Zakupy na Cherry Culture - NYX Cosmetics i inne - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-08, 21:32   #571
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ale cienie sinful colors to nie NYX

Już myślałam, że przegapiłam jakiś fajne zestawienie z moich NYX-owych trójek, a okazało się, że jednak nie Swego czasu przeglądałam wszystkie swatche, porównywałam, kombinowałam i w końcu wybrałam kilka, ale tego zestawu nie kojarzyłam i gdy otworzyłam Twoj załącznik myślałam, że szlag mnie trafi, że przegapiłam taki ladny zestawik
Masz może porównanie z NYX-owymi TRIO jeżeli chodzi o jakość?
śliczna paletka i chyba przy następnym zamówieniu skuszę się też na coś z Sinful Colors, skoro takie fajne
Co do beauty queen- kurczę, myślałam, że będzie bardziej fioletowo- jagodowy właśnie, a u mnie wygląda na Twojej fotce jak oberżyna
Jak to z nim jest
Ups to pomieszalam.Zaraz poprawie opisy.

Zdjecie nie oddaje faktycznego koloru Beauty Queen i probowalam zrobic w roznych ustawieniach i nic z tego On jest taki typowo jagodowy-jakbys rozgryzla jagode to odcien jest identycznie nasycony.
Na zdjeciu faktycznie jest zblizony do oberzyny,choc na moim monitorze to wychodzi niczym sliwka w strone brazu
Nie mam Nyx-owych trojek,wzielam te bo to akurat moje kolory i nie zawiodlam sie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 09:31   #572
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Hexx swietne zdjecia Ciesze sie, ze jestes zadowolona, nawet z tego roztrzaskanego Pacific'a. Ja siedze jak na szpilkach czekajac na druga paczke, mam nowego listonosza i wczoraj dotarl z 4 godzinnym poslizgiem
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 11:38   #573
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Moje nabytki

Cienie pojedyncze zrobilam z lampa i bez,zauwazylam ze kolory udalo mi sie uchwycic na zdjeciu bez lampy choc nie widac tych iskierek w Beauty Queen.
3-ki oddane sa bardzo wiernie blyszczyk identycznie choc z herbaciana roza to nie ma nic wspolnego.
piekne te cienie!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
fajne to cudo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:23   #574
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Ups to pomieszalam.Zaraz poprawie opisy.

Zdjecie nie oddaje faktycznego koloru Beauty Queen i probowalam zrobic w roznych ustawieniach i nic z tego On jest taki typowo jagodowy-jakbys rozgryzla jagode to odcien jest identycznie nasycony.
Na zdjeciu faktycznie jest zblizony do oberzyny,choc na moim monitorze to wychodzi niczym sliwka w strone brazu
Nie mam Nyx-owych trojek,wzielam te bo to akurat moje kolory i nie zawiodlam sie
E tam, nie pomieszałaś ja też nie wpadłabym na to, że to nie NYX- owa trojka, gdybyś nie zamówiła takiej ślicznej paletki, że mi zazdrość się włączyła i myślenie, jakim cudem ją przegapiłam oglądając mnóstwo swatchy trójek na youtubie
Dzięki za opis Beauty Queen. Trochę mnie uspokoiłaś, bo strasznie się napaliłam na ten kolor, bo mam już dosyć szaroburych fioletów wyglądających siniakowato i dających efekt podbitego oka (u mnie się nie sprawdzają zupełnie ) i myślałam, że właśnie znalazłam to, czego szukałam, a potem zobaczyłam Twoją fotkę i lekko mi mina zrzedła. Ale skoro piszesz, że to jagoda, to super
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na szczęście za 25$ mnie na razie nie kusi, chyba, że dolar spadnie do kursu sprzed kilku miesięcy, ale nic na to nie wskazuje, więc chyba będę żyć bez tego cuda
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:42   #575
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Jeszcze taka mala probka,ale zdjecie robione na szybko i za bardzo sie nie przylozylam

I zdjecie strzaskanego Pacific'a....

Sama mam problem z fioletami czy odcieniami sliwkowymi bo niektore fatalnie wygladaja i daja dokladnie takie efekt o jakim piszesz-podbitego oka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nyx Pacific.jpg (28,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BQ NYX 1.jpg (11,7 KB, 85 załadowań)
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-09 o 22:46
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 22:49   #576
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: kosmetyki nyx

ej no, to wódeczka w ruch, maziasz maziasz uklepujesz i masz cień)

gdzieś ktoś dawał instrukcję do tego, na pewno xsparkage na blogu ale na wizazu tez gdzies widzialam;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 23:00   #577
princess_of_agony
Zadomowienie
 
Avatar princess_of_agony
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 187
Dot.: kosmetyki nyx

Co tu tylko zajrzę to Dziewczyny pokazują Swoje kolekcje i kuszą, a ja prawie niczym nie mogę się pochwalić z NYXa ! Mam troszkę pigmencików, ale strasznie mnie kuszą te TRÓJECZKI !!!
__________________
Lila 31.08.2012

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn9vvjc072jfjm.png
princess_of_agony jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 23:00   #578
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jeszcze taka mala probka,ale zdjecie robione na szybko i za bardzo sie nie przylozylam
I zdjecie strzaskanego Pacific'a....
Sama mam problem z fioletami czy odcieniami sliwkowymi bo niektore fatalnie wygladaja i daja dokladnie takie efekt o jakim piszesz-podbitego oka
własnie, trochę czystego alkoholu i robimy uklepańca prasowanego Nic straconego. Na youtubie pod hasłem "pressing pigments" mnóstwo instrukcji wykonania czegoś takiego. Ja przyznaję się bez bicia, że kiedyś probowałam wykonać coś takiego, ale leży toto w szafce, bo kolor wybrałam taki, zeby mi nie było szkoda, jak nie wyjdzie, ale wyszło, tylko kolor beznajdziejny i nie używam
Dzięki za fotkę Totalny offtop, ale nie wiem dlaczego, ale byłam pewna, że masz ciemne włosy i ten blond mnie zaskoczył Co do cienia- nie wygląda mi na podbite oko, ale mój monitor to dziwny wynalazek (przykład- pisałaś, że u Ciebie śliwka wpadajaca w brąz- a mój krzyczał "oberżyna")

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2008-12-09 o 23:02
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 23:24   #579
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: kosmetyki nyx

ja nie mialam czystego alkoholu to napryskalam jakas beznadziejna woda toaletowa brata;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:21   #580
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Jestem bardzo zadowolona z mojej zalotki NYX. Nigdy nie malowałam rzęs i teraz też nie bardzo lubię to robić. Użyłam dziś jak zwykle odżywkę Oriflame, poczekałam aż rzęsy wyschną i podkręciłam je. Efekt jest świetny.

Jeszcze nie próbowalam nałożyć na podkręcone rzęsy tuszu. Chociaż pewnie jak dla mnie efekt byłby zbyt dramatyczny.

PS Tej odżywki używam też do układania brwi.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 15:25   #581
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: kosmetyki nyx

vril dostałaś może PW..?
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-10, 17:28   #582
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Dostalam Czekam na druga paczke.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 17:51   #583
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dostalam Czekam na druga paczke.
a to Ty oddzielnie zamowilas podklady? o tym nie pomyślałam
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-10, 17:55   #584
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Si Najpierw zdecydowalam sie na Pale, a potem na Natural.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 11:49   #585
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Jestem wsciekla
Dostalam dzis druga paczke z CC ale niestety radosc trwala krotko, tylko do czasu otwarcia paczki Co sie okazalo...
Zamowilam podklad NYX w kolorze Natural, a oni wsadzili mi do paczki zupelnie inny kolor Malo tego, nie chodzi tu o zadna pomylke, oni to zrobili specjalnie!!! Na fakturze mam nabazgrane dlugopisem, ze zamawiany przeze mnie kolor Natural jest "out of stock" i w zwiazku z tym przesylaja mi podklad w kolorze NUDE!!! Rece mi opadly, jak tak mozna? Jezeli nie mieli "mojego" koloru w magazynie (chociaz na stronie widnial jako dostepny i caly czas jest), to po szlabana ciezkiego wpychaja mi kosmetyk zastepczy w innym kolorze? Taka jest polityka tej firmy, zeby upychac klientom cos czego nie zamawiali zamiast doslac pozniej brakujacy towar lub zwrocic za niego pieniadze? Jestem zszokowana, ze cos takiego w ogole moze miec miejsce. Malo tego, na ich stronie zaznaczaja, ze nie przyjmuja zwrotow o klientow zagranicznych i przykre to ale dostrzegam w tym celowe dzialanie - wpychanie klientowi zagranicznemu niezamawianego produktu, bo pewnie i tak nie bedzie dochodzil swojego.

Z pierwsza paczka tez mialam problem, dostalam polamany w drobny mak cien, ktory byl zapakowany wraz z innymi, ktore nie poniosly zadnego uszczerbku, wobec czego nasuwa sie wniosek, ze ten jeden cien juz w takim katastroficznym stanie zostal zapakowany, a teraz z druga paczka tez mam problem, tyle, ze juz wolajacy o pomste do nieba. Uznali reklamacje zniszczonego cienia, prosza o jego odeslanie i zapewniaja, ze wysla ponownie nowy cien i zwroca koszty przesylki na konto, tylko, ze kto bedzie ryzykowal wysylke i ponoszenie dodatkowych kosztow bez gwarancji wyjscia na swoje. I tu sie kolo zamyka, maja racje - klient zagraniczny rzadko kiedy walczy o swoje.

Mialam zamawiac jeszcze kilka razy z CC ale teraz watpie bym sie zdecydowala na ponowne zakupy w tym sklepie, za duze ryzyko, ze dostane cos zniszczonego lub niezgodnego z zamowieniem. Do tego wiekszosc kosmetykow NYX niestety nie przypadla mi do gustu, wiec calkiem po prostu nie oplacily mi sie te zakupy zupelnie. Szkoda.

Postaram sie potem wrzucic pare zdjec.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-11 o 11:52
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:14   #586
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

vril - kurczę, szkoda, ze nie jesteś zadowolona z zakupów. Rzeczywiście nie rozumiem, jak można wpakować coś zupełnie innego niż się zamawiało... Pierwszy raz spotykam się z czymś takim i to w dodatku przy firmie, która cieszy się dość dobrą opinią. Miejmy nadzieję, że to jakaś jednorazowa wpadka...
W takim razie ja też pełna obaw czekam na swoje zakupy i chyba się na razie jednak wstrzymam z następnymi, dopóki nie dostanę swojej paczuszki i nie sprawdzę, co tam siedzi i w jakim stanie. Zamawiałam co prawda sypkie pigmenty, więc pokruszyć się raczej nie pokruszą już bardziej , ale jestem pełna obaw o moje paletki...Wolałabym je jednak jako zwykłe cienie niż w wersji sypkiej
Oczywiście czekam na fotki.
A co jeszcze zamawiałaś? Może coś, co Tobie nie przypadło do gustu, innej z nas się akurat spodoba... Mnie właściwie oprócz podkładów i mazideł do ust interesuje wszystko
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:43   #587
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jestem wsciekla
Dostalam dzis druga paczke z CC ale niestety radosc trwala krotko, tylko do czasu otwarcia paczki Co sie okazalo...
Zamowilam podklad NYX w kolorze Natural, a oni wsadzili mi do paczki zupelnie inny kolor Malo tego, nie chodzi tu o zadna pomylke, oni to zrobili specjalnie!!! Na fakturze mam nabazgrane dlugopisem, ze zamawiany przeze mnie kolor Natural jest "out of stock" i w zwiazku z tym przesylaja mi podklad w kolorze NUDE!!! Rece mi opadly, jak tak mozna? Jezeli nie mieli "mojego" koloru w magazynie (chociaz na stronie widnial jako dostepny i caly czas jest), to po szlabana ciezkiego wpychaja mi kosmetyk zastepczy w innym kolorze? Taka jest polityka tej firmy, zeby upychac klientom cos czego nie zamawiali zamiast doslac pozniej brakujacy towar lub zwrocic za niego pieniadze? Jestem zszokowana, ze cos takiego w ogole moze miec miejsce. Malo tego, na ich stronie zaznaczaja, ze nie przyjmuja zwrotow o klientow zagranicznych i przykre to ale dostrzegam w tym celowe dzialanie - wpychanie klientowi zagranicznemu niezamawianego produktu, bo pewnie i tak nie bedzie dochodzil swojego.

Z pierwsza paczka tez mialam problem, dostalam polamany w drobny mak cien, ktory byl zapakowany wraz z innymi, ktore nie poniosly zadnego uszczerbku, wobec czego nasuwa sie wniosek, ze ten jeden cien juz w takim katastroficznym stanie zostal zapakowany, a teraz z druga paczka tez mam problem, tyle, ze juz wolajacy o pomste do nieba. Uznali reklamacje zniszczonego cienia, prosza o jego odeslanie i zapewniaja, ze wysla ponownie nowy cien i zwroca koszty przesylki na konto, tylko, ze kto bedzie ryzykowal wysylke i ponoszenie dodatkowych kosztow bez gwarancji wyjscia na swoje. I tu sie kolo zamyka, maja racje - klient zagraniczny rzadko kiedy walczy o swoje.

Mialam zamawiac jeszcze kilka razy z CC ale teraz watpie bym sie zdecydowala na ponowne zakupy w tym sklepie, za duze ryzyko, ze dostane cos zniszczonego lub niezgodnego z zamowieniem. Do tego wiekszosc kosmetykow NYX niestety nie przypadla mi do gustu, wiec calkiem po prostu nie oplacily mi sie te zakupy zupelnie. Szkoda.

Postaram sie potem wrzucic pare zdjec.
Zdecydowanie powinnaś napisać reklamację, według mnie powinni oddać Ci pieniądze i nie wymagać odsyłania towaru lub wysłać nowy na własny koszt. Nie zostawiaj tego tak. Też pierwszy raz o czymś takim słyszę .
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 13:44   #588
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Wrzucam zdjecie obu podkladow NYX dla porownania. jak dla mnie roznica jest zbyt znaczna, bym mogla sie skusic na test Nude, wiec nawet nie zdjelam z niego folii, puszcze w te pedy na all, trudno. Aha, ten podklad jest w nowej wersji opakowania - plastikowe i troche wieksze, jednakze z tego co widze konsystencja jest taka sama - gesta, kremowa, trudno cos tam wstrzasnac i wymieszac.
Jakby ktos sie decydowal na zakup podkladu NYX na CC, to radze go rozbroic i solidnie wymieszac szpatulka w srodku

Cathy, wlasnie prawie wszystkiego zamierzam sie pozbyc niestety, na szczescie po pierwszych probach nie rozpakowalam pozostalych kosmetykow, wiec sa nietkniete i bede mogla je sprzedac. Zamierzam puscic dalej 3 szminki (jedna, ta nieszczesna Strawberry Milk juz uzylam, wiec klapa), prawdopodobnie wszystkie 6 pigmentow, z czego raz testowane sa dwa z nich i kredke Jumbo Strawberry Milk (maznelam sie delikatnie na rece, kolor jest bardzo intensywny i kryjacy, troche mnie przerazil, bardziej przypomina szminke w kredce) oraz ten Nude'sowy podklad.

Zostawiam sobie podklad Pale, konturowke Khaki i trio Lake Moss (w palecie widac roznice w kolorach ale na skorze sa to jakby trzy odcienie czerni, sypia sie i sa bardzo smoliste, wiec duza precyzja i spokoj w nakladaniu beda wskazane).

Trzymam kciuki za wasze paczki

Si, maila do nich wystosuje odpowiedniego, z nerwowo az mi sie angielski wyostrzyl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklady nyx pale i nude.jpg (39,3 KB, 110 załadowań)

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-11 o 13:47
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 15:32   #589
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Vril przykra sprawa,naprawde-nie sadzilam,ze tak problematyczne moga okazac sie te zakupy
Jakie bralas kolory pigmentow?bo moze moglabym przygarnac

Cathy moze koajrzysz mnie z jakims wczesniejszym avatarem,bo czasami wrzucalam swoje zdjecia i byl okres,ze farbowalam wlosy na czekoladowy braz ale to dawno bylo....
Ze zdjeciami czasami bywa problem bo wszystko zalezy od monitora...w kazdym razie postaram sie w najblziszym czasie zrobic lepsze zdjecia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 15:54   #590
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Hexx Pewnie juz masz te moje, bo lubimy pdobne kolory
Pigmenty mam: Pearl, Sky Pink, Lilac, Purple, Lime i Silver. Jeszcze nad nimi dumam, moze Pearl bylby dobry jako rozswietlacz na poliki

Wlasnie wyslalam do nich maila. Swoja droga spotkal sie ktos z czyms podobnym w jakimkolwiek sklepie internetowym? Zeby firma samowolnie, bez kontaktowania sie z klientem zmienila jego zamowienie?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 17:15   #591
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: kosmetyki nyx

Jacyś niepoważni z tym podkładem Zdarzyło mi się że w sklepach czegoś zabrakło, ale wtedy proponowali mi inne towary lub zwrot gotówki, tym bardziej dziwie się że wcisnęli Ci inny kolor podkładu, dobrze że mamy allegro (Co nie zmienia faktu że podkładu dalej nie masz...) Ja już czekam 3 tygodnie na swoja paczkę, dzisiaj znalazłam jakieś awizo, ale i tak wątpię że to paczka z CC.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:12   #592
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Hexx Pewnie juz masz te moje, bo lubimy pdobne kolory
Pigmenty mam: Pearl, Sky Pink, Lilac, Purple, Lime i Silver. Jeszcze nad nimi dumam, moze Pearl bylby dobry jako rozswietlacz na poliki

Wlasnie wyslalam do nich maila. Swoja droga spotkal sie ktos z czyms podobnym w jakimkolwiek sklepie internetowym? Zeby firma samowolnie, bez kontaktowania sie z klientem zmienila jego zamowienie?

To jest naprawde dziwna sprawa zeby sklep netowy sam decydowal jak ma wygladac zamowienie w obliczu potencjalnego braku,przeciez mozna napisac maila ewentualnie wyrzucic dany produkt z zamowienia i poinformowac o tym.
W glowie mi sie nie miesci sytuacja,ktora Cie spotkala.....

Z tych kolorow to chyba nie mam Sky Pink i Lilac ale one sa typowo zimnymi odcieniami nie?
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-12-11 o 19:58
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 19:54   #593
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Cathy, wlasnie prawie wszystkiego zamierzam sie pozbyc niestety, na szczescie po pierwszych probach nie rozpakowalam pozostalych kosmetykow, wiec sa nietkniete i bede mogla je sprzedac. Zamierzam puscic dalej 3 szminki (jedna, ta nieszczesna Strawberry Milk juz uzylam, wiec klapa), prawdopodobnie wszystkie 6 pigmentow, z czego raz testowane sa dwa z nich i kredke Jumbo Strawberry Milk (maznelam sie delikatnie na rece, kolor jest bardzo intensywny i kryjacy, troche mnie przerazil, bardziej przypomina szminke w kredce) oraz ten Nude'sowy podklad.
Zostawiam sobie podklad Pale, konturowke Khaki i trio Lake Moss (w palecie widac roznice w kolorach ale na skorze sa to jakby trzy odcienie czerni, sypia sie i sa bardzo smoliste, wiec duza precyzja i spokoj w nakladaniu beda wskazane).
eh, szkoda, że nic dla mnie szminek nie używam generalnie, kredka strawberry milk zdecydowanie nie odpowiada mi kolorem, podkład za jasny pewnie (używam średniego, opalonego beżu). Pigmenty mam już wszystkie ( o ile doleci do mnie ostatnia czwórka), z tych, które mi odpowiadają (odrzuciłam niebieskości, bo one zdecydowanie nie dla mnie)
Na trio lake moss wciąż czekam i zanim zdecydowałam się na ich zakup, to dokładnie obejrzałam swatche, gdzie widać było, że w paletce się różnią, ale na powiece już nie bardzo... Ja potrzebowałam ciemnych odcieni do zewnętrznego kącika i mam nadzieję, że w tej roli będą się sprawdzać
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Cathy moze koajrzysz mnie z jakims wczesniejszym avatarem,bo czasami wrzucalam swoje zdjecia i byl okres,ze farbowalam wlosy na czekoladowy braz ale to dawno bylo....
Ze zdjeciami czasami bywa problem bo wszystko zalezy od monitora...w kazdym razie postaram sie w najblziszym czasie zrobic lepsze zdjecia
Pewnie masz rację- zarejestrowana jestem na wizazu od 2002 roku, ale dopiero od kilku tygodni zaczęłam nie tylko podglądać, ale i pisać Pewnie widziałam jakieś Twoje zdjęcia w tamtym kolorku włosów i tak mi się jakoś skojarzyło.
Co do zdjęć- byłby super, ale jeszcze lepiej by było, gdybyś zmalowała coś przy użyciu swoich nowych nabytków, o ile czas Ci na to pozwoli
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:07   #594
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, maila do nich wystosuje odpowiedniego, z nerwowo az mi sie angielski wyostrzyl


Vril jestem totalnie zaskoczona sytuacją jaka Cię spotkała. Z tym rozsypanym cieniem to faktycznie dziwne, żeby skruszył się jeden mimo że zapakowany był z innymi.
Czyżby CC wysyłała za granicę buble i resztki ze swoich magazynów?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:28   #595
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Czyżby CC wysyłała za granicę buble i resztki ze swoich magazynów?
oj, żebyś nie wykrakała
ja mam nadzieję, że to jakaś niefortunna, ale jednorazowa pomyłka i niedopatrzenie w przedświątecznym zamieszaniu...Szkoda tylko, że padło na vril
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 20:57   #596
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
oj, żebyś nie wykrakała
ja mam nadzieję, że to jakaś niefortunna, ale jednorazowa pomyłka i niedopatrzenie w przedświątecznym zamieszaniu...Szkoda tylko, że padło na vril
Hmm, obyś miała rację cathy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 21:43   #597
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Wlasnie dostalam odpowiedz z CC, trzeba przyznac, ze potrafia sie pokajac. W sprawie rozbitego cienia tez szybko odpisali, co jednak nie zmienia faktu, ze na dwa zamowienia byly dwie wpadki.
Wklejam wam maila z CC.

Dear Magda

We apologize for the mistake. Please return the wrong merchandise to us and we will send you the correct item upon receipt. We will also reimburse your shipping fee to your account.
Shall you decide to keep the wrong item, please let us know. A new charge will be apply to your account and we will send you the correct item now.

We will make sure that this error does not happen again.

Thank you

Customer Service
CherryCulture.com
Color your life !

Jedno, co mnie zaskoczylo, to to, ze w obu mailach do nich podpisalam sie swoim pelnym imieniem Magdalena, a oni zdrobnili je w poprawnej formie "Magda". Czyzby mieli polakow na serwisie

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-11 o 21:47
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-11, 22:15   #598
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam odpowiedz z CC, trzeba przyznac, ze potrafia sie pokajac. W sprawie rozbitego cienia tez szybko odpisali, co jednak nie zmienia faktu, ze na dwa zamowienia byly dwie wpadki.
Wklejam wam maila z CC.

Dear Magda

We apologize for the mistake. Please return the wrong merchandise to us and we will send you the correct item upon receipt. We will also reimburse your shipping fee to your account.
Shall you decide to keep the wrong item, please let us know. A new charge will be apply to your account and we will send you the correct item now.

We will make sure that this error does not happen again.

Thank you

Customer Service
CherryCulture.com
Color your life !

Jedno, co mnie zaskoczylo, to to, ze w obu mailach do nich podpisalam sie swoim pelnym imieniem Magdalena, a oni zdrobnili je w poprawnej formie "Magda". Czyzby mieli polakow na serwisie
A jak masz podane imię w adresie do wysyłki?

Według mnie powinni Ci wysłać drugi podkład bez odsyłania tego, bo czemu masz się fatygować na pocztę i stać w kolejce.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 00:00   #599
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wlasnie dostalam odpowiedz z CC, trzeba przyznac, ze potrafia sie pokajac. W sprawie rozbitego cienia tez szybko odpisali, co jednak nie zmienia faktu, ze na dwa zamowienia byly dwie wpadki.
Wklejam wam maila z CC.

Dear Magda

We apologize for the mistake. Please return the wrong merchandise to us and we will send you the correct item upon receipt. We will also reimburse your shipping fee to your account.
Shall you decide to keep the wrong item, please let us know. A new charge will be apply to your account and we will send you the correct item now.

We will make sure that this error does not happen again.

Thank you

Customer Service
CherryCulture.com
Color your life !

Jedno, co mnie zaskoczylo, to to, ze w obu mailach do nich podpisalam sie swoim pelnym imieniem Magdalena, a oni zdrobnili je w poprawnej formie "Magda". Czyzby mieli polakow na serwisie
Vril musiałaś ich tam nieźle opierniczyć, że tacy mili są. Nanomi ma rację, nie powinni oczekiwać, że odeślesz im kosmetyki, tylko dosłać jeszcze raz właściwy podkład i cały cień, albo zwrócić Ci za nie kasę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 08:10   #600
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: kosmetyki nyx

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
A jak masz podane imię w adresie do wysyłki?
Wszedzie podaje Magdalena

Wsio rawno czego oczekuja, nie bede tego ciagnac. Nie urzadza mnie zwrot naleznosci za wysylke na konto "sklepowe", gdzie jedynym sposobem ich odzyskania bedzie ponowne zamowienie u nich. Sprobuje opylic tego Nude'sa, a z podkladem Natural sie pozegnam chyba.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-12-12 o 08:18
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:05.