krem pod oczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-03, 20:13   #1
renatha20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8

krem pod oczy


prosze o rade mam 23 lata i widoczne juz zmarszczki pod oczami przesuszona skor i wogole wyglada to zle niewiem jaki krem okazyjnie kupic moglam krem
CLINIQUE ADVANCED STOP SIGNS EYE 15ml noi kupilam poradzcie mi czy go zwrociic i zamienic na
CLINIQUE ALL ABOUT EYES 15ml
albo
CLINIQUE - ANTI GRAVITY
zaznaczam ze sa juz dosc glebokie zmarszczki i duzo ich pozdrAAIWMA
renatha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 12:59   #2
Agnieszka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 27
GG do Agnieszka1
Re: krem pod oczy

wiesz co podaj mi do siebie email to ci wyśle lepsze kosmetyki pod oczy niż te co napisałaś jeszcze jakbyś mogła mi napisać ile zapłaciłaś za te kremy pod oczy.
Agnieszka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 13:02   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Do Zlo

Dlaczego mam wrazenie, ze osoba o nicku Chlebinska reklamuje kosmetyki pewnej firmy, ktorej nazwa juz padla na wizazu, poza tym reklamuje tez swoje 'uslugi' - czy to jest dozwolone? Czy ta osoba uzgodnila to z redakcja..?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 13:03   #4
renatha20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8
Re: krem pod oczy

renatha20@o2.pl
renatha20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-04, 13:05   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: krem pod oczy

renatha20 napisał(a):
> prosze o rade mam 23 lata i widoczne juz zmarszczki pod oczami przesuszona skor i wogole wyglada to zle niewiem jaki krem okazyjnie kupic moglam krem
> CLINIQUE ADVANCED STOP SIGNS EYE 15ml noi kupilam poradzcie mi czy go zwrociic i zamienic na
> CLINIQUE ALL ABOUT EYES 15ml
> albo
> CLINIQUE - ANTI GRAVITY
> zaznaczam ze sa juz dosc glebokie zmarszczki i duzo ich pozdrAAIWMA

Mi sie podoba ten Advanced Stop [uzywam go obecnie], jest calkiem niezly. Zuzylam tez swogo czasu 3 sloiczki Anti Gravity, ktory tez uwazam za bardzo dobry krem. Ogolnie wydaje mi sie, ze wlasnie te dwa kremy o ktorych pisze sa bardzo podobne do siebie. Natomiast nie kupie juz All About Eyes, ten krem jest najslabszy z 3, ktore wymienilas. Ja bym chyba nie zamieniala tego kremu, ktory kupilas.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-05, 14:00   #6
Mocca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 38
Re: krem pod oczy

Używałam Advanced Stop Signs i Anti Gravity, z obydwu byłam bardzo zadowolona ! Może spróbuj jeszcze dodatkowo używać żelu nawilżającego pod krem ?
Mocca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-17, 11:33   #7
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Krem pod oczy!!! POSZUKIWANY :)

Mam prawie 18 lat i poszukuje jakiegoś dobrego kremu pod oczy, ale nie chodzi mi tu o likwidowanie zamarszczek Ważne zeby rozjaśniał cienie i likwidował wory pod oczami przynajmniej w niewielkim stopniu Juz poprostu nie moge czasami patrzec na siebie w lustrze !! Co polecicie do młodej skóry???
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-18, 10:36   #8
Jagusiaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Re: Krem pod oczy!!! POSZUKIWANY :)

Satine, jeżeli nie potrzebujesz mocnych preparatów to polecam żel firmy Ziaja-Herbikaplant. Koniecznie trzymaj go w lodówce i nakładaj zimny na powieki i pod oczy. Oczywiście nie za grubo, by się powieczki nie zlepiły a żel miał szansę wyschnąć. Radzę też zimne okłady na opuchliznę-np. z herbaty lub rumianku {przed imprezą na której chcesz dobrze wyglądać}.
Pozdrawiam
Aga
Jagusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-18, 19:23   #9
maxididi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 46
Re: Krem pod oczy!!! POSZUKIWANY :)

Również polecam Ziaję. W aptece możesz kupić żele pod oczy Floslek (ok.4 zł). Jest duży wybór:np. z rumiankiem, świetlikiem, herbatą. Wystarczy że powiesz aptekarce jaki masz problem z oczami ,a ona Ci na pewno dobrze doradzi.
maxididi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 19:09   #10
..:Maggie:..
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 12
Re: Krem pod oczy!!! POSZUKIWANY :)

Ja używam Dax'a, jest hypoalergiczny,ale cieni nie likwiduje w ogole to nic nie robi poza nawilżaniemZamierzam teraz kupić Flos Lek, ale nie zel(po nich mi sie świecą powieki i skóra wokół oczu)tylko krem.Poczytaj o nim na KWC.
..:Maggie:.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-02, 19:33   #11
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Krem pod oczy!!! POSZUKIWANY :)

Mnie polecono krem pod oczy z serii "Kuracja dotleniająca" SORAYA. Jest naprawde dobry, bardzo wydajny. Wprawdzie cienie nie znikły, ale są mniej widoczne - nie wyglądam już jakby ktoś mi podbił oko. Moja kosmetyczka mnie zapewniła, że nie ma działania przeciw zmarszczkowego, może być stosowany przez młode osoby - sama dopiero w maju skończę 16 lat.
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5478
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 12:02   #12
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
krem pod oczy

wymyśliłam - kupię mamie na Dzień Matki krem pod oczy i jeszcze jakiś kosmetyk. Ale odnośnie tego kremiku to nie wiem jaki wybrać. Czy możecie mi doradzić. Najlepiej jeśli byłby to krem nawilżający o działaniu przeciwzmarszczkowym, +40, niedrogi
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 20:00   #13
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Dot.: krem pod oczy

Jeśli niedrogi to może Mona Liza-Mincer - ciekawe kosmetyki i duży wybór, Ziaja krem liftingujący pod oczy, Norel Dermosystem 40 Emulsja pod oczy i na powieki. Zajrzyj do KWC w kategorii kremy pod oczy znajdziesz wiele propozycji , poczytaj opisy użytkowniczek i sprawdź oceny. Świetnym pomysłem na prezent jest też karnet -zaproszenie do gabinetu kosmetycznego.
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:17   #14
bluestar
Raczkowanie
 
Avatar bluestar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 88
Cool krem pod oczy

Miłe Siostry, mam prośbę. Szukam kremu pod oczy, nawilżającego, niwelującego (choć troszkę) cienie pod oczkami i może troszkę przeciwzmarszczkowego (zaczyna się!). Proszę o opinie i propozycje, nie tylko te najdroższe, bo trochę spłukana jestem (lista grzechów długa na kilometr, ale wszystko było potrzebne).
bluestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:00   #15
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: oczęta

Bluestar z tańszych polecam krem pod oczy Ziaji Aretina lub ten czerwony z nowej serii 100%pielęgnacji.Oprócz tego krem Fiosk ze świetlikiem bodajże dobrze niweluje cienie i nie jest za drogi. No i kremiki Nivea. Najlepiej jednak jak poczytasz na KWC i znajdziesz coś dla Siebie bo kazada Wizażanka z oczywistych powodów doradzi Ci nieco inaczej.
Ja ostatnio trzymam się porady ekspertki jaką przeczytałam na tym zamkniętym juz Wizażowym forum o urodzie, że wcale nie trzeba kremów pod oczy , wystarczy ten kremik jaki używamy do twarzy, jesli oczywiście nie podraznia spojówek.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:07   #16
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: oczęta

oto link

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=49115
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:16   #17
bluestar
Raczkowanie
 
Avatar bluestar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 88
Cool Dot.: oczęta

Dzięki za link, słyszałam już sporo o mitach dotyczących kremów pod oczy. Problem jednak w tym, że kremy pod oczy są łagodniejsze. Moja skóra nie jest skłonna do alergii i podrażnień, z wyjątkiem okolic oczu, które są wręcz nadwrażliwe.
bluestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:36   #18
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: oczęta

Tak , tak to może być problem, gdy skończyłam z kremami pod oczy kupiłam sobie krem do twarzy Ziaji , i nie mogłam smarowac nim okolic oczu bo płakałam jak na melodramacie. Teraz kombinuje z kremem na noc Nivea Visage i to już całkiem inna sprawa. Poprostu musisz popróbowac i znajdziesz coś dla siebie
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 17:04   #19
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: oczęta

Witaj
od jakiego czasu szukalam kemu na moje uparte cienie pod oczami i wkonuc dalam za wygrana. Cienie chyba beda to taka juz jestem. Ale znalazlam pare kremow ktore byly calkiem przywoite i nie kosztowaly majtku.
Zaczne od najtanszych:
taki kremik mam teraz (bo tak jak u Ciebie fiananse mi juz klekaja) http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...832a9ae00af6be
mialam tez pietruszkowy ziaji, ktory tez byl ok http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=2829

dobre wrazenie zrobil na mnie a zwlaszcza w wlace z cieniami ten krem: Norel DermoSystem 40 Anti-Age http://www.norel.pl/pl/?pg=40;emulsja-oczy
ale ma wade - zbyt lejaca konsystenacja co powodowalo ze dostawal mi sie do oczu i troche szczypalo, opanowalam nakladanie po jakims czasie i bylo ok, krem jest wydajny choc nie bardzo tani - okolo 30 zl za 30 ml

a najlepiej zwlacza cienie ten krem: http://www.esentia.pl/servlet/SNFPro...832a9ae00af6be

pozdr
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 19:04   #20
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: oczęta

wiesz oczywiście znamy ten ból długiej listy grzechów na której na każdą pozycję reaguje się "no przecież musiałam " a wiec z tansych kremików pod oczy polecam ziaji kremiki np pietruszkowy uwazam ze sa naprawde fajne i za naprawde fajna cene
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 12:56   #21
maddzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 24
Exclamation krem pod oczy

Możeci mi polecic jakis krem pod oczy dla 25-latki?! Czuje ,ze powinnam zacząć używać , bo widzę pierwsze zmarszczki!!
maddzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:03   #22
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: krem pod oczy

Nie mam pojęcia , bo wszystko jest dla mnie nie takie



Ale w najblizszych dniach mam zamiar kupi sobie po prostu Nivea Q10 pod oczy i zobaczymy
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 13:29   #23
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: krem pod oczy

Maddzia, jesli nie masz problemu z wrazliwa skora pod oczami mozesz z powodzeniem uzywac tego samego kremu co do buzi.
Wazne zeby krem, na dzien, do tych wrazliwych rejonow mial w sobie filtry sloneczne. Na dzien stosuje pod oczy krem z wysokim filtrem Anthelios FE LRP - dodatkowo maziam po nim sztyftem, ktory byl w zestawie (bo sam Antek niestety migruje do worka spojowkowego i to jest mega nieprzyjemne).
Jesli jednak nie mozesz tak sie ustawic to Bioderma ma krem z filtrem spf 30.
Na noc przyznam sie, ze nie stosuje juz nic, czasami , kiedy czuje ze skora jest sciagnieta, albo wiem, ze musze wczesnie wstac - lekki krem Polleny Evy, maseczke pod oczy AA (niebieski sloiczek) - pomaga wygladzic zmarszczki z przesuszenia , albo Rejuvenating Mask Dr Hauschki, ktora sobie raz w tygodniu aplikuje na cala twarz - z twarzy zmywam tonikim a pod okiem zostawiam - recenzje sa na KWC.
Najwazniejsza jest jednak ochrona przeciwsloneczna (mnie wlasnie w okolicach oczu robia sie przebarwienia, a one postarzaja bardziej niz zmarszczki) i nierozciaganie skory podczas demakijazu
A jesli mi sie spieszy to smaruje sie pod okiem maslem karite L'occitane.
Cienie mam cale zycie i walcze z nimi pijac duzo wody i staram sie wysypiac + uzywam dobrego, lekkiego korektora.
Proponuje grzebnac w odpowiednim dziale KWC i znalezc cos dla siebie
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:15   #24
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: krem pod oczy

ja polecam krem dermacos do cery naczynkowej pod oczy,mam wrażenie że trochę mi te pierwsze zmarszczki rozprasował
shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:32   #25
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Smile Dot.: krem pod oczy

od siebie mogę polecić żel-krem dotleniający pod oczy i na powieki Dr Irena Eris - Forte 25+ dostałam go gratis do kremu na noc, używam go od miesiąca i jestem bardzo zadowolona
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 15:39   #26
gercia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 107
Dot.: krem pod oczy

a co dla31-latki,ostatnio zmarszczki mnie atakują!!!!
co dobrego z mocniejszych?
czytałam gdzieś,że krem pod oczy nie jest konieczny,jeśli masz dobry krem przeciwzmarszczkowy-czy to prawda?czy lepiej kupić coś eXtra?wydaje mi się ,że mam dobre kosmetyki ale zmarszczki nic się nie zmniejszają...:-(
czy z tym już muszę się pogodzić?
gercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 17:28   #27
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: krem pod oczy

To firmy kosmetyczne nas tak przyzwyczily, ze musimy miec osobny krem, nawet do kazdego palca u nogi.
Jesli Twoja skora pod oczami , toleruje krem, ktorego uzywasz do twarzy, to po co kupowac kolejny specyfik? jesli nie - to inna sprawa.
Na zmarszczki najlepsze filtry i retionoidy - spawdzone dzialanie. Niestety, mimo 27 wiosenki na karku, tych drugich jeszcze nie stosuje - ale filtry polecam z czystym sumieniem - na mnie dzialaja, zmarszczek (duzych i wyraznych) nie mam, tylko takie od smiechu
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 17:43   #28
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: krem pod oczy

Dobrze gada Sylwiasta, po co kupować specjalny krem, bo sie tak nazywa...
Wszystko jednak rozbija się o kwestię wrazliwosci tej strefy pod oczami... no i niestety jak nie sprawdzisz, to się nie dowiesz... Ja już, krucafuks, tak dłuższy czas testuje i nie mogę znależć , chociaż ostatnio Ystheal + do suchej nabyłam i nawet nawet , ale nie będę zapeszać Muszę jednak przyznać ze ten krem o wiele mi bardziej służy niż jakieś specjalne "podoczne" hypoalergiczne Oceaniki czy Erisy... Do odżywiania tej strefy używam Biominu ziaji albo Koziego Mleka tejże... bo jednak skóra wszędzie potrzebuje nawilżenia i odżywiania...
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:54   #29
angora
Przyczajenie
 
Avatar angora
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: krem pod oczy

To bardzo ciekawe co piszecie o braku konieczności używania specjalnego kremu pod oczęta. Ja byłam przekonana, że największą kasę należy inwestować akurat w te kremy A np. działanie na opuchnięcia czy cienie pod oczami to też pic?
pzdr
A
angora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 22:07   #30
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: krem pod oczy

No troche pic, niestety Ile ja juz kremow pod oczy nakupowalam, zeby sie pozbyc a to cieni a to opuchniec... Teraz stosuje na dzien krem z filtrem - ten sam co do twarzy - a na noc czesto nic... Nie jest zle - ale zdrowy tryb zycia tez robi swoje. Duzo mineralki, snu, warzywka i ruch (biegam) a od przyszlego miesiaca tylko czyste powietrze (jade na morskie wakacje)
Na oczy zmeczone siedzeniem przed komputerem, najlepiej dziala ciepla torebka po herbacie Tetley (bo okragla, he he) polozona na powieki na 15 minut. A na opuchniecia - zelowe okularki (ale nie z lodowki, tylko trzymane przez chwile pod zimna woda).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.