Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;) cz.VI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-07, 11:48   #3991
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Nie musisz pisać od razu w kilku wątkach, w jednym na pewno otrzymasz odpowiedź
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:25   #3992
schicksal
Raczkowanie
 
Avatar schicksal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny!

Nie wiem, gdzie się o to spytać, a jest to dla mnie dosyc ważne.

Za miesiąc mam w planach wybrać się do Polski. Chcę lecieć Airberlin, mają niestety dosyć dziwny regulamin. Żeby dowiedzieć się, czy można podróżować z lekami, trzeba do nich napisać. Oni mi odpisali, że owszem, lek można wziąć, ale do bagażu rejestrowanego, do podręcznego nie, ale ze to zależy od pracowników w check in. Teraz zglupialam, bo taryfa JustFly to po prostu bagaż podręczny. Czy spotkalyscie się kiedyś z takim problemem?
schicksal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 20:33   #3993
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez schicksal Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Nie wiem, gdzie się o to spytać, a jest to dla mnie dosyc ważne.

Za miesiąc mam w planach wybrać się do Polski. Chcę lecieć Airberlin, mają niestety dosyć dziwny regulamin. Żeby dowiedzieć się, czy można podróżować z lekami, trzeba do nich napisać. Oni mi odpisali, że owszem, lek można wziąć, ale do bagażu rejestrowanego, do podręcznego nie, ale ze to zależy od pracowników w check in. Teraz zglupialam, bo taryfa JustFly to po prostu bagaż podręczny. Czy spotkalyscie się kiedyś z takim problemem?
Tu raczej chodzi o jakieś poważniejsze substancje, a nie zwykłe anty
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-08, 22:25   #3994
schicksal
Raczkowanie
 
Avatar schicksal
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 32
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Właśnie też tak myślałam, bo wszędzie można wnosić tabletki antykoncepcyjne, ale Airberlin sobie wymyślił co innego, ale oni też do końca nie są pewni, czy będą problemy, czy nie. I teraz bądź tu mądry... W Polsce nie mam nawet opakowania tabletek anty, nic. Ryzykować i wchodzić na pokład z tabletkami?
schicksal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 00:05   #3995
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez schicksal Pokaż wiadomość
Właśnie też tak myślałam, bo wszędzie można wnosić tabletki antykoncepcyjne, ale Airberlin sobie wymyślił co innego, ale oni też do końca nie są pewni, czy będą problemy, czy nie. I teraz bądź tu mądry... W Polsce nie mam nawet opakowania tabletek anty, nic. Ryzykować i wchodzić na pokład z tabletkami?
Według mnie żadne ryzyko Sama miałam w podręcznym blister, prześwietlali i puścili
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 11:31   #3996
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej Mam pytanie, bo widzę, że się znacie. Jestem panikarą i stąd moje obawy przed ciążą. Stosuje tabletki antykoncepcyjne (lesiplus 24+4 tabletki) biorę je co do minuty. dwa razy w pierwszym opakowaniu zdarzyło mi się wziąć później. raz to było 10 min drugi około 40 jednak krwawienie wystąpiło i ok, a teraz jestem na końcu drugim dzisiaj została mi ostatnia czynna tabletka jednak moje obawy stąd, że w drugim bistrze zaczęły mnie bolec piersi (od 14 tabletki coraz mniej aż prawie w ogóle do dziś) poza tym złapałam chyba jakąś infekcję i jeszcze od wczoraj mnie dziwnie boli podbrzusze hmm jakby ściska i nie mam pojęcia czy to przed krwawieniem śluz mam biały i gęsty. kocham się z chłopakiem jednak nigdy nie kończy we mnie jedyne co mogło we mnie być to prejakulat. mam się czym martwić?
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-09, 11:53   #3997
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
Hej Mam pytanie, bo widzę, że się znacie. Jestem panikarą i stąd moje obawy przed ciążą. Stosuje tabletki antykoncepcyjne (lesiplus 24+4 tabletki) biorę je co do minuty. dwa razy w pierwszym opakowaniu zdarzyło mi się wziąć później. raz to było 10 min drugi około 40 jednak krwawienie wystąpiło i ok, a teraz jestem na końcu drugim dzisiaj została mi ostatnia czynna tabletka jednak moje obawy stąd, że w drugim bistrze zaczęły mnie bolec piersi (od 14 tabletki coraz mniej aż prawie w ogóle do dziś) poza tym złapałam chyba jakąś infekcję i jeszcze od wczoraj mnie dziwnie boli podbrzusze hmm jakby ściska i nie mam pojęcia czy to przed krwawieniem śluz mam biały i gęsty. kocham się z chłopakiem jednak nigdy nie kończy we mnie jedyne co mogło we mnie być to prejakulat. mam się czym martwić?
Martwić czym przepraszam? Dopiero 2 blister, wszystko się może zdarzyć. Organizm dopiero się przyzwyczaja. Krwawienie nie musi przychodzić co do godziny, może się nawet nie pojawić. Zajmij się lepiej ową infekcją i tym ściskaniem. Jesteś pewna że to nie bóle ze stresu (nie wiadomo skąd) lub bóle przed krwawieniem?
Partner może kończyć w Tobie 10x dziennie (jak da radę ) i w ciąży nie będziesz.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-09, 11:56   #3998
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Może faktycznie to ból przed krwawieniem ;D w sumie jestem też trochę rozdrażniona dziękuję za odpowiedź :P
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 08:03   #3999
Ldn_H
Przyczajenie
 
Avatar Ldn_H
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny, to znowu ja.
Jak to jest z antybiotykami, czy one mogą sprawić, że krwawienie opóźni się lub nie pojawi? Mniej więcej przy połowie opakowania Yasmin musiałam zacząć brać antybiotyk (klarytromycyna), później stosowałam tabletki dopochwowe na infekcję (klotrimazol) i krem (także klotrimazol). Krwawienie powinno wystąpić wczoraj, niestety ciągle cisza. Od momentu kiedy zaczęłam brać antybiotyki nie kochałam się z partnerem.
Czy kwestie stresu, mimo brania tabletek, mogą wpływać na moment pojawienia się krwawienia? Czy raczej tabletki działają tak silnie, że stres przestaje grać jakąkolwiek rolę w cyklu?
Ldn_H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 09:50   #4000
xxizax_x
Raczkowanie
 
Avatar xxizax_x
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 52
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ja mam jeszcze jedno pytanie Jeśli wczoraj o 21 brałam drugą białą tabletkę (placebo) i miałam krwawienie od rana a po południu chłopak doszedł nie we mnie tylko na miejsca intymne czy tabletki chronią mnie w tych dniach przerwy?
xxizax_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 11:23   #4001
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxizax_x Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze jedno pytanie Jeśli wczoraj o 21 brałam drugą białą tabletkę (placebo) i miałam krwawienie od rana a po południu chłopak doszedł nie we mnie tylko na miejsca intymne czy tabletki chronią mnie w tych dniach przerwy?
Serio?
Na miejsca intymne to by Cię nawet kalendarzyk ochronił
Po co koncerny farmaceutyczne wypuszczałyby tabletki, jeśli miałyby nie działać przez kilka dni? Pls.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ldn_H Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, to znowu ja.
Jak to jest z antybiotykami, czy one mogą sprawić, że krwawienie opóźni się lub nie pojawi? Mniej więcej przy połowie opakowania Yasmin musiałam zacząć brać antybiotyk (klarytromycyna), później stosowałam tabletki dopochwowe na infekcję (klotrimazol) i krem (także klotrimazol). Krwawienie powinno wystąpić wczoraj, niestety ciągle cisza. Od momentu kiedy zaczęłam brać antybiotyki nie kochałam się z partnerem.
Czy kwestie stresu, mimo brania tabletek, mogą wpływać na moment pojawienia się krwawienia? Czy raczej tabletki działają tak silnie, że stres przestaje grać jakąkolwiek rolę w cyklu?
Mogą jak najbardziej
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 11:34   #4002
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Właśnie mam pytanie tabsy biore juz ponad pół roku ale zapomniałam zapytać ginekologa jak to jest możliwe ze jak się ich nie bierze to przez te kilka dni dalej działają przez to ze nie ma owu w czasie tych 3 tygodni czy o co chodzi?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 12:18   #4003
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Właśnie mam pytanie tabsy biore juz ponad pół roku ale zapomniałam zapytać ginekologa jak to jest możliwe ze jak się ich nie bierze to przez te kilka dni dalej działają przez to ze nie ma owu w czasie tych 3 tygodni czy o co chodzi?
Bo biorąc tyle tabletek, poziom hormonów jest w stanie utrzymać się w tym czasie na tak samo wysokim poziomie i nic się nie odblokuje. Dlatego trzeba brać kolejne opakowanie właśnie 8 dnia. To chyba logiczne
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:36   #4004
konfitura_
Rozeznanie
 
Avatar konfitura_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 957
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny. Biorę pierwsze opakowanie Lesinelle i wiem, że do 3-4 krwiawienie/plamienie jest normalnym objawem. Tylko zastanawiam się, dzisiaj wzięłam 15. tabletkę, zaczynam trzeci tydzień, każdego dnia od pierwszego dnia okresu plamię dość mocno. Czy też tak miałyście, że plamiłyście non stop? Zastanawia mnie czy w ogóle będę mieć jakąś przerwę i czy w tych 7 dniach przerwy od tabletek będę nadal plamić i czy mam to potraktować jako krwawienie z odstawienia czy nie.
konfitura_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 13:36   #4005
Misae
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 12
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Miałam podobny problem w czasie stosowania pierwszego pakowania Microgynon 21. Przez prawie całe pierwsze opakowanie było drobne krwawienie, albo raczej dokładnie to plamienie i przynajmniej u mnie była znaczna różnica między tym plamieniem, a krwawieniem po odstawieniu, które przypominało zwyczajny okres (jeśli chodzi o ilość).
Misae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 15:48   #4006
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez konfitura_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Biorę pierwsze opakowanie Lesinelle i wiem, że do 3-4 krwiawienie/plamienie jest normalnym objawem. Tylko zastanawiam się, dzisiaj wzięłam 15. tabletkę, zaczynam trzeci tydzień, każdego dnia od pierwszego dnia okresu plamię dość mocno. Czy też tak miałyście, że plamiłyście non stop? Zastanawia mnie czy w ogóle będę mieć jakąś przerwę i czy w tych 7 dniach przerwy od tabletek będę nadal plamić i czy mam to potraktować jako krwawienie z odstawienia czy nie.
Tak, zdarza się i tak I w przerwie też raczej nic się nie zmieni. A dlaczego miałabyś tego tak nie potraktować? Jedziesz według schematu, wszystko ok.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 21:52   #4007
xxanaxx96
Raczkowanie
 
Avatar xxanaxx96
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 77
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Ugh, no więc jestem tu znowu. Moja okropna biegunka utrzymuje się nadal, a ja przez to ciągle się boję że tabletki nie działają tak jak powinny... Nie chcę się denerwować, ale to jest silniejsze ode mnie. Ufałam tabletkom do czasu kiedy zaczęły pojawiać się te biegunki. Serio mam wrażenie że przez nie coś się zaburza, bo pojawiają się niemal codziennie...
To na pewno jest tak, że jak się ma biegunkę po ponad 4 godzinach od wzięcia tabletki to nic nie powinno się złego stać?
Schizuję tak bardzo :c

Edytowane przez xxanaxx96
Czas edycji: 2015-07-14 o 11:42
xxanaxx96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 21:57   #4008
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Właśnie sprawdziłam swoje wyniki badań, INR, APTT w normie, natomiast D-dimery 501 (zakres ref to <500). Oczywiście napisałam już e-mail do swojej lekarki,ale ciekawa jestem czy któraś z Was była w takiej sytuacji? Jakie postępowanie podjęto? Bo zastanawiam się czy będę musiała rezygnować z anty czy regulować to w jakiś inny sposób.
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:06   #4009
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
tabletki antykoncepcyjne

Nie wiem czy był taki wątek ale jeśli był to przepraszam.
otóż zażywam tabletki antykoncepcyjne i problem w tym że nie wystąpiło u mnie krwawienie w czasie 7 przerwy. Martwię się czy może być taka sytuacja że pomimo brania tabletek mogę być w ciąży bo czasami zapomniałam wziąć tabletkę danego dnia i brałam ją dopiero następnego dnia jak mi się przypomniało . Wiem że nikt mi nie odpowie na to pytanie ale po prostu mam potrzebę się wygadać.

Edytowane przez Strokrotkaaa
Czas edycji: 2015-07-14 o 10:20
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-14, 10:09   #4010
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: tabletki antykoncepzyjne

Oczywiscie, ze jest taka mozliwosc. To co robisz jest skrajnie nieodpowiedzialne, nie chodzi nawet o mozliwosc zajscia w ciaze, ale fundowanie sobie hustawki hormonalnej.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:15   #4011
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: tabletki antykoncepzyjne

tak wiem zdaję sobie z tego sprawę ale specjalnie tego nie robiłam tylko po prostu zapominałam o niej. taka sytuacja nie zdarzyła mi się wiele razy tylko może 2-3 razy.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:32   #4012
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 165
Dot.: tabletki antykoncepzyjne

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
tak wiem zdaję sobie z tego sprawę ale specjalnie tego nie robiłam tylko po prostu zapominałam o niej. taka sytuacja nie zdarzyła mi się wiele razy tylko może 2-3 razy.

pigułki trzeba brać ODPOWIEDZIALNIE.

Ustaw sobie przypomnienie na komórce codziennie o tej samej porze i stosuj się do tego.
__________________
''Bóg ustanowił granice ludzkiej mądrości, nie zakreślił jedynie granic jej głupocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 10:49   #4013
KociaAmbiwalencja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 560
Dot.: tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez Strokrotkaaa Pokaż wiadomość
Nie wiem czy był taki wątek ale jeśli był to przepraszam.
otóż zażywam tabletki antykoncepcyjne i problem w tym że nie wystąpiło u mnie krwawienie w czasie 7 przerwy. Martwię się czy może być taka sytuacja że pomimo brania tabletek mogę być w ciąży bo czasami zapomniałam wziąć tabletkę danego dnia i brałam ją dopiero następnego dnia jak mi się przypomniało . Wiem że nikt mi nie odpowie na to pytanie ale po prostu mam potrzebę się wygadać.
7 przerw to 7 miesięcy. Myślę, że ciążę byś już zauważyła
KociaAmbiwalencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:40   #4014
xxanaxx96
Raczkowanie
 
Avatar xxanaxx96
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 77
Dot.: tabletki antykoncepcyjne

A co z tymi biegunkami?
xxanaxx96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 11:50   #4015
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez xxanaxx96 Pokaż wiadomość
Ugh, no więc jestem tu znowu. Moja okropna biegunka utrzymuje się nadal, a ja przez to ciągle się boję że tabletki nie działają tak jak powinny... Nie chcę się denerwować, ale to jest silniejsze ode mnie. Ufałam tabletkom do czasu kiedy zaczęły pojawiać się te biegunki. Serio mam wrażenie że przez nie coś się zaburza, bo pojawiają się niemal codziennie...
To na pewno jest tak, że jak się ma biegunkę po ponad 4 godzinach od wzięcia tabletki to nic nie powinno się złego stać?
Schizuję tak bardzo :c
LOL. Na pewno. Czytałaś ulotkę, czy znalazła się kolejna mądrzejsza od lekarzy i producentów?
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:29   #4016
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

cześć, Dziewczyny. miesiąc temu zmieniłam Belarę (0,03 Ethinylestradiolum) na tabletki Naraya Plus (0,02). pani ginekolog nie powiedziała nic o przerwie albo jej braku, w związku z tym zupełnie nieświadoma zrobiłam tę przerwę (czterodniową, bo tak mi akurat pasowało) i zaczęłam nowe tabsy. nie zabezpieczaliśmy się z chłopakiem dodatkowo. czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży? zaraz chyba umrę ze stresu. mam mało rozgadaną lekarkę, ciągnęłam ją za język w innych sprawach, a o tym nawet nie pomyślałam.

z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 14:56   #4017
zlosnica12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 33
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Hej dziewczyny
Mam problem, tabletki biore regularnie. Moj facet jest na wyjezdzie, seks ostatnio byl 1 czerwca, 12 czerwca normalnie krwawienie wystąpiło w 1 dniu przerwy a teraz mam przerwe juz 5 dzien nie odczuwam zadnego bolu tylko mam jakies niewielkie brazowe plamienie. Myslicie ze nie mam sie co martwic i czekać a nóż w koncu dostane normalne krwawienie (zwykle mam obfite) a jak nie dostane to biec po test czy uznac te wydzieliny jako krwawienie i spokojnie brac dalej?
zlosnica12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 15:35   #4018
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Przeciez napisałas, ze wystapilo normalnie krwawienie. Nie spinaj sie, wszystko jest ok :-P
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-14, 16:48   #4019
Strokrotkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Strokrotkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 291
Dot.: tabletki antykoncepcyjne

Cytat:
Napisane przez KociaAmbiwalencja Pokaż wiadomość
7 przerw to 7 miesięcy. Myślę, że ciążę byś już zauważyła
Tam miało być w czasie 7 dniowej przerwy a nie 7 przerw. przez pomyłkę źle napisałam.
Strokrotkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 08:18   #4020
asiuniaskc
Rozeznanie
 
Avatar asiuniaskc
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 570
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży- wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez zlosnica12 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam problem, tabletki biore regularnie. Moj facet jest na wyjezdzie, seks ostatnio byl 1 czerwca, 12 czerwca normalnie krwawienie wystąpiło w 1 dniu przerwy a teraz mam przerwe juz 5 dzien nie odczuwam zadnego bolu tylko mam jakies niewielkie brazowe plamienie. Myslicie ze nie mam sie co martwic i czekać a nóż w koncu dostane normalne krwawienie (zwykle mam obfite) a jak nie dostane to biec po test czy uznac te wydzieliny jako krwawienie i spokojnie brac dalej?
Zrób test będziesz wiedziała Ale w ciąży nie jesteś moje okresy na tabletkach są bardzo skąpe Przy normalnych to prawie ich nie ma
asiuniaskc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-22 23:51:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.