Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-08, 10:36   #571
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
WinlyEm tak Wpisujemy wszystkie aktualne, niezakonczone (czyli nie dostarczone do uczestniczek) zamowienia. Dopisz tylko, ze zamowienie jest zamkniete i czekasz na przesylke.
czy na każde zamówienie jeden post, czy wszystkie w jednym poście można?
lepiej osobno ale jak napisze jeden pod drugim to pewnie i tak mi połączy w jeden post
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 10:38   #572
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jeden Latwiej to bedzie ogarnac twoim uczestnikom. Ponumeruj tylko i voila Teraz organizujesz i przenosisz ze starego watku kilka jednoczesnie, wiec wpisz je w jeden post, a pozniejsze juz bedzie sie wpisywac pojedynczo - jeden post jedno zamowienie.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-08-08 o 10:41
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 10:50   #573
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

uff, mam nadzieję że dobrze zrobiłam. wszystkie informacje szczegółowe mam w dokumencie google, nie musze wiec chyba wszystkiego pisać w watkach jeszcze raz? bo wtedy dokument google nie miałby sensu a jest najwygodniejszy
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 10:57   #574
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Witam dziewczyny kochane..ja sie załamie...
Kupilam kiecke na allegro, za 140 zl...Wyslalam przelew, tak zeby do sprzedawcy trafilo 140 po przeliczeniu.Oczywiscie zaznaczylam , ze ja place za wszystkie koszty przewalutowania.No i do babki doszlo tylko 100, .Mila Pani powiedziala ze zadzwoni do swojego banku .Powiedzieli jej ze zaden bank nie pobiera oplaty za przychodzące pieniążki. Zadzwonilam ja, i ktos mi powiedzial ze ich bank nie moze sam przewalutowywac(chyba dobrze napisalam), i najpierw kasa idzie do PKO, czyli jakis inny bank za to kase wzial..ale zeby tyle??? zalamana jestem. TEraz bede musiala wyslac drugie 80 zl , to wtedy dostanie ona swoje 40 zl i wysle mi sukienke..
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:23   #575
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny kochane..ja sie załamie...
Kupilam kiecke na allegro, za 140 zl...Wyslalam przelew, tak zeby do sprzedawcy trafilo 140 po przeliczeniu.Oczywiscie zaznaczylam , ze ja place za wszystkie koszty przewalutowania.No i do babki doszlo tylko 100, .Mila Pani powiedziala ze zadzwoni do swojego banku .Powiedzieli jej ze zaden bank nie pobiera oplaty za przychodzące pieniążki. Zadzwonilam ja, i ktos mi powiedzial ze ich bank nie moze sam przewalutowywac(chyba dobrze napisalam), i najpierw kasa idzie do PKO, czyli jakis inny bank za to kase wzial..ale zeby tyle??? zalamana jestem. TEraz bede musiala wyslac drugie 80 zl , to wtedy dostanie ona swoje 40 zl i wysle mi sukienke..
pay pala sobie założcie, w takim przypadku to najlepsza opcja
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:34   #576
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
uff, mam nadzieję że dobrze zrobiłam. wszystkie informacje szczegółowe mam w dokumencie google, nie musze wiec chyba wszystkiego pisać w watkach jeszcze raz? bo wtedy dokument google nie miałby sensu a jest najwygodniejszy
Winly wszystko super zrobiłaś. Widziałam to przed chwilą i zastanawiałam się, gdzie Cię pochwalić, no to tu jest okazja ->
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 11:59   #577
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dzieki frantic cieszę sie, ze jest dobrze

faa gratulacje śliczny jest
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-08 o 12:03
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 12:02   #578
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Paula, bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce, moim zdaniem Ci pasuje. Może nieco poważniej, ale fajnie


Faa, jaki duży chłopak! I jak na noworodka to tak spokojnie i ładnie wygląda.


W kwestii wiary to uważam, że każdy ma wolną wolę i zdecydowanie jest to jego osobista sprawa (jedynie sekty budzą mój zdecydowany sprzeciw). Sama znam zarówno praktykujących katolików, zielonoświątkowców, świadków jehowy, prawosławnych czy ateistów. Do głowy by mi nie przyszło patrzeć na nich przez pryzmat wiary. Sama jestem katoliczką, ale uważam że kilka reform by się w naszym kościele przydało.


Co do prawników, wybaczcie ale w większości posługujecie się stereotypami. Oczywiście zdarzają się czarne owce jak wszędzie, tak samo jak u lekarzy, nauczycieli lub w jakimkolwiek innym zawodzie, rzecz normalna. Usługi prawne w Polsce wcale nie są takie drogie, szczególnie jeżeli chodzi o porady radców prawnych, czy ogólnie nie związane z prawem karnym, bo wtedy to inna kwestia (choć często i tu prawnicy pobierają inne opłaty od osób niezamożnych). Tak jak Angel napisała porady kosztują z reguły od 50-100zł. Mało tego w miastach uniwersyteckich z wydziałami prawa funkcjonują studenckie poradnie prawne, w której można takowe uzyskać za darmo. Wystarczy tylko trochę poszukać, ale po co przecież lepiej ponarzekać. Niestety wśród polaków jest bardzo mała świadomość, często osoby stać, ale przecież ciężko za gadanie dać komuś 50zł jak można sobie za to kupić np. bluzkę A później lament, że to czy tamto. Tylko to gadanie kosztowało kogoś 8 lat ciężkiej harówy, wymaga ciągłego dokształcania itp. U lekarza nikt nie powie, że za drogo a prawnikowi to już można
Na studia dostanie się każdy wystarczyło dobrze zdać egzamin a teraz dobrze mature, jak wszędzie pewnie i tu można kogoś wcisnąć ale będzie to baaardzo niewielki procent ludzi. Także nie widzę tu żadnych utrudnień.
Poza tym należy odróżnić prawników specjalistów po aplikacjach od ludzi, którzy tylko skończyli prawo, bo prawda jest taka że po studiach nie umie się praktycznie nic i dopiero po kilku (a nawet nastu!) latach praktyki możemy powiedzieć to jest dobry prawnik. A otwarcie dostępu do zawodu wszystkim w kształcie niedawno proponowanym jest totalną bzdurą i niestety stąd się biorą w większości opinie o tych złych prawnikach. Często są to ludzie tylko po studiach, z niewielką lub żadną praktyką, którzy wygrywają tylko tym że mają niższe ceny, co niestety często idzie w parze z jakością usług. Miałam do czynienia z pismami stworzonymi przez tych pożal się Boże specjalistów, niestety.
Każdy radca czy adwokat ma swój indywidualny numer, poza tym czy taka osoba znajduje się na liście można sprawdzić w okręgowych izbach zawodowych. Jest to jawne i dostępne w internecie.
Jeżeli prawnik nie wywiązał się z umowy z nami zawartej/wyrządził swoim postępowaniem szkodę zawsze można pociągnąć go zarówno odpowiedzialności zawodowej kierując skargę do rzecznika dyscyplinarnego danej izby oraz cywilnej kierując sprawę do sądu (każdy prawnik jest ubezpieczony od skutków swojej działalności z reguły na kilkaset tysięcy).
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:15   #579
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja jestem za zwiekszeniem liczby notariuszy przede wszystkim ale i radców i adwokatów, a Polsce wogole jast bardzo malo prawników w przeliczeniu na mieszkanca i to musi sie zmienic, i nie chodzi o to zeby kazdy mogl udzielac porady- to dla mnie oczywiste, jak i to ze trzeba z porad korzystac-niewiedza to dopiero kosztuje.

Pranie to ja zapisuje corke na narzeczona Twojego syna, a corke Dominki na narzeczona mojego
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:19   #580
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A moja ma 15 lat i jej zasób słów to: "wychodzę" oraz" tak posprzątam"
to się uśmiałam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:21   #581
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A moja ma 15 lat i jej zasób słów to: "wychodzę" oraz" tak posprzątam"

moze za 3 lata bedzie mowila wiecej tu pewnie tez pasuje brodaty kawal 'bo zawsze byl kompocik'
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Pranie to ja zapisuje corke na narzeczona Twojego syna, a corke Dominki na narzeczona mojego
hehe umowa przy tylu swiadkach zobowiazuje
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 12:28   #582
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WinlyEm i swietnie wyszlo, przejrzyscie
Niech tylko reszta aktualnych zamowien trafi na poszczegolne watki i na glowny, w nastepnym tygodniu moze sie juz wszyscy przeprowadza
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:40   #583
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja się zastanawiam, czemu na forum zakupowym takie pustki. Wygląda to tak, jakby były na nim tylko organizatorki i modki, uczestniczek brak. Wątek z zakupami zwykle powiększał się o nowe posty jak oszalały, a teraz wszystkich gdzieś wywiało.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:42   #584
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dziekuje Rozwielitko.Z tego co przeczytalam to odbiorca tez musi to zalozyc powiedzą zebym się puknęła w glowe...A po drugie to-Opłata w wysokości 3,4% + 1,35 PLN..za dwa miesiace musze wyslac do PL 7000 ...3,4 procent to bardzo duzo...chyba ze sie myle...ale w sumie teraz nikt nic za darmo...jestem zielona w tym strasznie, czytam i nic
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:49   #585
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam, czemu na forum zakupowym takie pustki. Wygląda to tak, jakby były na nim tylko organizatorki i modki, uczestniczek brak. Wątek z zakupami zwykle powiększał się o nowe posty jak oszalały, a teraz wszystkich gdzieś wywiało.
własnie, wracać z odwyków i zamawiać zbiorowo!

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dziekuje Rozwielitko.Z tego co przeczytalam to odbiorca tez musi to zalozyc powiedzą zebym się puknęła w glowe...A po drugie to-Opłata w wysokości 3,4% + 1,35 PLN..za dwa miesiace musze wyslac do PL 7000 ...3,4 procent to bardzo duzo...chyba ze sie myle...ale w sumie teraz nikt nic za darmo...jestem zielona w tym strasznie, czytam i nic
tak, odbiorca też musi mieć. Nie mam pojęcia co do opłat, po prostu nasunęło mi się jak pisałas o kupowaniu sukienki. A ładna?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:50   #586
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

przelew pieniedzy z zagranicy polski prowizja 0,5% przewalutowanie 2,5%. Ale taka prawda ze kazdy bank za przewalutowanie bieze prowizje więc...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 12:51   #587
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Frantic jest weekend, zmiany nastapily dopiero wczoraj wieczorem, czesc osob pewnie o tym jeszcze nie wie. Poczekaj, a pewnie niedlugo pojawia sie posty typu "Mamy forum?! Mamy podforum zakupowe?! Gdzie moje zamowienie?!" A moze nie bedzie tak zle Na razie nie ma co gdybac, dopiero jak sie sytuacja z przenosinami zacznie przedluzac, to sie przekopie stary watek kilka stron w tyl zeby wyluskac wszystkie aktualne zamowienia i napisze do organizatorow o koniecznosci przeniesienia postow.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 13:48   #588
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wiem, wiem vril, po prostu śmiesznie to teraz wygląda.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 14:04   #589
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Dziekuje Rozwielitko.Z tego co przeczytalam to odbiorca tez musi to zalozyc powiedzą zebym się puknęła w glowe...A po drugie to-Opłata w wysokości 3,4% + 1,35 PLN..za dwa miesiace musze wyslac do PL 7000 ...3,4 procent to bardzo duzo...chyba ze sie myle...ale w sumie teraz nikt nic za darmo...jestem zielona w tym strasznie, czytam i nic
Oplaty za przelewy dewizowe sa zbojeckie jakis czas temu mialam okazje sprawdzac ile wyniosl by mnie przelew do Danii i okazalo,sie ze przelewajac 30zl zaplacilabym ok.25zl prowizji
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-08, 14:41   #590
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Rozwielitko,mam nadzieje ze bedzie ładna, bo co drugą sukienkę nie mogę zapiąć na biuście...to moje przekleństwo. Na szczęście jeden problem z głowy, ponieważ sprzedwaca powiedział ,że nie muszę dosyłać tych 36 zł, bo on nie zbiednieje
A może któraś z Was posiada konto walutowe albo wysyłał na czyjeś konto walutowe? Sama nazwa wskazuje na przywileje dla obcej waluty
Dziękuję dziewczyny
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 14:56   #591
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

faktycznie straszna cisza na zakupach aż nie do wiary

myślałam ze jak wrócę to bedzie naprodukowane, a tu nic.

jak pisałam, od wczoraj mam pewne problemy (Tż) i ogólnie samopoczucie do poszłam do fryzjera, bo juz nie mogłam patrzeć na moje kłaki i chyba pierwszy raz jestem na prawdę zadowolona pierwszy raz też poszłam tam bez stresu, już z taką rezygnacją, było mi kompletnie wszystko jedno co mi zrobią, myślałam: bo wszystkie będzie lepsze od tego co mam aktualnie na głowie jestesm zadwolona, od razu lepszy humorek i większa pewność siebie tego mi było trzeba

a posty dotyczące zamówień myślę ze powinny być właśnie takie przejrzyste, parę słów co, jak i kiedy a szczegóły w arkuszu
__________________


I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-08-08 o 14:58
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 15:39   #592
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
faktycznie straszna cisza na zakupach aż nie do wiary

myślałam ze jak wrócę to bedzie naprodukowane, a tu nic.

jak pisałam, od wczoraj mam pewne problemy (Tż) i ogólnie samopoczucie do poszłam do fryzjera, bo juz nie mogłam patrzeć na moje kłaki i chyba pierwszy raz jestem na prawdę zadowolona pierwszy raz też poszłam tam bez stresu, już z taką rezygnacją, było mi kompletnie wszystko jedno co mi zrobią, myślałam: bo wszystkie będzie lepsze od tego co mam aktualnie na głowie jestesm zadwolona, od razu lepszy humorek i większa pewność siebie tego mi było trzeba

a posty dotyczące zamówień myślę ze powinny być właśnie takie przejrzyste, parę słów co, jak i kiedy a szczegóły w arkuszu

w takim razie gdzie foty w nowym fryzie?

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-08-08 o 16:06
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 15:48   #593
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Miłego leniwego popołudnia Wam zycze.
Wrociłam własnie z rajgu zakupowego razem z moja siostra.Ona musi mnie miec przy kazdych zakupach
Najpierw giełda odziezowa w Katowicach, potem Auchan, potem
McDonald's zimana cola dla ochłody - myslałam, ze umre w tym upale
No ale siostra obkupiona, trzeba miec do niej swiete nerwyI ja skusiłam sie na bluzeczki i spodnice.
Teraz odpoczywam....

Edytowane przez nefernefer35
Czas edycji: 2009-08-08 o 16:06
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 15:48   #594
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
w takim razie gdzie foty z nowym fryzie?

właśnie, chcemy foty!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 16:04   #595
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ale produkcja postów... Nawet nie mam nadziei na nadrobienie tego, co sie tu działo przez 2 tygodnie mojej nieobecności

Wszystkim które obchodziły urodziny - spóznione życzenia wszystkiego najlepszego
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 16:07   #596
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Ale produkcja postów... Nawet nie mam nadziei na nadrobienie tego, co sie tu działo przez 2 tygodnie mojej nieobecności

Wszystkim które obchodziły urodziny - spóznione życzenia wszystkiego najlepszego
Naamah dostałaś moje PW?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:20   #597
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
angel dobrze wiedzieć, że mamy panią prawnik na forum
hmm... zaczęłam sią zastanawiać jaką forma jest poprawna - pani prawnik czy prawniczka? czy mamu tu polonistkę?
Do bycia panią prawnik jeszcze przede mną dłuuuuga droga. Niby za 2 lata (jak dobrze pójdzie) będę miała tytuł magistra prawa, ale to o niczym nie świadczy...

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
mamy
ja preferuję niefeminizowanie na siłę, mnie się bardziej pani prawnik podoba, mir większy, znaczenie zgoła inne
Mnie się bardziej podoba forma pani prawnik... a psycholożka to brzmi dla mnie jak wróżka

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja jestem za zwiekszeniem liczby notariuszy przede wszystkim ale i radców i adwokatów, a Polsce wogole jast bardzo malo prawników w przeliczeniu na mieszkanca i to musi sie zmienic, i nie chodzi o to zeby kazdy mogl udzielac porady- to dla mnie oczywiste, jak i to ze trzeba z porad korzystac-niewiedza to dopiero kosztuje.
U nas jest wystarczająca liczba prawników, nie możemy się porównywać z innymi państwami. Uwierz mi w większych miastach młodzi prawnicy czekają na klienta i ledwie wystarcza im do pierwszego... A w małych miastach też nie jest za różowo, trzeba się nie źle nagimnastykować, żeby to jakoś było

Hanneke podpisuję się pod tym co napisałaś rękami i nogami.

Selene, Pastereczko, Lemirko dziękuję za rady, co do kresek
i Lemirko nie uraziłaś mnie

Melduję, że obowiązek spełniony - zaległości nadrobione

Przypomniało mi się jeszcze co przytrafiło mi się w aptece... chciałam wysępić próbke tej zachwalanej emulsji avene z filtrem 50 (mam krem i pod minerały jest beznadziejny) i pani farmaceutka powiedziała mi, że niestety nie ma próbek, bo niedawno była nad morzem i zużyła wszystkie próbki normalnie "witki mi opadły"

Edytowane przez angel of sadness
Czas edycji: 2009-08-08 o 17:28
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:30   #598
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Jejku, nie wierze...angel of sadness , czy to normalne że przez ponad godzine nikt nic nie napisał??? Wzielam specjalnie laptopa do pracy bo w weekendy nie mam co w pracy robic, bałam się że nie nadrobię a tu co widzę????
Pusto i smutno bez Was dziewczyny..wracajcie szybciutko bo smutniutko i to jejku jak bardzo..
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:30   #599
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

W Krakowie sie dobrze mają (wiem z autopsji) i u nas stawki wyzsze znacznie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-08, 17:34   #600
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Pastreczko ja właśnie o Krakowie mówiłam mój tato ostatnio rozmawiał z znajomym adwokatem z Krakowa... ale wiadomo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Selene ja też się dziwię... w ogóle miałam mało do nadrobienia od wczoraj.. może dlatego, że pogoda ładna...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.