tylko przyjazn i seks!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 10:51   #211
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Smith Pokaż wiadomość
Nie boisz się, że kiedyś odkryjesz, że tylko ja tak naprawdę miałem tu coś do powiedzenia ...


Błagam Cię - gdzie? Pokaż, bo nie widzę?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:58   #212
Smith
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez marta1210 Pokaż wiadomość
Nie powołuj się na Platona, przestań powoływac się na innych i uwadać inteligentnego. Powiedz coś od siebie!
Boże... Smith jaki Ty jesteś sztuczny... na pamięć i co więcej?....

Poza tym używanie słów typu "Skarbie" jest w celu ironizowania Twojego rowzmówcy jak i pokazania Twojej lekceważącej postawy wobec drugiej strony... więc to kolejny dowód, że Twoja umiejętność dyskusji jest równa zero.
Kompletnie nie rozumiesz co piszę, prawda?
Odmówiłem częstowania się twoją mdła papką i nie mam zamiaru karmić się jakimś mitem o naszej wyjątkowej indywidualności. Dlatego dla czyjegoś widzimisie nie będę zaprzeczał, że jestem niczym innym, niż zbiorem różnych uwarunkowań, które staram się poznać, zrozumieć, poznać uwarunkowania innych i zaadoptować sobie jakieś lub pozbyć się zbędnych. Kierując się wolną wolą, mam nadzieję, lub konsekwencja wcześniejszych nabytych uwarunkować. Dokładnie to samo próbowała tu zrobić autorka wątku i proszę, wyłamała się z szeregu więc wątek zszedł na psy.
Poza tym zwrotu „Skarbie” używam na codzień i słyszę na codzień, jednak nigdy nie przypisywałem mu negatywnego znaczenia i nie mam zamiaru, bo tobie coś się tam uroiło.
Zaczynasz mnie nudzić mnie i jeśli nie masz nic ciekawszego do powiedzenia w temacie wątku, to idąc za radą Pomadki, bez odbioru.
Smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:04   #213
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
dzieki Carrie jedyna mnie zrozumialas.. a czy wiecie ze wiekszosc chlopakow ktorzy posiadaja stale partnerki na boku sa z innymi i NIGDY sie o tym nie mozna dowiedziec zazwyczaj maja stala dziewczyne z ktora planuja zycie ale nie chca rezygnowac z innych spraw stale partnerki to tylko przykrywka dla nich wiec radzilabym byc bardziej czujna
dobra bo mnie tu jakimiś ostrzeżeniami postrachali to przeczytałem pierwszą stronę otóż skoro cytujęęęę "a czy wiecie ze wiekszosc chlopakow ktorzy posiadaja stale partnerki na boku sa z innymi i NIGDY sie o tym nie mozna dowiedziec"
to ja mam takie pytanie, może banalne:
to skąd Ty o tym wiesz skoro NIGDY się nie można dowiedzieć??
od Twojego 1 posta widać pokrętną ideologię, "nie możesz zerwać" a co wy rodzeństwo syjamskie z jedną głową jesteście? Zacznij używać słów adekwatnych do swoich czynów:
nie chcę zerwać, chcę zdradzać, chcę spać z 2,pasuje mi to, itp itd etc
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 11:16   #214
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez perseusz Pokaż wiadomość
dobra bo mnie tu jakimiś ostrzeżeniami postrachali to przeczytałem pierwszą stronę otóż skoro cytujęęęę "a czy wiecie ze wiekszosc chlopakow ktorzy posiadaja stale partnerki na boku sa z innymi i NIGDY sie o tym nie mozna dowiedziec"
to ja mam takie pytanie, może banalne:
to skąd Ty o tym wiesz skoro NIGDY się nie można dowiedzieć??
od Twojego 1 posta widać pokrętną ideologię, "nie możesz zerwać" a co wy rodzeństwo syjamskie z jedną głową jesteście? Zacznij używać słów adekwatnych do swoich czynów:
nie chcę zerwać, chcę zdradzać, chcę spać z 2,pasuje mi to, itp itd etc

Dokładnie tak Jak mnie wkurza wrzucanie wszystkich do jednego wora albo wypowiadanie się na temat, o którym nie ma się zielonego pojęcia

Idąc jej tokiem myślenia: wszyscy faceci to ch...je zdradzający swoje dziewczyny
Mnie się wydaje że ona poprzez to chciała się wybielić,pokazać że ona wcale nic takiego nie zrobiła zdradzając swojego faceta

Znam kobiety które zdradzają/zdradziły i mężczyzn, którzy to robią... I z całą pewnością mogę stwierdzić , że jest mniej więcej po równo...
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60

Edytowane przez Dociakowa
Czas edycji: 2009-07-16 o 11:18
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:28   #215
Smith
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Jak mnie wkurza wrzucanie wszystkich do jednego wora albo wypowiadanie się na temat, o którym nie ma się zielonego pojęcia

Idąc jej tokiem myślenia: wszyscy faceci to ch...je zdradzający swoje dziewczyny
Mnie się wydaje że ona poprzez to chciała się wybielić,pokazać że ona wcale nic takiego nie zrobiła zdradzając swojego faceta
Pewnie dla tego informujesz wszystkich, że jesteś wkurzona, jakby to kogoś tu obchodziło, po patrzysz tylko w tą stronę, z której można się do kogoś przywalić.
Od wieków mądrość prostego ludu prawi, że nikt nie rodzi się złodziejem, bo to okazja czyni z człowieka złodzieja. Daj facetowi odpowiednią okazję, odpowiednie warunki, to na 99,99% górę wezmą właśnie jego niedoskonałości. Bo jest tylko człowiekiem.
No ale ty się nie zastanowisz tylko będziesz się czepiać i pokazywać swoje humory.

Edytowane przez Smith
Czas edycji: 2009-07-16 o 12:30
Smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:36   #216
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A propos.
To chciałbym się dowiedzieć dlaczego ten post:


ewidentnie łamiący zasady regulaminu i będący atakiem ad personam nie został ukarany upomnieniem pomimo mojego zgłoszenia ?
Dziwi mnie, że zawsze się dziwisz, że post nie zgłoszony do moderacji nie jest moderowany. Ile to już czasu tak się wspólnie dziwimy?

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Smith Pokaż wiadomość
Czy to troszkę nie za brawurowa próba pomyślenia?
Nie boisz się, że kiedyś odkryjesz, że tylko ja tak naprawdę miałem tu coś do powiedzenia zamiast przyjmować tą troszkę mdłą papkę, którą gównie się tu karmicie? A kiedy ktoś w niej nie zasmakuje, to zaczynają się wycieczki osobiste, żeby pogonić wstrętnego trolla.
Nie oczekuję wiele, nie żądam logicznego wnioskowania, ponieważ jak stwierdził Platon, kobieta używa logiki wyłącznie na poparcie swojej intuicji, ale może trafi się tu jakaś, choćby jedna niezawodna?
Co do karniaków, to wyraziłem jasno swój stosunek. Jeśli administracja myśli, że kontrowersje są tu problemem, to te forum i tak nie jest nic warte, ale jeśli uszanuje kontrowersje jako źródło cennych poznawczo dyskusji, a zredukuje nieprzyjemne, personalne reakcje na nie, to może i warto tu czasem pisywać.
Aluzje do zdolności myślenia, 1 pkt karny.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 12:39   #217
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że zawsze się dziwisz, że post nie zgłoszony do moderacji nie jest moderowany. Ile to już czasu tak się wspólnie dziwimy?
Pisałam chyba wyraźnie - pomimo mojego zgłoszenia, prawda ? Wiem co mówię jeszcze taka stara nie jestem żeby mieć sklerozę. Zgłosiłam go wczoraj rano.
I jakie "zawsze się dziwisz" ? Teraz się dziwię po raz pierwszy

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-07-16 o 12:40
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 12:42   #218
perseusz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 536
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Smith Pokaż wiadomość
Pewnie dla tego informujesz wszystkich, że jesteś wkurzona, jakby to kogoś tu obchodziło, po patrzysz tylko w tą stronę, z której można się do kogoś przywalić.
Od wieków mądrość prostego ludu prawi, że nikt nie rodzi się złodziejem, bo to okazja czyni z człowieka złodzieja. Daj facetowi odpowiednią okazję, odpowiednie warunki, to na 99,99% górę wezmą właśnie jego niedoskonałości. Bo jest tylko człowiekiem.
No ale ty się nie zastanowisz tylko będziesz się czepiać i pokazywać swoje humory.
i kto tu zaczyna osobiste wycieczki?? Dociakowa w cytowanym poście nie napisała że jest wkurzona, znów bawisz się w jakieś procenty z sobie tylko znanych źródeł które mają potwierdzić Twoje wyssane z palca tezy. Problem polega na tym kim my sami chcemy być?? Tylko człowiekiem czy aż człowiekeim.
__________________
samotność to jest wtedy, jak każdy tramwaj jest dobry, bo gdzie nie pojedziesz to samo Cię czeka
perseusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 13:00   #219
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Smith Pokaż wiadomość
Pewnie dla tego informujesz wszystkich, że jesteś wkurzona, jakby to kogoś tu obchodziło, po patrzysz tylko w tą stronę, z której można się do kogoś przywalić.
Od wieków mądrość prostego ludu prawi, że nikt nie rodzi się złodziejem, bo to okazja czyni z człowieka złodzieja. Daj facetowi odpowiednią okazję, odpowiednie warunki, to na 99,99% górę wezmą właśnie jego niedoskonałości. Bo jest tylko człowiekiem.
No ale ty się nie zastanowisz tylko będziesz się czepiać i pokazywać swoje humory.

weź się kolego uspokój.. Ty chyba nie masz co robić całymi dniami i sie czepiasz wszystkich co??
te Twoje 99,99% jest gruuuuuuuubo przesadzone.

i NIE PATRZĘ "tylko w tą stronę, z której można się do kogoś przywalić" Wyrażam tylko swoje zdanie na ten temat .....
A gdzie ja pokazuję swoje humory hę?? Mówię tylko że wkurza mnie to , ze autorka twierdzi ze kazdy facet zdradza... Nie lubię po prostu generalizowania...
zresztą.... nie bede się tutaj produkować i dawać Ci satysfakcji....
pokój z Tobą
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 13:03   #220
Smith
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 56
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Aluzje do zdolności myślenia, 1 pkt karny.
To trzeba było tak od razu, że nawet aluzje są tu niedopuszczalne, a nie ja się dziwię i dziwię, czemu ktoś wyłączył tu myślenie.
Skoro tak, to chyba nie mam co brukać więcej twojej świątyni bezmyślności.
No to pa, i wesołego paplania życzę
Smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 13:38   #221
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Smith Pokaż wiadomość
Pewnie dla tego informujesz wszystkich, że jesteś wkurzona, jakby to kogoś tu obchodziło, po patrzysz tylko w tą stronę, z której można się do kogoś przywalić.
Od wieków mądrość prostego ludu prawi, że nikt nie rodzi się złodziejem, bo to okazja czyni z człowieka złodzieja. Daj facetowi odpowiednią okazję, odpowiednie warunki, to na 99,99% górę wezmą właśnie jego niedoskonałości. Bo jest tylko człowiekiem.
No ale ty się nie zastanowisz tylko będziesz się czepiać i pokazywać swoje humory.
Idac tym tropem to złodzieje sa usprawiedliwieni- bo na codzien to nie kradna, tylko okazja ich zmusza Wiesz... nie kazdy kradnie, nawet jak ma okazje, to kwestia wyboru i kalkulacjji korzysci i ewentualnych strat.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 14:16   #222
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość

Proponowałabym panom Smith i Pojutrze zająć się tematem wątku ...
Nadmienię, że pojutrze to raczej koleżanka, na dodatek sklonowana, na drugim koncie też aniołkiem nie była, więc zaznaczam, że mam na oku.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:24   #223
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

O Chryste panie jaki tu smietnik!
Weszlam, aby sprawdzic co nowego w sprawie problemu autorki watku a tutaj jakas 'dzika' dyskusja i wymadrzanie sie.

Przyznam, ze ten serwis (wizaz) jest coraz bardziej wartosciowy
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:25   #224
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nadmienię, że pojutrze to raczej koleżanka, na dodatek sklonowana, na drugim koncie też aniołkiem nie była, więc zaznaczam, że mam na oku.
Nareszcie. Dajcie spokój...jak tego nie lubię tak byłam zmuszona wciskać ZP. I to na oba te trolle Mam nadzieję, że z tą panią koleżanką to też już tylko kwestia czasu.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-07-16 o 14:35
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:45   #225
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez ciemnooka80 Pokaż wiadomość
kochane co mam zrobic pomozcie mam chlopaka juz sporo lat jestesmy ze soba i bywalo roznie..kocham go ..chyba..nigdy wczesniej nie bylam w takiej sytuacji jak teraz..od pewnego czasu przez neta poznalam cudownego faceta(ja mam29lat on mniej wiecej tyle samo) juz wirtualnie ustalilismy ze bedzie nas laczyl tylko seks -wyda wam sie ze zwariowalam i po co skoro juz mam kogos...tak ale czegos bylo mi brak..on tez ma kogos- laczy na seks i przyjazn i kiedy jestesmy razem choc krotkie to sa chwile to jest nam ze soba dobrze gadamy o wszystkim zero skrepowania wyglupiamy sie naprawde jest super dobrze sie bawimy rozumiemy on jest romantyczny czuly wspanialy...czego wlasnie nie moge powiedziec o swoim facecie wiem robimy zle jednak nie mozemy przestac sie spotykac to jest jak uzaleznienie i chociaz mieszkamy daleko od siebie to zawsze poza spotkaniem piszemy czule smsy i gadamy przez netaja juz nie wiem co robicgadalam z nim na ten temat ale on mowi ze tylko przyjazn i seks i naprawde dzieki niemu czuje sie inna osoba on pokazal mi czym jest kobiecosc...co ja mam dalej robic ciagnac to nie moge stracic ich obu.pomozcie jak to widziecie
Dobrze ciebie rozumiem.... Nie przejmuj sie "czarownicami", ktore najchetniej spalilyby ciebie na stosie. O nasz punkt widzenia mozesz pytac, ale decyzje musisz podjac sama. Prowadzisz podwojne zycie na dluzsza mete staje sie to niebezpieczne i meczace a takze bardzo bolesne bo w jednym i drugim przypadku dojdzie kiedys do zerwania. Najlepiej byloby gdybys porozmawiala o tym ze swoim kochankiem jak on to widzi dalej, wtedy mozesz wyciagnac kolejne wnioski z tego romansu. Ty nie chcesz go stracic a on ciebie?
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:49   #226
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nadmienię, że pojutrze to raczej koleżanka, na dodatek sklonowana, na drugim koncie też aniołkiem nie była, więc zaznaczam, że mam na oku.
A to przepraszam - zwracam płeć (jakoś mi się tu solidarność jajeczek podłączyła podświadomie ).

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Dobrze ciebie rozumiem.... Nie przejmuj sie "czarownicami", ktore najchetniej spalilyby ciebie na stosie. O nasz punkt widzenia mozesz pytac, ale decyzje musisz podjac sama. Prowadzisz podwojne zycie na dluzsza mete staje sie to niebezpieczne i meczace a takze bardzo bolesne bo w jednym i drugim przypadku dojdzie kiedys do zerwania. Najlepiej byloby gdybys porozmawiala o tym ze swoim kochankiem jak on to widzi dalej, wtedy mozesz wyciagnac kolejne wnioski z tego romansu. Ty nie chcesz go stracic a on ciebie?
Autorka wątku już podjęła pewne działania - przynajmniej z tego, co pisała. Postanowiła zostać ze swoim partnerem.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:56   #227
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
A to przepraszam - zwracam płeć (jakoś mi się tu solidarność jajeczek podłączyła podświadomie ).

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



Autorka wątku już podjęła pewne działania - przynajmniej z tego, co pisała. Postanowiła zostać ze swoim partnerem.
Dzieki Deede za oswiecenie bo czytajac watki juz sie pogubilam.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 14:59   #228
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Pokaż wiadomość
Dzieki Deede za oswiecenie bo czytajac watki juz sie pogubilam.
No, nie dziwię się, bo trochę narozrabialiśmy
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 15:03   #229
madzienka79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 229
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
No, nie dziwię się, bo trochę narozrabialiśmy
Troche tak.
madzienka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 16:07   #230
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nadmienię, że pojutrze to raczej koleżanka, na dodatek sklonowana, na drugim koncie też aniołkiem nie była, więc zaznaczam, że mam na oku.
OMG. Nie ma to jak mieć dwie osobowosci,żeby nienapisać czegoś innego.


A co temtu,też jak dociak nie lubie gneralizowania.Ok,sa ci którzy zdradzają i się nieprzyznają,są pewnie i tacy którym mieknie rura i się przyznaja,ale to nieoznacza że każdy facet zdradza.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 17:12   #231
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: tylko przyjazn i seks!!

a moim zdaniem to chwilowa fascynacja bo facet daje CI to czego nie dostalas, kiedy cala ta sytuacja sie skonczy napewno bedziesz miala nieziemskie wyrzuty sumienia i bedziesz myslala "Boze jaka ja bylam glupia co ja zrobilam"
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.