Zostawił mnie dla mężatki. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-13, 12:18   #121
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez NinaPetrova Pokaż wiadomość
Właśnie.
Przemoc domowa i pijaństwo za kierownicą a informowanie o zdradzie to dwie różne sprawy.
Oczywiście jeśli ktoś czuje taką potrzebę aby koniecznie informować zdradzanego (pomijam powód:ulżenie sobie/chęć ukarania swojego eks/współczucie) to niech to robi.
Ja myślę, że to będzie dla mnie niepotrzebne poświęcanie energii czemuś bez celu. Przecież to ich dwoje rozwaliło związki, a ja informując męża mam dobić gwóźdź do trumny i wyjść przy tym na najgorszą? Przecież nie klepnie mnie w plecy i nie powie "jak dobrze, że mi powiedziałaś!". Po drugie nic nie wiem o tej kobiecie, o jej mężu, więc chyba musiałabym wynająć detektywa żeby ich znaleźć A szczerze nie mam na to ochoty. Nawet nie chcę wiedzieć jak wygląda, ale znając też możliwości "podrywowe" mojego eks, to zapewne bez szału wolę żyć w cudownej nieświadomości i skupić się na sobie. Teraz przechodzę etap "nienawidzę facetów" i pewnie długo mi jeszcze nie minie..
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:57   #122
Aldaeron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 107
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Myślę Dulcedini że pomimo faktu , całkowicie zrozumiałego dodam , że nienawidzisz cały męski ród to jednak ogół facetów w twoim przedziale wiekowym może być tylko zadowolonym że jak to się mówi "wracasz na rynek"

obojętnie jak potoczą się dalej twoje losy , to życzę Ci żebyś przeżyła wiele niesamowitych chwil w twoim nowym życiu i uczynią Cię one silniejszą , i wykorzystasz tą siłę by uczynić twoje kolejne związki z kimś innym czy też powrót do swojego byłego , jeśli tak się ułoży

mam nadzieję że moje słowa pomogą Ci w świadomości że dzięki temu będziesz bardziej przygotowana na niespodzianki życia , cokolwiek się stanie , jesteś zwyciężczynią , mimo że masz świadomość porażki , to jest zupełnie odwrotnie
Aldaeron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:59   #123
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Racja. Informowanie cudzego męża o zdradzie i tak twojej sytuacji nie zmieni. To tylko dodatkowy stres.
Rozsądniej jest skupić się na sobie. A jak ci twój były się przypomni, to myśl o jego wadach, o wszystkim, co cię w nim wkurzało. I ciesz się, że to już nie twój problem.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 14:18   #124
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
ja bym chciala zeby mi ktos dal znac ze mnie maz w ciula robi.
Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Ja też.

Finalnie wyszła ta informacja na dobre, ale to dopiero po latach tak widzę. Sama bym się tak nie zachowała, jakoś kompletnie bez klasy mi się to wydaje aby szukać kontaktów (w erze bez FB nie było to łatwe, a i wspólnych znajomych nie było bo inne miasto) i wydzwaniać do obcych osób poświęcając temu swoją energię gdy jest się w takiej rozpaczy. No ale fakt, dobrze, że tak zrobił. Tylko miałam wrażenie, że facet między słowami zawarł przesłanie "abym coś z nim zrobiła aby oni znów mogli być szczęśliwą rodzinką" bo chciał jej wybaczyć, ale wtedy nic już nie chciałam z nim robić.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2014-08-13 o 14:25
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 15:32   #125
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez Aldaeron Pokaż wiadomość
Myślę Dulcedini że pomimo faktu , całkowicie zrozumiałego dodam , że nienawidzisz cały męski ród to jednak ogół facetów w twoim przedziale wiekowym może być tylko zadowolonym że jak to się mówi "wracasz na rynek"

obojętnie jak potoczą się dalej twoje losy , to życzę Ci żebyś przeżyła wiele niesamowitych chwil w twoim nowym życiu i uczynią Cię one silniejszą , i wykorzystasz tą siłę by uczynić twoje kolejne związki z kimś innym czy też powrót do swojego byłego , jeśli tak się ułoży

mam nadzieję że moje słowa pomogą Ci w świadomości że dzięki temu będziesz bardziej przygotowana na niespodzianki życia , cokolwiek się stanie , jesteś zwyciężczynią , mimo że masz świadomość porażki , to jest zupełnie odwrotnie
Dziękuję Ci bardzo, ale sądzę, że na razie na rynek nie wracam Musiałby pojawić się ktoś naprawdę wyjątkowy, bo stwierdziłam, że branie jak dotąd dzieci na wychowanie się nie sprawdza. A z przykrością zauważam, że w moim przedziale wiekowym 2/3 stanowią właśnie te osobniki, tak więc może z układaniem życia poczekam tak do 30stki Może gdybym z Bartoszem spotkała się za 10 lat też to wszystko wygladałoby inaczej, ale stało się jak się stało i czasu nie cofnę. Jestem mu wdzięczna za to tylko, że tak bardzo otworzył mi oczy na fakt, że bez niego też jest życie - i to nawet całkiem niezłe, bo czuję się z dnia na dzień coraz lepiej i mam się czym zająć. Chociaż skłamałbym mówiąc, że już za nim nie tęsknie i nie mam żalu o to co zrobił. Ale wiem, że już nie chciałabym z nim być, choćby przyleciał tu balonem i błagał o przebaczenie.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 15:42   #126
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

nie rozumiem, po co roztrząsacie kwestię powiedzieć-nie powiedzieć, skoro autorka nawet nie wie, co to za kobieta. ma wynająć detektywa, żeby to odkrył? no raczej bez sensu marnować kasę i czas, lepiej odciąć się od tego tematu i zacząć składać do kupy.

autorko, nie rób żadnych założeń odnośnie facetów i nie napinaj się, żeby kogoś poznać na siłę, jak już się otrząśniesz. pamiętaj jednak o tym, że facet nie może być nigdy całym światem i w związku powinna panować zasada wzajemności.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 18:51   #127
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Dulcedini, bardzo mi przykro, że zostałaś tak potraktowana. O takim chamstwie nigdy nie słyszałam, i nie chciałabym znaleźć się na Twoim miejscu, ale rok temu przeżyłam ciężkie rozstanie, dlatego po części wiem, jak się czujesz. Fajnie, że chodzisz na terapię, psycholog może tutaj bardzo pomóc. Najważniejsze to znaleźć sobie jakieś zajęcie, w Twoim przypadku bieganie. Skupić się na czymś innym, wyjechać, np do Stanów skoro masz taką okazję. Komuś się wygadać, by nie leżało Ci to już na sercu i pozbyć się wszystkich rzeczy byłego. Mocno przytulam i życzę powodzenia!
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 19:30   #128
lekkaatletka
Zadomowienie
 
Avatar lekkaatletka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 161
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Autorko, a swoją drogą przebadaj się na HIV i choroby weneryczne..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lekkaatletka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:46   #129
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez lekkaatletka Pokaż wiadomość
Autorko, a swoją drogą przebadaj się na HIV i choroby weneryczne..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To już by była potworna ironia losu..
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 19:59   #130
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Jesteś ładną dziewczyną.
W całym tym układzie wygrana jesteś Ty, choć jeszcze o tym nie wiesz, bo cierpisz.
No bo tak.
Masz dopiero 23 lata i jeszcze sobie spokojnie ułożysz życie.
On się po prostu znudził, jakaś lafirynda za przeproszeniem go w łatwy sposób przyciągnęła seksem i na dłuższą metę oczywiście, że to się nie uda, ten cały ich wielki miłosny związek. On jest w stosunku do niej niezłym małolatem. Niewykluczone zresztą, że facet się obudzi i do Ciebie znowu przyleci, piszcząc, żebyś go przyjęła z powrotem.
Jej należy współczuć, ma syf w małżeństwie i bierze się za kręcenie tyłkiem w ramach rozrywki, bo u niej w związku bida; niezła desperatka. Prędzej czy później do niej też dotrze, że z tej mąki chleba nie będzie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:13   #131
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jesteś ładną dziewczyną.
W całym tym układzie wygrana jesteś Ty, choć jeszcze o tym nie wiesz, bo cierpisz.
No bo tak.
Masz dopiero 23 lata i jeszcze sobie spokojnie ułożysz życie.
On się po prostu znudził, jakaś lafirynda za przeproszeniem go w łatwy sposób przyciągnęła seksem i na dłuższą metę oczywiście, że to się nie uda, ten cały ich wielki miłosny związek. On jest w stosunku do niej niezłym małolatem. Niewykluczone zresztą, że facet się obudzi i do Ciebie znowu przyleci, piszcząc, żebyś go przyjęła z powrotem.
Jej należy współczuć, ma syf w małżeństwie i bierze się za kręcenie tyłkiem w ramach rozrywki, bo u niej w związku bida; niezła desperatka. Prędzej czy później do niej też dotrze, że z tej mąki chleba nie będzie.
Dziękuję Ci bardzo chociaż muszę przyznać, że ta sytuacja obniżyła moją samoocenę o jakieś 70%... Nie wiem czy będzie chciał do mnie wrócić - sądzę raczej, że honor mu na to nie pozwoli. A ja na pewno nie przyjęłabym go na "starych zasadach", bo za dużo przecierpiałam i cierpię nadal. Podejrzewam, że on naprawdę się zadłużył (albo tak mu sie obecnie wydaje, bo wiadomo jak jest na początku), a co do zamiarów tej kobiety, to nie mam pojęcia. On sam powiedział mi, że zdaje sobie sprawę z tego, że może zostać sam, ale mimo wszystko nie chciałby do mnie wrócić, więc odebrałam to jednoznacznie i na nic się nie nastawiam.
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 20:16   #132
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Nie nastawiaj się. Po co Ci facet na dłuższą metę który tak łatwo zastąpił Cię kimś innym. Niech spada.
Życzę Ci szczęścia i żebyś nie czekała zbyt długo na nową miłość.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 20:48   #133
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie, bo nie pomagają mi już rozmowy z rodziną i przyjaciółmi.. Wiem, że oni mogą nie być obiektywni w ocenie całej sytuacji.
Byłam z nim 4 lata, mieszkaliśmy ze sobą od dwóch. On ma teraz 23 lata i zostawił mnie z dnia dzień dla kobiety, którą poznał (jak twierdzi) 2-3 miesiące temu... Ona ma 31 lat i męża. Rozsypał mi się cały świat. Nic na to nie wskazywało. Mieszkaliśmy razem tyle czasu, byłam bardzo żyta z jego rodziną. Mieliśmy mnóstwo planów, w październiku mieliśmy wyjechać na rok do Stanów, już wzięłam urlop dziekański.. I nagle cios jakby mi ktoś dał po twarzy. Nikt z naszych znajomych nie chce w to uwierzyć, byliśmy uznawani ze naprawdę udaną parę. Najgorsze w tym wszystkim, że on potrafił żyć jednocześnie ze mną i z nią. Wracał do domu i kładł się ze mną do łóżka. Teraz chowa głowę w piasek i nawet nie chce ze mną rozmawiać - jedyne co ciągle powtarza, to że już mnie nie kocha. Próbowałam prosić go o to żeby dał nam szansę - jak grochem o ścianę.
Nie wiem co mam teraz zrobić. Nienawidzę go i kocham jednocześnie - nawet nie wiem kim jest ta kobieta, gdzie ją poznał i kiedy. Wiem tylko, że ma 31 lat i męża z którym "planuje się rozstać".
Jak można tak zniszczyć komuś życie? Jak można po tylu latach tak bardzo nie liczyć się z uczuciami tej drugiej osoby i nawet nie dać szansy?
Może to nie jest odpowiedź jakiej byś teraz oczekiwala, ale daj sobie spokoj, nie ma sensu walczyc o kogos takiego....3 lata temu byłam w identycznej sytuacji,probowalam przekonac go rozmowa, płaczem,awanturami,ale on z dnia na dzien odszedł. Powiedzial, że mnie nie kocha i teraz jest tylko ona. Dzis zaluje takiego upokarzania sie,ale wiem tez jak sie czujesz. Trzymaj sie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 23:37   #134
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Może to nie jest odpowiedź jakiej byś teraz oczekiwala, ale daj sobie spokoj, nie ma sensu walczyc o kogos takiego....3 lata temu byłam w identycznej sytuacji,probowalam przekonac go rozmowa, płaczem,awanturami,ale on z dnia na dzien odszedł. Powiedzial, że mnie nie kocha i teraz jest tylko ona. Dzis zaluje takiego upokarzania sie,ale wiem tez jak sie czujesz. Trzymaj sie
Hm, nie płaczę i nie robię awantur, nie żebrzę o kontakt z nim.. Ale cóż, mamy ten jakiś tam kontakt. Wiem, że to głupie, ale jednak mam przeczucie, że to jest z jego strony chwilowe. Że oddaliliśmy się od siebie tak bardzo, że on po prostu potrzebował odskoczni, a jako że nawinęła się przypadkowo inna, to stał się podatny i uległ. Bardzo za nim tęsknię i boję się, że nadal chcę z nim być i byłabym mu skłonna wybaczyć. Wiem już co robiłam źle - wiem co on robił źle. Żal mi paskudnie tego, że nie zawalczyliśmy o Nas, bo mogliśmy zbudować coś fajnego, gdyby tylko on wykrzesał z siebie nieco chęci. Nie chcę mu już o tym opowiadać, bo on wtedy tylko mnie przeprasza i mówi, że mnie nie kocha, koniec i kropka. Tylko ja nie rozumiem - jak można się tak prosto "odkochać" po 4 latach?
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 23:56   #135
Tygri
Raczkowanie
 
Avatar Tygri
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 250
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Nawet gdybyście się oddalili to nie usprawiedliwia go to, że zastąpił sobie Ciebie inną. Ty jakoś nie znalazłaś sobie żadnego innego faceta. Jesteś kolejną z tysięcy kobiet, która jest tak naiwna. Jeśli ktoś kogoś kocha to nie będzie całował i dotykał innej osoby (chyba, że w związku ma się ustalone takie zasady i jest to tzw. "otwarty związek" ale Twój raczej taki nie był). To moje zdanie, ale myślę, że większość ludzi tak uważa i tak ma. Jak bardzo trzeba nic nie czuć do swojego partnera by zatracić się z inną osobą To nie była zdrada po pijaku tylko romans, emocjonalna zdrada I nawet jakby nie było seksu to jednak on po prostu stwierdził, że odchodzi i poszedł do innej... to już świadczy o tym jak bardzo Cię Kochał.

Tak się zdarza. Związki się rozpadają i nic na to nie poradzisz. Tak bywa, nie każdy związek trwa już na zawsze.

Edytowane przez Tygri
Czas edycji: 2014-08-13 o 23:57
Tygri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 12:08   #136
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Hm, nie płaczę i nie robię awantur, nie żebrzę o kontakt z nim.. Ale cóż, mamy ten jakiś tam kontakt. Wiem, że to głupie, ale jednak mam przeczucie, że to jest z jego strony chwilowe. Że oddaliliśmy się od siebie tak bardzo, że on po prostu potrzebował odskoczni, a jako że nawinęła się przypadkowo inna, to stał się podatny i uległ. Bardzo za nim tęsknię i boję się, że nadal chcę z nim być i byłabym mu skłonna wybaczyć. Wiem już co robiłam źle - wiem co on robił źle. Żal mi paskudnie tego, że nie zawalczyliśmy o Nas, bo mogliśmy zbudować coś fajnego, gdyby tylko on wykrzesał z siebie nieco chęci. Nie chcę mu już o tym opowiadać, bo on wtedy tylko mnie przeprasza i mówi, że mnie nie kocha, koniec i kropka. Tylko ja nie rozumiem - jak można się tak prosto "odkochać" po 4 latach?
Biedny misiaczek, taki podatny na wdzięki tej wstrętnej jędzy, która go uwiodła.
pewnie, że możesz mu wybaczyć, zawsze może sobie znowu "odskoczyć", gdy zechce stać się podatny.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:54   #137
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Zostawił mnie dla mężatki.

Cytat:
Napisane przez Dulcedini Pokaż wiadomość
Hm, nie płaczę i nie robię awantur, nie żebrzę o kontakt z nim.. Ale cóż, mamy ten jakiś tam kontakt. Wiem, że to głupie, ale jednak mam przeczucie, że to jest z jego strony chwilowe. Że oddaliliśmy się od siebie tak bardzo, że on po prostu potrzebował odskoczni, a jako że nawinęła się przypadkowo inna, to stał się podatny i uległ. Bardzo za nim tęsknię i boję się, że nadal chcę z nim być i byłabym mu skłonna wybaczyć. Wiem już co robiłam źle - wiem co on robił źle. Żal mi paskudnie tego, że nie zawalczyliśmy o Nas, bo mogliśmy zbudować coś fajnego, gdyby tylko on wykrzesał z siebie nieco chęci. Nie chcę mu już o tym opowiadać, bo on wtedy tylko mnie przeprasza i mówi, że mnie nie kocha, koniec i kropka. Tylko ja nie rozumiem - jak można się tak prosto "odkochać" po 4 latach?
Wiem ze ciezko zamknac ci ten rodzial. Zawsze tak jest. W innych okolicznosciach ale rowniez i mnie facet kiedys zostawil i rowniez ja mialam nadzieje, wszystko przeanalizowalam i myslalam o tym co mozna naprawic. Wierz mi jednak zw lepiej bedzie jak nie dasz mu kolejnej szansy nawet jakby chxial.
Mam nadzieje ze poprosi cie o nia gdy Ty juz dawno zamkniesz rozdzial z jego imieniem i bedzies szczesliwa bo wtedy sie nie ugniesz. Zasada, ze nie wchodzi sie 2x do tej samej rzeki ma naprawde solidne podstawy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-14 14:54:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.