No dobrze... ale co z MOTORAMI? :) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-01, 10:11   #901
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
to ja się jeszcze do CBF ki lub CB przymierzę i zobaczę czy wygodne. W GSie leży się troszkę masakra na dłuższe wypady.

tfu tfu, ale nawet kataru nie mam po wczorajszym ))
CBFka jest zdecydowanie większą niż GS. Właściwie GS przy Cbfce wygląda jak rower - przynajmniej ja mialam takie wrazenie. Cbfka nie jest wysoka, ale jest szersza niz GS. Mam 168cm i "poł stopy" miałam na ziemi (w adidasach). Co prawda jest tam regulowane siedzisko i nie wiem czy było ustawione na najniższe czy najwyższe. Masa sucha gs: 160 kg, CBF 183+abs (jesli jest).

Edytowane przez 1qazse4
Czas edycji: 2009-11-01 o 10:21
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 20:33   #902
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez 1qazse4 Pokaż wiadomość
Właściwie GS przy Cbfce wygląda jak rower
Ale on tak ma przy większości innych motorów Nawet czasami przy takich, które mają o połowę mniej pojemności
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:20   #903
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

dziewczyny, mam pytanie.
moj ojciec jest zagorzalym motocyklista. dal mi do zrozumienia, ze na Gwiazdke moglabym mu kupic taka koszulke z dlugim rekawem i kalesony, z takiego materialu, co wypuszcza wilgoc [wiecie, takie specjalne]
i tu moje pytanie - czy sa jakies specjalne firmy ktore robia takie ciuszki dla motocyklistow, czy moge kupic w jakims zwyczajnym sklepie, np decathlonie? na co mam zwracac uwage przy kupnie? czy mozecie polecic jakies konkretne modele?
dzieki z gory
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 16:09   #904
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Agniesia musisz podać więcej szczegółów. Czy to ma być bielizna ocieplająca czy odprawadzająca pot latem, a także czy pod kombinezon skórzany czy tekstylny.

jeśli chodzi Ci o zimowy zestaw to polecam firmy craft, berghous czy berkner action. Tylko trzeba minimum liczyc za taki zestawik ok 200 zł.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart

Edytowane przez ksylwia
Czas edycji: 2009-11-03 o 16:11
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 17:40   #905
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

pod skórę
kurcze nie wiem jaki dokladnie, ale raczej na lato, bo tata glownie latem jezdzi
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 20:35   #906
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
pod skórę
kurcze nie wiem jaki dokladnie, ale raczej na lato, bo tata glownie latem jezdzi
tak jak kolezanka wyzej wspomniala - firma Craft jest jedna z konkretniejszych, poszukaj na necie odziez termoaktywna - na allegro tez cos znajdziesz, albo w google poszukaj : ) powodzenia!
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 21:18   #907
hornetka
Raczkowanie
 
Avatar hornetka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 282
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam pytanie.
moj ojciec jest zagorzalym motocyklista. dal mi do zrozumienia, ze na Gwiazdke moglabym mu kupic taka koszulke z dlugim rekawem i kalesony, z takiego materialu, co wypuszcza wilgoc [wiecie, takie specjalne]
i tu moje pytanie - czy sa jakies specjalne firmy ktore robia takie ciuszki dla motocyklistow, czy moge kupic w jakims zwyczajnym sklepie, np decathlonie? na co mam zwracac uwage przy kupnie? czy mozecie polecic jakies konkretne modele?
dzieki z gory
zapewnechodzi o bieliznę termoaktyna
sama w takiej jeżdżę i gorąco polecam

możesz zobaczyc np. w sklepach sportowych bo takiej bielizny używają również sportowcy mam 2 rodzaje wlasnie jadną ze sklepu sportowego 9nieco taniej niz w sklepach motocyklowych ) i drugi komplet mam motocyklowy oba wlaściwie nie różnią się za bardzo...spełniają swoja rolę ...dołu używam również pod jeansy nie tylko pod tekstyl mój maż to nawet jak zimno to zakłada twierdzi ze cieplej ....ja wszystkich świetych wlasnie tak sie poubierał
możesz popatrzec w moto akcesoriach http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPath=344_22
__________________
Jazda na motocyklu jest najprzyjemniejszą rzeczą jaka można robić w ubraniu

Edytowane przez hornetka
Czas edycji: 2009-11-03 o 21:25
hornetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 23:00   #908
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

dzieki za wszystkie odp. przegladalam tego Crafta, ale kurcze, kalesony ok 160 i bluzka drugie tyle... Berghaus koszulka 100, a berknera jakies male rozmiary robia :P
chcialam sie zmiescic w ok 160 - 200 za gore i dol.

ale ok, juz wiem czego szukac, dzieki za pomoc.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:01   #909
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku będzie zmiana z dziadusia GS 500 1990r na jakiś 2007r (też GSa ), a jak jeszcze lepiej pójdzie to nawet na Suzuki SV650 Brat wyjeżdża do Anglii na początku roku, a tam motory mają za pół darmo... Będę musiała dobrze zagadać...
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 09:16   #910
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku będzie zmiana z dziadusia GS 500 1990r na jakiś 2007r (też GSa ), a jak jeszcze lepiej pójdzie to nawet na Suzuki SV650 Brat wyjeżdża do Anglii na początku roku, a tam motory mają za pół darmo... Będę musiała dobrze zagadać...
Świniaczku nie chcę zgasić entuzjazmu, ale w anglii motocykle w bardzo podobnych cenach co u nas. Auta rzeczywiście tansze bo kierownica po prawej, ale nawet biorąc pod uwagę przekładkę to i tak tańsze. Kumpela w te wakacje kupowała cbr600 i może z 500 zł mniej zapłaciła niż by to zrobiła w polsce.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:01   #911
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez ksylwia Pokaż wiadomość
Świniaczku nie chcę zgasić entuzjazmu, ale w anglii motocykle w bardzo podobnych cenach co u nas. Auta rzeczywiście tansze bo kierownica po prawej, ale nawet biorąc pod uwagę przekładkę to i tak tańsze. Kumpela w te wakacje kupowała cbr600 i może z 500 zł mniej zapłaciła niż by to zrobiła w polsce.
A gdzie ja w PL znajdę SV650 za ok 1200 funtów albo GSa z 2007 r za 1000 funtów? Przeliczając na nasze-połowa polskiej ceny mniej więcej... No może nie połowa, ale sporo mniej
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2009-11-06 o 15:03
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 17:14   #912
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
A gdzie ja w PL znajdę SV650 za ok 1200 funtów albo GSa z 2007 r za 1000 funtów? Przeliczając na nasze-połowa polskiej ceny mniej więcej... No może nie połowa, ale sporo mniej
oo interesujace ceny ;] tylko pytanie co to za sprzet i z jakiego zrodla... no i jaki przebieg.. ;] jesli wszystko w pelni w porzadku i legalne to ja chetnie tez bym skorzystala z okazji... haha
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 19:55   #913
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez engracado Pokaż wiadomość
oo interesujace ceny ;] tylko pytanie co to za sprzet i z jakiego zrodla... no i jaki przebieg.. ;] jesli wszystko w pelni w porzadku i legalne to ja chetnie tez bym skorzystala z okazji... haha

Jak patrzyłam to większość ma te ceny, a praktycznie nierealne żeby większość robiła przekręty Jakby to były pojedyncze sztuki, to byłoby podejrzane, ale tam naprawdę ceny są o wiele niższe niż w PL (ale nie na wszystkich motorach, na pewno GS500 i SV650 i jeszcze kilka innych, ale teraz nie pamiętam jakich, bo się tylko tymi dwoma zainteresowałam), a ich jedyna wada to np. minimalne zarysowanie na wydechu, ułamany kawałek jakiegoś plastiku, który kupi się za 20 zł , albo nawet i żadnych braków nie mają. Dzisiaj za 1650 funtów poszedł GS500 z 2008 r bo...miał kilka rys na wydechu (na które naprawdę bym przy zakupie nie zwróciła W OGÓLE uwagi )... Tak patrzę na niektóre, to naprawdę, tego mojego na złomowisku angielskim chyba by nawet nie wzięli Brachol czai się chyba na CBR 600, cenowo na pewno taniej, ale nie wiem czy aż takie różnice w cenie jak przy GSie, bo jak na razie to właśnie przy GSie zauważyliśmy totalną paranoję, za 2000 funtów GS z 2009 roku, kilka tys km przebiegu, stan idealny I to są normalne ceny tak jak patrzymy
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 23:44   #914
engracado
Raczkowanie
 
Avatar engracado
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 133
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Jak patrzyłam to większość ma te ceny, a praktycznie nierealne żeby większość robiła przekręty Jakby to były pojedyncze sztuki, to byłoby podejrzane, ale tam naprawdę ceny są o wiele niższe niż w PL (ale nie na wszystkich motorach, na pewno GS500 i SV650 i jeszcze kilka innych, ale teraz nie pamiętam jakich, bo się tylko tymi dwoma zainteresowałam), a ich jedyna wada to np. minimalne zarysowanie na wydechu, ułamany kawałek jakiegoś plastiku, który kupi się za 20 zł , albo nawet i żadnych braków nie mają. Dzisiaj za 1650 funtów poszedł GS500 z 2008 r bo...miał kilka rys na wydechu (na które naprawdę bym przy zakupie nie zwróciła W OGÓLE uwagi )... Tak patrzę na niektóre, to naprawdę, tego mojego na złomowisku angielskim chyba by nawet nie wzięli Brachol czai się chyba na CBR 600, cenowo na pewno taniej, ale nie wiem czy aż takie różnice w cenie jak przy GSie, bo jak na razie to właśnie przy GSie zauważyliśmy totalną paranoję, za 2000 funtów GS z 2009 roku, kilka tys km przebiegu, stan idealny I to są normalne ceny tak jak patrzymy
no to super to brzmi a ogladacie na jakies stronie czy jak? jesli w necie to podaj no jakis link sama mam dylemat bo nie wiem co kupic czy GS 500 czy kawasaki ninja 250, tymbardziej ze tych drugich nie ma w polsce za wiele...
__________________
0Rh-
engracado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 15:51   #915
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Na angielskim ebayu i jeszcze na jakiejś stronce, ale nie wiem na jakiej, jakieś przetargi na zabrane przez komornika czy coś takiego. Ale na ebayu jest najwięcej Jak brachol przyjedzie to powiem mu, żeby mi podał link, bo nie mam pojęcia w ogóle czego mam szukać
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 18:19   #916
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Dziewczyny musze sie z wami podzielić moją radością z dnia dzisiejszego!!!
Jestem w trakcie robienia prawka na motor ale słoneczko dzis tak ładnie zajrzało...
pojawił się głupi pomysł... mówie do tż ale bym sobie pojezdziła... a on na to że jezdnia sucha, nie jest za zimno wiec zaszalejmy...

No i najważniejsze... dosiadłam dziś sama R1.... achhh jak cudownie... hehehe
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-23, 20:56   #917
nusia_srusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 81
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

a ja dwa dni temu jeździłam
było tak ciepło że nie mogłam się powstrzymać

noo! jeszcze trochę i przyjdzie wiosna
__________________
to nieważne że masz benzynę we krwi...
ważne byś miał olej w głowie!
nusia_srusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 15:04   #918
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Mnie ciągnęło, żeby w zeszłym tygodniu pojeździć, ale czas nie pozwalał A pogoda była super na motor
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-24, 23:44   #919
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Zazdroszczę Wam dziewczyny moto. W weekend byłam w kilku lubelskich największych sklepach motoryzacyjnych by pomierzyć (może kupić) kombinezon i jestem mega rozczarowana

- o przymiarce damskiego mogę praktycznie zapomniec, sklepy nie mają ich na stanie, ljeden czy dwa byly, ale nie w moim rozmiarze

normalnie cały mój entuzjazm opadł. Myślałam, że przez zimę będę się delektować kompletowaniem ciuszków, a tu

Gdzie Wy dziewczyny dokonujecie zakupów??? Moto-targi w Wa-wie dopiero w lutym i pewnie przyjdzie mi wszystko kupić jednego dnia Tu pytanie do dziewczyn ze stolicy - warto jechać wczesniej? Da się przymierzyć coś sensownego? Bo trochę nie uśmiecha mi się w ciemno jechać 500 km by przekonać się, że też nie mają lub mogą mi sprowadzić dany rozmiar i model - tylko jaki?? Skoro żadnego nie mierzyłam.

p.s. czy wymagam za dużo? Sportowy skórzany kombiak - najlepiej czarno-biały. Normalnie nosze 36-38
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 14:59   #920
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Spodnie mam męskie, kurtkę też Nie byłam jakoś specjalnie wybredna, ale będzie wymiana kurtki na bardziej dopasowaną (i damską ), ale najpierw muszę się tej pozbyć... Mam to szczęście, że znajomy ma sklep z akcesoriami do motocykli, właśnie ubrania w tym też i jest jednocześnie naszym mechanikiem , w razie jakby nie miał na stanie tego, co bym chciała, to zamawia, jak nie pasuje-wystawia na sklep Z tego co się orientuję to w większości sklepów nie trzeba brać tego co zamówili, problemów z tym nie stwarzali, przynajmniej wszędzie gdzie pytałam (a szukałam w Poznaniu-wybór ogromny nie ma co...). A patrzyłaś na all żeby była możliwość odbioru osobistego(w razie czego rezygnacji jakby nie pasowało)/przymiarki przed zakupem? Bo to też jest spore ułatwienie a wybór o wiele większy niż w naszych super zaopatrzonych sklepach Na motobazarach zdecydowanie polecam szukać, miałam okazję kupić za 300 zł kurtkę, która normalnie kosztuje ok 700 zł (nie pamiętam teraz co to za firma i model, ale to było prawie rok temu i wyleciało z głowy ), żałuję, że jej nie kupiłam, ale sprzedawca mnie wnerwiał Miała maleńkie sklejenie na rękawie (nowa, ale uszkodzona delikatnie), którego prawie nie było widać, a ja jej nie wzięłam bo sprzedawca zrzędliwy... ;(
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2009-11-25 o 15:04
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 09:56   #921
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję to w większości sklepów nie trzeba brać tego co zamówili, problemów z tym nie stwarzali, przynajmniej wszędzie gdzie pytałam (a szukałam w Poznaniu-wybór ogromny nie ma co...). A patrzyłaś na all żeby była możliwość odbioru osobistego(w razie czego rezygnacji jakby nie pasowało)/przymiarki przed zakupem? Na motobazarach zdecydowanie polecam szukać, miałam okazję kupić za 300 zł kurtkę, która normalnie kosztuje ok 700 zł (nie pamiętam teraz co to za firma i model, ale to było prawie rok temu i wyleciało z głowy ), żałuję, że jej nie kupiłam, ale sprzedawca mnie wnerwiał
Swiniaczku - w sklepie sprowadzić mogą, ale sprowadzą mi jeden kombiak, który wg. rozmiarówki powinien pasować, okaże się, ze zły, to przecież mi już drugiego, czy trzeciego w tym sklepie nie zamówią. Jakby tu powiedzieć - no i w tym sklepie jestem już spalona.

Na allegro rzeczywiście czasem zdarza sie możliwość przymiarki przed kupnem tylko nie wiem czemu najczęście to wa-wa czy pomorze, a ja jestem południowy wschód polski i 500 km chocby do stolicy na przymiarkę to po pierwsze strata całego dnia, a po drugie kasa.

Chyba rzeczywiście czekam na ten motobazar w warszawie w lutym...aż w lutym

p.s. kupiłabym i męski gdyby były takowe na stanie w moim rozmiarze, ale nie było
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 23:03   #922
1qazse4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 326
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

We wrześniu byłam na giełdzie na sluzewcu i wybór był dośc spory. Ja akurat poluje na ciuchy Modeka, były 2 stoiska z wszystkimi damskimi modelami jakie sa na stronie modeki - ceny niestety tez te same . Sama mam zamiar w lutym nabyc ciuchy . Ostatnio przymierzałam damska kurtkę retbike i `eSka` była na mnie za duz,a a rekawy za krótke wiec raczej przez internet nie bede zamawiac, chociaz moze na buty sie skusze
1qazse4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-11, 18:21   #923
lady soszana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: takie tam na Podkarpaciu...
Wiadomości: 945
GG do lady soszana
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
OOO Witam

No, niespodziewałam sie takiego wątku Ale w sumie mile mnie ucieszył Mój TŻ ma poprostu świra na punkcie motorów ! I mnie tym "troszke" zaraził Pamietam jak nie chciałam wsiąść na ten pojazd ale wystarczyła jedna przejażdżka po mieście, żebym ja również troszku na tym punkcie zachorowała Coprawda nie potrafie tak jak Mój Kochany rozpoznać przelatującego motoru (z marki, modelu i rozmiaru silnika :-P) no ... ale staram się i mam nadzieję że to się kiedyś zmieni

Marzeniem Mojego TŻ-ta jest Yamaha R1 a ja mi się ostatnio rzuciła w oczy nowa Yamaha R6 Takie to małe ... zgrabne

Pozdrawiam



jak u mnie.miłością mojego TŻ też są motory... osobiście wole auta, ale motorem też nie pogardze. nie ma jak dobra dawka adrenaliny.
Ostatnio wozimy się Hondzią MTX może nie aż taka zawrotna ale jakoś pozostaje sentyment
__________________
MiśQ;* 04.01.2009r.
Najcudowniejszy
czy Ty wiesz , że ja
dla Ciebie się budzę każdego dnia?!




Ciuszki
Książki

lady soszana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:16   #924
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Witam Was ponownie, coś tu pusto, cicho, śnieżnie

Przybyłam by złożyć wszystkim wizażankom i wizażanom życzenia zdrowych, radosnych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół świąt Bożego Narodzenia. Oby ten czas był szczególnym....odpoczynku , refleksji. W nowym roku natomiast pomyślności i oczywiście niech no już te pierwsze dwa koła niektórym staną na podwórku, innym niech kolejne upragnione moto zaryczy w garażu i sprawuje się jak marzenie!

Dla moto maniaków wielu km nakręconych bez ślizgów, gleb, szlifów i oby spotkanie wizażanek na 200 doszło do skutku
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:33   #925
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Dolączam do życzonek Ksylwii i wszystkiego naj!!!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 22:13   #926
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Ja też się melduję w naszym wątku z życzeniami

Życzę Wam dziewczyny krótkiej zimy, sezonu jak najszybciej, oby na własnych dwóch kółkach, skompletowania wszystkiego-ubioru, pierdół i wszystkiego na co jest czas zimą. Wesołych i spokojnych świąt, fajnego sylwestra i spełnienia marzeń. Dużo motoprezentów od Św. Mikołaja


Co do wystawy w lutym w Wawie, byłam rok temu i się tak zastanawiam, czy by się teraz też nie wybrać... chyba pojadę

No i muszę się pochwalić! kask już kupiłam- HJC FG-15, czarny lakierowany, skórę zamówiłam (zrobiłam sobie prezent pod choinkę ) Held Celina, cała czarna w środę będzie, mam nadzieję że rozmiar będzie ok- zamówiłam 36... akurat jak się pomierzyłam, to w biuście mam 38,w talii 32/34 i nie chciałabym się tu nie dopiąc, a tu mieć miejsce na druga osobę
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 00:03   #927
ksylwia
Zadomowienie
 
Avatar ksylwia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 535
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Kociaak - to my się pewnie spotkamy na targach w Wa-wie. Wybieram się również z tym, że zamierzam tam kupić kombi, rekawice i kask. Chciałabym pomierzyc. Czy to prawda, że ceny na moto bazarze nie różnią się od sklepowych? Może lepiej najpierw po warszawskich sklepach połazić... hmmm może przyjade z dzien, dwa wcześniej by zrobić rozeznanie.
__________________
Góra 12.03.2009 - finito 08.10.2010
Dół 28.04.2009
10.02.2013 - Insanity - restart
ksylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 13:28   #928
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Również dołączam się do życzeń!

Ceny na moto-bazarach (przynajmniej w Poznaniu) są zdecydowanie niższe niż w sklepach. Pisałam już nawet, że kurtkę wartą 700-800 zł miałam okazję kupić za 300 zł (i głupia tego nie zrobiłam ) z MALEŃKIM uszkodzeniem (rozdarty na 2 cm rękaw przy ramieniu i sklejony, więc dziury nie było), ale nową. I sporo rzeczy trafiałam, gdzie cena się różniła dość sporo. Ale za to motory mają na bazarach ceny z kosmosu zazwyczaj
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 19:50   #929
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

ksylwia, to się trzeba będzie jakoś zgadać wtedy na targach akurat bym oglądała rękawiczki, te które mam, jednak mi średnio pasują, a na targach przynajmniej mogłabym w jednym miejscu przymierzyć większość oferty bez latania jak kot z pęcherzem po całym Trójmieście

No i może spodnie bym zobaczyła, akurat ciekawią mnie te dżinsy wzmacniane kevlarem... całkiem wygodna opcja tak myślę, przynajmniej na dojazdy na uczelnię czy coś
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:30   #930
yahaska
Raczkowanie
 
Avatar yahaska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Meckenheim
Wiadomości: 308
GG do yahaska
Dot.: No dobrze... ale co z MOTORAMI? :)

Cześć dziewczyny Czy myśli któraś zapisać się na prawko w tym sezonie? ja dziś się zapisałam
__________________
~~~***''Boisz się że kiedyś Twoje serce będzie biło nad urodzinowym tortem tragicznie pełnym świeczek i pomyślisz że Twój czas minął ,a Ty nic nie przeżyłeś''***~~~
____________
justine
yahaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.