Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 12:54   #391
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Anusia a myłaś tym płynem wymieszanym z wodą w kubeczku? Bo jeśli nie to spróbuj Jeszcze lepszy efekt. Do ciała brakuje mi tego samego, ale nie można mieć wszystkiego a ten płyn odlany do małej buteleczki będzie super na wyjazdy!
ja sobie to na basen biore wszystko w jednej butelce... i nie wysusza mi skory ciala, a po godzinie w basenie nie trudno o takie wrazenie.
jednak chyba bede musiala przelac do innej butelki, bo ostatnio na kolegow z pracy trafilam - potem poszla plota, ze w ciazy jestem juz niepierwszy raz... (jak by zawsze mieli racje, to juz bym 20 dzieci miala )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:02   #392
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja sobie to na basen biore wszystko w jednej butelce... i nie wysusza mi skory ciala, a po godzinie w basenie nie trudno o takie wrazenie.
jednak chyba bede musiala przelac do innej butelki, bo ostatnio na kolegow z pracy trafilam - potem poszla plota, ze w ciazy jestem juz niepierwszy raz... (jak by zawsze mieli racje, to juz bym 20 dzieci miala )
Przyznaj się lepiej gdzie ukrywasz to przedszkole?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:04   #393
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wow, wow, wow, super. Już mi się Babydream i Alterra przejadły. Z miłą chęcią używałam Suhady i z miłą sięgnęłabym po coś innego.
A znalazłaś już gdzieś skład?

Tak w ogóle przed chwilą znalazłam taką o to stronę i od razu trafiłam na temat o włosach: http://www.femia.pl/uroda/pielegnacj...nu-id-131.html
Super link
Mam akurat awokado w lodówce
Ciekawa jestem czy zamiast olejku arganowego można użyć jakiegoś innego?

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Sicilio pytałaś o orientanę Znalazłam taką recenzję ze zdjęciami:
http://somethingtodoff.blogspot.com/...a-krem-na.html
Wygląda imponująco!

i mam dla was nowość YR
http://3.bp.blogspot.com/-ZH7eQeX_xw...oprysznice.jpg
Muszę w końcu zajrzeć do YR - przychodzą do mnie ciągle kupony zniżkowe, ale jakoś osłabło mi zamiłowanie do tej marki, więc zniżki się marnują
Widzę jednak, że rozwijają się do dobrym, naturalnym kierunku, więc moja sympatia do nich zapewne powróci

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Mi się strasznie podoba zapach heenaryNie wiem,ale przypomina mi mieszankę ziół i jakiś perfum

Ja też uwielbiam olej wspaniały.Przez pierwsze 4 dni capił mi mokrym psem blee,ale szybko się przyzwyczaiłam.Teraz uważam,że zapach ma ładny.
Zgadzam się w 100% - heenara pachnie bardzo przyjemnie, a co najważniejsze - nie intensywnie . Mogę ją zostawić na całą noc na włosach bez obawy, że rano obudzę się z bólem głowy (jestem strasznie wrażliwa na zapachy ...)

Mokry pies - bomba. Uff, czyli normą jest wydzielanie przej olej wspaniały zapachów około zwierzęcych

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
cloche, dzięki za pomysł

zaczęłam się dzisiaj zastanawiać, skąd się wzięła u mnie miłość do kosmetyków :P moja mama jest pod tym względem minimalistką ma szampon, odżywkę i coś na twarz; maluje się tylko na wielkie wyjścia. i tak, że dzięki mnie zaczęła paznokcie malować
kosmetycznie wychował mnie wizaż
Kosmetyczna wychowanka Wizażu - jakbym czytała o sobie
Moja Mama ma podobne nastawienie do Twojej, z tym, że nawet się nie maluje. Ostatnio jednak jak przyjeżdzam do Rodziców i sprzedaje jej jakieś nowinki pielęgnacyjne, to widzę, że powoli łapie bakcyla

Coś zupełnie z innej beczki: wypróbowałam dziś maskę z Biorgane i nie jestem do niej do końca przekonana... Faktycznie sprawia, że włosy nieco łatwiej się rozczesują i są minimalnie bardziej sypkie, ale powiem szczerze, że spodziewałam się lepszego odżywienia.
Podsumowując: szału nie ma - staniki nie latają
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:13   #394
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
no sliczności
W YR oglądałam również nową serię z masłem Karite. Ale sama nie wiem, drogie trochę. Nie miałam czasu zerknąć na składy.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam po kilku dniach nieobecności - już obawiam się,że nie nadrobię tego, co pisałyście pod moją nieobecność
Chciałabym tylko słówko w sprawie pianki do mycia twarzy z phenome, którą kupiłam chyba tylko dlatego,że była tania i że z tej serii mam maskę różaną - otóż rzeczywiście jest łagodna - akurat okropnie mam podrażnioną twarz po peelingu (u lekarza i tylko ona mnie nie szczypie... ona i hydrolat migdałowy

Gdzieś mi mignęło, że któraś też ma 16letniego syna otóż mój na noc psika twarz sprayem regenerującym alvy, na zaognione zmiany stosuje mini roll-on alvy z olejkiem herbacianym a miejscowo na tzw. zaskórniki zamknięte smarowałam go TriAcnealem
Na dzień tylko przed wyjściem na mróz kerm ochronny mu wciskam (Phenome Cheeks&Lips)
Bardzo fajny jest ten balsam. Na ręce, buzię, usta. Nie żałuję, że go kupiłam.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:26   #395
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Przyznaj się lepiej gdzie ukrywasz to przedszkole?
siedza w piwnicy i zasuwaja na rowerkach generujac w ten sposob ekologiczny prad
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:35   #396
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Dziewczyny, czy któraś z Was miała rozświetlacz Star Dust i bronzer Waikiki z Lily Lolo? Co o nich dobrego powiecie? Wybieram próbki i nie mogę się zdecydować czy brać Star Dust czy może róż Cherry Bloosom i będzie dwa w jednym?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:44   #397
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała rozświetlacz Star Dust i bronzer Waikiki z Lily Lolo? Co o nich dobrego powiecie? Wybieram próbki i nie mogę się zdecydować czy brać Star Dust czy może róż Cherry Bloosom i będzie dwa w jednym?
Star Dust powiem szczerze był średni. Brązer Waikiki (dzisiaj podałam dalej do Fiolki85 ) bardzo fajny, mogę z czystym sumieniem polecić. Ja jednak wolę brązery matowe. Jeśli miałabym wybierać Star Dust, czy róż Cherry Bloosom. wybrałabym wisienkę, ten róz jest śliczny. Zdaje się podarowałam mamie pełnowymiarowe opakowanie, muszę wejść w kosmetyczkę mamy i zrobić w niej porzadek. Ona i tak wszystko miesza - ostatnio cieni do powiek użyła jako różu, no źle to nie wyglądało
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 13:48   #398
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Coś zupełnie z innej beczki: wypróbowałam dziś maskę z Biorgane i nie jestem do niej do końca przekonana... Faktycznie sprawia, że włosy nieco łatwiej się rozczesują i są minimalnie bardziej sypkie, ale powiem szczerze, że spodziewałam się lepszego odżywienia.
Podsumowując: szału nie ma - staniki nie latają
Dziękuję za opinię staniki nie latają
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
no sliczności
W YR oglądałam również nową serię z masłem Karite. Ale sama nie wiem, drogie trochę. Nie miałam czasu zerknąć na składy.


O! przypomniałaś mi o tej serii! podobno jest czyste karite w tej serii, ale ja nie widziałam składów....I masz rację ceny wysokie
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
siedza w piwnicy i zasuwaja na rowerkach generujac w ten sposob ekologiczny prad
cała 20 stka? to co Hiltona zasilają?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:50   #399
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Star Dust powiem szczerze był średni. Brązer Waikiki (dzisiaj podałam dalej do Fiolki85 ) bardzo fajny, mogę z czystym sumieniem polecić. Ja jednak wolę brązery matowe. Jeśli miałabym wybierać Star Dust, czy róż Cherry Bloosom. wybrałabym wisienkę, ten róz jest śliczny. Zdaje się podarowałam mamie pełnowymiarowe opakowanie, muszę wejść w kosmetyczkę mamy i zrobić w niej porzadek. Ona i tak wszystko miesza - ostatnio cieni do powiek użyła jako różu, no źle to nie wyglądało
Tak myślałam, dzięki serdeczne
A mama zdolna, pogratulować
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:52   #400
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Coś zupełnie z innej beczki: wypróbowałam dziś maskę z Biorgane i nie jestem do niej do końca przekonana... Faktycznie sprawia, że włosy nieco łatwiej się rozczesują i są minimalnie bardziej sypkie, ale powiem szczerze, że spodziewałam się lepszego odżywienia.
Podsumowując: szału nie ma - staniki nie latają
mnie na początku tez nie przekonała, ale u mnie nawet w rozczesywaniu nie pomagala....
Spróbuj jej uzyc jako typowej maski.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
siedza w piwnicy i zasuwaja na rowerkach generujac w ten sposob ekologiczny prad

a myslałam, że orzeszki przeciskaja przez praskę, żeby mamusia miała świezy oleje do włosów
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:53   #401
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
O! przypomniałaś mi o tej serii! podobno jest czyste karite w tej serii, ale ja nie widziałam składów....I masz rację ceny wysokie
Nawet po przecenie są drogie, a zdaje się certyfikatów nie mają.

ps Wysłałam dzisiaj LilyLolo, przepraszam że musiałaś tak długo czekać
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 13:57   #402
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała rozświetlacz Star Dust i bronzer Waikiki z Lily Lolo? Co o nich dobrego powiecie? Wybieram próbki i nie mogę się zdecydować czy brać Star Dust czy może róż Cherry Bloosom i będzie dwa w jednym?
Mam próbkę Star Dusta i zapamiętałam go jako strasznie brokatowy rozświetlacz. Jednak teraz wypróbowałam na dłoni i muszę powiedzieć, że zmieniłam zdanie. Ma drobinki, ale malutkie i w świetle dziennym ich prawie nie widać - tylko perłowy połysk. Dopiero w sztucznym świetle lub kiedy słonce mocno na niego pada, zaczyna iskrzyć mnóstwem drobinek. Kojarzy mi się ze świeżym, migoczącym w słońcu śniegiem.
Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Star Dust powiem szczerze był średni. Brązer Waikiki (dzisiaj podałam dalej do Fiolki85 ) bardzo fajny, mogę z czystym sumieniem polecić. Ja jednak wolę brązery matowe. Jeśli miałabym wybierać Star Dust, czy róż Cherry Bloosom. wybrałabym wisienkę, ten róz jest śliczny. Zdaje się podarowałam mamie pełnowymiarowe opakowanie, muszę wejść w kosmetyczkę mamy i zrobić w niej porzadek. Ona i tak wszystko miesza - ostatnio cieni do powiek użyła jako różu, no źle to nie wyglądało
Może w takim razie to ta zimowa aura sprawiła, ze Star Dust zaczął mi się podobać.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-12 o 14:00
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:58   #403
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a myslałam, że orzeszki przeciskaja przez praskę, żeby mamusia miała świezy oleje do włosów

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Nawet po przecenie są drogie, a zdaje się certyfikatów nie mają.

ps Wysłałam dzisiaj LilyLolo, przepraszam że musiałaś tak długo czekać
Nie dopatrzyłam się w internecie certyfikatu, więc chyba jest tak jak piszesz.Ale składy obejrzę dla pewności

ps. Nic się nie stało Bardzo Ci dziękuję! pamiętaj o mojej propozycji oglądam te Twoje wpisy i oglądam i chyba przy przypływie gotówki skuszę się na mały zestaw hauschki
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:15   #404
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Szybko się wyleczyłam ze Star Dusta. Umalowałam się nim i tak podkreślił moje pory, że szkoda gadać. Po raz kolejny dałam się nabrać mojej bujnej wyobraźni - kiedy przez jakiś czas nie mam okazji przyjrzeć się sobie w dobrym świetle, zaczyna rosnąć we mnie nieracjonalna nadzieja, że jakimś cudem mam nieskazitelną cerę. Zderzenie z rzeczywistością jest brutalne.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:23   #405
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię staniki nie latają

O! przypomniałaś mi o tej serii! podobno jest czyste karite w tej serii, ale ja nie widziałam składów....I masz rację ceny wysokie

cała 20 stka? to co Hiltona zasilają?
juz sobie wyobrazam, jak po jakiejs masce jestem tak zadowolona, ze sciagam w pol sekundy stanik i macham nim popiskujac z zachwytu ale sa kosmetyki, przy ktorych moglabym tak zrobic. spray i krem aktywny alva na przyklad
a wiesz, ze podsunelas mi pomysl? kolo pracy mam sheraton i hilton wlasnie, moze dzieciaki im sprzedam


---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Szybko się wyleczyłam ze Star Dusta. Umalowałam się nim i tak podkreślił moje pory, że szkoda gadać. Po raz kolejny dałam się nabrać mojej bujnej wyobraźni - kiedy przez jakiś czas nie mam okazji przyjrzeć się sobie w dobrym świetle, zaczyna rosnąć we mnie nieracjonalna nadzieja, że jakimś cudem mam nieskazitelną cerę. Zderzenie z rzeczywistością jest brutalne.
ja na wyjazdach zawsze mam takie zludzenie - ludzie maja jakies kiepskie swiatlo, lustra za daleko - musialabym usiasc na umywalce, zeby z moja wada wzroku cokolwiek dojrzec... po powrocie do domu okazuje sie, ze jednak cera wrecz mi sie pogarsza po paru dniach w obcej lazience. juz zadnym obcym lustrom nie uwierze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:44   #406
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja na wyjazdach zawsze mam takie zludzenie - ludzie maja jakies kiepskie swiatlo, lustra za daleko - musialabym usiasc na umywalce, zeby z moja wada wzroku cokolwiek dojrzec... po powrocie do domu okazuje sie, ze jednak cera wrecz mi sie pogarsza po paru dniach w obcej lazience. juz zadnym obcym lustrom nie uwierze
Skąd ja to znam! Zwłaszcza, że też mam wadę wzroku. Chociaż powiem Ci, że taka nieświadomość akurat mi dobrze robi. Poprawia humor i nie zachęca do majstrowania przy twarzy. Moi rodzice mają w łazience wielkie, bardzo mocno oświetlone lustro. Jak ich odwiedzam, to mam czasem ochotę przykryć je żałobnym czarnym kirem. Jak pewna blogerka, której post mnie rozbawił - http://naturalnapielegnacja.blogspot...z-wysypem.html.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 15:23   #407
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was miała rozświetlacz Star Dust i bronzer Waikiki z Lily Lolo? Co o nich dobrego powiecie? Wybieram próbki i nie mogę się zdecydować czy brać Star Dust czy może róż Cherry Bloosom i będzie dwa w jednym?
Yeż się napalałam w necie na Star Dust - macałam go na targach kosmetycznych i sorry, ale to straszliwy brokat
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 15:30   #408
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam! Zwłaszcza, że też mam wadę wzroku. Chociaż powiem Ci, że taka nieświadomość akurat mi dobrze robi. Poprawia humor i nie zachęca do majstrowania przy twarzy. Moi rodzice mają w łazience wielkie, bardzo mocno oświetlone lustro. Jak ich odwiedzam, to mam czasem ochotę przykryć je żałobnym czarnym kirem. Jak pewna blogerka, której post mnie rozbawił - http://naturalnapielegnacja.blogspot...z-wysypem.html.
haha post dobry...
a co do tej poprawy humoru i braku zachety do majstrowania - coz, gorzej, jak wlasna reka przy glaskaniu twarzy czuje, ze cos jest nie tak wtedy to i bez lustra mozna sobie naskubac masakre... to ja juz wole lustro i kontrolowac sytuacje
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 16:19   #409
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja na wyjazdach zawsze mam takie zludzenie - ludzie maja jakies kiepskie swiatlo, lustra za daleko - musialabym usiasc na umywalce, zeby z moja wada wzroku cokolwiek dojrzec... po powrocie do domu okazuje sie, ze jednak cera wrecz mi sie pogarsza po paru dniach w obcej lazience. juz zadnym obcym lustrom nie uwierze
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam! Zwłaszcza, że też mam wadę wzroku. Chociaż powiem Ci, że taka nieświadomość akurat mi dobrze robi. Poprawia humor i nie zachęca do majstrowania przy twarzy. Moi rodzice mają w łazience wielkie, bardzo mocno oświetlone lustro. Jak ich odwiedzam, to mam czasem ochotę przykryć je żałobnym czarnym kirem. Jak pewna blogerka, której post mnie rozbawił - http://naturalnapielegnacja.blogspot...z-wysypem.html.
Jak ja Was rozumiem. I też mam wadę wzroku.
Najlepsze są lustra w sklepach. Człowiek zawsze w nich wygląda, jak wyjęty z okłądki żurnala. 20 kilo mniej.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 16:32   #410
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
haha post dobry...
a co do tej poprawy humoru i braku zachety do majstrowania - coz, gorzej, jak wlasna reka przy glaskaniu twarzy czuje, ze cos jest nie tak wtedy to i bez lustra mozna sobie naskubac masakre... to ja juz wole lustro i kontrolowac sytuacje
Ostatnio właśnie zaciekle walczę z dotykaniem twarzy. Najgorzej jest przy komputerze - ręka sama się tam pcha.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak ja Was rozumiem. I też mam wadę wzroku.
Najlepsze są lustra w sklepach. Człowiek zawsze w nich wygląda, jak wyjęty z okłądki żurnala. 20 kilo mniej.
Oj tak, lustra sklepowe, moi najlepsi przyjaciele! Za to w przebieralniach już nie jest tak wesoło (w niektórych mają takie reflektory, że czuję się jak na przesłuchaniu).

Skoro widzę, że już jesteś, Korah, to Cię zaatakuję. Ostatnio chyba pisałaś, że służą Ci kremy i mleczka do mycia twarzy. Możesz jakieś polecić (poza AO, bo czekam na promocję)?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:04   #411
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię staniki nie latają

O! przypomniałaś mi o tej serii! podobno jest czyste karite w tej serii, ale ja nie widziałam składów....I masz rację ceny wysokie

cała 20 stka? to co Hiltona zasilają?
A proszę Cię bardzo
Dam znać jak się spisuje w dalszym używaniu

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
mnie na początku tez nie przekonała, ale u mnie nawet w rozczesywaniu nie pomagala....
Spróbuj jej uzyc jako typowej maski.
Dziękuję za radę
Tzn. potrzymać ją na włosach dłużej, tak?
Siedziałam z nią na łepetynie tylko 5 minut, więc może faktycznie dłuższa sesja przyniesie bardziej spektakularne efekty

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
juz sobie wyobrazam, jak po jakiejs masce jestem tak zadowolona, ze sciagam w pol sekundy stanik i macham nim popiskujac z zachwytu ale sa kosmetyki, przy ktorych moglabym tak zrobic. spray i krem aktywny alva na przyklad
Dodać do tego odpowiednie efekty dzwiękowe i scena rodem jak z jakiejś reklamy


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Skąd ja to znam! Zwłaszcza, że też mam wadę wzroku. Chociaż powiem Ci, że taka nieświadomość akurat mi dobrze robi. Poprawia humor i nie zachęca do majstrowania przy twarzy. Moi rodzice mają w łazience wielkie, bardzo mocno oświetlone lustro. Jak ich odwiedzam, to mam czasem ochotę przykryć je żałobnym czarnym kirem. Jak pewna blogerka, której post mnie rozbawił - http://naturalnapielegnacja.blogspot...z-wysypem.html.
Świetny post


Pamiętam, że któraś z Was wspominała o sklepie naturalnym na Sławkowskiej w Krakowie, który pojawia się w filmiku na Biolanderze - byłam dzisiaj w tamtych okolicach na spacerze i wstępnie go obadałam .
Sam sklep był niestety zamknięty, ale na wystawie wystawione były kosmetyki z Alepii, Naturado i Argile Provence. Rzuciłam okiem przez witrynę i widziałam, że na środku sklepu stoi załadowany stoliczek z kosmetykami przecenionymi do -50% - oj, będę musiała się tam wybrać po wypłacie

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2012-02-12 o 17:05
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:08   #412
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Pamiętam, że któraś z Was wspominała o sklepie naturalnym na Sławkowskiej w Krakowie, który pojawia się w filmiku na Biolanderze - byłam dzisiaj w tamtych okolicach na spacerze i wstępnie go obadałam .
Sam sklep był niestety zamknięty, ale na wystawie wystawione były kosmetyki z Alepii, Naturado i Argile Provence. Rzuciłam okiem przez witrynę i widziałam, że na środku sklepu stoi załadowany stoliczek z kosmetykami przecenionymi do -50% - oj, będę musiała się tam wybrać po wypłacie
Kobieto, zlituj się (ja chcę do Krakowa)! Proszę, obadaj co i jak z tymi promocjami, a potem zdaj nam sprawozdanie. Chyba trzeba będzie uruchomić krakowskie kontakty...

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-12 o 17:10
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 17:30   #413
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co do Heenary, skoro brzydko nie pachnie skuszę się Chciałabym jeszcze olejek Khadi. Nie wiem tylko, który lepszy: na porost, czy amla?
Ja mam ten na porost.Fajny,ale heenara przy khadi wymiata
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość


Nie dopatrzyłam się w internecie certyfikatu, więc chyba jest tak jak piszesz.Ale składy obejrzę dla pewności

ps. Nic się nie stało Bardzo Ci dziękuję! pamiętaj o mojej propozycji oglądam te Twoje wpisy i oglądam i chyba przy przypływie gotówki skuszę się na mały zestaw hauschki
Ja też się skuszę na ten podróżny zestaw.Są tam dwie maski,które mnie strasznie ciekawią i parę innych rzeczy na które się czaję
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
siedza w piwnicy i zasuwaja na rowerkach generujac w ten sposob ekologiczny prad
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:24   #414
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj tak, lustra sklepowe, moi najlepsi przyjaciele! Za to w przebieralniach już nie jest tak wesoło (w niektórych mają takie reflektory, że czuję się jak na przesłuchaniu).

Skoro widzę, że już jesteś, Korah, to Cię zaatakuję. Ostatnio chyba pisałaś, że służą Ci kremy i mleczka do mycia twarzy. Możesz jakieś polecić (poza AO, bo czekam na promocję)?
Dziewczyny, ale się strułam jogurtem, mam masakre, ech....

Co do mleczek, no właśnie nic, z tych które próbowałam nie równa się z AO. One są najlepsze i też czekam na promocje, chociaż nie wiem czy wiesz, ale po ostatniej wielkiej wyprzedazy AO spuściło sporo na cenie. Przedtem te mleczka kosztowały 59 zł, teraz 20 zł mniej. To samo się tyczy innych produktów
Ostatnio miałam mleczko 3w1 dla alergików Avon z tej serii CARE. Skład nie jest naturalny, ale jest wściekle krótki. Jestem z niego zadowolona, bo mi nie szkodzi i nie wysusza i nie zapycha. A cere mam po nim bardzo zadbaną. Kosztuje czasem nawet 5 zł w promocji, normalnie chyba 12 zł. Przepraszam, wiem, że Avon sie nikomu nie mieści w głowie, ale to mleczko mogę stanowczo polecić, zwłaszcza na przeczekanie

Bardzo fajne jest to mleczko YR Culture Bio, ale jest bardzo mocne, podrażnia, szczypie, nie moge codziennie uzywać. Przeczytaj o nim moją recenzję w KWC.



Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Pamiętam, że któraś z Was wspominała o sklepie naturalnym na Sławkowskiej w Krakowie, który pojawia się w filmiku na Biolanderze - byłam dzisiaj w tamtych okolicach na spacerze i wstępnie go obadałam .
Sam sklep był niestety zamknięty, ale na wystawie wystawione były kosmetyki z Alepii, Naturado i Argile Provence. Rzuciłam okiem przez witrynę i widziałam, że na środku sklepu stoi załadowany stoliczek z kosmetykami przecenionymi do -50% - oj, będę musiała się tam wybrać po wypłacie
Kobieto, nie masz sumienia, kusicielko
Znam ta ulicę, na pamięć wiem, jak tam dojść
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:51   #415
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Kochane czy któraś z Was używa lub używała maskary do rzes z Logony?
Kusi mnie ten http://kosmetyki-natury.eu/pl/p/Tusz...ern-Logona/993 i zastanawiam się czy kupić.

Kusza mnie też tusze do kresek ale znając mnie kupie i nie będę umiała zrobić pięknie prostej kreski.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:52   #416
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kobieto, zlituj się (ja chcę do Krakowa)! Proszę, obadaj co i jak z tymi promocjami, a potem zdaj nam sprawozdanie. Chyba trzeba będzie uruchomić krakowskie kontakty...
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kobieto, nie masz sumienia, kusicielko
Znam ta ulicę, na pamięć wiem, jak tam dojść
Nie ma litości
Nie bić mnie Kobietki drogie, ja się tylko dzielę cenną wiedzą

Melya, postaram się tam zajrzeć koło wtorku/środy i dam znać czy jest coś ciekawego na wyprzedażach

Korah, znać trasę to już połowa sukcesu
Druga połowa - znaleźć po drodze bankomat/sponsora (ze wskazaniem na to drugie ... )
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 18:57   #417
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Pamiętam, że któraś z Was wspominała o sklepie naturalnym na Sławkowskiej w Krakowie, który pojawia się w filmiku na Biolanderze - byłam dzisiaj w tamtych okolicach na spacerze i wstępnie go obadałam .
Sam sklep był niestety zamknięty, ale na wystawie wystawione były kosmetyki z Alepii, Naturado i Argile Provence. Rzuciłam okiem przez witrynę i widziałam, że na środku sklepu stoi załadowany stoliczek z kosmetykami przecenionymi do -50% - oj, będę musiała się tam wybrać po wypłacie
Oj zazdroszczę takich sklepów w pobliżu. Ja mam tylko Sephorę i Douglas Douglasa oczywiście bez hauschki i AMB.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja mam ten na porost.Fajny,ale heenara przy khadi wymiata

Ja też się skuszę na ten podróżny zestaw.Są tam dwie maski,które mnie strasznie ciekawią i parę innych rzeczy na które się czaję

No to heenara hop na listę marzeń Co do maseczek polecam. Szczególnie tak jak mówiłam w zestawieniu: parówka ->oczyszczająca->regenerująca. Przy zachowaniu systematyczności nawet do dwóch razy w tygodniu efekty są :tak: (chciałabym umieścić wpis na bogu o nich tyle chciałabym napisać, ale czasu nie ma)


A dzisiaj mam znów potraktowane włosy mgiełką Phenome. Tym razem ominęłam górną część włosów. Wcześniej umyłam szamponem Yes to Carrots i nałożyłam maskę z tej serii. Włosy są takie "ach, ach", zero pryklapu. Pomimo tego, że po wysuszeniu nałożyłam czapkę i pobiegłam do kościoła.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:05
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:16   #418
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale się strułam jogurtem, mam masakre, ech....

Co do mleczek, no właśnie nic, z tych które próbowałam nie równa się z AO. One są najlepsze i też czekam na promocje, chociaż nie wiem czy wiesz, ale po ostatniej wielkiej wyprzedazy AO spuściło sporo na cenie. Przedtem te mleczka kosztowały 59 zł, teraz 20 zł mniej. To samo się tyczy innych produktów
Ostatnio miałam mleczko 3w1 dla alergików Avon z tej serii CARE. Skład nie jest naturalny, ale jest wściekle krótki. Jestem z niego zadowolona, bo mi nie szkodzi i nie wysusza i nie zapycha. A cere mam po nim bardzo zadbaną. Kosztuje czasem nawet 5 zł w promocji, normalnie chyba 12 zł. Przepraszam, wiem, że Avon sie nikomu nie mieści w głowie, ale to mleczko mogę stanowczo polecić, zwłaszcza na przeczekanie

Bardzo fajne jest to mleczko YR Culture Bio, ale jest bardzo mocne, podrażnia, szczypie, nie moge codziennie uzywać. Przeczytaj o nim moją recenzję w KWC.
Współczuję zatrucia... Co to za niedobry jogurt?

Wiem, że polski dystrybutor AO obniżył ceny, ale ciągle bardziej opłaca się zamówić na iherbie... Co ciekawe, tam są dostępne tylko kremy/mleczka myjące o dwukrotnie większej pojemności niż u nas. W każdym razie póki co poczekam. A co z kremem Alterry? Skład chyba taki sobie... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kiej-rozy.html. Chociaż z tego co widzę, Wachlarzowi on pasował. Jest też krem do mycia twarzy Noni Care, ale nie mogę nigdzie znaleźć składu. Ktoś go używał albo przynajmniej widział w Rossmannie?

edit.
Dodam, że Avonu raczej nie kupię, bo sobie obiecałam, że postaram się nie kupować bez potrzeby nienaturalnych kosmetyków. Jak na razie udaje mi się tego trzymać.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:21
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:27   #419
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

ja czekam na olejek do włosów heenara tak bardzo przez was polecany
tylko nie wiem, jak go używać
czy po umyciu włosów nałożyć na mokre włosy kilka kropli i zostawić i nie spłukiwać, czy nałożyć po myciu i rano spłukać?
pomóżcie proszę

ja mam dziś smutny dzień, bo moja ukochana Whitney Houston umarła. nie mogę w to uwierzyć, że tak wcześnie odeszła
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 19:36   #420
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
ja czekam na olejek do włosów heenara tak bardzo przez was polecany
tylko nie wiem, jak go używać
czy po umyciu włosów nałożyć na mokre włosy kilka kropli i zostawić i nie spłukiwać, czy nałożyć po myciu i rano spłukać?
pomóżcie proszę

ja mam dziś smutny dzień, bo moja ukochana Whitney Houston umarła. nie mogę w to uwierzyć, że tak wcześnie odeszła
Beets na olejku jest instrukcja obsługi, pisałyśmy tu tez wiele razy o tym, jak używamy olejówHennarę najlepiej nałożyć na suche włosy na kilka godzin albo na noc, potem zmywasz to szamponem- w wątku podawałyśmy sporo różnych można nałożyć maskę/ odżywkę. Ponieważ to olej zawierający różne wyciągi polecam masaż skalpu i nałożenie go również na skórę głowy, ale można kombinować i nakładać na skórę i długość/ sam skalp czy długość.
Jest też cały wątek o olejowaniu włosów na wizażu

__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:38
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.