WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-28, 19:15   #181
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ponoć na Bemowie ale ja się nie znam
50złotych/h
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 17:54   #182
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ups... drogo dosyć... Myślałam że ze 30 zł.
Na razie jestem w połowie "planowych" 30 godzin, ale już czuję że dla mnie to będzie za mało
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 22:23   #183
Purszi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 132
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

ja płaciłam 45 zł w szkole, w której robiłam kurs. ABC Trans.
Purszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:51   #184
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Ups... drogo dosyć... Myślałam że ze 30 zł.
Na razie jestem w połowie "planowych" 30 godzin, ale już czuję że dla mnie to będzie za mało
no niestety... typowa warszawska cena to 50zł;/
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 19:27   #185
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

No, cena normalnie aż zniechęca do dodatkowych jazd
A jakie szkoły polecacie na takie jazdy dodatkowe? Bo nie wiem czy te dodatkowe będę chciała wziąć w szkole w której robię kurs... Interesują mnie takie okolice jak Ursus i Włochy.
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 07:56   #186
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
No, cena normalnie aż zniechęca do dodatkowych jazd
A jakie szkoły polecacie na takie jazdy dodatkowe? Bo nie wiem czy te dodatkowe będę chciała wziąć w szkole w której robię kurs... Interesują mnie takie okolice jak Ursus i Włochy.
A nie lepiej pojeździć tam gdzie będziesz dawać egzamin żeby poznać trasy?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 12:27   #187
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Może źle się wyraziłam - chodziło mi o szkoły jazdy z Ursusa albo Włoch. Oczywiście teraz jeżdżę po tych okolicach gdzie będę zdawać egzamin, chodziło mi tylko o umiejscowienie szkoły
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-23, 15:16   #188
renix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

a może lepiej poszukać instruktora z polecenia a nie samą szkołę?
właśnie skończyłam kurs w Imoli (wiem, wiem ile pozytywnych tyle negatywnych opinii) ale wybrałam ją tylko ze wzgędu na instruktora z polecenia! i nie żałuję egzamin zaliczony na Radarowej, uczył mnie p. Zdzisław Knapiński, kolejeczki kursantów ustawiajają się ale nie tylko na kurs czy doszkalanie przed egzaminem ale i takie jak ktoś po kilku latach od egazaminu wsiada 'za kółko' więc wszystko jasne

pytania? renia414@op.pl
renix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 20:55   #189
Tuppence_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 397
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ja też mogę polecić fajnego, wyluzowanego instruktora z Warszawy. Nigdy się przy nim nie stresowałam, nigdy na mnie nie podniósł głosu ani się nie zdenerwował, a sporo się z nim nauczyłam. Poza tym jest uprzejmy i jazdy kosztują tylko 40zł/h. I nie naciąga na jazdy. Gdy zobaczył, że nie robię już postępów i jeżdżę w miarę ok, sam powiedział, żebym przemyślała, czy chcę jeszcze jeździć. Minus jest taki, że zazwyczaj trzeba się z nim umawiać na placu bankowym, a ja zdawałam na Radarowej.
Acha, no i po jazdach doszkalających z nim zdałam!
Ewentualne namiary na priv.
Tuppence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-07, 17:16   #190
slx555
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Info od redakcji:

serwis jazdy-doszkalajace.edu.pl nie opłacił tutaj reklamy

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2010-01-07 o 21:13
slx555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 17:39   #191
kami2i5
Przyczajenie
 
Avatar kami2i5
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Witam, też robiłam kurs w Piero na Hieronima i powiem, że nie jestem zadowolona. Jeździłąm z Panem Marcinem. Każda jazda zaczynała się od załatwiania jego spraw albo spraw związanych z samochodem. Np byłam 2 razy na myjni, gdzie oczywiści siedziałam w samochodzie, raz uczestniczyłam przy zmianie koła więc odeszło mi kolejne pół godziny, 2 razy jeździłam na stacje benzynowe itd. w kółko coś. Bałam się zmienić instruktora, ponieważ jestem wstydliwa. Gdy skończyałam swoje "30" godzin nie potrafiłam zbyt wiele. Każda jazda mnie stresowała i na jednej dostałam ataku astmy przez co musieliśmy zjechać na pobocze i czekać aż mi minie. Poza tym instruktor zawsze wsiadał po papierosie i w aucie nie za fajnie od niego pachniało. Nie podeszłam do egzaminu ponieważ wiem że moja jazda nie wyglądała rewelacynie. Teraz minęło już 1,5 roku zamierzam na nowo zrobić kurs, ale napewno nie z tą firmą. Słyszałam o pozytywach na Odlewniczej i tam się wybiorę poza tym jeździ się trasami tylko egzaminowanymi i stale je się ćwiczy. Pozdrawiam.
kami2i5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 20:10   #192
slx555
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

nieopłacona reklama

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2010-01-10 o 20:41
slx555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 13:22   #193
ankaaa_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Witam, zdałam dzisiaj egzamin na prawo jazdy i chciałabym bardzo gorąco polecić wszystkim Wyższą Szkołę Jazdy z Warszawy. Ja
osobiście kurs na prawo jazdy robiłam kilka lat temu w Lublinie,
jednak nie udało mi się wówczas zdać egzaminu. Po długiej przerwie
postanowiłam spróbować ponownie i zapisałam się do WSJ na ul. Batorego przy Polach Mokotowskich. O wyborze
szkoły zdecydowała dogodna lokalizacja (tuż przy metrze) oraz
samochody na których się jeździ (Toyoty Yaris). Wkrótce okazało się,
że lepiej nie mogółam trafić. Zdałam egzamin w Warszawie już za
pierwszym razem (a talentu do jazdy nie mam za grosz). Sukces ten zawdzięczam mojemu instruktorowi, Panu
Robertowi, który okazał się uosobieniem cierpliwości i
spokoju (a nie było mu ze mną łatwo). Nauka jazdy była prowadzona
bardzo profesjonalnie, a wszystkie błędy i watpliwości wyjaśniane
fachowo i konkretnie (wcześniej jeździłam aż z 5 instruktorów i wszyscy byli beznadziejni). Pan Robert w krótkim czasie nauczył mnie nie
tylko zasad ruchu drogowego oraz sztuki prowadzenia i panowania nad
samochodem, ale też pomógł mi się przełamać i nabrać pewności siebie
za kierownicą. Wszystkie jazdy odbywały się w przyjemnej atmosferze i
czuć było autentyczne zainteresowanie i troskę instruktora o kursanta (a nie pieniądze za kolejne jazdy doszkalające). Naprawdę gorąco polecam tę szkołę[COLOR="Silver"]

Edytowane przez ankaaa_aa
Czas edycji: 2010-02-03 o 13:24
ankaaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 18:14   #194
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Hehe, niezły post powyżej - pierwszy wpis na forum i od razu reklama pełną gębą Jakoś mnie to nie przekonuje, wręcz przeciwnie


Słuchajcie, a mam takie pytanie odnośnie egzaminu z teorii - czy on w każdym ośrodku składa się z takich samych, losowo wybranych pytań testowych? Bo do tej pory wydawało mi się, że jest jakaś pula pytań/zadań i na egzaminie teoretycznym komputer je losowo wybiera, a my zaznaczamy odpowiedzi. A ostatnio od kogoś usłyszałam że to nieprawda, że pytania są różne, także takie które nie są zawarte w tych zestawach z których się uczy do egzaminu... i teraz już nie wiem
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 16:25   #195
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Hehe, niezły post powyżej - pierwszy wpis na forum i od razu reklama pełną gębą Jakoś mnie to nie przekonuje, wręcz przeciwnie


Słuchajcie, a mam takie pytanie odnośnie egzaminu z teorii - czy on w każdym ośrodku składa się z takich samych, losowo wybranych pytań testowych? Bo do tej pory wydawało mi się, że jest jakaś pula pytań/zadań i na egzaminie teoretycznym komputer je losowo wybiera, a my zaznaczamy odpowiedzi. A ostatnio od kogoś usłyszałam że to nieprawda, że pytania są różne, także takie które nie są zawarte w tych zestawach z których się uczy do egzaminu... i teraz już nie wiem
teraz ja sie wypowiem pytania są takie same, losowe. Ja miałam wszystkie pytania jak w książce, płycie oprócz jednego, ale sobie poradziłam jakoś ja pisze o egz. wew. bo tylko taki na razie miałam
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 08:26   #196
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
teraz ja sie wypowiem pytania są takie same, losowe. Ja miałam wszystkie pytania jak w książce, płycie oprócz jednego, ale sobie poradziłam jakoś ja pisze o egz. wew. bo tylko taki na razie miałam
A czym się różni wewnętrzny od normalnego? Wewnętrzny to taki w szkole jazdy, na zakończenie kursu? Bo taki to i ja już miałam... Mi chodzi o ten egzamin w ośrodku...
I podobno mają być jakieś zmiany, nowe zasady egzaminów itd. (słyszałam w radiu reklamę jakiejś gazety że mają dodatek o nowych zasadach i egzaminach na prawo jazdy) - ktoś wie coś na ten temat?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:13   #197
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
A czym się różni wewnętrzny od normalnego? Wewnętrzny to taki w szkole jazdy, na zakończenie kursu? Bo taki to i ja już miałam... Mi chodzi o ten egzamin w ośrodku...
I podobno mają być jakieś zmiany, nowe zasady egzaminów itd. (słyszałam w radiu reklamę jakiejś gazety że mają dodatek o nowych zasadach i egzaminach na prawo jazdy) - ktoś wie coś na ten temat?
wew, to taki szkole jazdy, u mnie nie był na zakoczenie kursu tylko po to żebym mogła wsiąść do elki a jeśli chodzi o gazete to czoraj była płyta i ja ją sobie oczywście zakupiłam
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:14   #198
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

A słyszał ktoś o tym, że kursy mają podrożeć?? Dajcie znać bo gdzieś padła taka informacja, nie wiem czy to prawda. Ja to już dawno mam temat za sobą, jeszcze na starych przepisach i przed zmianami w systemie zdawania i kursów...Stare czasy kiedy jeszcze na Warszawiance się zdawało...Moja siostra szuka szkoły w okolicach Praga/Saska Kępa, ktoś coś kojarzy?
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:56   #199
malumalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cześć wszystkim
Czy ktoś mógłby mi SZCZERZE polecić DOBREGO instruktora w OSK AutoJar na Kabatach?
Takiego, który nie załatwia prywatnych spraw podczas jazd, nie spóźnia się, itp.? Dobrze tłumaczy i jest cierpliwy?
No i czy ktoś z Was wie, czy w Jarze już jest górka do podjazdów i czy można dobrze poćwiczyć łuki?
Wielkie dzięki
malumalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 07:19   #200
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ja odradzam Babską szkołę. Biorą za dużo kursantów, później trzeba długo czekać na jazdy. Ja czekałam prawie 2 miesiące. Później długo jeździłam raz w tygodniu godzinę albo raz na dwa tygodnie. Dopiero po rozmowie w biurze udało się zacząć jeździć częściej. Miałam dwie instruktorki - jedna kiepska: niewiele mi umiała wyjaśnić, na początku ciągle traciła cierpliwość, jak zaczęłam sobie lepiej radzić, już nie, ale i nie uczyła niczego nowego, była bardzo nieuważna. Druga była lepsza: to ona nauczyła mnie podstaw, ale z nią jeździłam tylko z doskoku. No i w pewnym momencie miałam wrażenie, że już więcej mnie nie nauczy.
Do tego dochodzą problemy z placem manewrowym - na Mokotowie jest na Wyścigach. W weekendy często zamknięty.
I na koniec - mają jakiś problem z lojalnością pracowników. Mój numer telefonu wyciekł na zewnątrz i zaczęłam dostawać smsy z reklamami innej szkoły.

Doszkalające miałam w Ale Jeździe. Zdecydowanie lepiej. Nagle okazało się, że jednak można mnie nauczyć łuku i wielu innych rzeczy. Poza tym dopiero tu podszkolono mnie, co jest ważne na egzaminie, na co uważać itd. Żałuję, że od razu nie zaczęłam od nich. Może poszło by szybciej...
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:02   #201
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
wew, to taki szkole jazdy, u mnie nie był na zakoczenie kursu tylko po to żebym mogła wsiąść do elki a jeśli chodzi o gazete to czoraj była płyta i ja ją sobie oczywście zakupiłam
No i jak ta płyta? Jakiś czas temu w Wyborczej był dodatek o nowych zasadach prawa jazdy, ale tam było o tym że będą nowe kursy, tzn. trochę inaczej będą wyglądały no i przede wszystkim egzaminy się zmienią, m.in. znikną losowe pytania testowe a będą symulacje komputerowe układane przez program "na bieżąco". Podobno praktyczny też ma się trochę różnić. Ale te zmiany to chyba obejmą dopiero osoby które będą robić kurs na prawo jazdy, bo zanim je wprowadzą i zaczną stosować to może potrwać, przynajmniej tak mi powiedział mój instruktor. Myślę że my będziemy miały jeszcze na tych starych zasadach.
Ja niedługo mam zamiar się zapisać na egzamin teoretyczny to się wtedy okaże jak będzie wyglądać
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:33   #202
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
No i jak ta płyta? Jakiś czas temu w Wyborczej był dodatek o nowych zasadach prawa jazdy, ale tam było o tym że będą nowe kursy, tzn. trochę inaczej będą wyglądały no i przede wszystkim egzaminy się zmienią, m.in. znikną losowe pytania testowe a będą symulacje komputerowe układane przez program "na bieżąco". Podobno praktyczny też ma się trochę różnić. Ale te zmiany to chyba obejmą dopiero osoby które będą robić kurs na prawo jazdy, bo zanim je wprowadzą i zaczną stosować to może potrwać, przynajmniej tak mi powiedział mój instruktor. Myślę że my będziemy miały jeszcze na tych starych zasadach.
Ja niedługo mam zamiar się zapisać na egzamin teoretyczny to się wtedy okaże jak będzie wyglądać
płyta może być są testy nie tylko dla kategotii B, manewry na placu, egzamin praktyczny, wirtualny alkomat, akty prawne, tarytifikator mandatów, pierwsza pomoc (film), profilaktyka wypadków drogowych (film), eko-driving, e-learning B. Włożyłam tylko raz tą płyte na razie tak wiec nie wszystkie działy patrzyłam, napisałam spis poprostu i jeszcze symulator jazdy, wg mnie sie nie nadaje bo trzba wszystko myszką robić;/
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 12:16   #203
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

A propos górki, to jak ja robiłam kurs na ursynowie to jeździliśmy z instruktorem na górkę przy kościele na skarpie przy dolince służewieckiej (Św. Anny?) i tam korzystaliśmy z górki. Co do tego, że wyciekają dane osobowe - hardcore. Imoli nie polecam, z pewnego źródła (od znajomego) wiem, że idą tam na ilość a nie na jakość, zatrudniają instruktorów, którzy w ogóle nie potrafią uczyć tylko po to by mieć ich jak najwięcej i w ogóle ich nie kontrolują....W okolicach Kępy ktoś mi na gazecie polecił Auto Szkołę AS - korzystał ktoś? Podobno mała ale dobrze uczą?
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:16   #204
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

A jednak, dobrze słyszałam. Mają podrożeć kursy, zdaje się że w wyborczej o tym pisali, nawet nie wiem czy nie w dzisiejszej, widziałam reklamę w telewizji. Trzeba robić teraz póki kurs po starych cenach. Ktoś ma tę gazetę, wiadomo o ile mają zdrożeć kursy?
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 08:21   #205
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Słuchajcie, potrzebuję pomocy! Czy znacie jakąś szkołę w której się jeździ na 6-ciobiegowych toyotach? Ja do tej pory uczyłam sie na 5-ciobiegowej, ale egzamin zdaje sie na 6-cio, a ja nawet nie wiem jak się na takiej jeździ Wiecie gdzie mogę sobie wziąć jazdy dodatkowe na takim autku? Egzamin mam na początku kwietnia, więc zostało mi mało czasu
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 09:23   #206
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Słuchajcie, potrzebuję pomocy! Czy znacie jakąś szkołę w której się jeździ na 6-ciobiegowych toyotach? Ja do tej pory uczyłam sie na 5-ciobiegowej, ale egzamin zdaje sie na 6-cio, a ja nawet nie wiem jak się na takiej jeździ Wiecie gdzie mogę sobie wziąć jazdy dodatkowe na takim autku? Egzamin mam na początku kwietnia, więc zostało mi mało czasu
wysyłam ci pw
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:21   #207
morella
Rozeznanie
 
Avatar morella
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 775
GG do morella
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

witam
przymierzam sie do robienia prawka i zastanawiam sie nad zielonym listkiem na Elektoralnej. Ktoś tam chodził, jakies wrażenia, opinie?
__________________
Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail
morella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 18:43   #208
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Moja siostra w końcu poszła do tego As-a na Pradze i nie wiem na razie jak jej idzie kurs bo się nie chwaliła ale na pewno jeździ 6 biegową toyotką. aczkolwiek wydawało mi się, że to teraz standard i że one wszystkie są 6 biegowe?
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 12:00   #209
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez morella Pokaż wiadomość
witam
przymierzam sie do robienia prawka i zastanawiam sie nad zielonym listkiem na Elektoralnej. Ktoś tam chodził, jakies wrażenia, opinie?
Zielony Listek kiedyś był dobry, ale teraz coraz gorzej...
Ja Ci polecam szkołę, którą założył najlepszy instruktor z Zielonego Listka - Auto Driver
http://www.auto-driver.com.pl/index.php/oferta

popatrz na forum, bo już kilka wizażanek (w tym ja) skończyło tam kurs i mają prawko
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 23:21   #210
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ja swojej szkoły jazdy nie polecę, cienka organizacja, plac nieodśnieżony na czas, próbowali przekrętów.

Ale instruktora z czystym sumieniem mogę polecić. Swoją drogą to jak zauważył co jest tam grane to się wymiksował. Także jakby ktoś był zainteresowany to podaję namiar do Darka na priv. Uczył mnie tylko on i zdałam z 1 razem.
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-31 20:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.