Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-30, 10:56   #91
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
ja nadzieję cały czas mam musi się w końcu udać- jestem już weteranką
pamiętasz jak mówiłam, że Twoja fasolka musi sie najpierw umeblować zanim da Ci znać? słyszałam gdzieś (tajne źródła) że mebelki kupiła ale zostały jej elementy dekoracji nowego mieszkanka, kupuje firanki, więc już za niedługo da znać.
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:00   #92
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Na moim tescie( bobo test) jest napisane cyt.
Jezeli w oknoe testowym pojawia sie linie kontrolna (brak ciazy) to po dluzszym okrasie niz 5 minut nie enalezy odczytywac wyniku poniewaz w tescie zachodza reakcje chemiczne ktore moga zmienic obraz testu
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:49   #93
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

DZIEWCZETA GDZIE JESTESCIE????
Ja ma dzis dzien milosierdzia przed testowankiem hihi Kupilam sobie kwiaty siedze z maseczka na twarzy i w walkach jeszcze musze pazurki pomalowaca a po 13 przychodzi do mnie pedikirzystka a wieczorkiem ide na balety bez meza (balety czyt wychodze z kolezanka na winko )
Plany sa piekne objawow nadal brak
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:52   #94
lalala to ja81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 54
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Dzieki

Ale dziwi mnie bo nie pierwszy raz robilam test ciazowy no i oczywiscie nie pierwszy raz spogladalam na nie!

I po raz pierwszy wyszla ta druga kreska???Moze za szybko odczytalam wynik wczorajszego testu??Dlaczego inne testy nie pokazywaly drugiej cieniutkiej kreki???

Nie wiem!!
lalala to ja81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:54   #95
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

No to tylko pozazdrościć
Ja siedzę w pracy ze złośnicami, głowa mi pęka
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:54   #96
lalala to ja81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 54
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
DZIEWCZETA GDZIE JESTESCIE????
Ja ma dzis dzien milosierdzia przed testowankiem hihi Kupilam sobie kwiaty siedze z maseczka na twarzy i w walkach jeszcze musze pazurki pomalowaca a po 13 przychodzi do mnie pedikirzystka a wieczorkiem ide na balety bez meza (balety czyt wychodze z kolezanka na winko )
Plany sa piekne objawow nadal brak
Ale Ci zazdroszcze ja siedze w pracy!Mecze sie niesamowicie,Jetem jakas rozgarnieta nic mi nie wychodzi!!!Dzieki bogu dzis piatek
lalala to ja81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 11:55   #97
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez lalala to ja81 Pokaż wiadomość
Dzieki

Ale dziwi mnie bo nie pierwszy raz robilam test ciazowy no i oczywiscie nie pierwszy raz spogladalam na nie!

I po raz pierwszy wyszla ta druga kreska???Moze za szybko odczytalam wynik wczorajszego testu??Dlaczego inne testy nie pokazywaly drugiej cieniutkiej kreki???

Nie wiem!!
testów na pewno nie powinno sie odczytywać po czasie podanym na ulotce informacyjnej
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 12:14   #98
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Ale mnie zbiera spanie.Nie mogę głowy utrzymać, a przecież nie usnę na biurku
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 12:22   #99
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Ale mnie zbiera spanie.Nie mogę głowy utrzymać, a przecież nie usnę na biurku
Baaardzo pozytywny objaw oj cos mi sie tu dwie krechy widza jak sie patrzy
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 12:28   #100
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Oby.Naprawdę jestem taka śpiąca że aż czuję się jak pijana, jakbym już duchem spała a ciałem była w pracy.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 12:33   #101
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Oby.Naprawdę jestem taka śpiąca że aż czuję się jak pijana, jakbym już duchem spała a ciałem była w pracy.
Ja coś ostatnio tez mocno śpiąca jestem, ale nie mozliwe, no nie mozliwe bo jakoś teraz powinnam mieć owulację, a działania były wcześniej, chyba że mi się coś poprzestawiało

A co do Ciebie to pewnie 2 kreseczki jak nic się szykują
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 12:36   #102
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

tak też myślałam wczoraj i lipa pożyjemy zobaczymy
może jest jakiś spadek ciśnienia i to tak na mnie działa
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 12:46   #103
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
tak też myślałam wczoraj i lipa pożyjemy zobaczymy
może jest jakiś spadek ciśnienia i to tak na mnie działa

olivka, będzie dobrze, zobaczysz...na następnym teście dwie kreseczki będą
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:12   #104
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
olivka, będzie dobrze, zobaczysz...na następnym teście dwie kreseczki będą
Nie powiem że się w tym miesiącu nie nastawiałam że się uda ale jakoś tak mniej.Z większym luzem podchodziłam. A powiedzcie macie ochotę na seks przed@ czy nie? Bo ja to zawsze przez kilka dni przed miałam straszną a teraz wręcz mam niechęć- nie wiem czy się przepracowałam czy co
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:38   #105
l.ete
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 188
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

No to w końcu i ja zawitałam w nowym miejscu.
W końcu po maturach- poszły dobrze więc tym bardziej się cięszę.
W dzień matki zabrałam moją mamę do kawiarni, pokazałam jej USG z jej w wnukiem i czekałam na reakcję i powiem Wam że strasznie się zdziwiałam bo byłam przekonana, że źle zareaguje a moja mam naprawdę się cieszy. Strasznie mnie to wewnętrznie uspokoiło, reszta rodziny to samo
Teraz wzięłam się za generalne porządki bo nasze mieszkanie to jedna wielka graciarnia

gabreillaoO nie wiem dokładnie o co chodzi ale na pewno musi być to dla Ciebie trudna sytuacja. Ale mało którego faceta byłoby stać na takie wyznania, to po pierwsze a po drugie widać, że mu zależy więc póki on chce próbować i Ty masz jeszcze siły to róbcie co się da a na pewno się ułoży
zanka też tak mam, że dużo rzaczy, przyzwyczajeń w moim Tż mnie denerwuje ale jak pomyśle że posiada cechy które są dla priorytetowe i że nie znalazłam w nikim innym nigdy takich cech to nie chcę kończyć tego wszystkiego z takich powodów, w końcu czasem trzeba iść na kompromis
Witam nową staraczkę
ancia19Strasznie ci współczuję. Ja też przed dlugi czas widywałam się z moim Tż tylko w weekendy. A jeszcze gorzej zamieszkać razem przyzwyczaić się i potem wrócić do punktu wyjścia. Ja już teraz bym nie potrafiła mieszkać bez swojego Tż za bardzo się przywiązałam do jego osoby poza tym ja ogólnie taka przywiązana do wszytskiego i wszystkich
olivka i kasia_L ja czuję że się Wam udało

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Nie powiem że się w tym miesiącu nie nastawiałam że się uda ale jakoś tak mniej.Z większym luzem podchodziłam. A powiedzcie macie ochotę na seks przed@ czy nie? Bo ja to zawsze przez kilka dni przed miałam straszną a teraz wręcz mam niechęć- nie wiem czy się przepracowałam czy co
objawy mówią same za siebie. Skoro nie masz ochoty na przytulanki to znak że fasolka nie chce by jej teraz tam przeszkadzać, zabaczysz za niedługo da o sobie znać
Się rozpisałam... ale to nie moja wina że się tak rozpisujecie.
No nic wracam sprzątać, zregenerowałam siły troszkę, podjadlam co nie co więc czas do roboty
Miłej reszty dnia zyczę.
l.ete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:42   #106
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

l.ete jak miło że do nas zawitałaś
powiedz mi kochana mam takie dość intymne pytanko: jaki miałaś kolor śluzu na samym początku ciąży?Bo mój jest inny niż zawsze przed @ i nie wiem czy to wynik clo czy jak? Jak pewnie czytałaś wczoraj wyszła I krecha, ale nie tracę nadziei
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:43   #107
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

No i wróciłam z pracy. Póki co sytuacja bez zmian.

Olivka trzymam za Ciebie kciuki . Wiem co czujesz - niby test coś tam pokazał, ale zostaje całe morze niepewności i iskierka nadziei.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:44   #108
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Nie powiem że się w tym miesiącu nie nastawiałam że się uda ale jakoś tak mniej.Z większym luzem podchodziłam. A powiedzcie macie ochotę na seks przed@ czy nie? Bo ja to zawsze przez kilka dni przed miałam straszną a teraz wręcz mam niechęć- nie wiem czy się przepracowałam czy co

nie z przepracowania, tylko z zafasolkowania , maluszek wywiesił kartkę "nie przeszkadzać, urządzam się"
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 13:47   #109
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
nie z przepracowania, tylko z zafasolkowania , maluszek wywiesił kartkę "nie przeszkadzać, urządzam się"
jesteście takie kochane że normalnie nie umiem tego wyrazić nikt tak nie umie pocieszyć jak wy będę miała dzięki waszym ciepłym słowom cudowną resztę dnia i miły weekend o ile ta paskudna... (której nazwy wolę nie wymieniać co by nie wywołać) nie przyjdzie
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 13:48   #110
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
nie z przepracowania, tylko z zafasolkowania , maluszek wywiesił kartkę "nie przeszkadzać, urządzam się"
Tak dokladnie popieram nic dodac nic ujac
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 14:01   #111
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Właśnie odkryłam, że powinnam brać kwasu foliowego od 0,4 mg do 1 a biorę 5mg
Czy to nie za dużo? Kazałam już kupić folik mężowi.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 14:24   #112
kamila19
Raczkowanie
 
Avatar kamila19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 333
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Dziewczyny nieśmiało się do Was dołączam
Staraliśmy się z mężem o dzidziusia pod koniec 2007 roku, ale nic z tego nie wyszło W ogóle było ciężko, bo ginekolog wykrył mi jakąś przestrzeń w jajniku która może prowadzić do bezpłodności. Strasznie sie wystraszyłam, po tym stwierdziliśmy z mężem, że bardzo pragniemy dziecka, zaczęliśmy się starać. Porobiłam badania, wyszła mi za wysoka prolaktyna, za wysoki poziom hormonów tarczycy. Byłam na USG tarczycy i okazało się, że jednak wszystko ok, tylko ta prolaktyna za wysoka. Mąż również zrobiła badania i okazało się, że ma 81% plemników patologicznych. Po tym wszystkim, strasznie się przestraszyłam, po za tym nasza sytuacja finansowa się pogorszyła i "zawiesiłam" starania. Teraz po pół roku pragnienie bycia mamą nasiliło się, i wracamy do starań. Muszę iść do lekarza, ale powiem, Wam szczerze że strasznie sie boję, czy nie usłyszę czegoś złego
choć w głębi duszy mam nadzieje, że może już się udało. W niedziele miałam bardzo obfity śluz z pochwy, w niedziele było przytulanko, we wtorek również. Od wczoraj bolą mnie piersi, choć nigdy tak wcześnie mnie nie bolały, dopiero przed @. Wiem, że pewnie nic z tego, bo już nie raz miałam wszystkie objawy ciążowe, i nic z tego nie wynikało, ale tak bardzo chciałabym być mamą.
__________________
kamila19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 14:47   #113
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

kamila19, witam nie martw się, na pewno się uda trzymam kciuki, żeby obyło się bez leczenia a mam pytanko, czy w związku z badaniami Twój mąż bierze jakieś leki? w prawdzie w moim przypadku to ja mam problemy z płodnością, mój mąż jeszcze się nie badał, ale pytam tak z ciekawości, na wszelki wypadek.
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 15:00   #114
kamila19
Raczkowanie
 
Avatar kamila19
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 333
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
kamila19, witam nie martw się, na pewno się uda trzymam kciuki, żeby obyło się bez leczenia a mam pytanko, czy w związku z badaniami Twój mąż bierze jakieś leki? w prawdzie w moim przypadku to ja mam problemy z płodnością, mój mąż jeszcze się nie badał, ale pytam tak z ciekawości, na wszelki wypadek.
Nie, jedyne co lekarka zaleciła, to zdrowszy tryb życia, lepsze odżywianie.
Teraz zamierzam mu kupic, cynk z selenem, dziewczyny na innym wątku pisały, że jest dobry I za jakieś dwa tygodnie wyśle go na badanie, ale to dopiero za dwa tygodnie, bo przed badanie należy zachować wstrzemięźliwość przez tydzień
__________________
kamila19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 15:09   #115
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez kamila19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nieśmiało się do Was dołączam
Staraliśmy się z mężem o dzidziusia pod koniec 2007 roku, ale nic z tego nie wyszło W ogóle było ciężko, bo ginekolog wykrył mi jakąś przestrzeń w jajniku która może prowadzić do bezpłodności. Strasznie sie wystraszyłam, po tym stwierdziliśmy z mężem, że bardzo pragniemy dziecka, zaczęliśmy się starać. Porobiłam badania, wyszła mi za wysoka prolaktyna, za wysoki poziom hormonów tarczycy. Byłam na USG tarczycy i okazało się, że jednak wszystko ok, tylko ta prolaktyna za wysoka. Mąż również zrobiła badania i okazało się, że ma 81% plemników patologicznych. Po tym wszystkim, strasznie się przestraszyłam, po za tym nasza sytuacja finansowa się pogorszyła i "zawiesiłam" starania. Teraz po pół roku pragnienie bycia mamą nasiliło się, i wracamy do starań. Muszę iść do lekarza, ale powiem, Wam szczerze że strasznie sie boję, czy nie usłyszę czegoś złego
choć w głębi duszy mam nadzieje, że może już się udało. W niedziele miałam bardzo obfity śluz z pochwy, w niedziele było przytulanko, we wtorek również. Od wczoraj bolą mnie piersi, choć nigdy tak wcześnie mnie nie bolały, dopiero przed @. Wiem, że pewnie nic z tego, bo już nie raz miałam wszystkie objawy ciążowe, i nic z tego nie wynikało, ale tak bardzo chciałabym być mamą.

Witamy
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 16:04   #116
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Witam Dziewczynki
sama nie wiem czy jest gorzej czy lepiej, ale teraz nie jestem już smutna i rozgoryczona- jestem WŚCIEKŁA!!!! Tak bardzo, że aż się dziwie, że w ogóle funkcjonuję jakoś!
Ale nic mnie nie zabije!!! Wszystko tylko wzmocni !
A co ma być to i tak będzie!!!
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 16:19   #117
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Dziewczeta ta spiaczka to chyba pogoda moj syn juz 2 godz spi mama przyszla polozyla sie i zasnela a ja nos podpieram bo ktos musi reke na pulsie trzymac
Mi do tego niedobrze bo nazarlam sie czeresni i teraz cierpie i wiecie co do tego popilam je woda

Gabi to juz w drugiej fazie jestes jeszcze zrezygnowanie cie czeka z tego co widze a potem wszystko wroci do normy czego z calego serca Ci zycze


kamila 19 witamy w naszym gronie
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 16:29   #118
anna1593
Raczkowanie
 
Avatar anna1593
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 336
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

kupilam test ciazowy, a nawet dwa, na wszelki wypadek. jak wyjdzie 1 krecha to bedzie powtorka, a jak 2 to dla pewnosci. na razie 25 dc, brzuch momentami boli jak na okres, a momentami tak z boku tzn raz w prawym, raz w lewym dole biodrowym. plamien brak, cyc boli od tygodnia, a tak to juz nigdy nie mialam.
kathi75 kiedy Ty testujesz, bo chyba jestesmy w tym samym dniu cyklu?
gabi mi tez sie wydaje, ze Twojemu TZowi zalezy, mial odwage i swiadomosc tego, co zrobil, skoro napisal list; a konflikty zawsze beda sie zdarzac.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007101301201230.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1b39e63fa9.png?html

Moje małe szczęście urodziło się 18.02.2009 r. o 00.55
anna1593 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 16:31   #119
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Aniu a w Dzien DZiecka mimo ze @ przyjsc ma dzien pozniej ale co tam jak wyjdzie negatywny po 3 dniach powtorze
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-30, 16:50   #120
anna1593
Raczkowanie
 
Avatar anna1593
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 336
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2008 roku część II

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
Aniu a w Dzien DZiecka mimo ze @ przyjsc ma dzien pozniej ale co tam jak wyjdzie negatywny po 3 dniach powtorze
dobra, to ja tez, moze bedzie mila niespodzianka a moze nie. nawet nie wiem nawet ilu dniowy bylby ten cykl, ostatni 29, ale teraz chyba owu byla wczesniej, 15 dnia bylam juz po.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007101301201230.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1b39e63fa9.png?html

Moje małe szczęście urodziło się 18.02.2009 r. o 00.55
anna1593 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.