pax - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-30, 08:33   #61
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Re: pax - do Sarenki

Sarenko!!! Nic dodać, nic ująć...Jeśli jest na wizażu jakaś kłótnia dyskusja lub ostrzejsza wymiana zdań i widzę Twój post, zawsze czytam i zawsze po raz kolejny przekonuję się, że piszesz obiektywnie, a jednocześnie z empatią, nie urażając nikogo...Tak, to co napisałam to klasyczny przykład Wizażowej Waty Cukrowej, prawda? Ale dla mnie taka jest prawda. Oprócz Sarenki są tu jeszcze inne wspaniałe osoby i dlatego warto tu być. Mam nadzieję, że dziewczyny, które odeszły bądź chca odejść, wrócą.
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 08:50   #62
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: pax - do bryczka77

Kompromitacja ? w internecie ? , wirtualnym świecie ? , w którym nikt mnie nie zna ? ( spotkałam osobiście tylko Magę , spotykam się z ceydą ( właśnie : zasługa tego portalu : spotkałam za jego pośrednictem wspaniałą osobę , z którą pałaszujemy non stop Tiramisu http://www.wizaz.pl/w-agora/profile....showuser=ceyda i zna mnie Smoczyca ) . Zostań z nami dłużej to może zobaczysz jak kompromituję się dzień w dzień - za widowisko nie pobiera się żadnych opłat .
>Idź już, weź sobie kąpiel, wytrzyj się ręcznikiem frote,
tak na marginesie - nie cierpię ręczników z froty
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 08:59   #63
bryczka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 9
Re: pax

sarenka napisał(a):

> I jeszcze jedno [sporo myslałam nim zasnęłam] nie wiem jak fakt, że Złośliwiec jest zły/upierdliwy/wredny/wstrętny/głupi i zapewne brzydki połączyć z faktem, że na wizażu jest za słodko/za przyjemnie/sztucznie/cukrowo [bo szeroko rozumiani właściciele tylko czekają na kolejną recenzję]. W ogóle mam setki pytań, bo wiele rzeczy jest dla mnie niespójnych.. ale już nie chcę rozdrapywać ran..

Idę o zakład, że jeśli ktoś wymyśli hasło "wrócę, ale tylko jak Złośliwiec odejdzie" natychmiast pojawi się kilka zainteresowanych

> I 100 buziaków dla Magusi kochanej, której niestety zupełnie niesłusznie się oberwało [w końcu jest jednym z dwóch "złych adminów"]...

Może Maga i Złośliwiec grają rolę policjantów? Dobrego i złego... Też uważam, że jak przy każdej próbie uogólnienia sporo "wystaje poza kołderkę ogólności" - a w tym konkretnym przypadku na pewno wystaje cała Maga i mały paluszek Zło
bryczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 09:05   #64
bryczka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 9
Re: pax - do diorka

diorek* napisał(a):
> Kompromitacja ? w internecie ? , wirtualnym świecie ? , w którym nikt mnie nie zna ?

Kompromitować można się i anonimowo, i na party u przyjaciół. Jedno i drugie jest kompromitacją, niezależnie od czapki niewidki

> Zostań z nami dłużej to może zobaczysz jak kompromituję się dzień w dzień - za widowisko nie pobiera się żadnych opłat.

Każdy ma swoje hobby. Ja na przykład uwielbiam tańczyć

> >Idź już, weź sobie kąpiel, wytrzyj się ręcznikiem frote,
> tak na marginesie - nie cierpię ręczników z froty

Pardon! Nie chciałam narazić na nieprzyjemności po wyczerpującym dniu

bryczka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 09:15   #65
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: pax

tak nieśmiało powiem, że zgadzam się z Maniaą, nikt nie jest bez winy, obie strony chyba lekko poniosło. Tak mi się wydaje. Lubię to miejsce, nie jestem tu ani dla AgiZ ani dla Złośliwca, tylko dla siebie. Bo tak jak Sarenka - lubię czytać i pisać recencje, lubię podyskutowac z Dziewczynami na poruszane tu tematy, lubię się poradzić i komuś coś doradzić - a prawdę mówiąc - bez obrazy - Redakcja jest dla mnie tłem Wizażu, bez nich faktycznie nie byłoby tego miejsca (i za to im chwała) tak jak bez Was Dziewczyny. Wy jednak jesteście dla mnie CZĘŚCIĄ Wizażu - dzięki Wam, nie Adze czy Zło czuję się tu dobrze i dzięki Wam mogę poczuć się źle. Tak jakoś mi się nasuwa, że na pewno nie poczułabym się dobrze będąc potraktowaną tak jak Coralin i rozumiem jej decyzję, ale z drugiej strony dajmy wszyscy sobie szansę, przecież jesteśmy ludźmi a tak się potrafimy tłuc miedzy sobą że aż strach...
smutna to refleksja
pozdrawiam i Dziewczyny spójrzcie na świat nieco inaczej, bo takie boje nie są warte zachodu
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 10:18   #66
diorek*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 164
Re: pax - od diorka

>Pardon! Nie chciałam narazić na nieprzyjemności po wyczerpującym dniu

Ta frota by mnie dobiła , to prawda . Wczoraj pojawiłam się tu o godzinie 22:31 , 14:46 i 15:50 -naprawdę bardzo mnie to wyczerpało A 28 czerwca zabrałam głos o 19:36 i 19:49 ufff ... ręką ruszyć po tym nie mogłam . Okaż człowiekowi po tak strasznie stresującym , cięzkim dniu odrobinkę litości . Nie chcę nic mówić , ale jesteś bardziej aktywna w tym wątku niż ja . Przyganiał kocioł garnkowi . Na zgodę
diorek* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 11:17   #67
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: pax - do Totka

dziękuję za miłe słowa

ja lubię watę cukrową - pod warunkiem, że ktoś funduje mi ją, bo czuje, że na nią zasługuję. mniam
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-30, 13:24   #68
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: pax

moim skromynm zdaniem ta dyskusja nie ma już większego sensu...czy tam ten wątek i nie zabradzo rozumiem o co tyle szumu. Tyle tylko powiem że administrator ma prawo blokować użytkowanika, który bez jego wiedzy próbuje ingerować w serwis. To tak ja byn nagle chciała wykasować swoje artykuły o percingu i tatuażu, bo przesyało mi się podobac nagle na wizażu. Sorry ale chyba nie tędy droga...
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 13:36   #69
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: pax

Właśnie o to chodzi, że nie ma to sensu, dlatego pozwólmy odpłynąć temu wątkowi w dal. A ciągle ktoś go wyciąga i on jest stale na głównej stronie, bo każdy chce dodać coś od siebie...Zamknijmy go na dobre.Amen.
A korzystając z okazji, że wątek znowu jest na wierzchu- przeczytajcie te mądre słowa, autorstwa Sarenki.I dajmy już spokój tej sprawie.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 11:47   #70
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: usuwanie recenzji

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
W jaki sposób mogę usunąć moje recenzje z KWC?
Podbiłam wątek, ponieważ chciałam poprościć Redakcję o usunięcie jednej z moich recenzji, ale znalazłam w wyszukiwarce wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=150810&page=5 , przepraszam bardzo za niepotrzebe wyciągnięcie starego wątku...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.