Suknia marzeń cz. II - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 13:02   #4351
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
witajcie!
ja już po. w sobote był nasz wielki dzień.
wszystko sie udało i wszystko było tak jak być powinno
a oto moja suknia. pewnie niewielu z wam sie bedzie podobać bo jest dosć specyficzna ale ... dla mnie była tą jedyną
aha i to brat prowadzi mnie do ołtarza nie pan młody

gratuluje o ile zdjęcie z Twojej przymiatki niezbyt mi się podobało to musze przyznać że w dniu ślubu, z tymi wszytskimi dodatkami i etolą(chyba etolą) wyglądałaś naprawdę ślicznie jeszcze raz gratuluję
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 13:10   #4352
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
gratuluje o ile zdjęcie z Twojej przymiatki niezbyt mi się podobało to musze przyznać że w dniu ślubu, z tymi wszytskimi dodatkami i etolą(chyba etolą) wyglądałaś naprawdę ślicznie jeszcze raz gratuluję
tak to była etola tylko z takimi wydłużanymi przodami - ja dla wygody ją spięła

dziekuje wsystkim za miłe słowa.

jak będe miała zdjecia z pleneru (bo to przed nami) to jeszcze coś wstawie. z tych to na razie tyle. jutro jade po kolejną porcje do koleżanki
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 13:29   #4353
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
witajcie!
ja już po. w sobote był nasz wielki dzień.
wszystko sie udało i wszystko było tak jak być powinno
a oto moja suknia. pewnie niewielu z wam sie bedzie podobać bo jest dosć specyficzna ale ... dla mnie była tą jedyną
aha i to brat prowadzi mnie do ołtarza nie pan młody
ahh ten uśmiech na twarzy mówi wszystko ! jesteś szczęśliwa ! najszczęśliwsza !
a suknienka pięknie pasowała do Ciebie, wyglądałas w niej zjawiskowo!
makijaż kobiecy i podkreślający twoje atuty !

życzę jeszcze więcej miłości i samych pogodnych chwil na nowej drodze życia!
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 15:25   #4354
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Suknia marzeń cz. II

no właśnie co sądzicie o kupnie sukni na allegro? mnie podoba się nawet kilka szytych na wymiar ogłaszanych na allegro, ale kupować tak w sumie w ciemno...? macie jakieś doświadczenia?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 15:41   #4355
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
no właśnie co sądzicie o kupnie sukni na allegro? mnie podoba się nawet kilka szytych na wymiar ogłaszanych na allegro, ale kupować tak w sumie w ciemno...? macie jakieś doświadczenia?
W ciemno na pewno bym nie kupiła. Bezwzględnie musiałabym ją najpierw obejrzeć na żywo i przymierzyć, czy jest odpowiednia do mojej sylwetki.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 16:01   #4356
alutkasycow
Raczkowanie
 
Avatar alutkasycow
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
no właśnie co sądzicie o kupnie sukni na allegro? mnie podoba się nawet kilka szytych na wymiar ogłaszanych na allegro, ale kupować tak w sumie w ciemno...? macie jakieś doświadczenia?
Też się nad tym zastanawiałam. Muszę przyznać, że się obawiam kupić suknię slubna bez przymierzania. Zawsze można przymierzyć suknię w salonie, a potem kupić na Allegro. Nie mamy jednak pewnoci czy suknia nie jest po ilus tam przeróbkach.
alutkasycow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 17:14   #4357
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez alutkasycow Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiałam. Muszę przyznać, że się obawiam kupić suknię slubna bez przymierzania. Zawsze można przymierzyć suknię w salonie, a potem kupić na Allegro. Nie mamy jednak pewnoci czy suknia nie jest po ilus tam przeróbkach.
najlepiej jak uda Ci się znaleźć ofertę z Twojego regionu,możesz wtedy jechać przymierzyć i obejrzeć w jakim jest stanie,bo niestety na zdjęciu wszystko jest piękne (ah ten photoshop) tak samo z sukeinkami szytymi na allegro w ciemno, wystarczy popatrzeć jak bardzo różnią się sukienka z katalogu od tej samej sukienki w salonie, nie można ufać zdjęciu
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-16, 18:07   #4358
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez alutkasycow Pokaż wiadomość
Też się nad tym zastanawiałam. Muszę przyznać, że się obawiam kupić suknię slubna bez przymierzania. Zawsze można przymierzyć suknię w salonie, a potem kupić na Allegro. Nie mamy jednak pewnoci czy suknia nie jest po ilus tam przeróbkach.
jak już kilka rzy pisałam -ja kupiłam na allegro. Trafiłam na superucziwą dziewczynę, a kieckę przymierzyłam w salonie. Dodatkowo dostałam odp na kilkanaście pytań i i dodatkowe foty każdego szczegółu
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 22:21   #4359
ladyinred85
Rozeznanie
 
Avatar ladyinred85
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 811
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
no właśnie co sądzicie o kupnie sukni na allegro? mnie podoba się nawet kilka szytych na wymiar ogłaszanych na allegro, ale kupować tak w sumie w ciemno...? macie jakieś doświadczenia?
Te suknie szyte na wymiar z allegro są w większosci z www.1luckybride.com Jeżeli juz zamawiac w ciemno, to stamtąd, będzie napewno taniej
ladyinred85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 22:46   #4360
dragonfly90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: bywa sie tu i tam:)
Wiadomości: 24
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Witam, jestem w klasie maturalnej i jak wiadomo czeka mnie w styczniu 100dniowka kieckę chce żeby uszyła mi krawcowa ale jak na razie nie mam pomysłu, może ktoś doradzi?

Z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam
dragonfly90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 04:54   #4361
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez dragonfly90 Pokaż wiadomość
Witam, jestem w klasie maturalnej i jak wiadomo czeka mnie w styczniu 100dniowka kieckę chce żeby uszyła mi krawcowa ale jak na razie nie mam pomysłu, może ktoś doradzi?

Z góry bardzo dziękuje, pozdrawiam
to nie ten watek, tu suknie ślubne
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 07:21   #4362
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. II

hmmm mówicie o kupnie sukni w ciemno.
ja swoją tak kupiłam i to w salonie. niestety w całej polsce nie bylo tego modelu więc poprosiłam o podanie mi podobnego kroju i tak sie zdecydowałam. po trzech misiacach pierwsza przymiarka i dopiero wtedy ja zobaczyłam.
i jestem zadowolona
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 09:29   #4363
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez madziadominik Pokaż wiadomość
hmmm mówicie o kupnie sukni w ciemno.
ja swoją tak kupiłam i to w salonie. niestety w całej polsce nie bylo tego modelu więc poprosiłam o podanie mi podobnego kroju i tak sie zdecydowałam. po trzech misiacach pierwsza przymiarka i dopiero wtedy ja zobaczyłam.
i jestem zadowolona
właśnie,zobaczyłaś ją na przymiarce podczas której ja dopasowali, większośc sukni szytych na allegro ma opcje -podaj wymiary my Ci wyślemy suknie. Więc potam samemu trzeba się głowić jak ją dopasować
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 11:38   #4364
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia marzeń cz. II

wlasnie sie dowiedziałam ze suknia Pronovias by Manuel Mota (Valdemar) na któa choruje bez wzgledu na to ze nie mam w planach na razie slubu kosztuje 6700zł...czyli 2tys E. eh
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:08   #4365
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
wlasnie sie dowiedziałam ze suknia Pronovias by Manuel Mota (Valdemar) na któa choruje bez wzgledu na to ze nie mam w planach na razie slubu kosztuje 6700zł...czyli 2tys E. eh
o tak:-( tez ja chciałam ale cena... a uszycie juz nie będzie to ta sama kiecka
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:54   #4366
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Suknia marzeń cz. II

jedym slowem masakra, a szycie, tak, masz racje nie wchodzi w gre.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 23:33   #4367
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Sabcia, a jaka suknia? Ta, którą kiedyś pokazywałaś?
tak ta sama mimo ze juz ja kupilam chwile temu to nadal mi sie podoba i nie moge sie doczekc az ja zalozeteraz si rozgladam za welonem ( chcialabym z hiszpanska koronka ale nie dlugi ) , bizuteria( prawdziwe perelki ) i martwie sie jak to wszystko zgrac zebym nie wygladala jak choinka tylko skromnie i elegancko :| a ty aga kiedy? bo widzialam na nk ze pierscionek juz jest! gratulacje
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 08:55   #4368
ifffonka
Rozeznanie
 
Avatar ifffonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: podkarpacie :P
Wiadomości: 619
GG do ifffonka
Dot.: Suknia marzeń cz. II

ogromna prośba Kochane - jaka to sukienka jaka firma kolekcja, model Jest przepiękna pomóżcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1219041375
__________________
WYMIANKA https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=655539


Moja twórczość pazurkowa
POZDROWIONKA !!!
ifffonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 09:01   #4369
pati86
Raczkowanie
 
Avatar pati86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 250
Dot.: Suknia marzeń cz. II

To prawdopodobnie maggie sottero ale nie jestem pewna- jedna z moich wymarzonych
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/d746fb59a5.png

(...) Porwała księcia i już nigdy go nie oddała...chroniła go i kochała ... (...)
pati86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-18, 10:02   #4370
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
tak ta sama mimo ze juz ja kupilam chwile temu to nadal mi sie podoba i nie moge sie doczekc az ja zalozeteraz si rozgladam za welonem ( chcialabym z hiszpanska koronka ale nie dlugi ) , bizuteria( prawdziwe perelki ) i martwie sie jak to wszystko zgrac zebym nie wygladala jak choinka tylko skromnie i elegancko :| a ty aga kiedy? bo widzialam na nk ze pierscionek juz jest! gratulacje
Najważniejsze, żebyś się czuła dobrze i tak, jak sobie wymarzyłaś. Ubierz perełki na uszy i jakąś bransoletkę, bo z naszyjnikiem chyba już za dużo będzie, chociaż trzeba by zobaczyć.
My za 2 lata, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli. Mój TŻ sam chce sfinansować ślub i wesele. Ja nie muszę się martwić o tę kwestię, hamują nas pieniądze z jego strony. Wesele ma być dość duże, bo około 120 osób, także trochę nam trzeba. Ja zawsze marzyłam o skromnym weselu, ale jest to niewykonalne, sama rodzina z pierwszej linii, to około 100 osób.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:16   #4371
sabcia-myszka
Zadomowienie
 
Avatar sabcia-myszka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 549
GG do sabcia-myszka
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, żebyś się czuła dobrze i tak, jak sobie wymarzyłaś. Ubierz perełki na uszy i jakąś bransoletkę, bo z naszyjnikiem chyba już za dużo będzie, chociaż trzeba by zobaczyć.
My za 2 lata, jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli. Mój TŻ sam chce sfinansować ślub i wesele. Ja nie muszę się martwić o tę kwestię, hamują nas pieniądze z jego strony. Wesele ma być dość duże, bo około 120 osób, także trochę nam trzeba. Ja zawsze marzyłam o skromnym weselu, ale jest to niewykonalne, sama rodzina z pierwszej linii, to około 100 osób.
oczywisce ze najwazniejsze w koncu to moj dzien jakby nie bylo mysle o skromnym naszyjnku z takich malych perelek zeby nie przesadzic za 2 lata niby jeszcze czas, ale to ci zleci mi juz zlecialo 7miesiecy i zostalo tylko 8 nasze wesele tez nie bedzie skromne na liscie jest 150 osob i to tylko najblizsza rodzina i przyjaciele ale ceny w Krakowie na pewno wyzsze niz w Rzeszowie my kwestie finansowe dzielimy po polowie a i tak sporo to wyniesie :|
sabcia-myszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 10:42   #4372
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: Suknia marzeń cz. II

to jest maggie sttore na 100 % mi sie tez one bardzo podobaja ale sa tez bardzo drobie i w Polsce ciezko dostępne
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 11:02   #4373
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez ifffonka Pokaż wiadomość
ogromna prośba Kochane - jaka to sukienka jaka firma kolekcja, model Jest przepiękna pomóżcie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1219041375
W Warszawie jest spory wybór tych sukien. Widziałam podobną, w jednym z salonów w okolicy JP II. Ceny zaczynają sie od 4500zł a w przyszłym roku mają byc jeszcze droższe.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 11:11   #4374
pati86
Raczkowanie
 
Avatar pati86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 250
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Ceny z kosmosu ale trzeba przyznać że cudniejszych sukni nie widziałam do tej pory . Może warto zaczerpnąć trochę inspiracji i uszyć własną maggie sottero za mniejsze pieniądze . Jest możliwość kupna sukni z zagranicy lub z ebay'a za wiele niższą cenę. Dziewczyny piszą na innym forum że koszt wtedy takiej sukni to 20-30% ceny salonowej.

http://www.maggiesottero.com/collection.aspx
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/d746fb59a5.png

(...) Porwała księcia i już nigdy go nie oddała...chroniła go i kochała ... (...)
pati86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 11:21   #4375
kisiorek
Raczkowanie
 
Avatar kisiorek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ***POZNAŃ***
Wiadomości: 118
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Pati86 u mnie koszt uszycia suki slubnej to przedzial cenowy od 800 do 1500 zł tak wiec wydaje mi sie ze warto
kisiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 13:13   #4376
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez sabcia-myszka Pokaż wiadomość
oczywisce ze najwazniejsze w koncu to moj dzien jakby nie bylo mysle o skromnym naszyjnku z takich malych perelek zeby nie przesadzic za 2 lata niby jeszcze czas, ale to ci zleci mi juz zlecialo 7miesiecy i zostalo tylko 8 nasze wesele tez nie bedzie skromne na liscie jest 150 osob i to tylko najblizsza rodzina i przyjaciele ale ceny w Krakowie na pewno wyzsze niz w Rzeszowie my kwestie finansowe dzielimy po polowie a i tak sporo to wyniesie :|
Czas leci nieubłaganie, za 9 mcy wypadałoby rezerwacji dokonać. Musimy liczyć ok. 160 zł na osobę. My też po połowie, z mojej strony rodzice zdeklarowali się, że opłacą wszystko, Arek nie chce obciążać swoich, nie mają dużych możliwości, dlatego sam chce ponieść koszty. Macie już wybrane miejsce? Napisz mi coś więcej
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 14:29   #4377
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. II

tylko ze czasami to co się uszyje nie jest takie jak od producenta.
przedewszystkim trzeba mieć zaje.... krawcową i bardzo dobry materiał.

suknie można za 800zł uszyc ale nie wyobrazam sobie koronkowej sukni za 800zł tzn widziałam taką a koronka na niej wygladała jak firanka.

wiem dylematów jest sporo co do tego jaka ma być i co do tego ile ma kosztować. ja szczerze nie pozwoliłabym sobie na suknie za tyle. dla mnie granicę stanowiło 3000zł i w takiej kwocie mozna się zmieścić.

zresztą najpierw warto iść poprzypierzać i zobaczyć czy płącić się naprawde za jakość czy tylko za firmę zobaczyć czy dobrze czuje się w takich sukniach i wtedy ... wóz albo przewóz.

zresztą w tym dniu kazda z nas wyglada zachwycająco bo nie ma brzydkich panien młodych. tzn są te nieuśmiechające się
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:12   #4378
martusiaooo
Raczkowanie
 
Avatar martusiaooo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia marzeń cz. II

hej dziewczynki. wybieramy z moja siostra suknie slubne na jej zaslubiny
chcialabym sie dowiedziec czy moze wiecie gdzie sa w warszawie salony ktore maja dosc odwazne i ekstrawaganckie sunienki bo takie nas interesuja bede wdzieczna za pomoc ;]
martusiaooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:35   #4379
Krowa83
Raczkowanie
 
Avatar Krowa83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zielona łąka :P
Wiadomości: 52
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Hej! mam pyatnko odnosnie welonu! czy sa welony ktore mozna załozyc do rozpuszczonych wlosów? bede miec krecone rozpuszczone wlosy gdyz nie wygladam ladnie w zwiazanych!

http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-34389.png
Krowa83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-18, 15:38   #4380
madziadominik
Zadomowienie
 
Avatar madziadominik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 066
GG do madziadominik
Dot.: Suknia marzeń cz. II

Cytat:
Napisane przez Krowa83 Pokaż wiadomość
Hej! mam pyatnko odnosnie welonu! czy sa welony ktore mozna załozyc do rozpuszczonych wlosów? bede miec krecone rozpuszczone wlosy gdyz nie wygladam ladnie w zwiazanych!

http://www.wyjdzzamnie.pl/suwaczki/suwaczek-34389.png
wydaje mi się że każdy welon można do rozpuszczonych włosów założyć. tylko musisz z nim isc do fryzjera który upnie ci go odpowiedni
__________________
madziadominik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.