Ona ciągle zasypia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-06, 14:04   #1
chlopak86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1

Ona ciągle zasypia


Hej, mam 28 lat, moja Dziewczyna 26 lat. Jesteśmy razem ponad 5 lat.
Nie mieszkamy razem - ale widzimy się kilka razy w tygodniu. Średnio pewnie z 4-5 razy.
Problem w tym, że często, gdy spotykamy się np. o godzinie 20 o godzinie 22:30 ona już śpi. Nie ważne czy wcześniej uprawialiśmy seks czy nie.

Wystarczy, że się położymy i przytulimy i np. coś oglądamy albo po prostu się przytulimy na chwilę, ona zaraz usypia.

Podejrzewam, że to pewnie przez pracę, bo chyba odkąd zmieniła pracę to tak jest. OK - ale ja też pracuję i mam niestety większy stres w pracy niż ona (w dodatku chodzę wcześniej do pracy niż ona).

Problem jest pewnie z kategorii "problemów pierwszego świata" ale zaczyna mnie to już wkurzać- trwa to już pewnie ponad rok (albo przynajmniej od takiego czasu mnie to zaczęło irytować).

Jak się zastanowię teraz nad naszym związkiem - to co z tego, że chodzimy 5 czy 10 lat, nieważne, skoro widzimy się przez 2 - 3 h a potem dobranoc. Najbardziej mnie to wkurza jak w piątek o godzinie 22:10 już śpi. A ja co mam robić? Też kłaść się spać? Czy ja mam 60 lat? Po to cały tydzień czekam na piątek, żeby spać o 22? Ja rozumiem, że jest jej miło, jak się przytuli i jeszcze wskoczy pod koc. Ale ja prostu wtedy siedzę/leżę i się nudzę.

Sytuacja ta budzi moje wątpliwości, np.: skąd ja mam wiedzieć, czy ona się nadaje na żonę? Przecież teraz tak na prawdę nie ma prawdziwych obowiązków (mieszka z rodzicami, nie musi myśleć o gotowaniu, zakupach) - co będzie jak będziemy mieć 1 - 2 dzieci? Wtedy rozumiem, że o godzinie 21 będzie spać, nie mówiąc już o seksie.

Zawsze jak jej o tym spaniu mówię, niby to rozumie ale co z tego? Dalej jest tak samo.

Dziewczyny, Wy też tak cały czas usypiacie? Co mam robić, cały czas mam ją z domu wyciągać, żeby nie spała?

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2015-06-07 o 09:33
chlopak86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 14:13   #2
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Ona ciągle zasypia

Ty dobrze się czujesz? Każdy potrzebuje snu i jeden dłużej musi spać aby rano wykonywać swoje obowiazki a drugi mniej snu potrzebuje.
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 14:14   #3
provoge
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 341
Dot.: Ona ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez chlopak86 Pokaż wiadomość
Hej, mam 28 lat, moja Dziewczyna 26 lat. Jesteśmy razem ponad 5 lat.
Nie mieszkamy razem - ale widzimy się kilka razy w tygodniu. Średnio pewnie z 4-5 razy.
Problem w tym, że często, gdy spotykamy się np. o godzinie 20 o godzinie 22:30 ona już śpi. Nie ważne czy wcześniej uprawialiśmy seks czy nie.

Wystarczy, że się położymy i przytulimy i np. coś oglądamy albo po prostu się przytulimy na chwilę, ona zaraz usypia.

Podejrzewam, że to pewnie przez pracę, bo chyba odkąd zmieniła pracę to tak jest. OK - ale ja też pracuję i mam niestety większy stres w pracy niż ona (w dodatku chodzę wcześniej do pracy niż ona).

Problem jest pewnie z kategorii "problemów pierwszego świata" ale zaczyna mnie to już wkurzać- trwa to już pewnie ponad rok (albo przynajmniej od takiego czasu mnie to zaczęło irytować).

Jak się zastanowię teraz nad naszym związkiem - to co z tego, że chodzimy 5 czy 10 lat, nieważne, skoro widzimy się przez 2 - 3 h a potem dobranoc. Najbardziej mnie to wkurza jak w piątek o godzinie 22:10 już śpi. A ja co mam robić? Też kłaść się spać? Czy ja mam 60 lat? Po to cały tydzień czekam na piątek, żeby spać o 22? Ja rozumiem, że jest jej miło, jak się przytuli i jeszcze wskoczy pod koc. Ale ja prostu wtedy siedzę/leżę i się nudzę.

Sytuacja ta budzi moje wątpliwości, np.: skąd ja mam wiedzieć, czy ona się nadaje na żonę? Przecież teraz tak na prawdę nie ma prawdziwych obowiązków (mieszka z rodzicami, nie musi myśleć o gotowaniu, zakupach) - co będzie jak będziemy mieć 1 - 2 dzieci? Wtedy rozumiem, że o godzinie 21 będzie spać, nie mówiąc już o seksie.

Zawsze jak jej o tym spaniu mówię, niby to rozumie ale co z tego? Dalej jest tak samo.

Dziewczyny, Wy też tak cały czas usypiacie? Co mam robić, cały czas mam ją z domu wyciągać, żeby nie spała?
A jak z reguły wygląda czas, który spedzacie razem? Wychodzicie gdzies czasami?
provoge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 14:18   #4
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Ona ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez chlopak86 Pokaż wiadomość
Hej, mam 28 lat, moja Dziewczyna 26 lat. Jesteśmy razem ponad 5 lat.
Nie mieszkamy razem - ale widzimy się kilka razy w tygodniu. Średnio pewnie z 4-5 razy.
Problem w tym, że często, gdy spotykamy się np. o godzinie 20 o godzinie 22:30 ona już śpi. Nie ważne czy wcześniej uprawialiśmy seks czy nie.

Wystarczy, że się położymy i przytulimy i np. coś oglądamy albo po prostu się przytulimy na chwilę, ona zaraz usypia.

Podejrzewam, że to pewnie przez pracę, bo chyba odkąd zmieniła pracę to tak jest. OK - ale ja też pracuję i mam niestety większy stres w pracy niż ona (w dodatku chodzę wcześniej do pracy niż ona).

Problem jest pewnie z kategorii "problemów pierwszego świata" ale zaczyna mnie to już wkurzać- trwa to już pewnie ponad rok (albo przynajmniej od takiego czasu mnie to zaczęło irytować).

Jak się zastanowię teraz nad naszym związkiem - to co z tego, że chodzimy 5 czy 10 lat, nieważne, skoro widzimy się przez 2 - 3 h a potem dobranoc. Najbardziej mnie to wkurza jak w piątek o godzinie 22:10 już śpi. A ja co mam robić? Też kłaść się spać? Czy ja mam 60 lat? Po to cały tydzień czekam na piątek, żeby spać o 22? Ja rozumiem, że jest jej miło, jak się przytuli i jeszcze wskoczy pod koc. Ale ja prostu wtedy siedzę/leżę i się nudzę.

Sytuacja ta budzi moje wątpliwości, np.: skąd ja mam wiedzieć, czy ona się nadaje na żonę? Przecież teraz tak na prawdę nie ma prawdziwych obowiązków (mieszka z rodzicami, nie musi myśleć o gotowaniu, zakupach) - co będzie jak będziemy mieć 1 - 2 dzieci? Wtedy rozumiem, że o godzinie 21 będzie spać, nie mówiąc już o seksie.

Zawsze jak jej o tym spaniu mówię, niby to rozumie ale co z tego? Dalej jest tak samo.

Dziewczyny, Wy też tak cały czas usypiacie? Co mam robić, cały czas mam ją z domu wyciągać, żeby nie spała?
ja potrzebuje minimum 8 godzin snu, też zdarzało mi się zasypiać przy facecie, zwłaszcza jak byłam z takim, co sypiał po 6-7 - on też tego nie rozumiał, budził mnie albo kazał mi wcześniej wstawać, bo on już nie śpi. Skoro zasypia tak szybko, to rada jest prosta - zacznijcie spotykać się wcześniej. Nie wiem, czy u niej to normalne, że po porstu potrzebuje tyle snu, czy może się to wiąże z problemami ze zdrowiem.
Pogadaj z nią o tym, ale na spokojnie. Skoro np odpada aktywność w piątek wieczór, to może aktywna sobota od rana? Jakaś wycieczka rowerowa, obiad na trasie, powrót do miasta, piwko ze znajomymi i wieczorem kino, a 23- spać.
__________________
May the Force be with You!


Edytowane przez zlotniczanka
Czas edycji: 2015-06-06 o 14:21
zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 14:19   #5
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Ona ciągle zasypia

Jejuu, ten stereotyp dziewczyny nadającej się (lub nie) na żonę- fuu, nie trawię. a ty mieszkasz sam, masz prawdziwe obowiązki? Nadajesz się na męża? :p
To zależy czy faktycznie ma stresującą pracę, czy nie. Jeśli tak-odpuść, bo pewnie właśnie w piątek wieczór ma okazję odpocząć po całym tygodniu. Jeśli ma taki rytm, że wcześnie kładzie się spać- wcześnie się budzi, to wiele nie poradzisz, bo to jej organizm, nie wybór. A jeśli jest po prostu śpiochem... może zamiast naiwnie powtarzać ten sam schemat, kocyk, film, przytulanie-który prowadzi do jej zaśnięcia- spróbujcie coś porobić w domu, filmu nie oglądajcie w łóżku, ale w fotelach/ na krzesłach, no nie wiem i zrób jej kawę/ yerbę.
IMHO przesadzasz. wydaje mi się że trochę ci się nudzi w związku, przez to czepiasz się pierdół. Może popatrz trochę pod tym kątem, zadbaj o likwidację rutyny?
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 14:59   #6
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ona ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez chlopak86 Pokaż wiadomość
Problem w tym, że często, gdy spotykamy się np. o godzinie 20 o godzinie 22:30 ona już śpi. Nie ważne czy wcześniej uprawialiśmy seks czy nie.
No to może się spotykajcie wcześniej, zamiast siedzieć po nocach.
U niej w domu tak siedzisz do 22:30, u jej rodziców?



Cytat:
Jak się zastanowię teraz nad naszym związkiem - to co z tego, że chodzimy 5 czy 10 lat, nieważne, skoro widzimy się przez 2 - 3 h a potem dobranoc.
Dlatego zwykle ludzie na jakimś etapie zamieszkują razem.


Cytat:
Najbardziej mnie to wkurza jak w piątek o godzinie 22:10 już śpi. A ja co mam robić? Też kłaść się spać? Czy ja mam 60 lat? Po to cały tydzień czekam na piątek, żeby spać o 22? Ja rozumiem, że jest jej miło, jak się przytuli i jeszcze wskoczy pod koc. Ale ja prostu wtedy siedzę/leżę i się nudzę.
Albo też idź spać, albo sobie znajdź jakieś zajęcie, zamiast "leżeć i się nudzić". Nie umiesz sam sobą się zająć?

Śmieszny wątek, podejrzewam, że trollowy, no ale
Zabawne jest wkurzanie się, że ktoś zasypia o 22:30, co jak by nie patrzeć jest dość "normalną" porą na spanie u osoby, która pracuje i wstaje rano codziennie. Zrozumiałabym problem gdyby przesypiała połowę doby, spała w dzień, ale ona śpi w nocy, więc o co chodzi? Każdy musi spać, jeden trochę mniej, inny trochę więcej.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-06, 15:03   #7
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Ona ciągle zasypia

de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-06, 16:24   #8
Dulcedini
Raczkowanie
 
Avatar Dulcedini
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Ona ciągle zasypia

Boże mój, nie wierzę. Mój facet też ma fizia na punkcie wysypiania się - jak pójdzie spać później niż o 24 to marudzi cały następny dzień i jest nie do wytrzymania. Czasami też mu się zdarzy zasnąć wcześniej jak leżymy wieczorem; dla mnie to jest słodkie.
I tak, to są problemy pierwszego świata - osobiście ich zazdroszczę (y)
Dulcedini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 09:01   #9
tomaszka0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 32
Dot.: Ona ciągle zasypia

haha, znam ten problem. wbrew pozorom to ważne, aby mieć podobny rytm dnia. ja jestem rannym ptaszkiem, wcześnie zasypiam... i nie wyobrażam sobie związku z sową. właśnie dlatego, że kiedy sowa ma energie... ja marzę tylko o śnie.
tomaszka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 09:32   #10
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ona ciągle zasypia

22:30 to nie jest jakoś wybitnie wcześnie, co innego gdyby zasypiała o 20 i wstawała o 4 nad ranem.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 10:17   #11
de_wu
Rozeznanie
 
Avatar de_wu
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 795
Dot.: Ona ciągle zasypia

Ja wstaję do pracy już o 3:45 i chodzę spać bardzo szybko. Zdarza się , że już o 20 śpię, w weekendy później. Nie wyobrażam sobie, żeby facet miał o to pretensje, bo skąd wziąć tyle energii, żeby funkcjonować od 4:00 do 23 albo dłużej?
de_wu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-07, 12:06   #12
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Ona ciągle zasypia

rany, co za grube trollisko, weźcie bo szkoda nerwów
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 12:16   #13
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ona ciągle zasypia

to najwyżej Ty będziesz w domu więcej robił, skoro masz więcej energii
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 12:24   #14
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Ona ciągle zasypia

Moja dziewczyna sypia nocy. Oożecorobić. Obożeczybedziedobrąmatką.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 20:34   #15
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Ona ciągle zasypia

ty się zajmiesz dziećmi po 22, jak ona pójdzie spac i tyle.

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:08   #16
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Ona ciągle zasypia

Hmh, jak ją z domu wyciągnąć... Probowales zaproponowac? Ja mogę wrocic do domu o 1-2, a mogę zalegnac przed TV i zasnac o 21 (a generalnie to o dowolnej porze dnia i nocy).
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:16   #17
Sherminka
Zadomowienie
 
Avatar Sherminka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 164
Dot.: Ona ciągle zasypia

Jak kobieta zasypia to zajmij się sobą, chyba nie masz 10 lat? Nie wiem, załóż słuchawki na łeb i pooglądaj film
Sherminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:27   #18
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Ona ciągle zasypia

Autorze, może jej się nudzi po prostu

A tak serio to
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 21:40   #19
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Ona ciągle zasypia

Pracuje na zmiany, raz musze wstac o 3:40, a raz moge spac do 9:00, i tak na zmiane caly tydzien. Bez wzgledu na to ktora zmiane mialam to czasem potrafie byc senna juz o 20, a czasem daje rady do polnocy.
Moze twoja dziewczyna tez tak ma, ze czasem musi jakis ciezszy dzien odespac i polozyc sie wczesniej. Moj chlopak to doskonale rozumie.
Piszesz, ze spotykacie sie 4-5 razy na tydzien, to sporo.
Moze skoro jej spanie ci tak przeszkadza to stawiajcie glownie na soboty, niedziele i spotykajcie sie od rana do wczesnego wieczora?
A w tygodniu jedno czy dwa spotkania, krotsze.

I nie boj sie, ty tez bedziesz sie dziecmi zajmowal, a z tego co rozumiem nie masz problemu z zasypianiem zbyt wczesnie
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-08, 11:09   #20
jantrzeci
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 89
Dot.: Ona ciągle zasypia

mnie też denerwuje jak moja partnerka zasypia o 22, ale staram się ją zrozumieć bo wstaje o 6:30... ja natomiast wstaję o 8-9 i najchętniej bym chodził spać po 24, no ale tak to bywa
jantrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 11:19   #21
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Ona ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
mnie też denerwuje jak moja partnerka zasypia o 22, ale staram się ją zrozumieć bo wstaje o 6:30... ja natomiast wstaję o 8-9 i najchętniej bym chodził spać po 24, no ale tak to bywa
No to spicie mniej więcej tyle samo. Faktycznie, masz powód do denerwowania się.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 11:41   #22
zlotniczanka
plum plum
 
Avatar zlotniczanka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4 384
Dot.: Ona ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez jantrzeci Pokaż wiadomość
mnie też denerwuje jak moja partnerka zasypia o 22, ale staram się ją zrozumieć bo wstaje o 6:30... ja natomiast wstaję o 8-9 i najchętniej bym chodził spać po 24, no ale tak to bywa
dobrze, że jej nie denerwuje, że wstajesz później niż ona i nie jedziecie razem śniadania. Bo wiesz, przyczyniasz się tym do rozpadu związku
__________________
May the Force be with You!

zlotniczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 12:21   #23
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Ona ciągle zasypia

Podejrzewam że trollololo... Ale gdyby nie:

Sytuacja ta budzi moje wątpliwości, np.: skąd ja mam wiedzieć, czy ona się nadaje na żonę? Przecież teraz tak na prawdę nie ma prawdziwych obowiązków (mieszka z rodzicami, nie musi myśleć o gotowaniu, zakupach) - co będzie jak będziemy mieć 1 - 2 dzieci? Wtedy rozumiem, że o godzinie 21 będzie spać, nie mówiąc już o seksie.

A z Ciebie taki dobry mąż będzie? Baba go garów i do bachorów, a Ty co? Na balety? Uświadom sobie że teraz w normalnych związkach gdzie facet i babka pracują na etacie i jeszcze mają dzieci to chłop równo jeździ na ścierze z babą i kible też szoruje :P Ale szok, co?
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 12:39   #24
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Ona ciągle zasypia

Jeszcze nie słyszałam czegoś takiego, że spanie przeszkadza w związku, autorze wątku Ty musisz nie lubić swojej dziewczyny.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:33   #25
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Ona ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez zlotniczanka Pokaż wiadomość
dobrze, że jej nie denerwuje, że wstajesz później niż ona i nie jedziecie razem śniadania. Bo wiesz, przyczyniasz się tym do rozpadu związku
I będzie złym ojcem, bo nie zrobi dzieciom bułek do szkoły z powodu spania.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:38   #26
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Ona ciągle zasypia

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
I będzie złym ojcem, bo nie zrobi dzieciom bułek do szkoły z powodu spania.
A jak będzie chodził późno spać, to może dziecko przypadkiem obudzic. Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:50   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Ona ciągle zasypia

ona powinna z nim zerwać...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 14:57   #28
why_so
Rozeznanie
 
Avatar why_so
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 925
Dot.: Ona ciągle zasypia

Tez bym sie wkurzala )))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
why_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:14   #29
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Ona ciągle zasypia

sowa i skowronek, niby nic

ale mój mąż zamyka wszystkie okna na noc bo go hałas z zewnątrz denerwuje, ja już chcę mieszkać osobno
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:44   #30
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Ona ciągle zasypia

No i? Nie możesz zrozumieć, że niektórzy nie mogą wytrzymać dłużej wieczorem? Zmęczenie, stres, taki tryb życia.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-27 08:30:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.