomocy A więc ćwiczyć! A pomysleć, że jeszcze niedawno to była moja znienawidzona pozycja, teraz jedna z ulubionych
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:44   #187
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Seks na jeźdźca..

mychamycha, mam podobne odczucia co do tej pozycji... Boli mnie przy głębszych pchnięciach, jakoś nieskoordynowane ruchy mam przy niej, no i mój facet nie może dojść. Poznęcam się nad nim w takim razie, coby poćwiczyć
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 19:47   #188
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Ja w tej pozycji najczęściej obejmuję TŻ kiedy leży lub się nad nim pochylam. Całujemy się wtedy, głaszczemy, patrzymy w oczy, Tż często do mnie wtedy mówi i szepcze tak rozkosznie albo całujemy się i podgryzamy swoje szyje. A "na dole" pracujemy wspólnym, wolnym rytmem. Oboje się ruszamy, nigdy na nim nie "skacze".
Jest ogromnie przyjemnie.

ze mna i moim TŻ jest dokladnie tak samo, to takie czule i romantczne a nie skakac jak na trampolinie
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 00:45   #189
SlodkoOstra
Rozeznanie
 
Avatar SlodkoOstra
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 923
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez niebieskayumm Pokaż wiadomość
ze mna i moim TŻ jest dokladnie tak samo, to takie czule i romantczne a nie skakac jak na trampolinie
Może się naoglądałam za dużo filmów dla dorosłych, bo też "skakałam" i kiepsko to wychodziło :P Dzięki dziewczyny za rady będę spokojniejsza i bardziej skoordynowana...
__________________
start: 65, teraz: 64, cel I - 59,9 cel II - 58, cel III - 55, cel IV - 53

było: talia68(-6)brzuch82(-7)biodra95(-5)udo54(-5)łydka35(-1)

SlodkoOstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 11:49   #190
pouvoir
Przyczajenie
 
Avatar pouvoir
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 5
Dot.: Seks na jeźdźca..

Seks na jeźdźca nie musi być wcale męczący Wystarczy ,że partner też czasem przejmie inicjatywę i poruszą się troszeczkę . Poza tym powinien Ci jakoś pomóc trzymać Cię dłońmi czy coś ) . Na pewno będzie lżej i fajniej ... jak raz on raz ty będziesz "pracować"
Nie ma co się do tego tak na początku zrażać ,bo to naprawdę fajna pozycja ) .
pouvoir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 15:14   #191
Rareza
Rozeznanie
 
Avatar Rareza
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 654
Dot.: Seks na jeźdźca..

Kiedyś nie była to moja ulubiona pozycja,ale zaczynam się do niej przekonywać. Mam wrażenie, że z każdym kolejnym razem jest jeszcze przyjemniej . Tylko, że np. dzisiaj po wczorajszych "zabawach" mam zakwasy . Generalnie jednak to nie praktykujemy tego bardzo często, TŻ`a tylko raz na jakiś czas nachodzi ochota na leniuchowanie
Rareza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 17:28   #192
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Seks na jeźdźca..

na początku nie mogłam się przekonać do jeźdźca. ale wiadomo człowiek niedoświadczony i wgl...

a teraz to moja ulubiona pozycja. daje mi tyle przyjemności (ze skazaniem na fantastyczne orgazmy). nie mam problemów już z 'rytmem' ani ułożeniem ciała. poza tym mój TŻ lubi sobie na mnie popatrzeć w trakcie igraszek w tej pozycji
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 18:45   #193
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez SlodkoOstra Pokaż wiadomość
Może się naoglądałam za dużo filmów dla dorosłych, bo też "skakałam" i kiepsko to wychodziło :P Dzięki dziewczyny za rady będę spokojniejsza i bardziej skoordynowana...

nie martw sie, ja na samym poczatku tez skakalam
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 23:20   #194
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Seks na jeźdźca..

a czy przy członku 20cm możliwa jest w tej pozycji stymulacja łechtaczki brzuchem? czy nie wejdzie?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 23:45   #195
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Seks na jeźdźca..

ymm kurcze jakos tego sobie nie moge wyobrazic xD
nie wiem xd
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 09:32   #196
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Seks na jeźdźca..

ła...to chyba moja ulubiona pozycja
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:12   #197
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
a czy przy członku 20cm możliwa jest w tej pozycji stymulacja łechtaczki brzuchem? czy nie wejdzie?
Mierzyłaś swojemu facetowi penisa?
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:27   #198
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Seks na jeźdźca..

o ho ho
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 15:15   #199
papriika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 27
GG do papriika
Dot.: Seks na jeźdźca..

chcę spróbować pozycji na jeźdźca ale od tyłu, no ok, siadam na niego tyłem i jak się poruszam? tak samo ja w przedniej, przód tył?
__________________
fuck your money,
fuck your possession,
fuck your obsession,
I don't need that shit!
papriika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-29, 17:26   #200
niebieskayumm
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kraniec świata
Wiadomości: 151
Dot.: Seks na jeźdźca..

no poruszasz sie tak samo jak siedzisz od przodu, czyli gora dol
ile masz lat ?
niebieskayumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 20:20   #201
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Mierzyłaś swojemu facetowi penisa?
A musiała mierzyć? Ja też znam długość penisa mojego faceta, a linijki to przy nim w ręku nie miałam.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 02:12   #202
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Seks na jeźdźca..

ach a myslalam juz ze to tylko ja taka ofiara jestem i mojego mezczyzny dosiasc nie potrafie probowalam kilka razy, rzeczywiscie ciezko z rytmem (szczegolnei jesli lozko jest zbyt miekkie) i czesto ze mnie wypadal ale po przeczytaniu watku bede probowala, oj bede a TZ zostal juz o tym poinformowany i doczekac sie nie moze
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 22:55   #203
effibia
Raczkowanie
 
Avatar effibia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 81
Dot.: Seks na jeźdźca..

ja raz piekielnie obtarlam sobie kolano ale zauwazylam to dopiero po...najlepiej jest kleczec a jak jest Ci ciezko to Twoj facet moze trzymac Cie za pośladki i pomagac Ci. jak sie zmeczysz to po prostu przechyl sie w jego strone i zwolnij tempo
effibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:45   #204
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Seks na jeźdźca..

uwielbiam jak mój TŻ łapie mnie za pośladki i narzuca czasem szybsze tempo
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 22:40   #205
botekslawek
Raczkowanie
 
Avatar botekslawek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 102
Dot.: Seks na jeźdźca..

wypróbuj tak, że on opiera się pleckami o ścianę, a Ty na nim
tak pół leżąco, wtedy możesz popracować, jest wygodnie i możesz się nachylić bardziej do niego i grzyźć go po szyjce, mm aż się rozmarzyłam
botekslawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:21   #206
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Seks na jeźdźca..

mam problem z tą pozycją


mianowicie ogólnie same ruchy mi wychodzą, potrafię skakać nawet itp, czasem nie skaczę ale tylko kręce biodrami,, ale niestety odczuwam ból w tej pozycji;/

jestem trochę wkurzona, przy innych pozycjach nie odczuwam bólu,
to jest taki bol obijania czegoś w środku (przy wejściu do pochwy nie boli, podbrzusze też nie) tylko przy ruchu gdzie członek wsuwa sie głębiej odczuwam uderzenie

no i nie daje rady w tej pozycji długo, w czym problem? Jakiś zły kont czy coś?
(członek mojego faceta 19 cm ale przy innych pozycjach wchodzi bez problemu) nawet jak go tak do konca nie wsuwam to i tak jakieś uderzenie

i dodam że byłam przebadana milion razy żadnych wad budowy nie mam, a trzon macicy tez proawidlowy- przodozgięty


pomożcie, bo zaczynam swoją przygodę z sexem i mnie takie sytuacje zniechęcają (probowalam 3 razy na górze) czy doswiadczyłyście takie obijanie? Czy da się cos z tym zrobić? Dodam że w żadnym wypadku taki bol mnie nie nakręca ani nie podnieca ;/ chociaż czasem czerpie przyjemnosć z czegoś ostrego to to akurat jest okropne uczucie

coś jak parcie na odbytnice


dodam że miałam przy tych wszystkich trzech próbach lekkie zaparcia, bo mam ostatnio ciągle z nimi problem, możliwe że jak wygram z zaparciami to będzie dobrze?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2011-04-03 o 20:24
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:01   #207
antilop79
Przyczajenie
 
Avatar antilop79
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 7
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez smv Pokaż wiadomość
Kochane wizaznki mam głupi problem, nie wiedziałam gdzie go zamiescic. Od ponad roku wspolzyje z moim chlopakiem i od samego poczatku probujemy ze ja jestem na Nim..no i nie wychodzi mi..
nie dosc ze mam zadyszke;P to nogi mnie pieruńsko bolą i na 2 dzien mam extra zakwasy i chodze jakbym konia ujeżdżała;P
Boze ale wstyd..
moze macie jakies podpowuedzi...jak sie ruszac jak ulozyc nogi..kucac, klekac? heh...
dzieki za odp Pytam bo jestem bezradna a facet mi dokucza ze kondycji nie mam:P
rozwiązanie jest proste ....facet ma się ruszać i to energicznie a nie leżeć jak manekin wtedy jest zaje.....e!!!! kochałam sie tak z dwoma różnymi jeden sztywny manekin a drugi super ruchliwy kochanek i pokochałam wtedy te pozycje ...powodzenia
antilop79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 19:01   #208
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez antilop79 Pokaż wiadomość
rozwiązanie jest proste ....facet ma się ruszać i to energicznie a nie leżeć jak manekin wtedy jest zaje.....e!!!!
dokładnie! ruchy partnera potęgują doznania
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 19:25   #209
zagir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 32
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
A ile czasu Dziewczyny wytrzymujecie w takiej pozycji?
Moja żonka wytrzymuje jazdę na mnie przez ok. 30 - 40 minut. Ta pozycja jej odpowiada i lubi ją najbardziej, chociaż i tak na drugi dzień lekko odczuwa to galopowanie. Naprawdę fajna pozycja. Polecamy.:ehe m:
zagir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:48   #210
cherry-lady
Wtajemniczenie
 
Avatar cherry-lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 523
Dot.: Seks na jeźdźca..

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Kurczę tak czytam o Waszych wątpliwościach i nie mogę się nadziwić Dla mnie pozycja na jeźdźca jest najlepszą ze wszystkich, do tego przy niej osiągnęłam pierwszy, zupełnie niespodziewany orgazm bez, że tak powiem, pomocy rączki (nieźle brzmi). Od tamtej pory prawie każdy stosunek musi obejmować tą pozycję, żebym mogła dojść tak jak lubię. Co do ruchów i położenia ciała, to ja siadam na mym lubym okrakiem opierając się kolanami i całymi piszczelami o łóżko, podpieram się rękami za jego głową i wprowadzam w siebie całego penisa tak, żeby cały mój srom dotknął jego ciała. Wtedy poruszam się w przód i w tył, tak żeby penis od środka naciskał na przednią ścianę pochwy, jednocześnie pocierając łechtaczką o jego skórę. On natomiast, najlepiej żeby ugiął nogi w kolanach i je rozwarł tak, żebyśmy się zetknęli jak najmocniej. Gdy dodatkowo ukochany pieści moje piersi, to orgazm mam gwarantowany. Nie mówiąc już o tym, że jak przez cały stosunek trwa intensywny pocałunek francuski a partner zabawia się moimi sutkami, to wystarczy kilka ruchów żebym szczytowała jak szalona Wiadomo, z początku nie było to takie oczywiste, ale, jak same wiecie, praktyka czyni mistrza!Zwłaszcza jak jestem kilka ładnych lat z jednym mężczyzną, to jest kiedy ćwiczyć. Ogólnie możliwe że tak mi dobrze to wychodzi bo mój partner jest dobrze zbudowany, tzn. siadając na nim jestem na tyle wysoko, że mogę spokojnie oprzeć się na nim całym tułowiem i przez to na pewno mniej się męczę. Życzę upojnego powodzenia podczas testowania tej pozycji
Rozgrzałam się przez ten Twój opis.
Dla mnie ta pozycja też jest jedną z najlepszych i nie wyobrażam sobie zbliżeń bez nich
Ale nad szczytowaniem dzięki niej będę musiała popracować, bardzo mnie do tego zachęciłaś.
cherry-lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.