Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2012 - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-06, 19:37   #4261
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Gizmiątko gratuluję zdrowej Córki
Anagat super zdjęcia , na drugim ptaszek od dołu?
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:39   #4262
Paulii2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin/Łódź
Wiadomości: 21
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
A mnie to tak wlasciwie jeszcze nikt nie dotykal po brzuchu
Mnie też nie, ale wcale mi to nie przeszkadza)))))
A tak w ogóle to dziś się strasznie zbulwersowałam. Mam znajomą -położną napisała ona, że pewna dziewczyna podczas porodu źle (cokolwiek by to nie znaczyło) przyjęła lewatywę i w związku z tym oddała kał w trakcie porodu. Położna ją za to skrzyczała (nie ta znajoma), bo rodząca jej "nie słucha". Pomyślałam, że qrcze może pierwszy raz rodziła i nie wiedziała co i jak? I , że do jasnej ciasnej to nie my jesteśmy dla położnych, ale one w sumie dla nas. Co myślicie o takim zachowaniu? Poraża mnie to, choć do porodu jeszcze trochę to zaczynam się bać......
Paulii2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:39   #4263
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

No bo się rumienić zacznę
Nózia pięęękna.. po tatusiu

Wózki klasyczne mi się podobają, tylko ich w ire nie bardzo.. A poza tym ceny są hmm...
A ja muszę mieć wózek , do którego da się wpiąć fotelik isofixa.
Nic tam, co mąż wybierze, to będzie..

Kurcze jakiś katar mnie łapie.. i kicham jak głupia.. szczególnie w pracy Czyżby alergia na robotę???????? hihi
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:40   #4264
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

http://allegro.pl/nowosc-wozek-baby-...894253438.html coś takiego mam. Wiadomo te o których wy piszecie są znacznie lepsze ale jako głeboki na pierwsze miesiące mi się spisał, a jako spacerówka go nie używałam
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:43   #4265
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Desia, a jak tam Adaś po przyjeździe do Polski?
Adas jest w siodmym niebie, kocha swoje kuzynki bardzo! Moja siostra ma 2 corki , 9 i 5 lat no i ta 9-0 latka to od zawsze jego idol, wpatrzonyw nia jak w obrazek, wiec oni by ciagle jeden u drugiego spali itd
No a ze my z sisotra i szwagrem super zyjemy wiec problemu nie ma, tak sie wymieniamy zawsze w weekandy dziecmi jak my jestesmy w Polsce
No i jeszcze brat ma 6-o latke i teraz malutkie blizniaki 6-0 miesieczne. Tak ze wesolo zawsze jest i Adas uwielbia wszystkie zjazdy rodzinne i wszelakie spotkania.
No i z moja mama ma super kontakt, chetnie z nia zostaje , tak ze dla mnie to jest sytuacja idealna, dla adasia tez bo ciagle cos sie dzieje!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 19:54   #4266
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
a jako spacerówka go nie używałam
czemu?
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:01   #4267
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
No bo się rumienić zacznę
Nózia pięęękna.. po tatusiu

Wózki klasyczne mi się podobają, tylko ich w ire nie bardzo.. A poza tym ceny są hmm...
A ja muszę mieć wózek , do którego da się wpiąć fotelik isofixa.
Nic tam, co mąż wybierze, to będzie..

Kurcze jakiś katar mnie łapie.. i kicham jak głupia.. szczególnie w pracy Czyżby alergia na robotę???????? hihi
te malusie foteliki to można wpiąć na bazę z systemem isofix, firmy isofix nie ma , to taki system wpinania fotelików do auta

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
czemu?
bardzo zgrabna z Ciebie Mamusia

Anagat nie widziałam nózzzi Tatusia, ale Mama tez ma zgrabne

Edytowane przez koniakonia
Czas edycji: 2011-11-06 o 20:03
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 20:06   #4268
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość


bardzo zgrabna z Ciebie Mamusia
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:06   #4269
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
czemu?
Bo wózek jest w odcieniu jasno kremowym. Mam matkę chrzestną, która nie ma męża ani dzieci chciała mi zrobić prezent więc kupiła mi wózek, ale na wsi na dzieciątko z bucikami, które nie zawsze są czyste to duże wyzwanie a rozkręcać wózek co i rusz i prać wszystko to szkoda czasu a to co się raz odkręciło, później zaczęło się odkręcać samo. A ze spacerówki jestem bardzo zadowolona jak uda mi się ją gdzieś znaleźć to pokaże
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:08   #4270
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/nowosc-wozek-baby-...894253438.html coś takiego mam. Wiadomo te o których wy piszecie są znacznie lepsze ale jako głeboki na pierwsze miesiące mi się spisał, a jako spacerówka go nie używałam
Ooo nawet felgi można sobie wybrać hehe
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:10   #4271
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytrynka_Wawa, piekne brzucho i ty slicznie wygladasz!

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
ja też jestem mega płaczliwa i strasznie mnie to denerwuje, bo nijak nie mogę nad tym zapanowac! taka miękka baba się zrobiłam
Jeju ja tez! Mimo ze humor mi ogolnie dopisuje to czasem mnie z nienacka dopada jakis smuteczek, zazwyczaj chwilowy

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
a tak jakoś jak większość z nas, burza hormonów, wszystko mnie denerwuje, we wszystkim widzę problem poczytałam z innego forum wątek "Poród na wesoło" i jakoś mi się humorek trochę poprawił...
Evvcia, wklej linka prosze, to sobie wszystkie poczytamy

Eh dziewczyny, w weekendy trudno mi za wami nadazyc bo zazwyczaj latam cale dnie poza domem. Dzis miedzy innymi bylam w Ikei poogladac bobasowe rzeczy, fajne maja spiworki i komody z przewijakiem (zwykla komoda plus nakladka na wierzch powiekszajaca powierzchnie i z rantami). Ale lozeczka maja tylko male 120x60 a ja chce takie duze 140x70 z opcja zmiany na lozeczko w pozniejszym wieku. No i caly czas sie zastanawiam czy chce lozeczko biale czy drewniane. Nic jeszcze nie kupilam, tzn mini misia - maskotke. To po wozku to dopiero 2 zakup, lawina zakupowa u mnie ruszy po polowkowym za 2 tyg jak poznamy plec

Co do tematu kryzysow w ciazy i po to zgadam sie z Rybka - napewno my mamy pierwszych dzieci jeszcze nie wiemy co nas tak naprawde czeka i sie skupiamy na pozytywnych emocjach. Patrzac na dzieciatych znajomych widzimy ze sa bardziej zmeczeni niz my i juz nie sa calkowicie wolni jak 'przed dziecmi' ale z drugiej strony bobasy daja im duzego kopa energetycznego. Ja staram sie pogodzic z mysla ze zycie na 100000% bardzo przyspieszy nam juz za pare miesiecy, i dlatego juz teraz i ogolnie zawsze staram sie cieszyc chwila obecna i wszystkim co mnie spotyka, bo wiele pieknych momentow moze juz potem nie wrocic. A z drugiej strony kazdy ciezszy okres przeciez kiedys sie konczy (tak sobie mowilam co dnia w 2 i 3 miechu jak mnie mdlilo od rana do wieczora )
Zaraz wrzuce moje brzucho na meila, dzis zaczelam 19 tydzien. No i juz od 4 dni czuje kopniaki, choc dzis cos cisza. Kop mame leniuchu
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 20:13   #4272
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Bo wózek jest w odcieniu jasno kremowym. Mam matkę chrzestną, która nie ma męża ani dzieci chciała mi zrobić prezent więc kupiła mi wózek, ale na wsi na dzieciątko z bucikami, które nie zawsze są czyste to duże wyzwanie a rozkręcać wózek co i rusz i prać wszystko to szkoda czasu a to co się raz odkręciło, później zaczęło się odkręcać samo. A ze spacerówki jestem bardzo zadowolona jak uda mi się ją gdzieś znaleźć to pokaże
dziękować

Evvcia a cos ty myślała ogólnie to bardzo fajny wózek na pierwszy rzut oka
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:14   #4273
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Ooo nawet felgi można sobie wybrać hehe
No można można jeszcze drugie w nim powoże, ale jak bym miała kase na drugi to za nic w świecie bym go nie kupiła
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:18   #4274
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
te malusie foteliki to można wpiąć na bazę z systemem isofix, firmy isofix nie ma , to taki system wpinania fotelików do auta

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------


Anagat nie widziałam nózzzi Tatusia, ale Mama tez ma zgrabne
Koniu, ja wiem o isofixie, ale te foteliki , które wpina się do basy isofixa, mozna też wpiąć do neiktórych wózków. Ale nie do wszyskich. Więc to będzie dla nas ważne

A co do mojego męża. On ma baaardzo smukłą sylwetkę Jak będziemy kiedyś mieć córcię, to oby miała to po nim. On nie jest typem mięśniaka ani ani.. właśnie smukły długonogi
Ja jestem typem mięśniaka. Jak kiedyś trenowałam lekkoatletykę, to łydkami mogłam zabijać Mam też szerokie plecy.. i takie tam Dobry materiał na faceta Tylko te biodra jak szafa 3 drzwiowa
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:18   #4275
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Evvcia, wklej linka prosze, to sobie wszystkie poczytamy

Eh dziewczyny, w weekendy trudno mi za wami nadazyc bo zazwyczaj latam cale dnie poza domem. Dzis miedzy innymi bylam w Ikei poogladac bobasowe rzeczy, fajne maja spiworki i komody z przewijakiem (zwykla komoda plus nakladka na wierzch powiekszajaca powierzchnie i z rantami). Ale lozeczka maja tylko male 120x60 a ja chce takie duze 140x70 z opcja zmiany na lozeczko w pozniejszym wieku. No i caly czas sie zastanawiam czy chce lozeczko biale czy drewniane. Nic jeszcze nie kupilam, tzn mini misia - maskotke. To po wozku to dopiero 2 zakup, lawina zakupowa u mnie ruszy po polowkowym za 2 tyg jak poznamy plec

Co do tematu kryzysow w ciazy i po to zgadam sie z Rybka - napewno my mamy pierwszych dzieci jeszcze nie wiemy co nas tak naprawde czeka i sie skupiamy na pozytywnych emocjach. Patrzac na dzieciatych znajomych widzimy ze sa bardziej zmeczeni niz my i juz nie sa calkowicie wolni jak 'przed dziecmi' ale z drugiej strony bobasy daja im duzego kopa energetycznego. Ja staram sie pogodzic z mysla ze zycie na 100000% bardzo przyspieszy nam juz za pare miesiecy, i dlatego juz teraz i ogolnie zawsze staram sie cieszyc chwila obecna i wszystkim co mnie spotyka, bo wiele pieknych momentow moze juz potem nie wrocic. A z drugiej strony kazdy ciezszy okres przeciez kiedys sie konczy (tak sobie mowilam co dnia w 2 i 3 miechu jak mnie mdlilo od rana do wieczora )
Zaraz wrzuce moje brzucho na meila, dzis zaczelam 19 tydzien. No i juz od 4 dni czuje kopniaki, choc dzis cos cisza. Kop mame leniuchu
Proszę o to link:
http://www.babyboom.pl/forum/ciaza-p...a-wesolo-7030/

Ja też bym się wybrała na jakieś zakupki, ale raz że płci nie znamy jeszcze i ciekawe czy za tydzień na połówkowym poznamy (jak pisałam moja gin ma dziwne praktyki i nie chce mówić podobno jaka płeć) czy do Bożego Narodzenia muszę czekać na 3D... Pocieszenie, że w grudniu odbierzemy już tamte rzeczy od znajomych.

Ja już tydzień czuję ruchy

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Evvcia a cos ty myślała ogólnie to bardzo fajny wózek na pierwszy rzut oka
też tak uważam
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:22   #4276
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Gratuluję córeczki i super, że wszystko ok



Dziewczyny to żeby się dowiedzieć czy z dzidzią wszystko ok to muszę iść na to usg płatne ??
wiesz co zalezy na jakim sprzecie masz robione usg , ogolnie to niby doradzaja chodzic na te 3/4 d bo wiecej rzeczy widac linie ust czy nie ma rozczepu podniebienia, przpeływy w pepkowinie, sercu itd . Wiaodmo nie kazdego na takie usg stac bo to jednak troche kosztuje ...

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

zapomnialam podziekowac ;] maz sie rowniez cieszy - ja mam nadzieje ze bedzie nadal wsio ok ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:29   #4277
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Roksape, chciałam wózek własnie w tym stylu, ale niestety... kluczowy problem - nie mieści się do auta
Na oku mam Chicco Enjoy Trio Fun lub Peg Perego Pliko P3

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
wiesz co zalezy na jakim sprzecie masz robione usg , ogolnie to niby doradzaja chodzic na te 3/4 d bo wiecej rzeczy widac linie ust czy nie ma rozczepu podniebienia, przpeływy w pepkowinie, sercu itd . Wiaodmo nie kazdego na takie usg stac bo to jednak troche kosztuje ...

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

zapomnialam podziekowac ;] maz sie rowniez cieszy - ja mam nadzieje ze bedzie nadal wsio ok ;]
Ja na 3d/4d idę Początkowo było mi żal pieniędzy, ale dostałam z pracy dodatkowy grosz więc od razu się zarejestrowałam. Mama powiedziała, że to był jej pomysł wczesniej i że się dorzuci trochę. Więc bardzo miło
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:30   #4278
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Roksape, chciałam wózek własnie w tym stylu, ale niestety... kluczowy problem - nie mieści się do auta
Na oku mam Chicco Enjoy Trio Fun lub Peg Perego Pliko P3
Te dwa są bardzo fajne i odpada wydatek na fotelik samochodowy No tak ten co ja mam to prawdziwy bydlak ale mam duży samochód więc mi nie przeszkadza.


Właśnie w Club Tv leci ''Moje sztuczne dziecko'' Czego Ci ludzie nie wymyślą
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:32   #4279
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
A proszę bardzo Dzidziek.
jaki Slodziak
i ten siusiak hehe
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 20:37   #4280
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Koniu, ja wiem o isofixie, ale te foteliki , które wpina się do basy isofixa, mozna też wpiąć do neiktórych wózków. Ale nie do wszyskich. Więc to będzie dla nas ważne

A co do mojego męża. On ma baaardzo smukłą sylwetkę Jak będziemy kiedyś mieć córcię, to oby miała to po nim. On nie jest typem mięśniaka ani ani.. właśnie smukły długonogi
Ja jestem typem mięśniaka. Jak kiedyś trenowałam lekkoatletykę, to łydkami mogłam zabijać Mam też szerokie plecy.. i takie tam Dobry materiał na faceta Tylko te biodra jak szafa 3 drzwiowa
Aha, bo to tak zabrzmiało ,że myślałam,że szukacie fotelik isofixa , ale już wszystko teraz wiem
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:40   #4281
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość


Właśnie w Club Tv leci ''Moje sztuczne dziecko'' Czego Ci ludzie nie wymyślą
o tych lalkach co wyglądają jak dzieci? jak tak to już kiedyś to widziałam - jak dla mnie przerażające to było

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Zaczęłam czytać - boski wątek
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:42   #4282
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
o tych lalkach co wyglądają jak dzieci? jak tak to już kiedyś to widziałam - jak dla mnie przerażające to było
Tak, dokładnie to widzę to pierwszy raz ale jestem zszokowana. Weź prowadź sztuczne dziecko na spacer.... Jeśli to Amerykanie to oni naprawdę nie mają co robić z wolnym czasem i pieniędzmi...
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:45   #4283
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
wiesz co zalezy na jakim sprzecie masz robione usg , ogolnie to niby doradzaja chodzic na te 3/4 d bo wiecej rzeczy widac linie ust czy nie ma rozczepu podniebienia, przpeływy w pepkowinie, sercu itd . Wiaodmo nie kazdego na takie usg stac bo to jednak troche kosztuje ...

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

zapomnialam podziekowac ;] maz sie rowniez cieszy - ja mam nadzieje ze bedzie nadal wsio ok ;]
Ja wiem ,że te rzeczy to właśnie w 2 D się robi, a 3D/4D to właściwie bardziej jako atrakcja dla rodziców, bo widać obraz dziecka, ale to co najważniejsze to i tak oceniają na 2D.
W pierwszej ciąży nie miałam 3D , wszystko było zbadane w 2D. Jolkaaa myślę,że czy z Dzieckiem jest wszystko ok dowiesz się na zwykłej wizycie z badaniem usg.
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:47   #4284
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Ta historia na samym początku powalające
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:47   #4285
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie to widzę to pierwszy raz ale jestem zszokowana. Weź prowadź sztuczne dziecko na spacer.... Jeśli to Amerykanie to oni naprawdę nie mają co robić z wolnym czasem i pieniędzmi...
ja byłam w totalnym szoku jak to oglądałam

Była nawet kiedyś jakaś dalsza część tego cyklu i faceci kupowali sobie takie wielkie lalki jako żony, ubierali, malowali - jeden ją nawet na barana do parku na spacery nosił
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:48   #4286
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Zastanawiam się, kto u mnie w domu jest w ciąży. Ja czy mąż Wiecznie ma apetyt na lody. Codziennie pół dużego opakowania zjada.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:51   #4287
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
ja byłam w totalnym szoku jak to oglądałam

Była nawet kiedyś jakaś dalsza część tego cyklu i faceci kupowali sobie takie wielkie lalki jako żony, ubierali, malowali - jeden ją nawet na barana do parku na spacery nosił
to pewnie sa te lalki wiecznie zdziwone ;o
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:52   #4288
Roksape
Zadomowienie
 
Avatar Roksape
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: LHR ;)
Wiadomości: 1 428
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

''ja znam historie nie zwiazana z porodem ale z ginem
panna pomyliła sobie dezodorant do higieny intymnej!!z brokatem!!!
gin do niej-ale ładnie sie pani przygotowała!!!!''

zsikam się zaraz ze śmiechu
__________________
27.07.2009 Maciuś
8.03.2012 Basia
9.11.2014 Oleńka
Roksape jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:52   #4289
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

Zia_ super brzusio

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
''ja znam historie nie zwiazana z porodem ale z ginem
panna pomyliła sobie dezodorant do higieny intymnej!!z brokatem!!!
gin do niej-ale ładnie sie pani przygotowała!!!!''

zsikam się zaraz ze śmiechu
to był mój ulubiony post, wszystkim potem przytaczałam
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-06, 20:53   #4290
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Apetyt mamy bez miary, naszym Brzuszkom dogadzamy! marcowo-kwietniowe mamuśki 2

moja mała ma dziś chyba kłopot albo boli ją głowa
Ciągle, w okolicy jej główki czuję ruchy i pukanie. Ruchy od środka, trochę jak rozciąganie, trochę jak łaskotanie. Jakby coś rączkami tam robiła. A potem puknięcie.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.