Praca - gdzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-16, 10:30   #1
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543

Praca - gdzie?


Nie znalazłam takiego wątku, więc zaczynam

Gdzie pracujecie? Na jakim stanowisku? Jak się tam znalazłyście/ znaleźliśćie?
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 11:22   #2
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Praca - gdzie?

To może na zachete ja pierwsza sie wypowiem.
Jestem na etapie poszukiwania pracy, ciężko mi to idzie, bo wszędzie wymaganiua są bardzo wygórowane.
Wychodze z założenia, że albo trzeba byc w czyms bardzo dobrym, albo trzeba miec znajomości. Uważam że osobie przecietnej trudno gdzieś się załapać.
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 11:59   #3
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Praca - gdzie?

ja jestem tez na etapie poszukiwac pracy tyle ze mnie interesuje praca tymczasowa( 4-5 mscy).w lutym jade do cudnej krainy ozz i potrzebuje kasy na bilet i wize i nowe ciuszki juz zebralam troszke ale w dalszym ciagu mi brakuje( ok 3,5-4tys) dzis juz dzwonilam w 2 msca ale to takie niewiedome ale sie nie poddam bo bardzo zalezy mi na tym wyjezdzie motywacja to podstawa
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 15:04   #4
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Praca - gdzie?

Właśnie pracuję tymczasowo w TP. S.A. od ponad półtora roku Praca trafiła mi się na studiach jako świetna okazja do dorobienia sobie na kosmetyki i książki. Studia przerwałam - praca pozostała. Zostaję tylko do skończenia studiów w przyszłym roku chyba że firma zaproponuje mi etat i inne stanowisko a nie takie "dziewczynka do wszystkiego"
Smarcoola- w tepsie na Błękitnej Linii ciągle poszukują nowych pracowników, praca dość niewdzięczna , zarobki na początku około 800 zł (mówię o Olsztynie, nie wiem jak stoją stawki w Warszawie), gdybys była bardzo zdesperowana możesz spróbować Rotacja tam jest straszna więc praca pewna jak w banku.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:31   #5
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Praca - gdzie?

A ja jestem na etapie stażu. Pracuję w starostwie powiatowym na wydziale ochrony środowiska rolnictwa i leśnictwa. 31 sierpnia minie dokładnie pół roku mojego stażu, ale przedłużają mi o kolejne pół roku. Wcześniej byłam tam na miesięcznej praktyce, bo studiuję inżynierię środowiska, więc zawsze czegoś mogę sie nauczyć pod kątem studiów. No i nie raz przydały się tamtejsze znajomości i "pomoce naukowe" do pisania prac, zaliczeń itp.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 18:41   #6
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Praca - gdzie?

ja sezonowo parcuje jako kelnerka , ze wzgledu na toze sie ucze
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 19:07   #7
Złota Jagódka
Raczkowanie
 
Avatar Złota Jagódka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 164
Dot.: Praca - gdzie?

ja aktualnie nie pracuje, ale od października wyjeżdżam do anglii gdzie będę się opiekowała dzidziusiem może przeżyje...
Złota Jagódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 19:29   #8
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Praca - gdzie?

Cytat:
Napisane przez sonja1
Właśnie pracuję tymczasowo w TP. S.A. od ponad półtora roku Praca trafiła mi się na studiach jako świetna okazja do dorobienia sobie na kosmetyki i książki. Studia przerwałam - praca pozostała. Zostaję tylko do skończenia studiów w przyszłym roku chyba że firma zaproponuje mi etat i inne stanowisko a nie takie "dziewczynka do wszystkiego"
Smarcoola- w tepsie na Błękitnej Linii ciągle poszukują nowych pracowników, praca dość niewdzięczna , zarobki na początku około 800 zł (mówię o Olsztynie, nie wiem jak stoją stawki w Warszawie), gdybys była bardzo zdesperowana możesz spróbować Rotacja tam jest straszna więc praca pewna jak w banku.
A można wiedzieć na ile etatu jestes zatrudniona ? Jaka stawka za godzinę ?
Pytam, bo ja pracuję od niecałych 2 miesięcy na Biurze Numerów.Zarabiam około 400 zł, ale pracuję na 1/4 etatu.Aha, i na jakiej zasadzie macie rankingi? No i powiedz jak Ty to wytrzymujesz, bo ja chyba bym rady na BL nie dała
TP to jest rzeczywiście pomysł na pracę-ciagle kogos szukają.Obecnie przyjmują na CKT w Kraku jakby ktoś chętny byl
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 19:52   #9
smarcoola
Rozeznanie
 
Avatar smarcoola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 629
Dot.: Praca - gdzie?

Cytat:
Napisane przez sonja1
Smarcoola- w tepsie na Błękitnej Linii ciągle poszukują nowych pracowników, praca dość niewdzięczna , zarobki na początku około 800 zł (mówię o Olsztynie, nie wiem jak stoją stawki w Warszawie), gdybys była bardzo zdesperowana możesz spróbować Rotacja tam jest straszna więc praca pewna jak w banku.
hehe chyba sprobuje tylko nie wiem gdzie mam isc?
smarcoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 20:16   #10
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Praca - gdzie?

Sonja mogłabyś jeszcze coś napisać o tej wolnej posadzie??
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 20:18   #11
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Praca - gdzie?

Skontaktuj się z agencja pracy tymczasowej Active+, lub Work Service.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 20:41   #12
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Praca - gdzie?

Przepraszam dziewczyny ze teraz dopiero się odzywam ale wybyłam na moment. Ja niby pracuję na błękitnej ale teraz to już może z raz w tygodniu przez parę godzin zajmuję się tym czym powinnam czyli odbieraniem tych nieszczęsnych telefonów. Na początku było strasznie, chciałam to rzucić po tygodniu ale się zawzięłam. Zresztą wiele się zmieniło od czasu jak zaczynałam, pod pewnymi względami na lepsze ale i na gorsze. Co do zarobków to teraz dostaję 1000 na miesiąc, niby niewiele ale bez wykształcenia i znajomości języków nie śmiem na razie marzyć o lepszych zarobkach. Poza tym się nie przemęczam Stawka za godzinę na początku 6,50 brutto, z tym że bardzo łatwo o podwyżki. Kokosy to nie są ale dla studenta fajna praca. I nie taka Błękitna straszna jak ją malująWolę już odbierać te telefony przez osiem godzin niż przez pieć dzwonic do ludzi i namawiać ich na nowe abonamenty co robi moja znajoma. To jest dopiero horror

Rekrutacją zajmują się dwie agencje- Work Service i Active Plus co już Demeter napisała.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 20:57   #13
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Praca - gdzie?

Kurcze, z jednej strony by mi to pasowało, bo nie mam kasy i właśnie ide na studia, ale najgorsze jest to, ze jestem strasznie nieśmiała. Moze wyda Wam się to głupie, ale jak miałam praktykę w banku to nie chciałam odbierać telefonów. Poprostu bałam się, ze źle coś powiem, że czegoś nie bede wiedziała.
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:03   #14
olka222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 140
Dot.: Praca - gdzie?

Sprawdziłam na stronie tp i niestety narazie w Bydgoszczy nikogo nie potrzebuja Narazie wypełniłam formularz na praktyki studenckie. Od jakiegos czasu szukam pracy i nic.
__________________
Z charakteru to ja Ruda jestem
olka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:14   #15
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Praca - gdzie?

Gosikk, ja tez byłam okropnie nieśmiała, zresztą nadal jestem ale nie w kontaktach z klientami Co do niewiedzy- w Olsztynie kazdy "nowy" przez tydzien czy dwa tylko się przysłuchuje, nie prowadzi rozmów sam, potem przez jakis czas ktos przy nim siedzi więc jest się kogo zapytać.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:17   #16
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Wink Dot.: Praca - gdzie?

Ja też właśnie zaczynam staż, w tym roku skończyłam rewalidacje i będę pracować w ośrodku dla osób autystycznych. Mimo że pięniądze kiepskie to cieszę się bo to pierwsza moja praca i od razu w zawodzie . Jutro zaczynam.
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:21   #17
Demeter
Wtajemniczenie
 
Avatar Demeter
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 713
GG do Demeter
Dot.: Praca - gdzie?

Stawka za godzinę na początku 6,50 brutto, z tym że bardzo łatwo o podwyżki. Kokosy to nie są ale dla studenta fajna praca. I nie taka Błękitna straszna jak ją malująWolę już odbierać te telefony przez osiem godzin niż przez pieć dzwonic do ludzi i namawiać ich na nowe abonamenty co robi moja znajoma. To jest dopiero horror

O podwyżkę łatwo-mam nadzieję ze w Krakowie na BN też
I rzeczywiście praca bodajze w CKT straszna-cały czas trza nawijać to samo.
Demeter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:21   #18
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Praca - gdzie?

Sonja mogłabyś podac namiary, bo ja nazrazie nie mieszkam w Olsztynie i się zabardzo nie orientuje, ale już niedługo...
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:24   #19
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Praca - gdzie?

Mi zostal jeszcze rok do "zmeczenia" studiow. Przez pierwsze cztery lata zylam ze stypendium i korepetycji, a od 6 miesiecy mam wlasna firme, ktora probuje rozwijac. Nie jest latwo , oplaty sa ogromne (ksiegowa i ZUS to 1000 zl miesiecznie), a do tego podatek dochodowy, Vat i inne koszta zwiazane z wlasna dzialalnoscia gosp.
Mam nadzieje, ze jakos sie rozkreci ten moj "biznes" i w koncu bede czula, ze zarabiam, a nie tylko wydaje.
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 21:27   #20
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Praca - gdzie?

Całe biuro Work Service (to on mnie zatrudnia) jest na starówce koło restauracji Sphinks i banku PKO SA, zaraz za Wysoką Bramą, jutro mogę ci podać numer telefonu bo na razie takowym nie dysponuję
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 21:30   #21
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Praca - gdzie?

Dzięki wielkie
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 22:56   #22
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Praca - gdzie?

Sonja Mam pytanie do Ciebie Czy te 800 zł na początku dostaje się za pracę 8h ?

Można pracować mniej godzin ? I ile się wtedy zarabia ? Podpisuje się umowe-zlecenie czy jaką?
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 23:37   #23
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Praca - gdzie?

Ja byłam w marcu 2 tygodnie na szkoleniu na Błękitnej Linii w Katowicach. Wspominam to bardzo źle. Praca w ciągłym gwarze, brak stałego biurka, kontrole, itd. To miała być praca tymczasowa z Active Plus, ale zrezygnowałam zanim zaczęłam pracować.
Wcześniej pracowałam w biurze obsługi klienta w znanej firmie.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-16, 23:49   #24
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Praca - gdzie?

A ja teraz pracuje w domu i robie strony internetowe. Praca bardzo fajna, chocia jak juz zauważyłam ma pewne wady, tzn. cały czas jestem w pracy. Często jak wiem, że muszę cos zrobic to siedze po nocy i nie ma przebacz, bo w końcu jestem na miejscu. A z normalnej pracy to sie po prostu wychodzi i ma sie wolne Pracę znalazłam przez ogłoszenie na jednym z portali, bo poszukiwali asystentki, ale okazało sie, że to juz dawno nieaktualne, zapytałam więc czy może przydałabym sie przy robieniu stron i jesczze tego samego dnia poszłam na rozmowe. Teraz pracuje na umowę zlecenie, bo tak wiecej zarobię jako studentka. moim zdaniem idealna praca dla kobiety. Zero kłopotów czy będe mogła zajść w ciazę, kto obiad ugotuje jak oboje wrócimy z pracy, kto posprzata itp. Moge pracować i jednocześnie być panią domu Ważne tylko by sie nie zapędzić za bardzo i zamknąć w czterech ścianach...

Aaa... no i najwazniejsze... cały urlop wychowawczy jakby co będzie miał dla siebie TŻ.

P.S. Tylko nie wrzeszci, że mam zamiar zrobic siebie kure domowa co to sprzata, gotuje i pracuje jednocześnie. Po prostu co to za poroblem ugotować obiad czy wrzucic rzeczy do prania. Nie mam zamiaru harować na dwa etaty jednoczesnie. A i tak w weekendy TŻ będzie gotować. hehe
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 02:14   #25
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Praca - gdzie?

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A ja teraz pracuje w domu i robie strony internetowe. Praca bardzo fajna, chocia jak juz zauważyłam ma pewne wady, tzn. cały czas jestem w pracy. Często jak wiem, że muszę cos zrobic to siedze po nocy i nie ma przebacz, bo w końcu jestem na miejscu.
Ach, dzika przyjemnosc pracy w pizamie i rozbabranych wlosach Ja pracuje jako tlumacz (angielski i niemiecki, mam nadzieje, ze niedlugo slowenski tez), rowniez w domu, a raczej w zaleznosci, gdzie jestem W tej chwili przede wszystkim tlumacze napisy do filmow, a jak cos dodatkowo wpadnie, to biore w miare mozliwosci. Poza tym pracuje nad projektem monster.pl, czyli tlumaczenie monster.com, portalu karier. Robie to wraz z kilkoma innymi tlumaczami, co doprowadza mnie do bialej goraczki, bo niektorzy nie powinni w ogole brac sie za te robote...
Poza tym dwa razy w tygodniu pracuje na wieczorna zmiane w sekretariacie redakcji niemieckiego pisma plotkarskiego "Bunte", ale plotkarskiego na poziomie, nie jakies denne dziennikarstwo
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 03:01   #26
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Praca - gdzie?

Boze kochany nigdy wiecej TpSA, blekitnych linni i tym podobnych (TO TAKA MALA ANTYREKLAMA ZA MOJE KRZYWDY) HIHIHI. Po 3 miesiacach zachorowalam na "telepezke" choroba ktora wymyslilysmy z kolezankami. Tzn nazwe wymyslilysmy bo objawy byly calkiem realne i odczuwalne Kolezanki tez chorowaly, ale jedne przechodzily to lepiej inne gorzej
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 06:23   #27
iwona2377
Raczkowanie
 
Avatar iwona2377
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: KRAKÓW
Wiadomości: 58
Dot.: Praca - gdzie?

po studiach przez rok nie pracowałam tylko zajmowałam się moją dopiero narodzoną córeczką po roku złożyłam papiery na bezrobociu i trafiły mi się trzy prace do wyboru jestem pedagogiem specjalnym i najbardziej mi zależało żeby zrobić staż zostać nauczycielem kontraktowym! wybrałam wiec najgorzej płatną prace ale z możliwoscia zrobienia go! pracuję w szkole jako nauczyciel rewalidacji i teraz nie zamienilabym tej pracy na zadną inną!!!!! a poza tym państwowa praca i do tego w szkole ma swoje plusy trzynaste pensje, pieniążki na święta i na wakacje no i wakacje - dwa miesiące
iwona2377 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 06:40   #28
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Praca - gdzie?

Cytat:
Napisane przez svenja
Ach, dzika przyjemnosc pracy w pizamie i rozbabranych wlosach Ja pracuje jako tlumacz (angielski i niemiecki, mam nadzieje, ze niedlugo slowenski tez), rowniez w domu, a raczej w zaleznosci, gdzie jestem W tej chwili przede wszystkim tlumacze napisy do filmow, a jak cos dodatkowo wpadnie, to biore w miare mozliwosci. Poza tym pracuje nad projektem monster.pl, czyli tlumaczenie monster.com, portalu karier. Robie to wraz z kilkoma innymi tlumaczami, co doprowadza mnie do bialej goraczki, bo niektorzy nie powinni w ogole brac sie za te robote...
Poza tym dwa razy w tygodniu pracuje na wieczorna zmiane w sekretariacie redakcji niemieckiego pisma plotkarskiego "Bunte", ale plotkarskiego na poziomie, nie jakies denne dziennikarstwo
Svenja masz bardzo ciekawą pracę, naprawdę. Zarówno jedną i drugą. A jeśli chodzi o tłumaczenie filmów, to jak Ty to robisz? Dostajesz scenariuz czy ze słuchu?
A w takim wydawnictwie też bym chciałą pracować, bardzo.
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 07:02   #29
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Praca - gdzie?

Cytat:
Napisane przez sonja1
Właśnie pracuję tymczasowo w TP. S.A. od ponad półtora roku Praca trafiła mi się na studiach jako świetna okazja do dorobienia sobie na kosmetyki i książki. Studia przerwałam - praca pozostała. Zostaję tylko do skończenia studiów w przyszłym roku chyba że firma zaproponuje mi etat i inne stanowisko a nie takie "dziewczynka do wszystkiego"
Smarcoola- w tepsie na Błękitnej Linii ciągle poszukują nowych pracowników, praca dość niewdzięczna , zarobki na początku około 800 zł (mówię o Olsztynie, nie wiem jak stoją stawki w Warszawie), gdybys była bardzo zdesperowana możesz spróbować Rotacja tam jest straszna więc praca pewna jak w banku.

ja rowniez pracuje w TP SA tymczasowo bo od lipca, prawdopodobnie najdluzej do konca wrzesnia
szukalam dosc dlugo pracy i nie moglam znalesc az znalazla sie praca w tp...
do ludzi z okolic KATOWIC (poszukujacych pracy)- jest nabor na informacje miejska w TP, odbywaja sie szkolenia 14.dniowe!

praca w tp jest moja pierwsza praca, wychodze z zalozenia ze przed studiami jakas kasa mi sie przyda a w domu jej nie wysiedze
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 07:05   #30
an-si:)
Rozeznanie
 
Avatar an-si:)
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 633
Dot.: Praca - gdzie?

Cytat:
Napisane przez Demeter
A można wiedzieć na ile etatu jestes zatrudniona ? Jaka stawka za godzinę ?
Pytam, bo ja pracuję od niecałych 2 miesięcy na Biurze Numerów.Zarabiam około 400 zł, ale pracuję na 1/4 etatu.Aha, i na jakiej zasadzie macie rankingi? No i powiedz jak Ty to wytrzymujesz, bo ja chyba bym rady na BL nie dała
TP to jest rzeczywiście pomysł na pracę-ciagle kogos szukają.Obecnie przyjmują na CKT w Kraku jakby ktoś chętny byl
ja wlasnie jestem w ckt tylko ze w katowicach
rankingi, nasluchy to normalne na naszym dziale
praca w blekitnej linii jest niedzwdzieczna,,, tam odslyla sie ludzi ze wszystkimi glupimi pytanimi i oni potem zameczaja tych z blekitnej...
__________________
... nie każdy chłop z widłami to Posejdon !
an-si:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.