Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-17, 08:21   #1771
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

ja tylko na chwilkę, prosić o trzymanie kciuków przyszłam zaraz jadę na usg 3d/4d i badanie serduszka mojego synka.tak więc proszę bardzo Dziewczyny Kochane-trzymajcie kciuki za nas denerwuję się bardzo ale też aż mnie z niecierpliwości nosi...

__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:25   #1772
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Doberek
U mnie zima Szron i -5. Dobrze, że przykryłam szyby to skrobanie odpada a zaraz do pracy lecę

Powiedzcie mi czy skurcze to obejmują krocze czy brzuch też?

Wczoraj tak mnie bolało z prawej strony brzucha że ledwo dokończyłam mycie głowy
Mnie tak bolało 2 tyg temu az sie ruszyc nie mogłam juz sie bałam ze to wyrostek ale po 2 dniach przeszło samo, chyba mi sie cos w jelitach zaległo dlatego tak.No spe polecam.

Co do tap madel to ciekawe co by o nas taki Woliński czy Tyszka powiedział GEJE dwa niewiedza co to kobiece kształty

A ja juz po oddaniu krwi
__________________
25.06.2010 ; 1.05.2011 mama aniołka

Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.


http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48aeu99g4kn.png
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:25   #1773
aaagga
Raczkowanie
 
Avatar aaagga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 381
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

HURAAA nareszcie nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
Ech to i tak już za późno... Bo oni tam mają ten okres karencji czy jak tam...
Mój mężul nie pamięta czy się dodatkowo w pracy ubezpieczał
Ja byłam u mojego taty, ale to się chyba nie liczy jak wyszłam za mąż...
myślę że się liczy (o ile jest to dodatkowe ubezpieczenie tzn. takie NW, a nie podstawowe), mnie ubezpieczyła mama miesiąc temu i akurat nie ma karencji, a u mnie jest np. 6 mc-y. podobno rok temu inna kobieta też tak ubezpieczyła swoja córkę i dostała kasę. Opłaca sie płacić 65 zł, żeby dostać 1500 zł. Mama mówi, ze będzie prezent na chrzciny od niej.
Cytat:
Napisane przez srubokretka Pokaż wiadomość
na 20 którejś stronie piszecie o tostach-masakra-zadzwoniłam do męża żeby kupił toster wracając do domu


Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
Oj widzę, że mam troszke do nadrobienia

Byłam dzisiaj z TŻ u lekarza (On nie Ja) potem On pojechał do pracy, a ja na zakupy i kupiłam sobie w H&M spodnie, spódniczke i getry niestety za wszystko dałam 319zł ale po prostu musiałam
Mierzyłam też różne płaszczyki, ale nie mogę się zdecydować więc chyba jutro pojadę jeszcze raz
Sałatki nie robiłam bo nie dawno co wróciłam, więc zrobię ją jutro - składniki już mam

Spojrzałam w H&M również na ciuszki dziecięce, ale ceny spore
wow, ty to strasznie rozrzutna jesteś ciekawe co na to TŻ?


Jeju, dziewczyny kolka mnie wczoraj puściła, co za ulga . Mówią że ten ból nieraz gorszy niż poród, bo przede wszystkim boli cały czas a nie tylko na skurcz. Ale ze mna nie było tak źle bo miałam pozycje w których nie bolało tzn. na czworakach na podłodze. Dowiedziałam się, że 6 domków ode mnie mieszka znakomity urolog. Właśnie za pół godziny mam dzwonić, czy mnie przyjmie bez kolejki, tak po sasiedzku
W razie czego radzę: dużo no-spy (max. można chyba 8/dobę) dużo żurawiny i cieplutki termofor pod nerkę (dopiero z nim udało mi się usnąć)
__________________
Dominik na świecie! Mój chłopczyk!!!

aaagga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:28   #1774
engela
Raczkowanie
 
Avatar engela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 458
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

kubusewa
nie rozumiem Twoich pytań...
"a jakie badanie da sie zrobic na 3d??
bo z teog co ja wiem to nie ma za dużo??"

Z tego co ja wiem nawet jeżeli zrobisz teraz sobie USG to po 20 tyg. lekarz obowiązkowo powinien Ci kazał wykonać jeszcze jedno w celu dokładnego zbadania maluszka.
Jak chcesz i Cię na to stać to proszę bardzo.
Moja dzidzia jest za mała i za 2 tyg. muszę iść jeszcze raz zbadać naczynia krwionośne serca. Czyli te 2 tyg. w tą czy w tą robią dużą różnice jeżeli chodzi o prawdziwy cel tego badania.
engela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:30   #1775
aaagga
Raczkowanie
 
Avatar aaagga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 381
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilkę, prosić o trzymanie kciuków przyszłam zaraz jadę na usg 3d/4d i badanie serduszka mojego synka.tak więc proszę bardzo Dziewczyny Kochane-trzymajcie kciuki za nas denerwuję się bardzo ale też aż mnie z niecierpliwości nosi...

ja i mój synek ( w tym jeden kciuk w buzi)
__________________
Dominik na świecie! Mój chłopczyk!!!

aaagga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:31   #1776
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilkę, prosić o trzymanie kciuków przyszłam zaraz jadę na usg 3d/4d i badanie serduszka mojego synka.tak więc proszę bardzo Dziewczyny Kochane-trzymajcie kciuki za nas denerwuję się bardzo ale też aż mnie z niecierpliwości nosi...

trzymam mocno kciuki, bedzie dobrze


kubusewa takie usg 3d najlepsze po 30tc, wtedy fajnie widac buzke itd. bo teraz dziecko przypomina troche ufoludka
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:32   #1777
engela
Raczkowanie
 
Avatar engela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 458
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

agabi powodzenia Kochana

aaagga dobrze,że miprzypomniałaś!
muszę zadzwonić do męża żeby się dowiedział jak to u niego jest.
engela jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 08:34   #1778
Flowerbombka
Zadomowienie
 
Avatar Flowerbombka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 472
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Agabi powodzenia na wizycie...wracaj z dobrymi wieściami
Flowerbombka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:43   #1779
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

agabi trzymam kciuki
__________________
25.06.2010 ; 1.05.2011 mama aniołka

Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.


http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48aeu99g4kn.png
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:43   #1780
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez monika83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie jakies doswiadczenia z dzieckiem/fotelikiem samochodowym i samochodem 3-drzwiowym? Wlasnie poszukuje auta dla siebie i tych 3-drzwiowych jest zdecydowanie wiecej, ale wydaje mi sie ze znaczniew ygodniejsze bedzie 5 drzwiowe. Jak myslicie?
Raz wiozłam siostrzeńca w aucie 3-drzwiowym. Nigdy więcej. Od tego czasu tylko 4- lub 5-drzwiowe samochody wchodzą w grę. Żadne inne. Nameczysz się, nagimnastykujesz.... generalnie okropnie niewygodnie.
Ale jest jeden plus takiego samochodu przy nieco starszym dziecku - nie otworzy samo okna ani drzwi (jeśli ty zapomnisz o blokadzie).

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
Donatella to ogólnie urodziwa jest bardzo
i widocznie jej zależy żeby w jej pokazach dziewczęta nie były zbyt atrakcyjne aby nie było zbyt dużego kontrastu między nią a modelkami

projektanci są w dużej mierze homosexualni i ok nie mam nic przeciwko. natomiast mam wrażenie, że z dziewcząt próbują zrobić unisexy czyli figura ni to chłopiec ni to dziewczynka. Ponieważ im podobają się szczupłe, płaskie męskie ciała to próbują kobiety przerobić na tą samą modłę

szkoda tylko, że potem trzeba przekonywać Polaków ustami Agnieszki Chylińskiej że "rozmiar 38 to nie wstyd"
Jak usłyszałam to padłam i zaczęłam się zastanawiać kto uważa, że ten rozmiar to wstyd?? ale jak oglądam tap madl to już wiem... masakra.
chyba za długo mieszkam w UK już bo tu 38 to rozmiar S/M (czyli small! lub medium) a 34 to chyba nawet kupić nie można w normalnych sklepach przeciętna brytyjka nosi 44-46 (nie mówię że to zdrowo!)
swoja drogą przeciętna Polka nosi 40/42 czyli normalny rozmiar ale projektanci starają sie tego nie zauważać


Dlatego tego programu nie oglądam. Coś, co jest wg nich ładne, koło ładnego nawet nie leżało.
Nie rozumiem tego całego zachwytu Anią Rubik. Jest po prostu okropna. I przeraźliwie chuda. Jak ktoś mi mówi, że taka chuda to ładna, zgrabna i w ogóle, to łapię się za głowę... Na zdjęciach i w świecie mody może faktycznie, ale w zyciu codziennym bycie takim "szczupłym" to istny koszmar. byłam "podobna" i więcej nocy przepłakałam nić to warte. Nie było osoby, która by mi nie dokuczała. I wiem, że to nie była zazdrość, bo przy wzroście prawie 170 cm waga 45 kg to naprawdę bardzo mało (swojego czasu był to szczyt moich możliwości przytycia!). W liceum nawet dyrektorka wypytywała mamę, czy przypadkiem nie jestem na coś chora, czy nie mamy problemów finansowych i czy ja w ogóle coś jem A ja żarłam jak głupia
Świat mody jest próżny i tandetny.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:44   #1781
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
kubusewa
nie rozumiem Twoich pytań...
"a jakie badanie da sie zrobic na 3d??
bo z teog co ja wiem to nie ma za dużo??"

Z tego co ja wiem nawet jeżeli zrobisz teraz sobie USG to po 20 tyg. lekarz obowiązkowo powinien Ci kazał wykonać jeszcze jedno w celu dokładnego zbadania maluszka.
Jak chcesz i Cię na to stać to proszę bardzo.
Moja dzidzia jest za mała i za 2 tyg. muszę iść jeszcze raz zbadać naczynia krwionośne serca. Czyli te 2 tyg. w tą czy w tą robią dużą różnice jeżeli chodzi o prawdziwy cel tego badania.
Boże kochany czego Ty nie rozumiesz .. spytać sięnie mogę ??
a 100 zł to nie jest jakiś za✂✂✂isty majątek, żebym musiała aż tak sobie odmawiać.. zwłaszcza jeśli jest możliwość,, chcę zrobić to usg czysto z celów poznawczych .. nie znam jeszcze płci dziecka więc może uda się, że się zobaczy. Ja nie wiem jakei są badania w trakcie usg 3d bo dla mnieto usg samo z siebie jest badaniem.. NIe czytałam jeszcze o dodatkowych funkcjach takiego usg więc nie rozumiem tonu Twojej wypowiedzi. Do swojego lekarza idę 5 grudnia po zwolnienie... usłyszałam, że teraz mam na wizytę z badaniem przyjść kiedy będę odczuwała potrzebę, a że niestety termin urodzin mojego męża wypada jak wypada to chcę zrobić ot usg aby pokazać mu płytę.. Wybacz droga koleżanko ale celowałąm bardziej w swoje urodziny a nie w jego .. żeby termin usg wypadał po 20 tygodniu i jednocześnie był terminem dogodnym dla zrobienia prezentu mojemu mężowi. Mnie póki co stać aby pójść zrobić takie usg, wiec dlaczego mam sobie odmawiać
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 08:45   #1782
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

agabi kciuki ja tez trzymam!!!!!!

witajcie z rana gaduly ale wczoraj temat mialyscie majonezowy po 22
co do samochodu 3 -drzwiowego, pamietam jak moja kolezanka (akurat bylam w Polsce i sie u niej zatrzymalam i musialysmy jechac z jej kilkumiesieczna corcia na kontrole), miala 3 drzwiowy samochod...nie wygladalo to wygodnie, mala z tylu w foteliku, w malym bagazniku wozek...ktory wlasciwie znajdowal sie nad glowa dziecka, kolezanka zanim zapakowala dziecko i wozek to cala umeczona juz byla, ja staralam sie jej pomoc, ale dwie osoby to juz za duzo

Zariah dzieki za link do ''One born every minute'', pamietam ze nie ogladalam bo sie balam, ale teraz obejrzez wielka ciekawoscia.

co do modelek i swiata mody, pamietam kiedys w tramwaju jechaly obok mnie mlodziutkie dziewczyny - pewnie modelki, bo dyskutowaly ostro o ostatnim pokazie jak i co ktora miala na sobie itd, komentowaly Ewe Minge itd...., ale poziom dyskusji byl naprawde...szkoda mowicjakby nic innego nie istnialo na swiecie, tylko szmatki i kontrolowanie wagi czasami staram sie je zrozumiec bo to ich praca..ale jakies to dla mnie zbyt plytkie, szczegolnie jak sie oglada te programy (USA top model widzialam raz....a jury bylo tak denne ze wylaczylam po 10 minutach).
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:47   #1783
srubokretka
Raczkowanie
 
Avatar srubokretka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 115
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Dziewczyny gdzie znajdę tą listę wszystkiego, co trzeba kupić??? Któraś z dziewczyn taką stworzyła o ile się nie mylę. Muszę się w nią uzbroić
srubokretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:50   #1784
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
trzymam mocno kciuki, bedzie dobrze


kubusewa takie usg 3d najlepsze po 30tc, wtedy fajnie widac buzke itd. bo teraz dziecko przypomina troche ufoludka
No ale niestety u mnei to bardzo daleko do tego jeszcze .. poza tym, ze czytałąm, ze najlepiej tak koło 20 zrobić bo wtedy dziecko nie jest ani za duze ani za małe bo podobno pózniej tak właśnei koło 30-40 to już mało co widać bo maluch za duży ....
a swoją drogą to u mnie to chyba w ogóle będize mały ten maluch .... sama nie wiem
NIby lekarz mi mówi, ze mieści siew tych wszsytkich jego tabelkowych normach.. ale kurde jakoś tak mi chodzi po głowie, że jak maluch ma polowę miejsca (tego co wasze u was) to i jakos wolniej będize rosnać .. boje sie ze rpzy porodzie maluch bedize wielkosci wczesniaka ((.. takie moje ciążowe demony .. niby nielogiczne .. ale mnie trzymaja za kostki

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
agabi kciuki ja tez trzymam!!!!!!

witajcie z rana gaduly ale wczoraj temat mialyscie majonezowy po 22
co do samochodu 3 -drzwiowego, pamietam jak moja kolezanka (akurat bylam w Polsce i sie u niej zatrzymalam i musialysmy jechac z jej kilkumiesieczna corcia na kontrole), miala 3 drzwiowy samochod...nie wygladalo to wygodnie, mala z tylu w foteliku, w malym bagazniku wozek...ktory wlasciwie znajdowal sie nad glowa dziecka, kolezanka zanim zapakowala dziecko i wozek to cala umeczona juz byla, ja staralam sie jej pomoc, ale dwie osoby to juz za duzo

Zariah dzieki za link do ''One born every minute'', pamietam ze nie ogladalam bo sie balam, ale teraz obejrzez wielka ciekawoscia.

co do modelek i swiata mody, pamietam kiedys w tramwaju jechaly obok mnie mlodziutkie dziewczyny - pewnie modelki, bo dyskutowaly ostro o ostatnim pokazie jak i co ktora miala na sobie itd, komentowaly Ewe Minge itd...., ale poziom dyskusji byl naprawde...szkoda mowicjakby nic innego nie istnialo na swiecie, tylko szmatki i kontrolowanie wagi czasami staram sie je zrozumiec bo to ich praca..ale jakies to dla mnie zbyt plytkie, szczegolnie jak sie oglada te programy (USA top model widzialam raz....a jury bylo tak denne ze wylaczylam po 10 minutach).
ja nie wyobrazam sobie samochodu 3-drzwiowego i rodziny z malym dzieckiem
Moi znajomi tak mieli .. a ojciec rodziny specjalnei kupowla samochod bo dziecko bylo w drodze ...normalnei pytalam mojego meza .. gdzie ten chlopak mial glowe jak wybieral ten samcohod.. przeciez to taka katorga ...
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:51   #1785
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez srubokretka Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie znajdę tą listę wszystkiego, co trzeba kupić??? Któraś z dziewczyn taką stworzyła o ile się nie mylę. Muszę się w nią uzbroić
na 1 stronie
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:51   #1786
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
ja tylko na chwilkę, prosić o trzymanie kciuków przyszłam zaraz jadę na usg 3d/4d i badanie serduszka mojego synka.tak więc proszę bardzo Dziewczyny Kochane-trzymajcie kciuki za nas denerwuję się bardzo ale też aż mnie z niecierpliwości nosi...

Trzymam kciuki, bedzie dobrze!
Kubusewa, ja ide w tygodniu 20 na usg 3d/4d i pytalam juz wczesneij na forum i byly dziewczyny, ktore w podobnych tygodniach chodzily i z badania byly zadowolone!

Srubokretka, witam wsrod nas!

Faktycznie macie tematy kulinarne w srodku nocy, dobrze ze o tej godzinie juz spie

Aguska ja dzisiaj mam tydzien 19 i +5 kg, a juz mialam +6 wiec albo schudlam, albo dlatego ze mam tutaj inna wage i moga byc jakies odchylenia!
Zobacze w poniedzialek w domku!
Ja Adasiowi pozwolilam rysowac na jednej scianie w jego pokoju, wiedzialam ze predzej czy pozniej bedziemy zmieniac tapete, wiec nie bylo to dla mnie problemem

Kubusewa, a dla mnie to bardzo fajnie jak ktos idzie ze mna na usg i moze uczestniczyc w tym wspanialym przezyciu razem ze mna
No ale kazda z Nas jest inna
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:56   #1787
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki, bedzie dobrze!
Kubusewa, ja ide w tygodniu 20 na usg 3d/4d i pytalam juz wczesneij na forum i byly dziewczyny, ktore w podobnych tygodniach chodzily i z badania byly zadowolone!

Srubokretka, witam wsrod nas!

Faktycznie macie tematy kulinarne w srodku nocy, dobrze ze o tej godzinie juz spie

Aguska ja dzisiaj mam tydzien 19 i +5 kg, a juz mialam +6 wiec albo schudlam, albo dlatego ze mam tutaj inna wage i moga byc jakies odchylenia!
Zobacze w poniedzialek w domku!
Ja Adasiowi pozwolilam rysowac na jednej scianie w jego pokoju, wiedzialam ze predzej czy pozniej bedziemy zmieniac tapete, wiec nie bylo to dla mnie problemem

Kubusewa, a dla mnie to bardzo fajnie jak ktos idzie ze mna na usg i moze uczestniczyc w tym wspanialym przezyciu razem ze mna
No ale kazda z Nas jest inna
JA mojego męża wzięłam na badanie .. jak pan dr mi powiedział: prosze przyprowadzić autora i potem jak jechałam na konsultacje do warszawy .. bo tam pani dr miała wg mnie lepszy sprzęt.. Generalnie to owszem fajnie jak autor idzie z TObą .. ale poneiważ chcę mu zrobić niespodziankę płytę to dlatego nie chcę aby poszedł ze mną i w zasadzie tylko dlatego nie idzie.. Póki nie jestem słoniem, którego wszędzie trzeba eskortować to korzystam z samodzielności
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 08:59   #1788
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

a ja 3/4D już jutro
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:01   #1789
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Raz wiozłam siostrzeńca w aucie 3-drzwiowym. Nigdy więcej. Od tego czasu tylko 4- lub 5-drzwiowe samochody wchodzą w grę. Żadne inne. Nameczysz się, nagimnastykujesz.... generalnie okropnie niewygodnie.
Ale jest jeden plus takiego samochodu przy nieco starszym dziecku - nie otworzy samo okna ani drzwi (jeśli ty zapomnisz o blokadzie).




Dlatego tego programu nie oglądam. Coś, co jest wg nich ładne, koło ładnego nawet nie leżało.
Nie rozumiem tego całego zachwytu Anią Rubik. Jest po prostu okropna. I przeraźliwie chuda. Jak ktoś mi mówi, że taka chuda to ładna, zgrabna i w ogóle, to łapię się za głowę... Na zdjęciach i w świecie mody może faktycznie, ale w zyciu codziennym bycie takim "szczupłym" to istny koszmar. byłam "podobna" i więcej nocy przepłakałam nić to warte. Nie było osoby, która by mi nie dokuczała. I wiem, że to nie była zazdrość, bo przy wzroście prawie 170 cm waga 45 kg to naprawdę bardzo mało (swojego czasu był to szczyt moich możliwości przytycia!). W liceum nawet dyrektorka wypytywała mamę, czy przypadkiem nie jestem na coś chora, czy nie mamy problemów finansowych i czy ja w ogóle coś jem A ja żarłam jak głupia
Świat mody jest próżny i tandetny.
Ja tez takich programow nie ogladam! Nic z nich nie wynosze ( ze sie tak wyraze) moda sie nie interesuje a raz obejrzalam z czystej ciekawosci i istnieje tam taka zawisc i wogole tyle negatywnych uczuc i jakas chora rywalizacja ze az mi sie smutno zrobilo
Ja wogole tv to bardzo rzadko ogladam, wole poczytac
Wy wczoraj o tymmajonezie to ja na snaidanko jajka z majonezem
Aguska, ale fajny awator

Kubusewa , ja mysle ze z badania bedziesz zadowolona i bedzie to fajny prezent dla meza!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-17, 09:02   #1790
engela
Raczkowanie
 
Avatar engela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 458
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

kubsewa chyba troszeczkę Cię koleżanko ponosi...
pytasz się na otwartym forum, więc każdy Ci odpowiada tak jak uważa.
A,że Tobie moja odpowiedź nie pasuje to bardzo mi przykro,że nie napisałam Ci tak biegnij na USG3 napewno będziesz zadowolna na dodatek dowiesz się czy Twoja dzidzia jest zdrowa...
Twoich pytań dalej nie rozumiem... np."jakie badania da się zrobić na 3D?"
może sprecyzować o Ci chodzi?
bo jeżeli o pomiary dzidziusia to jest ich mnóstwo...
Nie rozumiem Twojego podejścia do tego badania... Ono ma
być sprecyzowaniem rozwoju szkraba i jego zdrowia, a nie niespodzienką wizualną... to tylko dodatek...
Zaznaczam,że takie jest moje zdanie...
engela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:03   #1791
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
Gzimiatko... bardzo mi przykro...
jakie to straszne. tak mi przykro.
ahh mnie tez mi przykro - myslalam ze on umarł bo byl chory ale nie w taki spsosób ..zal mi dziewczyny i jej córeczki ;/ ale widac i takich gnoji nosi swiat ze potracil i nawet nie udzielil pomocy ;/



jak wy produkujecie wow !!!

ja musze do lekarza isc, ale przed tym muszepoczytac o antybiotykach dla konbiet w ciazy bo ja od 2 tygodni podziebiona jestem raz lepiej raz gorzej ale nie mija wiec ....... ide czytac o antybiotykacvh kotre moga brac kobiety w ciazy ...
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:10   #1792
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
kubsewa chyba troszeczkę Cię koleżanko ponosi...
pytasz się na otwartym forum, więc każdy Ci odpowiada tak jak uważa.
A,że Tobie moja odpowiedź nie pasuje to bardzo mi przykro,że nie napisałam Ci tak biegnij na USG3 napewno będziesz zadowolna na dodatek dowiesz się czy Twoja dzidzia jest zdrowa...
Twoich pytań dalej nie rozumiem... np."jakie badania da się zrobić na 3D?"
może sprecyzować o Ci chodzi?
bo jeżeli o pomiary dzidziusia to jest ich mnóstwo...
Nie rozumiem Twojego podejścia do tego badania... Ono ma
być sprecyzowaniem rozwoju szkraba i jego zdrowia, a nie niespodzienką wizualną... to tylko dodatek...
Zaznaczam,że takie jest moje zdanie...
Matko jedyna jaka Ty dziwna jesteś dla mnei pomiar to pomiar, rozwój maluszka to rozwój maluszka .. mnie chodzi o badania w stylu badanie serduszka czy tętnic .. (przeczytałam to dziś właśnie w odniesieniu o 3d)
Pomiar kości udowych czy karku czy co tma jeszcze wiem, że jest robiony.. nie sądziłam, że specjalnei dla Ciebie będę musiała napisać że nie wiem chodzi mi nie wiem o co o badanie długości paznokci chyba .. co w tym dziwnego, że mam chęć zobaczyć dziecko w 3d.. dla mnie w tym momencie w którym jestem 3d jest bardziej frajdą zobaczenia dziecka w 3d... Bo wydaje mi się, że badania w stylu pomiar kości czy ilości kręgów czy uwidocznienie przykładowo pęcherza mozna zrobić na zwykłym 2d (ostatnio w trakcie 2d usłyszałam oo mamy pęcherz, pępowine i cośtam jeszcze) Mnie nie chodzi o cm czy milimetry
Ciekawa byłąm czy np pryz 3d są badania w stylu testu przeziernosci czy coś (wady serca, czy inne wady wrodzone) .. ja do tej pory mam tylko pomiary kosci czy test pappa zrobiony .. reszta to dla mnei rutynowe pomiary a nie jakieś specjały.... więc odpuść głosie ludu ze swoim zdziwionym tonem
__________________

Edytowane przez kubusewa
Czas edycji: 2011-11-17 o 09:12
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:10   #1793
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ahh mnie tez mi przykro - myslalam ze on umarł bo byl chory ale nie w taki spsosób ..zal mi dziewczyny i jej córeczki ;/ ale widac i takich gnoji nosi swiat ze potracil i nawet nie udzielil pomocy ;/
Nie tylko takich.
"Znam" gnojka, który spowodował śmiertelny wypadek i całą winę zrzucił na osobę, która zginęła i nie mogła się obronić. Aby było śmieszniej, policja nie zabezpieczyła żadnych dowodów. Najbliższa rodzina nie może do dziś zajrzeć w dokumentację dt. wypadku.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:11   #1794
engela
Raczkowanie
 
Avatar engela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 458
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

aaagga możesz mi zdradzić w jakiej firmie się ubezpieczyłaś?
dzowniłam do mężula i po południu ma spotkanie z osobą odpowiedzialną u niego za te ubezpieczenia...
z tego co słyszał od kolegów nie ma u nich tego okresu kalencji i dostaje się 1500 zł
engela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:17   #1795
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wsadzanie dziecka w fotelik na tylnym siedzeniu w aucie w ktorym z tylu nie ma drzwi jest meczace zarowno dla matki jak i dziecka.... moja tesciowa ma 3drzwiowe auto i raz je mialam i akurat kolezanke z jej dzieckiem bralam i zanim zamontowala fotelik, a potem wsadzila dziecko to byla spocona i zdenerwowana jak nie wiem ... mysle ze wygodniejsze o wiele jest 5drzwiowe auto
Hej, idzie omotać pasami z tyłu, ale jest to dość karkołomne, aczkolwiek do zrobienia. Najwygodniej przy 3 drzwiowym mieć bazę do fotelika i wtedy tylko fotelik klik i jest
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:20   #1796
engela
Raczkowanie
 
Avatar engela
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 458
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

kubusewa Koleżanko Ty naprawdę sobie poczytaj o tym badaniu i dlaczego jest zalecane po 20 i 30 tyg...
Masz chyba złe pojęcia tego badania...
Lekarz nie włączy sprzętu i nie będzie przez 30 min pokazywał Ci wyglądu Twojej dzidzi, skupi się na badaniu jej, a reszta będzie dodatkiem.
Dalej nie rozumiem czy Ty chcesz iść na to badanie żeby się dowiedzieć czy z Twoim maleństwem jest wszystko dobrze czy tylko po to by nagrać płytę dla TŻ
A co jak szkrab się odwórci i nie pokaże?
Przecież tak często jest i wtedy nawet nie będziesz miała większych szans by coś go pooglądać?
engela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:20   #1797
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Hej, idzie omotać pasami z tyłu, ale jest to dość karkołomne, aczkolwiek do zrobienia. Najwygodniej przy 3 drzwiowym mieć bazę do fotelika i wtedy tylko fotelik klik i jest
Tak czy tak .. ja bym psychicznie nie wyrobiła .. nie dość, że ciasno.. bo jednak te 3 -drzwiowe do wielkich nie należą, to jeszcze przedni fotel.. trzeba utrzymać się na nim tak aby sobie nie ubrudzić spodni (albo zaciągnąć rajstop).... Niiieeee ja odmawiam.. Dzięki CI Panie Boże za 5 drzwiowy spadek po mamusi i tatusiu
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:21   #1798
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Kubusewa, ja tez mam czasem problem ze zrozumieniem o co Ci chodzi piszesz po prostu czasami swoim jezykiem, troche nieskladnie i czasem ciezko zrozumiec co masz na mysli

Wiec nie denerwowac mi sie dziewczyny


Glowa mnie boli i jestem ciagle glodna
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:26   #1799
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez engela Pokaż wiadomość
kubusewa Koleżanko Ty naprawdę sobie poczytaj o tym badaniu i dlaczego jest zalecane po 20 i 30 tyg...
Masz chyba złe pojęcia tego badania...
Lekarz nie włączy sprzętu i nie będzie przez 30 min pokazywał Ci wyglądu Twojej dzidzi, skupi się na badaniu jej, a reszta będzie dodatkiem.
Dalej nie rozumiem czy Ty chcesz iść na to badanie żeby się dowiedzieć czy z Twoim maleństwem jest wszystko dobrze czy tylko po to by nagrać płytę dla TŻ
A co jak szkrab się odwórci i nie pokaże?
Przecież tak często jest i wtedy nawet nie będziesz miała większych szans by coś go pooglądać?
TO jest podstawa i nie potrzebuję specjalnego zapraszania... dla mnie ta płyta jest dodatkiem i owszem ale, że jest to nietypowy dodatek i raczej nie robi się tego codziennie to chcę pójść.. zwłąszcza, ze TZ był obecny przy usg2d i to on zdecydował o teście pappa (ktory z usg ma niewiele wspolnego)
Rozwoj mojego dziecka to jest rzecz oczywista i dla niej nie musze specjalnie isc do lekarza na 3d bo moge isc na 2d .. a jesli sa faktycznie jakeis pomiary czy inne obserwacje ktorych nie dokona sie na 2d to myslalam ze sie dowiem.. ale nie spotkala mnie z✂✂✂a ze traktuje 3d jak zbytek i wizualizacje od kolezanki engeli .. Bosh ...

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Kubusewa, ja tez mam czasem problem ze zrozumieniem o co Ci chodzi piszesz po prostu czasami swoim jezykiem, troche nieskladnie i czasem ciezko zrozumiec co masz na mysli

Wiec nie denerwowac mi sie dziewczyny


Glowa mnie boli i jestem ciagle glodna
Przejdzie Ci po porodzie mój stan torsjowy się normuje na szczęście czyli powoli zanika..a czkowliek muszę brać ze sobą prowiant nawet na zakupy .. Bo potrafi niemile zaskoczyć ssanie żołądka z muleniem rzygowym na raz
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-17, 09:29   #1800
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
co do programu "Porodówka" to mnie znacznie bardziej podoba się angielska wersja czyli "One born every minute"
Płakałam na każdym odcinku jak bóbr.

wrzucam LINKA DO ODCINKÓW

nie wiem czy Wam w Polsce odtworzy ale dziewczyny z UK na pewno mogą sobie obejrzeć. Polecam!
A mi sie wydawalo ze to ten sam program?? Tzn ja ta ''porodowke'' ogladalam chyba dwa razy i byl podany angielski tytul wlasnie one bith every minute - czy sie myle?

mi najbardziej odpowiada niemiecka wersja... wiadomo, lepiej wiedziec jakie mozliwosci sa w tym kraju w ktorym bedzie sie rodzic
Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
TO jest podstawa i nie potrzebuję specjalnego zapraszania... dla mnie ta płyta jest dodatkiem i owszem ale, że jest to nietypowy dodatek i raczej nie robi się tego codziennie to chcę pójść.. zwłąszcza, ze TZ był obecny przy usg2d i to on zdecydował o teście pappa (ktory z usg ma niewiele wspolnego)
Rozwoj mojego dziecka to jest rzecz oczywista i dla niej nie musze specjalnie isc do lekarza na 3d bo moge isc na 2d .. a jesli sa faktycznie jakeis pomiary czy inne obserwacje ktorych nie dokona sie na 2d to myslalam ze sie dowiem.. ale nie spotkala mnie z✂✂✂a ze traktuje 3d jak zbytek i wizualizacje od kolezanki engeli .. Bosh ...

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------


Przejdzie Ci po porodzie mój stan torsjowy się normuje na szczęście czyli powoli zanika..a czkowliek muszę brać ze sobą prowiant nawet na zakupy .. Bo potrafi niemile zaskoczyć ssanie żołądka z muleniem rzygowym na raz
Kubusewa, uspokoj sie, przeciez nikt na Ciebie nie naskoczyl


a co do usg i badania pappa to maja one wiele wspolnego, przede wszystkim to ze sie uzupelniaja
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.