Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4 - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 18:49   #4651
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
oj kurcze też bym się napiła, ale nie mogę... bo inaczej po co brać to żelastwo
Ja biorę żelazo, a mleko pije litrami.. nie wiedziałam że nie można
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:52   #4652
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

a ja nie biorę żelaza czemu ??
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:53   #4653
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez 19claudia91 Pokaż wiadomość
Ja biorę żelazo, a mleko pije litrami.. nie wiedziałam że nie można
ja też pierwsze słyszę?!

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a ja nie biorę żelaza czemu ??
widocznie masz wyniki w normie i nie musisz
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:53   #4654
19claudia91
Rozeznanie
 
Avatar 19claudia91
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 962
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a ja nie biorę żelaza czemu ??
Pewnie masz dobre wyniki mój gin mi przepisał ze względu że moja hemoglobina jest poniżej normy
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ce0d3873d8.png

Fabianek
19claudia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:53   #4655
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a ja nie biorę żelaza czemu ??

A ja też nie biorę żelaza
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:55   #4656
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Jolkaaa może nie potrzebujesz - ja mam anemię biorę codziennie rano tardyferon 80 mg i na wieczór 2 biofery

a mleka się nie pije do żelaza (przynajmniej nie w tych samych porach) bo mleko neutralizuje żelazo (jest środowiskiem zobojętnienia) czyli to co weźmiesz to Ci się nie wchłonie

jak bierzesz żelazo wieczorem to mleko można pić rano i na odwrót jak żelazo rano to mleko wieczorem, a że ja biorę i rano i wieczorem to mleko odpada...
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 18:56   #4657
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

czesc Dziewczynki, w koncu nadrobilam 50 stron...uff..., Dziewczynom ktorym twardnieje brzuszek zycze aby przestal twardniec, tym ktore poznaly plec serdecznie gratuluje...a szczegolnie Mala gratuluje niespodzianki...z tej oto okazji pojade do polskiego gina ok 30 tygodnia, aby upewnic sie czy aby na pewno w brzuchu mieszka Hania
widzialam zdjecia...wszystkie wygladacie super!!

duzo zdrowka dla Filipka i Antka.
jak fajnie ze juz weekend, mialam pracowity weekend, ale lubie jak mam troche pracy - czas mi szybciej mija. mamy audyt w poniedzialek - wiec musialam troche rzeczy przygotowac bo moj manager to z tych srednio zorganizowanych.

Malutka w brzuszku od wczoraj jakas spokojna..troche sie martwie;(
przez ostatnie dni czulam sie swietnie, ale dzis juz mniej, rano sie wystraszylam bo na papierze toaletowym zobaczylam rano kropke cos jak woda z krwia..taka mala kropka, az mi sie slabo zrobilo, pozniej biegalam do toalety i sprawdzalam ale dzieki Bogu juz nic takiego nie bylo, oby to tylko byla jakas kropka w papierze (mam nadzieje ze byla juz wczesniej), biegam siusiu dzis czesciej, wczoraj bylo zimno - moze to pecherz, wiec jutro zamierzam lezec w lozku caly dzien i sobie leniuchowac.

pisalyscie wczesniej co juz macie, tak wiec ja mam;
- butelki (4) aventa,
-spioszki, kaftaniki, sukieneczki, 4 kocyki, 3 male pieluszki (dodatek do magazynow dla mam),
- wozek (bedzie przyslany w grudniu) ktory zostal zakupiony bez zadnych uzgodnien ze mna, srednio mi sie podoba wizualnie, ale ponoc jest bardzo funkcjonalny.
http://www.babytrend.com/travel_syst...r/TJ94065.html
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 18:59   #4658
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

o tu sobie poczytajcie:

klik
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:00   #4659
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
Jolkaaa może nie potrzebujesz - ja mam anemię biorę codziennie rano tardyferon 80 mg i na wieczór 2 biofery

a mleka się nie pije do żelaza (przynajmniej nie w tych samych porach) bo mleko neutralizuje żelazo (jest środowiskiem zobojętnienia) czyli to co weźmiesz to Ci się nie wchłonie

jak bierzesz żelazo wieczorem to mleko można pić rano i na odwrót jak żelazo rano to mleko wieczorem, a że ja biorę i rano i wieczorem to mleko odpada...
dobrze wiedzieć
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:01   #4660
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

a może i mam dobre, ale magnez muszę brać tylko że na początku brałam 2xdziennie, a teraz nie wiem czy dalej mam brać 2x czy tylko 1x

wogóle lekarz kazał mi brać 3xdziennie nospe można tak??
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:04   #4661
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

na nospie niestety się nie znam... ale chyba jeśli to ta zwykła (nie forte) nie jest to jakaś duża dawka

magnezu nie biorę bo nie mam skurczy, ale mój lekarz zawsze się pyta czy jakieś skurcze mnie łapią
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 19:06   #4662
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
na nospie niestety się nie znam... ale chyba jeśli to ta zwykła (nie forte) nie jest to jakaś duża dawka

magnezu nie biorę bo nie mam skurczy, ale mój lekarz zawsze się pyta czy jakieś skurcze mnie łapią

no właśnie lekarz mi przepisał nospe forte 3xdziennie

ja skurczy też nie mam, ale jak kazał brać to biorę...
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:08   #4663
mag_99
Rozeznanie
 
Avatar mag_99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 871
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
no właśnie lekarz mi przepisał nospe forte 3xdziennie

ja skurczy też nie mam, ale jak kazał brać to biorę...
no ale może masz twardy brzuszek bo chyba połączenie magnezu i nospy właśnie na to się daje... a może Twój lekarz po prostu chucha na zimne

mój w sumie mi ostatnio powiedział, że dobrze że nie tyję dużo bo mam nisko łożysko i jak bym "bardzo poszła to znajdziesz się u mnie w szpitalu" od razu zadziałało na mniejszą ilość słodyczy
__________________
Filipek - 4.03.2012 godz. 16.00

a ja rosnę i rosnę

Edytowane przez mag_99
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:12
mag_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:11   #4664
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
no ale może masz twardy brzuszek bo chyba połączenie magnezu i nospy właśnie na to się daje
nie mam twardego, wszystko jest w jakim najlepszym porządku.
Jedynie moje bóle są albo z powodu nerek albo z powodu kręgosłupa co się okaże we wtorek.
Ale stawiam na kręgosłup.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:17   #4665
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Ja piję niewiele mleka ok szklanki dziennie...i biorę tylko witaminer prenatal

Monia dzięki za gratulacje

No moja niespodzianka jest dla mnie coraz bardziej realna...zrobiłam dziś selekcję ciuszków...i cóż muszę iść na męskie zakupy... A mąż od razu wczoraj ściągnął z zasłon różowe kokardy hehe

Jakaś dziś głodna ciągle jestem i zmęczona nie wiem...w sumie nic wyczerpującego nie robiłam??? Muszę jeszcze odkurzyć mieszkanie...po tym składaniu biurka

i robiłam dziś sesję brzuszkowi ... wrzucę na email foto ale tak za jakieś 30min.
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...

Edytowane przez Mała!
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:19
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:18   #4666
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez DIDA22 Pokaż wiadomość
Cenna uwaga, ja dlatego od 8 tc jestem na L4 skupiona na swoim stanie błogosławionym. Od kilku lat pracuję w korporacji, bleeee do wyrzygania już mam tą pracę.
Wdałam się w wyścig szczurów, pracowałam z nadzieją na awans, podwyżkę, nagrodę itp.
Tak minęło kilka lat, a dziecko urodzę jak będę miała 32 lata. Teraz sobie myślę, że o ładnych kilka lat za późno :/
Ja urodzę jak będę miała 37 lat choć nie pracuję w korporacji Będzie dobrze
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:18   #4667
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez mag_99 Pokaż wiadomość
no ale może masz twardy brzuszek bo chyba połączenie magnezu i nospy właśnie na to się daje... a może Twój lekarz po prostu chucha na zimne

mój w sumie mi ostatnio powiedział, że dobrze że nie tyję dużo bo mam nisko łożysko i jak bym "bardzo poszła to znajdziesz się u mnie w szpitalu" od razu zadziałało na mniejszą ilość słodyczy
u mnie łozysko ponoć zajęło cała macicę i nie jest juz obniżone. Zobaczę, co stwierdzi moj lekarz

Zastanawiam się czy zrobić sobie jajecznicę czy ugotować jajka na średnio miękko
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:23   #4668
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Karolca jeśli miałabym wybierać to jajko na miękko w sumie sobie też ugotuję, odgapię się, a co
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:32   #4669
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez rybka13 Pokaż wiadomość
hej
desia i julliczka gratuluję córeczek
Mała Tobie gratuluje syncia, a szczególnie tej cudownej przemiany
(mam nadz.że nic nie pomyliłam )

Anagat, mam nadzieje że z Twoją szyjką wszystko ok. Daj znać po badaniu. Mi ostatnio też się stawia macica Na szczęście na krótko i niezbyt często, ale jednak codziennie... Wizytę z położną mam 1 grudnia, ale szyjki na pewno mi nie zbada, więc sprawdzę to dopiero w PL za 2 tyg. mam nadzieję że nic złego się nie dzieje. Dzidzia się rusza i nic mnie nie boli.
Co do sexiku, to ja w I trymestrze miałam duuużą ochotę, ale przeszło mi to wraz z ropoczęciem II. Teraz się również kochamy, ale nie ukrywam że robię to bardziej dla TZ, A pozycje to wiadomo, takie żeby nie uciskały brzuszka, na pewno znacie
Ja dziś byłam na zakupach, kupiłam tylko kozaczki i bluzkę (dla siebie), ale jak się przy tym zmęczyłam... szok. W tych sklepach tak gorąco, przymierzanie płaszczyków mnie wykończyło, a nawet nie kupiłam. Zastanawiam sie jak my zrobimy zakupy dla dziecka w styczniu, jak ja już teraz szybko tracę siły... ;/
Jutro przychodzą znajomi, z okazji moich urodzin (których nie mam jutro ) a co za tym idzie - dziś porządki i jutro z rana coś przygotować Również jestem strzelcem
To już nas cztery na wątku

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Roksape Pokaż wiadomość
Dziękuję za troskę o synka . Fakt choroby dzieci są męczące i dla dziecka i dla rodzica...



U mnie to chyba wygląda na kompletowanie większości wyprawki. Mam tylko wózek, nosidło,łóżeczko i ew. ubranka jeśli to będzie chłopczyk.
A jak dziewczynka będzie to sporo ciuchów się nie przyda

USG 3d w pierwszej ciąży nie miałam i teraz też nie będę mieć. Ale skoro w 2d wszystko wychodzi dobrze i wymiary i wszystko co mi tam robią to chyba dobrze już będzie



W pierwszej ciąży to ja też często i gęsto i miałam ochotę. Teraz TŻ żadko w domu jest to jak już przyjedzie to też mam straszną ochotę, ale... jak dojdzie do tego to jakoś mi się odechciewa i całą satysfakcję z tego szlag trafia


Wczoraj były pogadanki o strzelcach. Chciałam dołączyć do grona Strzelców bo urodziłam się 7.12

Ale miałam dziś noc. Mały budził się i płakał na przemian. Najgorzej, że wyrwany bólem ze snu nie mógł zasnąć tylko rzucał się i wściekał. Ciężko było go uspokoić

Aguśkaaa krostka była jedna na początku infekcji... Wczoraj miał już ich parę na podniebieniu, języku, ustach i nawet na brodzie. Były czerwone i nabrzmiałe stąd też taki ból, ale dziś już są bledsze. Cały dzień i noc piszczał a dzisiaj już się bawił tylko dużo pije a mało je. Dobrze, że w ogóle je ( głównie jogurty) Nie życzę nikomu czegoś takiego.

Moje dziecko było okazem zdrowia do teraz. To co od wczoraj ma to nic w porównaniu z grypą. Męczy się strasznie. Chyba to paskudzctwo przypałętało się przez osłabienie po antybiotyku, który niedawno miał... No nic muszę cierpliwie przeczekać to wszystko. Szkoda,że TŻ nie ma było by mi lżej i dziecku z pewnością też bo strasznie mu się za nim tęskni. A teraz to już całkiem pyta gdzie jest i kiedy przyjedzie ehh...
To jest nas pięć. Na dodatek mamy urodziny w tym samym dniu

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
to nie wiem ile w tym prawdy ale gdzieś tam w okolicach Kołobrzegu mówią na to pączki
Niee Ja jestem z okolic Kołobrzegu i nie słyszałam

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
oo byłaś w sanatorium w pobliżu mnie ja mieszkam 30 km od Leszna
Czyżby miejscowość na G. ?
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-25, 19:36   #4670
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Mleko pijam rzadko, wole jogurty.
Żelaza nie łykam, profilaktycznie łykam 1 tabletke magnezinu

Karolca ja zdecydowanie wole jajecznice moja wersja to z cebulka i drobno pokrojona parówką, do tego kanapki z serem i ketchupem ii jeszcze pomidor

Łożysko mam w ścianie tylnej w dnie jezeli dobrze pamietam, chyba wszystko ok.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:38   #4671
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Noo Filipka wykapalam, juz chyba zasnal, dzis juz na szczescie pozwolil mi pojsc przed swoim zasnieciem
Teraz wcinam kolacyjke: bulke z serem zoltym i ogorkiem zielonym
Ale zjem jeszcze kapusty z grochem z obiadku, bo maz ugotowal caly gar a ze uwielbiam to nie zasne jak nie zjem

Aha odnosnie zelaza i magnezu: Nie wiem czy lekarze Wam o tym mowia, ale trzeba zachowac 2 godziny przerwy miedzy tymi lekami.


Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
czesc Dziewczynki, w koncu nadrobilam 50 stron...uff..., Dziewczynom ktorym twardnieje brzuszek zycze aby przestal twardniec, tym ktore poznaly plec serdecznie gratuluje...a szczegolnie Mala gratuluje niespodzianki...z tej oto okazji pojade do polskiego gina ok 30 tygodnia, aby upewnic sie czy aby na pewno w brzuchu mieszka Hania
widzialam zdjecia...wszystkie wygladacie super!!

duzo zdrowka dla Filipka i Antka.
jak fajnie ze juz weekend, mialam pracowity weekend, ale lubie jak mam troche pracy - czas mi szybciej mija. mamy audyt w poniedzialek - wiec musialam troche rzeczy przygotowac bo moj manager to z tych srednio zorganizowanych.

Malutka w brzuszku od wczoraj jakas spokojna..troche sie martwie;(
przez ostatnie dni czulam sie swietnie, ale dzis juz mniej, rano sie wystraszylam bo na papierze toaletowym zobaczylam rano kropke cos jak woda z krwia..taka mala kropka, az mi sie slabo zrobilo, pozniej biegalam do toalety i sprawdzalam ale dzieki Bogu juz nic takiego nie bylo, oby to tylko byla jakas kropka w papierze (mam nadzieje ze byla juz wczesniej), biegam siusiu dzis czesciej, wczoraj bylo zimno - moze to pecherz, wiec jutro zamierzam lezec w lozku caly dzien i sobie leniuchowac.

pisalyscie wczesniej co juz macie, tak wiec ja mam;
- butelki (4) aventa,
-spioszki, kaftaniki, sukieneczki, 4 kocyki, 3 male pieluszki (dodatek do magazynow dla mam),
- wozek (bedzie przyslany w grudniu) ktory zostal zakupiony bez zadnych uzgodnien ze mna, srednio mi sie podoba wizualnie, ale ponoc jest bardzo funkcjonalny.
http://www.babytrend.com/travel_syst...r/TJ94065.html
Nie martw sie ze maluszek mniej sie rusza, pewnie dlatego ze Ty wiecej jestes zabiegana, a poza tym chyba wszystkie dzidzie maja dni leniuszka
Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
a może i mam dobre, ale magnez muszę brać tylko że na początku brałam 2xdziennie, a teraz nie wiem czy dalej mam brać 2x czy tylko 1x

wogóle lekarz kazał mi brać 3xdziennie nospe można tak??
Jesli Ci zalecil no-spe to na pewno mial powod. Wiec nawet trzeba brac
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-11-25 o 19:40
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:45   #4672
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Jesli Ci zalecil no-spe to na pewno mial powod. Wiec nawet trzeba brac
no on tylko zapytał czy jak bolał mnie brzuch to czy wzięłam nospe, a ja na to że nie i powiedział, że przepisze mi nospe 3xdziennie
skoro trzeba to biorę. we wtorek zapytam czy dalej mam brać. bo przepisał mi 2paczki (40tabletek)
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:47   #4673
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
Witam
* No i dziewczyny jeśli chodzi o imię dla synka to dużo łatwiej nam to idzie niż przy córci i imię, które wybrałam na szczęście było na liście Męża, którą sobie kiedyś zrobił i ma ją w szafce w pracy, więc nie oponował... i takim sposobem na razie stawiamy na imię Tymon Tymonek, Tymuś...

* Mnie tez męczy zgaga muszę zapamiętać nazwę tego specyfiku
Tymon byl naszym upatrzonym imieniem jeszcze przed ciaza. Potem zmienil sie w Roberta a teraz a Anie Ale imie super!
A odnoscnie Gavisconu w zawiesinie to kupilam dzis ten syrop w Aldi
Kosztowal 4 euro za duza butelczyne, jestem gotowa na ataki zgagi


Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Dla smakoszów ruskich pierogów podaje pomysł szybszy a smakuje podobnie
Koleżanka ostatnio mi mówiła, że ona robiła naleśniki z nadzieniem jak do ruskich pierogów. wyszły pycha, tak samo robiła tylko zamiast ciasta lepić, upiekła naleśników i tak podała
Jadlam takie ostatnio w barze mlecznym, pycha

Jakie plany macie na weekend? Ja chyba wyrusze do sklepow i rozejrze sie za pizamkami do szpitala (nie uzywam koszul) i bluzkami do karmienia.
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:52   #4674
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
no właśnie lekarz mi przepisał nospe forte 3xdziennie

ja skurczy też nie mam, ale jak kazał brać to biorę...
ja zelaza tez nie biore- bo jem buraka forte w tabletkach i poziom zelaza mam w normie ;]


co do magnezu to powinno sie go brac w ciazu minum 2 razy dziennie on nie zaszkodzi pomaga miesniom (nie ma skurczy brzuch nie twardnieje) a jego nadmiar powoduje tylko przecyszczenie biegunke inaczej, dla dziecka magnez jest bardzo wazny!!!


co do nospy- to na pewno forte 3 razy dziennie ? bo to jest 240 dawka a to juz sporo moze mialas brac 3x 40 czyli zwykla nospe ???a zaleca sie ja gdy brzuch sie stawia ,szyjka sie skraca lub sa inne problemy ?!



karolca- ja nie doradze z jakiem ja lubie jajko na hclebie smazone na patelni ;]

dzis pizza na koalcje byla a mala w brzuchu fikała ze ło ho ho!
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:53   #4675
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Jadlam takie ostatnio w barze mlecznym, pycha

Jakie plany macie na weekend? Ja chyba wyrusze do sklepow i rozejrze sie za pizamkami do szpitala (nie uzywam koszul) i bluzkami do karmienia.
Ja jutro na uczelnię jadę, a potem to już zleci niczym dzień, bo jak na uczelni jestem chociaż chwilę, to schodzi mi z dojazdami i ogólnie potem łapie mega lenia, więc pewnie polenię się popołudniu

dziewczyny, ja uciekam zjeść kolację, wziąć prysznic i do wyrka powoli się zbierać, bo przed 6 pobudka-a przyznam, że to nie moja pora na wstawanie więc muszę iść wcześnie spać, żeby się wyspać miłego wieczorku życzę i do przeczytania
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:54   #4676
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

dziewczyny jak juz kupicie koszule/pizamy do szpitala i na okres poporodowy wklejcie zdjecie ,napiszcie gdzie , bo z tego co widzialam w sklepach to wybor marny, a jak juz cos jest to 70 zl za koszule mi sie nie uśmiecha dawac.

Moje plany na weekend , spacery z TZ, wyprawa do lumpexu , obiad u rodziców
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:55   #4677
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
ja zelaza tez nie biore- bo jem buraka forte w tabletkach i poziom zelaza mam w normie ;]


co do magnezu to powinno sie go brac w ciazu minum 2 razy dziennie on nie zaszkodzi pomaga miesniom (nie ma skurczy brzuch nie twardnieje) a jego nadmiar powoduje tylko przecyszczenie biegunke inaczej, dla dziecka magnez jest bardzo wazny!!!


co do nospy- to na pewno forte 3 razy dziennie ? bo to jest 240 dawka a to juz sporo moze mialas brac 3x 40 czyli zwykla nospe ???a zaleca sie ja gdy brzuch sie stawia ,szyjka sie skraca lub sa inne problemy ?!



karolca- ja nie doradze z jakiem ja lubie jajko na hclebie smazone na patelni ;]

dzis pizza na koalcje byla a mala w brzuchu fikała ze ło ho ho!
no właśnie forte tak napisał na recepcie tak kupiłam i tak mam brać a powiedział, że wszystko u mnie wporządku więc nie wiem po co ta nospa i czemu forte a nie zwykła.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:56   #4678
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

zia- no na porodowce i sali gdzie z dieckiem lezec bediesz -bedziesz musiala lezec w kosuzli bo to taki prikaz odgorny bo latwiej dojsc do macicy w razie co a znaim spodnie sciagniesz itd, nawet nie pozwalaja w majtkach chodzic haha ;]
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:58   #4679
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Jolka jezeli z szyjka wszystko ok, brzuch nie twardnieje to wdg mnie , choc nie chce podwazac tego co powiedzial lekarz 3 razy dziennie nospa forte to duzo.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-25, 19:58   #4680
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Półmetek mijamy, wyprawkę składamy. Mamusie III-IV 2012 cz.4

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak juz kupicie koszule/pizamy do szpitala i na okres poporodowy wklejcie zdjecie ,napiszcie gdzie , bo z tego co widzialam w sklepach to wybor marny, a jak juz cos jest to 70 zl za koszule mi sie nie uśmiecha dawac.

Moje plany na weekend , spacery z TZ, wyprawa do lumpexu , obiad u rodziców
ja póki co mam jedną z lumpa, ale taka sobie ona jest
a tak to mam zamiar kupić na allegro

a moje plany na weekend to leniuchowanie i zrobię zapiekanke makaronową to co Aguśkaa podawała bo już składniki kupiłam tylko się zastanawiam czemu śmietanka ma być 30% a nie 18% ? i to chyba chodziło o tą małą 250ml ?? bo taką kupiłam no i kupiłam 30%

poza tym TŻ skręca meble przez weekend
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.