Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobrych firm - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 09:39   #1
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187

Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobrych firm


Witam wszystkie Wizażanki

Prawie każda z nas zna lub kojarzy sklepy sieci PEPCO - jak ja to nazywam sklepy w stylu "wszystko i nic". Ale nie każda kobieta/dziewczyna wie, że w tych sklepach można dostać za grosze kosmetyki takich firm jak Maybelline, Astor, Isa Dora, Rimmel, Miss Sporty, Constance Carroll.

Wątek ma charakter informacyjny - można pisać jakie kosmetyki i w których sklepach w Polsce zakupiłyśmy - niech inne Wizażanki się o tym dowiedzą fajna sprawa

moje zakupy:

Pepco Inowrocław ul. E.Plater:


błyszczyk Astor Liquid Care - 7,99
pomadka Astro VIP - 7,99

Pepco Poznań, Osiedle Czecha:


- zestaw tusz Maybelline Lash Stiletto + kremowa kredka do oczu Maybelline Color Stiletto - 14,99
- lakier do paznokci Rimmel lasting finish - 7,99
- kredka do oczu (wysuwana) Astor - 2,99
- kredka do oczu (wysuwana) Miss Sporty - 2,99
- puder Constance Carroll - 4,99
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:21   #2
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

dobry wątek ja się póki co czaję na puder mineralny wet'n'wild za 7,99 zł
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:24   #3
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

jest ich sporo - tych mineralnych i zwykłych podkładów, ale osobiście nigdy nie używałam
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:32   #4
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Chyba w Krakowie nie ma tych sklepów
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:40   #5
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

z tego co widzę na stronie
http://www.pepco.pl/sklepy/m/krak-ow-284


to jest:

Kraków, ul. Bohaterów Września 26

Kraków, Jerzmanowskiego 38

Edytowane przez SamSzef
Czas edycji: 2011-02-16 o 10:44
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:44   #6
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
z tego co widzę na stronie
http://www.pepco.pl/sklepy/m/krak-ow-284


to jest:

Kraków, ul. Bohaterów Września 26
O kurczęnie wiem o nich bo ja mieszkam dokładnie w środku między nimi i to nie tereny na których bywam ale teraz muszę zacząć
Dziękuję
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:56   #7
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
O kurczęnie wiem o nich bo ja mieszkam dokładnie w środku między nimi i to nie tereny na których bywam ale teraz muszę zacząć
Dziękuję
Proszę bardzo - wątek właśnie ma na celu poszerzenie wiedzy na temat co ciekawego można znaleźć w pepco (ja na przykład normalnie nic tam nie kupuję, a o kosmetykach dowiedziałam się z YT od Użytkowniczki, która robi fajne "urodowe" filmiki - MakijazeKasiD - swoją drogą bardzo polecam)

tylko proszę się nie rozczarować. asortyment w różnych sklepach jest inny i to co znalazłam w Poznaniu niekoniecznie musi być też w innych miastach, ale myślę, że warto się wybrać. Kosmetyki przeważnie są gdzieś obok kas.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 13:06   #8
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
Proszę bardzo - wątek właśnie ma na celu poszerzenie wiedzy na temat co ciekawego można znaleźć w pepco (ja na przykład normalnie nic tam nie kupuję, a o kosmetykach dowiedziałam się z YT od Użytkowniczki, która robi fajne "urodowe" filmiki - MakijazeKasiD - swoją drogą bardzo polecam)

tylko proszę się nie rozczarować. asortyment w różnych sklepach jest inny i to co znalazłam w Poznaniu niekoniecznie musi być też w innych miastach, ale myślę, że warto się wybrać. Kosmetyki przeważnie są gdzieś obok kas.
Dlatego lubię czytać Wizaż bo zawsze się czegoś fajnego dowiem
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:16   #9
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Najlepiej wklejajcie zdjęcia tych produktów jeszcze jeśli to nie problem,bo zawsze to jakieś ułatwienie i np można też porównac składy
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 17:26   #10
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

O kosmetykach w Pepco jest sporo na wątku o Pepco na forum Moda.

Z kosmetykami to jest tak,że niektóre są dostępne w jednych sklepach,w innych ich w ogóle nie ma. Nie ma także reguły,że w danym okresie można jakieś kosmetyki dostać we wszystkich Pepco. Różnice są także w cenie produktów na terenie kraju. I na koniec-produkty te do najświeższych nie należą
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 18:35   #11
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

sprawdziłam daty ważności i jest ok, kosmetyki nie uczulają ani nie powodują żadnych wyprysków, zaczerwienień.

cały czas podkreślam, że z asortymentem różnie bywa - sama to zauważyłam będąc w ciągu 4 dni w różnych pepco w dwóch innych miastach

osoby, które zajmują się profesjonalnie makijażem i miały okazję zakupić kosmetyki w pepco chwalą sobie i nie zgłaszają zastrzeżeń. Zresztą - bez względu na to jaki to sklep, jeśli jakiś kosmetyk wydaje się Tobie podejrzany czy przeterminowany to go po prostu nie kupujesz.

http://hosting-zdjec.pl/view.php?fil...1611192236.jpg

http://hosting-zdjec.pl/view.php?fil...1611192101.jpg

http://hosting-zdjec.pl/view.php?fil...1611192038.jpg

http://hosting-zdjec.pl/view.php?fil...1511200944.jpg

http://hosting-zdjec.pl/view.php?fil...1511200842.jpg

http://hosting-zdjec.pl/view.php?fil...1511200822.jpg
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 19:03   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
sprawdziłam daty ważności i jest ok, kosmetyki nie uczulają ani nie powodują żadnych wyprysków, zaczerwienień.
Napisałam,że nie są najświeższe co nie oznacza,że są przeterminowane. Większości z kosmetyków jakie są sprzedawane w Pepco chyba w dekalkulatorach nie ma Więc ciężko sprawdzić czy produkt Constance Caroll jest przeterminowany czy nie.

Z obserwacji mojego Pepco mogę powiedzieć,że:
-80% lakierów rozdziela
-większość błyszczków to tzw. "skamieliny" lub się rozdzielają
-o tym,że kosmetyki nie są świeże świadczy też fakt daty wprowadzenia danego kosmetyku na rynek,bo widziałam błyszczki Bourjois (takie srebrne ciężkie medaliony),które parę lat temu weszły na rynek i były na nim przez krótki czas; dużo jest tam także kosmetyków już wycofanych z rynku; np. czasami są cienie,które nadal są na rynku,ale już w innych opakowania.

Cytat:
osoby, które zajmują się profesjonalnie makijażem i miały okazję zakupić kosmetyki w pepco chwalą sobie i nie zgłaszają zastrzeżeń.
A kto konkretnie? Poza Kasią,którą podałaś w w swoim pierwszym poście z nikim takim się nie spotkałam
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2011-02-16 o 19:07
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:34   #13
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość

Z obserwacji mojego Pepco mogę powiedzieć,że:
-80% lakierów rozdziela
w pepco w którym ja zakupiłam lakier takiego problemu nie ma (może te w Twoim pepco leżą za długo, albo faktycznie coś jest z nimi nie tak). lakier trzyma się na paznokciach świetnie - wytrzymał porządki domowe i kilkakrotne zmywanie naczyń.
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość

-większość błyszczków to tzw. "skamieliny" lub się rozdzielają
zakupiony przeze mnie błyszczyk Astor Liquid Care jest świeży o czym świadczy jego konsystencja i zapach - porównałam w normalnej drogerii - bez różnicy, pomadka Astor Vip - podobnie. Ale fakt, że jest wiele uszkodzonych, "niepewnych" pomadek - ale to głównie firmy Miss Sporty. Z tego co patrzyłam pomadki Isa Dora też są ok.
Dodam, że mam dosyć wrażliwą cerę i skórę na ustach - po uzywaniu wyżej wymienionych produktów Astor nic mi nie jest.

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
-o tym,że kosmetyki nie są świeże świadczy też fakt daty wprowadzenia danego kosmetyku na rynek,bo widziałam błyszczki Bourjois (takie srebrne ciężkie medaliony),które parę lat temu weszły na rynek i były na nim przez krótki czas; dużo jest tam także kosmetyków już wycofanych z rynku; np. czasami są cienie,które nadal są na rynku,ale już w innych opakowania.
tak, był jeden medalion - szczerze nie spojrzałam w jakim stanie było to, co było w środku medalionu. co do cieni - większość to te same opakowania co w normalnych drogeriach

poza tym jak pisałam wcześniej - nawet w normalnej drogerii jak kosmetyk wydaje ci się podejrzany to nie kupujesz. Mało to wyprzedaży w rossmanie albo w naturze (w kujawsko pomorskim są drogerii tej sieci), których kosmetyki pozostawiają wiele do życzenia?

Trzeba mieć oczy i patrzeć oraz mądrze wybierać.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:45   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
w pepco w którym ja zakupiłam lakier takiego problemu nie ma (może te w Twoim pepco leżą za długo, albo faktycznie coś jest z nimi nie tak). lakier trzyma się na paznokciach świetnie - wytrzymał porządki domowe i kilkakrotne zmywanie naczyń.
Nie leżą za długo,bo przychodzą już w takim stanie Rimmela lakiery i odżywki też tam kupowałam-niczym się nie różnią od tych w innych drogeriach,a to czy lakier długo na paznokciach się utrzymuje to raczej sprawa indywidualna.

Cytat:
zakupiony przeze mnie błyszczyk Astor Liquid Care jest świeży o czym świadczy jego konsystencja i zapach - porównałam w normalnej drogerii - bez różnicy, pomadka Astor Vip - podobnie. Ale fakt, że jest wiele uszkodzonych, "niepewnych" pomadek - ale to głównie firmy Miss Sporty. Z tego co patrzyłam pomadki Isa Dora też są ok.
Dodam, że mam dosyć wrażliwą cerę i skórę na ustach - po uzywaniu wyżej wymienionych produktów Astor nic mi nie jest.
U mnie pomadki w Pepco świeższe niż błyszczki

Cytat:
tak, był jeden medalion - szczerze nie spojrzałam w jakim stanie było to, co było w środku medalionu. co do cieni - większość to te same opakowania co w normalnych drogeriach
Napisałam,że medalion pojawił się na rynku parę lat temu. U mnie ten błyszczyk na pierwszy rzut oka wygląda ok,ale trzeba się liczyć z tym,że produkowany był kilka lat temu.



I jeszcze raz napisze-polecam wątek o miłośniczkach Pepco na forum Moda-sporo tam informacji o dostępnych w tej sieci kosmetykach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:51   #15
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie leżą za długo,bo przychodzą już w takim stanie Rimmela lakiery i odżywki też tam kupowałam-niczym się nie różnią od tych w innych drogeriach,a to czy lakier długo na paznokciach się utrzymuje to raczej sprawa indywidualna.
ja sobie chwalę ten lakier
Cytat:
U mnie pomadki w Pepco świeższe niż błyszczki
tak jak pisałam wcześniej z błyszczyków były tylko te Astor Liquid, świeże jak ta lala

Cytat:

I jeszcze raz napisze-polecam wątek o miłośniczkach Pepco na forum Moda-sporo tam informacji o dostępnych w tej sieci kosmetykach
widziałam - ale to wątek o miłośniczkach pepco i ciężko wyłuskać posty tylko o kosmetykach, dziewczyny piszą tam o ciuchach i innych pepcowych produktach
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:46   #16
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
O kosmetykach w Pepco jest sporo na wątku o Pepco na forum Moda.

Z kosmetykami to jest tak,że niektóre są dostępne w jednych sklepach,w innych ich w ogóle nie ma. Nie ma także reguły,że w danym okresie można jakieś kosmetyki dostać we wszystkich Pepco. Różnice są także w cenie produktów na terenie kraju. I na koniec-produkty te do najświeższych nie należą
To tak jak w TK Maxx - mało estetyczny wygląd kosmetyków który nie zachęca do kupna, w TK Maxx nawet daty nie można się dopatrzeć.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
sprawdziłam daty ważności i jest ok, kosmetyki nie uczulają ani nie powodują żadnych wyprysków, zaczerwienień.

cały czas podkreślam, że z asortymentem różnie bywa - sama to zauważyłam będąc w ciągu 4 dni w różnych pepco w dwóch innych miastach

osoby, które zajmują się profesjonalnie makijażem i miały okazję zakupić kosmetyki w pepco chwalą sobie i nie zgłaszają zastrzeżeń. Zresztą - bez względu na to jaki to sklep, jeśli jakiś kosmetyk wydaje się Tobie podejrzany czy przeterminowany to go po prostu nie kupujesz.
Osoby które zajmują się profesjonalnym makijażem stronią od drogeryjnych kosmetyków, nie mówiąc już o Outletowych....
Profesjonaliści wybierają kosmetyki profesjonale i trwałe do tych celów np marki Kryolan lub Mac więc nie wiem skąd takie wiadomości
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:50   #17
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

dzięki, przejadę się tam, żeby poszukać minerałów
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:57   #18
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
To tak jak w TK Maxx - mało estetyczny wygląd kosmetyków który nie zachęca do kupna, w TK Maxx nawet daty nie można się dopatrzeć.
dla mnie TH Maxx to głównie ciuchy, akcesoria i dodatki, a nie kosmetyki.

mówcie co chcecie, ale ja jestem zadowolona, że mogę kupić kosmetyki dobrych firm w dobrym stanie, które nie są przeterminowane i zapłacić 50zł a nie 150zł.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:59   #19
Alejandro
Rozeznanie
 
Avatar Alejandro
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 893
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość
dobry wątek ja się póki co czaję na puder mineralny wet'n'wild za 7,99 zł
Nie czaj się tylko kupuj! Jak dla mnie świetny. U mnie nie ma Pepco, ale można je dostać w Euroshopie. Szkoda tylko, że wszyscy zawsze wykupują mój kolorek. Co do zakupów w Pepco - polecam rozświetlacz z Collection 2000 : 9, 99 zł ; ))
Alejandro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 21:04   #20
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Nie czaj się tylko kupuj! Jak dla mnie świetny. U mnie nie ma Pepco, ale można je dostać w Euroshopie. Szkoda tylko, że wszyscy zawsze wykupują mój kolorek. Co do zakupów w Pepco - polecam rozświetlacz z Collection 2000 : 9, 99 zł ; ))
hmm o euroshopie nie wiedziałam muszę zobaczyć co tam mają
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:29   #21
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
dla mnie TH Maxx to głównie ciuchy, akcesoria i dodatki, a nie kosmetyki.

mówcie co chcecie, ale ja jestem zadowolona, że mogę kupić kosmetyki dobrych firm w dobrym stanie, które nie są przeterminowane i zapłacić 50zł a nie 150zł.
Kosmetyki to cały dział. A możesz dac przykład?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:49   #22
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Kosmetyki to cały dział. A możesz dac przykład?
tak - za moje ostatnie zakupy kosmetyków w pepco zapłaciłam w sumie ok.49zł, sklepowa wartość tych kosmetyków (sugerując się cenami z KWC to około 145zł)
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 06:46   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
mówcie co chcecie, ale ja jestem zadowolona, że mogę kupić kosmetyki dobrych firm w dobrym stanie, które nie są przeterminowane
Napisałaś w jednym z wcześniejszych postów,że sprawdziłaś daty produkcji tych kosmetyków.W takim razie moje pytanie-gdzie je sprawdziłaś?

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
tak - za moje ostatnie zakupy kosmetyków w pepco zapłaciłam w sumie ok.49zł, sklepowa wartość tych kosmetyków (sugerując się cenami z KWC to około 145zł)
Jeżeli mamy kosmetyk wycofany ze sprzedaży,w starym opakowaniu to jego wartość rynkowa spada, już nie jest taka jak kosmetyku,który wyjechał z fabryki 3 dni temu. Trudno mówić,że np. tusz DiorShow sprzed 5 lat jest wart tyle sam co ten sprzed pół roku.

Ja do Pepco mam taką puentę-iść,zobaczyć i samemu ocenić co jest,ale trzeba się liczyć z tym,że za niską kwotę nikt nam nic za darmo nie da i jest ku temu jakiś powód
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 07:11   #24
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

ale nikt nic za darmo tam nie daje.

po kosmetykach widać czy są przeterminowane czy nie, czy były dobrze przechowywane - przynajmniej ja to widzę. błyszczyki i pomadki nieświeże mają bardzo specyficzny zapach, niektóre wręcz śmierdzą i konsystencja też jest nie taka jak trzeba.

Podkładów w Pepco nie kupiłam i raczej tego nie zrobię, bo mam swoje sprawdzone typy.

trzeba pamiętać, że producenci kosmetyków dają datę ważności krótszą niż tak naprawdę kosmetyk jest ważny a i tak mówimy tu o latach (w przypadku kosmetyków kolorowych rzecz jasna).
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 08:54   #25
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez Alejandro Pokaż wiadomość
Nie czaj się tylko kupuj! Jak dla mnie świetny. U mnie nie ma Pepco, ale można je dostać w Euroshopie. Szkoda tylko, że wszyscy zawsze wykupują mój kolorek. Co do zakupów w Pepco - polecam rozświetlacz z Collection 2000 : 9, 99 zł ; ))
a jaki masz kolor?


jeeezu, dziewczyny po co te kłótnie? autorka założyła wątek, my się chcemy udzielac i kupować te wasze ''nieświeże'' kosmetyki - ja bynajmniej na niektóre się skusiłam i skuszę, więc po co takie gadanie? to wątek nie o tym, czy są świeże, czy nie, bo w normalnych drogeriach też się czasem spotkałam z wyprzedażami a tam rozwarstwiony lakier. chyba każdy zdaje sobie sprawę co kupuję, jedni kupią, inni zrezygnują. po co zaśmiecać wątek kłótniami?
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/

Edytowane przez Naaataaaleczkaaa
Czas edycji: 2011-02-17 o 08:55
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 10:40   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez SamSzef Pokaż wiadomość
ale nikt nic za darmo tam nie daje.
No tak,ale cały czas nie odpowiadasz na moje pytanie:

Cytat:
Napisane przez SamSzef
sprawdziłam daty ważności i jest ok
Cały czas nie uzyskałam odpowiedzi jak rozkodowałaś daty produkcji,a dowiem się z chęcią nie tylko ze względu na produkty w Pepco,ale ogólnie

Cytat:
Napisane przez Naaataaaleczkaaa Pokaż wiadomość

jeeezu, dziewczyny po co te kłótnie? autorka założyła wątek, my się chcemy udzielac i kupować te wasze ''nieświeże'' kosmetyki - ja bynajmniej na niektóre się skusiłam i skuszę, więc po co takie gadanie? to wątek nie o tym, czy są świeże, czy nie, bo w normalnych drogeriach też się czasem spotkałam z wyprzedażami a tam rozwarstwiony lakier. chyba każdy zdaje sobie sprawę co kupuję, jedni kupią, inni zrezygnują. po co zaśmiecać wątek kłótniami?
Napisałam swoje ogólne spostrzeżenia o kosmetykach w moim Pepco,z które autorka wątku zaczęła rozbijać i negować jedno po drugim, a ja jej tylko odpowiedziałam na zarzuty Ja już nie mam zamiaru się pisać dalej,bo napisałam wszystko co chciałam, łącznie z tym,że kupowałam w Pepco kosmetyki,ale zdaje sobie sprawę z tego skąd ta niska cena wynika
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:31   #27
wiorka_kokosowa
Raczkowanie
 
Avatar wiorka_kokosowa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 57
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

A ja nigdy nie byłam w tym Pepco, ale jako że otworzyli niedawno ten sklep niedaleko mnie, to dziś pójdę. Przeterminowane czy nie, chętnie pooglądam
wiorka_kokosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 12:37   #28
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Cytat:
Napisane przez wiorka_kokosowa Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie byłam w tym Pepco, ale jako że otworzyli niedawno ten sklep niedaleko mnie, to dziś pójdę. Przeterminowane czy nie, chętnie pooglądam
są ok
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:38   #29
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

Ja czasem robię naloty na pepco w moim miescie i co moge powiedziec:
kupilam 3 pomadki isadora - bardzo ładne kolory, akurat na topie były w zimie, kazda kosztowała chyba 7 zł.
Kupiłam tez kredki do ust chyba z rimmela, tez dosc tanie, kolo 7 zł
tusz do rzesz maybelline wodoodporny ale nazy nie pamietam
błyszczyk nie paietam nazwy
kilka mini paletek cieni colection 2000 oraz pojedyncze cienie z isadory
pomadki z rimmela i bourjois
zalotkę

Nie mogę narzekać, wiekszosz z tych kosmetykow była naprawde dobra i nieprzeterminowana, choc nie były to jakies super rzeczy, choc na pewno tanio kupione.
z tego wszystkiego nie polecam paletek colection 2000, bo pigmentacje maja zerowa, trzeba je wrecz skrobac, zeby uzyskac jakikolwiek efekt.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:54   #30
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Kosmetyczne hity w Pepco - czyli jak za parę groszy kupić oryg.kosmetyki dobryc

a u mnie w Pepco nie ma kosmetykow chyba ze to niedawno wprowadzili
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-29 17:55:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.