Facet to świnia - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 16:00   #31
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

No faktycznie. Każdy to chyba inaczej przeżywa. Ja mimo iż na koniec tego związku nie byłam najszczesliwsza, mimo iż chciałam to skończyć, a po wszystkim czułam ulge, to nie potrafiłam i nadal nie potrafię sobie teraz 'ukladac' życia, randkowac itp.
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 16:11   #32
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: Facet to świnia

Zawsze mi się śmiać chce jak czytam w opisie takich parek z najwyżej rocznym stażem (a często i tyle nie) ''powiedział że kocha mnie nad życie!'' ''żyć bez siebie nie możemy!'' , frazesy takie, wyświechtane do bólu, szczeniackie i niedojrzałe.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 18:12   #33
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez HealthOne Pokaż wiadomość
Zawsze mi się śmiać chce jak czytam w opisie takich parek z najwyżej rocznym stażem (a często i tyle nie) ''powiedział że kocha mnie nad życie!'' ''żyć bez siebie nie możemy!'' , frazesy takie, wyświechtane do bólu, szczeniackie i niedojrzałe.
To nie ja! To on
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 18:24   #34
Brunetka_5
Rozeznanie
 
Avatar Brunetka_5
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 584
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
Faceci to naprawdę świnie.
Na koniec sierpnia rozstalam się po prawie 2 latach z chłopakiem. Jak sam mówił, kochał mnie nad życie... Przy rozstaniu płakał i mówił że mimo wszystko życzy mi jak najlepiej. Mówił ze nie wyobraża sobie życia beze mnie i nigdy mi będzie potrafił być z inną kobietą... Ogólnie facet-aniol. Na pierwszy rzut oka. Bo przy bliższym poznaniu sporo tracił. Ale nie ważne.istotne tu jest to, że dzień w dzień słyszałam jego zapewnienia o miłości, słyszałam wspólne plany na przyszłość itp.
Przez długi czas wahalam się czy skończyć ten związek czy nie. Szczerze mówiąc bałam się, że X może sobie coś zrobić, wpaść w jakąś depresję czy coś, w końcu świata po za mną nie widział, a miał skłonności do histeryzowania.
Ale w końcu był koniec...
I cisza.
Zero telefonów, smsow, próśb o powrót... Nic.
Cieszyłam się, że jest spokój, ale z drugiej strony byłam w szoku, bo byłam prawie pewna że po rozstaniu nie odpuści tak łatwo.
Jakieś 1,5 miesiąca po rozstaniu spotkaliśmy się. On miał parę moich rzeczy, ja kilka jego, także zrobiliśmy wymianę. Gadaliśmy sobie normalnie na luzie, umówiliśmy się na piwko 'kiedys tam', no i ogólnie spoko, bo zależało mi na rozstaniu w normalnej atmosferze i 'zostaniu i przyjaciolmi'.
Jakiś czas później napisał na fb. Chwalił się jak dużo teraz imprezuje, koleżanki zapraszają go na wesela, był też na kilku 18, z ziomkami chodzi sobie na imprezy no wypas....

Nic mnie to nie ruszalo do teraz.
Przez cały Grudzień kilkakrotnie zdjęcia z nim dodawała pewna dziewczyna. Bardzo zresztą podobna do mnie, nawet okulary ma Identyczne. W Nowy Rok pojawiło się też ich wspólne zdjęcie z zabawy sylwestrowej. Objęci, uśmiechnięci, wystrojeni...
No #:#@#?;!:!@###;!!!!!
Nie całe 5 miesięcy minęło od rozstania, jeszcze pół roku temu kochał mnie na zabój....

Powiem Wam, że mimo iż potencjalnie nic do niego nie czuje (mam sentyment, odczuwam sympatię, w końcu to moja pierwsza miłość), to szlag mnie trafił gdy to zobaczyłam.... Co za cham, oszust...

Pewnie przeżywam, Ameryki nie odkryłam... Ale to mój pierwszy związek, wszystko takie pierwsze...

Siedzę teraz i myślę jaka ka jestem głupia. Fajny przystojny chłopak. Głupia ja, zostawiłam go, teraz nawet nie mam z kim iść do kina, a on obskakuje sobie imprezy i panienki...

Rany boskie. Musiałam się wygadac.

Wasi byli też są tacy perfidni?
Macie jakiś sposób na radzenie sobie z takim spadkiem nastroju, spowodowanym byłym?!
Oczekiwalas ze facet do końca życia będzie samotny i będzie wył do Twojego zdjęcia? Przestań go śledzic na fb i sama znajdź sobie nowego partnera. Zazdrościsz bo on znalazł sobie kogoś szybciej niż Ty?
Brunetka_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:21   #35
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

A jaki jest wasz stosunek do oddawania sobie prezentów i innych wspólnych rzeczy?
Osobistymi rzeczami które u siebie zostawiliśmy, już się wymieniliśmy.
Ale on w dniu rozstania dal mi swoje pudełko z naszymi
wspólnymi pamiątkami ...
Dla mnie to trochę dziecinne nagle sobie wszystko oddawać, wyrzekac się wspomnień.

Zwrócić mu to?
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:26   #36
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
A jaki jest wasz stosunek do oddawania sobie prezentów i innych wspólnych rzeczy?
Osobistymi rzeczami które u siebie zostawiliśmy, już się wymieniliśmy.
Ale on w dniu rozstania dal mi swoje pudełko z naszymi
wspólnymi pamiątkami ...
Dla mnie to trochę dziecinne nagle sobie wszystko oddawać, wyrzekac się wspomnień.

Zwrócić mu to?
Po co? Nie kombinuj, serio.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 10:18   #37
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Po co? Nie kombinuj, serio.


Jak po co? Zawsze to okazja do kontaktu
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 11:23   #38
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Facet to świnia

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Od konca sierpnia minelo troche ponad 1,5 miesiąca

Brzmisz jakbyś miała lekki bol tylko o to, ze on biedny nie rozpacza tylko uklada sobie zycie
Na faceboku da się tak ustawić. Moja koleżanka ostatnio przed sylwestrem ustawiła sobie status że jest z kimś w związku i była tam data z listopada jako początek związku.
Cytat:
Napisane przez _Tola Pokaż wiadomość
A jaki jest wasz stosunek do oddawania sobie prezentów i innych wspólnych rzeczy?
Osobistymi rzeczami które u siebie zostawiliśmy, już się wymieniliśmy.
Ale on w dniu rozstania dal mi swoje pudełko z naszymi
wspólnymi pamiątkami ...
Dla mnie to trochę dziecinne nagle sobie wszystko oddawać, wyrzekac się wspomnień.

Zwrócić mu to?
Widzę, że po prostu szukasz z nim kontaktu. Jesteś zazdrosna, że znalazł sobie dziewczynę wcześniej niż Ty nowego chłopaka. Sama go rzuciłas a wkurza Cię, że teraz jest z inną, widać jakie masz infantylne podejście do związków. Po co mu były te pamiątkiz skoro go zostawilas, miał do nich wzdychac i całe życie wspominać chwile z Tobą? Ja po paroletnim związku z pierwszą miłością (on mnie zostawił) spakowalam wszystkie pamiatki i wyniosłam na strych.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:20   #39
_Tola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 289
Dot.: Facet to świnia

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;54054166]

Widzę, że po prostu szukasz z nim kontaktu. Jesteś zazdrosna, że znalazł sobie dziewczynę wcześniej niż Ty nowego chłopaka. Sama go rzuciłas a wkurza Cię, że teraz jest z inną, widać jakie masz infantylne podejście do związków. Po co mu były te pamiątkiz skoro go zostawilas, miał do nich wzdychac i całe życie wspominać chwile z Tobą? Ja po paroletnim związku z pierwszą miłością (on mnie zostawił) spakowalam wszystkie pamiatki i wyniosłam na strych.[/QUOTE]

Może i tak.
Ale co począć. Mimo iż nie układało się nam to wciąż go po prostu lubię i uważam że fajnie byłoby pogadać. Zresztą jeszcze jakieś 2 miesiące temu planowaliśmy jakieś spotkanie przy piwie, ale oboje mieliśmy sporo nauki i tak to się rozeszło. W sumie obydwoje rozstalismy się z założeniem kolezenstwa...
Nie wiem, w ogóle mam poczucie, że fajnie byłoby mieć jakiś kontakt, chociażby przez wzgląd na masę fajnych chwil i wspólnych pasji :p

Zwariowalam? jeśli tak to napiszcie tylko bym się zamknęła... I mnie nie ma :p
_Tola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 15:18   #40
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Facet to świnia

Nagle zachciało Ci się z nim kontaktu, bo zobaczyłas, że ma nową dziewczynę i jesteś zazdrosna. Mówił Ci, że żyć bez Ciebie nie może i albo myślałas, że jak będzie Ci nudno to on będzie na Twoje każde skinienie albo myślałas, że on będzie Cię wiecznie gloryfikowal i płakał za Tobą co bym lechtalo Twoje ego. Zapewne teraz szukasz kontaktu, bo chcesz go odbić, żeby sobie udowodnić, że wciąż to Ty jestes najlepsza i najważniejsza.

Zostaw ich w spokoju.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-08 16:18:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.