Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-05, 18:19   #901
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

U mnie jesien w pelni. Kupa lisci na ziemi i deszcz.
Ja sezon jesienny zaczelam przemalowaniem kuchni. Mieszkanie, do ktorego sie wprowadzilismy bylo strasznie zaniedbane i brudne. Najgorsza byla kuchnia. Wszedzie tluszcz i klasycznie pozolkla tapeta i sufit. Moje pierwsze samodzielne malowanie, ale jestem z siebie dumna!
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 18:34   #902
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dembi jest krolowa kostek wc
Btw dembi, moze ty bys chciala moje cosy by the fire, bo w sumie ja tej kostki wc nie spale

Tak sie nakrecilam, ze az odpalilam witches brew

A oto i kubek:
IMG_5914.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 19:12   #903
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam swoją pierwszą jazdę po odebraniu prawka, zrobiłam ponad 200km i prawie wjechałam pod prąd Nadal boję się jeździć, ale jest coraz lepiej
Wow, gratuluję! Ja długo bałam się sama jeździć
Właśnie palę Cosy by the fire, pije herbatkę, oglądam serial, a za oknem deszcz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 21:00   #904
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Gdy ja odebrałam prawo jazdy(100lat temu) to z moim wczesnym chłopakiem przejechałam wszystkie trasy którymi miałam jeździć, do szkoły, do sklepu, do koleżanek bo sama się bałam :-P, chciałam poznać wszystkie znaki żeby nic mnie nie zaskoczyło, i tydzień później gdy chciałam jechać ojca samochodem do szkoły, robili remont ulicy i wprowadzili objazd, myślałam że zawału dostanę do tego przesiadka z małej L w duże rodzinne kombi też nie była łatwa
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 22:15   #905
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Gdy ja odebrałam prawo jazdy(100lat temu) to z moim wczesnym chłopakiem przejechałam wszystkie trasy którymi miałam jeździć, do szkoły, do sklepu, do koleżanek bo sama się bałam :-P, chciałam poznać wszystkie znaki żeby nic mnie nie zaskoczyło, i tydzień później gdy chciałam jechać ojca samochodem do szkoły, robili remont ulicy i wprowadzili objazd, myślałam że zawału dostanę do tego przesiadka z małej L w duże rodzinne kombi też nie była łatwa
Ja do dziś pamiętam jak trzęsły mi się ręce kiedy pierwszy raz się odważyłam jechać do babci (1 km!) sama
Dla mnie egzamin na prawo jazdy był o wiele gorszy niż matura i wszystkie inne egzaminy przez które przebrnęłam w swoim życiu do tej pory
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 06:28   #906
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja robilam prawko jakies 15 lat temu haha,i mnie 2 razy oblali w rodzinnej Pile,kazalam przenieść papiery do Bydgoszczy i zdawałam w Bydgoszczy - to była jazda,w ogóle nie znałam miasta i mój egzaminator jak usłyszał całą historię z moim zdawaniem to był lekko przerażony
Ale zdałam
grunt to od razu jeżdzić,moja mama zrobiła prawko z 10 lat temu i nie jeździ bo się boi.

Ja wczoraj odpaliłam sobie CANDYCANE LANE ,zapach trochę miętowy,dziwny,ale ja lubie inne ,nietypowe zapachy
Deszcz padał za oknem ,całkiem fajny klimat był.A dziś wygląda na to że znowu bedzie ciepło !!!!
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 06:47   #907
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Candycane lane to jeden z moich ulubionych YC bardzo lubie tez icicles.
W ogole powiem wam, ze w zeszle swieta, na imprezie gwiazdkowej poznalam mojego obecnego chlopaka zeby bylo wspanialej, tez uwielbia swieta, wiec na wszystkie moje swiateczne kwiki i zachwyty 'o boze juz niedlugo swieta!!!!!!' Reaguje z podobnym entuzjazmem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 07:46   #908
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Bossska_Nat Pokaż wiadomość
Ja robilam prawko jakies 15 lat temu haha,i mnie 2 razy oblali w rodzinnej Pile,kazalam przenieść papiery do Bydgoszczy i zdawałam w Bydgoszczy - to była jazda,w ogóle nie znałam miasta i mój egzaminator jak usłyszał całą historię z moim zdawaniem to był lekko przerażony
Ale zdałam
grunt to od razu jeżdzić,moja mama zrobiła prawko z 10 lat temu i nie jeździ bo się boi.

Ja wczoraj odpaliłam sobie CANDYCANE LANE ,zapach trochę miętowy,dziwny,ale ja lubie inne ,nietypowe zapachy
Deszcz padał za oknem ,całkiem fajny klimat był.A dziś wygląda na to że znowu bedzie ciepło !!!!
Uwielbiam ten zapach z yankee😍
A co do prawa jazdy to jutro idę na pierwsze zajęcia z teorii nie wyobrażam sobie siebie za kierownicą, ale mój narzeczony i rodzice mnie namawiali więc stwierdziłam ze spróbuję, może obejdzie się bez ofiar

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 08:30   #909
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez aamajka Pokaż wiadomość
Ten drugi Kevin to powtórka czy druga część?
To chyba była powtórka, bo leciał następnego dnia jakoś po południu .

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość

Mąż akurat wracał z pracy i też to słyszał Początkowo byłam przekonana, że mnie wkręca.


U mnie też deszcz i chmury W końcu nie muszę zdychać pod wentylatorem Ze szczęścia jeszcze nie szaleję, bo od środy ponoć znów ma się ocieplać aż do 31 stopni

Pozostało 109 dni do Świąt!

Jeszcze chwila i zejdziemy poniżej setki Coś czuję, że wrzesień zleci mi o wiele szybciej niż sierpień.

Otóż Cię nie wkręcał, potwierdzam!
U mnie wczoraj też deszcz, dzisiaj jest pochmurno ale znów na kilka dni mają wrócić upały .


Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja tez zupelnie nie umiem sie ubierac latem i chodze jak menel za to jesienia i zima uwielbiam, sweterki, spodniczki, cieplutkie skarpetki, zakolanowki, botki
Ja mam dokładnie tak samo! W lecie ciągle chodzę w tym samym, nie umiem się ładnie ubrać chociaż większość osób woli bo zakładają sukienkę i nie myślą o reszcie a ja właśnie wolę płaszczyki, szaliki, botki, sweterki, grube rajstopy i spódniczki . I moje ciepłe babciowate kapcie z kożuszkiem!



Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
W ogole powiem wam, ze w zeszle swieta, na imprezie gwiazdkowej poznalam mojego obecnego chlopaka zeby bylo wspanialej, tez uwielbia swieta, wiec na wszystkie moje swiateczne kwiki i zachwyty 'o boze juz niedlugo swieta!!!!!!' Reaguje z podobnym entuzjazmem
O jak pięknie, i w dodatku będziecie mieć rocznicę poznania, gratuluję!


Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Uwielbiam ten zapach z yankee😍
A co do prawa jazdy to jutro idę na pierwsze zajęcia z teorii nie wyobrażam sobie siebie za kierownicą, ale mój narzeczony i rodzice mnie namawiali więc stwierdziłam ze spróbuję, może obejdzie się bez ofiar
A ja nie mogłam się zebrać do zrobienia prawa jazdy, wszyscy praktycznie robili jeszcze w liceum, mnie nie ciągnęło i teraz trochę żałuję, ale jakoś nie widzę siebie za kierownicą, chociaż mam ostatnio myśli, że może warto to sprawdzić . Powodzenia!
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 11:16   #910
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Hura! Ja coś czuję, że wrzesień i październik będą mi się niemiłosiernie dłużyć, to najgorsze miesiące pod względem "ciągnięcia się"
Mi wrzesień też zwykle się ciągnął, ale tym razem nawet nie zauważyłam kiedy się zaczął, więc jest nadzieja

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość

Yankee w wiekszosci za szybko mi wietrzeją . Wole Kringle pod tym wzgledem. I tak mam jeszcze sporo yankee, ale nie sprawdzalam co maja nowego od kilku miesiecy. Mam 1 swiece i w sumie chcialabym jeszcze jedną ale ciagle sie powstrzymuje.
Zaczynając z YC kilka lat temu byłam prawdziwie zachwycona, ale mam wrażenie, że od jakiegoś czasu moc ich zapachów spada Na szczęście są jeszcze inne firmy, które oferują prawdziwe killery

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja tez zupelnie nie umiem sie ubierac latem i chodze jak menel za to jesienia i zima uwielbiam, sweterki, spodniczki, cieplutkie skarpetki, zakolanowki, botki

Ja w tym roku chce kupowac juz tylko woski naturalne, na wosku sojowym. Yankee ma super zapachy, ale z wyjatkiem kilku nielicznych, dla mnie wala chemia, a potem parafina. W zeszlym roku w sklepie trafilam na super babeczke, ktora swietnie doradzala i polecila mi zebym na probe wziela jeden naturalny. Roznica OGROMNA.

Czy chwalilam sie juz ze zaczelam jesien kubkiem w ksztalcie wydrazonej dyni? jesien

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też Tzn. z tym menelem bym nie przesadzała, bo jednak czysta i pachnąca chodzę , ale ubranie się latem to dla mnie katorga Za to jesień/zima = Swetry, swetry, więcej swetrów!

Sojowe są chyba m.in. Busy Bee? Miałam kilka zapachów, ale mnie nie zachwyciły
Jeśli chodzi o YC, to zdecydowanie (według mnie) przebijają je Goose Creek Candle

Super ten kubek!

Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
Ale świetnie Widzę, że twój mąż podziela Twoją miłość do świąt

Wczoraj miałam swoją pierwszą jazdę po odebraniu prawka, zrobiłam ponad 200km i prawie wjechałam pod prąd Nadal boję się jeździć, ale jest coraz lepiej
Mąż nie jest takim świątecznym świrem jak ja, ale lubi Święta i Kevina

Odważnie, gratuluję

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Candycane lane to jeden z moich ulubionych YC bardzo lubie tez icicles.
W ogole powiem wam, ze w zeszle swieta, na imprezie gwiazdkowej poznalam mojego obecnego chlopaka zeby bylo wspanialej, tez uwielbia swieta, wiec na wszystkie moje swiateczne kwiki i zachwyty 'o boze juz niedlugo swieta!!!!!!' Reaguje z podobnym entuzjazmem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to się dobraliście

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
A ja nie mogłam się zebrać do zrobienia prawa jazdy, wszyscy praktycznie robili jeszcze w liceum, mnie nie ciągnęło i teraz trochę żałuję, ale jakoś nie widzę siebie za kierownicą, chociaż mam ostatnio myśli, że może warto to sprawdzić . Powodzenia!
Ja prawka też nie mam i raczej mieć nie będę. Nigdy nie ciągnęło mnie za kierownicę. Jestem zdania, że nie każdy powinien siadać za kółko, nic na siłę

Wczoraj było pochmurno i deszczowo, w nocy nawet kołdrą się przykryłam , a dziś znów słońce. Dobrze, że JESZCZE nie jest upalnie
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 11:29   #911
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja jestem beztalenciem motoryzacyjnym, nie wiem jak mi sie udalo zdac prawko za pierwszym razem ale od tamtej pory czyli ponad 6 lat nie jezdzilam.

No z tym chodzeniem jak menel to raczej nie mialam na mysli zapachu

Jako krolowa pinteresta przygotowalam dla was kilka pieknych obrazkow
Wczoraj siedzialam i palilam witches brew i tak pieknie pachnialo ziemia i liscmi
IMG_5942.JPGIMG_5941.JPGIMG_5939.JPGIMG_5938.JPG


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 11:55   #912
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

uploadfromtaptalk1473159286158.png Z instagrama ♡
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 13:38   #913
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Kupiłam dzisiaj zestaw różnej wielkości gwiazdek - będzie na piernikowe choinki. 😃
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 16:31   #914
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Co to za tabletki na kleszcze?????
Bravecto, polecam są super. Daje sie psiakowi i na trzy miechy swiety spokój trzeba tylko uwazac, bo kleszczyska złazą z psa i moga sie przeniesc na ludzia, jak np lezycie razem w łózku. Czyli trza pasa wyczesac po spacerze dla swietego spokoju

http://www.pavet.pl/porady-i-aktualn...e#.V87axpiLTIU


Cytat:
Napisane przez roksiaczekk05 Pokaż wiadomość
U mnie to samo, teraz chwilowe ochłodzenie, a za parę dni znowu upały A już wyciągnęłam z szafy botki i marze żeby je już założyć


Bo Ty już panią ekspert ds. wosków jesteś
Btw. zamówiłam moje pierwsze kringle, autumn winds i atumn rain, ale nie mam nastroju żeby je zapalić Autumn romance, które mi polecałaś wszędzie jest niedostępne



Wczoraj miałam swoją pierwszą jazdę po odebraniu prawka, zrobiłam ponad 200km i prawie wjechałam pod prąd Nadal boję się jeździć, ale jest coraz lepiej
Autumn Romace ma byc w październku. ALe polecam gorącowosk Fall Fun Village Candle, no cudo!!! ja na pewno kupie swiece

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dembi jest krolowa kostek wc
Btw dembi, moze ty bys chciala moje cosy by the fire, bo w sumie ja tej kostki wc nie spale

Tak sie nakrecilam, ze az odpalilam witches brew

A oto i kubek:
Załącznik 6627941


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dembi jest krolową kostek wc Dembi juz se nazbierala kostki na te zimę Bardzo ci dziekuję kochana, ale mam 3 woski i 1 swiece Cosy daj komus w prezencie na mikołaja

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Candycane lane to jeden z moich ulubionych YC bardzo lubie tez icicles.
W ogole powiem wam, ze w zeszle swieta, na imprezie gwiazdkowej poznalam mojego obecnego chlopaka zeby bylo wspanialej, tez uwielbia swieta, wiec na wszystkie moje swiateczne kwiki i zachwyty 'o boze juz niedlugo swieta!!!!!!' Reaguje z podobnym entuzjazmem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super, gratulacje

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Załącznik 6629221 Z instagrama ♡
Bozie, jakie cudo jak ja uwielbiam ten film jak to brzmi fajnie TYLKO 15 piątków

TYLKO 15 PIĄTKÓW A JA MAM TYLKO PREZENTY DLA MAMY
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 16:42   #915
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mi wrzesień też zwykle się ciągnął, ale tym razem nawet nie zauważyłam kiedy się zaczął, więc jest nadzieja

Ja prawka też nie mam i raczej mieć nie będę. Nigdy nie ciągnęło mnie za kierownicę. Jestem zdania, że nie każdy powinien siadać za kółko, nic na siłę

Wczoraj było pochmurno i deszczowo, w nocy nawet kołdrą się przykryłam , a dziś znów słońce. Dobrze, że JESZCZE nie jest upalnie
No w zasadzie już tydzień minął, jeszcze tylko trzy z kawałkiem
Ja też tak uważam, że jak ktoś nie ma chęci to nie powinien jeździć...

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Jako krolowa pinteresta przygotowalam dla was kilka pieknych obrazkow
Wczoraj siedzialam i palilam witches brew i tak pieknie pachnialo ziemia i liscmi
OMG! Ta pierwsza piękna i już prawie aktualna ! Możesz podesłać jakiegoś linka? Chętnie bym przygarnęła tę grafikę na tapetę
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 16:52   #916
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dembi, zaczety juz, w prezencie nie dam, ale moze ktoras z kolezanek lubi kostki wc to po prostu oddam komus

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
OMG! Ta pierwsza piękna i już prawie aktualna ! Możesz podesłać jakiegoś linka? Chętnie bym przygarnęła tę grafikę na tapetę

http://autumnleavesinfall.tumblr.com...rs-in-the-fall
Obrazek oryginalnie stad

Ja juz naszykowalam sobie set tapet na jesien
O prosze bardzo:IMG_5915.jpgIMG_5916.JPGIMG_5917.JPGIMG_5918.JPGIMG_5919.JPGIMG_5920.JPG



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 16:59   #917
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Dembi jest krolowa kostek wc
Btw dembi, moze ty bys chciala moje cosy by the fire, bo w sumie ja tej kostki wc nie spale

Tak sie nakrecilam, ze az odpalilam witches brew

A oto i kubek:
Załącznik 6627941


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ale fajny!
Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ja do dziś pamiętam jak trzęsły mi się ręce kiedy pierwszy raz się odważyłam jechać do babci (1 km!) sama
Dla mnie egzamin na prawo jazdy był o wiele gorszy niż matura i wszystkie inne egzaminy przez które przebrnęłam w swoim życiu do tej pory
Dla mnie to samo, nigdy się tak nie stresowałam Dodatkowo mój egzamin opóźnił się o 1,5 h, a jak tylko wyjechałam na miasto to zaczęło się oberwanie chmury, a ja nigdy w deszczu nie jeździłam Ale zdałam
Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mi wrzesień też zwykle się ciągnął, ale tym razem nawet nie zauważyłam kiedy się zaczął, więc jest nadzieja


Zaczynając z YC kilka lat temu byłam prawdziwie zachwycona, ale mam wrażenie, że od jakiegoś czasu moc ich zapachów spada Na szczęście są jeszcze inne firmy, które oferują prawdziwe killery


Ja też Tzn. z tym menelem bym nie przesadzała, bo jednak czysta i pachnąca chodzę , ale ubranie się latem to dla mnie katorga Za to jesień/zima = Swetry, swetry, więcej swetrów!

Sojowe są chyba m.in. Busy Bee? Miałam kilka zapachów, ale mnie nie zachwyciły
Jeśli chodzi o YC, to zdecydowanie (według mnie) przebijają je Goose Creek Candle

Super ten kubek!


Mąż nie jest takim świątecznym świrem jak ja, ale lubi Święta i Kevina

Odważnie, gratuluję


No to się dobraliście


Ja prawka też nie mam i raczej mieć nie będę. Nigdy nie ciągnęło mnie za kierownicę. Jestem zdania, że nie każdy powinien siadać za kółko, nic na siłę

Wczoraj było pochmurno i deszczowo, w nocy nawet kołdrą się przykryłam , a dziś znów słońce. Dobrze, że JESZCZE nie jest upalnie
Sojowe są chyba też właśnie Goose Creek i WoodWick mają jakąś tam część wosku sojowego

Ja w tym roku jeszcze kompletnie nie czuję klimatu
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 17:10   #918
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
(...)

A oto i kubek:
Załącznik 6627941

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Świetny
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 17:31   #919
Kelis95
Raczkowanie
 
Avatar Kelis95
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań/Warszawa
Wiadomości: 133
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Bravecto, polecam są super. Daje sie psiakowi i na trzy miechy swiety spokój trzeba tylko uwazac, bo kleszczyska złazą z psa i moga sie przeniesc na ludzia, jak np lezycie razem w łózku. Czyli trza pasa wyczesac po spacerze dla swietego spokoju

http://www.pavet.pl/porady-i-aktualn...e#.V87axpiLTIU




Autumn Romace ma byc w październku. ALe polecam gorącowosk Fall Fun Village Candle, no cudo!!! ja na pewno kupie swiece



Dembi jest krolową kostek wc Dembi juz se nazbierala kostki na te zimę Bardzo ci dziekuję kochana, ale mam 3 woski i 1 swiece Cosy daj komus w prezencie na mikołaja



Super, gratulacje



Bozie, jakie cudo jak ja uwielbiam ten film jak to brzmi fajnie TYLKO 15 piątków

TYLKO 15 PIĄTKÓW A JA MAM TYLKO PREZENTY DLA MAMY
A z jakiej firmy to Autumn romance?😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kelis95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 18:03   #920
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja jestem beztalenciem motoryzacyjnym, nie wiem jak mi sie udalo zdac prawko za pierwszym razem ale od tamtej pory czyli ponad 6 lat nie jezdzilam.

No z tym chodzeniem jak menel to raczej nie mialam na mysli zapachu

Jako krolowa pinteresta przygotowalam dla was kilka pieknych obrazkow
Wczoraj siedzialam i palilam witches brew i tak pieknie pachnialo ziemia i liscmi
Załącznik 6629136Załącznik 6629141Załącznik 6629146Załącznik 6629151


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten pierwszy obrazek boski, kwintesencja jesieni U nas dzisiaj dalej zimność, deszcz i ogólnie żałość, bo chyba i ciśnienie średnie, ale od jutro podobno znowu mają wrócić upały.
Mam już za sobą pierwszy rzut jesiennych zakupów - kupiłam w Takko świetne swetry (i niedrogie biorąc pod uwagę jakie są fajne w dotyku, ich ubrania ogólnie mi się dobrze nosi, nie mogę narzekać na jakość), parę koszulek, takich typowo pod-swetrowych. Poluję jeszcze na jakieś fajne buty, ale kurczę przeszłam całe ccc wzdłuż i wszerz i nic mi się nie podoba. Wszystko jakieś takie "kopytowe", nic zgrabnego nie wyhaczyłam, w weekend chyba zrobię drugie podejście.
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 18:51   #921
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Ja sezon jesienny zaczelam przemalowaniem kuchni. Mieszkanie, do ktorego sie wprowadzilismy bylo strasznie zaniedbane i brudne. Najgorsza byla kuchnia. Wszedzie tluszcz i klasycznie pozolkla tapeta i sufit. Moje pierwsze samodzielne malowanie, ale jestem z siebie dumna!
My od tygodnia mieszkamy w nowym domu i choć na pierwszy rzut oka, przy przeprowadzce, nie było widać takiego syfu to jednak mieliśmy trochę roboty W wiatrołapie musieliśmy położyć tapetę, bo ściany były w stanie wręcz tragicznym. Jak na fakt, że pierwszy raz kładliśmy tapetę to wyszło bardzo fajnie

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Ja mam dokładnie tak samo! W lecie ciągle chodzę w tym samym, nie umiem się ładnie ubrać chociaż większość osób woli bo zakładają sukienkę i nie myślą o reszcie a ja właśnie wolę płaszczyki, szaliki, botki, sweterki, grube rajstopy i spódniczki . I moje ciepłe babciowate kapcie z kożuszkiem!
Zdecydowanie wolę zimowe ubrania
Ciepłe swetry z dużymi golfami kominami, duże szale, grubaśne skarpety

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Poluję jeszcze na jakieś fajne buty, ale kurczę przeszłam całe ccc wzdłuż i wszerz i nic mi się nie podoba. Wszystko jakieś takie "kopytowe", nic zgrabnego nie wyhaczyłam, w weekend chyba zrobię drugie podejście.
Nie znoszę kupować butów Jestem strasznie wybredna
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 19:15   #922
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Mitsukki dzięki! Cudo!

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Ale fajny!
Dla mnie to samo, nigdy się tak nie stresowałam Dodatkowo mój egzamin opóźnił się o 1,5 h, a jak tylko wyjechałam na miasto to zaczęło się oberwanie chmury, a ja nigdy w deszczu nie jeździłam Ale zdałam
Haha to widzę, że miałaś podobną historię. Ja też wyjechałam w taką ulewę, że nie było widać świata i pasów na drodze, a samochody jeździły po 30 km/h

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Mam już za sobą pierwszy rzut jesiennych zakupów - kupiłam w Takko świetne swetry (i niedrogie biorąc pod uwagę jakie są fajne w dotyku, ich ubrania ogólnie mi się dobrze nosi, nie mogę narzekać na jakość), parę koszulek, takich typowo pod-swetrowych. Poluję jeszcze na jakieś fajne buty, ale kurczę przeszłam całe ccc wzdłuż i wszerz i nic mi się nie podoba. Wszystko jakieś takie "kopytowe", nic zgrabnego nie wyhaczyłam, w weekend chyba zrobię drugie podejście.
A jakie są ceny w tym sklepie Takko? Bo mają naprawdę dużo fajnych rzeczy, a nigdy się nie spotkałam z tym sklepem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 19:25   #923
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Dembi dzięki sprawdzę to cudo, rodzice mają psa więc im podpowiem
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 20:01   #924
Melka88
Zakorzenienie
 
Avatar Melka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 8 384
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość

A jakie są ceny w tym sklepie Takko? Bo mają naprawdę dużo fajnych rzeczy, a nigdy się nie spotkałam z tym sklepem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przystępne
__________________
I get to love you, it’s the best thing that I’ll ever do.
I get to love you, it’s a promise I’m making to you.
Whatever may come your heart I will choose.
Forever I’m yours, forever I do.

4.06.2015 A&B
14.05.2017 Bruno
Melka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 21:47   #925
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Dembi dzięki sprawdzę to cudo, rodzice mają psa więc im podpowiem
Ech, moja sunia do tej pory nie łapała wcale kleszczy, ale teraz to chyba jakaś plaga! Trzy kleszcze z niej zdjęłam w ciągu tygodnia, nie wżarły się, ale po niej łaziły, więc preparat, który stosujemy chyba działa. Chociaż wystraszyłam się i boję się chodzić teraz z nią na spacer po wale...
A Ty, zgryzota, nie masz psa?

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
Przystępne
Dzięki za info, nie mam tak daleko do sklepu, więc na pewno go odwiedzę stacjonarnie
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 06:44   #926
Bossska_Nat
Raczkowanie
 
Avatar Bossska_Nat
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 315
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ale się żeście rozpisały dziewczyny !!!!
Obrazki jesienne CUDO !!!
Klimat powoli się robi . choc u mnie dziś ma być znów gorąco
Też kocham swetry i ciepłe skarpety - wybieramsię na zakupy bo trochę już tego rzucili do sklepów
Kleszcze - mam ten sam problem a psem .Tez stosuję u niego preparat na kark,w tymroku jak dla mnie to jest PLAGA kleszczy -jak tylko preparat przestawał działać było tego w cholere . Nawet na skraju lasu,pod domem,pies potrafił wrócić ze spaceru i mieć z 3 w uszach ( a to cavalier więc mam w czym grzebać )
Paliłam wczoraj AUTUMN COMFORT Village Candle -fajny zapach,mocno kasztanowy
Bossska_Nat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 08:29   #927
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Kelis95 Pokaż wiadomość
A z jakiej firmy to Autumn romance?😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goose creek

Nie chce isc do roboty
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 09:04   #928
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Ech, moja sunia do tej pory nie łapała wcale kleszczy, ale teraz to chyba jakaś plaga! Trzy kleszcze z niej zdjęłam w ciągu tygodnia, nie wżarły się, ale po niej łaziły, więc preparat, który stosujemy chyba działa. Chociaż wystraszyłam się i boję się chodzić teraz z nią na spacer po wale...
A Ty, zgryzota, nie masz psa?


Dzięki za info, nie mam tak daleko do sklepu, więc na pewno go odwiedzę stacjonarnie
Mam czasami jak rodzice go podrzucą ☺. Czytałam trochę o tym preparacie niby fajny ale zastosowanie jest takie ze zabija kleszcza który się wgryzl - czyli do zakażenia może dojść. Nie ma właściwości odstraszających i jest duże podejrzenie (trwają badania) że odkłada się w wątrobie psów.
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 17:23   #929
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Mitsukki dzięki! Cudo!


Haha to widzę, że miałaś podobną historię. Ja też wyjechałam w taką ulewę, że nie było widać świata i pasów na drodze, a samochody jeździły po 30 km/h


A jakie są ceny w tym sklepie Takko? Bo mają naprawdę dużo fajnych rzeczy, a nigdy się nie spotkałam z tym sklepem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A całkiem przystępne ceny. Ja za jeden sweter zapłaciłam 39 zł, a za drugi 54 zł, ale są naprawdę fajne cenowo ogólnie źle nie ma, koszulki, narzutki naprawdę niedrogie, mam też od nich zimowy płaszcz i go uwielbiam (a zapłaciłam za niego rok temu coś około 160-170 złotych)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 18:11   #930
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Mam czasami jak rodzice go podrzucą ☺. Czytałam trochę o tym preparacie niby fajny ale zastosowanie jest takie ze zabija kleszcza który się wgryzl - czyli do zakażenia może dojść. Nie ma właściwości odstraszających i jest duże podejrzenie (trwają badania) że odkłada się w wątrobie psów.
Ani jeden kleszcz sie jej nie wbił, a chodzimy codziennie do lasu

A tabletki bierze dwa razy w roku, wiec ile jej sie tego odłoży? Jeżeli w ogóle

A propos lasu, własnie wróciłam z biegania z psem: jest bosko w lesie szkoda, ze juz niedługo nie dam rady po nim spacerować po pracy, bo bedzie za ciemno
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:38.