Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-30, 07:22   #1981
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć wszystkim

ja o dziwo już spać nie mogę,zaraz jadę na zakupy promocyjne do rossmana po tusz do rzęs,popatrze też coś dla maleństwa bo już wytrzymać nie mogę i chociaż bodziaczki muszę kupić:-P
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 07:31   #1982
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

ja o dziwo już spać nie mogę,zaraz jadę na zakupy promocyjne do rossmana po tusz do rzęs,popatrze też coś dla maleństwa bo już wytrzymać nie mogę i chociaż bodziaczki muszę kupić:-P
Tez zamierzam skorzystać z tej promocji. Pochwal sie potem zakupem, lubie oglądać ubranka
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:15   #1983
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cześć I też witam nowe mamuśki. Fajnie robi się nas coraz więcej!

Ja już nie mogę się doczekać 12 maja... chcę zobaczyć maleństwo bo jak długo go nie widzę to ciągle mam myśli czy wszystko ok.. Jeszcze głupie sny mi się śnią.

Brzuch od 2 dni mnie od czasu do czasu pobolewa ale tak, że go czuję poprostu tak jakby mi się rozciągało wszystko, raz kłuje w jajnikach, raz czuje taki pełny na dole. Raz jakby w jelitach-takie wzdęcia. A raz w nocy jak poszłam siku i usiadłam na łóżku to mnie zabolał jak na owulacje.. ale nic innego się nie dzieje.
W poniedziałek jeszcze idę na badania krwi..
Nie wiem, dopadł mnie jakiś marny humor i ciągle się martwie czy wszystko w porządku. A jeszcze niedawno nie dopuszczałam innych myśli jak te że napewno jest OK.
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:27   #1984
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Cześć I też witam nowe mamuśki. Fajnie robi się nas coraz więcej!

Ja już nie mogę się doczekać 12 maja... chcę zobaczyć maleństwo bo jak długo go nie widzę to ciągle mam myśli czy wszystko ok.. Jeszcze głupie sny mi się śnią.

Brzuch od 2 dni mnie od czasu do czasu pobolewa ale tak, że go czuję poprostu tak jakby mi się rozciągało wszystko, raz kłuje w jajnikach, raz czuje taki pełny na dole. Raz jakby w jelitach-takie wzdęcia. A raz w nocy jak poszłam siku i usiadłam na łóżku to mnie zabolał jak na owulacje.. ale nic innego się nie dzieje.
W poniedziałek jeszcze idę na badania krwi..
Nie wiem, dopadł mnie jakiś marny humor i ciągle się martwie czy wszystko w porządku. A jeszcze niedawno nie dopuszczałam innych myśli jak te że napewno jest OK.
Mnie też tak pobolewa ten brzuch, ale rozmawiałam z lekarzami w szpitalu. Każdy mówił, że jak to nie jest silny ból,taki który przeszkadza, który utrzymuje się kilka godzin to nie dzieje się nic złego, a związane jest własnie z fizjologią. Każda z nas może odczuwać go inaczej. Mnie to tak poboli troszkę i przestaje, czasem miewam takie jakby mrowienie, ale wiem także że mam problemy z jelitami i też dają takie efekty Mam do tego jeszcze dwa żylaki odbytu, wewnętrzne i one też czasami pobolewają, to takie kłucie własnie wtedy odczuwam. W szpitalu bolało mnie cale podbrzusze, ale okazało się, że to zastój mięśni od leżenia i niewygodnego łóżka i wystarczyło rozchodzić
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 08:33   #1985
kasiabwwl
Raczkowanie
 
Avatar kasiabwwl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim

ja o dziwo już spać nie mogę,zaraz jadę na zakupy promocyjne do rossmana po tusz do rzęs,popatrze też coś dla maleństwa bo już wytrzymać nie mogę i chociaż bodziaczki muszę kupić:-P
Ja tez mam zamiar dziś wybrać się na polowanie do rossmana, z tym że oprócz tuszu przydała by się jakaś kredka do oczu i może jakieś cienie

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Cześć I też witam nowe mamuśki. Fajnie robi się nas coraz więcej!

Ja już nie mogę się doczekać 12 maja... chcę zobaczyć maleństwo bo jak długo go nie widzę to ciągle mam myśli czy wszystko ok.. Jeszcze głupie sny mi się śnią.

Brzuch od 2 dni mnie od czasu do czasu pobolewa ale tak, że go czuję poprostu tak jakby mi się rozciągało wszystko, raz kłuje w jajnikach, raz czuje taki pełny na dole. Raz jakby w jelitach-takie wzdęcia. A raz w nocy jak poszłam siku i usiadłam na łóżku to mnie zabolał jak na owulacje.. ale nic innego się nie dzieje.
W poniedziałek jeszcze idę na badania krwi..
Nie wiem, dopadł mnie jakiś marny humor i ciągle się martwie czy wszystko w porządku. A jeszcze niedawno nie dopuszczałam innych myśli jak te że napewno jest OK.
Myślę, że nasze obawy rosną im dalej od ostatniej wizyty. Po ostatniej wizycie jak widziałam bijące serduszko byłam zachwycona i pewna tego, że teraz wszystko będzie ok. Obecnie z każdym dniem czuje coraz większy niepokój-w końcu już ponad 3 tygodnie maleństwa nie widziałam. Najchętniej robiłabym usg raz w tygodniu
__________________
Zosia 25.09.2012
kasiabwwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:15   #1986
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja tez tak mam dziewczyny, trochę się martwię czy wszystko ok, ale wizyta na szczęście juz w poniedziałek jestem u lekarza bo chorobsko nie odpuszcza, kupilam sobie fajna koszule nocna na lato odcinana pod biustem, moze nawet rodzic w niej będę a co :P
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 09:58   #1987
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej dziewczyny, tak sie wczoraj cieszyłam na to że wesele i w ogóle, a dziś jestem podłamana.. 😢 wykopali mnie z pracy, a obiecali umowę.. Ehh
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 10:32   #1988
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny, trzymajcie kciuki za moją wizytę, oby wszystko było ok
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 10:54   #1989
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej dziewczynki
Z każdą godziną coraz bardziej się denerwuję przed dzisiejszą wizytą prawie tak jakbym jakiś egzamin miała zdawać

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, trzymajcie kciuki za moją wizytę, oby wszystko było ok
Ja już trzymam i zazdroszczę, że wizytujesz szybciej ode mnie
Cały dzień mam zryty przez to czekanie...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak sie wczoraj cieszyłam na to że wesele i w ogóle, a dziś jestem podłamana.. 😢 wykopali mnie z pracy, a obiecali umowę.. Ehh
Biedna No tak ostatni dzień miesiąca dzisiaj... Nie bardzo jestem w temacie umów na czas określony i wogóle, ale czy nie przedłużą Ci umowy do dnia porodu?

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzika Ropucha Pokaż wiadomość
Cześć I też witam nowe mamuśki. Fajnie robi się nas coraz więcej!

Ja już nie mogę się doczekać 12 maja... chcę zobaczyć maleństwo bo jak długo go nie widzę to ciągle mam myśli czy wszystko ok.. Jeszcze głupie sny mi się śnią.

Brzuch od 2 dni mnie od czasu do czasu pobolewa ale tak, że go czuję poprostu tak jakby mi się rozciągało wszystko, raz kłuje w jajnikach, raz czuje taki pełny na dole. Raz jakby w jelitach-takie wzdęcia. A raz w nocy jak poszłam siku i usiadłam na łóżku to mnie zabolał jak na owulacje.. ale nic innego się nie dzieje.
W poniedziałek jeszcze idę na badania krwi..
Nie wiem, dopadł mnie jakiś marny humor i ciągle się martwie czy wszystko w porządku. A jeszcze niedawno nie dopuszczałam innych myśli jak te że napewno jest OK.
Ja mam podobne bóle choć w większości to takie kłucie w okolicach jajników. Z humorem u mnie również podle od wczoraj

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Karoseria Witaj Fajna taka ciąża z zaskoczenia choć może być trudno z maluchami z tak małą różnicą wieku, ale wszystko jest do przejścia myślę Unikniesz przynajmniej zazdrości starszego dziecka o maluszka. Każda sytuacja mam swoje plusy

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Fasterka, om 02.02 a prenatalne tak samo

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Wiecie dziewczyny, ze juz mi pępek wyszedł, to jest jakis szok, az musialam kolczyk wyciągnąć bo glupio to wyglądało
Ja też mam kolczyk w pępku, ale u mnie jeszcze jest ok. Jak będę zahaczać o ubrania to wyjmę Choć mam nadzieję, że nastąpi to późno bo lubię mój kloczyk
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 10:56   #1990
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Witam nową mamusię!
mnie czasem też boli brzuch, raz jajniki, raz dziwny ból jakby rozciąganie wewnętrznych organów, itp. lekarz mówił, że to normalne rośnie macica, inne narządy będą miały coraz mniej miejsca. jak nie mam silnego, ciągłego bólu to jest ok.
W sobotę zaczynamy 12 tydzień a we wtorek kolejna wizyta, już nie mogę się doczekać


Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak sie wczoraj cieszyłam na to że wesele i w ogóle, a dziś jestem podłamana.. �� wykopali mnie z pracy, a obiecali umowę.. Ehh
Przykro mia to nie jet tak, że kobiecie w ciązy muszą przedłużyć umowę do dnia porodu? Poinformowałaś ich, że jesteś w ciąży?
Carla ja swojego kolczyka w pępku nie nosze już dobre 6 lat
__________________
----------------------------------------
13.09.2014

Edytowane przez Aasikk
Czas edycji: 2015-04-30 o 11:05
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 10:59   #1991
CARLA_23
Wtajemniczenie
 
Avatar CARLA_23
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: RAJ NA ZIEMI
Wiadomości: 2 819
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Witam się wśród żywych! Wróciłam!
Wreszcie dziś wypisali mnie do domu, już myślałam, że tam zwariuję a oni chcieli jeszcze do jutra, ale powiedziałam NIE! Wróciłam do domu, zjadłam mój cukrzycowy posiłek i do spania, na 4h! Miałam okropną noc, na sali z nami leżała dziewczyna, której ciąża obumarła ok 8 tygodnia, a teraz byłaby w 10 i miała wywoływane poronienie. Coś strasznego, dziewczyna dostawała okropnych skurczy i zwijała się z bólu całe popołudnie i noc, a my musiałyśmy na to patrzeć, spać się nie dało trauma straszna

Spotkanie z diabetologiem to jakaś porażka, nie dowiedziałam się nic, czego bym nie wiedziała i dostałam jakąś wyliniałą ulotkę, porażka! Niby mam skierowanie do poradni diabetologicznej, ale muszę też sama temat ogarnąć i poszperać za przepisami, albo znaleźć dietetyka, który mi ułoży jakieś przykładowe zestawy, bo z karteczki szanownej pani doktor to wynika, że do listopada, to mam jeść na śniadanie po 3 kromki ciemnego chleba z wędliną drobiową Tyle tylko, ze glukometr dostała, ale recepty na paski już nie

Z rzeczy dużo bardziej przyjemnych, to w szpitalu wyżebrałam prenatalne usg za free i z pomocą mojej lekarki się to udało Wszystko mi wymierzyli, piękny nosek ma moje dzieciątko Zdjęcie co prawda, nie w 3D, ale i tak pięknie widać nosek! I tak już poszłam za ciosem i do kompletu dołożyłam testy PAPPA, koszt 250 zł i jutro mam wyniki.
No to super, że już w domku jesteś Jak dokładnie wyglądała wizyta u diabetologa? Żadnych konkretnych informacji nie przekazał? A jak cukier? Do dietetyka jak najbardziej można się wybrać
__________________
18.11.2014 (10tc) 06.05.2015 (12tc) 10.02.2017 (9tc)

"W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie.Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu"
CARLA_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 11:07   #1992
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość

Przykro mia to nie jet tak, że kobiecie w ciązy muszą przedłużyć umowę do dnia porodu? Poinformowałaś ich, że jesteś w ciąży?
Carla ja swojego kolczyka w pępku nie nosze już dobre 6 lat
Ja ich już miesiąc temu poinformowałam o ciąży ze względu na to, że jest to praca fizyczna. Miałam tam zwykła zleceniówke przedłużana co 3 miesiące od 2 lat..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:11   #1993
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Soul89, mam nadzieje ze jakos sobie poradzicie, ja mialam identyczna sytuacje w pierwszej ciąży, od razu spielam się w tyłku i znalazlam prace (na um. O prace) ukrylam brzuszek i nikt nic nie skumal, tez miałam duzo szczęścia z tym
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:16   #1994
kasiabwwl
Raczkowanie
 
Avatar kasiabwwl
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 170
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.

Soul89 o rany... co za d*pki I prawo w takiej sytuacji nie chroni ciężarnej?
__________________
Zosia 25.09.2012
kasiabwwl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:22   #1995
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez kasiabwwl Pokaż wiadomość

Soul89 o rany... co za d*pki I prawo w takiej sytuacji nie chroni ciężarnej?

Na umowie o zlecenie to tylko dobra wola pracodawcy czy Ci pójdzie na rękę czy tez nie czy właśnie Cie wykopie z dnia na dzień. Gdyby od razu mi powiedzieli, że nie ma szans na nic, to już od miesiąca szukałabym pracy, teraz jeszcze mi brzuszka w ogóle nie widać, no ale za miesiąc.. Teraz mam mętlik w głowie, i nawet nie mam ochoty się szykować na to dzisiejsze wesele..
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:23   #1996
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Soul przykro mi, mam nadzieję, że mimo braku twojego dochodu dacie sobie radę. Albo zostaje Ci znalezienie na szybko jakiejś pracy na umowę o pracę - tu potrzebne wielkie szczęście. A może ktoś z twoich bliskich ma działalność i mógłby cię zatrudnić na chociaż 1/2 etatu. Oczywiście bez wynagrodzenia - chodzi o to aby wpłynęła do ZUSu składka i mogłabyś pójść na zwolnienie płatne.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:31   #1997
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Widzę, że nie tylko ja mam dzisiaj wizytę. Ide na 18.40...

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Na umowie o zlecenie to tylko dobra wola pracodawcy czy Ci pójdzie na rękę czy tez nie czy właśnie Cie wykopie z dnia na dzień. Gdyby od razu mi powiedzieli, że nie ma szans na nic, to już od miesiąca szukałabym pracy, teraz jeszcze mi brzuszka w ogóle nie widać, no ale za miesiąc.. Teraz mam mętlik w głowie, i nawet nie mam ochoty się szykować na to dzisiejsze wesele..
Dokładnie tak jest. Moja koleżanka do 7 miesiąca ukrywała swój stan. Tzn. nie musiała za bardzo się starać, bo cała lekko przytyła i ktoś, kto nie wiedział o ciąży, nigdy by się nie zorientował. Jak już się przyznała, skończyło się standardowo.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:40   #1998
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość




Dokładnie tak jest. Moja koleżanka do 7 miesiąca ukrywała swój stan. Tzn. nie musiała za bardzo się starać, bo cała lekko przytyła i ktoś, kto nie wiedział o ciąży, nigdy by się nie zorientował. Jak już się przyznała, skończyło się standardowo.
Jakoś damy radę.. od stycznia wchodzi to nowe becikowe, maż ma swoja firmę 1-osobową staramy się teraz poszerzyć działalność , ja tez jestem typem człowieka co jak się da to oszczędza na maxa. Może to czas własnie, żeby zabrac sprawy w swoje ręce i działać samemu na własny rachunek ? .. Tylko jakoś tak mega przykro
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:47   #1999
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Soul89, współczuję Ci Mam nadzieję, że mimo wszystko dacie jakoś radę. Będzie dobrze

Ja czekam na lekarke, jestem pierwszą pacjentka.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-30, 11:47   #2000
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Jakoś damy radę.. od stycznia wchodzi to nowe becikowe, maż ma swoja firmę 1-osobową staramy się teraz poszerzyć działalność , ja tez jestem typem człowieka co jak się da to oszczędza na maxa. Może to czas własnie, żeby zabrac sprawy w swoje ręce i działać samemu na własny rachunek ? .. Tylko jakoś tak mega przykro
Domyślam się Wszystko zgodnie z prawem, ale i tak po świńsku. A z tym nowym becikowym nie jest tak, że należy się tylko ludziom, którzy zostali rodzicami po nowym roku?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 11:55   #2001
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak sie wczoraj cieszyłam na to że wesele i w ogóle, a dziś jestem podłamana.. 😢 wykopali mnie z pracy, a obiecali umowę.. Ehh
Co za świnie. To jest straszne, że prawo pracy na to pozwala. Może pomyśl, tak jak pisała Assik, może ktoś z rodziny albo znajomych może Cię zatrudnić?

Cytat:
Napisane przez kasiabwwl Pokaż wiadomość
Myślę, że nasze obawy rosną im dalej od ostatniej wizyty. Po ostatniej wizycie jak widziałam bijące serduszko byłam zachwycona i pewna tego, że teraz wszystko będzie ok. Obecnie z każdym dniem czuje coraz większy niepokój-w końcu już ponad 3 tygodnie maleństwa nie widziałam. Najchętniej robiłabym usg raz w tygodniu
Też myślę, że tak jest. Im dalej od poprzedniej wizyty tym większe obawy. Ja średnio po 3 tygodniach zaczynam mieć schizę i ogromną chęć sprawdzenia czy wszystko gra.

Poznanianka, Carla i Limonka - trzymam kciuki za Wasze wizyty! Dajcie znać co tam

Ja mam wizytę w sobotę i jestem ciekawa co mój lekarz prowadzący powie na tę cystę. Ale już najbardziej żyję prenatalnym usg, który mam 12 maja.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:22   #2002
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

soul strasznie mi przykro, może i zgodnie z prawem ale strasznie po chamsku

Ja sie jakoś nie martwię,pierwsza wizyta się martwilam, teraz z górki nie mam też ostatnio bólu brzucha, jak dużo chodzę to trochę ciągnie i tyle. Noo i dziś póki co bez wymiotów, święto jakieś ;p
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 12:23   #2003
201604151126
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 384
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Soul89 widzę że jesteś z Tarnowa ja też to fajnie, przykro że straciłaś pracę ale tacy są pracodawcy zwłaszcza na umowę zlecenie.

Dziewczyny chodzę do gina. prywatnie i na NFZ czy to jest dobry pomysł jestem po in vitro więc lekarz kazał wybrać dobrego lekarza ale też chodzę do przychodni tak samo z endokrynologiem prywatnie i na NFZ i każdy mówi co innego pewnie jak bym poszła do trzeciego to powie jeszcze coś innego i jak tu ufać lekarzom, człowiek taki skołowany ale chcę jak najlepiej dla siebie i dziecka i wolę zawsze sprawdzić dwa razy.
201604151126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:05   #2004
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

magda ja chodzę prywatnie. Ogólnie jako 12latka strasznie zrazilam się do ginekologów w trakcie pobytu w szpitalu i trudno mi dogodzić z wyborem ginekologa. Parę razy było tAK że poszłam na wizytę do nowego i ucieklam przed badaniem :p no i musi być facet,do kobiety nie pójdę!

Przed ciążą dluuugo nie byłam u gina, z ciążą na szybko musiałam znaleźć nowego w nowym mieście zamieszkania, na szczęście odrazu trafiłam na odpowiedniego mimo że na drugim końcu Wrocławia to już go nie zmienię
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:06   #2005
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Jestem po wizycie Wszystko w porządku, dzidzia ma już 3,4cm i mam nawet zdjęcia 3d Jak fajnie fikało nóżkami i rączkami Serduszko bije jak szalone 185 uderzeń na minutę!
Mam też już założona kartę ciąży
Lekarka mnie uspokoila, że te przeciwciała cmv mam niskie i raczej już przebylam tą chorobę, ale dla pewności mam jeszcze zrobić awidność, a za jakieś 5 tygodni powtórzyć badanie.
Kolejna wizyta 23.05. o g. 9.00 - usg genetyczne.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 13:09   #2006
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Magda ja chodzę na NFZ bo szkoda mi kasy na prywatne wizyty a poza tym i tam chodziłabym do tego samego lekarza bo jest dobry. Więc jeżeli nie mam problemu z umówieniem się na NFZ to nie widzę problemu żeby tego nie robić. Tak na prawdę to czy będziesz chodziła prywatnie czy na NFZ to nie ma większego znaczenia ważne jest aby lekarz był kompetentny.
Poznanianka super wiadomość!! ja mam nadzieję, że we wtorek będę mogła konkretnie pooglądać naszego bobasa
__________________
----------------------------------------
13.09.2014

Edytowane przez Aasikk
Czas edycji: 2015-04-30 o 13:10
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:14   #2007
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Wielkie kciuki za wizyty! I zdjecie z poniedzialku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150430_14_10_14_Pro.jpg (72,4 KB, 25 załadowań)
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:20   #2008
wizaz_p_l
Raczkowanie
 
Avatar wizaz_p_l
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: dawne kieleckie
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Soul89
Kochana to nowe becikowe to jest dla kobiet, które urodzą po nowym roku...
a nie możecie zakombinować z mężem tak, że on Cię zatrudni, opłacicie dwie składki ZUS, czyli dwa miesiące, tyle trzeba minimalnie przepracować żeby móc iść na L4, później właśnie poszłabyś sobie na to L4, płacą wtedy 100% wynagrodzenia i tylko pierwszy miesiąc zwolnienia byłabyś wtedy bez wynagrodzenia, potem już co miesiąc do porodu wynagrodzenie, no a później macierzyński 80% wynagrodzenia (wiem to z wiarygodnego źródła)
__________________
Nelcia Super Star
wizaz_p_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:26   #2009
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny, czy wiecie coś na temat przyjmowania żelaza w tabletkach w czasie ciąży? Ostatnio ciągle mam suche i pękające kąciki ust i boje się, że porobią mi się zajady. Juz teraz jest to strasznie niekomfortowe
Wyniki niby mam w normie, ale zawsze tak mialam+osłabienie oragnizmu przy niedoborach żelaza i wit B. Biore tabletki z kwasem foliowym i zestawem wit ale zalaza tam nie ma i teraz zastanawiam sie czy nie mozna w ciazy go brac? Mam jeszcze listek, ktory zostal mi z czasu anemii pociazowej, wiec moze moglabym brac
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-30, 14:55   #2010
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja juz po wizycie, dzisiaj tylko mi zerknal w... wiadomo co ;-) usg dopiero za tydzien. W moczu wyszly mi bakteri i musze brac antybiotyk :/

położna dała mi na próbę 6 tabletek Mamadha premium i mowi ze fajne, moze kupie jak mi sie skoncza obecne witaminy


miłej majóweczki wszystkim
__________________
I chihuahua

Edytowane przez Sysska
Czas edycji: 2015-04-30 o 14:57
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.