studia wawa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-25, 10:40   #1
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97

studia wawa


hej, pisze do was w sprawie mojej kolezanki ktora niestety z pewnej przyczyny nauczycielskiej jako by to nie było konfliktowej obala polski ustny z czego z innych przedmiotow miała dobre wyniki po 70% ....otoz problem w tym ze ta dziewczyna bardzo chce isc na studia prywatne nie studium itp bo to ja nie interesuje ... tylko normalne prywatne studia od października ...i oto moje pytanie gdzie są w warszawie szkoły które przyjmuja na tzw warunkowym przyjęciu ze swiadectwo donosi sie w pozniejszym terminie ...bardzo mi zalezy abyscie pisały co wiece ....jedyna szkoła którą znam i ma taki system to Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania ..lecz niestety te studia nie ida w jej kierunku .....bardzo bym prosiła was o pisanie info na temat tego gdzie mozna sobie załatwic takie warunkowe przyjęcie....z góry wam dziękuje....podrawiam
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 11:02   #2
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: studia wawa

Co to znaczy z przyczyny nauczycielskiej?
Wydaje mi się że matura z polskiego jest tak banalna, że oblać można jedynie na własne życzenie- jeśli oczywiście mówimy o nowej maturze, bo stara to troche inna historia.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 11:56   #3
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: studia wawa

no wałsnie na własne zyczenie....jest proste...a ta laska umiała wszystko na temat ktory maiała ..odpowiedziała na kazde 3 pytania własciwie wyczerpująca....no ale skladu komsji nie mozna wybrac ...a jak na dziewczyne najechała własna wychowawczyni ze jest idiotka debilka głupia baba i ze wogole all tydzien przed matura to ta sie obronioc musiaa wiec jej powiedziawła c o niej mysli a ze w komsji siedziała wychowawczyni kolezanka to ja oblała ..proste....myslisz ze nauczyciele ktorzy lubili ucznoio nie podciagali punktow...robili to a tym ktorych nie loubili obnizali i taka jest prawada....nie wiem czy ty masz cos wspolnego z nowa maturą ....ale ja i wiele moich znajomych miało ...i przypadki były takie a nie inne az szkioda gadac w jakim kraju zyjemy i co ludzie ktorzy powinni byc uczciwi czyli nauczyciele potrafia z robic z ucznia ....
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 12:24   #4
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: studia wawa

wracamy do tematu ....prosze o nfo na temat szkół.
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 13:31   #5
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: studia wawa

up up up
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 13:57   #6
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: studia wawa

Owszem zdawałam nową maturę ja jaki wiele moich znajomych, więc zdecydowanie za bardzo wierzysz koleżance. W komisji są trzy osoby w tym jedna z zewnątrz, i żaden nauczyciel który nie jest samobójcą nie zrobił by czegoś takiego jak mówisz- bo to można rozdmuchać na całe województwo, zrobić z tego dym, aferę, koniec swiata i generalnie burzę z piorunami.
Więc historia rozbawiła mnie do łez.
A co do szkół to proponowałabym poprostu podzwonić i popytać czy taką formę rekrutacji prowadzą.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 18:53   #7
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: studia wawa

może cibie rozbawiła....ale ją napewno nie bo dziewczyna miła same 4 i 5 na swiadectwie i z reszty egzaminu po 70% więc tepa nie była i wiedze miła dużą więc nie wiem czemu oceniasz kogoś po tym co przeczytałaś .....
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-25, 18:56   #8
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: studia wawa

a owszem odwolania były ..i co z tego.....jak sprawa ucichła przez dyrektora bo to zła sława dla szkoły a gdy walczyli dalej to cke i oke nie chiało miec kolejnego skandlau z nowa maturą.....
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-25, 22:12   #9
Evvelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 97
Dot.: studia wawa

uppppppp
Evvelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.