Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 09:31   #2911
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
hahah, no i Kamila ma buty, z których się jeszcze niedawno śmiałyście
http://4.bp.blogspot.com/-bqzeMpSfVs...0/DSC03920.JPG
te buty kojarzą mi się z jedną ze scen z Władcy Pierścieni, gdzie Frodo został opleciony pajęczyną przez takiego wielgachnego pająka
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 09:38   #2912
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ganzlich true - MKCR bez blogerek istnieć nie będzie, więc nie wiem, czy ma sens zakładanie osobnego wątku po raz kolejny.

Wszystkim pragnącym wstępu do klubu mogę zdradzić, że nie ma tam niczego tak niesamowitego, by osoby spoza Klubowego Kółka Wzajemnej Adoracji musiały się koniecznie o tym dowiedzieć. Ilość jadu tam sprawia, że kwaśnieje mleko w lodówce, a poziom nie wystaje ponad ściółkę leśną (i to nad morzem), więc możecie się pocieszyć, że nie uczestniczycie w czymś tak uwłaczającym gatunkowi ludzkiemu
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 10:01   #2913
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
hahah, no i Kamila ma buty, z których się jeszcze niedawno śmiałyście
http://4.bp.blogspot.com/-bqzeMpSfVs...0/DSC03920.JPG
Jak makaron z zupki chińskiej ciekawe, czy te wystające kawałki buta obcierają...
ale całość wyszła całkiem nieźle

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2012-05-14 o 10:05
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 11:09   #2914
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
te buty kojarzą mi się z jedną ze scen z Władcy Pierścieni, gdzie Frodo został opleciony pajęczyną przez takiego wielgachnego pająka
tak mysle, ze ostatecznie moglabym takich "butow" uzywac jako klapek pod prysznic po silowni <mysli>.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:13   #2915
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mnie rozwalił wczorajszy ubiór jednego z gości na komunii syna (osoba towarzysząca matki chrzestnej). Pognieciona, wymięta koszula (sportowa, w kratkę), z podwiniętymi rękawami, rozpięta dość głęboko pod szyją. Do tego luźne poszarpane dżinsy, wspod których wystawała guma od majtek. Nogawki podwinięte dobrze nad kostki i do tego cięzkie, ubłocone buciory.
Zasadniczo jestem dość liberalna - jak ktoś se tak łazi i mu z tym dobrze to ok. No ale są pewne okoliczności, kiedy się trzeba ogarnąć i ubrać stosownie do okazji. Nikt mu nie kazał garnituru zakładac, no ale gacie to chyba niekoniecznie musiał nam demonstrować.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:18   #2916
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Mnie rozwalił wczorajszy ubiór jednego z gości na komunii syna (osoba towarzysząca matki chrzestnej). Pognieciona, wymięta koszula (sportowa, w kratkę), z podwiniętymi rękawami, rozpięta dość głęboko pod szyją. Do tego luźne poszarpane dżinsy, wspod których wystawała guma od majtek. Nogawki podwinięte dobrze nad kostki i do tego cięzkie, ubłocone buciory.
Zasadniczo jestem dość liberalna - jak ktoś se tak łazi i mu z tym dobrze to ok. No ale są pewne okoliczności, kiedy się trzeba ogarnąć i ubrać stosownie do okazji. Nikt mu nie kazał garnituru zakładac, no ale gacie to chyba niekoniecznie musiał nam demonstrować.
Moja koleżanka w czasach gimnazjalnych, żeby pokazać, jaka jest zbuntowana, poszła taką imprezę w długim swetrze, jeansach i glanach . Z resztą, jak brała ślub, to wśród ich gości też było parę osób ubranych tak, jakby jechali na woodstock. Uważam, że ubiór jednak trzeba dobierać do okazji, pogody etc.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:27   #2917
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Mnie rozwalił wczorajszy ubiór jednego z gości na komunii syna (osoba towarzysząca matki chrzestnej). Pognieciona, wymięta koszula (sportowa, w kratkę), z podwiniętymi rękawami, rozpięta dość głęboko pod szyją. Do tego luźne poszarpane dżinsy, wspod których wystawała guma od majtek. Nogawki podwinięte dobrze nad kostki i do tego cięzkie, ubłocone buciory.
Zasadniczo jestem dość liberalna - jak ktoś se tak łazi i mu z tym dobrze to ok. No ale są pewne okoliczności, kiedy się trzeba ogarnąć i ubrać stosownie do okazji. Nikt mu nie kazał garnituru zakładac, no ale gacie to chyba niekoniecznie musiał nam demonstrować.

Dla mnie to jest prosta sprawa: brak szacunku dla gospodarzy.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 12:27   #2918
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Jeszcze żeby to nastolatek w okresie buntu, to ja bym nic nie mówiła. Ale to jest już facet dobrze po 30-tce.
L_V, no ja to też tak odebrałam.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:30   #2919
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Jeszcze żeby to nastolatek w okresie buntu, to ja bym nic nie mówiła. Ale to jest już facet dobrze po 30-tce.
L_V, no ja to też tak odebrałam.
No to tym bardziej! Wolnośc ubioru wolnością, ale dorosły facet powinien wiedzieć, że czasem jednak nie wypada wyglądac jak fleja. Gdyby mój TZt w przypływie jakiegoś zaćmienia zechciał tka wystąpic u mego boku na oficjalnej imprezie rodzinnej, to by z miejsca został usadzony.
dziwię się tej matce chcrzestnej, w sumie jego flejowaty wygląd źle świadczy i o niej samej.

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2012-05-14 o 12:32
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:48   #2920
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dziwne, że przez całe życie nie spotkał nikogo, kto by mu powiedział, że na pewne okazje zakłada się inne ubrania niż na co dzień. Inna sprawa, że średnio inteligentny człowiek będąc na tego typu uroczystości zorientuje się, że nieco odbiega standardem stroju od reszty i następnym razem ubierze się lepiej - trudno mi sobie wyobrazić, że to było jego pierwsze takie wyjście.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:13   #2921
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
Mnie rozwalił wczorajszy ubiór jednego z gości na komunii syna (osoba towarzysząca matki chrzestnej). Pognieciona, wymięta koszula (sportowa, w kratkę), z podwiniętymi rękawami, rozpięta dość głęboko pod szyją. Do tego luźne poszarpane dżinsy, wspod których wystawała guma od majtek. Nogawki podwinięte dobrze nad kostki i do tego cięzkie, ubłocone buciory.
Zasadniczo jestem dość liberalna - jak ktoś se tak łazi i mu z tym dobrze to ok. No ale są pewne okoliczności, kiedy się trzeba ogarnąć i ubrać stosownie do okazji. Nikt mu nie kazał garnituru zakładac, no ale gacie to chyba niekoniecznie musiał nam demonstrować.
Aż dziwne, że w otoczeniu elegancko ubranych ludzi nie czuł się jakoś głupio w takim stroju albo że ktoś mu przed wyjściem nie zwrócił uwagi, że to trochę nie czas i miejsce. To samo kiedyś pisałam o "stylizacji pogrzebowej". Inna sprawa, że dress code robi się coraz bardziej liberalny i często to osoba w garniturze czy eleganckiej sukience może mieć poczucie że źle się ubrała.
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 13:19   #2922
suava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

O, no to ja ostatnio spotkałam takiego pozytywnego męskiego rozwalacza, ale tak bez okazji żadnej, na spacerze z psem, połączenie z jakim się jeszcze nie spotkałam. (Znaczy ja byłam z psem, a nie że facet z psem i to jest to dziwne połączenie xD Ale do meritum).

Facet generalnie taki metalowaty, łysy, czarne glany, czarne bojówki czy inne trochę luźniejsze spodnie, czarna koszulka z jakimś czymś czerwonym, ale nie wiem czym, bo nadruk zasłaniała bardzo ładna dopasowana czarna marynarka. No aż się odwróciłam, bo wszystko takie ładne, czerniutkie, schludniutko podane

A do negatywnych rozwalaczy jakaś faszjon nastolatka w 30stopniowym upale w piątek, w czarnej bluzce ledwo do tyłka i kozakach po same kolana. Zdecydowałaby się czy jest jej zimno czy ciepło
suava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:21   #2923
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Znajomy brał ślub kościelny w potarganych jeansach, glanach, białym t-shircie i swojej ulubionej czarnej kurtce skórzanej jego żona była natomiast ubrana w jasnoniebieską hipisowską sukienkę do kostek, a na głowie miała wianek ze stokrotek
Tylko, że to było już ta ustalone i oni obydwoje tak właśnie chcieli być ubrani, ale nie powiem - mina niektórych ciotek i babć - bezcenna
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 14:34   #2924
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mnie rozwalają panowie (zazwyczaj starsi), którzy noszą brodę, niczym św. Mikołaj . Boję się wiedzieć, co się w czymś takim znajduje.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:31   #2925
waits
Raczkowanie
 
Avatar waits
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 113
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Wracając z zajęć minął mnie pozytywny rozwalacz w postaci... dresa. Tak, właśnie tak. A miał on na sobie wielką bluzę ze znakiem DG. Pod znakiem było rozwinięcie, a jakże. I to wcale nie Dolce&Gabbana a Dolce&Gibony. Resztę drogi mi się buziula cieszyła. Chcę taką samą! I już nawet znalazłam w necie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=_-KoEofNim4
waits jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:36   #2926
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

bluzy znane już z 1,5 roku temu - produkcja pod okiem Gurala
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:37   #2927
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że miło się patrzy na taką "odebraną", uśmiechniętą Kamilę z fajną fryzurą (http://4.bp.blogspot.com/-DNk3L6tZJW...0/DSC04059.JPG), ale trochę przeraziły mnie jej nogi, a konkretnie uda chudsze od łydek...(http://4.bp.blogspot.com/-37OPwASDYK...0/DSC04025.JPG)
na każdym jej zdjęciu widać te uda chudsze od łydek, fakt są nieproporjonalne, aż zdziwiłam się, że to jeszcze nie było tu poruszane skoro nawet palce analizowałyśmy
ale zastanawia mnie jeszcze jak kogoś może przerażać jej wychudzone ciało, dla mnie ona jest szczupła, ale na pewno nie wychudzona

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
zasady przyjęć były pisane dwa razy, ileż można się powtarzać?
a ja nie dostałam zaproszenia mimo, że powinnam przejść proces kwalifikacyjny
Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość

Wszystkim pragnącym wstępu do klubu mogę zdradzić, że nie ma tam niczego tak niesamowitego, by osoby spoza Klubowego Kółka Wzajemnej Adoracji musiały się koniecznie o tym dowiedzieć. Ilość jadu tam sprawia, że kwaśnieje mleko w lodówce, a poziom nie wystaje ponad ściółkę leśną (i to nad morzem), więc możecie się pocieszyć, że nie uczestniczycie w czymś tak uwłaczającym gatunkowi ludzkiemu
teraz jeszcze bardziej chcę tam być
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:39   #2928
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
a ja nie dostałam zaproszenia mimo, że powinnam przejść proces kwalifikacyjny
tak, rzeczywiście jeden post w zamkniętym wątku kwalifikuje Cię do klubu
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:43   #2929
waits
Raczkowanie
 
Avatar waits
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 113
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
bluzy znane już z 1,5 roku temu - produkcja pod okiem Gurala

Więc będę passe, nie zamawiam. ;d.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=_-KoEofNim4
waits jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 15:53   #2930
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
tak, rzeczywiście jeden post w zamkniętym wątku kwalifikuje Cię do klubu
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Co do tego klubu to zaproszenia dostają dziewczyny udzielające się w zamkniętym wątku, czyli takie które napisały kilka-kilkanaście postów albo klikały all day all night
takie z tego wątku też


ale z obawy przed psycho-fanami osoby, której imienia nie można wymawiać, podczytujących nie zapraszam, wybaczcie
kurcze, wiesz, nie zamierzam pchać się gdzie mnie nie chcą, ale albo Cię nie zrozumiałam albo nie możesz się zdecydować

Edytowane przez cute poison
Czas edycji: 2012-05-14 o 15:54
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:54   #2931
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proponuję złożenie zbiorowego zamówienia na forumowe skarpetki jak w załączniku

P.S. To mój 500 post, czuję się wzruszona, bo właśnie zmieniam status z "raczkowanie" na "rozeznanie"

O rany rany !!!

Ja jestem za zamówieniem!!! I mówię bardzo poważnie Tylko bardzo proszę dać znać w Klubie co bym nie przegapiła

Majne gratulejszyn Coraz bardziej obeznana plotkara z Ciebie
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:55   #2932
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

nie wiem, pisz do dziewczyn które się tu udzielały od dawna i niech one decydują
Skoro z 73 postami uważasz się za aktywną w tym wątku to zgłaszaj się do innych osób, bo ja się tu udzielam od niedawna.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 15:57   #2933
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Kiedy to ja miałam 73 posty... ;-)
Dziś to ja rozwalałam w zimowym swetrze
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:06   #2934
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
tak, rzeczywiście jeden post w zamkniętym wątku kwalifikuje Cię do klubu
To ile konkretnie postów kwalifikuje do przyjęcia? Przydałby się jakiś regulamin, w którym określony byłby próg postowy Ja napisałam tam kilka, upominałam się, ale zaproszenia ani widu, ani słychu i nie wiem, gdzie popełniłam błąd

Co do rozwalaczy, to Kamila chyba do wpisu o zakupach wrzuciła wszystkie zdjęcia, jakie jej wtedy zrobiono.

A u KT rozwala mnie to, że ona ciągle wkasuje sweter w spódniczki. Np. tu: http://www.makelifeeasier.pl/moda/photo-story/

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-05-14 o 16:13
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:11   #2935
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Szarri miała rację... rzeczywiście do Klubu niezła kolejka się ustawia
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:17   #2936
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Szarri miała rację... rzeczywiście do Klubu niezła kolejka się ustawia
Mi już nie chodzi o dołączenie do klubu, bo wydaje mi się, że Szarri ma rację z tym Kółkiem Wzajemnej Adoracji. Tylko śmieszy mnie, że teraz jest takie pokrętne tłumaczenie, że nie przyjmą, bo ktoś za mało postów tam napisał, bo ktoś w ogóle ma za mało postów na wizażu itd., a one są takie elitarne
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:20   #2937
cute poison
Raczkowanie
 
Avatar cute poison
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 398
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Kiedy to ja miałam 73 posty... ;-)
Dziś to ja rozwalałam w zimowym swetrze
dziś na ulicach ogólnie niezwykłe widoki, ludzie w płaszczach, ludzie w szortach, nierzadko idący w parach dziwna pogoda, naprawdę

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Mi już nie chodzi o dołączenie do klubu, bo wydaje mi się, że Szarri ma rację z tym Kółkiem Wzajemnej Adoracji. Tylko śmieszy mnie, że teraz jest takie pokrętne tłumaczenie, że nie przyjmą, bo ktoś za mało postów tam napisał, bo ktoś w ogóle ma za mało postów na wizażu itd., a one są takie elitarne
dokładnie. ale ja już nie będę się na ten temat wypowiadać. komisji poborowej też nie zamierzam zwoływać. każdy widzi jak jest.
cute poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:20   #2938
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez cute poison Pokaż wiadomość
dziś na ulicach ogólnie niezwykłe widoki, ludzie w płaszczach, ludzie w szortach, nierzadko idący w parach dziwna pogoda, naprawdę
To fakt. Ale mnie jakoś wyjątkowo to nie rozwala. Rano mi było tak gorąco, że mogłam lecieć na uczelnię z krótkim rękawkiem, a wracałam już opatulona w trencz, bo jakoś mi się chłodniej zrobiło.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:21   #2939
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Mi już nie chodzi o dołączenie do klubu, bo wydaje mi się, że Szarri ma rację z tym Kółkiem Wzajemnej Adoracji. Tylko śmieszy mnie, że teraz jest takie pokrętne tłumaczenie, że nie przyjmą, bo ktoś za mało postów tam napisał, bo ktoś w ogóle ma za mało postów na wizażu itd., a one są takie elitarne
O ile się nie mylę to któraś z wizażanek napisała, że zaproszenia dostana osoby, które napisały chociaż jeden post w tamtym wątku.

A i wcale nie chcę zaproszenia do klubu jakby co, bo nawet tutaj rzadko się udzielam
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:25   #2940
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

A kto tu pisze, że dziewczyny w klubie są elitarne?
To chyba ty się czujesz wyjątkowo urażona tym, że Ciebie tam nie ma
Są tam dziewczyny aktywnie udzielające się w zamkniętym wątku, kilka postów to nie jest aktywnie

Regulaminu żadnego nie będzie, bo to nie jest jakaś nadzwyczajnie ważna organizacja. Kto pisał codziennie w zamkniętym wątku ten w klubie jest i tyle, nie wiem nad czym się tu rozwodzić

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
O ile się nie mylę to któraś z wizażanek napisała, że zaproszenia dostana osoby, które napisały chociaż jeden post w tamtym wątku.
kto tak napisał i gdzie?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.