Nie zdałam na studia!! Buuu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-07, 12:26   #1
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Unhappy

Nie zdałam na studia!! Buuu


Jestem załamana, wlasnie sprawdziłam wyniki egzaminu i sie okazało, ze sie nie dostałam!! Co tu teraz robić?? Tak chcialam się dostać, chyba będę płakać . Pozostaje mi isc terazna studium, bo gdzie pójdę?? Buuuuuuuuuuuuuuuu, ale jestem smutna
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 12:52   #2
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Moze udaloby ci sie jeszcze pojsc na wieczorowke, badz zaoczne?? Szkoda roku...
Nie smuc sie, choc wiem ze latwo mi mowic....
dzis juz dosc smutku na tym swiecie.. ot np Londyn..
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:10   #3
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Hanka , wiem, że top łączy się z niemałymi kosztami , ale może spróbuj iśc na zaoczne lub wieczoreowe z tego przedmiotu , potem przeciez istnieje możliwośc na przeniesienie się na dzienne. Nie załamuj się!!!!!
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:23   #4
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

dziewczyny mają racjęnie ma sensu się zamartwiać bo to i tak nic w tej sytuacji nie pomoże.musisz stanąć na nogi i poszukać najlepszego rozwiązania!silna przecież z ciebie dziewczynka!
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:28   #5
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

głowa do góry..zawsze mozna pójść za zaoczne bądz wieczorowe.J atez z niecierpliwościa oczekuje na wyniki testu bo takowy miałam na medycznej i gdzyby (nie daj Boże) nie poszło po mojej mysli to pojde do studium medycznego a za rok znowu spróbuje bo szkoda zmarnowac roku.A co maja zrobic ludzie którzy nie zdali matury?ci to dopiero maja problem.Powodzenia
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:32   #6
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Wink Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Wiem co czujesz, bo identyczną sytuacje przechodziłam rok temu. Było mi smutno i gdyby nie rodzina i chłopak to pewnie w ogóle bym się załamała jaka jestem beznadziejna. Jednak rodzice byli w stanie pokryć mi studia wieczorowe i jestem teraz niesamowicie im za to wdzięczna! Jest ciężko ale jestem tam gdzie marzyłam.Mam rewelacyjną grupe i świetnie się zgraliśmy. Wiesz...głowa do góry ! To nie jest koniec świata. Moja rada...znajdź sobie jakąś prace na wakacje albo jakieś zajęcie abyś nie zadręczała się tym. Najgorzej jest siedzieć i rozpamiętywać.
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:34   #7
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Jest jeszcze tyle mozliwości- ja też kiedy zdawałm na dzienne nie dostałam się- a teraz jestem na zaocznych i cieszę się jak głupia.
Mam dobrą prace, mieszkam sama, utrzymuje się- stałam sie samodzielna. Teraz studia dzienne były by ale mnie koszmarem- do 25 roku życia mieszkać z rodzicami
Głowa go gory- a jesli bardzo ci zależy to tak jak dziewczyny pisały najpierw mozesz iść na wieczorowe albo na studium a za rok znowu startować.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 13:35   #8
martika1
Raczkowanie
 
Avatar martika1
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Nie wiem gdzie chciałaś studiować, ale na niektórych uczelniach jeszcze egzaminów nie było ( na UWr większość ma się odbyć np. w przyszłym tygodniu, a dokumenty jeszcze wpływają ), może poszukaj czegoś i spróbój złożyć dokumenty. Względnie może we wrześniu uda się trafić na coś ciekawego jak będzie drugi nabór. Nie załamuj się to nie koniec świata. Ostatecznie pozostaje studium a za rok znowu możesz startować.
martika1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:38   #9
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Spokojnie,to na razie pierwsza lista.To nie oznacza,ze musisz od razu szukac studiow zaocznych - mozesz dostac sie na dzienne.Czesto po pierwszym ogloszeniu wynikow ludzie ktorzy sie dostali,wycofuja sie i stad mozna sie dostac z drugiej listy.Poza tym napisz odwolanie -nie masz nic do stracenia -niekiedy uczelnie biora to pod uwage i przyjmuja parenascie osob wiecej. Jest tez sposob dla cierpliwych -sledzic listy z uczelni -jest mnostwo nowych kierunkow,o ktorych niewiele osob slyszalo i stad prowadza dodatkowy nabor .Bardz dobrej mysli
Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 14:51   #10
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Ja tez sie nie dostałam.Zdawałam na filologie angielska na panstwowej ale bylo 11 osob na jedno miejsce. Troche sie tym podłamałam, ale złozyłam papiery do prywatnej, niedługo rozmowa kwalifikacyjna, no i musze brac kredyt studencki bo czesne i życie w innym miescie... :/
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:20   #11
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez Sophie86
Spokojnie,to na razie pierwsza lista.To nie oznacza,ze musisz od razu szukac studiow zaocznych - mozesz dostac sie na dzienne.Czesto po pierwszym ogloszeniu wynikow ludzie ktorzy sie dostali,wycofuja sie i stad mozna sie dostac z drugiej listy.Poza tym napisz odwolanie -nie masz nic do stracenia -niekiedy uczelnie biora to pod uwage i przyjmuja parenascie osob wiecej. Jest tez sposob dla cierpliwych -sledzic listy z uczelni -jest mnostwo nowych kierunkow,o ktorych niewiele osob slyszalo i stad prowadza dodatkowy nabor .Bardz dobrej mysli
Właśnie miałam o napisać - sprawdzaj listy, bo czytałam, że 10-30 % zakwalifikowanych nie sklada papierów. Więc można się dostać w drugim rzucie Szczególnie, że wiele osób zdaje na kilka kierunków, a jeśli dostania się na kilka, to wiadomo, że tylko jeden zajmą
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 16:32   #12
szczesliwa18
Rozeznanie
 
Avatar szczesliwa18
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gdynia/ Greece - thessaloniki
Wiadomości: 773
GG do szczesliwa18
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

dziewczynki a jak napisac takie odwolanie?? macie jakis wzor????
szczesliwa18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 16:36   #13
schizuko
Raczkowanie
 
Avatar schizuko
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 308
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Ale wpadłam w doła!Ja juz od roku powinnam studiowac a siedzę na dupie i w tym roku pewno też mi nie wyjdzie na dzienne...Cały rok zmarnowałam.Cholera ide po wino!
schizuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:16   #14
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

ja zlozylam papiery na studia w dwoch wiekszych miastach ale nie wiem czy jest jakas szansa dostaac sie z przecietnymi wynikami nowej matury...jak myslicie? ps.zawsze mozna isc na zaoczne i probowac sie przeniesc na dzienne po pierwszym roku...u mnie wyniki beda dopiero 15(!!!!) to czekanie mnie dobija!!
na jaki kierunek chcialas sie dostac bo doszly mnie sluchy za np.na psychologie to startuje 30 osob na miejsce!!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:24   #15
maleńka19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 277
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Hanka20 a na co zdawałaś ??? w jakiej szkole??/
maleńka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:32   #16
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez martika1
Nie wiem gdzie chciałaś studiować, ale na niektórych uczelniach jeszcze egzaminów nie było ( na UWr większość ma się odbyć np. w przyszłym tygodniu, a dokumenty jeszcze wpływają ), może poszukaj czegoś i spróbój złożyć dokumenty. Względnie może we wrześniu uda się trafić na coś ciekawego jak będzie drugi nabór. Nie załamuj się to nie koniec świata. Ostatecznie pozostaje studium a za rok znowu możesz startować.
U autorki wątku mamy chyba do czynienia ze starą maturą,a były inne terminy składania papierów dla tych,którzy zdawali starą maturę i dla tych,którzy zdawali nową


Jak już jesteśmy przy temacie Wyjście awaryjne to powiedzcie mi jak się zostaje wolnym słuchaczem?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:39   #17
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

A może jeszcze dostaniesz się w tym drugim terminie. IWesz niektórzy składali na kilka kierunków i ten który wybrałaś mógł być tylko "na wszelki wypadek" i jeśli na tamte się dostaną, to z tego kierunku cofną papiery i może Ty wskoczysz na ich miejsce. Dowiedz się czegoś o tym w szkole do której zdawałaś. Jeszvcze nie wszystko stracone
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:42   #18
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

A moze rok przerwy? Ja marze o czyms takim po maturce za rok
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 17:58   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez lalesia
A moze rok przerwy? Ja marze o czyms takim po maturce za rok
I co będziesz przez taki rok robić??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-07, 18:05   #20
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez natii4
I co będziesz przez taki rok robić??
Mysle ze jest wystarczajaco duzo rzeczy ktore mozna robic przez rok po prostu taki okres relaxy, odstresowanie i nabranie nowych sil przed ciezkim okresem studiow przynajmniej ja tak to widze...
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:07   #21
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Nos do góry Ja w zeszłym roku też nie zdałam( zdawałam na 3 kierunki). Teraz studiuję zaocznie i pracuję. Wszystko jest do przeskoczenia
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:10   #22
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez lalesia
Mysle ze jest wystarczajaco duzo rzeczy ktore mozna robic przez rok po prostu taki okres relaxy, odstresowanie i nabranie nowych sil przed ciezkim okresem studiow przynajmniej ja tak to widze...
hm ja sie z tym nie zgodze
tak duzo czasu wolnego kusi bardzo szczeegolnie po wysilku typu matura
ale po dwoch miesiacach wszystko zaczyna sie nudzic, wpada sie w rutyne
lepiej przez ten rok zajac sie czyms, jakas prace sobie znalesc, wyjechac nako operka, sprobowac studiowac zaocznie/wieczorowo, byc wolnym sluchaczem
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:23   #23
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez lalesia
Mysle ze jest wystarczajaco duzo rzeczy ktore mozna robic przez rok po prostu taki okres relaxy, odstresowanie i nabranie nowych sil przed ciezkim okresem studiow przynajmniej ja tak to widze...
Właściwie an-si napisała to jak również ja patrzę na taką sytuację.Zdawałam maturę w tym roku.Od 15 kwietnia siedzę w chacie,poza krótkim okresem,gdzie były egzaminy maturalne siedzę w domu i nic nie robię.Z różnych powodów nie mogę iść do pracy ani na staż.Tak więc od prawie 3 miesięcy nie robię nic sensownego i wcale nie jestem z tej sytuacji zadowolona.Cieszyłam się totalnie,że będą to prawdopodobnie najdłuższe wakacje w moim życiu,bo od kwietnia do października(jak dobrze pójdzie),jednak w tej chwili jedynę co mogę powiedzieć to,że serdecznie współczuję wszystkim bezrobotnym,bo takie siedzenie w domu jest wielkim krokiem w tył.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia


Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2005-07-07 o 19:18 Powód: dla spokoju Jelonka
natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:30   #24
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Wierze ze to moze sie w koncu znudzic ja tez na poczatku wakacji po prostu tryskam energia i mam mnostwo zajec (czyt. ogladanie tel, siedzenie na wizazu, czytanie czasopism i opalanie ) ale tak po dluzszym czasie bez wyjazdow zaczynam po malu miec dosc. Teraz jakos to nie nastepuje ale pewnie dlatego ze niezle dal mi w kosc ostatni miesiac szkoly, napsul mi naprawde bardzo duzo nerwow i musze odreagowac ale zaraz i tak wyjezdzam i bedzie dopiero super

mialam na mysli zeby w tym roku przerwy zajac sie juz po otrzasnieciu sie z pierwszej wolnosci czyms konstruktywnym, np znalezc sobie jakas niezobowiazujaca prace, np w salonie kosmetycznym albo sklepie z kosmetykami (to tak apropos tego forum dalam przyklad ) albo tez wyjechac do USA zarobic naprawde sporo kasy. Nie uwazasz ze ten rok tez mozna jakos fajnie spedzic?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:33   #25
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez lalesia
Mysle ze jest wystarczajaco duzo rzeczy ktore mozna robic przez rok po prostu taki okres relaxy, odstresowanie i nabranie nowych sil przed ciezkim okresem studiow przynajmniej ja tak to widze...
W tym co napisałaś wyżej nie zawierały się info o pracy itp Jeżeli korci Cię wyjazd do Ameryki to może lepiej poczytaj najpierw wątek o Emigranckim losie,bo do optymistycznych on nie należy.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:51   #26
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez natii4
Tak więc od prawie 3 miesięcy opier*** się totalnie
Natii, edytuj co? Chyba nie chcemy drugiej gazety z wizażu zrobić.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 18:51   #27
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Natii4 sprawa otrzymania statusu wolnego słuchacza nie jest taka prosta. Przede wszystkim dany kierunek musi mieć limit miejsc dla takich osób a często bywa tak, że niestety takich miejsc nie ma. Poza tym wolny słuchacz płaci za to że jest wolnym słuchaczem a nie ma żadnych praw studenta, bo po prostu nim nie jest. Nie ma legitymacji studenckiej czyli nie ma prawa do jakichkolwiek zniżek, musi zaliczyć wszystkie egzaminy w sesji za pierwszym podejściem... Nieudogodnień jest wiele... Osobiście uważam, że o wiele lepszym wyjściem są studia zaoczne (zawsze można się po 1 roku przenieść na dzienne) niż status wolnego słuchacza, bo jak nie zaliczysz egzaminów wylatujesz, kasa przepada i nic się właściwie nie zyskuje... A często wykładowcy "zlewają" takie osoby...
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 19:21   #28
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez k-n
Natii4 sprawa otrzymania statusu wolnego słuchacza nie jest taka prosta. Przede wszystkim dany kierunek musi mieć limit miejsc dla takich osób a często bywa tak, że niestety takich miejsc nie ma. Poza tym wolny słuchacz płaci za to że jest wolnym słuchaczem a nie ma żadnych praw studenta, bo po prostu nim nie jest. Nie ma legitymacji studenckiej czyli nie ma prawa do jakichkolwiek zniżek, musi zaliczyć wszystkie egzaminy w sesji za pierwszym podejściem... Nieudogodnień jest wiele... Osobiście uważam, że o wiele lepszym wyjściem są studia zaoczne (zawsze można się po 1 roku przenieść na dzienne) niż status wolnego słuchacza, bo jak nie zaliczysz egzaminów wylatujesz, kasa przepada i nic się właściwie nie zyskuje... A często wykładowcy "zlewają" takie osoby...
Cieszę się,że znowu Cię widzę
Tak z ciekawości pytam o ten status wolnego słuchacza,u mnie niestety wizja studiów zaocznych jest raczej bardzo mglista.Pożyjemy zobaczymy co nam los przyniesie w najbliższych dniach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 19:52   #29
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

natii, doskonale cie rozumiem i to ze wakacje pieciomiesieczne moga sie znudzic
ja mam wolne od 9 maja i na poczatku nie posiadalam sie ze szczescia ze w koncu sie wyspie, porobie tyle rzeczy ktore odkladalam na potem, bo przeciez nauka, matura itp
kiedy przyszlo co do czego jakos ten czas zaczal przeciez mi przez palce, nagle wstaje o 12, mija caly dzien a ja nic konkretnego nie zrobilam
brakuje mi takie rytmu w jakim bylam kiedy chodzilam do liceum
wstawalam o ustalonej porze, tydzien biegl wg pewnego schematu
zareczam, zbyt dlugie wakacje moga sie znudzic
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 20:03   #30
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nie zdałam na studia!! Buuu

Cytat:
Napisane przez an-si:)
natii, doskonale cie rozumiem i to ze wakacje pieciomiesieczne moga sie znudzic
ja mam wolne od 9 maja i na poczatku nie posiadalam sie ze szczescia ze w koncu sie wyspie, porobie tyle rzeczy ktore odkladalam na potem, bo przeciez nauka, matura itp
kiedy przyszlo co do czego jakos ten czas zaczal przeciez mi przez palce, nagle wstaje o 12, mija caly dzien a ja nic konkretnego nie zrobilam
brakuje mi takie rytmu w jakim bylam kiedy chodzilam do liceum
wstawalam o ustalonej porze, tydzien biegl wg pewnego schematu
zareczam, zbyt dlugie wakacje moga sie znudzic
Każdy dzień jest do siebie podobny
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.