Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-30, 21:38   #781
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
A ja mam juz swojego faworyta z Lumiere - formula Flawless Face. Idealna. W porownaniu do Veena Velvet - lepiej kryje, dluzej sie trzyma, mimo nalozenia jej na filtr i zmachania sie biegajac do weterynarza i spowrotem z kazdym kotem po kolei (mam ich 3 i kawalek drogi) po powrocie do domu twarz wygladala na tyle dobrze, ze nie mialam potrzeby jej niczym matowic. Wytrzymala do 18, pozniej byla juz przetluszczona. Zglaszam sie na ochotnika przy nastepnym zamawianiu I jednak bede sie decydowac na najjasniejsze odcienie, jakie maja, bo przyciemnianie bawilo mnie przez pare dni, teraz chce juz spowrotem byc biala
Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Po tygodniowych testach Lumiere muszę stwierdzić , że są świetne! Najbardziej przypadł mi do gustu kolor Light Med Cool w wersji Flawless.Akurat mi coś odbiło i zaczęłam maltretować twarz Atredermem i muszę stwierdzić , że świetnie poprzyklejał mi suche skórki do twarzy.No po prostu cudo...za to po Lucidity EL mogłam dokładnie obejrzeć , gdzie te skórki mi odstają....A poza tym , ten zapach Lumiere jakoś tak dobrze mi się kojarzy....Ale za to korektor - totalna porażka!Zółte g......Ja jednak jestem jakiś dziwny typ - pudry muszą być różowawe,nie mogę używać róży bo wyglądam jak chora , tylko brązerów , a w lecie opalam się od razu na brązowo.To ja w końcu co jestem - Miss Piggy czy jakaś inna nacja...

Tulipanna - uff misja skonczona, teraz tylko zrobie podliczenie i reszte kasy Wam pooddaje , bo obydwie żeście zaszalały....Ale muszę mieć czas..
Widze ze i Wam dziewczyny przypadl do gustu flawless face LumiereTulipanna jakiego odcienia uzywasz?

U mnie podklad Lumiere prawie juz na wykonczeniu-nic sie nie zmienilo-uzywam codziennie-cera uspokojona-malo niespodzianek-nawet przed okresem mialam czysta buzie

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
mam obie

Jakie te pedzle sa mieciutkie... w zyciu nie mialam w reku tak mieciutkich pedzli Szkoda jedynie ze takie krotkie rączki...naprawde malenstwa

Meow to duze opakowanie full size. Nabite prawie po sam brzeg podkładem. Pudełko 85g... zawartosc niby 30g.
Dostalam 2 probki cieni gratis, niestety nie moje kolory
Sliczne zdjecia(az mi sie chce cos zamowic).Jakie sa Twoje spostrzezenia z uzywania Meow Flawless feline(to wersja dla cery suchej tak?)czy masz porownanie z Lumiere flawless face?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 21:54   #782
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Elfie mam light medium warm. Mialas ten najjasniejszy "warm" z Lumiere? Bo przymierzam sie do niego
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:04   #783
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Elfie mam light medium warm. Mialas ten najjasniejszy "warm" z Lumiere? Bo przymierzam sie do niego
ja mialam dokladnie te(zdjecie)

a pasuje mi light medium beige(na filtr)

odcienia warm nie mialam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lumiere copy.jpg (113,1 KB, 58 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 22:13   #784
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
ja mialam dokladnie te(zdjecie)

a pasuje mi light medium beige(na filtr)

odcienia warm nie mialam
Aaaaha Dziekuje. Ja jestem jednak zoltawa nie bezowawa. I w takim razie bede ryzykowac
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-30, 23:12   #785
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość

Sliczne zdjecia(az mi sie chce cos zamowic).Jakie sa Twoje spostrzezenia z uzywania Meow Flawless feline(to wersja dla cery suchej tak?)czy masz porownanie z Lumiere flawless face?
Nie mam porownania do Lumiere FF.. wszystkie moje probki to VV. Zrezygnowalam z dalszych eksperymentow z Lumiere, poniewaz nie znalazlam dla siebie wlasciwego odcienia.
Z Meow wybrałam formułe dla cery mieszanej - dodatek Boron Nitride z tego co czytalam, powinien na dluzej matowac. FF jest bardziej kryjacy od PP, ale tez szybko mozna nim przesadzic.

Z Meow ogolnie jestem zadowolona, ale nie z koloru ktory mi przysłano...nie sadzilam ze roznice w odcieniach pomiedzy formułami sa az tak ogromne.

Nie pozostaje mi nic innego jak pozbyc sie tego w jakis sposob...

EDM są ok, ale nie matuja tak fajnie i tak dlugo jak Meow
Czekam na promocje.. wroce do PP
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 11:10   #786
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Tulipanna, jak jestes zoltawa to Warm z Lumiere powinien Ci pasowac.
Mam odcien Light Warm, jeszcze do konca nie przetestowany, ale jasnosc dla mnie na filtrze idealna, z Meow uzywam z formuly PP 0 a 1 z FF, a z EDM mialam tez najjasniejsze odcienie. Odcien golden z lumiere jest dla mnie za zolty a beige za brzoskwiniowy.

A stopien jasnosci light w formule Luminesse to brazer 2 albo nawet 3 tony za ciemny Maja niesamowite roznice w stopniu jasnosci w zaleznosci od formuly.

Psycha, a moze tak od razu nie pozbywaj sie FF, ja wypraktykowalam, ze w zaleznosci od potrzeb mojej skory mieszam sobie FF z PP w roznych proporcjach. Nie wierzylam ze to kiedys powiem, ale jestem w 100% zadowolona.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-31, 16:51   #787
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Tulipanna, jak jestes zoltawa to Warm z Lumiere powinien Ci pasowac.
Mam odcien Light Warm, jeszcze do konca nie przetestowany, ale jasnosc dla mnie na filtrze idealna, z Meow uzywam z formuly PP 0 a 1 z FF, a z EDM mialam tez najjasniejsze odcienie. Odcien golden z lumiere jest dla mnie za zolty a beige za brzoskwiniowy.

A stopien jasnosci light w formule Luminesse to brazer 2 albo nawet 3 tony za ciemny Maja niesamowite roznice w stopniu jasnosci w zaleznosci od formuly.

Psycha, a moze tak od razu nie pozbywaj sie FF, ja wypraktykowalam, ze w zaleznosci od potrzeb mojej skory mieszam sobie FF z PP w roznych proporcjach. Nie wierzylam ze to kiedys powiem, ale jestem w 100% zadowolona.
Mam Light Medium Warm I obawiam sie, ze Light Warm rowniez bedzie przyciemnawy. Wezme najjasniejsza formule, bo jedyny podklad, ktory sie zlewa z moim dekoltem to W1 L'oreal True Match, ktory jest prawie bialy. Choc rozwazam tez zamowienie najjasniejszego i Light Warm, zeby moc je ze soba mieszac.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 17:18   #788
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Ja tez interesuje sie jasniejszymi odcieniami niz light medium warm. Na twarzy to nawet medium warm dobrze wyglada, ale moja szyja jest niestety duzo jasniejsza.
Chociaz ciekawa jestem czy juz ten odcien bylby jasniejszy w wersji ff.
Ale ostatnio mam w ogole watpliwosci co do podkladow. Zaczelam uzywac filtru mineralnego, ktorego jak wiadomo szybko mozna zetrzec. A jak na niego chce nalozyc lumiere, to musze mazac i mazac po buzi.
Moze to tez zalezy od pedzla. Bo stwierdzilam, ze moj do mineralkow sie nie nadaje. (nie jest tez do nich zrobiony)

psycha jak sprawuja sie pedzle edm?

Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-03-31 o 18:38
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:33   #789
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez sue. Pokaż wiadomość
Zamówiłam próbki, ale bez pędzla, bo niedostępny.. Chciałabym kupić pędzel z Lumiere najchętniej, a na ten z sephory trochę na razie szkoda mi pieniędzy a różnych opinii sie o nim naczytałam. W związku z tym.. co polecacie do nakładania tych próbek? Nie wiem czy jest sens inwestować na razie w jakieś pędzle. Raczej jakieś gąbeczki nie przejdą?..
Ja na samym początku też nie chciałam inwestować w drogie pędzle, bo nie wiedziałam czy minerały sprawdzą się u mnie. Kupiłam zestaw pędzli na allegro od osoby, która sprzedaje RHEA.
Kosztowały 16 zł, żadna rewelacja, ale co za taką cenę wymagać, ale na początek można spróbować. Pędzelek jest malutki, ja go nadal jeszcze używam w miejscach gdzie chce nanieść więcej podkładu (aby zatuszować moje niedoskonałości)
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-01, 20:58   #790
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Psycha, a moze tak od razu nie pozbywaj sie FF, ja wypraktykowalam, ze w zaleznosci od potrzeb mojej skory mieszam sobie FF z PP w roznych proporcjach. Nie wierzylam ze to kiedys powiem, ale jestem w 100% zadowolona.
Nadal testuje. Poczekam jeszcze na slonce, z pewnoscia lekko sie opale...wtedy zadecyduje


Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość

psycha jak sprawuja sie pedzle edm?
Są wyjątkowo mieciutkie...sama przyjemnosc nakldadac nimi minerały. Włoski pedzla sa na twarzy niewyczuwalne. Do podkładow mineralnych sprawdziła wersja płaska
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 12:16   #791
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

To dobrze, bo wlasnie zamowilam ten plaski kilka dni temu i kilka probek.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-02, 21:24   #792
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

A ja chyba zostane przy Lumiere podtrzymuje to co napisalam jakis czas temu. No i przyznaje - dobry pędzel plaski robi roznicę!

W Meow nie zwróca mi kasy moga przesłac mi raz jesczze zamowienie pod warunkiem, ze zapłace za przesyłkę. Gdyby nie to, ze zamowienie było spore to bym ich "olala"...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 10:08   #793
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Dziś przyszły moje próbki z Lumiere i..... zostałam córką młynarza

Jestem rozczarowana i zła na to, że różne firmy mamą tak róźne od siebie kolorki. BAre minerals w odcieniu fairy light jest o wiele za ciemne, L;oreal golden Ivory też więc postanowiłam wziąć próbki jasne.
Ja naprawdę mam jasną skórę, większość podkładów jest dla mnie za ciemna a tu taka niespodzianka - niemiła niestety.
Odcienie Fairy light neutral i Fairy light beige - po nałożeniu dały efekt jakbym się pomalowała mąką.
Z braku laku dosypałam oba do bare minerals i zrobiłam sobie kolorkowy mix. Ciekawe tylko jak zmienią się właściwości.

Ogólnie jestem rozczarowana i nie wiem czy będę miała siłę zamawiać dalsze próbki i dobierać kolor, bo okazuje się że te odcienie Lumiere to jedna wielka zagadka.
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 10:48   #794
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

musicman podzielam Twoje zdanie!
Mam też jasną skóre, ale jak mam na twarzy podkład z Lumiere to pytają mnie czy nie jestem chora. Miałam nawet wrażenie, że jaśnieją na mnie.
Light medium cool VV jest za jasny, dziwnie wygląda na mojej twarzy, taki fioletowawy.
Light medium natural VV - za jasny, ale ładnie leży.
Może to zależy od formuły, ja mam VV
Mam tylko light medium beige w wersji FF, ale jeszcze muszę ja przetestować.

Pamiętam, ze ktoś pisał, ze po nałożeniu podkładu czuł takie szczypanie, ja tak mam po Lumiere FF, a po EDM intensiv lekkie pieczenie. Czy też ktoś tak miał?

Dziewczyny, mam takie pytanie jak zamawiacie próbki i pędzęl to jak Wam liczą za pędzel i przesyłkę osobno i za zestaw próbkowy? Ile wtedy wynosi koszt przesyłki za sam pędzel???
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 11:21   #795
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wtedy chyba licza jak za normalną przesyłkę czyli najtaniej jakies 9 $. Najdrożej 25$ ale najszybciej.Bedziesz zamawiac?Może byś mi tez pedzel zamówiła.....?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:41   #796
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość

Pamiętam, ze ktoś pisał, ze po nałożeniu podkładu czuł takie szczypanie, ja tak mam po Lumiere FF, a po EDM intensiv lekkie pieczenie. Czy też ktoś tak miał?
co do szczypania -ja też to zauważyłam ale tylko na czole, gdzie moja skóra przetłuszcza się ale też jest odwodniona. Myślę że to kwestia odwodnienia właśnie bo minerałki są jakby nie było bardziej suche od podkładu. Niekomfortowe uczucie
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 12:54   #797
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Wtedy chyba licza jak za normalną przesyłkę czyli najtaniej jakies 9 $. Najdrożej 25$ ale najszybciej.Bedziesz zamawiac?Może byś mi tez pedzel zamówiła.....?
gosiala na razie robię rozeznanie. Jestem w trakcie testowania Lumiere i EDM. Jak już się zdecyduję na jednego z nich, to wtedy zamówię wraz z następnymi próbkami (aby dobrać wreszcie właściwy odcień). W przypadku EDM to najpierw chyba zamówiłabym próbki, a potem taki zestaw jaki zamawiała Psycha korzystniej wychodzi.
Tak na prawdę to jestem jeszcze ciemna w tym całym zamawianiu, więc zawsze wolę podpytać jak Wy to robicie.

A którym pędzlem jesteś zainteresowana? z EDM czy Lumiere?

Czytałam, ze masz z Lumiere light med cool, a w jakiej formule go masz VV czy FF? Odpowiada Ci ten kolor?
Jakie masz jeszcze kolorki? Pasują Ci one?
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 13:10   #798
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

EDM ma znowu 10% znizki z kodem W8gbZm Zestaw 28,80
Maja wprowadzic nowe produkty do oferty, nowe kolory... ale jakos nic sie nie dzieje

A meow -10%, ale tylko na dzis , kod foolmenot ... leci PP Siamese, bede mieszac z FF. Dziekuje za fajny pomysl Hanneke


Ktos sie postarał i zebral sporo roznych fotek kolorowki EDM

http://s267.photobucket.com/albums/i...erals/?start=0

Odcien Natural, na tej fotce znacznie przekłamany... nie dajcie sie zwiesc jak ja ; ) http://s267.photobucket.com/albums/i...ent=833736.jpg

Edytowane przez psycha
Czas edycji: 2008-04-03 o 19:12
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:12   #799
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
gosiala na razie robię rozeznanie. Jestem w trakcie testowania Lumiere i EDM. Jak już się zdecyduję na jednego z nich, to wtedy zamówię wraz z następnymi próbkami (aby dobrać wreszcie właściwy odcień). W przypadku EDM to najpierw chyba zamówiłabym próbki, a potem taki zestaw jaki zamawiała Psycha korzystniej wychodzi.
Tak na prawdę to jestem jeszcze ciemna w tym całym zamawianiu, więc zawsze wolę podpytać jak Wy to robicie.

A którym pędzlem jesteś zainteresowana? z EDM czy Lumiere?

Czytałam, ze masz z Lumiere light med cool, a w jakiej formule go masz VV czy FF? Odpowiada Ci ten kolor?
Jakie masz jeszcze kolorki? Pasują Ci one?
Tak szczerze , to mi obojętnie z jakiej firmy pędzel - ma być niedrapiący i grubiutki.Chyba lepiej z Lumiere....Daj znać jak bedziesz zamawiac, zawsze koszty przesyłki taniej wyjdą.

Z Lumiere mam tylko formuły Flawless , dla mnie są ok , chociaż przy dłuższym stosowaniu stwierdziłam , że muszę mniej pudru nakladać , albo na suchszą skórę .Light Med Cool - jak najbardziej mi odpowiada , Light Med Beige od biedy też , chociaż beż to nie mój kolor , a Light Med Neutral jest nijaki.Dla żółtych cer może dobry , ja jestem taka raczej miśnieńska porcelana,musi byc kapka różu.Light Med Cool i tak ma trochę tego różu za mało.....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:34   #800
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

gosiala jak tylko się na coś zdecyduję to dam znać.
Jeszcze raz przetestuje EDM i Lumiere i podejmę decyzje.
Z Lumiere mam VV i chyba to był błąd (mam cerę mieszaną , przetłuszczającą się w sferze T) wiec myślałam, ze będzie ok.
Z FF mam tylko light med beige, ale go nie testowałam.
Z kolei Light med cool w wersji VV wogóle mi nie podpasował, ja natomiast jestem bardziej żółtawa, light med neutral - za jasny, ale lepiej wyglądał.
Light beige - czeka na testy. light med beige też. Może się okaże, że jeden z nich będzie dobry...

gosiala Ty też jesteś z Gdańska, z jakich okolic?

Psycha dzięki za link do zdjęć

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2008-04-03 o 21:40 Powód: poprawki
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:39   #801
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Z Przymorza , a Ty?
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 21:44   #802
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Z Górnej Orunii.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-03, 22:41   #803
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Aaa to spoko, mieszkałam tam , na Uranowej.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 20:08   #804
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Oo, to całkiem niedaleko mnie mieszkałaś
gosiala z tego co wyczytałam tutaj, to masz już spore doświadzczenie z różnymi próbkami, czy masz już swojego faworyta? Który podkład uważasz za najlepszy?
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:02   #805
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
widziałam go na allegro i stronie firmowej ale skubańcy składu nie podają.
W zestawie jest z takim fajnym pędzlem..
Proszę bardzo skład Mary Kay Mineral Powder Foundation:
Talc , Zea Mays (Corn) Starch , Zinc Stearate , Dimethicone , Boron Nitride , Zeolite , Methylparaben , Sorbic Acid , Ethylene/Methacrylate Copolymer , Propylparaben , Tetrasodium EDTA , Isopropyl Titanium Triisostearate , BHT, Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499 [+/- CI 77891]

Sama go mam i używam z powodzeniem, więc chętnie odpowiem na ewentualne pytania. To mój pierwszy podkład mineralny, do którego podeszłam z duuuużą niepewnością, ale mile mnie ten podkład zaskoczył. Nie sądziłam, że taki z pozoru zwykły sypki puder może tak naturalnie wyglądać, ładnie kryć, a do tego nie wysuszać. I chyba lepiej, żebym się nie zagłębiała w lekturę tego wątku, bo z tego, co widzę, Wy tu nieźle z zamówieniami szalejecie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:30   #806
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Mam Light Medium Warm I obawiam sie, ze Light Warm rowniez bedzie przyciemnawy. Wezme najjasniejsza formule, bo jedyny podklad, ktory sie zlewa z moim dekoltem to W1 L'oreal True Match, ktory jest prawie bialy. Choc rozwazam tez zamowienie najjasniejszego i Light Warm, zeby moc je ze soba mieszac.
Bladolica jesteś widziałam po odcieniach podkłau MACa
ja mam 2 odcienie Lumiere i właśnie sobie mieszam w zależności od potrzeb, czasami sam Light Medium Warm a czasami domieszany ciemniejszym. Jak będę ponawiać zamówienie znowu wezmę 2 odcienie, przecież odcień cery się zmienia...mimo używania filtrów latem trochę ciemnieję

powodzenia
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-04, 21:32   #807
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Proszę bardzo skład Mary Kay Mineral Powder Foundation:
Talc , Zea Mays (Corn) Starch , Zinc Stearate , Dimethicone , Boron Nitride , Zeolite , Methylparaben , Sorbic Acid , Ethylene/Methacrylate Copolymer , Propylparaben , Tetrasodium EDTA , Isopropyl Titanium Triisostearate , BHT, Mica, CI 77491, CI 77492, CI 77499 [+/- CI 77891]

Sama go mam i używam z powodzeniem, więc chętnie odpowiem na ewentualne pytania. To mój pierwszy podkład mineralny, do którego podeszłam z duuuużą niepewnością, ale mile mnie ten podkład zaskoczył. Nie sądziłam, że taki z pozoru zwykły sypki puder może tak naturalnie wyglądać, ładnie kryć, a do tego nie wysuszać. I chyba lepiej, żebym się nie zagłębiała w lekturę tego wątku, bo z tego, co widzę, Wy tu nieźle z zamówieniami szalejecie
a jakiego odcienia używasz?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 20:31   #808
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez megan_77 Pokaż wiadomość
Oo, to całkiem niedaleko mnie mieszkałaś
gosiala z tego co wyczytałam tutaj, to masz już spore doświadzczenie z różnymi próbkami, czy masz już swojego faworyta? Który podkład uważasz za najlepszy?
Jak na razie mam dwóch faworytów - Bare Escentuals i Lumiere. O ile z Bare kolor mam idelanie dobrany - Medium , o tyle z Lumiere jeszcze do końca nie jestem przekonana do Light medium Cool , trochę jest za szary, ale i tak najlepszy. Za to formuła Flawless jest fajna , taka tłuściutka , na moje mega suchotniki na twarzy ok. Z Meow szybciutko się rozstałam , dawały u mnie efekt tynku.Jak nie testowałas , mogę Ci podesłac , moja koleżanka mieszka na Rozrażewskiego
W Lumiere nie podoba mi sie jedna rzecz - moim zdaniem są trochę grubo mielone...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 21:39   #809
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

gosiala tak naprawdę , to nie miałam śmiałości zapytać, ale bardzo chętnie odkupiłabym od Ciebie próbki, których nie używasz.
Ja testowałam, a właściwie testuje jeszcze tylko EDM i Lumiere, ale w obu przypadkach nie dobrałam odpowiedniego koloru
Od kilku dni testuje Lumiere. Dziś miałam na twarzy FF light medium beige - jest za jasny i niestety widoczny po kilku godzinach (to samo działo się w płynnych podkładach). Niestety mam niedoskonałości, które muszę ukryć, w postaci: popękane naczynka i przebarwienia po trądziku lub nowe niespodzianki i muszę więcej pudru nałożyć - może dlatego taki efekt

Jestem bardzo chętna, aby odkupić od Ciebie próbki

Ja mieszkam na Kurierów AK, zaraz przy wjeżdzie na Orunię Górną.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-05, 22:15   #810
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
a jakiego odcienia używasz?
Ivory 1 i jest jaśniutkim neutralnym beżem. Ani grama różowości, ale też specjalnie żółty nie jest. Ze mnie typ ciepły i dużo neutralnych z pozoru podkładów na mojej cerze wpada w róż, ale ten nie, ten wygląda bardzo ładnie i naturalnie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.