Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 12:59   #1231
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
kochanie miałam w zeszłym roku olejek myjący z pomarańczą. Bardzo fajny był i dlatego teraz zamówiłam ten egzotyczny. Trochę dziwnie się myje tymi olejkami, bo są tłustawe, ale ten pomarańczowy na prawdę dobrze oczyszczał cerę i nie była potem ściągnięta jak po żelach czy piankach
Mam nadzieję, że z tego egzotycznego będę też zadowolona. Ciekawa jestem zapachu, bo pomarańczowy pachniał na prawdę realistycznie
Dziękuję za opinię Chodziłam koło tego pomarańczowego olejku już długo - ciągle odstrasza mnie to, że ma olejek eteryczny Kiedyś sobie wlałam dosłownie kilka kropli olejku cytrynowego do kąpieli. Ja delikatna nie jestem, ale po 5 minutach wyskoczyłam z wanny, miałam całe nogi wyglądające jak po oparzeniu i piekły okropnie. Bo olejki z cytrusów moga podrażniać Teraz już wiem, dlatego się ich boję... Ale oczyszczanie olejami kusi mnie strasznie i chyba w końcu zaryzykuję
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też dostałam smsa, gorzej, że jak obejrzałam na zdjęciu 'na żywo' piątki Diora z kolekcji świątecznej, to już ich nie chcę, bo za bardzo błyszczące są. I teraz nie wiem, czy skorzystam z promocji, a mam ochotę na jakieś niezidentyfikowane fajne 'coś'.
Mnie ostatnio nic nie kusi Aż się dziwię, że to tyle trwa, ale to dobrze, do końca roku powinnam oszczędzać, w końcu niedługo trzeba prezenty jakieś kupić Najgorsze, że nawet sama nie wiem, co chcę dostać A już innym co kupić... Straszne, nie lubię grudnia!

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
W takim razie życzę ci, aby pędzle znowu wrócił A maseczki mi nie przynoś, niedawno zaczęłam swoją tubkę, którą miałam w zapasie więc mam jeszcze prawie całą, a muszę jak najszybciej zużyć swoje kosmetyki teraz
To jak skończysz, to Ci przyniosę A Ty powinnaś zużywać chyba jeden balsam na dwa dni, żeby się uporać z zapasami, co
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 13:20   #1232
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

To jak skończysz, to Ci przyniosę A Ty powinnaś zużywać chyba jeden balsam na dwa dni, żeby się uporać z zapasami, co
Ejjj, no bez przesady, aż tyle ich już nie mam Wystarczy, jak będzie schodził jeden na miesiąc

A tak BTW, to Sephora tez przed chwilą zaszczyciła mnie SMS-em, więc nie musisz mi już wysyłać, ale ja chętnie prześlę komuś, kogo tym razem pominięto
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:05   #1233
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ale oczyszczanie olejami kusi mnie strasznie i chyba w końcu zaryzykuję

Mnie ostatnio nic nie kusi Aż się dziwię, że to tyle trwa, ale to dobrze, do końca roku powinnam oszczędzać, w końcu niedługo trzeba prezenty jakieś kupić Najgorsze, że nawet sama nie wiem, co chcę dostać A już innym co kupić... Straszne, nie lubię grudnia!
Ja używam takich olejków azjatyckich, są superanckie, świetnie zmywają makijaż - tak jak płyny micelarne.

Ja mam jeszcze niestety urodziny przed Świętami - nie wiem co chcę pod choinkę i co na urodziny zupełnie nie mam pomysłu. Myślałam nad karnetem na jogę

Mnie Sephora niestety też uraczyła smsem :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:30   #1234
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Przyszłam się wyżalić.
Już nie mogę wytrzymać ze swoją cerą, miałam już taką ładną, gładką, bez niedoskonałości. Wróciłam do kremów z drogerii i znowu wszystko wróciło.
(...)
Teraz (przedwczoraj) kupiłam krem z masłem kakaowym lekka formuła i wyglądam koszmarnie, mam pełno grudek, zaskórników. To moje drugie opakowanie tego kremu i po pierwszym nic takiego się nie działo - to możliwe w ogóle, że krem zaczął mnie zapychać dopiero teraz?
Bidulka
Też mi się zdarzało odkrywać rankiem masakrę na twarzy i nie wiedzieć co ją wywołało, dlatego od tamtych czasów, jak wprowadzam coś nowego, to w pojedynkę. Choćby to była próbka, to dwóch nowych na raz nie używam, żeby jakby co wiedzieć dokładnie która mi krzywdę robi.
A co do Ziaji to u mnie niestety zawsze jest taka reakcja na ich kremy, zawsze jakieś dziwne grudki mi się pojawiają, dlatego już żadnego kremu od nich nie wypróbuję. A u Ciebie albo cera się zmieniła i w związku z tym ten krem przestał jej odpowiadać albo może Cię uczula. rzyrafka niedawno wspominała o alergii, która się ujawnia, jak się czegoś drugi raz używa. Ja tak miałam i z żelami Balea i z Avonowymi Naturalsami. Najpierw nic się nie działo, a potem jakieś dziwne swędzące wysypki

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku jesienią i zimą walczyłam z wielkimi podskórnymi gulami, które pojawiły się nie wiadomo skąd aż w końcu znalazłam winowajcę - suche powietrze + krem nawilżający Avene Hydrance Optimale. Krem ten zamiast nawilżyć odwodnił mi cerę tak, że wyskakiwały te gule a ja myśląc, że cera się przetłuszcza(bo po tym kremie się świeciła) wysuszałam dodatkowo buźkę tonikiem z alkoholem. Dopiero jak Avene poszło w odstawkę i zaczęłam się smarować biolipidową Calmą Ziaji wróciłam do normalności.
O którym Hydrance mówisz? Bo mam Riche i u mnie też zamiast nawilżać wywoływał gule i ogólnie rzecz biorąc zapychał. Zostało mi go jeszcze trochę i chyba skończy jako krem do stóp jako że Neutrogena w słoiczku właśnie mi się kończy, a w zapasie jedynie lekkie chłodzące smarowidło z Avonu mam.

Cytat:
Napisane przez xxxDAGMARAxxx Pokaż wiadomość
Mi też Jessica się podobała w ogóle była fajnie ubrana
ale jednak najlepszy show zrobił Kony uśmiałam się jak
Mam podobne zdanie. A w ogóle to pierwszy raz oglądałam ten program, jakoś tak mama patrzyła, ja się przyłączyłam, właśnie na Konym, no i już zostałam Fajnie, że to oni przeszli

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Popełniłam lakierowy grzech a włąściwie 3 na allegro, nie powiem z kim Burżujki SoLaque ze starej serii- jasnoróżowy do frencza, morelkowy i fuksjowy I tym samym będę biedować przez następny miesiąc
Cicho tam I tak już liczniki wykasowałam, bo i się w nich pogubiłam i stwierdziłam, że większego sensu już nie mają. Może ostatnio trochę nakupiłam, ale uważam, że i tak w granicach rozsądku. Grzecznie zużywam, co mam, powoli zapasy się uszczuplają, co nieco powymieniałam, resztę zamierzam sprzedać, więc nie jest źle.

A dziś chcąc niechcąc robiłam porządek na półce (mama mi ją umyła, więc musiałam z powrotem poukładać wszystko) i doszłam do wniosku, że w zasadzie mój zbiór wcale taki duży nie jest. Jedyne zapasy jakie mam to zmywacze, balsamy, żele pod prysznic i maseczka do stóp. Co prawda mam też po parę sztuk kremów do twarzy i różności do układania loków, ale kremy niebawem zużyję, bo to takie treściwsze, zimowa, a kosmetyki do stylingu są różne, bo różny efekt dają. Zresztą dwóm i tak się chyba szykuje odstrzał, bo raczej nie bardzo moim włosom pasują. Poza tym znakomitą większość mam pojedynczą i bez zapasów
Ciekawe tylko czy tak samo będę się cieszyć, jak mi się kilka na raz skończy, jak to często bywa, a w portfelu będzie krucho

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Mi się podobała Jessica (jej sukienka) ale ona kariery nie zrobi, bo jej mąż nie pozwoli
Sukienkę miała śliczną, a i ona sama świetnie wyglądała. Normalnie nie do poznania, w porównaniu z tym, co wcześniej.
A co do męża to tak tylko przypuszczasz czy wcześniej pokazywali coś wskazującego na jego zaborczość

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Kochanie, dziękuję za opinie dot. pędzli EDM. Uważasz, że lepiej żebym poczekała, a nie brała te bez logo z All? Z zamówienia bezpośrednio wyjdzie jeszcze taniej niż 26,50 z przesyłką?
Te bez logo to mogą być Blusche Sama ich nie mam, ale kiedyś wyglądały identycznie jak EDM, z tym, że właśnie, nie miały żadnego logo. Niemniej jednak podobno są równie dobre. Teraz widzę są trochę inne. Swoją drogą fajny ten pierwszy zestaw
Aha, jak coś to ceny są w dolarach kanadyjskich, a on nieco tańszy niż hamerykański.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio nic nie kusi Aż się dziwię, że to tyle trwa, ale to dobrze, do końca roku powinnam oszczędzać, w końcu niedługo trzeba prezenty jakieś kupić Najgorsze, że nawet sama nie wiem, co chcę dostać A już innym co kupić... Straszne, nie lubię grudnia!
Ech, też mam ten problem. Nie wiem co chcę od TŻ, nie wiem co mu kupić ani na urodziny ani na Gwiazdkę. Kazałam mu coś samemu wymyślić, a i ja mam to samo zrobić, ale jakoś tak pomysłów brak Wyjdzie na to, że wszystko mam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 14:44   #1235
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Mag ja miałam chyba wersję z SPF 15, ale nie pamiętam już. W każdym razie o ile wysokie filtry Avene mi służyły, tak ten krem zrobił mi masakrę na twarzy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 15:44   #1236
loverynka
Zakorzenienie
 
Avatar loverynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 511
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Ale napiałyście przez te 3 dni kiedy mnie nie było.

Miałam kolejne zajęcia z wizażu. Fajnie, uczę się czegoś nowego.

Strasznie dużo roboty mam przy remoncie. Nosku gdzie jest Twoje mieszkanko?
__________________

loverynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 16:06   #1237
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag ja miałam chyba wersję z SPF 15, ale nie pamiętam już. W każdym razie o ile wysokie filtry Avene mi służyły, tak ten krem zrobił mi masakrę na twarzy
Isa, chyba już kiedyś pisałam, ale mi ta wersja z SPF15 też zrobiła masakrę z twarzy A używałam jeszcze wersji Legere i Riche oraz kremu dla wrażliwców i wszystkie mi służyły. Widocznie coś było nie tak z tym filtrem.
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 17:04   #1238
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Możliwe Ja w każdym razie zraziłam się do Avene po tym incydencie No, ale na szczęście odkryłam potem BU, żel hialu, oleje i to mi teraz wystarcza w 100%. Poza tym ta pielęgnacja jest tańsza niż apteczna i sprawia mi dużą frajdę to codzienne mieszanie

Ale się nażarłam: frytki na obiad, potem batonik Twix, hot dog i teraz jeszcze kilka frytek, bo tata nie mógł zjeść całej porcji

A, kupiłam sobie w sklepie fioletowy żel pod prysznic Palmolive Aromatherapy anti-stress
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:32   #1239
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Sukienkę miała śliczną, a i ona sama świetnie wyglądała. Normalnie nie do poznania, w porównaniu z tym, co wcześniej.
A co do męża to tak tylko przypuszczasz czy wcześniej pokazywali coś wskazującego na jego zaborczość


Te bez logo to mogą być Blusche Sama ich nie mam, ale kiedyś wyglądały identycznie jak EDM, z tym, że właśnie, nie miały żadnego logo. Niemniej jednak podobno są równie dobre. Teraz widzę są trochę inne. Swoją drogą fajny ten pierwszy zestaw
Aha, jak coś to ceny są w dolarach kanadyjskich, a on nieco tańszy niż hamerykański.
Co do męża to tak myślę, bo znając naturę Cyganów, to nie traktują kobiet zbyt dobrze, raczej przedmiotowo i rządzą nimi strasznie

No właśnie, skoro kochanie robi niebawem zamówienie EDM to się przyłączę i nie będę ryzykować tych bez logo. Chociaż na KWC dziewczyny piszą, ze są takie same no ale spróbuję minerałów jeszcze dodatkowo.

Właśnie siedzę i piszę zestawienie prac na praktykach, no i zaraz idę oglądać 30-lecie Dżemu
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:39   #1240
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Słyszałam/czytałam już wiele bardzo pozytywnych opinii o tym tuszu. Chyba się skuszę.
A najbardziej to chciałabym aby znów była promocja na tusze Max Factora; w grudniu w wielu perfumeriach(np SP) można było kupić dwa tusze(2000 calorie+masterpiece) za 40zl.
Ja widziałam dziś w Rossmanie zestwy MR - 2000 Calories i Masterpiece Max chyba. Zajrzyj, może u Ciebie też będą.
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo z 200 calorie - on niby jest do pogrubiania, ale jak się postaram, to super wydłuża Kusi mnie, żeby spróbować tego Twojego, ale już tyle razy się nacięłam na to, żeby coś było tańsze niż ukochane MF i kończyło się na wyrzucaniu i kupowaniu sprawdzenego tuszu - raczej żadna oszczędność
Wiesz, skoro masz swój ulubiony tusz z którego jesteś zadowolona w 100% to chyba nie ma sensu go zmieniać.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Almost Famous to brudny róż, z drobinkami. Brzoskwiniowy to Bronzing Star.
Dziękuję za wyjaśnienie.
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Bidulka
Też mi się zdarzało odkrywać rankiem masakrę na twarzy i nie wiedzieć co ją wywołało, dlatego od tamtych czasów, jak wprowadzam coś nowego, to w pojedynkę. Choćby to była próbka, to dwóch nowych na raz nie używam, żeby jakby co wiedzieć dokładnie która mi krzywdę robi.
A co do Ziaji to u mnie niestety zawsze jest taka reakcja na ich kremy, zawsze jakieś dziwne grudki mi się pojawiają, dlatego już żadnego kremu od nich nie wypróbuję. A u Ciebie albo cera się zmieniła i w związku z tym ten krem przestał jej odpowiadać albo może Cię uczula. rzyrafka niedawno wspominała o alergii, która się ujawnia, jak się czegoś drugi raz używa. Ja tak miałam i z żelami Balea i z Avonowymi Naturalsami. Najpierw nic się nie działo, a potem jakieś dziwne swędzące wysypki
No właśnie, chyba coś mnie uczuliło w tym kremie, ale nie mam pojęcia co. Odstawiłam go i nie używam już do twarzy, dość już sobie krzywdy zrobiłam. Zużyję go do ciała, albo komuś oddam.

Byłam dziś na kosmetyczno-ratunkowych zakupach:
- Acne-Derm - zawsze dobrze oczyszczał mi twarz, a po tym kremie Ziai fatalnie mnie wysypało, muszę jakoś te podskórne grudki zlikwidować
- Comfort Balm Neutrogeny - zamierzam używać go do ciała, ale właśnie przeczytałam w KWC że na twarzy też się sprawdza bardzo dobrze, więc może kiedyś (jak mi uczulenie przejdzie) odważę się spróbować
- szampon do włosów z pasemkami L'Oreal
- lakier do frencha Miss Sporty - za 3.99 żal nie spróbować, a kolor ładny.

Miałam zaskakująco dobry dzień na uczelni, potem poszłam na step i padaam. Zrobiłam sobie jeszcze mini spa i trochę się zrelaksowałam. Nałożyłam sobie właśnie AD na twarz i piecze bardzo, ale zawsze tak reaguję na kwasy. Mam nadzieję, że znowu będę miała ładną i czystą cerę.

aaa, i jak kupowałam dziś ten krem Neutrogeny, to spodobało mi się jeszcze kilka kosmetyków z tej firmy, chyba się skuszę na jakiś balsam jak zużyję to co mam.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 18:52   #1241
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag ja miałam chyba wersję z SPF 15, ale nie pamiętam już. W każdym razie o ile wysokie filtry Avene mi służyły, tak ten krem zrobił mi masakrę na twarzy
Ano właśnie, filtry i mi krzywdy nie robiły, ba! wielbiłam je. Co prawda potem przerzuciłam się na Klorane, bo tańsze, a równie dobre, zresztą koncern ten sam

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Isa, chyba już kiedyś pisałam, ale mi ta wersja z SPF15 też zrobiła masakrę z twarzy A używałam jeszcze wersji Legere i Riche oraz kremu dla wrażliwców i wszystkie mi służyły. Widocznie coś było nie tak z tym filtrem.
A ja chyba ogólnie z kremami Avene się nie lubię Miałam kiedyś ichni krem dla naczynkowców, nie Diroseal, tylko taki zwyklejszy, i też po jakimś czasie mnie zapchał, Hydrance Riche też. Także filtry Avene owszem, ale zwykłe nawilżacze niekoniecznie

Cytat:
Napisane przez loverynka Pokaż wiadomość
Miałam kolejne zajęcia z wizażu. Fajnie, uczę się czegoś nowego.
Jak rozumiem wzięłaś tą pracę w Sephorze, tak? Czy na jakiś kurs wizażu chodzisz?


***************
Powiedzcie mi po co ja wchodziłam na tą stronę Blusche Teraz za mną chodzą ichnie pędzelki i ten komplet i w sumie cała reszta prócz osobnego flat topa
I jeszcze szykuje się wspólne zamówienie na www.allcosmeticswholesale.com i chyba też sobie coś wezmę, ale w ramach prezentu od TŻ. Tylko najpierw muszę go dorwać i mu to oznajmić W końcu sam chciał, żebym sobie coś wybrała, a co innego mogę wybrać jak nie kosmetyki/biżuterię/torebki tudzież inne dodatki. Biżuterię od niego dostawałam, torebki może nie, ale pasek owszem, a kosmetyków jeszcze nie było. Najwyższy czas to zmienić
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 19:07   #1242
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Ja dziś policzyłam i z ok 360kosmetyków chciałabym zejść do 120szt. (pielęgnacja, kolorówka, zapachy) nie wiem czy to możliwe
Aż i ja policzyłam, z samej pielegnacji mam 40 szt + zapasy 27 szt. Ale kolorówki nie zamierzam redukować na siłę- drobny nadmiar odczuwam jedynie jesli chodzi o błyszczyki ale jeszcze tylu kolorków i rzeczy mi brakuje
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Widziałam go w lecie w Niemczech, ale tam jest tyle fajniejszych szamponów niż Pantene, że nie kusił wcale.
Złośliwa paskuda
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam SMSa od Sephroy -20% Czy oni powariowali? Kusić odwykującą osobę, powinni tego zabronić
Ktoś chce?
Ja też mam jakby co
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to przepraszam dziewczyny, że was ostatnio bardzo zaniedbałam, ale mam w tej chwili gorący okres w życiu i w środę możliwe że zmieni się moje życie na kilka kolejnych lat. Bardzo bym prosiła o kciuki, oczywiście jeśli wszystko się uda, to się wam pochwalę, na co się porwałam

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Będzie dobrze
Oczywiście nic nei było tak jak powinno- już w nocy odpuściłam ten poranny wykład, żeby jakoś dotrzymać do 21, potem na uczelni nie było profesorki u której się chciałam pozwalniać z ćwiczeń, w międzyczasie okazało się, że nikt mnie nie powiadomił, ż emoaj grupa miała wcześniej zajęcia więc musiałam czekać na drugą i się wszystko opóźniło, potem na szczęście wyszło, że te zajęcia co ,yślałam ż ezaczynam dziś zaczynają się za tydzień więc postanowiłam pojechać do domku na szybki obiadek. Jak już dotarłam do pracy to szkolenie trwało z godzinkę, pozałatwiałam jeszcze papierki i puścili nas do domku. Co za dzień Jutro szkoleni ejuż tylko z programu komputerowego oraz jakieś bhp podstawowe i mam nadzieję, że wreszcie będe mogła zacząć pracować- chociaż trochę się boję, ze zapomnę języka w gębie
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też dostałam smsa, gorzej, że jak obejrzałam na zdjęciu 'na żywo' piątki Diora z kolekcji świątecznej, to już ich nie chcę, bo za bardzo błyszczące są. I teraz nie wiem, czy skorzystam z promocji, a mam ochotę na jakieś niezidentyfikowane fajne 'coś'.
Może zapas perfum zrób?
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Cicho tam I tak już liczniki wykasowałam, bo i się w nich pogubiłam i stwierdziłam, że większego sensu już nie mają. Może ostatnio trochę nakupiłam, ale uważam, że i tak w granicach rozsądku. Grzecznie zużywam, co mam, powoli zapasy się uszczuplają, co nieco powymieniałam, resztę zamierzam sprzedać, więc nie jest źle.

Sukienkę miała śliczną, a i ona sama świetnie wyglądała. Normalnie nie do poznania, w porównaniu z tym, co wcześniej.
A co do męża to tak tylko przypuszczasz czy wcześniej pokazywali coś wskazującego na jego zaborczość

Ech, też mam ten problem. Nie wiem co chcę od TŻ, nie wiem co mu kupić ani na urodziny ani na Gwiazdkę. Kazałam mu coś samemu wymyślić, a i ja mam to samo zrobić, ale jakoś tak pomysłów brak Wyjdzie na to, że wszystko mam
Ja też zużywam, prawie grzecznie a te lakiery dawno już chciałam 3 w cenie 1 to idealna okazja

O mężu nic nie było poza kilkoma zatrzymaniami kadru na jego osobie na wodowni. Wydaje mi się, że samo to że zdecydowała się sama na start w programie świadczy o tym, że ta rodzina nie ma aż takich surowych i nieludzkich wymagań więc wg mnie będzie dobrze. O ile ona sama się nie rozmyśłi, bo przecież to że ma talent nie oznacza automatycznie że musi robić karierę wokalistki

Kurczę, dziwne się stajecie, ja to zawsze mam listę życzeń do spełnienia jeśli chodzi o prezenty dla mnie
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Co do męża to tak myślę, bo znając naturę Cyganów, to nie traktują kobiet zbyt dobrze, raczej przedmiotowo i rządzą nimi strasznie
Nie każda rodzina jest tak ortodoksyjna jak stereotypy na szczęście

Buu, jeszcze nie ma polskich napisów z CSI z czwartku Ale w sumie wcześnie jest to sobie zrobię naukę angielskiego na oryginalnych- mam osobny notatnik do słówek z seriali jak juz nie mogę wytrzymać w oczekiwaniu na tłumaczenia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:10   #1243
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Dziewczyny, nie kuście tymi minerałami.. Od jakiegoś czasu mam ochotę na spróbowanie kosmetyków mineralnych, jednak jestem w tym kompletnie zielona i nie jestem w stanie się zdecydować.

Poza tym dalej lekko szczypie mnie twarz po AcneDermie. Mam nadzieję, że szybko przestanie.
Właśnie maluję pazurki lakierem, który dziś kupiłam i daje bardzo fajny efekt. Może skuszę się jeszcze na jakiś odcień.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:32   #1244
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Widziałyście nową, świąteczną serię pielęgnacyjną Sephory? Wszystko pachnie toffi. Jest żel pod prysznic, peeling, jakiś żel do ciała, pianka do mycia i chyba coś jeszcze, odpadłam. Chcę piankę.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Aa, zapomniałam, wczoraj wreszcie pomalowałam paznokcie granatem OPI pożyczonym od rzyrafki, kolor jest piękny , ale już mam dwa małe odpryski, więc trwałość taka jak wszystkich lakierów u mnie. Chyba więc pozostanę przy tych za parę zł.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 20:37   #1245
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
kochanie, a może poczekać z tym zamówieniem, aż pędzel znowu się pojawi? Nie wiem jak dziewczynom, ale mi się w ogóle nie spieszy, mam jeszcze trochę tej próbki, która się nie chce skończyć, jest diabelsko wydajna, mimo, że używam praktycznie codziennie. Więc jakby coś można by przełożyć zamówienie na później, no chyba, że komuś bardzo zależy na czasie
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mi się też nie spieszy... Ale ten pędzel może wrócić nawet za kilka miesięcy. Oni nigdy nie ostrzegają, że coś zniknie na dłużej, a przy ostatnim jego pojawieniu się (był 3-4 dni?) napisali to właśnie Wiesz, jak wróci, to ja go na pewno będę zamawiać
Mi się jednak troche spieszy ... Szczególnie, że niektóre kosmetyki to prezenty Mikołajkowe i to nie dla mnie. Także jeśli w tygodniu się nie zdecydujecie na zamówienie, to bardzo proszę o informację, to zamówię sama.
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.

Edytowane przez madziarra
Czas edycji: 2009-11-16 o 20:38
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 21:54   #1246
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Widziałyście nową, świąteczną serię pielęgnacyjną Sephory? Wszystko pachnie toffi. Jest żel pod prysznic, peeling, jakiś żel do ciała, pianka do mycia i chyba coś jeszcze, odpadłam. Chcę piankę.

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Aa, zapomniałam, wczoraj wreszcie pomalowałam paznokcie granatem OPI pożyczonym od rzyrafki, kolor jest piękny , ale już mam dwa małe odpryski, więc trwałość taka jak wszystkich lakierów u mnie. Chyba więc pozostanę przy tych za parę zł.
Bosko, nie lubię toffi jakoś szczególnie

Szkoda, ze Ci opi nie trzyma Ja bym z chęcią kupowała tańsze gdyby miały takie piękne kolory
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 21:56   #1247
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio nic nie kusi Aż się dziwię, że to tyle trwa, ale to dobrze, do końca roku powinnam oszczędzać, w końcu niedługo trzeba prezenty jakieś kupić Najgorsze, że nawet sama nie wiem, co chcę dostać A już innym co kupić... Straszne, nie lubię grudnia!
Mnie też niby nic nie kusi, ale jednak mam ochotę kupić coś z kolorówki, bo nie kupowałam nic nowego od wiosny. Tylko pomysłu brak. Same potrzebne w krótszej lub dłuższej perspektywie rzeczy mi przychodzą do głowy - korektor, wkład do pudru Shiseido, tusz, baza pod tusz. A ja bym chciała coś w 100% zbytecznego.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mnie Sephora niestety też uraczyła smsem :/
Co to za straszne czasy nastały, że wszystkie narzekamy na to, że dostałyśmy smsa, zamiast na to, że go nie dostałyśmy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Złośliwa paskuda
Do usług.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Może zapas perfum zrób?
W ostateczności bym mogła, ale teraz silniejsza się zrobiła potrzeba czegoś z kolorówki.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Widziałyście nową, świąteczną serię pielęgnacyjną Sephory? Wszystko pachnie toffi. Jest żel pod prysznic, peeling, jakiś żel do ciała, pianka do mycia i chyba coś jeszcze, odpadłam. Chcę piankę.
Właśnie dzisiaj przyszła mi gazetka Sephory i też wlepiałam oczy w świąteczną serię.


Przed momentem zniszczyłam sobie świeży lakier na kciuku, ale jestem wykończona i chyba już dzisiaj go nie zmyję, bo żal mi pozostałych ładnych pazurków. Przetestowałam w końcu lakier SH w kolorze Grape Idea, w przytłumionym świetle wygląda pięknie, ale w dziennym chyba będzie zbyt przejrzysty jak na moje paznokcie, a nie mogę się jakoś przekonać do malowania trzech warstw.

Poza tym byłam dzisiaj na przepysznej kanapce na ciepło z krewetkami i avokado i kombinuję, jak tu się jutro wyrwać na nią znowu z praktyk. Szkoda tylko, że w środku dnia nie mogłam sobie pozwolić na sos czosnkowy i musiałam zamienić na kaparowy. Aż się głodna robię na samo wspomnienie.

Poza tym praktyki mi zdecydowanie nie służą - schudłam 2 kg w tym miesiącu. A tak długo pracowałam na swoje tycie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2009-11-16 o 21:57
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 21:59   #1248
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

yyy sprawdziłam na stronie eskulapa- wcale nie ma promocji na micele
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:07   #1249
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

W weekend jeszcze była..

ice, gdzie ta pyszna kanapka?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-16, 22:10   #1250
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

a gdzie to dają takie pyszne kanapusie

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

się odezwały głodomory
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:13   #1251
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
yyy sprawdziłam na stronie eskulapa- wcale nie ma promocji na micele
Eno

Kanapeczka była na Bożego Ciała, w Las Tapas.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:24   #1252
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Eno

Kanapeczka była na Bożego Ciała, w Las Tapas.
Moż ekiedyś zajrzę zamiast do endziora

No ja nie widzę, sprawdź Ty
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:28   #1253
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moż ekiedyś zajrzę zamiast do endziora

No ja nie widzę, sprawdź Ty
Też nie widzę, musiały im się sprzedać te promocyjne.

U Endziora jednak taniej i więcej (dla mnie prawie zawsze za wielkie te zapiekanki), ale kanapka w środku dnia była lekka i pyszna.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 22:47   #1254
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też nie widzę, musiały im się sprzedać te promocyjne.

U Endziora jednak taniej i więcej (dla mnie prawie zawsze za wielkie te zapiekanki), ale kanapka w środku dnia była lekka i pyszna.
dla mnie tylko czasami za wielkie

szkoda z tą promocją bo chciałam wypróbować wreszcie to cudo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 08:45   #1255
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ja używam takich olejków azjatyckich, są superanckie, świetnie zmywają makijaż - tak jak płyny micelarne.
Kurczę, kusisz, a ja tydzień temu złożyłam zamówienie z mazideł, to przecież nie będę teraz zamawiać BU
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Te bez logo to mogą być Blusche Sama ich nie mam, ale kiedyś wyglądały identycznie jak EDM, z tym, że właśnie, nie miały żadnego logo. Niemniej jednak podobno są równie dobre. Teraz widzę są trochę inne. Swoją drogą fajny ten pierwszy zestaw
Aha, jak coś to ceny są w dolarach kanadyjskich, a on nieco tańszy niż hamerykański.
A te z aukcji wyglądają tak samo jak z edm, no tylko bez logo. Ja na Blusche nie wchodzę, boję się
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wiesz, skoro masz swój ulubiony tusz z którego jesteś zadowolona w 100% to chyba nie ma sensu go zmieniać.
Tak... ale wiesz, czasem potrzebna jest odmiana - najbardziej kusi, żeby znaleźc coś tańszego... No ale nigdy mi to na zdrowie nie wyszło
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A ja chyba ogólnie z kremami Avene się nie lubię Miałam kiedyś ichni krem dla naczynkowców, nie Diroseal, tylko taki zwyklejszy, i też po jakimś czasie mnie zapchał, Hydrance Riche też. Także filtry Avene owszem, ale zwykłe nawilżacze niekoniecznie
Ja z Avene lubię dosyć Diacneal (używałam jeden sezon) i Diroseal (wyyydaje mi się, że zadziałał - używałam go trzy lata, więc trudno ocenić efekty, bo nie były szybkie... ae wydaje mi się, że kiedyś częściej byłam czerwona). Tylko on nie nawilża, więc wrócić do niego na razie nie mogę...
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Co to za straszne czasy nastały, że wszystkie narzekamy na to, że dostałyśmy smsa, zamiast na to, że go nie dostałyśmy.
Ja nie za bardzo lubię Sephorę, wolę Douglasa. Gdyby to oni wysłali mi smsa, to bym się zastanawiała, co-by-tu co-by-tu


Poszłam spać o drugiej
Nie wiem, czy widziałyście wiosennego Diora... Jakie piękne Ja bym naprawdę nie mogła używać tych cieni, żeby nie zetrzeć koronki!

Trochę szkoda, że to nie moje kolory
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:30   #1256
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ale róże Delice już zostały wycofane chyba? te nowe z puzzlem mają podobną konsystencję na szczęście
no coś Ty dawno nie oglądałam kolorówki L'Oreala, to nie wiedziałam.. nie lubię takich zmian, pewnie jak zawsze lepsze jest wrogiem dobrego
Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam SMSa od Sephroy -20% Czy oni powariowali? Kusić odwykującą osobę, powinni tego zabronić
Ktoś chce?
ja jak zawsze nie dostałam ale chyba nic mnie nie kusi
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Hehe, można, można Rzeczywiście, nakładanie minerałów (przynajmniej tych z EDM, ale myślę, że innych też) zwykłym pędzlem do pudru i tak jak pudru (tzn. omiatanie twarzy) mija się z celem. Puder wtedy robi placki, włazi w pory, podkreśla suche skórki itp. Dopiero jak się zaopatrzyłam we Flattopa to minerały zaczęły mi się podobać, zwłaszcza formuła intensive, która jest w stanie zakryć to, czego nie chce zakryć podkład ani korektor
mogę spytać jakiego używasz odcienia?


Kochanie, widziałyście do mnie ta kolekcja zupełnie nie trafia, a już na pewno nie jako wiosenna.. te koronki takie jakieś zimowe, nawet podobne do struktury płatka śniegu kolory też odpowiednie na teraz
jedynie róż (rozświetlacz?) mógłby być
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 09:38   #1257
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mogę spytać jakiego używasz odcienia?
Z tych próbek które zamówiłam jakoś na początku roku, najbardziej podpasił mi Multi Tasking Neutral Taki jasny beżyk, nie wpada ani w żółty ani w róż, z czego się bardzo cieszę.


Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Kochanie, widziałyście do mnie ta kolekcja zupełnie nie trafia, a już na pewno nie jako wiosenna.. te koronki takie jakieś zimowe, nawet podobne do struktury płatka śniegu kolory też odpowiednie na teraz
jedynie róż (rozświetlacz?) mógłby być
Do mnie też nie przemawia, znacznie bardziej podoba mi się Guerlain Założyłam sobie już fundusz na ten cel w śwince skarbonce
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:07   #1258
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy widziałyście wiosennego Diora... Jakie piękne Ja bym naprawdę nie mogła używać tych cieni, żeby nie zetrzeć koronki!

Trochę szkoda, że to nie moje kolory
A dla mnie to cuda i jak najbardziej moje kolorki
Może po akcji odwykowej sprawię sobie takie cudo na urodziny (kwiecień)
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:08   #1259
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Czy któraś z Was wie jak pachną kosmetyki z zestawu z aniołkami z Oriflame?? Pytałam w wątku Oriflame, ale nikt nic nie wie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-17, 10:10   #1260
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część X

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Kochanie, widziałyście do mnie ta kolekcja zupełnie nie trafia, a już na pewno nie jako wiosenna.. te koronki takie jakieś zimowe, nawet podobne do struktury płatka śniegu kolory też odpowiednie na teraz
jedynie róż (rozświetlacz?) mógłby być
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Do mnie też nie przemawia, znacznie bardziej podoba mi się Guerlain Założyłam sobie już fundusz na ten cel w śwince skarbonce
Haha, to tylko ja jestem taka opóźniona Mi te kolory podobają się na monitorze, na mnie wyglądałyby paskudnie... ale te koronki są śliczne No ale przecież nie kupuje się kosmetyków po to, żeby tylko patrzeć na tłoczenia


Ach, wydrukowałam to, co napisałam do tej pory, niosę to dziś do promotora... Proszę o kciuki... żebym w ogóle tam doszła i nie zwiała spod drzwi
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.