Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-28, 11:04   #241
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Dzień doberek!
Ja grzecznie leżałam przez cały weekend, dzisiaj jeszcze też muszę-bo wizyta dopiero jutro. Po lekach twardnienia nie ustąpiły całkowicie, ale fakt że się uspokoiły-mam tak do 12 razy na dzień.
Jutro lekarz zbada szyjkę i pewnie okaże się że tak już mam :/
No to duzo razy Ci stwardnial brzus. Ja tak mialam w poprzedniej ciazy ze twardnial caly dzien co chwile robil sie jak z kamienia i bylo to nieprzyjemne. Teraz nawet przy no-spie ktora biore i zwiekszonej ilosci magnezu mam spokoj. Strwadnieje mi czasem ale naprawde rzadko.
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Btw.Emigra pytalas odnosnie ubioru maluszka ze szpitala...dobry temat. Ja myslalam raczej o jakims ubraniu "na cebulke" typu rajstopki, body, kaftanik i jakis kombinezon lekki. W naszym przypadku to tylko kwestia do samochodu, a potem do garazu podziemnego w domu. Tak naprawde za wiele na powietrzu nie bedzie
Tak Filip jest bardziej marudny, to jest meczace dosc bo jeszcze rano nie otworzylam dobrze oczu a juz slyszalam jeczenie marudzenie no ale wiadomo jak chory to trzeba pomoc.
Odnosnie tych rajstopek to ja bym odradzala, tez o tym myslalam, ale noworodkowi trudno sie zaklada rajtuzki.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!

Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:05   #242
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
A to u mnie było identycznie. W domu Tż-ta wszystko-robiąca mama plus dwie siostry więc nawyku do prac domowych to on nie miał. Ale okazał się być podatny na wychowanie
Dlatego ja mojego synka mimo jego wieku (3 lata) uczę nakrywać ze stołu, pomagać babcią, znoszenia ze stołu, rozpakowania zmywarki itd. oczywiście w granicach rozsądku
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:08   #243
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
No to duzo razy Ci stwardnial brzus. Ja tak mialam w poprzedniej ciazy ze twardnial caly dzien co chwile robil sie jak z kamienia i bylo to nieprzyjemne. Teraz nawet przy no-spie ktora biore i zwiekszonej ilosci magnezu mam spokoj. Strwadnieje mi czasem ale naprawde rzadko.

Tak Filip jest bardziej marudny, to jest meczace dosc bo jeszcze rano nie otworzylam dobrze oczu a juz slyszalam jeczenie marudzenie no ale wiadomo jak chory to trzeba pomoc.
Odnosnie tych rajstopek to ja bym odradzala, tez o tym myslalam, ale noworodkowi trudno sie zaklada rajtuzki.
dziekuje za podpowiedz, racja.. Pewnie bede miala problem aby naawet nalozyc spiochy na te małe girki;]
Nie zazdroszcze, bo z brzuszkiem coraz trudniej sie samego ogarnac, a co dopiero z dzieckiem.


Ja takze dodalam nr telefonu

Co do tesciowej, zlego slowa powiedziec nie moge jest idealna teściowa 350km stad i ten uklad mi odpowiada
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:09   #244
Aguśkaa83
Zakorzenienie
 
Avatar Aguśkaa83
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 409
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
a ja po wizycie. glukoza po obciążeniu 125 tak więc ok. na podwyższone leukocyty dostałam znowu urosept, poskarżyłam się że mnie swędzi przy wejściu do pochwy , mam smarować clotrimazolem i tyle, nawet mnie nie zbadał.hemoglobina 10,3, tak więc łykam od dzisiaj żelazo. ciśnienie jak zwykle ok-100/60. przytylam 6 kg. i tyle. a jakiegoś stresa dziwnego przed wizytą miałam.kolejna za miesiąc dopiero.
To na miesiac masz spokoj do nast. wizyty
Lubie ten luz po wizycie
A clotrimazol tez stosowalam, pomogl
Hemoglobina niziutka, jakie zelazo dostalas?
Cytat:
Napisane przez Madziara 26 Pokaż wiadomość
Aguśka Emigra sliczne kuchnie ja dopiero przed remontem ale to pewnie w przyszłym roku. A zapomniałam się pochwalić mój maluszek po raz pierwszy kopnoł tatusia
Oj wspolczuje remontu, ale na pewno niebawem bedziesz miala pieknie
Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Wszystkim smutnym życzę dużo siły , zawsze po burzy musi wyjść słońce.

Ja to mam jakieś dobre nastawienie w tej ciązy, nie powiem ,bo też mam chwilę ,że lepiej do mnie bez kija nie podchodzić , ale jakoś się daję uspokoić.Skupiam się myślami na dzieciach i nic mnie wtedy nie rusza.

Z Teściową swoje przeszłam , ale już mamy to za sobą.Zawsze przytakiwałam , ale pewnego razu nie wytrzymałam i powiedziałam co myślę....minęło trochę czasu i bardzo się dużo zmieniło na lepsze, doszło do przeprosin z Jej strony i zakopałyśmy topór wojenny.Można powiedzieć ,ze jest teraz cudnie.W życiu się nie spodziewałam,że to kiedyś napiszę bo jazdy były straszne.
z moja sie nigdy nie dogadam bo ma 70 lat i zachowuje sie jak 70-letnia baba.
__________________
FILIPEK
16.05.2009 godz. 11:55
SZYMONEK

08.03.2012 GODZ. 18:47

Najpiękniejsze dni w moim życiu!


Edytowane przez Aguśkaa83
Czas edycji: 2011-11-28 o 11:10
Aguśkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:10   #245
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Dlatego ja mojego synka mimo jego wieku (3 lata) uczę nakrywać ze stołu, pomagać babcią, znoszenia ze stołu, rozpakowania zmywarki itd. oczywiście w granicach rozsądku
moj plan jest taki sam Robert będzie rozgarniety facetem i juz ja tego dopilnuje hehe.
Zeby potem nie byl jakas sierota zyciowa ktora nawet nie potrafi herbaty zalac i naczyn umyc
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:13   #246
Madziara 26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 630
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość

i co tatuś na to?

Moja malutka skopała tatusia i babcię

zdziwiony że tak mocno

ja też jestem za tym zeby dzieci od małego uczyć pomagać, bo później trzeba bedzie za nie robić. I to nie tylko faceci kobiety też niezaradne są jak nie nauczone moj kolega ma żone która wogóle obiadów nie robi ale to wina jaj mamy która im gotuje a potem kolega to odbiera i obiad gotowy tak jak catering ja bym tak nie mogła
__________________
25.06.2010 ; 1.05.2011 mama aniołka

Dzielić się radością to dwa razy tyle radości, dzielić się smutkiem to połowa smutku.


http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj48aeu99g4kn.png
Madziara 26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:13   #247
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cześć dziewczyny,ale się wyspałam-do 10!Musiałam odespać popołudniówki.

Emigra brzuszek śliczny i najważniejsze,że mały lokator dobrze się w nim czuje .

Zariah
trzymam kciuki za wizytę w szpitalu,ale na pewno jest wszystko dobrze.

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
A wlasnie nie pamietam czy pisalyscie o tym. Jak ubierzecie maluszka na wyjscie ze szpitala?
Ja mam termin na 8 kwietnia,więc może być różnie.Chociaż upałów raczej się nie spodziewam.Myślę,że uszykuję dwie wersje ubrań:lżejszą i cieplejszą.Ale w końcu ile ten dzieciaczek będzie na dworze:pół minuty?Na pewno nie zmarznie.

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ale Wy dużo piszecie Ja często nie mogę i potem jestem zaskoczona że aż tyle nowych postów jest

Wczoraj byli u Nas znajomi z synem który chodził po całym Naszym domu (ma 6l) często chodził do Naszego dziadka i na pytanie co dziadek robi odpowiedział "patrzy na koszykówkę nożną";D i do tej pory nie wiemy czy chodzi o koszykówkę czy piłkę nożną

co do ubrania maluszka ze szpitala jeszcze nie myślałam bo do kwietnia może się tyle zmienić.

Dziewczyny nie wiem czy się martwić czy nie ... już kiedyś chyba z 2tygodnie temu Wam o tym pisałam. W środę byliśmy na USG i dzidzia ma ruchy na +. w tym tygodniu zaczynam 21tc i ja ich chyba nie czuję tzn. jak leżę to czasem delikatnie coś poczuję (tak myślę że to Nasz synek) ale jak Was czytam to myslę że powinnam czuć bardziej i wtedy dopada mnie czarna rozpacz ;( pamiętam że któraś z Was napisała że do 22tc powinnam coś poczuć i choć to trochę dodaje mi otuchy że jeszcze tydzień.
Ja w pierwszej ciąży późno czułam ruchy,nie za często i słabsze,dopiero w 3-trym córcia się rozszalała.Teraz mam 21 tydz i od trzech tyg młody tak buszuje,że szok.Bardzo aktywny jest.Ale przez to kiedy nie odzywa się dłuższy czas bardzo się niepokoję,bo to takie nie w jego stylu

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
No z każdym dniem się coraz bardziej przekonuję do tego, żeby już odpocząć. Najbardziej mi kręgosłup siada, a ja chce potem nosić dziecko. Ale tu troszkę jestem sama sobie winna, bo na początku wcale nie pilnowałam swojego jedzenia
Jeżeli masz taką możliwość,nie czujesz się już w pracy dobrze to pewnie,że skorzystaj.
Ja ogólnie czuję się dobrze,ale też najchętniej bym przestała pracować.Pracę mam stojącą,co o dziwo na razie bardzo mi nie dokucza,ale najgorsze jest zimno-mam w pracy 0 stopni.
Tak,że jeszcze 2 miesiące-czyli tyle ile muszę i ani dnia więcej.
__________________
We all find time to do what we really want to do...

Edytowane przez gosia261282
Czas edycji: 2011-11-28 o 11:58
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 11:17   #248
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
Dlatego ja mojego synka mimo jego wieku (3 lata) uczę nakrywać ze stołu, pomagać babcią, znoszenia ze stołu, rozpakowania zmywarki itd. oczywiście w granicach rozsądku
Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
moj plan jest taki sam Robert będzie rozgarniety facetem i juz ja tego dopilnuje hehe.
Zeby potem nie byl jakas sierota zyciowa ktora nawet nie potrafi herbaty zalac i naczyn umyc
Przyszłe synowe będą Was wychwalać za to pod niebiosa

Kurcze - niech już jest 9.12 bo chcę się upewnić, że to Szymek tam we mnie siedzi. Puka teraz coraz częściej, ale jeszcze póki co tylko ja to czuję. Tż wkółko ręce przykłada ale na zewnątrz jeszcze nie czuć, biedny nie może się doczekać aż kopniaka dostanie


Aaa - taka fajna aukcja z kompletem ubrań dla dziecka mi wczoraj poszła koła nosa
__________________
Szymek 26.04.2012

Edytowane przez Kulkaaga
Czas edycji: 2011-11-28 o 11:18
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:20   #249
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Madziara 26 Pokaż wiadomość
zdziwiony że tak mocno

ja też jestem za tym zeby dzieci od małego uczyć pomagać, bo później trzeba bedzie za nie robić. I to nie tylko faceci kobiety też niezaradne są jak nie nauczone moj kolega ma żone która wogóle obiadów nie robi ale to wina jaj mamy która im gotuje a potem kolega to odbiera i obiad gotowy tak jak catering ja bym tak nie mogła
Byłam uczona w domu pomagania, ale nigdy mama nie goniła mnie do gotowania ani nic. Ale przyszło co do czego, to wiedziałam co z czym i jak i po wyprowadzce poradziłam sobie całkiem dobrze. Jak nie wiedzałam jak coś zrobić, zadzwoniłam, mama powiedziała. Metodą prób i błedów opracowałam swoją kuchnię
Można być niezdarą, ale umieć sobie z tym radzić. Gorzej, jak ktoś całe życie czeka na gotowe :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:22   #250
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kulkaaga Pokaż wiadomość
Kurcze - niech już jest 9.12 bo chcę się upewnić, że to Szymek tam we mnie siedzi. Puka teraz coraz częściej, ale jeszcze póki co tylko ja to czuję. Tż wkółko ręce przykłada ale na zewnątrz jeszcze nie czuć, biedny nie może się doczekać aż kopniaka dostanie
Mój tak samo doczekać się nie może ciągle chce dotykać, przykłada ucho, gada do brzuszka słodko jest

Jestem niecierpliwa wieści od Zariah, że co chwila zerkam na wątek zamiast czytać "bardzo ciekawe" nowele pozytywistyczne na piątkowe kolokwium
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:36   #251
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
dziewczny dziś jadę do szpitala.
oby bylo wszystko w porzadku

ale tez wez pod uwage, to ze niektore maluszki sa spokojniejsze... albo maja dzien leniuszka

nawet jesli tylko posluchaja serduszka, to i tak znak, ze wszystko ok

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
a tu my w 26 tc wrzucam zdjecia mimo moich dni pasztetowych (dzieki za te okreslenie hehe, nie pamietam kto wymyslil ale idealnie oddaje moj stan) to brzuszek przeciez kocham na boczkach mam juz po jednym rozstepie, naszczescie niewielkie sa
super brzunio

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
A wlasnie nie pamietam czy pisalyscie o tym. Jak ubierzecie maluszka na wyjscie ze szpitala?
body z dlugim rekawem, rajstopki, pajacyk z dlugim rekawem, czapeczka, grubszy polarowy kombinezono-spiworek do samochodu (z kapturem)

ewentualnie gdyby mialo byc bardzo zimno, to jeszcze przykryjemy kocykiem

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
ja swoj moge dodac ale mam tylko niemiecki
ja tez mam tylko niemiecki, i wrazie "W" bede pisac do ciebie
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 11:39   #252
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny współczuję Wam wtrącających się teściów nie dość, że dla większości z nas to nowa sytuacja, pierwsza ciąża i pierwsze dziecko to oni zamiast wspierać to tylko dobijają. Zero wyczucia. Ja na szczęście nie mam co na swoich "teściów" narzekać, nic mi się nie wtrącają, wszystko co my postanowimy i zrobimy oni przyjmują normalnie do wiadomości, nie dają jakiś cennych rad. Wiadomo troszczą się bardzo o moje zdrowie i maluszka, ale nie jest to do przesady. Wiem, że jak się urodzi to na ich pomoc będziemy mogli liczyć - zawsze podrzucić do popilnowania dziadkom w razie potrzeby ale jeśli chodzi o pomoc finansową to raczej nie, może na jakiś drobiazg, bo sami za dużo kasy nie mają i jeszcze mój TŻ ma trójkę młodszego rodzeństwa, które się uczy w średnich szkołach to wiadomo, że na nich duży wydatek, a w dodatku starsza siostra w lipcu wychodzi za mąż. Tak to jest w wielodzietnych rodzinach ale pierwsza wnuczka (mam nadzieję!) to jest ogólna podnieta

Piękne macie te brzuszki, a jak po 3otc będą wyglądać to już w ogóle

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty - te planowane i nieplanowane mam nadzieję, że same dobre wieści będą...
Ja mam wizytę dopiero za tydzień, a już przeżywam nowy lekarz i w ogóle nowa przychodnia to jakiegoś stresa mam... A powinnam dostać też skierowania na glukozę, bo już czas
Ja też za tydzień mam wizytę i już pomału zaczynam się denerwować Też jeszcze nie miałam badań z glukozą.
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:42   #253
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

a ja wizytę mam już w środę
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:46   #254
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
No moja gin już nosem kręci, że chce chodzić do pracy, ale o zwolnieniu, że już mogę iść to mówi na każdej wizycie. Następną mam 16.12 i zobaczymy jak ta moja szyjka, ale raczej juz chyba pójdę na zwolnienie. Ciężko się rano wstaje
Druga sprawa to finanse, bo jak pójdę na zwolnienie to będę dostawała mniej kasy (system premiowy ), a tu kredyt na głowie, ale lepiej odżałować te parę groszy, ale żeby maluszek był zdrowy.
No widzisz, u każdego jest inaczej. Ja jestem na L-4 od 1 września i akurat finansowo to mam teraz korzystniej.

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez aaagga Pokaż wiadomość
wiecie, chyba przegapiłyście mój post, że dodałam nr tel na maila w zakładce kontakty bo żadna nic nie napisała- czy tak może być, że kto chce może tam dać swój tel żeby w razie nagłego przypadku wysłać SMS wiadomość na wizaż ???
Ja się zgadzam na podanie swojego
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:48   #255
agabi
Rozeznanie
 
Avatar agabi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 682
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Aguśka- te żelazo to tardyferon fol. za miesiąc sprawdzę jak pomógł i dam znać


ja swojego Maluszka na wyjście ze szpitala ubiorę w body z długim rękawem, ciepłego ( welurowego) pajacyka , i do tego śpiworek zimowy , ciepła czapa i opatulimy go jeszcze kocykiem i tyle. myślę, że wystarczy...ter min mam na początek marca, ale nastawiam się na połowę lutego- z moim serduchem nie będą zapewne czekać z cesarką do terminu.chociaż kto to wie...ale już w styczniu spakowana będę
__________________
Gabryś
agabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 11:51   #256
Zia_
Zadomowienie
 
Avatar Zia_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
dziewczny dziś jadę do szpitala.
bo moja mała jest mało ruchliwa i jak słyszę od Was jakie wasze maluchy są roztańczone to się stresuję. moja rusza się może w 3 seriach po kilak ruchów dziennie i tyle.
Nie wiem dlaczego tak jest więc postanowiłam jechać na emergency do mojego szpitala i naściemniać, że w ogóle jej nie czuję i mam nadzieję że zrobią coś więcej niż przystawienie dopplera do brzucha (jak twierdziła moja położna). Zobaczymy jak się u mnie przejmują ciążą obym miała po wizycie tak dobre zdanie o angielskich szpitalach jak balbinka.
trzymajcie kciuki żeby było dobrze i żeby mi powiedzieli, że mała jest po prostu tak ułożona że słabo ją czuję i że wszystko ok. mam nadzieję, że zrobią mi usg... albo chociaż ktg...
no zobaczymy... bo ja się boję że mnie zleją, posłuchają serducha i odeślą do domu bez żadnych badań
Zariah, daj znac jak wrocisz! Ja tez moja mala slabo czuje, tzn pare razy dziennie ale zadne silacze ruchy. Za to wieczorem po goracym prysznicu podczas oliwienia brzucha zawsze moge na nia liczyc


Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
A wlasnie nie pamietam czy pisalyscie o tym. Jak ubierzecie maluszka na wyjscie ze szpitala?
Ja planuje pajacyk, czapeczke i kombinezon. Opcjonalnie bodziak na sam spod, zalezy od temperatury w kwietniu. Poza tym bedzie oczywiscie jakis kocyk na wszelki wypadek w aucie.
Wczoraj patrzylam na ciuszki i doszlam do wniosku ze kombinezon to bym wolala na zamek a nie na zatrzaski, zeby nam sprawniej z nim szlo. Mam tez jednego pajaca na zamek od babci, niestety te dostepne tutaj w sklepach sa wszystkie na zastrzaski - pewnie za pare meisiecy bedziemy mistrzyniami zapinania calego rzadka zatrzaskow i to po ciemku

Poradzcie kochane jak sie pozbyc kataru! Bo ja juz od zmyslow odchodze, tak naprawde to mnie juz z 2 miechy trzyma, ale jak mam nasilenie tak jak teraz to zyc sie odechciewa - spac sie nie da, oddychac sie nie da, ciagle leci z nosa. Kupilam wode morska ale cos nie widze zeby to pomagalo.... Robi ktoras z was inhalacje?

Odnoscie tesciowych to ja nie moge narzekac. Tesciowa daleko i kontakt okazjonalny, ale jest nienachalna osoba. Z reszta rodzice tez niczego nie narzucaja nam. Tata mnie rozsmieszyl jak mi zachwalal kaftaniki wiazane z tylu. Chyba ratuje mnie tylko to ze takich juz raczej nie produkuja

Edytowane przez Zia_
Czas edycji: 2011-11-28 o 11:56
Zia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:00   #257
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agabi Pokaż wiadomość
Aguśka- te żelazo to tardyferon fol. za miesiąc sprawdzę jak pomógł i dam znać


ja swojego Maluszka na wyjście ze szpitala ubiorę w body z długim rękawem, ciepłego ( welurowego) pajacyka , i do tego śpiworek zimowy , ciepła czapa i opatulimy go jeszcze kocykiem i tyle. myślę, że wystarczy...ter min mam na początek marca, ale nastawiam się na połowę lutego- z moim serduchem nie będą zapewne czekać z cesarką do terminu.chociaż kto to wie...ale już w styczniu spakowana będę
Myślę,że spokojnie to wystarczy, ja wychodziłam ze szpitala jak było -15 czy -18 i położna mi dziecko ubierała, TŻ przywiózł cała górę ciuszków...odpadł kombinezon z tych zimowych, bo to mega jest niewygodne, te zimowe są najczęściej sztywne dość i jak tak się malca chce w tym upchnąć w fotelik to jest średnio ciekawie ....więc ubrałyśmy tak: bodziak z długim, rasjtopki, pajacyk gruby, na to komplet ciepły i tak przykryta kocem , z pieluszką na buzi szybko do auta.....( a ja durna zapomniałam o tym śpiworku, który czekał w bagazniku ) na dworze dziecko jest chwile, więc ja tym razem kombinezonu nie planuje , a już tym bardziej zimowego, zresztą stary lezy , nie był ubrany ani razu... do domu jechaliśmy 50 km i malusia była cieplutka że hoho.

Edytowane przez koniakonia
Czas edycji: 2011-11-28 o 12:02
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:05   #258
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Poradzcie kochane jak sie pozbyc kataru! Bo ja juz od zmyslow odchodze, tak naprawde to mnie juz z 2 miechy trzyma, ale jak mam nasilenie tak jak teraz to zyc sie odechciewa - spac sie nie da, oddychac sie nie da, ciagle leci z nosa. Kupilam wode morska ale cos nie widze zeby to pomagalo.... Robi ktoras z was inhalacje?
kiedys juz karolca polecala roztwor z soli morskiej...

ja na takie zapchanie (a mozesz rownie dobrze miec zatkane zatoki ) proponuje takie cos:
lyzeczka soli morskiej zmieszac z ok 4-5 kroplami olejku eukaliptusowego i calosc rozpuscic w szkalnce wody

trzymac zamkniete, przed kazdym zakraplaniem wstrzasac

mi po tym pieknie sie zatoki odetkaly, spi mi sie swietnie, co prawda z nosa nadal troche leci, ale przynajmniej po wydmuchaniu jest czysto


A inhalacje to robie z tym samym olejkiem:
na szklane wrzatku daje 1-2 kropli olejku
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:06   #259
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
oby bylo wszystko w porzadku

ale tez wez pod uwage, to ze niektore maluszki sa spokojniejsze... albo maja dzien leniuszka

nawet jesli tylko posluchaja serduszka, to i tak znak, ze wszystko ok


super brzunio


body z dlugim rekawem, rajstopki, pajacyk z dlugim rekawem, czapeczka, grubszy polarowy kombinezono-spiworek do samochodu (z kapturem)

ewentualnie gdyby mialo byc bardzo zimno, to jeszcze przykryjemy kocykiem


ja tez mam tylko niemiecki, i wrazie "W" bede pisac do ciebie
ok to ja do Ciebie bede
Cytat:
Napisane przez Zia_ Pokaż wiadomość
Zariah, daj znac jak wrocisz! Ja tez moja mala slabo czuje, tzn pare razy dziennie ale zadne silacze ruchy. Za to wieczorem po goracym prysznicu podczas oliwienia brzucha zawsze moge na nia liczyc




Ja planuje pajacyk, czapeczke i kombinezon. Opcjonalnie bodziak na sam spod, zalezy od temperatury w kwietniu. Poza tym bedzie oczywiscie jakis kocyk na wszelki wypadek w aucie.
Wczoraj patrzylam na ciuszki i doszlam do wniosku ze kombinezon to bym wolala na zamek a nie na zatrzaski, zeby nam sprawniej z nim szlo. Mam tez jednego pajaca na zamek od babci, niestety te dostepne tutaj w sklepach sa wszystkie na zastrzaski - pewnie za pare meisiecy bedziemy mistrzyniami zapinania calego rzadka zatrzaskow i to po ciemku

Poradzcie kochane jak sie pozbyc kataru! Bo ja juz od zmyslow odchodze, tak naprawde to mnie juz z 2 miechy trzyma, ale jak mam nasilenie tak jak teraz to zyc sie odechciewa - spac sie nie da, oddychac sie nie da, ciagle leci z nosa. Kupilam wode morska ale cos nie widze zeby to pomagalo.... Robi ktoras z was inhalacje?

Odnoscie tesciowych to ja nie moge narzekac. Tesciowa daleko i kontakt okazjonalny, ale jest nienachalna osoba. Z reszta rodzice tez niczego nie narzucaja nam. Tata mnie rozsmieszyl jak mi zachwalal kaftaniki wiazane z tylu. Chyba ratuje mnie tylko to ze takich juz raczej nie produkuja
katar to normalka w ciazy - blony sluzowe u ciezarnych pracuja na wyzszych obrotach co i w nosie sie objawia mnie tez juz doprowadza to do szalu ... ale jak jest bardzo ciezko oddychac to mam taki spray do nosa z sola morska - psikam do nosa po dwa razy, dmucham, sikam dmucham az czuje ulge i potem moge spac
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-28, 12:09   #260
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
dziekuje za podpowiedz, racja.. Pewnie bede miala problem aby naawet nalozyc spiochy na te małe girki;]
Nie zazdroszcze, bo z brzuszkiem coraz trudniej sie samego ogarnac, a co dopiero z dzieckiem.


Ja takze dodalam nr telefonu

Co do tesciowej, zlego slowa powiedziec nie moge jest idealna teściowa 350km stad i ten uklad mi odpowiada
Dlatego ja stawiam na pajacyki. W Tesco są w 3-pakach za 30 zł

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,ale się wyspałam-do 10!Musiałam odespać popołudniówki.

Emigra brzuszek śliczny i najważniejsze,że mały lokator dobrze się w nim czuje .

Zariah
trzymam kciuki za wizytę w szpitalu,ale na pewno jest wszystko dobrze.



Ja mam termin na 8 kwietnia,więc może być różnie.Chociaż upałów raczej się nie spodziewam.Myślę,że uszykuję dwie wersje ubrań:lżejszą i cieplejszą.Ale w końcu ile ten dzieciaczek będzie na dworze:pół minuty?Na pewno nie zmarznie.



Ja w pierwszej ciąży późno czułam ruchy,nie za często i słabsze,dopiero w 3-trym córcia się rozszalała.Teraz mam 21 tydz i od trzech tyg młody tak buszuje,że szok.Bardzo aktywny jest.Ale przez to kiedy nie odzywa się dłuższy czas bardzo się niepokoję,bo to takie nie w jego stylu



Jeżeli masz taką możliwość,nie czujesz się już w pracy dobrze to pewnie,że skorzystaj.
Ja ogólnie czuję się dobrze,ale też najchętniej bym przestała pracować.Pracę mam stojącą,co o dziwo na razie bardzo mi nie dokucza,ale najgorsze jest zimno-mam w pracy 0 stopni.
Tak,że jeszcze 2 miesiące-czyli tyle ile muszę i ani dnia więcej.
O kurcze, to nie zazdroszczę
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:10   #261
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iw32 Pokaż wiadomość
Dlatego ja stawiam na pajacyki. W Tesco są w 3-pakach za 30 zł
I dobrze się noszą , ja mam z tesco dużo ciuszków z tych wlasnie wielopaków nie rozwlekają się , chociaż trafily mi się raz takie jakby ciensze troszkę i były troszke gorsze , ale to raz....dobre są tez te ciuszki z disneya , ale droższe , kupuje jak jest promocja
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:12   #262
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
I dobrze się noszą , ja mam z tesco dużo ciuszków z tych wlasnie wielopaków nie rozwlekają się , chociaż trafily mi się raz takie jakby ciensze troszkę i były troszke gorsze , ale to raz....dobre są tez te ciuszki z disneya , ale droższe , kupuje jak jest promocja
Ja jak bylam we wrzesniu w polsce to wlasnie w tesco kupilam chyba z 11 sztuk bodziakow - kilka takich calkiem bialych a kilka z kubusiem
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:12   #263
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

dla wszystkich smutnych dzisiaj cieżaróweczek muzyczka do posluchania

__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:14   #264
iw32
Rozeznanie
 
Avatar iw32
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 666
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
I dobrze się noszą , ja mam z tesco dużo ciuszków z tych wlasnie wielopaków nie rozwlekają się , chociaż trafily mi się raz takie jakby ciensze troszkę i były troszke gorsze , ale to raz....dobre są tez te ciuszki z disneya , ale droższe , kupuje jak jest promocja
No właśnie, chciałam sobie dziś porównać. Za 3 w Tesco zapłaciłam 30 zł, potem poszłam do Dyzia i za 1 zapłaciłam 29 zł. Fakt, że ten droższy jest ładniutki
iw32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:25   #265
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ja jak bylam we wrzesniu w polsce to wlasnie w tesco kupilam chyba z 11 sztuk bodziakow - kilka takich calkiem bialych a kilka z kubusiem
jakbys potem kupowala jakies body, to polecam w realu albo kauflandzie (w DE)... maja bardzo dobrej jakosci, w wielopakach i tanie
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:29   #266
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez iw32 Pokaż wiadomość
No właśnie, chciałam sobie dziś porównać. Za 3 w Tesco zapłaciłam 30 zł, potem poszłam do Dyzia i za 1 zapłaciłam 29 zł. Fakt, że ten droższy jest ładniutki
Ważne,żeby się nie rozwlekały, a tak to będzie noszone najczęściej pod pajac , pod spioszek, więc aż takie urodziwe być nie musi, w sensie nadruków itp. ozdób
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:33   #267
Capsta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 161
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Zariah ja też nie czuję ruchów zbyt często. Były 2-3 dni kiedy mała machała wściekle czym mogła tak, że gołym okiem widać było stukanie. Przeważnie jest jednak bardzo spokojna. Widziałam na usg ruchy, których ja nie czuję, więc sądzę, że na tym etapie to normalne. Jestem drobną osobą i wcześnie poczułam pierwsze subtelne bulgotnięcia, które z czasem przerodziły się w wyraźne ruchy (śniło mi się nawet, że to mała biała myszka ) Mam wrażenie (m.in. po usg) jakby dziecku było tam strasznie ciasno i czasem zastanawiam się czy siedząc z podkuloną nogą nie zgniatam jej...
Myślę jednak, że dobrze jest upewnić się, że wszystko gra niż zamartwiać. Przy moich wahaniach nastrojów (głównie negatywne odchylenia) ciągłe myślenie, że dzieje się coś złego mogłoby pogrążyć nas obie w głębokiej rozpaczy, a to nikomu nie służy.
2 tygodnie temu odwiedziłam izbę przyjęć, bo pociekło ze mnie tak, że zmoczyłam lekko spodnie. Zrobili test na wody płodowe, ale ostatecznie stwierdzili, że to nie to. Taka sytuacja zdarzyła mi się ogółem już 3 razy, ale lekarz twierdzi, że to normalna wydzielina. Czy któraś z Was miewa podobne sytuacje?
U mnie jest generalnie sucho, ale czasem zdarza się, że pocieknie większa ilość bardzo wodnistej wydzieliny (jak mocno rozcieńczone mleko).
Zaczynamy dziś 23 tydzień, moja waga: 5kg na plusie.
Capsta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:33   #268
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Ciesze sie ze my z mezem nie klocimy sie ani nie miewamy tzw cichych dni zdarza nam sie posprzeczac, ale bez tragedii, zazwyczaj za chwile juz jest ok. Z reszta bardzo rzadko sie sprzeczamy


Agabi to super
u nas tak smao ;] nie mamy cichych dni wolimy sobie powiedziec co nam na watrobach siedzi i spokoj
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:33   #269
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
jakbys potem kupowala jakies body, to polecam w realu albo kauflandzie (w DE)... maja bardzo dobrej jakosci, w wielopakach i tanie
z reala tez mam bodziaki z takimi misiami dwie sztuki - zolte i bezowe i widac jakosc na pierwszy rzut oka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-28, 12:43   #270
karo_z
Rozeznanie
 
Avatar karo_z
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 755
Dot.: Był półmetek jest 100-dniówka. A co potem? PORODÓWKA! Mamcie III-IV 2012 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Aguśkaa83 Pokaż wiadomość
Oj bidulko...Ty to masz przejscia z ta szyjka, jestes bardzo dzielna a nie jakas tam panikara. Jeszcze troche, dasz rade!
Dziękuję Wam za miłe słowa
Mam nadzieję że już nie będę miała więcej takich przygód


Cytat:
Napisane przez ivona84 Pokaż wiadomość
Ja coraz częściej zastanawiam się czy nie pójść już na L4. Pracę mam siedzącą i czasem mi nogi puchną i muszę trzymać je na drugim krześle, żeby po pracy założyć buty. Jak tak siedzę z tymi podniesionymi nogami to mnie kręgosłup znowu boli. W dodatku brzuch mnie ciagnie niemal codziennie i dziś chyba mi pierwszy raz brzuch stwardniał. A poza tym luteinę na miękką szyjkę biorę. Chyba już pora na zwolnienie
Na Twoim miejscu nie zastanawiała bym się tylko poszłabym na zwolnienie. Nie ma co się katować, bóle kręgosłupa pewnie będą coraz bardziej dotkliwe. Twardnienia brzucha i bóli też lepiej nie lekceważyć.


Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Dzień doberek!
Ja grzecznie leżałam przez cały weekend, dzisiaj jeszcze też muszę-bo wizyta dopiero jutro. Po lekach twardnienia nie ustąpiły całkowicie, ale fakt że się uspokoiły-mam tak do 12 razy na dzień.
Jutro lekarz zbada szyjkę i pewnie okaże się że tak już mam :/



Karo to dobrze że wszystko masz skontrolowane, a jak dużo masz tych twardnień? Wiem że ciąża, ciąży nie równa ale zastanawiam się jak mają inne twardniejące macice
To strasznie często masz te twardnienia... Ja miałam tak po 5-7 razy dziennie i lekarz ze szpitala mnie wypuścił dopiero jak było ich 2-3 razy dziennie.
Jakie leki bierzesz na to?

Cytat:
Napisane przez evvcia_ Pokaż wiadomość
Mój tak samo doczekać się nie może ciągle chce dotykać, przykłada ucho, gada do brzuszka słodko jest
Tylko pamiętajcie żeby nie głaskać brzuszka za bardzo, bo to powoduje skurcze
__________________
Karolina Nicpoń
Fotografia kulinarna, reklamowa. Przepisy dla alergików.
https://karolinanicpon.pl
Potrzebujesz sesji produktów czy dań? Daj znać!

kontakt@karolinanicpon.pl
karo_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.