NADŻERKA - wątek zbiorczy! - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-21, 19:15   #3121
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak się ma wymrażanie do laseru, ale ja właśnie po laserze miałam od lekarki zalecenie codziennej irygacji Tantum Rosa.
Dziwna sprawa, ale nie zaleca się irygacji, kąpieli w wannie, basenu. To ma się samo goić.

via tapatalk
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:07   #3122
sto_truskawek
Przyczajenie
 
Avatar sto_truskawek
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

A ja się szwendam po ginekologach, najpierw walka z upławami, jedne leki, drugie leki, trzecie, cytologia, wizyta, kolejna... Jeden pan ginekolog wykrył u mnie nadżerkę, zalecił kolejne leki i powrót po określonym czasie na kontrolę, żeby wysłać mnie na zabieg laserem. Przez przypadek trafiłam do innego ginekologa, ten z kolei twierdził, że nie ma żadnej nadżerki, a jedynie erytroplakia, nie trzeba świecić laserami, może gdybym odwiedziła jeszcze trzech, to poznałabym trzy kolejne diagnozy... Dostałam kolejne leki i kolejne, po których już miało mi wszystko wrócić do normy... Zużyłam osiem, czy dziewięć różnych opakowań leków (wciskanych i zjadanych) w niedługim czasie, zrobiłam dwie cytologie, chodziłam do trzech lekarzy, prywatnie, na nfz, a moje upławy jak były tak są... Po nowym roku ruszam z kolejnym maratonem. Tylko jakoś siły mi już brakuje.
sto_truskawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:09   #3123
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sto_truskawek Pokaż wiadomość
A ja się szwendam po ginekologach, najpierw walka z upławami, jedne leki, drugie leki, trzecie, cytologia, wizyta, kolejna... Jeden pan ginekolog wykrył u mnie nadżerkę, zalecił kolejne leki i powrót po określonym czasie na kontrolę, żeby wysłać mnie na zabieg laserem. Przez przypadek trafiłam do innego ginekologa, ten z kolei twierdził, że nie ma żadnej nadżerki, a jedynie erytroplakia, nie trzeba świecić laserami, może gdybym odwiedziła jeszcze trzech, to poznałabym trzy kolejne diagnozy... Dostałam kolejne leki i kolejne, po których już miało mi wszystko wrócić do normy... Zużyłam osiem, czy dziewięć różnych opakowań leków (wciskanych i zjadanych) w niedługim czasie, zrobiłam dwie cytologie, chodziłam do trzech lekarzy, prywatnie, na nfz, a moje upławy jak były tak są... Po nowym roku ruszam z kolejnym maratonem. Tylko jakoś siły mi już brakuje.
Zasadnicze pytanie: miałaś kolposkopię?

via tapatalk
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:11   #3124
sto_truskawek
Przyczajenie
 
Avatar sto_truskawek
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Zasadnicze pytanie: miałaś kolposkopię?

via tapatalk
Nic takiego mi nie robiono.
sto_truskawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:25   #3125
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sto_truskawek Pokaż wiadomość
Nic takiego mi nie robiono.
Może miałaś tylko nie wiesz. Nie chce mi się opisywać już jak to wygląda, bo zasypiam. Ale wygoglaj sobie, powinno być. Bez kolposkopii nie można nic powiedzieć o nadżerce. Ale wynik powinnaś mieć znowu. Upławy może od infekcji bakteryjnej.

via tapatalk

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Chociaż jakichś dziwnych lekarzy trafiłaś, ale powinni poinformować jakie badania robią. Z resztą to drogie, pewnie nie zrobił żaden.

via tapatalk
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:25   #3126
sto_truskawek
Przyczajenie
 
Avatar sto_truskawek
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Nie wiem dokładnie jak to wygląda, ale wiem czym się to robi, uwierz mi zauważyłabym
sto_truskawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 22:29   #3127
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez sto_truskawek Pokaż wiadomość
Nie wiem dokładnie jak to wygląda, ale wiem czym się to robi, uwierz mi zauważyłabym
Musisz się domagać. Co można na oko przy nadżerce powiedzieć? Może to zwykła ektopia, a może wymrozić trzeba. Poszukaj lekarza, którego kobiety polecają. Nawet w innym mieście. Ci, u których byłaś coś nie bardzo. I jeszcze posiew powinnaś mieć zrobiony.

via tapatalk
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 15:25   #3128
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hej
Słuchajcie - czasami po stosunku leci mi krew (troszeczkę, lekarz po konsultacji - bez badań - stwierdził że to pewnie mechaniczne uszkodzenie) i odczuwam ból w podbrzuszu, po stosunku albo w trakcie (wczoraj mój TŻ się uparł i przez to nie skończyliśmy mimo że mówiłam że to nic takiego).
Czy to może być nadżerka? Miała któraś podobne objawy?
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 18:28   #3129
ifca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Witajcie, mam niezwykle niezręczny problem i potrzebuję wyjaśnienia. Otóż zrobiła mi się nadżerka krwawiąca i była tego rozmiaru, że lekarz zalecił zabieg. Powiedział, że zrobi mi to laserem. Chodzę do niego prywatnie, to bardzo dobry lekarz.
Oczywiście przed zabiegiem sie naczytałam, że te kobiety co nie rodziły (mam 20 lat) nie powinny robić wypalanki. Dlatego też, gdy poszłam na zabieg, jeszcze raz zapytałam, czy to będzie robione laserem, odpowiedział, że TAK.
Problem tkwi w tym, że to chyba nie był laser (nie mam pojęcia jak wygląda laser i inne przyrządy do usuwania nadżerek>. Wsadził mi pod pupę metalową blaszkę, a do środka coś na kształt cienkiego czarnego długopisu i jak dotykał tych zapalnych miejsc to tak krótko bzyczało. Boję się, że to było własnie wypalanie, a on mi o tym nie powiedział. No chyba że laser jakiejs starszej generacji?
Zapłaciłam 100 zł. No i czy on miał interes zeby kłamać? Czy jednak mówił prawdę a ja się niepotrzebnie denerwuję? Proszę, pomóżcie!
ifca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 18:45   #3130
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ifca Pokaż wiadomość
Witajcie, mam niezwykle niezręczny problem i potrzebuję wyjaśnienia. Otóż zrobiła mi się nadżerka krwawiąca i była tego rozmiaru, że lekarz zalecił zabieg. Powiedział, że zrobi mi to laserem. Chodzę do niego prywatnie, to bardzo dobry lekarz.
Oczywiście przed zabiegiem sie naczytałam, że te kobiety co nie rodziły (mam 20 lat) nie powinny robić wypalanki. Dlatego też, gdy poszłam na zabieg, jeszcze raz zapytałam, czy to będzie robione laserem, odpowiedział, że TAK.
Problem tkwi w tym, że to chyba nie był laser (nie mam pojęcia jak wygląda laser i inne przyrządy do usuwania nadżerek>. Wsadził mi pod pupę metalową blaszkę, a do środka coś na kształt cienkiego czarnego długopisu i jak dotykał tych zapalnych miejsc to tak krótko bzyczało. Boję się, że to było własnie wypalanie, a on mi o tym nie powiedział. No chyba że laser jakiejs starszej generacji?
Zapłaciłam 100 zł. No i czy on miał interes zeby kłamać? Czy jednak mówił prawdę a ja się niepotrzebnie denerwuję? Proszę, pomóżcie!
Opis dość specyficzny, ale moim zdaniem to laser. Tylko czy miałaś kolposkopię? Czy kolejna pseudo nadżerka załatwiona na oko?

via tapatalk

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirrranda Pokaż wiadomość
Hej
Słuchajcie - czasami po stosunku leci mi krew (troszeczkę, lekarz po konsultacji - bez badań - stwierdził że to pewnie mechaniczne uszkodzenie) i odczuwam ból w podbrzuszu, po stosunku albo w trakcie (wczoraj mój TŻ się uparł i przez to nie skończyliśmy mimo że mówiłam że to nic takiego).
Czy to może być nadżerka? Miała któraś podobne objawy?
Plamienia mogą być przy nadżerce. Ja miałam tylko upławy. Skoro lekarz nic nie widzi to może mechaniczne, ale znowu tak żeby krwawić? Nie jest to w połowie cyklu? Może jakieś okołoowulacyjne. Czy to krew czy bardziej śluz podbarwiony krwią?

via tapatalk
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 19:02   #3131
ifca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

nie miałam kolposkopii, nie wiedziałam wtedy że coś takiego istnieje. Ale ona była krwawiąca i przy stosunku i jak mi lekarz robił usg dopochwowe - krwawiła przy dotyku. No właśnie na innym forum dziewczyny mi napisały, że to jednak wypalanie, bo miały to i dokładnie tak wyglądało.
ifca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-24, 09:32   #3132
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa, ale nie zaleca się irygacji, kąpieli w wannie, basenu. To ma się samo goić.

via tapatalk
Pani dr powiedziała, że to po to, aby się nie przyplątała jakaś infekcja jeszcze do tego...
A szperając w necie natknęłam się, że nie jestem odosobnionym przypadkiem, choć może nie jest to standardowe postępowanie.

No cóż, co lekarz to inne metody.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Kolposkopia to podstawa, ja leczyłam się na NFZ, a było to kolejne po wykryciu nadżerki "na oko" badanie. Bez niego z pewnością zabiegu by mi nie wykonano.

a na uporczywe upławy polecam zrobić posiew z pochwy z antybiogramem. Wskaże co w środku siedzi i jak to leczyć.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 14:37   #3133
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ifca Pokaż wiadomość
Witajcie, mam niezwykle niezręczny problem i potrzebuję wyjaśnienia. Otóż zrobiła mi się nadżerka krwawiąca i była tego rozmiaru, że lekarz zalecił zabieg. Powiedział, że zrobi mi to laserem. Chodzę do niego prywatnie, to bardzo dobry lekarz.
Oczywiście przed zabiegiem sie naczytałam, że te kobiety co nie rodziły (mam 20 lat) nie powinny robić wypalanki. Dlatego też, gdy poszłam na zabieg, jeszcze raz zapytałam, czy to będzie robione laserem, odpowiedział, że TAK.
Problem tkwi w tym, że to chyba nie był laser (nie mam pojęcia jak wygląda laser i inne przyrządy do usuwania nadżerek>. Wsadził mi pod pupę metalową blaszkę, a do środka coś na kształt cienkiego czarnego długopisu i jak dotykał tych zapalnych miejsc to tak krótko bzyczało. Boję się, że to było własnie wypalanie, a on mi o tym nie powiedział. No chyba że laser jakiejs starszej generacji?
Zapłaciłam 100 zł. No i czy on miał interes zeby kłamać? Czy jednak mówił prawdę a ja się niepotrzebnie denerwuję? Proszę, pomóżcie!
Ja usuwanej nadżerki laserem nie mialam, wiec nie wiem jak to wygląda.
Cena 100 zł to dość malo za takie cos, u mnie ceny zaczynaja sie od 200 zł. Skąd jesteś ?
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 14:42   #3134
qawa224
Raczkowanie
 
Avatar qawa224
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Ten "długopis" to pewnie był światłowód, w którym jest światło laserowe. Uciska nim się miejsca nadżerki i usuwa wodę z komórek tworzących nadżerkę. Raczej bezbolesny zabieg, ale co nie co może poszczypać.
Poza tym ginekolog nie zrobiłby czegoś wbrew pacjentce. Jeśli nie rodziłaś jeszcze to w pewnością nie była to wypalanka.
qawa224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 15:02   #3135
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez qawa224 Pokaż wiadomość
Ten "długopis" to pewnie był światłowód, w którym jest światło laserowe. Uciska nim się miejsca nadżerki i usuwa wodę z komórek tworzących nadżerkę. Raczej bezbolesny zabieg, ale co nie co może poszczypać.
Poza tym ginekolog nie zrobiłby czegoś wbrew pacjentce. Jeśli nie rodziłaś jeszcze to w pewnością nie była to wypalanka.
Skąd ta pewność? Ja tez nie rodzilam, a moja ginekolog chciala mi zrobić wypalanie..
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:11   #3136
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Skąd ta pewność? Ja tez nie rodzilam, a moja ginekolog chciala mi zrobić wypalanie..
Elektrokoagulacja to przestarzała metoda i odchodzi się od niej. Gojenie trwa bardzo długo i towarzyszą mu silne upławy, plamienia. Nie powinna być wykonywana u kobiet, które nie rodziły, bo zostawia blizny. Może to wpłynąć na problemy z zajściem w ciążę, a następnie spowodować komplikacje podczas porodu.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:16   #3137
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Elektrokoagulacja to przestarzała metoda i odchodzi się od niej. Gojenie trwa bardzo długo i towarzyszą mu silne upławy, plamienia. Nie powinna być wykonywana u kobiet, które nie rodziły, bo zostawia blizny. Może to wpłynąć na problemy z zajściem w ciążę, a następnie spowodować komplikacje podczas porodu.
Wiem o tym. Moj post odnosil sie do postu wyżej, gdzie zostało napisane, że skoro dziewczyna nie rodziła, to z pewnością nie miała zrobionej wypalanki. Ja tylko stwierdzilam, ze wiele ginekologow nadal przeprowadza ten zabieg u nieródek.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 16:19   #3138
qawa224
Raczkowanie
 
Avatar qawa224
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 89
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Słyszałam to od swojego ginekologa i ginekologów koleżanek. Wypalanie nadżerki przed urodzeniem pierwszego dziecka może utrudniać zajście w ciążę lub stwarzać komplikacje w trakcie ciąży i przy porodzie (np. problemy z rozwieraniem szyjki macicy przy porodzie). Może niektórzy ginekolodzy po prostu olewają ten temat, bo uważają to za mało prawdopodobne..
qawa224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 18:57   #3139
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hej Ostatnio gin stwierdził u mnie nadżerkę.
I tu pojawiają mi się 2 pytania :
1)W jakiej cenie jest kolposkopia?
2)Czy nadżerkę można stwierdzić za pomocą usg niedopochwowego ?
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 19:33   #3140
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Hej Ostatnio gin stwierdził u mnie nadżerkę.
I tu pojawiają mi się 2 pytania :
1)W jakiej cenie jest kolposkopia?
2)Czy nadżerkę można stwierdzić za pomocą usg niedopochwowego ?
Nadzerke lekarz przewaznie "stwierdza" na oko czyli podczas badania wziernikiem. Raczej zadne usg tego nie pokazuje, bo to jest widoczna zmiana na szyjce.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:39   #3141
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Na oko można tylko stwierdzić podejrzenie nadżerki, potwierdzić to może tylko kolposkopia. Można ją zrobić na nfz ale niewielu lekarzy wypisuje skierowanie.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:43   #3142
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Hej Ostatnio gin stwierdził u mnie nadżerkę.
I tu pojawiają mi się 2 pytania :
1)W jakiej cenie jest kolposkopia?
2)Czy nadżerkę można stwierdzić za pomocą usg niedopochwowego ?
1. ok 150zł lub na nfz ze skierowaniem od lekarza
2. tylko kolposkopia, żadne "na oko"
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 20:50   #3143
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Nadzerke lekarz przewaznie "stwierdza" na oko czyli podczas badania wziernikiem. Raczej zadne usg tego nie pokazuje, bo to jest widoczna zmiana na szyjce.
Nieuzbrojonym okiem jak to się mówi to nie można stwierdzić, co to za zmiana. Lekarze tak robią, ale trzeba uświadamiać dziewczyny, żeby nie dały tak sobie nadżerek stwierdzać.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:58   #3144
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Ile nie można ćwiczyć po wymrażaniu nadżerki ?
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 16:24   #3145
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Ile nie można ćwiczyć po wymrażaniu nadżerki ?
Zależy jak się czujesz. Ja nie ćwiczyłam chyba tydzień. Lekarz nie podał żadnych wytycznych?
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:46   #3146
Xx Purple cocaine xX
Wtajemniczenie
 
Avatar Xx Purple cocaine xX
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 389
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Zależy jak się czujesz. Ja nie ćwiczyłam chyba tydzień. Lekarz nie podał żadnych wytycznych?
Tylko co do współżycia i pływania
__________________
Zmieniam swoje życie na lepsze. Spróbuj i TY


Zapuszczam włoski i paznokcie .!


,,Nie pozwól aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry...''




Xx Purple cocaine xX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 19:09   #3147
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Xx Purple cocaine xX Pokaż wiadomość
Tylko co do współżycia i pływania
Czyli najprawdopodobniej o ile dobrze się czujesz to nie ma przeciwwskazań. Mi lekarz też nic nie mówił na ten temat.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-10, 21:42   #3148
La Precieuse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny! Byłam na wizycie u ginekologa pierwszy raz i ten stwierdził u mnie małą nadżerkę. Powiedział, że skoro niedawno zaczęłam współżycie to nie mam się czym przejmować i póki co nie trzeba tego leczyć. Co o tym myślicie? Ma racje? Lepiej to zlekceważyć i poczekać rok do następnej wizyty?
La Precieuse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-11, 05:01   #3149
gorzala
Zakorzenienie
 
Avatar gorzala
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 449
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Byłam prywatnie u ginekologa na usunięciu nadżerki i powiedział,że pod żadnym pozorem nie uprawiać seksu i nie pływać przez 2 tygodnie - rana jak każda inna musi się porządnie zasklepić i całkowicie to rozumiem, nie chciałabym nawrotu tego 'dziadostwa'. Dodatkowo przez pierwszy tydzień nie ćwiczyłam.

La Precieuse jeśli to malutka, w miarę 'świeża' nadżerka to można próbować zaleczyć tabletkami, ale jeśli rozmiar jest znaczy to nie ma co czekać, aż rozwinie się coś gorszego..Tylkoja mogę mówić opierając się o przypadek mój i przyjaciółki, obie miałyśmy 'wielkie, oktopujące(?)' coś tam coś tam ^^'
gorzala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 12:31   #3150
wildly
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3
Dot.: NADŻERKA - wątek zbiorczy!

Dzisiaj podczas badania ginekologicznego została u mnie wykryta nadżerka. Wymaz poszedł na cytologię, kolejną wizytę mam standardowo po 3 miesiącach. Od października przyjmuję tabletki antykoncepcyjne i współżyję. Na wizycie chciałam zapytać o łączenie opakowań, ale z tego wszystkiego zapomniałam. Zatem czy są jakieś przeciwwskazania do łączenia opakowań tabletek (aby nie wystąpiło krwawienie z odstawienia), skoro mam tę nadżerkę? Poza tym - czy jeśli odbiorę wyniki tego badania, to czy będę umiała cokolwiek z niego odczytać dopóki nie otrzymam jego interpretacji na kolejnej wizycie? I czy zależnie od wyników badania okaże się, czy w ogóle mam tę nadżerkę czy jest ona już na pewno i będzie musiała być wyleczona?
wildly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-22 12:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.