Czarnow³ose;) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-09-21, 16:56   #841
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja stosuje henne na rzêsy i brwi od kilku lat, sama w domu, ¶rednio co 3 tygodnie i nic z³ego siê nie dzieje
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-21, 17:03   #842
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomo¶ci: 1 161
Dot.: Czarnow³ose:)

Ale zazdroszczê posiadaczkom czarnych w³osów
Co do henny do rzês- zaraz idê sobie zrobiæ Raz ju¿ robi³am i ¿adnych przykrych konsekwencji nie odnios³y moje niefiranki nad oczami
__________________
Dziewczyna, u której szybko posz³o


26.07.2016

zarêczyny

17.06.2017
¶lub




Laurieen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-21, 17:05   #843
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja stosuje henne na rzêsy i brwi od kilku lat, sama w domu, ¶rednio co 3 tygodnie i nic z³ego siê nie dzieje
a jakiej henny uzywasz? ja kiedys stosowalam taka zwyczajna w proszku, ale szybko blad³a, podra¿nia³a oczy i by³a niewydajna. ostatnio kupilam sobie na allegro henne w tubce http://www.allegro.pl/item243501146_...ie_czarna.html
jest straaasznie wydajna, nie podraznia tak bardzo oczu, nie splywa i trzyma sie bardzo bardzo dlugo
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-21, 17:13   #844
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

To taka zwyk³ka henna w pude³eczku, w ¶rodku jest tubka i buteleczka z wod± utl., starczaæ starcza na d³ugo, ale szybko schodzi, dlatego farbuje co 3, czasem nawet co 2 tygodnie. Szukam czego¶ trwa³ego
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-21, 22:25   #845
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka¿ wiadomo¶æ
To taka zwyk³ka henna w pude³eczku, w ¶rodku jest tubka i buteleczka z wod± utl., starczaæ starcza na d³ugo, ale szybko schodzi, dlatego farbuje co 3, czasem nawet co 2 tygodnie. Szukam czego¶ trwa³ego
zainwestuj w te co ja kupilam, naprawde warto, ja bylam zaskoczona jej trwaloscia, uzylam na razie 2 razy a ubytku w tubce zadnego
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 07:13   #846
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja mam od kilku tygodni czerñ na g³owie, i najlepsze jest to, ¿e wszyscy my¶l±, i¿ to mój naturalny kolor A z natury jestem szatynk±...
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 07:14   #847
kropka900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Czarnow³ose:)

ja jestem czarnow³osa od wczoraj. granatowa czerñ. czujê sie fatalnie mimo ¿e czarny to mój ulubiony kolor we wszystkim, widocznie nie na moich w³osach. jestem brunetk±, mam ciemnobr±zowe w³osy. czy moge teraz przefarbowaæ w³osy na mój kolor? czy to mozliwe jak sie ma czarne? nie wiem jak do niego wróciæ. pomó¿cie :-(
kropka900 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 08:16   #848
alex-no
Raczkowanie
 
Avatar alex-no
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wwa
Wiadomo¶ci: 249
GG do alex-no
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez kropka900 Poka¿ wiadomo¶æ
ja jestem czarnow³osa od wczoraj. granatowa czerñ. czujê sie fatalnie mimo ¿e czarny to mój ulubiony kolor we wszystkim, widocznie nie na moich w³osach. jestem brunetk±, mam ciemnobr±zowe w³osy. czy moge teraz przefarbowaæ w³osy na mój kolor? czy to mozliwe jak sie ma czarne? nie wiem jak do niego wróciæ. pomó¿cie :-(
Mia³am dok³adnie to samo, gdy miesi±c temu przefarbowa³am swoje ciemnobr±zowe w³oski na czerñ, efekt by³ maksymalnie sztuczny Chcia³am od razu biec po br±zow± farbê, ale to mija³o siê z celem- bez rozja¶niania nie pokryjesz czerni. No wiêc ja po prostu nak³ada³am na w³osy maseczki i my³am je czê¶ciej ni¿ zwykle- dzisiaj mam piêkn±, naturaln± czerñ z ciep³ym po³yskiem a'la Królena ¦nie¿ka Cierpliwo¶ci i g³owa do góry
__________________
In the wasteland
She hangs the headless
Upside down to drain...
_______________
11. 05. - 1 cm
alex-no jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 09:11   #849
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

A robi³y¶cie granatow± czerni±? je¶li tak, nie da siê unikn±æ sztucznego efektu niebieskich w³osów... najlepiej wygl±da naturalna czerñ uzyskana ciemnym br±zem, prawie ka¿demu pasuje... a granatowa czerñ naprawdê ma³o komu... niby ¿adna ró¿nica, ale jednak.
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 10:09   #850
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
A robi³y¶cie granatow± czerni±? je¶li tak, nie da siê unikn±æ sztucznego efektu niebieskich w³osów... najlepiej wygl±da naturalna czerñ uzyskana ciemnym br±zem, prawie ka¿demu pasuje... a granatowa czerñ naprawdê ma³o komu... niby ¿adna ró¿nica, ale jednak.
no racja... w granatowej czerni wygladaja super dziewczyny o azjatyciej urodzie albo bardzo dopracowane gotki
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 10:20   #851
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomo¶ci: 1 061
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja mam na g³owie granatow± czerñ i mi pasuje wszyscy mi to mówi±. Zreszt± same oceñcie :
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_1924.jpg (52,5 KB, 257 za³adowañ)
OE6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 10:37   #852
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja nie widzê tutaj granatu... czysta, czarna czerñ

Hmm... jest czerñ granatowa, jest o wiele rzadsza czerñ fioletowa, prawdziw± rzadko¶ci± jest czerñ czerwona... a jak my¶licie, jest co¶ takiego, jak czerñ zielona albo ró¿owa? czy to w ogole mo¿liwe? Je¶li tak, efekt musi byæ powalaj±cy no i nawet, je¶li co¶ takiego nie istnieje, to za³o¿ê siê, ¿e jeszcze 10-15 lat, i bez problemu bêdzie mo¿na mieæ na g³owie obojêtnie jaki kolor
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 10:40   #853
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie widzê tutaj granatu... czysta, czarna czerñ

Hmm... jest czerñ granatowa, jest o wiele rzadsza czerñ fioletowa, prawdziw± rzadko¶ci± jest czerñ czerwona... a jak my¶licie, jest co¶ takiego, jak czerñ zielona albo ró¿owa? czy to w ogole mo¿liwe? Je¶li tak, efekt musi byæ powalaj±cy no i nawet, je¶li co¶ takiego nie istnieje, to za³o¿ê siê, ¿e jeszcze 10-15 lat, i bez problemu bêdzie mo¿na mieæ na g³owie obojêtnie jaki kolor
ja te¿ widze czern, moze pod swiatlo jest granatowa, ale na zdjeciu nie widac. jaki masz naturalny kolor?
przed oczami mi stanely bohaterki kreskowek typu anime
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 10:47   #854
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja to w ogóle jestem jaki¶ odmieniec bo bêd±c naturalnie ciemn± blondynk±// jasn± szatynk± o ciep³ym kolorze skóry w czerni (br±zowej, a nie ¿adnej granatowej) wygl±dam nie tylko 1000 razy lepiej ale jeszcze ludzie my¶l±, ¿e to mój naturalny

A czerñ granatowa to nie pasuje niemal¿e nikomu. Bez urazy, ale to takie trochê 'dresiarski' kolor. Aczkolwiek zak³adam, ¿e komu¶ mo¿e byæ w niej dobrze, ale to raczej rzadkie.
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 10:51   #855
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to w ogóle jestem jaki¶ odmieniec bo bêd±c naturalnie ciemn± blondynk±// jasn± szatynk± o ciep³ym kolorze skóry w czerni (br±zowej, a nie ¿adnej granatowej) wygl±dam nie tylko 1000 razy lepiej ale jeszcze ludzie my¶l±, ¿e to mój naturalny
.
nawet jak chodzisz bez makijazu?
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 11:00   #856
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Czarnow³ose:)

Przecie¿ makija¿ mi koloru cery nie zmienia...

Znaczy, bez makijazu nie chodzê, bo mam nie najlepsz± cerê, ale dobrze dobieram podk³ad, wiêc kolor twarzy mam swój w³asny, dziêkujê bardzo

A muszê powiedzieæ, ¿e sama by³am zdziwiona, jak który¶ raz us³ysza³am, ¿e kto¶ my¶la³, ¿e to mój naturalny kolor.
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 11:08   #857
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka¿ wiadomo¶æ
Przecie¿ makija¿ mi koloru cery nie zmienia...

Znaczy, bez makijazu nie chodzê, bo mam nie najlepsz± cerê, ale dobrze dobieram podk³ad, wiêc kolor twarzy mam swój w³asny, dziêkujê bardzo

A muszê powiedzieæ, ¿e sama by³am zdziwiona, jak który¶ raz us³ysza³am, ¿e kto¶ my¶la³, ¿e to mój naturalny kolor.
ale co sie tak oburzasz chodzilo mi o to czy jest roznica jak pomalujesz oczy a nie pomalujesz. naturalne brunetki moga nie malowac oczu a wygladaja zdrowo i swiezo, blondynki/jasne szatynki zrobione na mocna czern wygladaja no nie za bardzo bez makijazu, nawet jak maja henne.
pamietam, ze gdy nosilam ciemne, wiele osob tez bylo przekonane, ze sa naturalne, mimo, ze mam porcelanowa cere, bo praktycznie zawsze mialam podkreslone oczy i brwi, bez tego wygladalam duzo, duzo gorzej, jak chora.

ale makijaz moze zmienic kolor cery i nie mowie o dobieraniu jasniejszego/ciemniejszego podkladu. mozna poprawic koloryt:
-podkladem w odcieniu lekko rozowym-cere szara i ziemista, bezowym cere naczynkowa
-rozem nadac zdrowy wyglad policzkom
-rozswietlaczem rozjasnic optycznie cere
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 11:18   #858
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 2 594
Dot.: Czarnow³ose:)

Nie oburzam siê, spoko

Co do brwi: nie przyciemniam ich, mam takie 'mysie', z przyciemnionymi wygl±dam jako¶ dziwacznie

I te¿ z regu³y mam podkre¶lone oczy Bo lubiê i bo mam ³adne. Co do oczu to mam zielone Gdybym mia³a jasnoniebieskie to mo¿e rzeczywi¶cie z tymi czarnymi w³osami wygl±da³oby to dziiiwnie. Chocia¿ mnie siê takie co¶ podoba
Ponura jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 11:25   #859
OE6
Zadomowienie
 
Avatar OE6
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomo¶ci: 1 061
Dot.: Czarnow³ose:)

Uwierzcie mi ¿e to jest granatowa czerñ, tylko ¿e na moich w³osach wygl±d po prostu jak nasycony czarny. Jak farbujê siê zwyk³ym kolorem czarnym wychodzi mi ciemnobr±zowy. Mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond .
OE6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-22, 11:25   #860
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka¿ wiadomo¶æ
Nie oburzam siê, spoko

Co do brwi: nie przyciemniam ich, mam takie 'mysie', z przyciemnionymi wygl±dam jako¶ dziwacznie

I te¿ z regu³y mam podkre¶lone oczy Bo lubiê i bo mam ³adne. Co do oczu to mam zielone Gdybym mia³a jasnoniebieskie to mo¿e rzeczywi¶cie z tymi czarnymi w³osami wygl±da³oby to dziiiwnie. Chocia¿ mnie siê takie co¶ podoba
wg mnie najlepiej przy czarnych wlosach wyglada teczowka o intensywnej barwie :mocno zielona, niebieska badz po prostu brazowa. bardzo jasne oczy chociaz mialam jedna kolezanke-szatynke ktora zafarbowala sie na czern, przedtem szara myszka, potem intrygujaca dziewczyna. ma idealnie blekitna teczowke, malowala jedynie rzesy i podreslala dolna powieke czarna kredka. cere miala idealna, bardzo jasna, porcelanowa, nie miala nigdy na niej podkladu
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 12:12   #861
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 57
Dot.: Czarnow³ose:)

A ja siê wczoraj w³a¶nie przefarbowa³am na czarno i szczerze mówi±c nie zamierzenie ,bo mia³ wyj¶æ ciemny br±z, no a... wyszed³ odcieñ ciemniejszy. W sumie mog³am siê tego spodziewaæ po palette, no ale nie jest ¼le... Tzn narazie czujê siê jeszcze troszkê "obco" w tym kolorze, ale znaj±c mnie szybko siê pewnie przyzwyczajê Tak jak w zesz³ym roku, kiedy pierwszy raz z ciemnego blondu /z jasnymi pasemkami/ czyli innymi s³owy tak naprawdê jasnego blondu ,przefarbowa³am siê na ciemny br±z w³a¶nie i uwa¿am,¿e nawet lepiej mi by³o w tym kolorze ni¿ w blond. Niestety farba siê szybko zmy³a. Ciemne w³oski zawsze bardzo mi siê podoba³y u innych, a mnie siê zawsze wszyscy dziwili ,¿e naturalne mam blond, skoro mam ciemn± oprawê oczu i raczej nie jasn± karnacjê. Niestety nie mam obecnie aparatu, bo chêtnie wklei³abym foty ,¿eby wam pokazaæ jak wygl±dam i zeby¶cie oceni³y ,ale jak tylko uda mi siê zdobyæ to zaraz wrzucê przed i po i powiecie co my¶licie
Teraz w³a¶nie szykujê siê na imprezê i myslê jaki makija¿yk sobie zrobiæ, raczej do¶æ mocno podkre¶lone oko ,bo siê lepiej czujê ,zreszt± do tej czerni teraz to wydaje mi siê,¿e lepiej mocniej ni¿ ³agodniej... No tylko tak my¶lê, czy smoky eyes ,czy... mo¿e mi co¶ doradzicie , jak wy siê malujecie np ? pozdrawiam !
suonce18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 12:35   #862
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez suonce18 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja siê wczoraj w³a¶nie przefarbowa³am na czarno i szczerze mówi±c nie zamierzenie ,bo mia³ wyj¶æ ciemny br±z, no a... wyszed³ odcieñ ciemniejszy. W sumie mog³am siê tego spodziewaæ po palette, no ale nie jest ¼le... Tzn narazie czujê siê jeszcze troszkê "obco" w tym kolorze, ale znaj±c mnie szybko siê pewnie przyzwyczajê Tak jak w zesz³ym roku, kiedy pierwszy raz z ciemnego blondu /z jasnymi pasemkami/ czyli innymi s³owy tak naprawdê jasnego blondu ,przefarbowa³am siê na ciemny br±z w³a¶nie i uwa¿am,¿e nawet lepiej mi by³o w tym kolorze ni¿ w blond. Niestety farba siê szybko zmy³a. Ciemne w³oski zawsze bardzo mi siê podoba³y u innych, a mnie siê zawsze wszyscy dziwili ,¿e naturalne mam blond, skoro mam ciemn± oprawê oczu i raczej nie jasn± karnacjê. Niestety nie mam obecnie aparatu, bo chêtnie wklei³abym foty ,¿eby wam pokazaæ jak wygl±dam i zeby¶cie oceni³y ,ale jak tylko uda mi siê zdobyæ to zaraz wrzucê przed i po i powiecie co my¶licie
Teraz w³a¶nie szykujê siê na imprezê i myslê jaki makija¿yk sobie zrobiæ, raczej do¶æ mocno podkre¶lone oko ,bo siê lepiej czujê ,zreszt± do tej czerni teraz to wydaje mi siê,¿e lepiej mocniej ni¿ ³agodniej... No tylko tak my¶lê, czy smoky eyes ,czy... mo¿e mi co¶ doradzicie , jak wy siê malujecie np ? pozdrawiam !
mysle ze przydymiony makijaz oczu bedzie wygladal super mocno wytuszuj rzesy, jezeli masz cienie pod oczami to je dobrze przykryj korektorem, spojrzenie wyda sie jasniejsze a na usta jedynie jakis delikatny blyszczyk, badz neutralna pomadka, wlosy i oczy powinny grac pierwsze skrzypce baw sie dobrze
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 13:00   #863
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Jak my¶licie, jakie kolory ubrañ powinny nosiæ Czarnow³ose?
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 13:18   #864
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez OE6 Poka¿ wiadomo¶æ
Uwierzcie mi ¿e to jest granatowa czerñ, tylko ¿e na moich w³osach wygl±d po prostu jak nasycony czarny. Jak farbujê siê zwyk³ym kolorem czarnym wychodzi mi ciemnobr±zowy. Mój naturalny kolor w³osów to ciemny blond .
wlasnie tak myslalam, ze chcialam sie upewnic, mysle, ze ladniej by Ci bylo w srednim chlodnym badz czekoladowy brazie

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka¿ wiadomo¶æ
Jak my¶licie, jakie kolory ubrañ powinny nosiæ Czarnow³ose?
czern, biel(szczegolnie jak ma sie dlugie wlosy, ogolnie intensywne barwy, czerwien, fiolet, turkus, gorzej wyglada sie w dziecinnym rozu i blêkicie czarne wlosy dodaja "pazura" a mocne kolory jeszcze to uwydatniaj±
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 13:18   #865
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 903
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka¿ wiadomo¶æ
Jak my¶licie, jakie kolory ubrañ powinny nosiæ Czarnow³ose?
Ja mam czarne w³osy i lubiê siebie w wyra¼nych kolorach ( czerwieni, pomarañczu, zieleni itd) Lubiê te¿ bia³y, wtedy moje w³osy do pasa jeszcze bardziej rzucaj± siê w oczy . Nie lubiê natomiast czarnych bluzek ( choc niektórzy twierdz± ¿e przy mojej opalonej twarzy wygl±da to ok).
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 13:20   #866
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 1 903
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ

czern, biel(szczegolnie jak ma sie dlugie wlosy, ogolnie intensywne barwy, czerwien, fiolet, turkus, gorzej wyglada sie w dziecinnym rozu i blêkicie czarne wlosy dodaja "pazura" a mocne kolory jeszcze to uwydatniaj±
Dok³adnie tak
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 15:04   #867
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomo¶ci: 20 712
Dot.: Czarnow³ose:)

A ja mam ma³e pytanko.... Czy istnieje w ogóle farbka,która daje grafitowy lub popielaty odcieñ czerni? Niestety jak dot±d nic podobnego nie uda³o mi siê uzyskaæ...
__________________


Lena_20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 16:32   #868
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Czarnow³ose:)

POdbijam
__________________
Nie odpowiadam w w±tku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 22:14   #869
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
wg mnie najlepiej przy czarnych wlosach wyglada teczowka o intensywnej barwie :mocno zielona, niebieska badz po prostu brazowa. bardzo jasne oczy chociaz mialam jedna kolezanke-szatynke ktora zafarbowala sie na czern, przedtem szara myszka, potem intrygujaca dziewczyna. ma idealnie blekitna teczowke, malowala jedynie rzesy i podreslala dolna powieke czarna kredka. cere miala idealna, bardzo jasna, porcelanowa, nie miala nigdy na niej podkladu
My¶lê, ¿e krucza czerñ nawet lepiej komponuje siê z jasnymi oczami... do ciemnych pasuj± cieplejsze odcienie dla mnie najpiêkniejsze zarówno u kobiety jak i u mê¿czyzny jest po³±czenie kruczoczarnych w³osów, ¶niadej cery i jasnych oczu (mog± byæ niebieskie, szare, zielone, ale i tak najwiêksz± s³abo¶æ mam do ¿ó³tozielonych jak moje )... jak diabe³ (sama planujê uzyskaæ taki efekt w nastêpne lato)

Lena_20 my¶lê, ¿e wystarczy zwyk³a, niegranatowa czerñ... nie mo¿e mieæ w nazwie nic innego
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-22, 22:17   #870
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
My¶lê, ¿e krucza czerñ nawet lepiej komponuje siê z jasnymi oczami... do ciemnych pasuj± cieplejsze odcienie dla mnie najpiêkniejsze zarówno u kobiety jak i u mê¿czyzny jest po³±czenie kruczoczarnych w³osów, ¶niadej cery i jasnych oczu (mog± byæ niebieskie, szare, zielone, ale i tak najwiêksz± s³abo¶æ mam do ¿ó³tozielonych jak moje )... jak diabe³ (sama planujê uzyskaæ taki efekt w nastêpne lato)

Lena_20 my¶lê, ¿e wystarczy zwyk³a, niegranatowa czerñ... nie mo¿e mieæ w nazwie nic innego
ale nie przy jasnej cerze, szare, bladozielone, badz oczy nijakiego koloru sa bezlitosnie tlumione przez czern no i wyglada sie wlasnie tak NIJAK

ostro blekitne jasne oczy, ciemne rzesy, sniada cera i ciemne wlosy, szczegolnie u faceta
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.