ekonomia na UWM - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-23, 20:39   #211
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez catatonictoy Pokaż wiadomość
A to pewnie nie wszystkie Twoje rzeczy Pociągiem jedziesz czy samochodem?
no właśnie o to chodzi że moje samochodem, pociągiem to bym nie dała rady mam 2 duże torby podrozne, 4 duże worki, w pudełkach rzeczy i jeszcze w torebke musze zabrac troche
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 00:40   #212
czerrunia
Raczkowanie
 
Avatar czerrunia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 56
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość
no właśnie o to chodzi że moje samochodem, pociągiem to bym nie dała rady mam 2 duże torby podrozne, 4 duże worki, w pudełkach rzeczy i jeszcze w torebke musze zabrac troche

Cos niepredko odwiedzisz dom widzę;P:P
czerrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:13   #213
ajstadbjfd
Przyczajenie
 
Avatar ajstadbjfd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: ekonomia na UWM

Cześć! W sumie zdawałem w tym roku maturę i dostałem się właśnie od tego roku na ekonomię na UWM. Ale szczerze powiem, że poza złożeniem pierwszych papierów i późniejszym dowiezieniem jakichś deklaracji, to mało się tym interesowałem, bo nie miałem na to czasu i ochoty. Więc może tu się dowiem, czy:- inauguracja jest obowiązkowa? Nie chce mi się na to jechać, właściwie nawet nie mam jak, bo ostatni weekend mam kompletnie zajęty.- o co chodzi z dodatkowymi przedmiotami? Jak już pisałem - sprawą studiów nie interesowałem się zbytnio, byłbym wdzięczny za jakieś strony i terminy, bo słownictwa UWM nie rozumiem (szczególnie słów typu immartykularny, czy coś takiego w ten deseń) - dzielenie na grupy jest od nazwiska czy obowiązuje jakieś inne kryterium?Z góry dzięki za odpowiedź dziewczyny! ;D
ajstadbjfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 10:28   #214
ajstadbjfd
Przyczajenie
 
Avatar ajstadbjfd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez czerrunia Pokaż wiadomość
Cos niepredko odwiedzisz dom widzę;P:P
Cześć! Zdawałem w tym roku maturę i tak wyszło, że dostałem się na ekonomię na UWM. Problem w tym, że poza początkowymi podaniami i późniejszym dowożeniu oświadczeń niewiele się tym interesowałem. Nie miałem czasu i ochoty się tym za bardzo zajmować. Mam więc trzy pytania, mam nadzieję, że mi odpowiecie na nie:- czy inauguracja jest obowiązkowa? Czy naprawdę muszę tam być? Mam trochę inne plany związane z ostatnim weekendem września i nie uśmiecha mi się anulowanie ich na rzecz jakiejś tam inauguracji. Przecież dokumenty można i tak potem odbierać w dziekanacie...- czy grupy są dzielone względem nazwisk? Tego to nie wiem kompletnie.- o co chodzi z dodatkowymi przedmiotami? Może ktoś mi podac linki i terminy jakieś, wyjaśnić o co chodzi? Nie za bardzo wiem, a słownictwa UWM nie rozumiem (imartularny, czy jakoś tak nie za bardzo do mnie przemawia).Dzięki z góry za odpowiedź! ;D
ajstadbjfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 11:09   #215
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość
no właśnie o to chodzi że moje samochodem, pociągiem to bym nie dała rady mam 2 duże torby podrozne, 4 duże worki, w pudełkach rzeczy i jeszcze w torebke musze zabrac troche


maaaasakra. ja mam jeszcze tydzień na ogarnięcie. już o tej porze za tydzień będę pewnie w drodze do olsztyna.

a catatonictoy chociło o to że to nie wszystkie twoje rzeczy które zabierasz, ze jeszcze w domu zostawiasz trochę, chyba.

będziesz już miała internet od samego początku mieszkania?
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 11:41   #216
miaaa3
Raczkowanie
 
Avatar miaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez ajstadbjfd Pokaż wiadomość
Cześć! Zdawałem w tym roku maturę i tak wyszło, że dostałem się na ekonomię na UWM. Problem w tym, że poza początkowymi podaniami i późniejszym dowożeniu oświadczeń niewiele się tym interesowałem. Nie miałem czasu i ochoty się tym za bardzo zajmować. Mam więc trzy pytania, mam nadzieję, że mi odpowiecie na nie:- czy inauguracja jest obowiązkowa? Czy naprawdę muszę tam być? Mam trochę inne plany związane z ostatnim weekendem września i nie uśmiecha mi się anulowanie ich na rzecz jakiejś tam inauguracji. Przecież dokumenty można i tak potem odbierać w dziekanacie...- czy grupy są dzielone względem nazwisk? Tego to nie wiem kompletnie.- o co chodzi z dodatkowymi przedmiotami? Może ktoś mi podac linki i terminy jakieś, wyjaśnić o co chodzi? Nie za bardzo wiem, a słownictwa UWM nie rozumiem (imartularny, czy jakoś tak nie za bardzo do mnie przemawia).Dzięki z góry za odpowiedź! ;D
Jako starsza koleżanko odpowiem na pytania
Tak w ogóle to witam. Studiuję ekonomię, jestem na II roku, więc mam dość świeże wspomnienia, doświadczenia związane z I rokiem.

Na inauguracji musicie być wszyscy. Każdy odbiera indeks itd. Nastaw się na to, że czasami coś nie będzie po Twojej myśli.
Grupy są tworzone odgórnie- w sposób alfabetyczny. Są problemy z tym żeby się przenieść.
Na przedmiot dodatkowy będziecie się zapisywać, tak samo jak i na języki, w-f, w dziwnym systemie internetowym. Wybieracie spośród bardziej przyrodniczych, matematycznych... ogólnouczelnianych. Typu Ptaki Europy- polecam , Wędkarstwo, Etyka, Uzależnienia. Lista tych przedmiotów jest naprawdę długa

ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE:
1. Panie z dziekanatu NIE są miłe.
2. NIE ma sprawiedliwości.
3. Zaopatrzcie się w ciepłe ciuchy (kiedyś zrozumiecie dlaczego- patrz GOTOWIEC )
I tak żeby nie było smutno, to dodam...
4. Mamy świetnego Prodziekana

Ogólnie, to powodzenia!
miaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 11:57   #217
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez ajstadbjfd Pokaż wiadomość
Cześć! Zdawałem w tym roku maturę i tak wyszło, że dostałem się na ekonomię na UWM. Problem w tym, że poza początkowymi podaniami i późniejszym dowożeniu oświadczeń niewiele się tym interesowałem. Nie miałem czasu i ochoty się tym za bardzo zajmować. Mam więc trzy pytania, mam nadzieję, że mi odpowiecie na nie:- czy inauguracja jest obowiązkowa? Czy naprawdę muszę tam być? Mam trochę inne plany związane z ostatnim weekendem września i nie uśmiecha mi się anulowanie ich na rzecz jakiejś tam inauguracji. Przecież dokumenty można i tak potem odbierać w dziekanacie...- czy grupy są dzielone względem nazwisk? Tego to nie wiem kompletnie.- o co chodzi z dodatkowymi przedmiotami? Może ktoś mi podac linki i terminy jakieś, wyjaśnić o co chodzi? Nie za bardzo wiem, a słownictwa UWM nie rozumiem (imartularny, czy jakoś tak nie za bardzo do mnie przemawia).Dzięki z góry za odpowiedź! ;D
1. wydaję mi się że inauguracja nie jest obowiązkowa, ale 'wypadałoby być', aczkolwiek nie wiem. nawet jak jest napisane że obecność obowiązkowa to nie wydaje mi sie zeby sprawdzali liste obecności. myślę że wielu rzeczy dowiemy się z tego rozpoczęcia i lepiej byłoby gdybyś był.
2. grupy są +- 30 osobowe i dzielone nazwiskami.
3. tu masz stronke ;
http://www.uwm.edu.pl/artykul/753/wy...-fizyczne.html i po lewej stronie masz zapisy na przedmioty do wyboru. i masz lektoraty, wfy itd. wszystko wyjaśnione bardzo dobrze. jeżeli jednak jeszcze nie rozumiesz to lepiej przyjsc na tą inauguracje i może kogoś znajdziesz kto ci wytłumaczy. loginy i hasła do usosa dopiero 30 można odbierać w dziekanacie

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

miaaa3 ale my na stronie mamy napisane że dopiero 30 wrzesnia mozemy odbierac te dokumenty : http://www.uwm.edu.pl/wne/dokumenty/...racja_2909.pdf

miaaa3 moooże notatki pożyczysz na pierwszy rok studiow ?
a poza tym to b. ciężko jest? napisz coś więcej. np. na jakie wykłady możemy nie chodzić, a na jakich lepiej byłoby się zjawić itp.
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 12:04   #218
catatonictoy
Zakorzenienie
 
Avatar catatonictoy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 943
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
maaaasakra. ja mam jeszcze tydzień na ogarnięcie. już o tej porze za tydzień będę pewnie w drodze do olsztyna.

a catatonictoy chociło o to że to nie wszystkie twoje rzeczy które zabierasz, ze jeszcze w domu zostawiasz trochę, chyba.

będziesz już miała internet od samego początku mieszkania?
Dokładnie o to mi chodziło

A co do inauguracji to wydaje mi się, że nie każdy musi być. A to nie jest tak, że nie każdy sam odbiera indeks tylko jedna osoba z grupy? Nie wiem dokładnie na jakiej to zasadzie jest ale kumpel mi ostatnio opowiadał, że zadzwonił do niego ktoś z uczelni z tekstem, że został wytypowany po odbiór indeksów
__________________
Wszyscy jesteśmy narkomanami - różne sa tylko używki.



catatonictoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:25   #219
miaaa3
Raczkowanie
 
Avatar miaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: ekonomia na UWM

Sorry, ale notatki to zbyt wiele mojej ciężkiej pracy żeby je o tak oddać.

No to nie wiem. U nas rozdawali właśnie wtedy.
Był też pierwszy przykładowy wykład- nic ważnego. Jednak przedstawiane są władze uczelni i wydziału. Moim zdaniem warto wiedzieć kto jest kim- żeby mając kiedyś jakąś sprawę, nie przegapić człowieka na korytarzu. A czasami kogoś złapać, to cud.
A tak w ogóle, to nie jesteście ciekawi? Poznacie może kogoś z grupy, będzie łatwiej.

Mikroekonomia to jest priorytet! BÓJCIE SIĘ

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez catatonictoy Pokaż wiadomość
Dokładnie o to mi chodziło

A co do inauguracji to wydaje mi się, że nie każdy musi być. A to nie jest tak, że nie każdy sam odbiera indeks tylko jedna osoba z grupy? Nie wiem dokładnie na jakiej to zasadzie jest ale kumpel mi ostatnio opowiadał, że zadzwonił do niego ktoś z uczelni z tekstem, że został wytypowany po odbiór indeksów
Osoby wytypowane będą odbierać indeksy w sposób bardzo uroczysty i tyle, przy REKTORZE i tak dalej.

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez marlenka2525 Pokaż wiadomość
Też się tego boję ale tak szczególnie to obawiam się matmy...ale mam nadzieję,że jakoś będziemy sobie pomagać i damy radę A właśnie dziewczyny,a Wy jesteście po technikum, czy liceum??
O matematykę, to Wy się nie martwcie!
Chyba, że ktoś dotyka w tej kwestii kompletnego dna.
miaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:36   #220
ajstadbjfd
Przyczajenie
 
Avatar ajstadbjfd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez miaaa3 Pokaż wiadomość
Jako starsza koleżanko odpowiem na pytania
Tak w ogóle to witam. Studiuję ekonomię, jestem na II roku, więc mam dość świeże wspomnienia, doświadczenia związane z I rokiem.

Na inauguracji musicie być wszyscy. Każdy odbiera indeks itd. Nastaw się na to, że czasami coś nie będzie po Twojej myśli.
Grupy są tworzone odgórnie- w sposób alfabetyczny. Są problemy z tym żeby się przenieść.
Na przedmiot dodatkowy będziecie się zapisywać, tak samo jak i na języki, w-f, w dziwnym systemie internetowym. Wybieracie spośród bardziej przyrodniczych, matematycznych... ogólnouczelnianych. Typu Ptaki Europy- polecam , Wędkarstwo, Etyka, Uzależnienia. Lista tych przedmiotów jest naprawdę długa

ZAPAMIĘTAJCIE SOBIE:
1. Panie z dziekanatu NIE są miłe.
2. NIE ma sprawiedliwości.
3. Zaopatrzcie się w ciepłe ciuchy (kiedyś zrozumiecie dlaczego- patrz GOTOWIEC )
I tak żeby nie było smutno, to dodam...
4. Mamy świetnego Prodziekana

Ogólnie, to powodzenia!
A właśnie na stronie czytałem, że indeks, legitymacja i zaświadczenia są do odbioru od 30.09 po wpłacie 21 złotych. Sam już nie wiem, jak to dokładnie zorganizować. No właśnie ale ja i tych języków i wf-u nie ogarniam. Wf jest od lutego? Znowu wszystko będę ogarniał na ostatnią chwilę... ;D Swoją drogą jakby ktoś wiedział coś o jakimś pokoju dla 1 osoby to byłbym wdzięczny za info ;D
ajstadbjfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:39   #221
ajstadbjfd
Przyczajenie
 
Avatar ajstadbjfd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: ekonomia na UWM

Bo właśnie na stronie UWM czytałem, że indeksy i legitymacje odbiera się od 30.09 w dziekanacie. Problem w tym, że ja i języków i wf-u nie ogarniam. Wf jest od lutego? Sam już nie wiem... A jakby ktoś z Was wiedział coś o jakimś tanim pokoju dla 1 osoby to mówić ;D

A tak w ogóle to cześć, Marek jestem ;P

Edytowane przez ajstadbjfd
Czas edycji: 2011-09-24 o 12:40
ajstadbjfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 13:27   #222
miaaa3
Raczkowanie
 
Avatar miaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez ajstadbjfd Pokaż wiadomość
Bo właśnie na stronie UWM czytałem, że indeksy i legitymacje odbiera się od 30.09 w dziekanacie. Problem w tym, że ja i języków i wf-u nie ogarniam. Wf jest od lutego? Sam już nie wiem... A jakby ktoś z Was wiedział coś o jakimś tanim pokoju dla 1 osoby to mówić ;D

A tak w ogóle to cześć, Marek jestem ;P
Przy zapisach na w-f to jest ważna strona http://www.uwm.edu.pl/swfis/index.ph...&id=5&Itemid=6

Ten luty wziął się stąd, że nie zaktualizowano jeszcze informacji. Dotyczą zapisów z zeszłego semestru.
Jak już będzie plan, zobaczycie kiedy moglibyście wcisnąć inne zajęcia, czyli w-f. Porównacie z planem, który podaje studium w-f, dobierzecie gdzie chcecie mieć zajęcia, jakie (siłownia, aerobic, basen, taniec, siatkówka, itd). Nie znacie prowadzących, więc to nie powinno Was obchodzić- tak na dobrą sprawę.
I tutaj macie zupełną swobodę, kiedy co i jak.
Z językiem to wygląda trochę inaczej, ponieważ będziecie mieć narzucony dzień i przedział godzinowy. Język jest już w gronie ekonomicznym, a dokładniej chodzi się na zajęcia z ludźmi z roku. Na w-f można spotkać wszystkich-ludzi z prawa, informatyki, biologii, pierwszorocznych i starszych.
Stronka dotycząca języków (lektoratów): http://www.uwm.edu.pl/studium/
Przedmiot do wyboru. Przy zapisach zwracajcie uwagę, czy nie kończy się przypadkiem zaliczeniem- nie ma się co narzucać
Tutaj też macie dowolność.
Plan dotyczący tych przedmiotów: http://www.uwm.edu.pl/uploads/files/...-2011-2012.pdf
miaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:39   #223
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez czerrunia Pokaż wiadomość
Cos niepredko odwiedzisz dom widzę;P:P
odwiedzę, ale po co mam potem taszczyć kolejen tyle za każdym razem


Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
mego początku mieszkania?
mamy neostradę i ja mam jeszcze swój bezprzewodowy
tak w ogóle to właśnie przyjechałam wszystko leży, trzeba sprzątać a ja siedze przed kompem jestem sama, jedna współlokatorka przyjeżdża jutro, a kolejna za tydzień


miaa dziękujemy, mamy nadzieję że w razie co pomożesz
ogólnie chciałam tylko wiedzieć, czy jest dużo zajęć, nauki i czy jest ciężko ?

Cytat:
Napisane przez ajstadbjfd Pokaż wiadomość
Bo właśnie na stronie UWM czytałem, że indeksy i legitymacje odbiera się od 30.09 w dziekanacie. Problem w tym, że ja i języków i wf-u nie ogarniam. Wf jest od lutego? Sam już nie wiem... A jakby ktoś z Was wiedział coś o jakimś tanim pokoju dla 1 osoby to mówić ;D

A tak w ogóle to cześć, Marek jestem ;P
cześć Marek mi się wydaje że nie trzeba być na inauguracji bo chyba i tak pozniej mamy odebrac dokumenty
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:57   #224
miaaa3
Raczkowanie
 
Avatar miaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość

miaa dziękujemy, mamy nadzieję że w razie co pomożesz
ogólnie chciałam tylko wiedzieć, czy jest dużo zajęć, nauki i czy jest ciężko ?

Nie ma za co, wiem jak to jest. Strach przed nieznanym itd.
Wiadomo, że pierwszy semestr- pierwsze miesiące, i ten końcowy okres, czyli sesja może powodować u niektórych lekki szok. W pierwszym semestrze jest mało zajęć, chociaż inni mają ich jeszcze mniej.
A nauka, jak nauka... zawsze się coś znajdzie do roboty. I powtarzam MIKROEKONOMIA- kiedyś to zrozumiecie.

Ale jest fajnie, mówię Wam. Kortowo ma swoją niepowtarzalną atmosferę.

Powodzenia, bless!

Edytowane przez miaaa3
Czas edycji: 2011-09-24 o 13:59
miaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:15   #225
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez miaaa3 Pokaż wiadomość
Nie ma za co, wiem jak to jest. Strach przed nieznanym itd.
Wiadomo, że pierwszy semestr- pierwsze miesiące, i ten końcowy okres, czyli sesja może powodować u niektórych lekki szok. W pierwszym semestrze jest mało zajęć, chociaż inni mają ich jeszcze mniej.
A nauka, jak nauka... zawsze się coś znajdzie do roboty. I powtarzam MIKROEKONOMIA- kiedyś to zrozumiecie.

Ale jest fajnie, mówię Wam. Kortowo ma swoją niepowtarzalną atmosferę.

Powodzenia, bless!
nie dziękujemy mam nadzieję, że będzie jak mówisz
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:16   #226
ajstadbjfd
Przyczajenie
 
Avatar ajstadbjfd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez miaaa3 Pokaż wiadomość
Przy zapisach na w-f to jest ważna strona: (...)
Dzięki wielkie za te informacje, już mi o wiele więcej wiadomo, więc może z tym moim studiowaniem nie będzie tak źle! ;D

Czyli podsumowując dotychczasowe informacje:
- NIE MUSZĘ być na rozpoczęcie, bo dokumenty mogę i tak odebrac później, ale mogę jechać, w razie gdybym czegoś się chciał dowiedzieć, bo drugiej takiej szansy nie będzie
- przedmioty dodatkowe wybiera się w pierwszych tygodniach nauki i rozróżnia się: wf, język i przedmiot dodatkowy

Dobrze rozumiem? ;D

Edytowane przez ajstadbjfd
Czas edycji: 2011-09-24 o 14:18
ajstadbjfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:20   #227
catatonictoy
Zakorzenienie
 
Avatar catatonictoy
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 943
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez just92 Pokaż wiadomość
mamy neostradę i ja mam jeszcze swój bezprzewodowy
tak w ogóle to właśnie przyjechałam wszystko leży, trzeba sprzątać a ja siedze przed kompem jestem sama, jedna współlokatorka przyjeżdża jutro, a kolejna za tydzień
A ja nawet byłam dzisiaj w Twojej okolicy
Nigdy nie lubiłam się rozpakowywać Jak wracałam z wakacji to potrafiłam zostawić walizkę nie do końca rozpakowana jeszcze przez tydzień
__________________
Wszyscy jesteśmy narkomanami - różne sa tylko używki.



catatonictoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 14:52   #228
miaaa3
Raczkowanie
 
Avatar miaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Post Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez ajstadbjfd Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za te informacje, już mi o wiele więcej wiadomo, więc może z tym moim studiowaniem nie będzie tak źle! ;D

Czyli podsumowując dotychczasowe informacje:
- NIE MUSZĘ być na rozpoczęcie, bo dokumenty mogę i tak odebrac później, ale mogę jechać, w razie gdybym czegoś się chciał dowiedzieć, bo drugiej takiej szansy nie będzie
- przedmioty dodatkowe wybiera się w pierwszych tygodniach nauki i rozróżnia się: wf, język i przedmiot dodatkowy

Dobrze rozumiem? ;D
Dobrze rozumiesz.
Dasz sobie radę Chłopcze, w końcu jesteś Studentem UWM- to zobowiązuje!
miaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 20:17   #229
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez catatonictoy Pokaż wiadomość
A ja nawet byłam dzisiaj w Twojej okolicy
Nigdy nie lubiłam się rozpakowywać Jak wracałam z wakacji to potrafiłam zostawić walizkę nie do końca rozpakowana jeszcze przez tydzień
wez, gdyby nie kolezanka do tej pory chyba byms ie rozpakowywala nie wiedzialam za co się wziąć gdzie co wkładać masakra wrr no ale juz po wszystkim, teraz zaczyna się ta milsza część huhu
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 23:44   #230
ajstadbjfd
Przyczajenie
 
Avatar ajstadbjfd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: ekonomia na UWM

No to dzięki wszystkim za pomoc, jeszcze się będę pytał w razie czego! ;D

A o pokoju nikt nie słyszał? Wiem, to już prawie październik, ale do tej pory miałem inne opcje niż studia i nie brałem tego nazbyt poważnie...
ajstadbjfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 00:21   #231
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: ekonomia na UWM

ja nie słyszałam. trochę późno, ale pewnie coś znajdziesz;d
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 20:19   #232
czerrunia
Raczkowanie
 
Avatar czerrunia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 56
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez catatonictoy Pokaż wiadomość
Nigdy nie lubiłam się rozpakowywać Jak wracałam z wakacji to potrafiłam zostawić walizkę nie do końca rozpakowana jeszcze przez tydzień


Hahahaa, moja walizka raz miesiac lezala bo rozpakowac mi sie nie chcialo wyjelam tylko rzeczy do prania...hahha








I oby plan zajec byl taki ze cos dodatkowego bedzie mozna ładnie dolozyc no i zeby nie spedzac calego dnia na uczelni.

Edytowane przez czerrunia
Czas edycji: 2011-09-25 o 20:21
czerrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 21:34   #233
katia192
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez czerrunia Pokaż wiadomość
I oby plan zajec byl taki ze cos dodatkowego bedzie mozna ładnie dolozyc no i zeby nie spedzac calego dnia na uczelni.
obawiam się, że jednak większość dnia spędzimy na uczelni. Mam nadzieję, że przynajmniej piątki będą luźniejsze
katia192 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 12:44   #234
miaaa3
Raczkowanie
 
Avatar miaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: ekonomia na UWM

Witajcie!

Pojawiły się już plany.
Oto Wasz: http://www.uwm.edu.pl/wne/Plany-plik.../I%20lic-E.pdf

Co niektórym gratuluję wolnego piątku. Ja tak miałam w pierwszym semestrze na I roku I było cudownie!

Pozdrawiam

A tak poza tym, to była już jakaś integracja?
miaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:58   #235
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: ekonomia na UWM

o kuuurdeee! prawdopodobnie bede w 5 grupie (tak sobie obliczyłam)!
aaaaaaaaaa! mam piątek wolny. .

a jak są te przedmioty do wyboru to jest tylko jeden? czy jeden ale trzy razy w tygodniu? bo jest w poniedziałek i środe? i on trwa tak długo, czy po prostu zapisujemy sie na jakąś tam godzine od 15-20?
tak samo język obcy?
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:52   #236
miaaa3
Raczkowanie
 
Avatar miaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 91
Dot.: ekonomia na UWM

Jeżeli chodzi o poniedziałkowy wykład i czwartkowy język obcy, to zapisujecie się na zajęcia i trwają one 1,5h.
Natomiast jeżeli chodzi o środę, to są to normalne wykłady z określonym wykładowcą, który zaproponuje Wam wybór przedmiotu spośród dwóch.
Macie tam takie oznaczenia KMa KMi- czyli odpowiedni Katedra Makro- i Mikroekonomii.


Edytowane przez miaaa3
Czas edycji: 2011-09-26 o 14:53
miaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:09   #237
ajstadbjfd
Przyczajenie
 
Avatar ajstadbjfd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
o kuuurdeee! prawdopodobnie bede w 5 grupie (tak sobie obliczyłam)!
aaaaaaaaaa! mam piątek wolny. .

a jak są te przedmioty do wyboru to jest tylko jeden? czy jeden ale trzy razy w tygodniu? bo jest w poniedziałek i środe? i on trwa tak długo, czy po prostu zapisujemy sie na jakąś tam godzine od 15-20?
tak samo język obcy?
Z tego co wiem, to chyba grupy są wydzielane w ogóle innym kluczem niż nazwiska jednak, ale mogę się mylić.
Co do planu, to w sumie nic nie mówię, bo nie wiem jaka grupa, mam tylko nadzieję, że na czas ogarnę języki (języki?), przedmioty dodatkowe i wf, bo jak nie to kicha ;D
ajstadbjfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:17   #238
czerrunia
Raczkowanie
 
Avatar czerrunia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 56
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
o kuuurdeee! prawdopodobnie bede w 5 grupie (tak sobie obliczyłam)!
aaaaaaaaaa! mam piątek wolny. .

a jak są te przedmioty do wyboru to jest tylko jeden? czy jeden ale trzy razy w tygodniu? bo jest w poniedziałek i środe? i on trwa tak długo, czy po prostu zapisujemy sie na jakąś tam godzine od 15-20?
tak samo język obcy?

Jezeli rowniez i ja policyzlam sobie dobrze to takze jestem w 5 grupie i ten piatek wolny jest cudowny ale 2 inne grupy tez piatek maja wolny No i w ogole ładnie plan rozlozony, poszlo by sie na 8, skonczylo o 9:30 a nastepne o 15 wiec zdazy sie wiele rzeczy zrobic:P:P



W ogole zapisujecie sie na jakies koła, itp?:P:P:P

Edytowane przez czerrunia
Czas edycji: 2011-09-26 o 17:24
czerrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:03   #239
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: ekonomia na UWM

miejmy nadzieje że nazwiskami dzielą
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:34   #240
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: ekonomia na UWM

Cytat:
Napisane przez miaaa3 Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to była już jakaś integracja?
jutro jest jakaś
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.