Jak wydepilowac cala strefe intymna? - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 20:51   #781
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Czy podczas depilacji całkowitej miejsc intymnych kosmetyczki usuwają włosy także miedzy pośladkami i tak głęboko tzn z całych warg i to co za nimi?
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 08:18   #782
franiula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

wczoraj dzwoniłam i zapisałam się na pierwszą w moim życiu depilację głęboką bikini w salonie. Pytałam się jak głęboka jest ta głęboka i Pani powiedziała,że ja sama decyduję kazała mi mieć włoski co najmniej 5mm,a że wizyta już za tydzień więc zaczęłam zapuszczać trochę się krępuję,ale czego się nie robi dla dobrego samopoczucia aha a koszt to 50 zł,myślę,że do przeżycia,spodziewałam się dużo wyższej ceny,więc tu miłe zaskoczenie mnie spotkało
franiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:14   #783
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

koniecznie opisz jak to wszystko wyglądało to ja też sie wtedy zapiszę pzdr
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 15:35   #784
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

przygotowuje sie do depilacji bikini woskiem sama w domu - tzn zapuszczam wloski ^^ a mam caly zestaw do wosku jak w salonie kosmetycznym :P musialam sie pochwalic

a tak to uzywam maszynki tylko nie gole pod wlos a z wlosem, zawsze nowa maszynka, bo uzywam jednorazowek (znam przypadki, ze dziewczyny miesiacami gola sie ta sama jednorazowka!!! ) ... najwiekszy problem mam z wloskami przy wargach sromowych, bo ciezko jest tam wszystko ladnie wygolic nie robiac sobie krzywdy dlatego czasami nakladam tylko na tamte okolice kremik. na calosc nie ma sensu po prostu - szkoda kremu
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 17:02   #785
MadisonCounty
Raczkowanie
 
Avatar MadisonCounty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 33
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
przygotowuje sie do depilacji bikini woskiem sama w domu - tzn zapuszczam wloski ^^ a mam caly zestaw do wosku jak w salonie kosmetycznym :P musialam sie pochwalic
Jajks będziesz robiła to sama? Podziwiam...i życzę powodzenia. Ja jestem jednak zwolenniczką zwykłej maszynki do golenia. Włoski odrastają szybciej- to prawda, ale stosuje po goleniu krem przeciw ich wrastaniu, używam do podcierania, ale też do wycierania się po myciu w tych rejonach antybakteryjnego papieru toaletow. z penthanolem- mola- i wszystko wygląda świetnie

Edytowane przez MadisonCounty
Czas edycji: 2009-09-11 o 17:03
MadisonCounty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 15:46   #786
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

wow, no to zazdroszcze, u mnie nie wygląda to swietnie... ;( dzis ide kupic sobie plastry woskowe i pocwicze sama...
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:28   #787
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Okolice bikini traktuję potworem(czyt. depilator) i głębiej się zdarza Tylko zawsze stosuję puder. I przed i po depilacji. Polecam choć niestety włoski wrastają A resztę niestety maszynką, choć już zbieram się na wosk i myślę że to najlepsze rozwiązanie. Polecam też kremy po depilacji, wydłużające czas "gładkości". Ja po maszynce następnego dnia lub wieczorem miałam włoski, po kremie na 3... Bardzo ciekawi mnie też pasta cukrowa, ale niestety u mnie w salonach na razie nie ma
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 16:47   #788
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja wczesniej stosowalam maszynke i trymer do bikini. Bylam na depilacji woskiem, ale nikomu nie polecam. Masakra. Szczegolnie wyrywanie wraz z wlosami skory. Co ciekawe robila to kosmetyczka. Jakis czas temu poszlam do innej, ale na depilacje woskiem cukrowym. Teraz innego sposobu pozbywania sie zbednego owlosienia nie widze. Cena koszmarna, bo 130 zl za calosciowa depilacje, ale naprawde warto. Za to w domu oszczedzam na nogach i nogi sama sobie cukrem depiluje. Cale nogi wychodza mnie ok 6 zl.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 16:53   #789
kasiulkasp
Raczkowanie
 
Avatar kasiulkasp
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Sp:D
Wiadomości: 237
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

A jaką pastę cukrową stosujesz? Ja też chciałam sobie zamówić i nie wiem którą wybrać
__________________


kasiulkasp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 10:18   #790
chomiG
Rozeznanie
 
Avatar chomiG
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 705
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Hmm.. To ja wpadłam na jeszcze inny pomysł i "swoją" metodą depiluję bikini już od dawna. Jestem bardzo zadowolona, bo łatwo osiągam efekt, o jaki mi chodzi - głaaaadko

Na pierwsze 3 brazylijskie depilacje poszłam oczywiście do kosmetyczki (wosk). Koszt to około 30 zł, więc cena jest naprawdę minimalna, ale nie zawsze miałam czas, poza tym włoski nawet po wosku mogą odrastać już po tygodniu (niewidoczne, ale wyczuwalne pod palcami), więc sumując wydawałabym więcej. Ale mniejsza o to. Odrastające włoski są słabiutkie, więc zaraz po ich pojawieniu się podziałałam depilatorem - ból był minimalny, dzięki temu właśnie, że włosków było mniej (po wosku odrastają nierównomiernie i nie wszystkie od razu) no i były cienkie. Uprzedzam pytania - tak, depiluję wszyściutko Trzeba tylko bardzo uważać w okolicach "miękkich" :P

Ważne jest, żeby depilować się systematycznie, od razu po pojawiających się nowych włoskach - wtedy mniej boli i dokładna depilacja trwa około 15 minut.
A ewentualne opuchnięcia i zaczerwienienia znikną, jeśli po skończonej depilacji posmarujecie to miejsce grubą warstwą maści cynkowej i zostawicie na noc - rano po rankach nie będzie śladu (na mnie działa). To samo z wrastającymi włoskami - podziałać igłą i pęsetą, posmarować tą maścią i wszystko gra

Po ponad roku stosowania takiej metody śmiało mogę powiedzieć, że ból odczuwam tylko w "miękkich" rejonach - pachwiny oraz wzgórek depiluję niczym łydki, bez mrugnięcia okiem
chomiG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 16:37   #791
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

ja juz moze od 9lat depiluje sie tam maszynka.ostatnio strasznie mnie to denerwuje,bo wlosy odrastaja szybko i kluja mnie nie wiem co by bylo dla mnie dobre krem odpada bo wlosy po goleniu maszynka zrobily sie grube.probowalam z kremem ale trzymalam go dluzej niz zaleca producent i nic tych wlosow nie ruszylo teraz to zaluje ze zaczelam z tym goleniem.....
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 21:16   #792
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Re: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

czy w salonie MANDRAGORA w warszawie do której adres jest podany na 1 stronie wykonują depilację hollywoodzką?

Edytowane przez lolita76548
Czas edycji: 2009-09-17 o 21:31
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:24   #793
Indis_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez kkarolinaaa Pokaż wiadomość
Nigdy nie golilam tam wszystkim wlosow i szczerze mowiac nie wiem jak to zrobic. Zwykla maszynka? Mam nadzieje ze nie skalecze sie Moze dacie mi jakies wskazowki?
zwykłą golarką NIE bo łatwo sie skaleczyć efekt bardzo krótkotrwały i okropnie nieprzyjemne odrastanie, mi jeszcze wtedy wrastają włoski brrrr
Próbowałam kremu veet efekt tez krotki ale odrastanie włosków było znośne. Długo się nad tym napracowałam;p i trzeba uważać żeby krem był tylko tam gdzie włoski. Chciałabym spróbować depilacji pastą cukrową ponoć dobra ale narazie zmarnowałam kilo cukru na robienie mikstury;p
dołanczam się do pytania czym najlepiej całkowicie sie wydepilować? do kosmetyczki nie pujde bo sie wstydze, szczególnie że mieszkam w mniejszej mieścinie;/
__________________
cytaty * napisy * życzenia

Edytowane przez Indis_
Czas edycji: 2009-09-19 o 13:25 Powód: przypadkowo dodałam 2x to samo
Indis_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 23:07   #794
slonko:)
Raczkowanie
 
Avatar slonko:)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 74
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

ostatnio depilowalam sie tam woskiem. o dziwo nie bolalo az tak bardzo no ale troche to wszytsko trwalo. mam teraz takie pytanie: wosk chwycil tylko dlugie wloski a co z tymi krotkimi i jasnymi? mam je zgolic maszynka? czy zostawic i czekac az cala reszta odrosnie wtedy powtorzyc wosk?

ogolnie efekt po wosku mi sie podoba- robilam go tydzien temu a nadal jest gladko procz tych krotkich i jasnych wloskow..ktorych prawie nie widac ale sa wyczuwalne reka...a chcialabym aby bylo zupelnie gladko. doradzcie mi cos
__________________


22.09.09
slonko:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 23:18   #795
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

kasiulka sp, powiedz prosze jakiego kremu uzywasz na zwolnienie odrostu wloskow? działa to coś, bo jakoś nie mam zaufania do tego
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 11:44   #796
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

kasiulkasp, ja uzywam pasty cukrowej w takich "kasetkach" typu roll-on. Takie specjalne do podgrzewacza. A depiluje sie za pomoca paskow. Tylko trzeba uwazac, bo paste mozna przegrzac i zamiast wyrywac wloski to paska wsiaka w pasek i z depilacji nici... Dlatego najlepiej najpierw pobawic sie woskiem, oppatrzec co i jak a dopiero pozniej wziac sie za paste cukrowa. Dla mnie cukier jest lepszy, bo nie dosc, ze mnie boli, to pozniej nie trzeba sie bawic oliwka, tylko resztki zmywam woda, no i depilacja zdecydowanie krocej trwa niz przy wosku. DLa mnie same plusy.


Podziwiam osoby stosujace depilator do stref intymnych. Ja bym sie w zyciu na to nie zdwcydowala.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:48   #797
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

tez kiedys robilam na wzgorku depilatorem ale na wargach a bolalo jak cholera i jeszcze troche krwi mi poszlo
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 14:02   #798
dagusia85
Raczkowanie
 
Avatar dagusia85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 250
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

ja się nawet zebrałam do tego, żeby kupić woski i podgrzewacze, ale w sumie raz zrobiłam taką depilację. Nie było idealnie, ale co gorsze- moja nieumiejętność depilacji doprowadziła do powstania kilku małych krwiaków. Jest jakiś sposób żebym ich nie robiła przy kolejnym razie??
dagusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:27   #799
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

ja bym chciała spróbować z masą cukrową,ale skąd ją wziąć,jak zrobić,nie wiem.
do tej pory męczę sie najczęściej maszynką, wcześniej był depilator,a najrzadziej były plastry z woskiem-ale po nich najwięcej włosków mi wrastało,robiły się krosty-blee
może wreszcie zbiorę kasę i pójdę do kosmetyczki,mam nadzieję,że uda mi się znaleźć jakaś dobrą...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 18:01   #800
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

yhh mam takie pytanie,a czy jesli kosmetyczka robi całkowitą depilację to te włoski centralnie przy dziurce oraz te przy odbycie też usuwa?niefajnie to brzmi,ale ja sama nie potrafię dobrze się tam wygolić..
__________________
zmieniać..
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 21:03   #801
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Ja ponad miesiąc temu wywoskowałam sobie wierzchnią strefe intymną ale że za bardzo mnie to bolało więc nie zdecydowałam się na kolejny raz. Potem ze 3 razy goliłam normalnie maszynką. Po wosku włoski były cienkie i jakby mniej ich było (ale to pewnie złudzenie), a teraz autentycznie ich jest więcej! No i oczywiście są grubsze. Ale czy to możliwe żeby od tego golenia po wosku wyrastało mi więcej włosków? W niektórych mieszkach nawet po 2 włosy z 1 mi rosną.
Co o tym sądzicie?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 23:25   #802
nowa12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

PRZEPIS NIEZAWODNY.Ciepła kąpiel,niech sie skóra namoczy,potem pianka do golenia,maszynka jednorazowa,dla mnie najlepsza z polsilvera.I sedno..zasłyszane od koleżanke i SPRAWDZONE...sekret braku krostek....niepotrzebne laserowe depilacje,maści....antype rspirant w kulce.Ja używam z dove z aloesem,ale z nivei tez mialam z ekstraktem z pereł czy jakoś tak..ważne,żeby przez 3-4 dni,gdy włos wyłania się znad naskórka było smarowane antyperspirantem.I naprawdę działa...spróbujcie!!!cze kam na komentarze.Ja wypróbowalam.Moge chodzić na basen,nie mam krostek,nic nie swędzi przy odrastaniu....REWELACJA
nowa12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 14:25   #803
temptati0n
Raczkowanie
 
Avatar temptati0n
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 34
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

jaki skuteczny krem mogłybyście mi polecić do depilacji miejsc intymnych? coś co by usunęło nawet te grube ciemne włoski ?
temptati0n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 16:39   #804
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez nowa12345 Pokaż wiadomość
PRZEPIS NIEZAWODNY.Ciepła kąpiel,niech sie skóra namoczy,potem pianka do golenia,maszynka jednorazowa,dla mnie najlepsza z polsilvera.I sedno..zasłyszane od koleżanke i SPRAWDZONE...sekret braku krostek....niepotrzebne laserowe depilacje,maści....antype rspirant w kulce.Ja używam z dove z aloesem,ale z nivei tez mialam z ekstraktem z pereł czy jakoś tak..ważne,żeby przez 3-4 dni,gdy włos wyłania się znad naskórka było smarowane antyperspirantem.I naprawdę działa...spróbujcie!!!cze kam na komentarze.Ja wypróbowalam.Moge chodzić na basen,nie mam krostek,nic nie swędzi przy odrastaniu....REWELACJA
Antyperspirantem w takim miejscu!? W zyciu bym tego sposobu nie spróbowała.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 17:24   #805
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Antyperspirantem w takim miejscu!? W zyciu bym tego sposobu nie spróbowała.
ja również...
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 11:47   #806
daisy dot
Rozeznanie
 
Avatar daisy dot
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 743
Talking Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

hej dziewczyny, mam dobry krem do depilacji! moja babcia mi poleciła w rossmanie jest on do kupienia, nazywa sie NAIR, jest tylko do skory wrazliwej, ja mam bardzo wrazliwą, a nie ma po nim zadnych niefajnych reakcji pozostawia sie go na 10 min i potem czyms twardym zdejmuje z pipoliny, tylko musi byc cos naprawde twardego. włoski schodzą. ja tak srednio w to wierzylam ale babcia mowi ze sobie meszek spod noska tak usuwa i ze wiele kremow kupowala i ten naprawde dziala. no to poszlam za radą i kupilam bezbolesne a efekt gladkiej pipoliny mozna tez podzialać na kremie jednoazówką ale powiem Wam ze na to samo wychodzi. warto spóbowac zamiast zakrostowac sobie zwykłą golarką i zelem.
daisy dot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 11:11   #807
vieno1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
no i jak po depilacji??
a w jakim salonie byłaś??jak u nich cenowo??Możesz już ich polecić czy jednak efekt nie jest taki jakbyś chciała??
Bardzo Cię proszę o namiary bo ja bym sie wybrała wreszcie na depilację bikini bo od depilatora,maszynki i plastrów mam blizny po wrastających włoskach*(bo jakoś musiałam je wyciągnąć spod skóry )
Tak więc będę wdzięczna za namiary na sprawdzone salony w Warszawie
Witam
Czy udalo sie zdobyc namiary na dobry salon kosmetyczny?
Bede wdzieczna za odpowiedz.

Pozdrawiam
k.
vieno1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:09   #808
stokrotka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 85
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Witajcie.
Od lat męczyłam się z goleniem bikini maszynką jednorazową i tylko tego dnia mogłam pokazać się na plaży...następnego już nie bo byłam cała w chrostach.
Na wiosnę tego roku poszłam do kosmetyczki ( moja koleżanka ). Pierwsza depilacja woskiem ...bolesna i nie całkowita bo już na wargach się bałam ale podczas następnego zabiegu po miesiącu poszłam na całość. Zostawiłam tylko cieniutki paseczek na wzgórku bo tak mi się podoba. Cena jednego zabiegu 35 zł i naprawdę warto co miesiąc a teraz nawet co 1,5 iść na taki zabieg. Teraz jak tylko widzę że malutkie włoski odrastają traktuję je depilatorem a żeby nie bolało trzeba naciągać skórę tak jak to robi kosmetyczka.
Podsumowując....jestem mega zadowolona z depilacji woskiem u kosmetyczki tylko radzę wybrać dobrą, sprawdzoną i nie krępować się... Nigdy nie miałam naderwanej skóry czy innych obrażeń po takiej depilacji jak czytałam gdzieś powyżej.
__________________
Stokrotka28
http://i3.ytimg.com/vi/JQIfOAcJX7c/default.jpg
stokrotka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:27   #809
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

o to podaj namiary na tą kosmetyczkę!
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 20:18   #810
stokrottka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jak wydepilowac cala strefe intymna?

Cytat:
Napisane przez kubuku86 Pokaż wiadomość
Polecacie jakieś miejsce we Wrocku może
Ja polecam we Wrocławiu salon BeYouTy na ul. Bocznej. Dziewczyny są miłe i przede wszytkim profesjonalne.
stokrottka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.