Filtry UV a makijaż - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-12, 12:03   #2131
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Oui jeszcze mam ochotę na kompakt Shisheido
Uskow szaleje na "naszej" aukcji

Ula - dawaj tu zaraz i mów co kupiłaś?
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:03   #2132
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Oui jeszcze mam ochotę na kompakt Shisheido
Uskow szaleje na "naszej" aukcji
Ja kiedyś Was zastrzelę za to kusicielstwo, normalnie instynkt stadny mi się włącza jak tu wchodzę Mam teraz jednak poważniejszy kłopot, co będzie jak mi sie spodobają
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:05   #2133
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja już kiedyś zamówiłam miniatury kosmetyków Rhea, miałam puder brązujący - bardzo łądny dla bladolicych i puder matujący transparentny z kaolinem, był biały jak skrobia i raczej mnie nie zachwycił. Był juz taki watek o tych kosmetykach. Dla mnie jest jeden problem z użyciem tych kosmetyków - pędzel, każdy podrażnia mi buzię.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:05   #2134
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Ja kiedyś Was zastrzelę za to kusicielstwo, normalnie instynkt stadny mi się włącza jak tu wchodzę Mam teraz jednak poważniejszy kłopot, co będzie jak mi sie spodobają
E tam, 4 próbki nic nie będzie , wrzucisz do wątku i tyle.
To co mineralizujemy się wszystkie?

Ale ci sprzedawcy mają z nami fajnie, cały towar schodzi na pniu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:07   #2135
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Ula - dawaj tu zaraz i mów co kupiłaś?
No więc :
- najjaśniejszy korektor
- puder brązujący sheer tan
- podkład natural light
- puder satin glow

Kurcze a co na to filtry z parsolem? Dziewczyny przechodzicie całkiem na avenki?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:13   #2136
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
No więc :
- najjaśniejszy korektor
- puder brązujący sheer tan
- podkład natural light
- puder satin glow

Kurcze a co na to filtry z parsolem? Dziewczyny przechodzicie całkiem na avenki?
Będą z pewnością zachwycone

Smoku
- no właśnie pisałaś wcześniej, że pędzel to nie dla ciebie. Szkoda.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:17   #2137
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Takie mineralne pudry polecała kiedyś sama Basia Kwiatkowska, bo używała takich, chyba na skrobię. Myślę, że te pudry mineralne ciężko jest nakładać na mocno zafiltrowaną twarz, bo minerały generalnie nakłada się na suchą twarz, warstwa niewchłoniętego kremu może przeszkadzać. Zresztą Malika uprzedza o tym.

Zabawa z tym jest przednia, bo tego się nie nakłada jak zwykły puder, tworząc wokół siebie chmurę pyłu, tylko wcierając.

Wiem, że po takim wcieraniu pędzlem będę czerwona, ale często mnie te minerały kuszą, zwłaszcza opowiadają o tym forumowe kusiecielki.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 12:39   #2138
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny widzę ogromne rozluźnienie w szeregach filtromaniaczych, zaraz tu wpadnie wróg i zrobi porządek z resztkami niedobitków Kate30 co to za żarty z parsola Zmarszczki Wam nie straszne?
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:46   #2139
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę ogromne rozluźnienie w szeregach filtromaniaczych, zaraz tu wpadnie wróg i zrobi porządek z resztkami niedobitków Kate30 co to za żarty z parsola Zmarszczki Wam nie straszne?
Nie

Aha, zapomniałam wam napisać, że 02 lucidity okazał się dla mnie zbyt ciemny - sprzedałam go już na allegro - od wtorku testy koloru 01.
Kupiłam też sobie puder sypki transparentny kanebo na allegro - bardzo mi się spodobał w sephorze. Super jasny, rozświetlający i matujący - duże 25g pudło.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 12:50   #2140
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Nie

O ! Dopiero zauważyłam, że ta emotka obrazuje zmarszczki mimiczne Jest genialna
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 17:33   #2141
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 17:44   #2142
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
No więc :
- najjaśniejszy korektor
- puder brązujący sheer tan
- podkład natural light
- puder satin glow

Kurcze a co na to filtry z parsolem? Dziewczyny przechodzicie całkiem na avenki?
zamówiłyśmy to samo
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 17:51   #2143
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

czy byłybyście dziewuszki tak miłe i poradziły czy skład tego podkładu będzie się lubił z parsolowymi filtrami:

oto skład:
cyclomethicone, aqua, synthtetic fluorphlogopite, PEG-9 polydimethylsiloxyethyl dimethicone, pentylene glycol, sodium chloride, quaternium-18 hectorite, cetyl peg/ppg10/1 dimethicone, hexyl laurate, polyglyceryl-4 isostearate, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, hexylene glycol, dimethicone crosspolymer, glycerin, phenoxyethanol, propylene carbonate, polyvinylalcohol crosspolymer, c9-13 fluoroalcohol, phosphoric acid, porphyra umbilicalis extract, fructose, glucose, caprylyl glycol, parfum, tocopheryl acetate, methylparaben, trisodium edta, hydrolized lupine protein, castanea sativa seed extract(chesnut), octenyl succinic anhydride, polydodecanamideaminium triazadiphenylethenesulfo nate, silica, butylparaben, ethylparaben, alanine, sodium hyaluronate, urea, propylparaben, isobutylparaben, aspartic acid, glutamic acid, larix europea wood extract

ufff... ciężko było
z tego, co widzę to nie ma talcu a mika jest w opcji may contain, podobnie jak titanium dioxide i iron dioxide

bardzo mi odpowiada ten podkład bo ładnie się na avenkach trzyma i super wygładza buzię, tylko że avenki mi się niedługo skończą i będę zmuszona maziać się zachomikowanymi antkami, stąd moje pytanie

dziękuję z góry
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 17:55   #2144
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Dla mnie jest jeden problem z użyciem tych kosmetyków - pędzel, każdy podrażnia mi buzię.
Ja zamierzam mieszać z kremem, ten podkład samoróbka nie wyobrażam sobie potrzebnej mi siły krycia uzyskanej tylko dzięki wcieraniu pędzlem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 18:35   #2145
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
czy byłybyście dziewuszki tak miłe i poradziły czy skład tego podkładu będzie się lubił z parsolowymi filtrami:

oto skład:
cyclomethicone, aqua, synthtetic fluorphlogopite, PEG-9 polydimethylsiloxyethyl dimethicone, pentylene glycol, sodium chloride, quaternium-18 hectorite, cetyl peg/ppg10/1 dimethicone, hexyl laurate, polyglyceryl-4 isostearate, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, hexylene glycol, dimethicone crosspolymer, glycerin, phenoxyethanol, propylene carbonate, polyvinylalcohol crosspolymer, c9-13 fluoroalcohol, phosphoric acid, porphyra umbilicalis extract, fructose, glucose, caprylyl glycol, parfum, tocopheryl acetate, methylparaben, trisodium edta, hydrolized lupine protein, castanea sativa seed extract(chesnut), octenyl succinic anhydride, polydodecanamideaminium triazadiphenylethenesulfo nate, silica, butylparaben, ethylparaben, alanine, sodium hyaluronate, urea, propylparaben, isobutylparaben, aspartic acid, glutamic acid, larix europea wood extract

ufff... ciężko było
z tego, co widzę to nie ma talcu a mika jest w opcji may contain, podobnie jak titanium dioxide i iron dioxide

bardzo mi odpowiada ten podkład bo ładnie się na avenkach trzyma i super wygładza buzię, tylko że avenki mi się niedługo skończą i będę zmuszona maziać się zachomikowanymi antkami, stąd moje pytanie

dziękuję z góry
No czyli klasycznie, bo mika i tlenki żelaza (czyli kolory, po prostu), zazwyczaj są w pozycji "may contain". Można przyjąć, że podkład jest znośny dla parsolu. A co to za podkład? - znowu skład bez nazwy, co to moda na jakieś tajemnice?
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 18:46   #2146
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
czy byłybyście dziewuszki tak miłe i poradziły czy skład tego podkładu będzie się lubił z parsolowymi filtrami:

oto skład:
cyclomethicone, aqua, synthtetic fluorphlogopite, PEG-9 polydimethylsiloxyethyl dimethicone, pentylene glycol, sodium chloride, quaternium-18 hectorite, cetyl peg/ppg10/1 dimethicone, hexyl laurate, polyglyceryl-4 isostearate, hdi/trimethylol hexyllactone crosspolymer, hexylene glycol, dimethicone crosspolymer, glycerin, phenoxyethanol, propylene carbonate, polyvinylalcohol crosspolymer, c9-13 fluoroalcohol, phosphoric acid, porphyra umbilicalis extract, fructose, glucose, caprylyl glycol, parfum, tocopheryl acetate, methylparaben, trisodium edta, hydrolized lupine protein, castanea sativa seed extract(chesnut), octenyl succinic anhydride, polydodecanamideaminium triazadiphenylethenesulfo nate, silica, butylparaben, ethylparaben, alanine, sodium hyaluronate, urea, propylparaben, isobutylparaben, aspartic acid, glutamic acid, larix europea wood extract

ufff... ciężko było
z tego, co widzę to nie ma talcu a mika jest w opcji may contain, podobnie jak titanium dioxide i iron dioxide

bardzo mi odpowiada ten podkład bo ładnie się na avenkach trzyma i super wygładza buzię, tylko że avenki mi się niedługo skończą i będę zmuszona maziać się zachomikowanymi antkami, stąd moje pytanie

dziękuję z góry
co prawda nie jestem ekspertem ale chyba jest ok, a co to za podkładzik?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 18:49   #2147
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

ślicznie dziękuję Erato i Madziorko , na Was zawsze można liczyć dziewczyny
zapomniałam napisać co to--->YSL Perfect Touch (taki z pędzlem, jednak mi się udało dostać bez, z czego się cieszę bo mazianie pędzlem po filtrach to nie bardzo)
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 18:57   #2148
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuję Erato i Madziorko , na Was zawsze można liczyć dziewczyny
zapomniałam napisać co to--->YSL Perfect Touch (taki z pędzlem, jednak mi się udało dostać bez, z czego się cieszę bo mazianie pędzlem po filtrach to nie bardzo)
czy to jakaś nowość? jeżeli chodzi o górno połkowe podkłady to przyjazny dla parsola jest jeszcze Lancome magi matte.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 19:08   #2149
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
czy to jakaś nowość? jeżeli chodzi o górno połkowe podkłady to przyjazny dla parsola jest jeszcze Lancome magi matte.
tak, to nowość
to ten--> http://www.saksfifthavenue.com/main/...17169&ev19=1:1
stwierdziłam, że zainwestuje w dobry podkład, bo i tak nie używam codziennie, więc na długo starczy, zanim kupiłam to testowałam różne, nie tylko górno półkowe i ten jest chyba najlepszy jaki miałam do tej pory, nie jest matujący ale zostawia taką lekko pudrową poświatę, nie włazi w pory(sprawia, że są mniej widoczne), nie wysusza (z tego co widzę w składzie to zawiera m.in. mocznik- urea??), ślicznie rozświetla, po kilku godzinach świeci się trochę, ale nie tak nieestetycznie, tylko taki glow i starczy na długo bo jest go 40ml a zazwyczaj jest 30ml. jak narazie to jest super, zobaczymy jak będzie dalej szkoda tylko, że ten pędzel dołączyli, bo na filtrach to nie bardzo chyba i niehigienicznie

Madziorko, a ten Magie Matt to jest taki w piance?
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 19:10   #2150
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuję Erato i Madziorko , na Was zawsze można liczyć dziewczyny
zapomniałam napisać co to--->YSL Perfect Touch (taki z pędzlem, jednak mi się udało dostać bez, z czego się cieszę bo mazianie pędzlem po filtrach to nie bardzo)
Mozesz o nim napsiac wiecej?

Cytat:
Napisane przez Madziorka Pokaż wiadomość
czy to jakaś nowość? jeżeli chodzi o górno połkowe podkłady to przyjazny dla parsola jest jeszcze Lancome magi matte.
Gdzies mignal mi sklad do tego Lancome'a i jezeli dobrze pamietam,to dla mnie za duzo bylo tam silikonow przez ktore fatalnie na mojej skorze trzyma sie podklad na filtrach
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 19:21   #2151
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mozesz o nim napsiac wiecej?
prawie w tym samym czasie napisałam, post nad Twoim Hexxanko chyba, że napisać więcej

[/quote] Gdzies mignal mi sklad do tego Lancome'a i jezeli dobrze pamietam,to dla mnie za duzo bylo tam silikonow przez ktore fatalnie na mojej skorze trzyma sie podklad na filtrach [/quote]

ten, o którym piszę też ma "troche" silikonów, już na pierwszym miejscu jest silikon (cyclomethicone), ale mimo tego ładnie się trzymał nawet na avenkach, co przy innych podkładach, szczególnie takich typowo matujących, graniczyło u mnie z cudem
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 19:38   #2152
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
prawie w tym samym czasie napisałam, post nad Twoim Hexxanko chyba, że napisać więcej
Gdzies mignal mi sklad do tego Lancome'a i jezeli dobrze pamietam,to dla mnie za duzo bylo tam silikonow przez ktore fatalnie na mojej skorze trzyma sie podklad na filtrach [/quote]

ten, o którym piszę też ma "troche" silikonów, już na pierwszym miejscu jest silikon (cyclomethicone), ale mimo tego ładnie się trzymał nawet na avenkach, co przy innych podkładach, szczególnie takich typowo matujących, graniczyło u mnie z cudem[/QUOTE]

widze,ze ma silikony ale nie stanowia one glownej bazy-sa jedynie dodatkiem dzieki ktoremu podklad satynowo rozprowadza sie na buzi nie?

na Avenkach u mnie najladniej lezy podklad Mary Kay wersja Medium,Clinique Stay True oraz nowy Revlon ColoStay SoftFlex,wtedy osiagam ladny mat,ktory nie jest plaski a pozniejszy efekt glow odpowiada mi,bo jest on delikatny.
Kraze teraz wsrod podkladow poniewaz zblizajaca zima mnie do tego mobilizuje,nie lubie miec"buraczka"na buzi a niestety taka mam tendencje.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 19:48   #2153
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja się aż tak nie znam na składach, żeby stwierdzić, czy stanowią bazę albo i nie
a sam podkład rozprowadza się właśnie tak ,jak piszesz - satynowo i lekko,nie jest tępy, nie zostawia żadnych smug (tylko nie wiem jak to z tym pędzlem wyglada), ale obawiam się, że ten nie kryje zbyt mocno, żadnego z tych podkładów, o których piszesz nie miałam więc trudno mi porównać, ale revlon to mi się z solidnym kryciem kojarzy
YSL raczej wyrównuje i wygładza powierzchnie skóry,ożywia ją
ale najlepiej zdobyć próbki, np. mojej siostrze on wogóle nie pasuje, bo ona lubi mocniejsze krycie, chociaż moje pęknięte koło nosa naczynka przykrywa
i jak dla mnie plusem jest to, że jest dużo jasnych odcieni
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 19:56   #2154
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

O skladach to ja caly sie ucze i wyciagam coraz wiecej dla siebie i swojej cery ale....z opisu wynika,ze moze to byc calkiem fajny podklad tylko,ze zanim ja zdobede probki to cale wieki mina-tak to jest jak sie mieszka na prowincji-szybciej chyba cos na Allegro sie pojawi.

Revlon i Mary Kay to porzadne krycie,chociaz nowa formula ColorStaya jest juz inna i nie jest to tapeta jaka byla wczesniej natomiast Clinique to lekki i przyjemny podklad,ktory nie daje mocnego efektu krycia ale bardzo ladnie ujednolica i wyrownuje kolor cery,a co wazne to go utrzymuje w takim stanie przez dluugi czas.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 20:07   #2155
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Filtry UV a makijaż

wyłudziłam kilka próbek w sephorze, bo nie mogłam sie zdecydować czy to jest napewno to, co prawda kolor trochę ciemny, ale do wypróbowania się nada
to nie taka samorobiona przez panie w sephorze, tylko taka normalna, jeśli masz ochotę to służę jedną, która mi została
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 20:16   #2156
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
wyłudziłam kilka próbek w sephorze, bo nie mogłam sie zdecydować czy to jest napewno to, co prawda kolor trochę ciemny, ale do wypróbowania się nada
to nie taka samorobiona przez panie w sephorze, tylko taka normalna, jeśli masz ochotę to służę jedną, która mi została
Bylabym Ci bardzo wdzieczna czym moge Ci sie odwdzieczyc?zaraz stukne PW
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 20:49   #2157
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

A czy ktoś miał do czynienia z Lauderami? Np. prasowany Lucidity, czy tylko sypki miałyście? A nowość - kompakt Double Wear? Jest na allegro za 110 zł.
Liczę na odzew.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 20:50   #2158
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja zamierzam mieszać z kremem, ten podkład samoróbka nie wyobrażam sobie potrzebnej mi siły krycia uzyskanej tylko dzięki wcieraniu pędzlem
A z jakim kremem? Z filtrem czy jak?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 21:21   #2159
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
A z jakim kremem? Z filtrem czy jak?
Nie, z normalnym. Z filtrem moim zdaniem nie ma sensu, ale interesuje mnie wyprodukowanie takiego lekkiego podkładu to mnie zainspirowało: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=68
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 21:42   #2160
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Malika radzi, żeby uważac na krem, z którym będziemy mieszać minerały, nie może w nim być parafiny, petrolatum, bo to zmienia właściwości minerałów.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.