Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 17:24   #1861
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

hmmm...kto sie wybiera, ten sie wybiera .... ja niestety nigdzie pojsc nie moge. a chetnie wyrwalabym sie z domu i rozerwala dobrze. ale coz...
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:26   #1862
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dominika w paryżu

a gdzie jest np MamaNiny?

ja sie szykuje na balet, prawda. po masakrycznej kłótni z Tż mam dosyć, jade w cholere (tj do Sopotu na impreze)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:29   #1863
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ATOJA GRATULACJE !!!!

a to masło ma być roztopione? I ile muffinek wychodzi z tej ilości ciasta. No i czy można piec w papierowych papilotkach?
roztopione
porcja na 1 blache czyli 12 muffin dużych
mozna piec w papilotkach ale lepiej włożyć je do gniazdek
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Jaki tu spokój dziewczyny zapewne sie pindrują na balety...ja też zaraz zaczynam...może uda mi się jakieś dobre zdjęcie cyknąć to wrzuce moj night make-up Może się powtórzę ale jak komuś bardzo zalezy na jakimś kupnie to z chęcią mogę zamówić moją wizą :P Chyba , że jest coś oczym nie wiem i nie powinnam tego proponować
I gdzie jest DominikaB?????
w Paryżu

myśmy wrócili właśnie do domowych pieleszy po zaliczeniu kręgli, malpiego gaju razy 2, pizzy, zakupów ubraniowo-butowo-przedszkolnych dla rebiaty, sklepu ze zwierzaczkami [na szczęście obyło się bez zakupów] na lody nie starczylo nam już siły
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:29   #1864
Krystle Carrington
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 565
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a to masło ma być roztopione? I ile muffinek wychodzi z tej ilości ciasta. No i czy można piec w papierowych papilotkach?
roztopione. Mi z tego przepisu (i z tego na słodkie) wychodzi dokładnie 24 szt., nie za duże, nie za małe... takie w sam raz na 3 gryzy
pierwsze piekłam w papilotach, teraz mam specjalną blaszkę z wgłębieniami ale i tak nie laduję bezpośrednio na blachę tylko najpierw papiloty
Krystle Carrington jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:31   #1865
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

dawno mnie nie było...
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:31   #1866
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Winlynie martw sie- odstresuj

hmm.. chce zamowic cienie ale nie wiem gdzie... w EDM musialabym brac duze a nie bardzo chce mowiac szczerze bo nie wiem kiedy bym je zuzyla, w Lumiere sie nie oplaca za bardzo cieni brac, PL moze tylko nie wiem ile tych cieni daja tam, EGM ma placki niewyrazne na stronce... poza tym nie doszlo do mnie jeszcze ich pierwsze zamowienie.. w koncu pewnie nigdzie nie zamowie.

Agabil ojj dawno... i nareszcie jestes gdzie bylas tak dlugo?

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-22 o 17:35
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:39   #1867
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Winlynie martw sie- odstresuj

hmm.. chce zamowic cienie ale nie wiem gdzie... w EDM musialabym brac duze a nie bardzo chce mowiac szczerze bo nie wiem kiedy bym je zuzyla, w Lumiere sie nie oplaca za bardzo cieni brac, PL moze tylko nie wiem ile tych cieni daja tam, EGM ma placki niewyrazne na stronce... poza tym nie doszlo do mnie jeszcze ich pierwsze zamowienie.. w koncu pewnie nigdzie nie zamowie.

Agabil ojj dawno... i nareszcie jestes gdzie bylas tak dlugo?
Paulo, witaj.
Byłam prawie 2 miesiące na działce z siostrą, siostrzenicami i szwagrem. No i mężem. Miałam tam net ale jakoś czasu i chęci brak
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 17:40   #1868
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A no tak...pamięć mam dobrą ale krótką
IlonoP-widzę że miałaś wesoły i fajny dzień, też bym poszła na kręgle
WinlyEmto będziemy się bawić razem Nie mogę usiedzieć na tyłku dzisiaj, rozpiera mnie energia, sąsiedzi już mają chyba dość Beyonce
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:41   #1869
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zdecydowanie bez bazy pod cienie nie polecam robienia makijażu oczu
EGM nie używam, bo nie polubilam się ani z czarną, ani z bezbarwną, ani z cieniem w kremie, jakiego podobno można jako bazę używać. Potulnie wróciłam do Lumenki, którą ciągle zdradzam i ciągle z podwiniętym ogonem do niej wracam
mnie się czasem udaje bez bazy, a tylko na korektorze mineralnym i mixing medium: zwłaszcza miki z cs i... to, no, zwykłe, prasowane, niemineralne zło naoczne
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:42   #1870
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Aga - nareszcie
A odnośnie wpisu - o Tobie nikt nie mógłby zapomnieć

a ja w ramach odstresowania się obejrzałam.. "Wyznania zakupoholiczki".. Zdecydowanie średnie loty, ale uświadomiło mi, ze nie jest ze mną jeszcze tak źle, jak podejrzewałam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-22 o 17:43
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:45   #1871
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Aga - nareszcie
A odnośnie wpisu - o Tobie nikt nie mógłby zapomnieć

a ja w ramach odstresowania się obejrzałam.. "Wyznania zakupoholiczki".. Zdecydowanie średnie loty, ale uświadomiło mi, ze nie jest ze mną jeszcze tak źle, jak podejrzewałam
Cath
Co do filmu...planowałam go obejrzeć ale skoro powiadasz że średni to odpuszczę.
Zakupy...jak ja dawno nic nie kupowałam...tylko zakupy w aptece internetowej ☠☠☠☠☠☠☠ i to wszystko. Nie ciągnie mnie jakoś
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 17:46   #1872
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Lorri, mam nadzieję ze szybko dojdziecie do porozumienia, byłoby bardzo smutno bez Ciebie
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dasz sobie radę A pomysł z wentylatorem świetny
Oooo . Jestem, jestem, pisałam tekścik do wątku składnikowego (o minerałach i "naturze" ).

Wentylator zewnętrzny lepiej śmiga niż ten mały wiatraczek kiedykolwiek. Komputer chodzi grubo ponad dobę, a cały czas jest chłodny jak głaz. I jeszcze ja przy okazji korzystam. Chyba nie będzie potrzebny ani odwyk, ani nowy sprzęt .

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Uczyłam się dzisiaj cały dzień i postanowiłam sobie w nagrodę przyjść na wizaż i co? Internet mi padł, jak już był internet to komputer się zbuntował. Myślałam, że się ze złości popłaczę
Angel, łączę się w bólu. Zanim padł mi wiatrak miałam awarię linii telefonicznej i brak internetu przez cały wieczór, całą noc i całe przedpołudnie (po prostu zgroza). A jak już TP łaskawie naprawiło, to system przestał widzieć modem, a po odinstalowaniu nie dało się zainstalować powtórnie. Sięgnęłam więc po ostateczne rozwiązanie - format C:, a jak już wszystko poinstalowałam, zaktualizowałam to się jakieś cyrki z wiadomościami prywatnymi na Wizażu robiły (puste się wysyłały), dopóki nie zaktualizowałam przeglądarki. A jak zaktualizowałam i chciałam w nocy powysyłać pw, to Wizaż padł (zabierając ze sobą dłuugą wiadomość...). Czarny tydzień.

Jeszcze mi siostra woła o podkład, a w Blusche inwentaryzacja i w pon. dopiero wyślą (ale za to dostanę 3 próbki gratis i zwrot 25% wartości zamówienia ). Dałam jej próbkę Lumiere VV, ciekawe co powie... Już myślałam, żeby wymiksować coś z Joppy FC, ale tak cholernie ciężko się rozprowadza, takie robi placki, że odpuściłam.

Zupełnie przypadkiem zajrzałam wczoraj na stronę EDM . Jakie tam zmiany, pojęcia nie miałam. Ale grafiki dalej mają w mapach bitowych i dalej się strony ładują wieki.


A ga wróciła
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-08-22 o 17:50
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:51   #1873
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Łoż cóż za avek frantic
No, proszę mi się tu zębów nie szczerzyć.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ooo, Frantic, pokazalas sie wreszcie???
No, ale chyba znów się schowam, bo się czuję nieswojo.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było...
Dawno, dawno... My się tu już martwiłyśmy, że coś złego się stało, a Ty na działeczce się wylegiwałaś. Ale fajnie że wypoczęłaś i że już jesteś znowu z nami.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:52   #1874
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Agabil1 witaj po przerwie, fajny link w podpisie masz, musze przyznac ze Twoje rady z I watku plotkowego mi sie przydają i ćwiczę i mi wychodzi buzka!

Frantic mlody ten avek w kazdym sensie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-22 o 17:53
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:54   #1875
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
hmm.. chce zamowic cienie ale nie wiem gdzie... w EDM musialabym brac duze a nie bardzo chce mowiac szczerze bo nie wiem kiedy bym je zuzyla, w Lumiere sie nie oplaca za bardzo cieni brac, PL moze tylko nie wiem ile tych cieni daja tam, EGM ma placki niewyrazne na stronce... poza tym nie doszlo do mnie jeszcze ich pierwsze zamowienie.. w koncu pewnie nigdzie nie zamowie.
zawsze pewniak to cs sample z pl są wielkości mniej więcej 1/3 sampla podkładowego edm, ale mam wrazenie, że niezbyt współpracują przy nakładaniu (mam 2 benzynki); może meow? na stronie wyglądają super, moje jeszcze nie doszły, więc o ich jakości w realu jeszcze nic nie wiem
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:55   #1876
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dawno, dawno... My się tu już martwiłyśmy, że coś złego się stało, a Ty na działeczce się wylegiwałaś. Ale fajnie że wypoczęłaś i że już jesteś znowu z nami.
Frantic
nie za bardzo się byczyłam, więcej bym w domu wypoczęła tam wciąż coś do zrobienia-zmywanie, sprzątanie, gotowanie, zakupy, opieka nad 7-miesięczną siostrzenicą...ale przynajmniej nie myślałam za dużo o moim zdrowiu.
Uff, teraz odsapnę.
Świetny avatar nie mogę się napatrzeć

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Agabil1 witaj po przerwie, fajny link w podpisie masz, musze przyznac ze Twoje rady z I watku plotkowego mi sie przydają i ćwiczę i mi wychodzi buzka!

Frantic mlody ten avek w kazdym sensie
witaj Pastereczko.
Cieszę się że coś pomagają te lekcje
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 17:57   #1877
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
zawsze pewniak to cs sample z pl są wielkości mniej więcej 1/3 sampla podkładowego edm, ale mam wrazenie, że niezbyt współpracują przy nakładaniu (mam 2 benzynki); może meow? na stronie wyglądają super, moje jeszcze nie doszły, więc o ich jakości w realu jeszcze nic nie wiem
meow sa swietnej jakosci a i joppa spoko (promocja jest) ja wszystko na bazie z egm- i swietnie sie trzymają
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:00   #1878
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wczoraj pod reke nawinal mi sie cien przyslany przez Lauress jako gratis - Opal. Wydawal sie cielistym bezem, a na skorze dal efekt mieniacego sie lawendowego rozu - cudo! polecam. Nie wiem jak z trwaloscia, bo nie mam bazy i znika mi kazdy cien po krotkim czasie.
Cathy, mysle ze Tobie bardzo by podpasowal. Btw, gdzie moge kupic baze Lumene?
Na Allegro. Chyba w sklepach stacjonarnych trudną ją dostać, o ile jest to w ogóle możliwe, bo kiedyś czytałam że ta marka się wycofuje z Polski (nie wiem czy doszło to do skutku). Jedna tubka wystarczy Ci na baaaardzo długo, osobiście bardzo ją polecam, też mi kiedyś cienie szybko znikały z powiek, teraz nie mam z tym żadnego problemu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:05   #1879
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Frantic, ani mi sie waz! co za cera! najchetniej zobaczylabym jakies Twoje makijaze.
Aga, cos z Toba zdecydowanie nie tak: nie ciagnelo Cie do wizazu i do zakupow.. trzeba sie Toba szybko zajac Mam nadzieje, ze chociaz peeling ode mnie zuzylas
Dominka szaleje w Paryzu, ciekawe na co sie wykosztuje najbardziej
Troche zboczylam z naturalnego toru egzystencji i zamowilam na all pare kosmetykow z linii Ziaja Pro (gabinetowej), strasznie jestem ich ciekawa.

Frantic, dziekuje, nie wiem tylko jak sie z baza obchodzic. Testowalam juz tajemna baze od Pastereczki, Inglot i ArtDeco, na kazdej mi sie cienie rolowaly i grudkowaly..

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-23 o 09:04 Powód: post pod postem,
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 18:10   #1880
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Troche zboczylam z naturalnego toru egzystencji i zamowilam na all pare kosmetykow z linii Ziaja Pro (gabinetowej), strasznie jestem ich ciekawa.

a to nie mogłaś powiedzieć, jak byłaś u mnie ? Przecież ja miałam kilka pudeł Ziaji Pro do oddania stojących w łazience
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Cath
Co do filmu...planowałam go obejrzeć ale skoro powiadasz że średni to odpuszczę.
Zakupy...jak ja dawno nic nie kupowałam...tylko zakupy w aptece internetowej ☠☠☠☠☠☠☠ i to wszystko. Nie ciągnie mnie jakoś
Film z gatunku - lekki, łatwy i przyjemny.. Typowa amerykańska bajeczka .. W domu - można obejrzeć, gdy nic innego nie ma. Gdybym poszła do kina - żałowałabym biletu ...
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
No, ale chyba znów się schowam, bo się czuję nieswojo.
jestem za opcją pozostawienia avka w spokoju

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-08-22 o 18:11
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:10   #1881
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

z CS dzieki Pastereczce troche juz mam, kilka zakupilam sama, a w poprzedni piatek tez uskutecznilam zamowionko i miki wzielam. ale mam chec na jakies cienie...
joppy jakos nie wpadly mi w oko jak tak na szybko je przegladalam. a patrzylam wlasnie ze wzgledu na promocje
meow... jeszcze przejrze
z PL mam juz kilkanascie wybranych wiec byloby najszybciej ale co tam, popatrze sobie jeszcze


Btw, Frantic pikny avek, cera marzenie poprostu.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:15   #1882
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, dziekuje, nie wiem tylko jak sie z baza obchodzic. Testowalam juz tajemna baze od Pastereczki, Inglot i ArtDeco, na kazdej mi sie cienie rolowaly i grudkowaly..
Lumene jest zupełnie inna. Mam na myśli konsystencję - bardziej przypomina korektor lub podkład niż pastę. Nieraz czytałam opinię, że np. na bazie ArtDeco trudno się rozciera cienie, a na Lumene już nie.
Zresztą wiesz co, wyślę Ci próbkę. Mam jej wciąż sporo, więc to żaden problem. Przetestujesz i będziesz wiedziała, czy Ci ona odpowiada czy nie. Może tak być? To w ramach podziękowania za primer od jmw.

Przeniosę ostatnie posty na plotkowy.

A co do avka to dziękuję za miłe słowa, ale fotka jest stara - robiona jakoś zimą. Jestem na niej znacznie bledsza i mniej piegowata niż teraz - taką wolę siebie bardziej niż w porze letniej.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-22 o 18:23
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:22   #1883
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne LaurEss

Frantic jak nowe miejce pracy? choc ogolnie napisz
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:29   #1884
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

To se poplotkowalysmy na Lauressach
Frantic, bede bardzo wdzieczna za probke.
Cathy, a co ja wrozka jestem? gdybym wiedziala, sama przeszperalabym Ci lazienke w poszukiwaniu Ziaji
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:30   #1885
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
roztopione
porcja na 1 blache czyli 12 muffin dużych
mozna piec w papilotkach ale lepiej włożyć je do gniazdek
Dziękuję za wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
roztopione. Mi z tego przepisu (i z tego na słodkie) wychodzi dokładnie 24 szt., nie za duże, nie za małe... takie w sam raz na 3 gryzy
pierwsze piekłam w papilotach, teraz mam specjalną blaszkę z wgłębieniami ale i tak nie laduję bezpośrednio na blachę tylko najpierw papiloty
no może faktycznie takie mniejsze lepsze muszę się zaopatrzyć w te blaszki i papilotki

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dawno mnie nie było...
Oj dawno, fajnie że wróciłaś

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja sie szykuje na balet, prawda. po masakrycznej kłótni z Tż mam dosyć, jade w cholere (tj do Sopotu na impreze)
Tylko nie myśl za dużo o kłótni i baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
W

hmm.. chce zamowic cienie ale nie wiem gdzie... w EDM musialabym brac duze a nie bardzo chce mowiac szczerze bo nie wiem kiedy bym je zuzyla, w Lumiere sie nie oplaca za bardzo cieni brac, PL moze tylko nie wiem ile tych cieni daja tam, EGM ma placki niewyrazne na stronce... poza tym nie doszlo do mnie jeszcze ich pierwsze zamowienie.. w koncu pewnie nigdzie nie zamowie.
Ja polecam egm i pl

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a ja w ramach odstresowania się obejrzałam.. "Wyznania zakupoholiczki".. Zdecydowanie średnie loty, ale uświadomiło mi, ze nie jest ze mną jeszcze tak źle, jak podejrzewałam


Pastereczko co z Twoim blogiem. Dziś spotkałam się z koleżanką i prawie mnie chciała okraść z kolczyków nie dałam sie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

a to nie mogłaś powiedzieć, jak byłaś u mnie ? Przecież ja miałam kilka pudeł Ziaji Pro do oddania stojących w łazience
a propo ziajipro - używał ktoś kremu pod oczy rozjaśniającego bo nad nim myślę?
I nad czymś do stóp - chyba mają ze 2 kremy w tej linii.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:32   #1886
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aga, cos z Toba zdecydowanie nie tak: nie ciagnelo Cie do wizazu i do zakupow.. trzeba sie Toba szybko zajac Mam nadzieje, ze chociaz peeling ode mnie zuzylas
Pranie, użyłam chyba dwa razy, w ogóle nie miałam czasu. Tak mi się tam cera popsuła że szok nie używałam w ogóle minerałów, krem drogeryjny to mam teraz wysyp, kaszkę na czole, tragedia

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość


Film z gatunku - lekki, łatwy i przyjemny.. Typowa amerykańska bajeczka .. W domu - można obejrzeć, gdy nic innego nie ma. Gdybym poszła do kina - żałowałabym biletu ...
aaa, to obejrzę w kinie nie byłam i tak już chyba z pół roku
Cathy, a czemu stoją te Ziajki? Nie podeszła Ci linia Pro?

Lemirko, witaj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:38   #1887
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

A ja znowu jestem sama w domu i znowu się mogę objadać.

W temacie filmowym (jednym z nielicznych, w których się mogę wypowidzieć ): przedwczoraj obejrzałam How To Be z Pattinsonem. Wcześniej widziałam Little Ashes i byłam tak rozczarowana jego grą (ekspresja, mimika, sposób artykulacji - wszystko kropka w kropkę jak w Zmierzchu) i filmem w ogóle, że już chciałam na nim krzyżyk postawić, pomyślałam od razu, że się chłopak powinien muzyką zająć. Ale postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę. I o dziwo w niepoważnej roli wypadł całkiem przyzwoicie (tylko momentami mu się włączał grymas Pattinsonowsko-Cullenowski). Jak stara się być poważny, to się robi niesamowicie pretensjonalny; gra na takim nerwie, w takim napięciu, jakby cały świat się gapił na niego i oceniał. A że nie jest to aż tak abstrakcyjne wyobrażenie, to jakoś mi się nie wydaje, żeby on miał szansę się wyrobić aktorsko w najbliższych latach. A szkoda, taki miły chłopiec...
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:40   #1888
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Aga, ja mam podobne doswiadczenia. 5 dni na wyjezdzie i cera do bani, moja wina bo sie szwagierki podkladem lancome mazialam - tragedia! Po powrocie pomalowalam sie niezastapionym EGM i dopiero wygladalam jak czlowiek

Lorri, wlasnie z zainteresowaniem przeczytalam Twoj post na watku skladnikowym i powiem krotko: szacunek! jestes skarbnica wiedzy

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-08-22 o 18:45
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:44   #1889
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic jak nowe miejce pracy? choc ogolnie napisz
Praca zapowiada się bardzo fajnie ze względu na towarzystwo - praktycznie sam młody zespół, od początku dobrze się dogadujemy. Jeżeli chodzi o kwestie formalne, to już widzę że pracy będzie naprawdę sporo i odpowiedzialność też duża, ale podchodzę do tego bez jakiegokolwiek ciśnienia.
Zresztą ja nigdy nie należałam do osób, które się przejmowały problemami w pracy i kończąc ją o 15 myślę już tylko o przyjemnościach i tym co będę robić resztę dnia. Póki co więc chodzę do pracy naprawdę chętnie, jak będzie dalej zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
To se poplotkowalysmy na Lauressach
Frantic, bede bardzo wdzieczna za probke.
Cathy, a co ja wrozka jestem? gdybym wiedziala, sama przeszperalabym Ci lazienke w poszukiwaniu Ziaji
No to git, w poniedziałek postaram się wysłać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:44   #1890
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy, a co ja wrozka jestem? gdybym wiedziala, sama przeszperalabym Ci lazienke w poszukiwaniu Ziaji
no ze mnie tym bardziej wróżka kiepska
Używałam - mikrodermabrazji - maseczki ściągającej z glinką zieloną, peelingu z granulkami do twarzy bardzo mocnego, żelu do mycia twarzy, toniku antybakteryjnego, peelingu do stóp, kremu z AHA do stóp.

Mikrodermabrazja - fajny produkt, ma mnieij drobinek niż myślalam, ale kłujące jak diabli.. Jak szpileczki Stosowałam 1-2 razy w tygodniu i efekty były przyzwoite. Cera wygładzona, pory leciutko zwężone, ujednolicenie, oczyszczenie. Najpierw 10 minutowy masaż, potem zostawienie jej na kolejne 10 minut
Peeling do twarzy bardzo mocny - zamiennie z mikrodermabrazą. Również fajny.
Żel do mycia twarzy i tonik - masakra - wysuszacze dla mnie okropne.
Peeling do stóp - przyzwoity.
Krem z AHA - również.. Tylko ten zapach - kojarzył mi się z cytrynową kostką do WC i nie byłam w stanie tego znieść.
Maseczkę z mikrodermabrazją i glinką oraz peeling bardzo mocny lubiłam, ale po kilku tygodniach okazało się, ze to one są przyzczyną moich niespodzianek na twarzy z powodu ich składu.. I nie tknęłam ich od tamtej pory
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.