Wszystko o Avonie - cz. 23 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-20, 09:49   #2911
mmmww777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 349
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

witam
ja może coś doradzę.. tzn tylko z katalogu, ale może okaże się pomocne

w katalogu 16 na str.87 jest NOWOŚĆ zapach męski o nazwie "015"
napisano o nim tak :
"015 sekund, by zostać zauważonym
uwodzicielski, dynamiczny zapach dla mężczyzny żyjącego w rytmie miasta. zawsze w centrum uwagi, zawsze w odpowiednim miejscu i czasie."

kategoria cytrusowo - kwiatowo - drzewna
bergamotka, bazylia, wetiwer;

strona mi się wytarła, ale pamiętam że zapach był taki rześki, niby kwaskowy, ale w "głębi" był taki słodszy, ciepły..

jeśli chodzi o tusze do rzęs, mi przypadł do gustu extra lasting, a to dlatego że mam go na rzęsach 2dni - wiem że mi się dostanie, ale ja tylko maluję rzęsy i usta odżywką anew i rzeczywiście nie obsypuje się, ładnie kryje rzęsy i rozdziela też niczego sobie, bardzo lubiłam też super magnify ( z białą szczoteczką), nie podpasował mi właśnie super enchant ( zostawiłam sobie z niego tylko szczoteczkę którą rozczesuję rzęsy) i super extend (żółta szczoteczka), bo zakładając okulary czułam rzęsy na szkłach..
mmmww777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:55   #2912
Bunia_P
Rozeznanie
 
Avatar Bunia_P
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 537
GG do Bunia_P
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak ja pisałam o tej torebce Tatiana...jestem z niej bardzo zadowolona- jest pakowna i elegancka...wielu osobom z mojego otoczenia sie podoba...ale nie należy się sugerować jedną opinią, bo na wątku plotkowym Cheneelle pisała, że jej nie podpasowała...takze różne osoby, różne gusty
Ja ją zamówiłam, dzisiaj ma być paczka więc napiszę swoją opinię.
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

— Paulo Coelho

Bunia_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:57   #2913
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, tak ja pisałam o tej torebce Tatiana...jestem z niej bardzo zadowolona- jest pakowna i elegancka...wielu osobom z mojego otoczenia sie podoba...ale nie należy się sugerować jedną opinią, bo na wątku plotkowym Cheneelle pisała, że jej nie podpasowała...takze różne osoby, różne gusty
Wiem, dlatego chciałabym ją zobaczyć chociaż na zdjęciach.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:57   #2914
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez czarnyirys Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tych dziewczyn,które osiągneły poiom VIP,jak długo czekałyście na te różowe kuferki.Wogóle je dostałyście?Ja ten poziom osiągnęłam w 11 i na razie kuferka ani widu ani słychu
Ja dostalam po dwoch miesiącach. To zależy od liderki.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 09:59   #2915
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Wiem, dlatego chciałabym ją zobaczyć chociaż na zdjęciach.
Na katalogowym zdjęcia. Więcej niestety nie mam.
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:05   #2916
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez czarnyirys Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dzwoniłam w tej sprawie do Avonu, powiedzieli,że to nie jest możliwe.Nie wiem jak jest teraz.Najwyżej zapiszę męża w zupełnie innym okregu i "po ptokach"....tak naprawdę te nagrody są przekazywane okręgowym bo pytałam i one mają je wręczyć swoim konsultantkom,a na dodatek wypełnia się dla Avonu takie pisemne potwierdzenie odbioru.W zeszłym roku przegryzłam ale w sumie to niby z jakij okazji.zadzwonię do działu obsługi i zapytam jak się czuje mój kuferek i biada jak się dowiem np,że przecież go odebrałam
Doskonale Cię rozumiem. My musimy dbać o klientki, ale o nas już nikt nie myśli.Znam to doskanale. A przecież tak nieiwele trzeba, nie chodzi o niewiadomo co, czasem wystarczyłoby miłe słowo od przełożonego.

Od pewnego czasu już można zmieniać liderki z dowolnego miejsca w Polsce na dowolne, okręgi są uwolnione. Ale dobrych liderek jak na lekarstwo. Moja też mnie mamiła wieloma zachętami, a skończyło sie na tym,że od pół roku nie odbiera ode mnie telefonow i nie odpisuje na maile.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:08   #2917
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez melisska Pokaż wiadomość
(...)
Mi się Tomorrow nie kojarzy z wanilią ale jak najbardziej jest to zapach pasujący na zimę Jest taki ciepło- słodko - korzenny. No ale co nos to inaczej może odczuwać zapach
Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Tak, Tomorrow damskie jest waniliowe.
Natomiast Tomorrow for Him to taki ciepły, słodki, korzenny, wieczorowy zapach. Jakoś wanilii w nim nie wyczuwam.
Bardzo Wam dziękuję za odpowiedzi
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 10:24   #2918
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Ja dostalam po dwoch miesiącach. To zależy od liderki.
lub oms.
Cytat:
Napisane przez ankoro Pokaż wiadomość
Doskonale Cię rozumiem. My musimy dbać o klientki, ale o nas już nikt nie myśli.Znam to doskanale. A przecież tak nieiwele trzeba, nie chodzi o niewiadomo co, czasem wystarczyłoby miłe słowo od przełożonego.

Od pewnego czasu już można zmieniać liderki z dowolnego miejsca w Polsce na dowolne, okręgi są uwolnione. Ale dobrych liderek jak na lekarstwo. Moja też mnie mamiła wieloma zachętami, a skończyło sie na tym,że od pół roku nie odbiera ode mnie telefonow i nie odpisuje na maile.
zatem do mnie masz niedaleko
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:26   #2919
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Mam prośbę, moja teściowa kupiła farbę do włosów i gdzies zapodziała ulotkę i nie wie jak ma wykonać koloryzację. Chciało by się komuś to przepisać? Chodzi o kolor 5.4 średni miedziany brąz
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:33   #2920
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Na katalogowym zdjęcia. Więcej niestety nie mam.
Dziękuje Ci ślicznie
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:37   #2921
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Witam Dziewczyny Czy może znacie już opinię o nowej serii Anew Genics? Kupiłam próbki i niefortunnie wszystkie rozdałam
Mam jedno zamówienie na krem A koleżanka, która dostała 3 próbki serum i 1 próbkę kremu powiedziała, że nie może się zdecydować na zakup i potrzebuje kolejnych próbek
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 10:39   #2922
nightsong
Rozeznanie
 
Avatar nightsong
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 604
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez bleu0 Pokaż wiadomość
Mam prośbę, moja teściowa kupiła farbę do włosów i gdzies zapodziała ulotkę i nie wie jak ma wykonać koloryzację. Chciało by się komuś to przepisać? Chodzi o kolor 5.4 średni miedziany brąz
Postaram się zeskanować ulotkę po południu Mam inną farbę, ale myślę, że ulotki są takie same.
nightsong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:45   #2923
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;29512360]lub oms.

zatem do mnie masz niedaleko[/QUOTE]

Zgłoszę sie z początkiem roku, bo teraz chcę wykorzystać przywileje z tegorocznego klubu Róży.

Idę na wojnę z Avonem, bo kazali mi wadliwą torebkę odsyłać na swój koszt, a wg rzecznika konsumentów to oni powinni ponosić wszelkie koszty takiej zwrotnej przesyłki.Nie chodzi mi o te kilka złotych za przesyłkę, tylko o zasadę i przestrzeganie prawa.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:50   #2924
emsik123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 476
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez czarnyirys Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dzwoniłam w tej sprawie do Avonu, powiedzieli,że to nie jest możliwe.Nie wiem jak jest teraz.Najwyżej zapiszę męża w zupełnie innym okregu i "po ptokach"....tak naprawdę te nagrody są przekazywane okręgowym bo pytałam i one mają je wręczyć swoim konsultantkom,a na dodatek wypełnia się dla Avonu takie pisemne potwierdzenie odbioru.W zeszłym roku przegryzłam ale w sumie to niby z jakij okazji.zadzwonię do działu obsługi i zapytam jak się czuje mój kuferek i biada jak się dowiem np,że przecież go odebrałam
Mam to samo: nie odebrałam za poprzedni rok naszyjnika ( dzwoniłam dwa razy do OMS i ciągle nie miała czasu). Ciekawe jak będzie z kuferkiem. Tym razem też nie daruję. Nie zależy mi na dodatkowych prezentach, spotkaniach, ale prezenty z AC sama sobie wypracowałam. Jeżeli będą problemy to zmienię od nowego roku liderkę.
emsik123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:50   #2925
bleu0
Rozeznanie
 
Avatar bleu0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 778
GG do bleu0
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
Postaram się zeskanować ulotkę po południu Mam inną farbę, ale myślę, że ulotki są takie same.
Byłabym wdzięczna
__________________
Wymienię
bleu0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 10:57   #2926
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

mam pytanko, poniewaz wypadla juz z obiegu jesli chodzi o skladanie zamowien.
Jesli zamowie dzis na odbior w paczkomacie - to kiedy moge spodziewac sie tej paczki?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:01   #2927
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
mam pytanko, poniewaz wypadla juz z obiegu jesli chodzi o skladanie zamowien.
Jesli zamowie dzis na odbior w paczkomacie - to kiedy moge spodziewac sie tej paczki?

Myślę, że do piątku dostaniesz
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:03   #2928
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

dziękuję za odpowiedz. Potrzebuje miec paczke goa do soboty bo pozniej znajoma do Irlandii wyjezdza
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:04   #2929
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

dziewczynki,jak tam zamówienia z kat.14? uzbierałyście coś? ja już na...320 zł (nie licząc moich kosmetyków) no szok ale do 500 będzie ciężko...ale jeszcze mam 2 tyg.do składania zamówienia więc spróbuję[/QUOTE]

No widzisz Sarunieczko? A martwiłaś się, że zamówienia będą słabe
Ani się obejrzysz i torebka będzie Twoja
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-20, 11:17   #2930
paula2909
Raczkowanie
 
Avatar paula2909
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 376
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez emsik123 Pokaż wiadomość
Mam to samo: nie odebrałam za poprzedni rok naszyjnika ( dzwoniłam dwa razy do OMS i ciągle nie miała czasu). Ciekawe jak będzie z kuferkiem. Tym razem też nie daruję. Nie zależy mi na dodatkowych prezentach, spotkaniach, ale prezenty z AC sama sobie wypracowałam. Jeżeli będą problemy to zmienię od nowego roku liderkę.
Wg. mnie wypracowane nagrody powinni dokładać do paczek lub wysyłać kurierem. Bo później nie można się doprosić swoich prezentów- ja swoja torebkę taka złota z batyckiego była chyba trzy lata wstecz otrzymałam w tym roku razem z perełkami. Na szczęście kuferek moja liderka doniosła mi do domu
__________________

paula2909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:25   #2931
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Zastanawiam się nad zakupem pianki do twarzy, którą chwaliła Musso Mam w tej chwili żel przeciw błyszczeniu skóry, dopiero zaczęłam nową butelkę.
Uświadomcie mnie: należy stosować albo żel, albo piankę, prawda?
Bo jedno i drugie, to trochę za dużo...
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:27   #2932
ankoro
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
mam pytanko, poniewaz wypadla juz z obiegu jesli chodzi o skladanie zamowien.
Jesli zamowie dzis na odbior w paczkomacie - to kiedy moge spodziewac sie tej paczki?
W zeszłym tygodniu bardzo szybko dostarczali do paczkomatów. Jak zamawiałam do godziny 11, to paczke miałam w południe już na drugi dzień w paczkomacie.
__________________
Wszak to rzecz jest oczywista, że się nie wysyła LISTA. Więc jakiż rogaty wciąż kusi cię bies, że ślesz ESEMESA, a nie ESEMES?
ankoro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:27   #2933
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez jagoda352 Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem pianki do twarzy, którą chwaliła Musso Mam w tej chwili żel przeciw błyszczeniu skóry, dopiero zaczęłam nową butelkę.
Uświadomcie mnie: należy stosować albo żel, albo piankę, prawda?
Bo jedno i drugie, to trochę za dużo...
Dokładnie, albo jedno albo drugie.
Bo oba produkty na raz stosowane mogą przesuszyć skórę, mimo, że stosowałabyś na to różne kremy.
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:35   #2934
jagoda352
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 308
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
Dokładnie, albo jedno albo drugie.
Bo oba produkty na raz stosowane mogą przesuszyć skórę, mimo, że stosowałabyś na to różne kremy.

Dzięki za odp. Czasami chciałabym mieć przesuszoną skórę, bo to błyszczenie zaczyna mi działać na nerwy Ale oczywiście będę stosować żel, a potem piankę A bez toniku nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji twarzy

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

W dalszym ciągu proszę o opinię nt. kremy Anew Genics
Czy to krem tłusty?
jagoda352 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 11:53   #2935
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez czarnyirys Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu dzwoniłam w tej sprawie do Avonu, powiedzieli,że to nie jest możliwe.Nie wiem jak jest teraz.Najwyżej zapiszę męża w zupełnie innym okregu i "po ptokach"....tak naprawdę te nagrody są przekazywane okręgowym bo pytałam i one mają je wręczyć swoim konsultantkom,a na dodatek wypełnia się dla Avonu takie pisemne potwierdzenie odbioru.W zeszłym roku przegryzłam ale w sumie to niby z jakij okazji.zadzwonię do działu obsługi i zapytam jak się czuje mój kuferek i biada jak się dowiem np,że przecież go odebrałam
A ja do tej pory nie dostałam kompletu biżuterii za wejście do Klubu Róży ileś tam lat wstecz

A teraz dostałam maila od jakiejś kobiety z ofertami Avonu, zastanawiam się, czy to jest moja liderka. Spytać jej?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 12:08   #2936
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez czarnyirys Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tych dziewczyn,które osiągneły poiom VIP,jak długo czekałyście na te różowe kuferki.Wogóle je dostałyście?Ja ten poziom osiągnęłam w 11 i na razie kuferka ani widu ani słychu
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Ja w 9 i też ani widu ani słychu ale co poradzić, moja liderka tak ma jak wogóle dostane będzie super i po rękach powinnam całować
Czy macie już zapowiedziane jakieś spotkania AC w okręgach na zakończenie edycji ?
Ja już mam swój kuferek Poziom VIP osiągnęłam w kat 9 i miesiąc później miałam już kuferek, bo się sama o niego upomniałam
W sumie to tż się upomniał za mnie, bo moja OMS to jego koleżanka
Poszłam do biura, spytałam czy przysłali, podpisałam papierek i mam śliczny kuferek

A też jestem ciekawa czy będę zaproszona na spotkanie na zakończenie edycji. Ponieważ na konferencji czerwcowej dziewczyny coś mówiły, że na takim spotkaniu dopiero wręczają nagrody. I ponoć ono jest pod koniec roku Zobaczymy
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:06   #2937
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

dawno mnie nie było z uwagi na przeprowadzkę i brak internetu-mam do nadrobienia od str.62 wątku


nim nadrobię napiszę co mnie spotkało przy ostatniej dostawie z kat.12 -otóż miałam zamówione 2 programy liftingujące okolice oczu z Anew -jeden dla klientki, drugi dla mamy


paczkę rozpakowała mama i otworzyła swoje pudełko z owym kremem, które zawierało ulotkę i samą nakrętkę a kremu oczywiście nie było,choć krem oczywiście zafoliowany był


skontaktowałam się z klientką po tej sytuacji by zapytać czy jej krem jest kompletny, na szczęście był kompletny


nie wiem czy tylko mnie to spotkało czy to jakaś niekompletna partia była, krem świeży bo z 24.08.2011
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:50   #2938
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Dziewczyny jak długo trwa rozliczanie zwrotu? Bo w czwartek wysłałam listem poleconym zwrot i zastanawiam się, kiedy mogą mi już pomniejszyć saldo.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:57   #2939
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak długo trwa rozliczanie zwrotu? Bo w czwartek wysłałam listem poleconym zwrot i zastanawiam się, kiedy mogą mi już pomniejszyć saldo.
do czwartku potrwa minimum.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-20, 13:59   #2940
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 23

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
mam pytanko, poniewaz wypadla juz z obiegu jesli chodzi o skladanie zamowien.
Jesli zamowie dzis na odbior w paczkomacie - to kiedy moge spodziewac sie tej paczki?
jeśli zamówisz np. we wtorek do godz. 11, to powinna już być w środę w paczkomacie, a jak później, no to w czwartek ;-) czasem zdarzy im się "obsuwa", ale to bardzo rzadko i max 1 dzień.
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.